Peuterspeelzaal vraagt subsidie STRUCTUURPLAN AUTO IS I HINKT OP GEVAAR iTW ï.i; GEDACHTEN VOOR BR11G- PIJ1ER I Izaak van de Vijver verrassend \overwinnaar zeeuws Ptkmêcefc Terneuzen krijgt weidra de sauna van Annette Volgens Streek-VVV: Uitreiking herfst- beker topbiljart stad streék 1mmm—mam—m Axel RECREATIE Aardenburg PRIVACY INFERNO ONZIN STUDIES CAPACITEIT KerstJierberg Vrijdag 26 januari 1973 (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Peuterspeel- «aal Pim-Pam-Petje in Oost- burf heeft bij het gemeente bestuur van Oostburg om een aanvullende subsidie gevraagd voor 1973. Aan de Stichting peuterspeelzalen Oostburg is al een subsidie van f 250U v„„r Oostburg en f 1500 voor Breskens toegezegd. Nu woidt een aanvulling gevraagd van I f 1300 voor Oostburg. Het bestuur laat de gemeen te weten dat de salarisriehtlij - I nen gevolgd moeten worden en men ondanks het verlagen van andere kosten en het ver hogen van de oudersbijdrage tot f 3,75 per kind per och tend toch een tekort te ver wachten is. Het verzoek van de Peuter speelzaal wordt op 1 februari behandeld tijdens de vergade ring van de financiële com missie. Hierin zal ook de voor genomen verkoop van overtol lige brandweerauto's ter spra ke komen. Zoals bekend is de brand weer in de tien kernen tellen de gemeente Oostburg gereor ganiseerd, waardoor brand weerwagens overtollig zijn ge worden. Het gaat om de wa gens uit IJzendijke, Hoofd plaat en Waterlandkerkje. Het college laat de financiële com missie weten dat reeds gega digden voor de wagens gevon den zijn. Ook aan de orde komt een vernieuwing in de verordening op de toeristehbelasting. In de nieuwe verordening die overi gens nog goedgekeurd moet worden, zijn bepalingen opge nomen waardoor op campings de toeristenbelasting niet af zonderlijk per overnachting en per persoon moet worden af gerekend, maar evenals dit vorig jaar in feite al het geval was een forfaitair bedrag van f 45 per eenheid betaald moet worden. Om het juiste aantal kampeer- eenheden (er wordt geen on derscheid gemaakt tussen toer- of sta-oaravans of ten ten) te kunnen vaststellen zul len tijdens het seizoen op de campings drie tellingen wor den verricht. Het gemiddelde hiervan bepaalt het aantal ke ren dat f 45 betaald moet worden. Voorts zal het voorstel be sproken worden de bijdrage aan de Schoolartsendienst Zeeuwsch-Vlaanderen vast te stellen op f 2,68 per inwo ner. (Vervolg van pagina 1) De combinatie moet uit het Oosterscheldewater gehaald worden, omdat hij tengevolge van de stroming bij een van de pijlers van de Zeelandbrug terecht is gekomen. Er zou een zuiging kunnen ontstaan waar. door de pijler ondermijnd kan worden. Nadat de bergingspo gingen in de nacht van woens dag op donderdag waren stop gezet trachtten de bergers van Van den Akker op de „Walrus" gisteren rond het middaguur door dreggen de combinatie te localiseren. Daarbij kwamen op een ge geven moment olievlekken en op isolatiemateriaal lijkende strips boven water drijven. Dat gebeurde even later ook, toen een duiker in het twintig me ter diepe donkere water naar de verongelukte combinatie tastte. De duiker maakte een lijn vast aan een compressie- tank vain de wagen. Toen daar i echter bij een poging de com binatie te lichten aan getrok ken werd, brak deze los. Later werd rond een wiel opnieuw een lijn gelegd. Het lag in de bedoeling gisteravond bij dood tij nog een lijn te leg gen en dan met behulp van het bergingsvaartuig „Onrust" de combinatie te lichten. Het was gisteravond laat nog niet be- kend of deze derde pogijig ge slaagd is. Ook staat nog steeds niet precies vast hoe de com binatie in het water ligt. Een woordvoerder van pro vinciale staten deelde gisteren mede dat dit de eerste keer is dat een auto door de reling van de Zeelandbrug is gegaan. Op de vraag of het zin heeft een mhaalverbod op de brug in 'e stellen zei hij: „Daar hebben we onze gedachten nog niet over laten gaan. De mogelijk heid zal wellicht bestudeerd worden." Gistermiddag kwam ook de ontwerper van de reling een kijkje nemen op de brug. .Jj zie dat bet metaal verbogen is. zo zei hij, „maar de betonblok ken waar de steunen in veran kerd zijn zijn nog in tact. Te gen de kracht van een uit zlJn koers geraakte vrachtautocom binatie doe je natuurlijk niets. ÉiHSPigpi Slippartij Woensdagmid dag kwam H.S.H. uit Zuiddor- pe met zijn personenauto de richting Kerkdreef door de Oranjestraat te Axel rijden. Toen hij ter hoogte van de kruising Zeestraat kwam kwam er uit deze straat een personenauto die aan H. geen voorrang verleende. Door krachtig remmen probeerde een aanrijding te voorkomen met als gevolg dat zijn auto tengevolge van het gladde wegdek begon te slippen waardoor H. in de omheining rond de tuin van de heer Den Dolder terechtkwam. De auto werd licht, de omheining zwaar beschadigd. Persoonlij ke ongelukken deden zich niet voor. Een bal ook een biljart- oul kan raar rollen. Dat is eens te meer gebleken tij dens het toernooi om het persoonlijk kampioenschap biljarten, tweede klas libre iTOn de regio Bergen op Zoom. Wie had Izaak van de Vijver, geboren en getogen in Zuidzande, tot de kanshebbers gerekend? Hij zelf wel het minst. Vorig jaar was hij op de voorlaatste plaats geëin digd met een gemiddelde ■van rond de 2.80. Insiders, waaronder het grootste deel van de spelers, tipen Nuijten, Adams of v. Geel uit Steenbergen als toe komstige kampioen. Het is finaal anders uitgepakt. Izaak van de Vijver met zijn 58 jaar de oudste deel nemer liet de biljartjeugd in het hempie staan. Pas na vier wedstrijden ging men serieus rekening houden met de kansen van- Van de Vijver, die prompt zbn vijfde wedstrijd, tegen- Jan van Agtmaal uit Steen bergen verloor. Harry Reijn- ders bracht de spanning te rug door Nuijten het eerste verlies toe te brengen, ter wijl Van de Vijver onbeslist speelde tegen Chris Adams. Ge laatste partij tussen de kampioenspretendenten Nuij ten en Van de Vijver moest de beslissing brengen. Maar Nuijten, wiens moyenne rond de vijf schommelde, zag het millimeterwerk niet meer zit ten. In de beginfase van de trage partij bouwde Nuijten Weliswaar een voorsprong op van achttien caramboles, maar Van de Vijver kwam m. de 25ste beurt langszij, vijftien beurten achtereen gmgen beide spelers gelijk op en geen spoor van emotie Pi] de uiterst kalme Van de Y1JYfr- die Nuijten in de eindfase kansloos liet. Izaak an de Vijver werd kampi- eon tweede klas libre, kreeg 'tin eerste bondsmedaille en f®at „bet district vertegen en'i'digen bij de provinciale Kampioenschappen. ue hers kregen d- ongelijk. Izaak van de Vijver zegt over zijn ervaringen: „Ik was de underdog van het toernooi en ik geef toe, dat ik wat ouderwets speel, maar wel effectief. Toen ik met Nuijten gelijk stond, zag ik mijn kans zitten en die heb ik toen gegrepen. De eerste biljartervaring deed ik op in mijn geboorte dorp Zuidzande in Zeeuwsch-Vlaanderen. In 1935 vertrok i k als militair naar het toenmalige Neder- lands-Indië en na de inval van Japan heb ik verschrik kelijke jaren doorgemaakt aan de Birma-spoorlijn. Ik heb overigens geluk gehad, dat ik tamelijk gezond bleef. Kwam je eenmaal terecht in de zogenaamde ziekenboeg dan waren je kansen vrijwel nihil. Wel kreeg ik nog een malaria-aanval, maar kort daarop werden wij bevrijd. In 1950 kwam ik terug in Nederland en vier jaar later werd Bergen op Zoom mijn wopnplaats. Begrijpelijk, dat ei in mijn Indische jaren van het biljarten niet veel is ge komen. In de buitengewesten was er weinig gelegenheid om te spelen. Overigens werd ik pas twee jaar gele den lid van een biljartvere niging, namelijk Riche en vorig jaar speelde ik met een gemiddelde van 2.79. Nu gaat dat cijfer geleidelijk omhoog en in het kampioenstoernooi draaide lk met een gemid delde van 3.31. Op het kleine spel en daar kun je een mooie serie mee opbouwen ga ik mij de eerstkomen de maanden extra toeleggen. Mijn spel doet wat orthodox aan. Een carambole maken en dan maar zien hoe de ballen komen te liggen. Min der berekend dus en nog minder technisch, maar deze speelwijze kwam mij vooral in de finale goed van pas. Nuijten begon mijn spel over te nemen en dat is zijn fout geweest," aldus Izaak van de Vijver, de gepensioneerde adjudant uit Bergen op Zoom. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG „Uitgaande van het doel van een structuurplan, namelijk de te verwachten en de wenselijke ontwikkeling van een bepaald gebied, moeten wij vaststellen dat het voorliggende concept op twee gedachten hinkt. De te verwachten ontwik keling op grond van de bekende, zeer onvolledige, gegevens wijkt sterk af van de gewenste ontwik keling." Dit schrijft het bestuur van de Stichting streek-V.V.V. west-Zeeuwsch-Vlaanderen over het concept-structuurplan van de gemeente Oostburg aan het college van b en w. In deze brief gaat de streek- V.V.V. voorts in op verschil lende onderdelen van het con cept-structuurplan. Opgemerkt wordt dat uit een oogpunt van recreatie de ontwikkeling van het toerisme weinig aandacht krijgt. ..Met name geldt dit voor het zoge heten achterland. Op verschil lende punten wordt de aan sluiting gemist met de Zeeuw se recreatienota, die in concept gereed was op het moment dat uw structuurplan Oostburg het licht zag", zo staat in de brief te lezen. Ook vindt de streek-V.V.V. dat te weinig aandacht is be steed aan de recreatiewoning- bouw. Volgens het bestuur zal de industrialisatie in de Ka naalzone en rond Zeebrugge leiden tot meer belangstelling voor een zg. „tweede wo ning", met name buiten de dorpskernen in west- Zeeuwsch-Vlaanderen. Oneens is men het met de idee dat de verhuur van wo ningen interessanter zou zijn dan deze „tweede woningen", zoals in het structuurplan wordt opgemerkt. „De prak tijk wijst anders uit. De huur prijs bepaalt n.l. voor een be langrijk deel de bestedingen van de huurder", zo wordt ge steld. De gedachte die hier achterzit is dat een huurder van zijn bepaalde vakantie budget eerst een flink deel moet reserveren voor het hu ren van zijn vakantiehuisje en dat het restant besteed kan worden. De eigenaar van een „tweede woning", die meer in de streek zal verkeren, is eco nomisch misschien interessan ter. Volgens het bestuur van de streek-V.V.V. verschillen de eisen van de dagrecreant en de verblijfstoerist niet veel. In de structuurnota is dit ver schil vrij scherp geaccentu eerd. Ten aanzien van het hoofd stuk „Recreatie" wordt verder opgemerkt dat de Deltawerken een onzekere factor vormen voor de verdere ontwikkeling van de strandrecreatie west-Zeeuwsch-Vlaanderen. Wel wordt in de brief onder schreven dat gestreefd moet worden naar een hoogwaardi ge accommodatie in casu mo tels en appartementenbouw moet sterk bevorderd wor den. Behoefte is er ook aan een hoogwaardig centraal ontspan niiigscentrum met "verschillen de voorzieningen. Realisatie van de jachthaven in Breskens vindt de streek-V.V.V. drin gend geboden- evenals de rea lisering van het recreatieplan Hoofdplaat (bij de z-g. inlaag) ter compensatie van het ver lies van de haven aldaar. Volgens het bestuur van de streek-V.V.V. is het structuur plan in zijn conclusies vrij vaag en volgt té weinig de conclusies welke uit de Recre atienota 1972 van de Provinci ale Raad voor de Recreatie kunnen worden getrokken. Schieting De Aarden- burgse handboogmaatschappij Sint-Sebastiaan heeft een pun ten- en klepschieting gehou den. Het was de 8e in een serie die moet leiden tot het aanwijzen van de respectieve kampioenen. Aan de puntenschieting na men 18 schutters deel. De uitslag was als volgt: Hoogvogel: D. van Hermon, zijvogels: J. Cattoor en H. de Rijcke, kallen: H. van Iwaar- den jr. en J. Cattoor, meeste kleine vogels (6 stuks): H. de Rijcke en H. van Iwaarden sr. De stand voor het kampioen schap is als volgt: 1. H. van Iwaarden sr. 47 p., 2. H. de Rijcke 44, 3. Rich, de Wispe- laere 40. De uitslag van de klepschie ting was als volgt: 1. P. Blondeel, 4 kleppen, 2. H. van Iwaarden en J. Cattoor, 2 kleppen. De stand voor het kampioenschap hier is: 1. J. Cattoor, 20 kleppen, 2. H. van Iwaarden sr, 17, 3. P. Blon deel, 15. Na afloop van beide schie tingen werd nog een z.g. „Wa- lenschieting" gehouden. Een door d,e heer Aime Ballegeer beschikbaar gestelde taart werd gewonnen door J, Cat toor. (Van onze correspondent) HULST Zaterdagavond 27 januari wordt in het café van Willy van Swaal aan de Grote Bagijnestraat een groots top- biljartfestijn gehouden. Aller eerst is er de prijsuitreiking van de herfstbeker van de topbiljartcompetitie Oost Zeeuwsch-Vlaanderen die zo als bekend gewonnen werd door Marionette. De prijsuitreiking die om acht uur begint, zal geschieden door de voorzitter van de Oost-Zeeuwsoh-Vlaamse top biljartcompetitie, de heer M. Daïlinga uit Sluiskil. Op deze avond zullen na tuurlijk alle zeven deelnemen de clubs aan deze competitie acte de presence geven. Na de prijsuitreiking wordt er een topbiljartwedstrijd gespeeld tussen telkens vier spelers van iedere deelnemende club en weer vier andere spelers. Herfstkampioen Marionette heeft hiervoor twee fraaie prijzen beschikbaar gesteld Voor de fanatieke topbiljarter, die weten wil met wat voor team herfstkampioen Marionet- te voor de dag komt, geven we hier even de samenstelling van dit team: de gebroeders Frank en Werner van Swaal, Lucien van Mol en Henny de Vos. Tussen de partijen door is er gelegenheid tot tritsen om een zwaar konijn. In een pand aan de Mauritsstraat te Terneuzen, waarin vroeger een wasserij, en daarna een lunchroom en winkel gevestigd waren, wordt nu naarstig gebroken en gebouwd, om op 9 maart a.s. gereed te zijn voor de officiële opening van een sauna, waarop dan de naam zal prijken „SAUNA EN ESTHETIEK ANNET TE „Als u even deze tekening wilt bekijken, dan zult u zien hoe de indeling wordt", zegt mevrouw Annette van der Meer-van Leeuwen en zij spreidt op haar bureau een plattegrond uit en geeft de nodige aanwijzingen. begint te praten, vertelt zij dat zij er bij de indeling naar heeft gestreefd om de privacy van degenen, die er gebruik van zullen maken, zo veel mogelijk te respecteren. En dam wijst zij op de teke ning aan: „Hier wordt een voorportaal gemaakt met een dubbel stel deuren en dit is de receptie, waar de bezoe kers worden ingeschreven en men voor of na de behande ling kan afrekenen. In de kleedruimte kunnen de kle ren worden opgeborgen en stelt de zaak een badjas ter beschikking. Dan ga je onder de warme douche (er zijn er 3) en vervolgens kun je van een van de acht voetbaden gebruik maken om de voeten flink warm te krijgen. Als je voeten koud zijn, en veel mensen hebben daar last van, ben je helemaal koud", licht ze toe. In haar kamer staat blin kende apparatuur voor speci ale schoonheidsbehandelin gen. Zij is slank, elegant en sportief, moeder van vier kinderen en zij kwam elf jaar geleden „bij wijze van proef" voor een jaar met haar echtgenoot naar Terneuzen. Geboren te Jutphaas, meende zij dat Terneuzen toch wel heel wat minder zou te bie den hebben dan het vlakbij haar geboorteplaats gelegen Utrecht. Nu zou zij hier niet meer weg willen. Mevrouw van der Meer liep allang rond met het idee om een sauna op te zetten. De vraag of dit wel zou ge accepteerd worden, deed ha ir aanvankelijk aarzelen. Op een goeie dag ging de kogel toch door de kerk. „Maar als ik het doe, dan goed en anders niet", zegt zij energiek. „Ik ben ouderwets opge voed. Dat wil zeggen, mijn vader wilde altijd resultaten zien als ik aan iets begon, b.v. ook in de sport, die ik veel beoefend heb. Ik denk dat dit nog een rol speelt in alles wat ik doe". Zij kreeg in Jutphaas een middelbare schoolopleiding en werd cosmetologe, visa- giste en schoonheidsspecialis te. Visagiste betekent het es thetisch meer in vorm bren gen van een gelaat door met bepaalde stoffen te werken. Dit speelt voornamelijk een rol bij de make-up voor mensen, die voor de tv of de film moeten optreden. Als mevrouw van der Meer over de nieuwe sauna Dan kom je in eensoort inferno: de saunacabine waar de lucht verwarmd wordt tot ongeveer 80 graden C op de banken en rond 100 graden C tegen de wanden om 8 a 12 minuten heerlijk te ont spannen (waarvan de laatste twee minuten zittend met de benen op gelijke hoogte met het zitvlaken je vervolgens gedurende enkele minuten in een koud dompelbad of on der een alzijdige douche komt. Zij lacht hartelijk als ze op mijn gezicht een uitdruk king ziet van: „Bezoeker, die hoop maar varen". Het doet hier binnentreedt, laat alle je enorm goed", zo verklaart ze. De bloedvaten gaan door deze behandeling wijd open en vooral voor de kransslag ader is het bijzonder goed" Ik moet beamen dat kennis- die regelmatig naar een sauna gaan, precies hetzelfde zeggen. In de trant van: „Je voelt je als herboren, je krijgt een gevoel van hele maal ontspannen zijn". „Ik zie wel eens adverten ties in landelijke bladen, waarin wordt aangeraden eerst met de huisa/rts te overleggen", werp ik nog te gen. „Onzin", zegt mevrouw van der Meer, „tenminste als je niet regelmatig onder dok terscontrole bent. Alle hart specialisten, ook de meest bekende, zijn er vierkant voor". Enfin, dat was dat. Wij gaan verder naar het open luchtterras maar niet zo open dat eventuele nieuwsgierigen er binnen kunnen kijken. Je kunt er rondlopende spie ren los werken of - in de zomer - zo maar lekker zit ten. Dan terug naar de war me voetbaden, de saunaca bine en het koude bad. Men heeft er dan wel dorst van qekregendie met een glas vruchtensap kan verdreven worden. Tenslotte verblijf je een halfuurtje in de rustka mer, maar daarvoor hun je nog een massage nemen. Daarvoor zijn twee dames en een heer beschikbaar. Uiteraard uitsluitend voor de dames is er een aparte schoonheidssalon (waarvan men ook gebruik kan maken zonder de sauna). .„Nee, niet zoals in een kapsalon," zegt mevrouw van der Meer hier- o ir. „Ik gebruik preparaten (Duitse van dr. R.A. Eck stein en. Japanse Shiseod), die alleen aan mensen met een speciale vakopleiding worden geleverd. Mijn be handelingen zijn helemaal persoonlijk gericht. Geen vrouw ter wereld is fysisch volmaaktsommige hebben zich als het ware aangepraat, dat zij heel veel (schoon- waarin hij was opgenomen, denis uit de prehistorie nogal Heathcldff weet wraak te onwaarschijnlijk, maar als nemen maar sterft tenslotte schouwspel het aanzien wel zelf. waard. 0 Mevrouw Van der Meer neemt de huid van een cliënte onder de loep. VLISSINGEN ALHAMBRA: „Poppen aan een touwtje". Deze zich gro tendeels in Nederland afspe lende avonturenfilm over de smokkel van heroïne,-- is ge baseerd op een spannend verhaal van Alistair Maclean, van wie meer boeken zijn verfilmd, zoals „De Kanon nen van Navarone". „Poppen aan een touwtje" is een har de, gewelddadige misdaad film met veel spannende ac ties. GOES GRAND „De woeste hoog ten". De gezusters Brontë schreven in de Victoriaanse tijd boeken, die wereldfaam verwierven en nog steeds in menige boekenkast prijken. „De woeste hoogten" is er daar een van. Iedereen kent 't verhaal van de ruwe Heath- cliff, en de haat en nijd die heerste in het gezin MIDDELBURG CITY. „De bekentenis". De opkomst en ondergang van een trouw communist, die door de partij, na in de oorlog heldendaden te hebben ver richt, wordt beticht van ver raad. Zijn vrouw verlaat hem, maar na zijn rehabilita tie zijn man en vrouw weer verenigd om een nieuw le ven te beginnen. Een over tuigende rol van Ives Mon- tand. „Dinosaurussen regeer den de wereld". Een geschie- HULST KONING VAN ENGELAND: „Dokter is een liefhebber". Het verhaal over een dokter, die top-chirurg wordt, maar geen kans ziet gelukkig te worden. Dit geluk moet gele verd worden door verpleeg sters en toevallige voorbij- gangsters. In feite een triest verhaal, maar toch is het een pittige, scherpe komedie ge worden met in de hoofdrol Elliott Gould de dokter uit „Mash". hcids)fouten hebben en die gedachte bezorgt hun min of m :r een minderwaardig heidscomplex. Zij voelen zich al een stuk beter als je hen door een gesprek dc.,r kan van afhelpen. Haar studies hierover heeft zij in Duitsland en Amerika afge rond. Mevrouw van der Meer zegt dat de sauna een capaci teit heeft voor 70 personen per dag en dagelijks zal geo pend zijn van 's morgens ne gen uur tot 's avonds tien uur en dat er bepaalde uren zullen worden vastgesteld voor dames en heren. Als men een sauna neemt zoals het behoortdan be steedt men er een paar uur aan. Zij is er niet bang voor dat veel mensen niet over de drempelvrees zullen heenko men." Wij leven in een heel andere tijd en nogmaals, er is bij de inrichting zoveel mogelijk op privacy gelet. De sauncabine heeft een ca paciteit van 15 personen, maar ik zal er voor zorgen dat er nooit meer dan 12 tegelijk in gaan. En dan, ik wil deze sauna beslist niet voorbehouden aan een elite groep. De prijs mag geen onoverkomenlijk bezwaar zijn en daarom stel ik die op tien gulden per bad (f 75 voor tie i badenen dat is echt niet overdreven. Als ik een dergelijke sauna in een grote stad zou hebben, zou ik aan merkelijk meer kunnen vra gen". Toen ondergetekende als eenzame, met heel veel schroom, in de late namiddag van de eerste kerstdag een bezoek bracht aan de „Kerst- herberg", viel reeds bij de entree alle schroom van mij af. Hoé ik daar werd ontvan gen, zoveel liefde en harte lijkheid verwacht men niet meer van de zijde van de jeugd in deze harde en kou de wereld. Toch heb ik, en velen met mij, als ouderen, ons verkeken op bovenge noemd beeld. Men werd in de „Kerstherberg" niet al leen goed gedaan, neen, men werd er ook goed verzorgd. Toen ik dan, na eerst een kopje koffie te hebben ge dronken, eens een praatje maakte met verschillende bekenden, dit feit is ook zo belangrijk als men eenzaam is, kwam ik al direct tot deze conclusie: nl. dat het ook hun zo vergaan was als mij. En nu wil ik vanaf deze plaats namens mijzelf, en ook namens de medebezoe- kers(sters), een bijzonder woord van hartelijke dank richten tot de GJV „Ich- thus", van wie toch in eerste instantie het idee „Kersther berg" is uitgegaan, voor al het vele ons geboden en het werk, dat zij samen met ou deren, deze beide Kerstda gen, voor ons eenzamen, al leenstaanden, ouderen en jongeren, gedaan hebben. Jongelui, blijft zo voortgaan in het leven, dan zal je niet enkel een zegen en vreugde geven, maar die zelf ook ont vangen. Verder in bijzonder heden over de ons aangebo den programma's van beide kerstdagen uitweiden is niet nodig, daar dit reeds eerder in dit blad heeft plaatsge vonden. Met grote schroom gekomen, en met een hart vol van dankbaarheid en blijdschap naar huis ge gaan. GOES W. DE RONDE—DE ZEEUW. Kleine Kade 37. eindredactie bas augustijn OOSTBURG LEDELTHEATER. „Blue Movie". Voor (alweer) de laatste week. TERNEUZEN LUXOR. „De perfecte bank roof Een expert in het beveiligen van banken weet een grote bank in Hamburg te beroven. Of het bezit van het geld ook geluk en veilig heid garandeert kunt u zelf in Terneuzen gaan zien. Van af -zondag is de ex-Peyton Placetopper Mia Farrow te zien in een nietsontziende thriller „Blind Terror", waarin een blind meisje in het bezit komt van het enige bewijs, dat een moordenaar achterliet, Op het nippertje weet zijzelf de dood te ontko men en de moordenaar wordt (natuurlijk) gevat.

de Vrije Zeeuw | 1973 | | pagina 7