Meer liggeld voor schepen VERGOEDINGEN RAADSLEDEN IN DISCUSSIE G. de Jager Landbouw milieu bewust SUBSIDIEVERZOEKEN AAN GEMEENTERAAD VUSSINGEN UITSLAGEN VAN SCHIETINGEN VOORSTEL BETREFFENDE PLEZIERVAART AAN RAAD REIMERSWAAL Zeeland telt minder varkens houders U verwarmt goedkoper en sneller met PLINT-GEVEL GASKACHEL stad streék In gemeenteraad van Reimerswaal Goes Wolphaartsdijk AANVARING BIJ BATH Bisamratten in Eede gevangen Heinkenszand Vrijdag 29 desem bee 1972 markten MIDDELBURG, 27 dec, Aardappelen: Koopmans blau we grote 2831, Drieling 15, Bintje drieling 9. St. Remy 65 1-01, 60-65 2, kroel 60. Groen ten: sla 299—38, C 14—17, wit lof A 133—174, B 115—148, 'afw. 60121, stek 37. Glagan- dijivue 53—63, glasvaldsla 300310, breekpeen 2235, waspeen 4163, kroten 731, prei 3166, uien 2744, rode kool 1428, sav. kool 3655. witte kool 813, boerenkooi 3952, snijseiderjj kg. 204 C72, peterselie 153427, stoudkselderij 172183, knol- seiderij met blad kg. 65, uien geschoond 52, blattwkoprapen 9. Spruiten ongesch. A 102 120, B 66—102, C 3650. Ge schoond B 73. Veiling Terneuzen 28-12-'72 Per 100 stuks sla 1 27—28, 2 1625, per stuk knolselderij 3441, per kg aardappelen meerlanders grote 1822, boe renkool 44, prei 3356, sav. kool 4951, rode kool 2325, spruiten 27101, uien 39, wit lof b 148—167. b2 129—150, afwijkend 76128. (Van een onzer verslaggevers) GOES Het varkensstam- bock voor Zeeland heeft zijn laatste jaarverslag uitgebracht. Sinds 21 november bestaat het zelfstandige stamboek name lijk niet meer, maar maakt als kring Zeeland deel uit van de vereniging „Het Zuid-Neder- laiids varkensstamboek." In deze vereniging zijn ook de varkensstamboeken van Noord-Brabant en Limburg opgenomen. De ontwikkeaiingen in de varkenshouderij, zo staat in het jaarverslag te lezen, heb ben er mede toe geleid, dat bij de varitansstamibofeken reorga nisaties zijn doorgevoerd. Op aandrang van het centraal bu reau voor de vamkensfojkkerij zijn vier gewesten gevormd, noord, oost, west en zuid. De regio zuid (Zeeland, Brabant en Limburg dus) vormt met ruim 44 procent van de Ne derlandse varkensstapel het grootste gewest. Het gehele gewest is ingedeeld in veer tien kringen: een Zeeuwse, acht Brabantse en vijf Lim burgse. Het aantal Zeeuwse var- kenshoudende bedrijven is ook nu weer, overeenkomstig de landelijke tendens, verder af genomen. Wel is het aantal varkens per bedrijf groter ge worden. Volgens de meitefflSmg van het Centraal Bureau voor da Statistiek werden in Zee land op 1551 bedrijven 60.658 varkens gehouden. Dit komt neer op een gemiddelde bezet ting van 39,1 -stuks. In Zeeland is in de afgelopen vijf jaar het aantal varkenshoudende be drijven met 22,4 procent ver minderd, terwijl het aantal varkens in de provincie met 39,9 procent is toegenomen. Procentueel neemt de Zeeuw se varkenstapel met ongeveer één procent van de landelijke een zeer bescheiden plaats in. Helt aantal leden van het Zeeuwse stamboek daalde het afgelopen jaar van 253 naar 246. De meeste leden (84) zijn te vinden in oost Zeeuwsch- Vlaanderen, verder in Walche ren (47) en west Zeeuwsch- Vlaanderen (39), Zuid-Beve land (35), Tholen-St. Philips- land en Noord-Beveland (eik 10) en Schouwen-Duiveland (21). Het aantal kunstmatige inseminaties verdubbelde tot 129. Het bestuur van de kring Zeeland van het Zuid-Neder lands varkensstamboek bestaat uit: voorzitter D. Hannewijk uit Heinkenszand, secretaris B. van Goudzwaard uit Kats, vi ce-voorzitter L. Wattel uit Oost-Kapelle en de leden J. vain de Hoek uit Ellemeet, G. Noordhoek uit Anna Jacoba- polder, P. de Caluwe uit Koe wacht en M. Versprille uit Oostburg. De adviseurs van de kring zijn C.W.M. Backx uit Heinkenszand en drs. J.J. Pe- keLder uit Wilhelmmariorp. (Van een onzer verslaggevers) KRUININGEN De ge meenteraad van Reimerswaal gaat op de tweede dag van het nieuwe jaar de vergoedingen die de leden krijgen voor het bijwonen van raads- en com missievergaderingen, de reis kostenvergoeding en de ver goeding die de fracties krijgen voor alle kosten die ze moeten maken, herzien. Verscheidene fractievoorzit ters hadden vorige week tij dens de behandeling van de begroting er al op gewezen dat de huidige vergoedingen slechts een schijntje beteke nen vergeleken bij alle kosten en moeite, die aan het raads lidmaatschap kleven. B. en w. stellen de raad dan ook voor aan G.S. te vragen of dit college akkoord kan gaan Verbranding Op initiatief van de wijkvereniging Goes- Zuid zal op 2 januari op het industrieterrein aan de Water- vlietweg in de wijk Zuid een kerstboomverbranding worden gehouden. De brandstapel wordt opgericht in de nabij heid van het kantoor van de Watermaatschappij Zeeland De kerstboomverbranding be gint om zeven uur. Het be stuur van de wijkvereniging hoopt dat veel jeugdige wijk bewoners de kerstbomen naar deze plaats zullen brengen. Overleden In het Sinit- Elisabethziekenhuis te Tilburg is overleden de zestienjarige Hennie Berg afkomstig uit Goes. De jongen was op 8 december betrokken bij een ongeval op de Westsingel te Goes. Subsidie Het lange wach ten op antwoord op een ver zoek om subsidie voor het wijk- en buurthuiswerk in Goes-Zuid, waarover wij in onze editie van 19 december melding maakten, is beloond. De wijkvereniging Goes-zuid heeft namelijk bericht ontvan gen van het ministerie van cultuur, recreatie en maat- shappelijk werk dat men sub sidie zal krijgen. Dit betekent dat de wijkvereniging een be roepskracht zal kunnen aan trekken voor het geven van leiding aan de verschillende clubs. Om in aanmerking te komen voor een subsidie voor een nieuw te bouwen wijkge- bouw zal eerst een verande ring in de statuten moeten worden aangebracht. met een verhoging van de pre sentiegelden van 35 tot 40 gul den voor het bijwonen van een raadsvergadering en van 17,50 tot 20 gulden voor een commissievergadering. De ge' meenteraad van Reimerswaal komt volgende week overigens niet in het gemeentehuis Yer- seke bijeen, maar in „Ons Dorpshuis" te Kruiningen. De vergadering begint daar om twee uur. De vergoeding per man aan de vrijwillige brandweerkorp sen in de gemeente willen b. en w. optrekken van 115 tot 135 gulden per jaar. Daarnaast staat op de agenda nog een aantal grondaan- en verkopen. Ook worden verscheidene kre dieten en medewerking ten behoeve van het onderwijs ge vraagd. Wildwedstrijd Zaterdag hield de Visserij- en Hengel- wedstrijd op de Oosterschelde sportvereniging „De Zand- kreek" zijn jaarlijkse wild- bij Kats. Met 34 deelnemers werden 6 ondermaatse en 25 bovenmaatse platvissen gevan gen. De eerste vis werd j vangen door C. Schrier, wat werd beloond met een fles sherry. De overige uitslagen waren: le prijs (kalkoen) B. van Maris, 2e prijs (kalkoen) C. Schrier, 3e prijs (2 fazan ten) M. v.d. Weele. De volgende prijswinnaars wonnen elk een haas: F. Ver- mue, Hage, Hoogendoor, D Slabbekoorn, A. v. Oosten, K. v. Hoorn, L. Versluys, L. Meertens, P. v. Meeurs, J. Klap, F. Weijer, L. Weijer, M. den Engelsman, W. Leijs en L. v.d. Kreeke. KLOOSTERZANDE Een gekantelde aanhangwagen ge laden met kratten bier veroor zaakte gistermorgen een enor me ravage op rijksweg 60 tus sen Kuitaart en Driesprong. De weg lag over een afstand van ruim 100 meter bezaaid met ongeveer acht ton flessen bier, waaronder veel kapotte fles sen, en bierkratten. Het ongeluk gebeurde door dat de 24-jarige bestuurder C.H. uit 's Hertogenbosch van een vrachtauto met aanhang wagen van de firma Kuys uit Vlijmen, welke geladen was met 14 ton kratten bier, die op weg was van Perkpolder naar Terneuzen, bij het uitwijken iets te ver naar rechts reed en naast de weg in de zachte berm terecht kwam. Het ge vaarte begon te slingeren van de ene kant van de weg naar de andere kant waardoor de aanhangwagen kantelde. Voor dat de combinatie stilstond schoof de auto nog ongeveer 100 meter door, terwijl de kratten bier op de wet en het fietspad, zelfs tot in de sloot vlogen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN - In de nacht van woensdag op donderdag is er op de Westerschelde ter hoogte van de rode boeien 62 en 64 beneden het Nauw van Bath een aanvaring geweest tussen het motorschip Tanko 209 en de Belgische sleep- hooperzuiger Oerthe. De aanvaring ontstond door dat de Tanko 209 bij het ma noeuvreren dwars voor de Oer the kwam te liggen. Het ne- derlandse motorschip Tanko 209, dat met 248 ton natron loog geladen van Antwerpen op weg was naar Hoechst in Vlissingen, kreeg enige lekka ge, waardoor Scheldewater bij de natronloog kwam. Het motorschip voer met as sistentie van een sleepboot en een pompschip van de firma Muller uit Terneuzen de ha ven van Hansweert binnen. Hier zal de lading worden overgepompt en verder naar Hoechst worden vervoerd. (Van een onzer verslaggevers) YERSEKE De eigenaars van de driehonderd zeilsche pen, motorkruisers, sloepen, speedboten en andere vaar tuigen die een ligplaats in de jachthaven van Yerseke heb ben, zullen als de gemeenteraad van Reimerswaal er mee akkoord gaat, meer liggeld moeten gaan betalen. De raad spreekt zich over dit voorstel van B. en W. maandagmiddag uit. „Het tekort op de jachtha ven van Yerseke bedraagt jaarlijks zo'n 180.000 gulden", zo lichtte burgemeester mr. C. Pijl Hogeweg gisteren het voor stel toe. „Dat betekent een tientje per inwoner. Het is dus logisch dat we tot een verhoging van het lig geld willen komen, temeer omdat de toegangsgeul tot de jachthaven, die waarschijnlijk in verband met de deltawer ken vrij snel dicht slibt, bin nenkort uitgebaggerd moet worden." Het zit de gemeente Rei merswaal nog steeds erg hoog dat het ministerie bij de aan leg van de jachthaven de toe gezegde aanvullende uitkering van anderhalf miljoen gulden niet heeft gegeven omdat de betreffende regeling gewijzigd werd. „En omdat onze begro ting sluitend is, is er geen enkele vorm van schadeloos stelling hiervoor mogelijk", al dus de heer Pijl Hogeweg. Volgens de burgemeester heeft Yerseke straks als het Zeeuw se Meer een feit is, weinig concurrentie te vrezen van an dere jachthavens. Hij zei te verwachten dat het rijk maar weinig subsidie zal geven aan die jachthavens. Overigens is de belangstel ling voor de Yersekese jacht haven erg groot. De driehon derd ligplaatsen zijn tot de laatste toe bezet en honderd- veertig personen staan, op de wachtlijst om in aanmerking te komen voor een plaatsje. Uitbreiding, zo vertelde de burgemeester, zit er echter niet in. „Dat zou ook niet erg verstandig zijn", zo ging hij verder, „want als straks zou bKjken dat Yerseke op scha-al- en schelpdieren gebied geen enkele rol meer zou kunnen vervullen, dan komt de vis sershoven leeg en die zou dan met uitkeringen in het kader van de deltaschadewet uitste kend geschikt kunnen worden gesmaakt als jachthaven met ruimte voor zo'n zevenhon derd a achthonderd schepen" De Grontmij gaat beginnen aan een studie over de kust strook van Yerseke, waarbij men de mogelijkheden van dit gebied gaat bekijken als in het ongunstigste geval hele maal niets van het schaal- en schelpdierenbedrijf in Yerseke overblijft. Burgemeester Pijl Hogeweg gelooft niet dat het zo'n va-art zal lopen. „We hechten veel waarde aan het plan een verwater- annex op slagplaats voor mossels in te richten pal achter de Ooster- scheldedam", zio zei hij. ..Daarmee zouden we uit de brand zijn. Bovendien zijn de oesterhandelaars wel zo bijde hand om alternatieven te be denken om hun bedrijf toch in Yerseke te blijven uitoefenen. Mocht dat allemaal niet luk ken, dan kunnen we met uit de Grontmij-studie getrokken en verder uitgewerkte deel rapporten naar Den Haag gaan en een beroep doen op de deltaschadewet. In dat geval zal Yerseke toch wel een belangrijke rol in de recreatieve en toeristi sche sfeer kunnen vervullen." De heer Pijl Hogeweg vertel- (Van onze correspondent). EEDE In de biezen onder Eede heeft de Aardenburger G. Dhont vijf bisamratten ge vangen. Een enorme vanst als men weet dat normaal slechts een rat tegelijk wordt gevan gen. de dat van de buitendijks gelegen oesterputten bijvoor beeld een strand te maken zou zijn en binnendijks een boule vard met restaurants en der gelijke. Maar daar denkt men voorlopig nog niet aan in Rei merswaal. Het belangrijkste ls toch wel het handhaven van het mossel- en oesterbedrijf. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) GOES „De landbouw wil zich niet onttrekken aan zijn medeverantwoordelijkheid voor een goed milieu, omdat het een levensbelang is". Dit zei de heer G. J. de Jager, voorzitter van de C.B.T.B.- West-Nederland, sectie zuid, gistermiddag tijdens de win- terledenbijeenkomst van de sectie in de christelijke nij verheidsschool voor meisjes te Goes. Als staindpunit van de CBTB in de milieuproblematiek ver- konidiilgde hij: „De boer is het hartgrondig beu om als schuurpaiai te fungeren van emotionele milieubescher mers". De beer De Jager deed dieze uitspraken tijdens zijn openingstoespraak, waarbij hij inging op de landbouw, het mfifaeu en het landschap., „De boer", zo zei de heer De Jager, „heeft genoeg van de eenzijdige verwijten over landschapsbedervenide ruüver- kavelingen, vogels vergiftigen de bestrijdingsmiddelen, wa- tervervuilende kippen- en var- kensmesterijen en bodemver- ontneinilgende kunstmeststof fan". Het belang van de land bouw onderstreepte hij door een opmerking van minister Lardïnois van Landbouw en Visserij èan te halen, waarin deze zeii dat het batig export saldo van de landbouw net voldoende is om het nadelig exportsaldJo van de industrie op te heffen. De heer De Jager wees erop dat de moderne landbouw niet buiten chemi sche middelen kan. ,J)e boer ós", aldus ee heer De Jagen-, „echt geen milieu- barbaar, omdat hij alle moge lijke moeite doet om de ont- -wtikkelmg te volgen en de kwalijke neveneffecten zoveel mogelijk te vermijdien. De landbouw wil zich niet ont trekken aan zijn medeverant woordelijkheid voor een goed milieu, omdat het een levens belang is". Wel drukte hij de aanwezigen op het hart: „Wij zullen ons 'alls boer en tuinder opnieuw en bij herhaling moe ten realiseren dat wij verant woordelijk zijn voor een even wichtig gebruik van k unst- mest, maiar met name van be strijdingsmiddelen". Tijdens'zijn betoog over het landschap zei de heer De Ja ger: „Het blijkt duidelijk dat het platteland bij de toene mende druk van de steden, de toegenomen welvaiairt en de toenemende recreatie een bre dere functie gaat krijgen, maar het is even duidelijk dat het opleggen van beperkingen aan de grondgebruiker zonder compensatie funest zal zijn. De straf op de zonde van deze economische nalatigheid zal de economische dood ten gevolge hebben. thermostaafregeling, stofvrij frontpaneel (eksklusiviteit) zeer geringe installatiekosten tien jaar garantie op verbrandingskamer en brander Industrie van gasverwarmingsinstallaties sinds 1929 2, Nijverheidsstraat Tel. 0932 - 5367791 9440 Erembodegem BON Vraag geheel vrijblijvend docu mentatie aan door middel van onderstaande bon ingevuld aan ons te zenden: Naam:.;.M. Straat: Woonplaats: LANDELIJKE INSTALLATEURS: GAS-INSTALLATIEBEDRIJF J. VAN KAAM Voorstraat 27, Roosendaal. Tel. 01650 - 33769 P. G. SCHETTERS, Molenstr. 16, Kruisland, Tel. 01673-396 Tevens hebben wij nog verkoopgebieden vrij -£r (Van onze correspondent) MIDDELBURG Donder dag 11 januari vergadert de vaste commissie advies en bij stand voor culturele, sport- en jeugdzaken voor de eerste keer in het nieuwe jaar over een aantal subsidie-aanvragen en over de nieuwe sporthal die aan het Koopmansvoetpad in Oost-Souburg moet worden gebouwd- Om met de sporthal te be ginnen, wanneer die hal er komt - wat wel de bedoeling is - moet het bestemmingsplan dat de gemeente voor dit ge bied heeft opgesteld, gewij zigd worden. Want ondanks het feit dat er in het bestem mingsplan ook over sportvoor- zieningen wordt gesproken, is het sporthalplan in strijd met het bestemmingsplan. Volgens dat plan mogen er alleen maar kleine gebouwen worden op getrokken tot een hoogte van tweeëneenhalve meter. En om dat een sporthal nu eenmaal niet tot de kleine gebouwen gerekend kan worden en een hoogte van tien meter moet bereiken, valt de hal buiten het oorspronkelijke bestem mingsplan. Om daar nu een mouw aan te passen stelt de commissie voor het bestem mingsplan zodanig te wijzigen dat het plan voor de hal ten uitvoer kan worden ge bracht. Een ander punt dat ter tafel zal komen, is de subsidie-aan vraag van de Stichting Beel dende Kunstenaars, die overi gens nog in oprichting is. De stichting is van plan een uit leencentrum voor beeldende kunst op te richten. Dan leent de stichting voor bepaalde tijd kunstwerken van kunstenaars, die zij dan weer aan particu lieren uitleent, een soort kunstbibliotheek dus. Van de vergoeding die de particulie ren moeten betalen wordt het grootste gedeelte gereserveerd om uiteindelijk te kunnen overgaan tot aankoop van kunstwerken. De commissie staat positief tegenover het voorstel en het zal er op neer komen dat Vlissingen, evenals de andere Zeeuwse gemeen ten, als die zich met het voor stel kunnen verenigen, per honderd inwoners vijf gulden betaalt. Ook wordt vergaderd over een subsidieverzoek van het Zeeuws Orkest dat de laatste jaren door de verhoogde kos ten en gelijk gebleven subsidie met tekorten kampt. Omdat dit orkest het enige Zeeuwse symfonie-orkest is, stelt men de commissie voor de gemeen te te adviseren de subsidie te verhogen. Schieting De uitslag van de in café Jansen te Hein kenszand gehouden wildschie- ting luidt: 1 K. van Rooyen, 2 K. Minnaard, 3 J. van de Ma de, 4 G. Bek, 5 D. van de Swaluw, 6 P. Proost, 7 B. van de Dries, 8 B. Simonse, 9 A. Janse, 10 L. Moelker, 11 B. van de Made, 12 P. Pieters. De uitslag bij de dames is: 1 Mej. E. Proost, 2 mej. N. Proost, 3 mej. De Sinke, 4' mevrouw B. Janse-Van Bre men. 's-HEERENHOEK De handboogvereniging Eensge zindheid hield een schieting op de liggende wippen bij de heer B. Rentmeester. Aan deze schieting namen 71 schutters van 15 verenigingen deel. Uitslag van de eerste wip, hoofdvogel: J. v. d. Walle van Eendracht uit Vlissingen en C. Raas van Vooruitgang uit Kwadendamme; le zijvogel: J. Remijn van Eensgezindheid uit 's-Heerenhoek; 2e zijvogel: B. Looy van Victoria uit Kwa- dendamme. le bovenkal: J. de Box van Doel naar Hoger uit Wolphaartsdijk; 2e bovenkal: R. Repkens van Victoria uit Kwadendamme; le onderkal: A. v. Zunderen van Spes-No- stra uit Ovezande; 2e onder- kal: Jan. v, d. Dries van Eens gezindheid uit 's-Heerenhoek; le klep: C. Raas van Vooruit gang uit Kwadendamme; 2e klep: W. de Jonge van ADLM uit Kwadendamme; 3e kiep: C. Brand van Vooruitgang uit Kwadendamme. Meeste pun ten met beker: C. Raas van Vooruitgang uit Kwadendam me. Meeste kleine vogels: B. v. d. Dries van Eensgezindheid uit 's-Heerenhoek, vijf vogels. De vliegende vogelprijzen wa ren voor B. v. d. Dries van Eensgezindheid uit 's-Heeren- hoek; B. Looy van Victoria uit Kwadendamme en F. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande. Uitslag van de itweede wip, le hoofdvogel: A. de Jonge-Rijk van Willem-Teil uit Ovezande; 2e hoofdvogel: J. Rijk van Eensgezindheid uit 's-Heeren hoek;, le zijvogel: A. Clarys van ADLM uit Kwadendam me. 2 e zij vogel: J. Remijn van Eensgezindheid uit 's-Heeren hoek; 3e zijvogel: Bas. v. d. Dries van Eensgezindheid uit 's-Heerenhoek; 4e zijvogel: J. v.d. Walle van Eendracht uit Vlissingen; le kal: R. Repkens van Victoria uit Kwadendam me; 2e kal: P. Repkens van Victoria uit Kwadendamme; 3e kal: Jac. v. d. Dries van Vios uit 's-Heerenhoek; 4e kal: J. Remijn van Eensge zindheid uit 's-Heerenhoek; meeste kleine vogels: A. Mar tens van Vios uit 'sHeeren- hoek, zes vogels de vliegende vogelprijzen waren voor F. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande; J. Rijk van Zeelan- dia uit Ovezande en A. Mar tens van Vios uit 's-Heeren hoek. Bij de heer W. de Ruyter organiseerde de handboogvere niging Zorgvliet een schieting op de beide liggende wippen, 57 schutters van 14 verenigin gen waren aanwezig. Uitslag van de eerste wip; hoofdvogel: Henk Koens van Spes-Nostra uit Ovezande; le zijvogel: C. de Winter van Vios uit 's- Heerenhoek; 2e' zijvogel: C. Ovezande; le bovenkal: J. Rijk van ADLM uit Kwaden damme; 2e bovenkal: R. Steenbakker van Victoria uit Kwadendamme; le onderkal: F. v. Steenbergen van Willem- Teil uit Ovezande; 2e onder kal: P. v. Steenbergen van Zeelandia uit Ovezande, bij loting; le klep: H. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande; 2e klep: C. Raas van Vooruitgang uit Kwadendamme. 3e klep: W. de Jonge van ADLM uit Kwadendamme; meeste kleine vogels: P. Repkens van Victo ria uit Kwadendamme, zes vo gels; uitslag van de tweede wip, le hoofd vogel: Henk Koens van Spes-Nostra uit Ovezande; 2e hoofdvogel: L. de Kraker van Vios uit 's- Heerenhoek; le zijvogel: C. Remijn van Spes-Nostra uit Ovezande; 2e zijvogel; C. Voet van Vios uit 's-Heerenhoek; 3e zijvogel: J. Rijk van Zeelandia uit Ovezande; 4e zij vogel: Sj. v. Eykeren van Vrye-Schutters uit 's Heerenhoek; le kal: C. Rentmeester van Willem-Teil uit Ovezande; 2e kal: K. v. Steenbergen van Willem-Teil uit Ovezande; 3e kal: A. v. 't Westeinde van Willem-Teil uit Ovezande, bij loting. 4e kal: Jac. Westveer van Edele- Handboog uit Oudelande, bij loting. Meeste kleine vogels: F. v. Steenbergen van Willem- Teil uit Ovezande, zeven vo gels. De vliegende vogelprij zen waren voor A. Hoondert van Spes-Nostra uit Ovezande, en R. Steenbakker van Victo ria uit Kwadendamme.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 6