ZEEUWS TEAM SPEELT TEGEN FC BRUGGE Haringman op dreef in derby Scheele en Hamelink: veel pech in cross Ze bra-meisjes en -jongens oppermachtig WINST GOES- TEAM ZUIDWESTERS NADERT TJOBA Bloemlezih Barena op Yeteranen HYV sterk in de zaal Nederlaag Hontenisse RECORD POGING KEYMEL Y illeke van Ammelrooy in Franse film sport 14 1 BOEKJE VERSCHIJN' OP TOP-TIEN: Nederlandse films één en twee Dinsdag 8 me 1973 Dinsdag 8 mei 1973 TOPPERS IN TOERNOOI VAN 'T ZAND (Van onze correspondent) MIDDELBURG De Middelburgse tafeltennisvereni ging 't Zand bestaat op 1 oktober van dit jaar precies vjjf jaar. Het bestuur is niet van plan om aan dit feit zo maar zonder meer voorbij te gaan. 't Zand ontplooit dit jaar dan ook verschillende activiteiten, waarvan de eerste zal zjjn het organiseren van een teamtoernooi, dat voor Zeeland uniek kan worden genoemd, gezien de deelnemende ver enigingen. Enkele tegen de absolute top aanleunende ver enigingen en een paar sub-toppers komen op zaterdag naar Middelburg. Daarnaast zijn er verschillende Zeeuwse ver enigingen uitgenodigd waaronder twee teams van Zeelands vereniging nummer een Sint-Aloysius, dat in ieder geval Frans van Waterschoot, René van Dijk en natuurlijk Wil- fried Dumez zal laten opdraven. Ook Jeanne de Waal, aan „Middelburg-Zuid" uitgeleend, zal in de Aloy-kleuren spe len. Tussen de diverse teams zit ten grote verschillen. Bruyn- zeel-keukens v/h de Bruynzeel Kitchen Eagles dat wordt getipt voor de eerste plaats brengt promotie-ere- klasser Ron van der Aa in stelling, iemand die tot de top vijftien van Nederland kan worden beschouwd. De organi serende vereniging 't Zand zelf bijvoorbeeld, kan daar (Van onze voetbalmedewerker) MIDDELBURG De gro te wedstrijd van het Zeeuws elftal zal dit jaar worden ge speeld tegen de Belgische kampioen FC Brugge. De ploeg van Leo Canjels, zal in Vlissingen als tegenstander fungeren van het Zeeuws elftal, op donderdagavond 24 mei. Om tot een zo sterk mo gelijk elftal te komen werd woensdagavond 2 mei in Breskens de eerste selectie wedstrijd gespeeld en op dinsdagavond 15 mei (zeven uur) volgt dan een oefen wedstrijd tegen het eerste elftal van Arnemuiden. De ze wedstrijd wordt te Nieuw- land gespeeld. Het Zeeuwse elftal blijkt momenteel een gewilde tegen stander, want zaterdagmiddag na de ontmoeting met FC Brugge speelt het Zeeuwse blauw-wit al weer tegen Bres kens (in Breskens, aanvang 4 uur 's middags) en in de eer- i (Van onze sportmedewerker) HULST Het veteranenelf- tal van de voetbalvereniging HW'24 uit Hulst is winnaar geworden van het tweede zaalvoetbaltoernooi, dat in de sporthal Den Dullaert in Hulst werd gespeeld. Een toernooi, dat was georganiseerd door de kantine van de Hulsterse sport hal, en dat een groot succes werd. Na afloop reikte de heer Stolte, als voorzitter van de stichting Den Dullaert in de foyer de prijzen uit. Het team van de veteranen van HVV won zijn eerste wedstrijd met 21 van stads genoot Rapide, maar kwam te gen de politie niet verder dan een 33 gelijk spel. Dat zou het enige verliespunt zijn, want zowel T.S. ('t Harde Sehot) als Den Dullaert moes ten met 10 in de veteranen hun meerdere erkennen. Te gen Oenoemenoe werd het een gemakkelijke 30 overwin ning. Uitslagen: HVÏ - Vete ranen - Rapide 12, Politie - Oenoemenoe 0-1, TS - Den Dullaert 13, HVV-vet. Po litie 3—3, Rapide - Den Dul laert 01, Oenoemenoe - TS 20, Politie - Rapide 22, HVV-vet. - TS 1—0, Den Dul laert - Oenoemenoe 00, TS - Rapide 13. Den Dullart Politie 02, Oenoemenoe HW vet. 0—3, Politie - TS 7o, Rapide - Oenoemenoe 0o! HW-vet. Sportcoub Den Dullaert 10. Eindstand: 1 Veteranen HW'24 7 punten (doelpunten voor en tegen 9- 5), Politie 6 punten (14-6), 3 Rapide Hulst 6 punten (7-5), 4 Oenoemenoe Hulst 6 punten (3-3), 5 Sportclub Den Dul laert Hulst 5 punten (3-3), 6 TS ('t Harde Schot) Hulst 0 punten (2-ltS). ste twee weken van augustus staan mogelijk nog twee wed strijden op het programma. Er bestaat een kleine kans, dat op zaterdag 11 augustus in Sint-Philipsland tegen een Thools elftal wordt gespeeld. Wel staat al vast, dat het Zeeuws elftal zijn laatste wedstrijd van dit jaar speelt op zaterdag 18 augustus in Zoutelande tegen de Meeu wen. Tot zover het Zeeuws elftal. Er zijn echter nog meer verte genwoordigende elftallen. Het Zeeuwse zaterdagafdeUngself- tal speelde al een oefenwed strijd tegen Krabbendijke. Nu wordt gespeeld (zaterdag, 19 mei) de „felicitatiewedstrijd" tegen de kampioen van de za- terdagcornpetitie. Nieuwland (te Nieuw en Sint-Joosland). Op zaterdag, 26 mei volgt dan nog de wedstrijd Serooskerke 1 - Zeeuws zaterdagelftal in verband met het 25-jarig ju bileum van de voetbalvereni ging Serooskerke. Dan is er nog het zondagaf- delingselftal. Dit elftal speelt op zaterdagmiddag in Kloetin- ge tegen het afdelingselftal van Haarlem, waarna dan op zondag, 3 juni (deze wedstrijd staat nog niet helemaal vast) ook weer de gebruikelijke „felicitatiewedstrijd'' volgt te gen het Middelburgse Jong Ambon, de zondagkampioen. Dan wordt er dit seizoen voor het eerst een Zeeuws jeugdelftal (met spelers tot en met 19 jaar) geformeerd. Dit elftal wordt eigenlijk speciaal op de been gebracht voor het traditionele Vierbondentoer- nooi op hemelvaartsdag met de afdelingen, 's-Gravenhage, Noord-Brabant, Nijmegen en Zeeland. Dit jaar wordt het toernooi in Zeeland (Vlissin gen) georganiseerd. Om tot dit elftal te komen worden een drietal oefenwed strijden gespeeld. Het jeugd elftal (eigenlijk een mislei dende naam, want spelers tot en met 19 treffen we regelma tig aan in eerste elrtailen en ook in dit Zeeuwse jeugdelftal lopen diverse bekende namen) speelt evenals het zondagafde- lingselftal op 12 mei in Kloe- tinge tegen een zelfde elftal van de afdeling Haarlem. De jeugdwedstrijd om 14.00 uur en de senioren om drie uur. Op 19 mei ook al weer in het kader van het jubileum van Serooskerke wordt te gen Serooskerke gespeeld en op zondag, 27 mei volgt dan als laatste voorbereiding voor het Vierbondentoernooi nog een wedstrijd tegen Biervliet 1 (m Biervliet). Dit dan wat de mannen be treft. Er is tegenwoordig ook een grote damesvoetbalcompe titie in Zeeland en ook de dames zullen worden gefor meerd tot een Zeeuws elftal. Een eerste selectie zal in Goes worden gemaakt op donder dag, 17 mei (om halfacht). Op donderdag, 24 mei speelt het Zeeuws dameselftal te Kloetinge een oefenwedstrijd tegen het dameselftal van die naam (aanvang ook halfacht) waarna op zaterdag, 2 juni (zeer waarschijnlijk te Etten Leur) de ontmoeting volgt met het dameselftal van de afde ling Brabant, met als inzet het districtskampioenschap. De winnaar van die wedstrijd mag deelnemen aan de wed strijden om het kampioen schap van Nederland. weinig meer tegenover stellen dan een gewone afdelingspe Ier. Die hindernis is echter ruet onoverkomelijk, want het te verspelen toernooi is een zoge naamd handicap-toernooi. Dat betekent, dat spelers die als minder goed beschouwd wor den, een puntenvoorsprong krijgen op spelers, die een aantal klassen hoger spelen. De vereniging 't Zand heeft alle spelers in vier verschil lende klassen ingedeeld. Aan de hand van een nog in te voeren nieuw NTTB-systeem. Het verschil per klasse be draagt drie van de 21 punten, zodat het maximale verschil 9 punten is. Ieder deelnemend team be staat uit een senior, een junior en een dame of meisje. De senior speelt tegen de senior, de junior tegen de junior en dat is ook het geval met de dames of de meisjes. Daar naast spelen de senior en de junior een herendubbel en een van de twee met de derde medespeelster een mixed-dub bel. In totaal worden dus vijf wedstrijden gespeeld. 's Middags moeten de vere nigingen vechten op de eerste plaaits in een van de vier pou les, wat recht geeft op een halve finaleplaats. Om onge veer twee uur zal men dan met de eindronde kunnen be ginnen. De organiserende ver eniging tipt Bruynzeel Keu kens als kanshebber nummer 1, maar ook Avanti, met onder andere Theo Louwers, een eeuwige rivaal van Wilfried Dumez. De Aloy-speler zal Louwers nu echter niet ont moeten, omdat de man van Avanti als senior is ingeschre ven. Avanti heeft nog een sterke troef: Els Vreeburg, de sterkste dame van dit toernooi en hoofdklasse-speelster. Naast Avanti geeft men ook hoofd-kiasse NOAD en Zee lands Aloy een goede kans. De Zeeuwse verenigingen Middel burg-Zuid, Wilno, 't Zand en Big Smash-MZ Combinatie zullen vermoedelijk geen hoge ogen gooien. Het toernooi, dat in de PZEM-zaal aan de Poe- lendaelesingel in Middelburg wordt gespeeld wordt gespon sord door het architectenbu reau Steen en Tuinhoff, door bar-discotheek „77" en door kapsalon Petri. 0 Johan Scheele, die dit weekeinde door pech achtervolgd werd. (Van onze correspondent) TERNEUZEN. Ook dit weekend was de regen weder om de verstoorder in de afwik keling van de handbalcompeti tie. Ditmaal gingen slechts 13 van de 45 geplande wedstrijden door, In de afdelings eerste klas heren vond in Goes de derby tussen GSC en Haring man plaats. Haringman, dat volledig in het veld verscheen, zorgde er in de eerste helft voor dat het aan de goede zijde van de score bleef. Gezien de gladheid van het veld werd er bijzonder rustig en sportief ge speeld. Beide ploegen pasten zich bijzonder goed aan en de vele break-outs van de Haring mannen werden niet op hard handige wijze onderbroken. Gerard Tteenaart, Willy Huis in 't Veld, Henk Lammers en Tonny Traas wisselden elkaar snel af om via deze break-outs Haringman op voorsprong te zetten. Bij GSC viel vooral de (Van een sportmedewerker) AXEL Johan Scheele, Zeelands motorcrosser num mer een en lid van de motor crossclub MC Axel heeft het afgelopen zondag tijdens inter nationale wedstrijden bij de senioren in het Belgische St.- Joris niet tot een overwinning kunnen brengen. Het werd niet alleen voor hem een slechte dag, maar ook voor Cees Hameïink steeds voor aan in de slag bij de nieuwe lingen die onderuit ging. Bij de senioren 500 cc nam Scheele direct na de start de leiding in handen en stond die voorlopig niet meer af. In de zesde ronde sloeg het noodlot toe. Bij het neerkomen van een springschans sloeg zijn ketting door het carter en moest hij de strijd staken. Ook in de tweede manche had Scheele geen geluk. Nu kreeg hij reeds na twee ronden af te rekenen met tegenslag, toen (Van onze gymnastiekmedewerker) KAPELLE Zaterdag werd, na een onderbreking van enkele jaren, door de Zeeuws Brabantse Turnkring weer een keurturnwedstrijd georganiseerd. Het waren de Zebra meisjes- en jongenstrai ningsgroep tot en met 16 jaar, welke in de gymnastiekzaal te Kapelle de strijd aanbonden met hun leeftijdgenoten uit de Noord Brabants, Gelderse turnkring van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Ver bond, Tijdens deze met veel be langstelling tegemoet geziene wedstrijd bleek, dat de Zebra- jeugd, na een goede trainings periode onder leiding van de heren Bennie Weststrate bij de meisjes en Bennie Verman dei bij de jongens, tot uitste kende prestaties in staat was. De Zebrainelsjes ontmoetten nog de meesite tegenstand. Zij behaalden de overwinning met 170,7 punt tegen 161,5 punt voor de NBGT. De Zebrajon gens behaalden een zeer over tuigende overwinning. Zij ver zamelden niet minder dan 256,5 punt, waartegenover de NBGT-ploeg slechts 228,85 punt kon stellen. De totaal uitslag werd: Zebra 427,2 punt, NBGT 390,35 punt. Zowel bij de jongens als bij de meisjes werd ieder wed strijdonderdeel in het voo rdeel van de Zebra beslist. In het individuele klassement werden bij de jongens de eerste acht plaatsen door de Zebra bezet. Hans Bommeljé behaalde 44,1 punt en werd daarmede eer ste. De tweede plaats was met 43,8 punt voor Martin Hoff, de derde met 42,85 punt voor Piet Kodde. Vierde werd Hans Mesu met 42,4 punt, vijfde Arie Boer met 41,05 punt, zes de Kees Boerings met 40,5 punt, zevende Marco Stoffer met 40,05 punt en achtste Eric Klaassen met 39,6 punt. Allen Zebra. Op de negende plaats kwam de eerste NBGT-jongen. Het was Marcel de Jong met 39,25 punt, terwijl Mattie van Eyl, eveneens van de NBGT met 38,7 punt tiende werd. De eerste drie plaatsen bij de meisjes waren voor de Ze bra. Het waren Ankie Hoog state met 29,75 punt, Anne- lies Clarisse met 29,65 punt en A. Lagrauw met 28,95 p, die op deze hoge klasseringen beslag wisten te leggen. De verdere uitslagen bij de meisjes waren: 4 Tineke Ansing NBGT 28,8 p, met 28,95 punt, die op deze hoge klasseringen beslag wis ten te leggen. De verdere uits lagen bij de meisjes waren: 4. Tineke Assing NBGT 28,8 p, 5. Marlies Goedemond Zebra 28,2 p, 5. Mariene Hagelaars NBGT 28,0 p, 7. Gina Die- rickx NBGT 27,35 p, 8. Sjouk- je Koster Zebra 26,65 p, 9. Wilma Wilke NBGT 25,6 p. 10. Wendy Moens Zebra 25,4 p. De Zebra meisjes Anita Does en Petra Kas bezetten met resp. 24,45 en 24, p. de twaalfde en veertiende plaats. hij een slippertje maakte. Hij kwam nog wel even terug, maar verder als de zevende plaats reikte hij niet meer. E. Maes moest in die eerste manche eveneens met pech de strijd staken, terwijl hij in de tweede manche als negende over de streep ging. K. Wal- hout was in de eerste manche bij de nieuwelingen als eerste weg, maar hield deze positie slechts enkele ronden vast. Uiteindelijk zou hij als vijfde (Van onze sportmedewerker) VLISSINGEN Het eerste zestal van de schaakvereniging Goes is zaterdagavond win naar geworden van een groot Zeeuwsch schaaktoernooi voor zestallen, dat gespeeld werd in hotel Brittannia in Vlissingen. Een toernooi, dat was georga niseerd ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de Zeeuws schaaktoernooi voor 100-jarig bestaan van de Ko ninklijke Nederlandse Schaak Bond, terwijl de organisatie in handen was van de schaakver eniging Vlissingen. Eindstand van dit schaak toernooi: 1. Goes 1 14 pnt en 34,5 bordpnt, 2. S. Landau (Axel) 11 pnt. 24 bordp, 3. Middelburg 1 10 pnt, en 28 bordp, 4. Middelburg 2 9 pun ten en 28,5 bordp, 5. Vlissin gen 1 9 punten 27,5 bordp, 6. HBW (Sas van Gent) 8 punten 21,5 bordp. 7. West-Zeeuwsch- Vlaanderen 8 punten en 21 bordp ,8. Goes 2 8 punten en 20 bordp, 9. Vlissingen 2 7 puiniten 23 bordp., 10. DZD (Kruiningen) 6 punten 22 bordp, 11. S. Landau (Axel) 6 punten 19 bordp, 12. S. Lan dau 3 (Axel) 6 punten 18 bordp, 13. Vlissingen 3 6 pun ten 17,5 bordp., 14. Vlissingen 4 6 punten en 14,5 bordp, 15. Goes 3 5 punten en 18,5 bordp. 16. Kamperland 3 pun ten en 16,5 bordp, 17. Vlissin gen 5 3 punten en 11,5 bordp, 18. West-Zeeuwsch - Vlaande ren 2 1 punt en 12,5 bordp. eindigen. De grote favoriet Hamelink kwam reeds in de eerste ronde ten val en ver dween naar de achterste regio nen. Na een geweldige jacht kwam hij van de 25ste terug naar de derde plaats, maar zijn twee voorgangers waren toen al buiten schot. Ook bij W. van Bruggen vlotte het niet zo. Nadat hij als zesde was gestart, zou hij uiteinde lijk als achttiende gaan finis hen. Clubgenoot J. Schelleman daartegen deed het beter en reed zich van de zestiende naar de zevende plaats. Ook Goossens kwam enkele plaat sen naar voren en wel van de negentiende naar de vijftiende plaats. Eindstand: 3 C. Hamelink, 5 K. Walhout, 7 J Schelleman, 15 J. Goossens, 18 W. van Bruggen. (Van onze voetbalm edewerker) TERNEUZEN Hontenisse Al heeft zich helemaal verke ken in de promotiecompetitie voor de twee plaatsen in de hoofdklas van de juniorencom petitie van de KNVB, afdeling Zeeland. Hontenisse Al werd thuis met 12 geklopt door de Schouwse kampioen Bruse Boys Al. Bruse Boys Al speelde ster ker dan de Kloosterse junio ren. die de volgende wedstrij den (er moeten nog zeven wedstrijden gespeeld worden wel met veel meer inzet moe ten spelen wil men niet na twee weken al uitgeschakeld zijn. 0 Jaap Keymel: recordpoging 1500 meter. (Van onze zwemmedewerker) VLISSINGEN Op donder dagavond zal de zo succesvolle 14-jarige Jaap Keymel van de Stormvogel uit Vlissingen in het overdekte zwembad te Vlissingen een poging doen het Zeeuws record op de 1500 meter vrije slag op de 25 me terbaan te verbeteren. Tijdens deze race zullen ook de tussentijden op de 400 me ter en 800 meter worden opge nomen waardoor mogelijk ook deze records zullen worden verbeterd. Op de 400 meter staat het Zeeuws record op naam van Sjaak van der Hooft uit Terneuzen, terwijl voor de 800 en 1500 meter door de Kring Zeeland van de KNZB limieten zijn vastgesteld. De start van deze recordpoging zal om 19.30 uur plaatsvinden. geroutineerde speler Cor de Mol op. Na rust kwam GSC goed te rug. Cor de Mol en Frank de Thiery scoorden diverse malen uit de tweede lijn. Bij de stand 1310 liet Sam Traas zien, dat hij op het juiste moment zijn steentje bijdraagt. Vier maal achtereen scoorde hij. Het ant woord van GSC bleef niet uit maar was niet voldoende oni Haringman van de overwinning af te houden: 1814. In de tweede klas heren werd alleen de wedstrijd Deltasport Fortuna 2 in Zierikzee ge speeld. Deltasport had in deze wedstrijd een exitra-handicap want zowel keeper Van Swie- ten (gekneusde rib) als reserve, keeper Sieperda (gekneusde kniebanden) ontbraken. Maar Deltasport had in Jo Goethart een gelegenheidsdoelman ge. vonden, die in deze spannende wedstrijd ervoor zorgde, dat deze handicap overwonnen werd. Via goede combinaties, die door Cees de Vos, Hans van Urk en Jan de Koek diverse malen goed werden afgerond, nam Deltasport steeds voldoen, de afstand van Fortuna. Via 52, 84 werd de eindstand 96 bereikt. Fortuna vocht in de tweede helft diverse malen goed terug, maar verder dan 1211 liet Deltasport het niet komen. Het eindsignaal kwam bij de stand 1412 voor Deltasport. In de derde klasse heren B viel vooral de uitslag Sluiskil EMM op. Hekkesluiter Sluis, kil verraste in een prima ge speelde wedstrijd de nummer twee van de ranglijst van deze klasse. EMM 3 ging bijzonder goed van start, want na vijl minuten keek Sluiskil tegen een 30 achterstand aan, maar trainer Van Eek had zijn spe lers goed geïnstrueerd want Henk Allonsius bleef op zijn plaats als cirkelspeler, maat vooral via rustig opgebouwde aanvallen en snel opkomen vanuit de tweede lijn kon Kudi Schelfhout tot acht maal toe de keeper van EMM het na kijken geven. Deze speler speel de diverse malen cirkelspeler Henk Allonsius zo goed aan dat deze ook zijn steentje goed bij kon dragen. Ruststand werd 97 voor Sluiskil. Na rust bracht EMM de stand snel in evenwicht, maar steeds nam Sluiskil de leiding. Dan weer door Henk Allonsius en dan weer via Leon van Puj- velde, die uit de tweede lijn schoten loste. Via de stand 11 —9, 11—11 en 14—11 kwam EMM toch weer langszij: 14- 14. Met nog vier minuten te spelen gaf de iets grotere in zet van Sluiskil de doorslag. Het werd uiteindelijk 16—14 voor Sluiskil. In Zierikzee gaf Haringman 2 het derde team van Deltasport weinig kans. De uitslag was hier 355. In Ter- neuzen bleef Scheldesport 2 iets onder de maat. Sios 2 uit Bergen op Zoom benutte de gladheid van het veld iets be ter en nam de punten door een 118 overwinning mee naar huis. Uitslagen afdeling Zeeland: Meisjes pupillenklasse B: SluiskilOperatie '71 1—3> DHC—Olympus 6—1. Meisje» adspiranten C: SluiskilEMM 32. Dames junioren B: Hon tenisseScheldesport 23.Da mes junioren klasse C: Honte nisseWalcheren 3 142: Del tasportOpeiratie '71 31. J®° gens pupillen: EMMOperatie '71 38. Jongens adspiranten: EMM—Operatie '71 0—29. He ren afdeling eerste klas: Ha ringman—GSC 18—14. Heren afdeling tweede klas: Delta sport 1 Fortuna 2 14—B; Heren afdeling tweede klas B. Sluiskil—EMM 3 16—14; Schel desport 2Sios 8 811; Delta sport 3Haringman 2 5—35. (Van onze korfbalmedewerkster) TERNEUZEN In de eer ste klas van de Zeeuwse korf balcompetitie gingen nog twee wedstrijden door, maar in de andere klassen was het hoog uit één wedstrijd die doorging. De overvloedige regenval had vele velden onbespeelbaar ge maakt. Zuidwesters kwam wel in het veld in de eerste klas tegen middenmoter Swift in, Het winderige weer was niet in het voordeel van Zuidwes ters, want het sterkste wapen, het goede schot, kwam niet uit de verf. Daardoor kreeg Zui '- westers het nog moeilijk, want Swift bleef binnen handbe reik. De oranjehemden konden echter net niet voldoende pressie uitoefenen om de ge lijkmaker te forceren, zodat Zuidwesters met 32 won en daardoor tot op één punt van Tjoba kwam. Deze twee ploe gen ontmoeten elkaar nog, zo dat het nog een spannend slot kan worden. Blauw Wit leverde op een zeer glibberig veld een goede prestatie. Togo werd er met 8—4 onder gehouden door bij zonder fel te spelen. Bij Togo was vooral het schieten niet goed verzorgd, terwijl men in de tweede helft veel balverlies had door slecht plaatsen. Hier van profiteerde Blauw Wit, dat vrijwel de gehele wed strijd een voorsprong heeft ge had uitstekend. Het staat nu op nog slechts één punt van Animo II en Togo I, zodat met nog twee wedstrijden te spe len er nog veel in zit. Stand: Tjoba II 14-24, Zuid westers I 14-23, Seolto I 13-20, Stormvogels I 14-15, Swift III 13-12, Togo I 13-9, Animo II 14-9, Blauw Wit I 15-8, Ondo I 14-4. In de tweede klas zette All Ready nog even de puntjes op de „i". In eigen eigen huis moest Atlas met een 610 ne derlaag genoegen nemen en daarmee kwam Atlas er nog goed van af, want toen de Zierikzeeërs (reeds kampioen) eenmaal een goede voorsprong hadden, lieten ze de teugels wat vieren. Stand: All Ready I 14-27, Luctor I 13-18, Atlas I 14-18, B.K..C I 14-16, Olympia I 12- 13, Animo III 13-11, Volhar ding I 12-9, Blauw Wit II 13-3, Togo II13-3. In 3B eenzelfde situatie. Top (reeds kampioen) behaalde zich tot het rustig spelen van de wedstrijd tegen All Ready II. De Arnemuidense ploeg was heer en meester en won uiterst verdiend met 40. Stand: Top I 12-24, Zaam- slag I 12-17, Volharding II 11- 14, Tjoba IV 12-15, Noad II 13-10, Olympia II 11-7, Ready II 13-5, Luctor II 4. Bij de junioren kwamen al leen Zaamslag en Swift 11 (2A) in het veld. Swift stak u> een niet o'n besite vorm en paste zich minder goed aan d® weersomstandigheden aan. Zaamslag nam deze gelegen heid te baat om de Middelbur gers een punt af te snoepen (2—2). Stand: BKC J1 12-21, Swift J2 11-16, Seolto J1 10-15, Storm vogels J2 11-12, Togo J3 9-H Zaamslag J1 12-10, Swift 12-4, Blauw-Wit J2 11-1.. (Van e HILVERSUM „Aan die vuile deze week op de markt verschijne shows van het afgelopen winterseia „verontwaardigde" brieven, die bij Evenals dat in het begin van de jaren zestig met de „Zo is het..."-programma's van de Vara het geval was zijn ook de Barend Servet-uitzendingen voor veei mensen aanleiding geweest alle remmen los te gooien en stromen obscennitei- ten, scheldpartijen en racisti sche verwensingen verge zeld van jammerklachten over de kijkgeld-verhoging los te laten. De meeste van deze brieven zijn uiteraard anoniem 1 1 AMSTERDAM (ANP) Op het lijstje van de tien films, die in de eerste drie maanden van dit jaar in de Nederlandse bioscopen de grootste omzetten hebben behaald staat de film „Turks Fruit" als eerste ver meld. De overige negen zijn 2. Bij de beesten af, 3. The Godfather 4. Poseidon adventure, 5. V.D., 6. James Bond contra dr. No, 7. Roma, 8. Canterbury Tales, 9. Cabaret, 10. Secret sexlife of Romeo en Juliet. Verder maakten volgens een opgave van de Nederlandse bioscoopbond in het eerste kwartaal van dit jaar 62.000 personen gebruik van de re ductieregeling voor 65-piussers. of' V( handt< public VPRO man uit di Het van dochte cern - geredi baar. Beic het bi aantal ten ui: van br Ove niet b reactie analys toe h< brieve strekk brieve vast t derget „wart; Koo cluder helft richtte ne, w; wone werd. het V kende te mar Bez\ elemei in san gumer drift ven o schap lijk a ding de s; versch (ADVERTENTII kkIeSv!RDAVIVI <ANP) Wil" hoofdreT n1lmell'0°y saat de film n Si? ?n in de FraBse hakkel J?- van een hout- die onder regie zal een INTERVIEW? VC VOOR DE GlHl SCHOOLKRANT? |g EN

de Vrije Zeeuw | 1973 | | pagina 14