KERSTHERBERG DRUK BEZOCHT Doffer uit Zuiddorpe wint duivenshow in Axel A. Martens kampioen Nieuw Leven De Stem/De Vrije Zeeuw Uitslagen schietingen Overeenstemming tussen Hero en contracttelers Expositie in stadhuis trok velen P. Westhoeve wint talentenjacht DE MARKIES GEOPEND stad streek Zaamslag Koewacht Terneuzen Cadzand Axel HULST HET ADRES OVER ERWTENPRIJZEN P woensdag 27 december 19// O i (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Voor de opening van de in het voor malige gemeentehuis geor ganiseerde kerstherberg te Terneuzen, verwijderde me vrouw Aschoff, de echtgeno te van Terneuzens burge meester, een doe' en onthul de daarmee een bord met de spreuk: „Liefde zoekt zich zelf niet". Als inleiding had even tevo ren de heer W. Koster, die namens het werkcomité het woord voerde gezegd, dat ie der, van welke „richting" dan ook, zich met deze spreuk zou kunnen verenigen. Er waren talrijke genodigden, onder wie ooik burgemeester Aschoff, en geestelijke autoriteiten, die te horen kregen dat er ndet al leen met een enorm enthousi asme was gewerkt, maar, en dit zei de heer Koster speciaal tot de burgemeester, dat Ter- neueen heel veel fijne jonge ren heeft. Meer dan 200 mede- werkers(sters) hebben zich de laatste dagen voor de opening vrijwillig gemeld. Vol lof was de heer Koster ook over de ontstellend grote medewerking van alle kanten. Mensen, die meubels en serviesgoed gratis beschikbaar stelden, een kleu- ren-tv, lectuur, koffie en gebak enz. In haar openingswoord zei mevrouw Aschoff de voorkeur aan de benaming .kerstherberg' te geven, omdat dit meer in overeenstemming is met het kerstverhaal. Zij zei te hopen dat velen, die tóch gedurende de kerstdagen eenzaam voelen of behoefte hebben aan gezel schap, zich in deze sfeervolle omgeving zullen thuis voelen. Na de openingsplechtigheid bood de vierjarige Bertientje Loman, mevrouw Aschoff bloemen aan en de even jonge Arjen Boukema verraste haar met een lepeltje waarop de spreuk „God is liefde". Later vertelde de heer Kos ter ons dat er nu al 8500 lepeltjes verkoocht zijn (a fl 3) en dat de opbrengst was bestemd voor een Belgisch ge nootschap dat zich bezig houdt met de verkoop van bijbelse lectuur. Met geen mogelijkheid kon een van de leiders(sters) van de kerstherberg tweede kerst dag zeggen hoeveel bezoekers er vanaf zaterdagmiddag twee uur tot maandagnamiddag vier uur geweest zijn. Het enige getal dat zij konden geven was, vijfduizend koppen kof fie, ongeacht de thee, frisdran ken, en soep. Op de eerste kerstdag was er een „echt" kerstdiner, waarvoor zeventig liefhebbers waren. Daarnaast werden er op gezette tijden broodmaaitij den verstrekt. Allemaal gratis. Het is onmogelijk om te zeg gen welke mensen er geweest zijn. „Ik kan gerust zeggen alle soorten van men sen". De leider, die dit ver telde was al een paar dagen en nachten onafgebroken in touw en het ziet er naar uit dat hij blijft tot vanmorgen (negen uur) als de herberg wordt gesloten. Ook telefonisch was de kesrstherberg dag en nacht bereikbaar. „Wij hebben wel enkele niet veel telefoontjes gehad", zei dezelfde leider „en daarnaast heel goede gesprek ken en contacten voor na kerstmis". Hij zegt veel hulp te hebben gehad en o.a. in de r.k. kerk, er werd gedurende de nachtmis twee keer de aan dacht gevestigd op de herberg, maar als ik na de kerstdagen geen financiële steun meer zou krijgen, zal het me wel veel geld kosten. „Ik wij. op geen enkele kerk een beroep doen". titt i'jVi (Van onze correspondent) KOEWACHT De duiven- maatschappij Nieuw Leven heeft In het clublokaal bij A. de Kind een tentoonstelling gehouden waarbij het ging om het kampioenschap voor 1972. Er werden in totaal 220 dui ven aangevoerd, die gekeurd werden in zes klassen. De uitslag is als volgt: alge meen kampioen: A. Martens uit Koewacht. Oude doffers: kampioen A. Martens Koe wacht, tweede prijs W. Ver biest, derde F. Bomme, 4 G. Jansen, 5 A. Martens, allen uit Koewacht. Jaarling doffers: kampioen Th. Apers Koe wacht, 2 B. de la Ruelle Over slag, 3 F. Rogiest Koewacht, 4 A. IJsebaert Koewacht, 5 H. de Mul, jonge doffers kampi oen Fl. Bonne, 2 Ch. Suy, 3 G. Jansens, 4 P. van Goethem, 5 G. Jansen allen uit Koe wacht. Oude duivinnen kampioen G. Schalkens Koewacht, 2 R. de la Ruelle, Overslag 3 J. Verschuren Koewacht 4 R. de la Ruelle Overslag, 5 L. Be- laert Zuiddorpe. Jaarling dui vinnen kamp. H. de Mul, 2 O. Lauwers Koewacht, 3 R. van Hijfte Koewacht, 4 idem, 5 A. de Boij Hulst. Jonge duivin nen: kamp. L. Seghers, 2 O. Lauwers, 3 gebr. Elegeert, 4 W. v. d. Bilt, 5 W. Verbiest allen uit Koewacht. De belangstelling voor deze tentoonstelling was groot. Wethouder J. Dieleman uit Axel opende de tentoonstelling en reikte na afloop de beker aan de kampioen uit. Kerstfeest Het bestuur van de stichting open bejaar- denwerk te Zaamslag organi seerde een stijlvol kerstfeest voor de bejaarden in „De Poort" en in „De Rank", waar de gasten niet alleen werden onthaald op kerstliederen, maar ook op een maaltijd. Als medewerkerstcrs waren aan wezig 't vrijwilligersteam van het open bejaardenwerk, da mes van de bond van platte landsvrouwen en van de vrou wengroepen van de christelijk gereformeerde kerk, de gere formeerde kerk en de her vormde kerk. (Van onze correspondent) AXEL In café De Witte Leeuw hield de combinatie VWA (Axel) en de EVN (Stoppeldijk) op eerste kerstdag een duiven- tentoonstelling. Door de leden van de beide verenigingen werden in totaal 202 duiven ingezonden. Als keurmeester fungeerde de heer H. van Es te Yerseke. Algemeen kampioen werd een jaarling doffer van Her man en zoon te Zuiddorpe die een totale puntenwaardering kreeg toegewezen van 92,5. en tevens het predikaat „mooiste duif" van de gehele tentoon stelling verwierf. Ook een ou de doffer de vader van deze kampioen van de Zuiddorpse liefhebbers won een eerste prijs, een feit dat Zich in het verleden al vijf maal had voorgedaan. „Deze doffer wordt niet meer op de wedvluchten ingezet en uit sluitend gebruikt voor de kweek", zegt Herman sr. Tijdens deze show, waar voor een goede belangstelling bestond werd in de middag uren een verkoping gehouden Van jonge duiven e. d., die vlot verliep. Verder werden door VWA-voorzitter J. Gie le prijzen en bekers uitgereikt aan de diverse kampioenen van de combinatie. De uitslag van de tentoon stelling luidt: klasse oude dof fers: 1 Herman en zoon Zuid dorpe, 2 en 5 J. Dieleman Axel, 3 Fl. van Acker Axel, 4 J. Wentzler Stoppeldijk. Klas se jaarling doffers: 1 Herman en zoon 2. Fl. van Acker, 3 H. Burm Stoppeldijk, 4 M. Diele man Axel 5 J. Wentzler. Klasse jonge doffers: I D. Dieleman, 2 C. Verstraeten Axel, 3 J. den Engelsman Axel, 4 idem, 5 Herman en zoon. Klasse oude duivinnen: 1 J. Dieleman, 2 J. den Engelsman, 3 R. van Doorn Axel, 4 Fl. van Acker, 5 C. Verstraeten. Klasse jaarling duivinnen: 1 A. Arens, Stoppeldijk, 2 R. van Doorn, 3 J. Nolet Axel, 4 R. Maas Stoppeldijk, 5 D. Die leman, 4 J. Vinke Axel, 5 Herman en zoon. „Eendracht" Terneuzen. Uitslag van de jaarlijkse dui- vententoonstelling. Klasse oude doffers: 1 H. Koch en zoon, 2 J. Wisse en zoon, 3 J. Geelhoedt. Oude duivinnen: 1 A. de Meijer, 2 J. van de Graaf, 3 P. Arens. Jarige doffers: 1 F. de Bak ker, 2 A. Vantricht, 3 gebroe ders Van de Veeke. Jarige duivinnen: 1 J. van de Graaf, 2 J. van de Graaf, 3 C. Willemse. Jonge doffers: I J. Gee 1- :ioedt. 2 C. Jonkman, 3 C. Willemse. Late doffers: I F. Mollet, 2 J. van de Graaf, 3 J. Geel hoedt. Jarige duivinnen: 1 J. Wisse en zoon, 2 H. Koch en zoon, 3 A. de Meijer. Late duivinnen: 1 F. Mollet, 2 J. van de Graaf, 3 gebroeders Van de Veeke. De mooiste duivin was ingezonden door H. Koch en z., de mooiste dui vin door A. de Meijer, de mooiste collectie door J. Geel hoedt. Stippie De Koewachtse jeugdvereniging „Stippie" kan terugzien op een zeer geslaag de kerstviering voor een over volle zaal. Het hoogtepunt van de avond was het ogenblik, waarop de leider van dit jeugdwerk in Koewacht, Wil- fried Pilaet, en zijn echtgenote tijdens deze dienst hun drie weken oude dochtertje lieten dopen. Deze plechtigheid werd verricht door pater Hulshof uit Hulst. Na de h. mis werd aan alle bezoekers koffie met ge bak aangeboden. Musical De belangstelling voor de musical van de basis school in Koewacht is afgelo pen donderdag zo groot ge weest, dat men genoodzaakt was de opvoering dit weekend te herhalen. Ook deze tweede keer was de aula tot de laatste plaats bezet. In zijn welkomstwoord sprak hoofdonderwijzer R. Lammens zijn tevredenheid uit over de grote belangstel ling. De musical werd opge voerd door leerlingen van de vijfde en zesde klas en dit programma stond geheel in het teken van bejaarden, die de kerstdagen in eenzaamheid hebben moeten doorbrengen. De algehele leiding was in handen van Jac Smeets en het muzikale gedeelte werd ver zorgd door mej. Marleen Her mans, beiden behorende tot het onderwijzend personeel van de school Topbiljart Topbiljartvere- niging Tovak uit Koewacht hield op eerste kerstdag in café K. van Boven een kerst prijskamp op het topbiljart. Aan deze kerstprijskamp na men 24 topbiljarters deel. De uitslag is als volgt: 1. L. Cop- pieters Koewacht, 2. J. Rom- bout Koewacht, 3. K. van Bo ven Koewacht, 4. A. de Bou- vere Koewacht, 5. Th. van Goethem Koewacht Belgiëë, 6. C. Martens Koewacht 7. P. Martens Koewacht, 8. A. van Boven Koewacht, en 9. R. Coone Koewacht. Bevorderd Met Ingang van 1 januari zijn bij het aan nemingsbedrijf gebr. Van der Poel n.v. te Terneuzen, be noemd tot adjunct-directeur, de heren P. M. de Waal en W. Vanhij fte. piefstal In de zaak van elektrische huishoudelijke ar tikelen van de firma Bliek aan de Mr. F. J. Haarmanweg te Terneuzen werd ingebroken, door het forceren van een raam in de zijgevel. Er wer den enkele elektrische scheer- apparaten en draagbare radio's ontvreemd. De diefstal werd vermoedelijk in de nacht van woensdag op donderdag ge pleegd. Lagere school De inspec teur van het lager onderwijs in de inspectie Middelburg de heer J. Gelijns, opent op vrij dag 12 januari aan de Bad huisweg te Cadzand, de nieu we openbare lagere school. De plechtigheid heeft plaats om 14.30 uur. Vogelshow De door de vereniging „De Zeeuws Vlaamse Vogelvrienden", in de bovenzaal van de „Breda-Bar' te Axel gehouden vier-daagse internationale vogelshow heeft vele bezoekers getrokken. Voor de talrijke inzenders wa ren er vele mooie prijzen te verdienen. Uitslag van de keuring 1 P. en A. Morel. Breskens 451 punten, 2 L. Peijcke Sluiskil 449, 3 G. Kor- stanje Kloetinge 446, 4 R. Goossen Wetteren (België) 446, 5 A. Schieman Terneuzen 446, 7 G. van Ginneken Sprundel Sprundel (N. Br.), 445, 9 M, (N. Br.) 446, 8 P. Verstijlen Sprundel (N. Br.), 445, 9 M. van de Giessen Terneuzen 445, 10 A. de Spiegelelr Gent-Brug ge (België) 444. (ADVERTENTIE) VOOR EEN GOEDE BRIL OF UURWERK (Van onze correspondent) TERNEUZEN De oud heidkundige tentoonstelling, die van 7 t.m. 21 december in de hal en in de burgerzaal van het Terneuzense stadhuis werd gehouden, heeft volgens een schatting ongeveer tweedui zend bezoekers getrokken. „Lang geen slecht resultaat", aldus de gemeentelijke voor lichtingsambtenaar, de heer J. Robesin en de ambtenaar voor culturele zaken, de heer Ch. Maas. „Er werd een bijzonder goede en vooral enthousiaste voorlichting gegeven door de voorzitter van „oud-Terneu- zen", de heer Joh. de Vries, De heer Maas vond -t bijzon der plezierig te hebben kun nen vaststellen dat de tentoon stelling zo was opgesteld dat niet alleen ouderen, die vele dingen van vroeger herken den, inaar ook veel jongeren er belangstelling voor had den. „Ik heb mij er van tevoren in verdiept en geprobeerd door middel van een lijn het oude met het tegenwoordige te verbinden. Dit heeft de jonge ren blijkbaar aangesproken". De hal van het stadhuis blijkt een zeer goede exposi tieruimte te zijn. Er komen daar dagelijks veel mensen „Op deze manier wordt het stadhuis steeds meer een echt gemeenschapshuis", zo vond de heer Robesin. (ADVERTENTIE) EEN UITGEBREIDE SORTERING RELATIEGESCHENKEN Drankenhandel BROER PLUYM Hemelstr. 13, St.-Jansteen Telefoon 01140-2635 (Van onze correspondent) KRUININGEN Piet West hoeve uit Ouddorp is voor de tweede achtereenvolgende maal op overtuigende wijze winnaar geworden van de ta lentenjacht te Kruiningen, die zaterdag in Ons Dorpshuis werd gehouden. Hij mocht uit handen van de burgemeester van Reimerswaal mr. C. Pijl Hogeweg de wisselbeker, De Scheldeprijs van Reimerswaal en de Gouden Sennheisermi- crofoon ontvangen. Doordat hij voor de tweede maal in sucoessie beslag wist te leggen op de wisselbeker is deze nu definitief eigendom v®n hem geworden. De twaalfde talentenjacht heeft het dorpshuis te Krui ningen zes uur' lang gevuld met muziek, waarvoor de be langstelling van de zijde van deelnemers en publiek groot was. Bij aanvang en einde werd de plotseling overleden voorzitter van het comité con certfonds de heer A. C Stroosnijder herdacht. Tienerprij zen toegekend door de tienerjury vocaal: 1 Karma Repair Kit. Rilland 95 p. Instrumentaal Karma Re- pair Kit, Rilland 92% p. Kla vier P. Westhoeve, Ouddorp 96,5 p. Zij ontvingen een pols horloge als prijs. Verdere uitslagen van een professionele jury: instrumen taal 1 Karma Repair Kit, Ril land 190 p., 2 Ronnie Kuster, Lopik 186% p., 3 Stage Fight, IJsselstein 183 p. Vocaal: Karma Repair Kit, Rilland 207% p., 2 Marianne Dekkers, Bergen Op Zoom 206,5 p., 3 Stage Fight, IJssel stein 195 p. Klavier: 1 P. Westhoeve, Ouddorp 216 p., 2 A. Schroe vers, Vliissingen 213 p„ 3 B Willems, Vianen 194 p. De jury bestond uit de he ren W. van Loenihout en J. Hairthoom uit Goes en T. I. Sondag uit Bergen op Zoom. Algeheel winnaar werd P. Westhoeve, Ouddorp. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het uitgaans leven in Terneuzen heeft er een pleisterplaats bij. Het voor malige woonpand Nieuwstraat 25 is verbouwd tot een exclu sieve club-dancing, die de naam De Markies meekreeg, waar mevrouw Pauiette De Dreu-Vink als gastvrouwe op treedt. De sfeervolle, rustiek aan doende interieur is in nauwe lijks vier maanden tijd door de heer J. van den Berge, de be heerder van hotel-restaurant De Post te Terneuzen met en kele medewerkers geheel naar eigen ontwerp gemaakt. Bij de feestelijke opening mochten de heer en mevrouw De Dreu alsmede de heer Van den Berge naast vele zakelijke gelukwensen ook tal van com plimenten over de inrichting van het nieuwe etablissement in ontvangst nemen. Met „De Markies" heeft het toch al met 'n gebrek aan hore cabedrijven te kampen Terneu zense uitgaanscentrum in de binnenstad opnieuw een bran cheuitbreiding ondergaan. Onlangs werd nog van de zij de van het horecabestuur af deling Terneuzen ernstig ge waarschuwd tegen de snelle toename van het aantal bars en cafés in de Terneuzense bin nenstad. (Van onlc correspondent) KOEWACHT Aan de za- terdagschieting om kalkoenen bij G. van Rumste, hebben 67 schutters deelgenomen. De ho ge vogel werd geschoten door A. v. d, Sijpt. De eerste zijvo gel was voor O. Saman en de tweede voor R. Baert, die te vens de meeste kleine vogels voor zijn rekening nam, name lijk vijf stuks. Hij sleepte daarmee maar liefst vijf kalkoenen in de wacht. Al de prijswinnaars zijn afkomstig uit Koewacht. De eerstvolgende'schieting bij G. van Rumste is maandag 1 januari. Bij deze gelegenheid wordt aan eike schutter een nieuwjaarscadeau aangeboden. Aanvang 15.00 uur. Aan de zondagschieting in café R. Clapdorp in Koewacht- België, hebben 54 schutters deelgenomen. De hoge vogel en eerste zijvogel waren voor Ch. Ongenae en de tweede zij vogel voor Henry Saman, allen uit Koewacht. De meeste klei ne vogels werden geschoten door Roza Sagers uit Axel. namelijk zes stuks. Maandag eerste kerstdag, hield de schuttersmaatschappij Nooit Gedacht een schieting in café A. de Kind. Daaraan heb ben 50 schutters deelgenomen. De hoge vogel ging naar H. Goossens en de beide zij vogels werden geschoten door Raf Baert en C. de Pooter, terwijl Raf Baert de meeste vogels voor zijn rekening nam, name lijk 4 stuks. Zondag 31 decem ber is er een oudejaarsschie- ting bij A. de Kind. Aanvang 15.00 uur. Ook werd er maandag eerste kerstdag een schieting gehou den in café G. van Rumste, Waaraan 64 schutters deelna men. De hoge vogel ging naar G. Verstraeten uit Koewacht en de eerste en tweede zijvo gel naar Jo Hense uit Axel en V. de Schepper uit Moerbeke. De meeste kleine vogels wa ren voor Th. Sagers uit Axel namelijk vier stuks. BERGEN OP ZOOM. Roxy, 20 uur: Sex in kan toortijd 18 j. Hal Stadhuis, tentoonstelling van de maand van F. Witte (t.m. 31 dec). Ma. t.m. vrijd. van 912.30 en van 13.30— 17.30 uur. GOES. Grand, 20 uur: Zeg maar ja tegen het leger a.l. HULST. Boekh. van Geyt, Steen straat 20, expositie „Kunst 73" (t.m. 15 jan) Werkd. van 9 12 en 1318 uur, zon van 14 17 uur. KRUININGEN. Galerie Fluctus Cantibus Il lusie, expositie kunstwerken van Teun Gijssen,. dag. geo pend van 1220 uur, zond. gesloten. MIDDELBURG. Galerie Papaver, Kinder dijk, expositie Paul Citroen en Sam Middleton, di t.m. zat. van 1422 uur (t.m. 3 jan). Zeeuws Museum, expositie „Erdtelefon" van Josef Bueys en expositie „Het leven in Ovezande" van Helena van der Kraan (t.m. 29 dec). Werkd. van 912.30 uur en van 13.3017 uur. In dec. ook op zat. en op de 2e kerstdag van 14—17 uur. Coffeeshop St.- John, expositie grafisch werk van Gerard Wiegmans. Rijksar chief, expositie' „Geschiedenis als hobby" (t.m. 24 februari) Ma. t.m. vrijd van 912.30 uur en 13.3017 uur zat. van 9.3012.30 uur. Stadhuis (Vleeshal) kerstexpositie met o.a. gouaches, beeldhouwwerk, keramiek, wandkleden ènz. (t.m. 13 jan) Dagelijks van !417 uur op 1 jan. gesloten. Kunstz. Benthem en Jutting, Lange Delft, expositie reli gieuze tekeningen van Rei- mond Kimpe (t.m. 6 jan) Ma. t.m. zat. van 917 uur. ROTTERDAM. De Doelen(Hal), 12.45 uur: Koffieconcert door Ruud van der Meer (bariton) en Rudolf Jansen (piano). De Doelen- (Grote zaal), 14.15 uur: Jeugd-variëté-programma. 20.15 uur: Weens promenade concert door het Amsterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes. Soliste Janine Dacosta (piano). De Doelen- Kleine zaal), 20.15 uur: „Neerlands Hoop in Panama" met Freek de Jonge en Bram Vermeulen. Hofplein* Theater, 20.15 uur: „U spreekt met uw moordenaar", thriller met Yo- ka Beretty en Ton Lensink. Piccolo Theater, 20.15 uur: „Moeder Adam" van Charles Dyer. Schouwburg, 20.15 uur: Uitvoering door de Toneel groep Centrum. SAS VAN GENT. Tijl Uilenspiegel, Expositie Carry Duyser, applicaties (t.m. 31 jan) Dagelijks van 912 en 13.30—18 uur, vrijd. tot 21 uur, zon. van 1418 uur, op ma. gesloten. VLISSINGEN. Alhambra, 20 uur: Whats's up doc a.l. WESTDORPE. Kunsth. Troutzaerte, Singel 45, expositie Mareike Geys met schilderijen en Jan van- Stok met plastieken en kera miek (t.m. 30 dec) Werkd. van 918 uur, zondags van 14r18 uur. ANTWERPEN. Kon. Museum van Schone Kunsten, expositie Jacques Charlier (t.m. 7 jan). ASSENEDE <B). Galerie Marg. de Boevé, Hoogstraat 4 expositie Pieter Célie (t.m. 30 dec). BRUGGE. Abdij, Zevenkerke, 20 uur; kerstconcert met het West vlaams Orkest o.l.v. Dirk Va- rendonck en het koor Vagan- tes Mor-Borum, voorbereid door Tony Venneman. GENT. Mus. van Schone Kunsten, expositie Albert Baertsoen (t.m. 6 jan). (Vam een onzer verslaggevers BREDA De vertrouwens commissie van de Nederlandse Kontrakttelersvereniging, die bij Hero functioneert heeft een gesprek gevoerd met de directie van deze conservenfa- briek. Tijdens dit gesprek wend uitvoerig en in een sfeer, van openheid gesproken over de spanningen, die gedrn -de de afgelopen maanden tussen Hero en een aantal telers zijn gerezen. Door een aantal misverstan den zijn de onderlinge verhou dingen de laatste tijd meer dan nodig vertroebeld. Deze misverstanden konden worden ontzenuwd. Tijdens het gesprek werd op de volgende punten overeen stemming bereikt. Zoals al eender door Hero was toege zegd zal de prijs van de con- servenerwten met plm. 15% worden verhoogd ten opzichte van 1972. Daarnaast is in principe overeenstemming bereikt over uitbetaling van de erwten op basis van kwaliteit, waarbij de uitbetaling zal geschieden via een staffel gebaseerd op het tenderometergetal. Eventueel kunnen de telers in 1973 ook kiezen voor betaling op een vaste prijs. Wanneer in de toekomst een areaal erwten op Tholen wordt ondergebracht, wordt het ge wenst geacht dat een teler uit dit gebied aan de vertrou wenscommissie wordt toege voegd. Ook werd overeengekomen dat de werkwijze van de af wikkeling van eventueel voor komende klachten in overleg met de vertrouwenscommissie zal worden vereenvoudigd. Afgesproken is tenslotte, dat het contract van Hero op korte termijn op een aantal onderde len zal worden aangepast. In 1974 zal de contracttekst nog maals kritisch worden be zien. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m vriidag 8 1512 30 en 13 3017.00 uur. HULPKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties er abonnementen: Boekhandel Pia- ters. Brouwerijstraat 4. tel 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m vrijdag 19 0021 00 uur, tel 01600-22341; zaterdag 9 00—12 00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.00—22.00 uur, tel 01600-22341 BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944 HU1SAANSLUIT1NGEN: REDACTIE: Chel Zeeuwse redactie* S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920, privé tel. 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland' A F Koopman kantoor Kromme Weele 4 Middel, burg, tel 01180-7764 privé tel. 01180-7438 redacteur' Midden- Zeeland B Jansen, kantoor Klokstraat 1. Goes tl 01100-8030, privé tel 011(10-7007. redecteur te Terneuzen en Kanaalzone: G van Berkel, kantoot Nieuwstraat 9. Terneuzen tel 01150-7920, privé tel 01150 4866 redacteur OZ Vlaanderen A. Verlind, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel 01140-3751, orivé tel 01140- 3103: redacteur W Z-Vlaanderen- R van der Helm, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920 privé tel 01150-4865; sportredactie Zeeland' R van Deursen. tel 01155-1367, FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer. Trumanlaan 10 Axel. tel 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: inspecteur Zeeland' P. Konings tel 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu. (el 01100-4316.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 5