PAUL CAMMERMANS TREEDT OP IN ANTWERPS THEATER Wandelen op zondag „V ogelwaarde" regelt Zomerpret Ifil, Kom naar de Lente in Lisse Kom naar de Keukenhof liiSKff SFEER VOLLE MODESHOW DIERENBESCHERMING KAN OP EEN GOED JAAR TERUGZIEN NEDERLANDERS VERDACHT VAN INBRAKEN IN WAASLAND T oeri graag vvd si licht over probl: Botsing te Cadzand CONCLUSIES IN ZEELANI In De Malle in Axel stad streek WANDELSPORTVERENIGING HONTENISSE KOMT AAN WENS VAN BELGEN TEGEMOET SANITAIR l VAN DEN BERG HULST J x Oostburg Nieuw bestuur Clingese feestcomité Programma topbiljart Twee meisjes aangehouden IN ZEEUWSCH-VLAANDEREN Kleuriger VOETGANGER GESCHEPT IN TERHOLE Sluis SCHIETING IN HULST Alfons Marin overleden BEJAARDEN- SCHIETING IN HULST Druk bezoek aan stadhuis St.-Jansteen Zomiig Donderdag 29 maart 1973 (Van een onzer verslaggevers) HULST Het Antwerpse en daarmee ook het Zeeuwsch-VIaamse publiek krijgen op donderdag 19 en vrijdag 20 april om 20.15 uur de kans om de naar Nederland „uitgeweken" acteur Paul Cammermans in een van zijn glansrollen in Antwerpen te komen bewonderen. Hiervoor werd het blijspel „de Kleine hut" van André Roussin gekozen in een verta ling van Bob de Lange, een Nederlandse artiest, die ook in België populair werd door zijn groot aantal rollen in Neder landse t.v.-spelen. Dat de „Kleine hut" voor twee voor stellingen in de Arenberg- schouwburg in Antwerpen werd gekozen is te meer een wissel op een zeker succes. Niet alleen blijkt de stijl, de taal en de intrige van het blijspel nog steeds zoals twin tig jaar geleden onveranderd origineel over te komen bij het publiek, maar ook heeft het thema, „de partnerruil" in 1973 een pikante actualiteit. André Roussin liep 20 jaar geleden met zijn ideeën over het huwelijk, de sex en de commune, ver op zijn tijd vooruit. Roussin zelf was een uitmuntend acteur, speelde vaak een van de twee hoofd rollen in dit stuk en zet met dit blijspel de lijn voort, die via Moliëre en Feydeau naar onze tijd voert. In „de Kleine hut" belander drie personen op een onbe woond eiland: een echtpaar en een vriend. Deze laatste blijkt de minnaar van de vrouw te zijn. Aan het eind blijkt, dat het eiland nog bevolkt wordt door een vierde persoon, de kok van het vergane schip. Na het overdonderend succes en de massale toeloop, die de tragi komedie „Sex a la meunière" met dezelfde Cammermans in de hoofdrol in Antwerpen had, is het bijna zeker dat hij en zijn Nederlandse mede-acteurs op eenzelfde enthousiast ont haal in de Arenbergschouw- burg zullen krijgen. Plaatsbe spreken aan de kassa of tele fonisch 0932-3328523 in Ant werpen. (Van onze correspondent) HENGSTDIJK Tijdens de onlangs gehouden vergadering heeft het „Gemeenschapswerk Vogelwaarde" besloten gehoor te geven aan het verzoek van het gemeentebestuur van Hontenisse, om in de zomermaanden diverse activiteiten te organiseren op het gemeentelijk recreatie-oord „De Vogel" te Hengstdijk. De activiteiten, evenals vorig jaar onder leiding van de heer O. Vosveld, ambtenaar jeugd- en sportzaken en te vens voorzitter van het ge meenschapswerk Vogelwaarde, zullen beginnen in de week van 10-16 juni. Daarna zal, te beginnen in de eerste week van de bouwvakvakantie, ge durende 5 weken dagelijks al lerlei evenementen georgani seerd worden, waaraan cam- pinggasten deel kunnen ne men, maar ook andere belang stellenden. Het traditionele „vakantiewerk" van het ge meenschapswerk Vogelwaarde is dit jaar voor het eerst ge heel verweven in het pro gramma op de camping, om ook de campinggasten de gele genheid te geven aan de acti viteiten, zoals b.v. busreizen, sportdagen enz. mee te doen, terwijl aan evenementen, die anders alleen voor camping- gasten werden georganiseerd nu ook mensen (en uiteraard ook „mensjes") van buiten de camping mee kunnen doen. Tijdens de vergadering van 't gemeenschapswerk bleken de statistieken uit te wijzen, dat de laatste jaren een groeiende belangstelling voor de diverse evenementen bestaat. Naast de jaarlijks terugkerende activi teiten als busreizen (dit jaar Efteiing, Rotterdam en Wacht- beke), autorally (laatste dag van de bouwvakvakantie), fietsdriedaagse, sport- en spelmiddagen, avondvoettoch ten, bingo-avonden en dansa vonden, staan deze keer ook enkele nieuwe evenementen op het programma, t.w. fiets- dagtochten, (tweemaal, waar bij een hele dag gepeddeld wordt met onderweg een geza menlijke picknick) en volks dansen. Het programma zal in de komende weken nog verder uitgewerkt worden, waarna de diverse data definitief vastge steld en ook bekendgemaakt zullen worden. (ADVERTENTIE) UNIEK IN ZEELAND SHOWROOM f, Van Waesberghestraat 7-9 J (Van onze correspondent) CLINGE Het Clingese feestcomité is voorlopig dank zij de inspanningen van de heer Jo Verstraeten voor de ondergang behoed. Het co mité heeft een moeilijke tijd achter de rug, waarin om ver schillende redenen het voort bestaan ervan werd be dreigd. De heer Verstraeten heeft diverse personen aangezocht en is er in geslaagd een nieuw dagelijks bestuur te formeren. Dit ziet er als volgt uit: voor zitter J. Verstraeten, secretaris G. Seghers en A. van Dorsse- laer is penningmeester. Daar bij komen nog zes andere per sonen, die samen het bestuur vormen. „Om te beginnen", vertelt voorzitter Verstraeten. „zullen we binnenkort een ledenver gadering houden, waar we de mening van de leden zullen peilen. Het ligt in de bedoe ling om met de kermis in de maand juli weer een wegwed strijd te organiseren voor amateurs". Het zal volgens de voorzitter noodzakelijk zijn een huis- aan-huis colectie te houden! Over de verdere acties kan in dit stadium nog weinig wor den meegedeeld. „We lopen niet te hard van stapel, maar er zal in ieder geval iets gaan gebeuren nu het bestuur ver jongd is", zegt de voorzitter. (Van onze correspondent) HULST Marionette, 't Centrum. BC ONA, KOT en het nu al uitgespeelde 't An ker. Dit zijn de topbilj artclubs die nog in aanmerking kunnen komen voor het algehele top- biljartkampioenschap van de Oost-Zeeuwsch-Vlaamse top- bóljartcompetitie. Zaterdagavond wordt de laatste wedstrijdronde afge werkt. Alleen Marionette speelt om organisatorische re denen vrijdag in Westdorpe tegen het op de voorlaatste plaats staande BC 't Raedhuys. Een andere kampioensgegadig- de, t.w. 't Centrum gaat op bezoek bij rode Lantaarndrager STC in Sluiskil. Het dit seizoen bijzonder sterk draaiende KOT krijgt het team van BC ONA op bezoek. De destijds uitgestelde wedstrijd BC ONA BC 't Raedhuys wordt volgende week zaterdag gespeeld, in het café van Piet Wentzler in Hulst. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) WALSOORDEN Om tegemoet te komen aan de wensen van Belgische sportliefhebbers en andere wandelaars, die over het algemeen zaterdags moeten werken, gaat de wandelsportvereni ging Hontenisse het komende seizoen ook een aantal tochten op zondag organiseren. Bovendien staat er In de ge meente Hontenisse voor de pe riode van 12 tot en met 16 juni ook een avondvierdaagse op het programma. Die wordt georganiseerd door de wsv ..Hontenisse" in samenwerking met de wandelverenigingen uit Lamswaarde en Terhole en het gemeenschapswerk Vogel waarde. Op een nog nader te bepalen datum worden ook nog' nationale trimtochten ge houden. Overigens is dit slechts een klein deel van het programma, dat de Hontenisser club de komende maanden moet af werken. Op 7 en 8 april orga niseert de Hontenisser wan delsportvereniging voor de tiende achtereenvolgende maal de traditionele Scheldetochten. De afstanden op de beide da gen zijn 5, 10, 15 en 20 kilo meter, de startplaats is het gemeentelijk sportterrein aan het Marijkeplein in Klooster- zande en de starttijd op beide dagen voor de 20 km route om 13.00 uur voor de overige af standen om 14.00 uur en zon dags is er voor individuelen gelegenheid om vanaf 10.00 uur te starten. Hetinschrjjfbureau is dan gevestigd in hotel Van Leuven en daar is ook kleedgelegen heid. Uiteraard hoeft er niet voor „niks" gelopen te wor den. Elke deelnemer krijgt een speciaal ontworpen herin nering. Leiders of leidsters van een groep van minstens elf personen ontvangen in ver band met het tweede lustrum van de organiserende club een extra herinnering. De voorinschrijving voor de ze tocht loopt tot 29 maart. Voor de deelnemers die na 29 maart inschrijven kan de uit reiking van de herinneringen niet worden gegarandeerd, maar zullen in dat geval wel worden nagezonden. Groeps- prijzen zijn er te verdienen voor groepen van minstens elf personen, die daarvoor volgens het oordeel van de jury in aanmerking komen. Er wordt gewandeld onder het regle ment van de Nederlandse Wandelsportbond en van de ZWB. De inschrijfadressen zijn: J Tieleman. postkantoor Wal soorden 01148-330 cn J. Maas, Irenestraat 14 in Kloosterzan- de. Op 7 en 8 april kan nog worden ingeschreven in hotel Van Leuven. TERNEUZEN Gisteren werden door de Terneuzense gemeentepolitie twee 17-jarige meisjes, N.H. en A.D.H. aan gehouden. Zij bleken te zijn weggelopen uit huize „De Donk" te Rotterdam. De kin deren werden gisterenavond door een van de ouders opge haald. Boomplantdag In de ge meente Oostburg speelde de uiterlijke manifestatie van de nationale boomplantdag zich af in de kleine woonkern Nieuw- vliet. Gadegeslagen door bur gemeester A. Schipper en zijn echtgenote, de heer Ferjaal van staatsbosbeheer en de heer Harmsen van de gemeen telijke plantsoenendienst plantten zes leerlingen van de plaatselijke openbare lagere school rode meidoornboompjes in het plantsoen nabij de mu ziektent. In een klein toespraakje wees de burgemeester op de noodzaak van groenvoorzienin gen en deed hij een beroep op de jeugd het in de gemeente voorkomende groen te sparen. Na een tractatie konden de in totaal 19 leerlingen, die de la gere school in Nieuwvliet be volken, weer met hun lessen voortgaan. Luchtbukswedstrijd In café De Vier Emmers werd in het kader van het Zeeuwsch- Vlaams Schuttersverbond de luchtbukswedstrijd gehouden tussen het Oostburgse De Treffers en Het Gulden Schot uit Axel. De uitslag was De Treffers 862 punten tegen Het Gulden Schot 857. Voor deze score zorgden de vijf beste schutters van elke vereniging. Voor Oostburg waren dit: M. Meijer 174, W. de Schrijver er. M. Dees ieder 173, P. Willems en L- van Hanegem elk 171. Voor Het Gulden Schot waren dit: K. Dudek 173, T, Willems 172, C. Vasseur en A. van der Hooft 171 en M. de Visser 170 punten. (Van onze correspondent) CADZAND Op de Pro vinciale weg te Cadzand nabij Potjes zijn twee Belgische personenauto's met elkaar in botsing gekomen doordat geen voorrang werd verleend. Deze voorrang werd niet verleend door mej. Y. M. H. uit Knok- ke, die komende uit de rich ting Zuidzande een over de voorrangsweg rijdende Belg I. H. C. uit Zeebrugge en ko mende uit de richting Groede geen voorrang verleende. Mej. H. kwam tengevolge van deze aanrijding met haar auto in de sloot en liep een hersenschudding op. Zij werd naar het ziekenhuis te Oost burg overgebracht, nadat dok ter Beek uit Cadzand eerste hulp had verleend. Later is zij per ambulance naar haar woonplaats Knokke vervoerd. Er was nogal wat materiële schade en de auto van H. moest worden weggesleept. Autoroutes goed aangegeven. Altijd parkeerruimte. NZH-bushalte voor de de Op de NS-stations voordelige trein/toegangsbiljetten. Open april tot medio mei van 8 uur tot zonsondergang. Entree f 4,- (65+ en kinderen van vier t/m negen jaar f 2,-). Zoek- en kleurwedstrijd voor kinderen, met leuke prijzen. Wedstrijdformulier aan de ingai.g. 0 Tentjurkje met pofmouwen. AXEL In de Axeise „Halle" toonde Dey Modes aan leden van de Vereniging van Plattelandsvrouwen erg toe passelijk onder folk- en coun- tryklanken, de voorjaarscollec tie dames- en herenkleding, De met grote bloemen, vlin ders en vissen versierde thca terzaal maakte o.m. dat de plattelandsvrouwen een zeer geslaagd en sfeervol avondje uit hadden. Dey Modes lanceerde op nieuw de japon met het korte jasje. En met succes. Het mouwloze japonnetje met ge ruit bovenstuk van zijde, de beige plooirok, waarover zo'n kort jasje, kreeg vooral bij het publiek van boven de der tig applaus. Voor dezelfde groep was er een geklede overslag japon in jacquard dessin, maar ook de doorknoopjurk, oranje en blauwe bloemen op een wit fond, werd door velen gewaar deerd. De vrijetijdskleding is dit voorjaar in de ban van de salopette of tuinbroek. Dey Modes liet ze zien in felle kleuren in demi-n en ribcord. De pantalon blijft dit jaar, ondanks andere voorspellin gen, veel en graag gedragen. Een vlot ensemble was de de- nim-broek met omslak, waar van de zakjes geborduurd wa ren met roosjes,- het knalrode T-shirt en pepita ruiten jasje met rimüelceintuur. Bedrukt katoenen jurkje. (Van onze correspondent) TERHOLE Bij een onge luk in Terhole is woensdag middag rond halfzes P. W. uit Hulst zodanig gewond geraakt, dat hij naar het ziekenhuis in Hulst moest worden overge bracht. W. wilde komende vanaf de Notendijk, de rijksweg te voet oversteken. Hij werd daarbij geschept door een van links komende personenauto, be stuurd door J. H. (68) uit Vogelwaarde. Wat Dey betreft, kan het zijden plooirokje afgewisseld worden met de achtbaanse klokrok op kniehoogte, dat ge dragen werd met een blouse in Brabants bont ruitje. Hele maal bij het voorjaar past de „tulp-revers" in de herenmo de. Deze manifesteert zich in een brede revers, die rond naar beneden afloopt. We zagen het toegepast in een beige gar- bardine kostuum met doorge stikte rugnaad en uiteraard opgestikte zakken. De materi alen voor weekendkleding bij heren zijn visgraat tweed, ve lours, demin en ribfluweel, waarbij opvalt dat de heren mode steeds kleuriger wordt. Speciaal het bruin-wit ge ruite „college jack" met ge breide boord en manchetten, bruine velours pantalon en oker gele pullover genoot waardering bij de plattelands vrouwen. Mini dressman Joke (5) was met vader Paul meegekomen om te tonen dat er ook kleu- termodc bestaat. Het publiek liet zich even vertederend over hem uit als over het bruidje dat verscheen in blauw-wit geruite bruidsjapon, versierd met rood-witte ru ches. Ze droeg er een prachti ge hoed in dezelfde kleuren bij. RIA DE BOER (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens de vergadering van de afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen van de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren in lunchroom Van Assche te Ter- neuzen bleek dat het aantal leden in het vorige jaar is gestegen van 180 tot 304. Het bestuur besprak met de (wei nige) aanwezige leden diverse mogelijkheden om nog meer leden te winnen. Ook in financieel opzicht is het de afdeling voor de wind gegaan. Dank zij diverse ac ties, zoals verkoop van kalen ders, de medewerking van de lts-leerlingen, contributies van de leden enz. kon een bedrag van f 18.500 aan de stichting worden afgedragen. Financieel is de vereniging kerngezond", zo oonstateerde de voorzitter, ir. J. P. Korbee. Over de bouw van het asiel werd me degedeeld dat de stichting „Dierenasiel" tot stand is ge komen door de acht service clubs en de Vereniging tot Be scherming van Dieren. Een commissie, bestaande uit leden van de Vereniging tot Be scherming van Dieren oefent het toezicht op de exploitatie uit. Mevrouw Boon en de heren J. P. Korbee, en C. de Blaay, traden af en stelden zich niet meer verkiesbaar. Om het be stuursledental op zeven te brengen werd voor mevrouw Boon geen nieuwe kandidaat gesteld. De heer J. Al uit Sas van Gent werd tot nieuwe voorzitter gekozen, maar hij zal eerst in functie treden na dat in september het dierena siel (en de kinderboerderij- officieel in gebruik genomen zullen zijn. De heer N. Wille- boordse uit Terneuzen treedt Boomplantdag De kinderen van de hoogste klassen der ba sisscholen in Sluis hebben in aanwezigheid van het voltalli ge college van Burgemeester en Wethouders een tiental ro de meidoorns geplant aan de Zuiddijkstraat in Sluis. Dit gebeurde onder vrolijke muziek, die werd voortge bracht door een op de politie wagen gemonteerde luidspre ker. Na afloop van het planten kregen de kinderen een film voorstelling aangeboden in de Raadskelder van het stad- huis. (Van onze correspondent) HULST In café P. Leer- aert-Nijs te Hulst werd een prijsschieting gehouden op de liggende wip, waaraan 56 schutters deelnamen. Er werd geschoten op twee wippen. P, Boenne uit Hulst leverde met een z-ijvogel en 5 kleine vogels een goede prestatie. De uitslag luidt als volgt: Wip 1: De hoogvogel werd geschoten door P. Steyaert te Heerlen, de eerste zijvogel door A. Verhoeven te Kloos- terzande, de tweede zijvogel ging naar P. Boenne te Hulst. De meeste kleine vogels. 5 stuks, werden geschoten door J. Asselman te Hulst. Wip 2: De hoogvogel was voor R. Boone te De Klinge België, de eerste zijvogel voor H. Hoop te Kloosterzande, de tweede zijvogel was voor J. Verhoeven te Kloosterzande. Het hoogste aantal kleine vogels, 5 stuks, werd gescho ten door P. Boenne te Hulst. in de plaats van de heer C. de Blaay, tenslotte werden me vrouw Al en de heer L. van Hellemond benoemd tot leden van de kascommissie. (Van onze oorrespondent) ST.-GILLIS In Sint Gil- lis-Waes is op 64-jarige leef tijd na een kortstondige ziekte overleden, de heer Al fons Marin, die als voorzitter van de wielerclub St.-Gillis- Waes in Oost-Vlaanderen (B) en Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen, in wielerkringen een algemene bekendheid genoot. Met de liefhebbers (amateurs), aange sloten bij zijn wielerclub, nam hij in Zeeuwsch-Vlaanderen vele malen deel aan wieler wedstrijden. De heer Marin was ook vele jaren afgevaar digd van de Belgische wielrij ders bond. (Van onze correspondent) HULST Aan de bejaar- denschieting in de „Blaauwe Hoeve" hebben 57 schutters meegedaan. De hoge vogel werd gescho ten door C. de Schepper uit Koewacht. De eerste zij vogel was voor Dibout uit Nieuw- Namen en de tweede voor Van Boeijen, eveneens uit Nieuw- Namen. De meeste kleine vo gels gingen naar J. Hiel uit Kloosterzande (Van onze correspondent) TERNEUZEN Regelmatig komen gezelschappen van heinde en ver om een bezoek aa-n het stadhuis van Terneu zen te brengen en-of zich te laten voorlichten over de pro blemen, die in de Zeeuwsch- VIaamse kanaalzone thans aan de orde zijn. Op 3 april komen leerlingen van de hoogste klassen van het atheneum te Dordrecht om zich te laten voorlichten over de Zeeuwsch-VIaamse kanaal streek met zijn industrieën, scheepvaart, havenfunctie, ar beidsproblemen en recreatie ve en culturele mogelijkhe den. Op 25 april komt de vier de klas van de mavo van het Friese Sneek, die zich interes seert voor de wijze waarop hier de milieuproblemen wor den aangepakt. Het Moiier-instituut te Eind hoven heeft een aanvraag bij bet gemeentebestuur van Ter- neuzen ingediend om op 3 mei naar Terneuzen te komen. De ze studenten (hoofdzakelijk aardrijkskunde) willen wor den voorgelicht over de positie Van Terneuzen met betrekking tot de stuctuurveranderingen in de provincie Zeeland. Collecte De huis-aan-huis collecte ten bate van de stich ting „Het nationaal rheuma- fonds" heeft een bedrag van 430.81 gulden opgebracht (Van een onzer verslaggevers) KEMZEKE De rijkswacht van Sint-Niklaas heeft drie Nederlandse mannen aange houden, waarvan de namen niet bekend zijn gemaakt. Ze worden verdacht van een groot aantal inbraken in zo merhuisjes in de omgeving van Sint-Niklaas. Naar de daders daarvan tie al geruime tijd gezocht, tie al geruimte tijd gezocht. De wagen, waarin de drie Ne derlanders zaten is gistera vond om 18.00 uur klem gere den aan de grenspost Kemze- ke-Paal in de buurt van het recreatieoord „De Wal". De grote Amerikaanse wagen, waarnaar ai langer werd uit gekeken, was een half uur eerder al gesignaleerd op de zogenaamde „expressroute" Antwerpen - Kemzeke. De drie inzittenden zijn voor on dervraging voorgeleid. De in braakepidemie heerste vooral de afgelopen weken in het Waasland. Uit de weekend huisjes werden verschillende kostbare voorwerpen ont vreemd, waaronder muziekin strumenten en in een enkel geval zelfs een jachtgeweer. Veel van die inbraken zijn overdag gepleegd. Daarbij speelde de Amerikaanse auto met Nederlandse nummerpla ten steeds een belangrijke rol. De wagen werd herhaaldelijk gesignaleerd en dinsdag kwam het zelfs tot een achtervolging. De wagen wist evenwel te ontkomen. Gisteren had de po litie meer succes. ponderdag 29 maart 1973 (Van onze cor TERNEUZEN/HULST Zevd Kamer, drs. Van Aardenne, mtj Dees, drs. Th. Joekes. mr. H. en ir. D. S. Tuijnman, brengen aan Zeeuwsch-Vlaanderen. Als algemeen onderwerp staat] logie en de werkgelegenheid en dustrialisatie bij het Baalhoekki zone. De vaste oeververbinding milieuproblemen: de Schelde, waterzuivering en de luchtver<j aan de orde komen de positie recreatie. Om tien uur 's morgens heeft de ontvangst plaats op het gemeentehuis te Hulst, waar de problemen en stand punten in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen zullen worden in geleid door de burgemeesters P. J. G. Molthoff van Hulst en i mr. M. Somers van Hontenis se. Burgemeester Aschoff van Terneuzen. Van Dijke van Axel en drs. Dusarduijn van Sas van Gent geven vervol gens een uiteenzetting over de problemen en standpunten in de Zeeuwsch-VIaamse kanaal zone. Over de problemen en standpunten in de Zeeuwsch- Vooruitzichten voor vrijdag en zaterdag opgesteld door heil KNMI op woensdag om 18.01 uur: zonnige perioden, late: kans op regen en tempcratu ren overdag meest boven nor maal. Weersvooruitzichten iif cijfers gemiddeld over Nede land: Voor vrijdag: Aantal uren zon: 3 tot 11 Min. temp.: omstreeks noa maal. Max. temp: 0 tot 5 gra I den boven normaal. Kans or een droge periode van mitj stens 12 uur: 95 procent. Kaïj op een geheel droog et ma' 90 procent. Voor zaterdag: Aantal uren zon: 0 tot 6. Min. temp.: van ongeve normaal tot 4 graden bovi normaal. Max. temp.: van o| geveer normaal tot 4 gre boven normaal. Kans op droge periode van minstens uur: 90 proeent. Kans op e geheel droog etmaal: 50 pij cent. hoogwater Morgen, vrijdag 30 maart_J Bergen op Zoom 0.28 en 13.03 Hansweert 12.09. Terneuzen 11.37. Vlissingen 11.08 en 23.39.^ Wemeldinge 0.18 en 12.55. Konstanz 260 pl 2; Rheir den 208 pl 10; Straat sb 196 pl 6; Flittersdorf 35b I ver.: Maxau 406 - 7: Ploc gen 212 pl 5: Mannheim 24J 7; Steinbach 169 pl 9: M| 265 pl 9; Bingen 152 pl Kaub 179 pl 12; Trier 261 8; Koblenz 188 pl 8; Ke» 140 pl 13; Ruhrort 307 pl Lobith 910 pl 15; Pannercr kop 881 pl 12; Nijmegen pl 13; IJsselkop 839 pl 5;l de IJssel 365 pl 5; Dev| 245 pl 5; Monsin 5472 Borgharen 3920 pl 10; BI 1117 - 5; Grave benedei sluis 502 - 3. D minste waterdiepte de vaargeul, heden vermi de waarschuwingsborden,. in centimeters; Spijk - SI dries 350.

de Vrije Zeeuw | 1973 | | pagina 2