Personeelsgebrek bij A.W.L. HCTwil in 1973 meer acties NSM tevreden over produktie in 1972 ZUID-CHEMIE HULDIGT JUBILARISSEN „Hier zit de wereldkampioen bij De Stem/De Vrije Zeeuw ACHTERSTALLIG ONDERHOUD VAN 5000 MANUREN Scholieren. kappen wilgen KERSTHERBERG VANDAAG OPEN IN TERNEUZEN Hongeractie op eerste kerstdag KWALITEIT OP VOGELSHOW IN AXEL Bloederige knokpartij in Terneuzen Afscheid van P. de Jonge HI-FI STEREO stad streek Schade Hoek Clinge Kerstnachtdienst in Goede Herderkerk Breskens Zuiddorpe Groede •Ispael St.-Jansteen Zaterdag 23 december 1972 5 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De afvalwaterleiding kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen zit om personeelsuitbreiding te springen. Tijdens de gisteren gehouden vergadering van de raad van bestuur is besloten tot het aanstellen van twee nieuwe personeelsleden. Secretaris P. J. Huijbrecht wees de vergadering erop dat ver moedelijk ook volgend jaar voorstellen tot personeelsuitbreiding zullen worden voorgelegd. „Becijferingen hebben aan getoond", aldus de heer Hij- brecht, „dat voor het normale onderhoud over 1972 5000 man uren tekort kwamen". Voor zitter D. J. Oggel had even daarvoor erop gewezen dat om het personeel op volle sterkte te krijgen een uitbreiding van de huidige 3 man tot 7 wense lijk was. In de toelichting wees de heer Huijbrecht erop dat aan sommige onderdelen van het rioleringsnet in zes jaar geen onderhoud gepleegd is kunnen worden wegens gebrek aan mankracht. „Op deze manier loop je dus de kans dat alles eerder slijt en men voor hoge re kosten komt te staan", al dus voorzitter Oggel. De heer De Beleir vond het dienstig in de loop van vol gend jaar te bekijken of ver dere personeelsuitbreiding noodzakelijk was. Men was overigens vol lof over de toe wijding waarmee het perso neel de a.w.l.-zaken behartigt. „Maar ook dit jaar zullen we wat werken moeten uitbeste den", aldus de heer Oggel. De uitbreiding van het per soneelsbestand kon mede gefi nancierd worden omdat de re tributies zijn verhoogd. De raad van bestuur nam een nieuwe retributieverordening aan waarin de nieuwe tarieven zijn vastgesteld, „na overleg met de betrokkenen", aldus de heer Oggel, die de in dit ka der gevoerde besprekingen met de industrie als „positief" bestempelde. Volgend jaar kan het be stuur van de A.W.L. een afge rond plan verwachten over de nieuw te stichten zuivering. Dit deelde voorzitter Oggel mee. Binnen afzienbare tijd kan begonnen worden aan de aan leg van leidingen Axel - Smit- schorre en Zaamslag - Spui. Het eerste zal voor f 360.220. gegund worden aan de Fa. De Oude, het tweede voor 360.320 aan de Fa. Lukasse uit Kloos- terzande. Opgemerkt werd dat door de aansluiting van Zaamslag op het rioleringstel sel de lozing van afvalwater op de Otheense Kreek gestopt zal worden en de vervuiling van dit zwem- en viswater fors zal worden teruggedron gen. Zonder hoofdelijke stem ming nam de raad van bestuur de begroting 1973 aan. Mede dank zij de retributieverho ging van f 150.714 gulden res teert een post onvoorzien van f 14.897,73 cent. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het bestuur van het Handelscentrum Ter- neuzen (HCT) heeft een plan de campagne opgesteld voor 1973 om nog meer actie te voe ren ter bevordering van Ter- neuzen als koopcentrum. In dit plan, dat is toegestuurd aan alle leden, schrijft het HCT- bestuur dat het een noodzake lijk programmapunt is een eigen reclameblad uit te geven dat verspreid moet worden in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Voorts wil het bestuur een „Woensdag, Terneuzendag" in gevoerd zien, waarin op iedere woensdag in het seizoen in Ter- neuzen iets te doen is. Gedacht is aan mossels eten voor halve prijs, osmaaltijd, verloting voor goede doelen en een standwer- kersmarkt. Het bestuur wil verder de Vliegende-Hollander-week on dersteunen met acties en de jaarlijkse braderie uitbreiden tot heel Temeuzen, in plaats van in het centrum. Verder zal de najaarsbeurs de aandacht krijgen. Het be stuur stelt voor o.m. dat een dergelijke beurs belangrijk is voor de mode van het dan vol gende seizoen. „Of er amuse ment op zo'n beurs of tentoon stelling bedreven moet worden stelt het bestuur graag ter dis cussie", aldus het schrijven. Speciale aandacht zal dit jaar geschonken worden aan de Sinterklaasactie en -intocht. Daaraan gekoppeld moet een verkoopstimulerende St.-Nico- laasaetie gehouden worden met hoofdprijzen: auto, kleuren-tv'» afwasmachines e.d. Het bestuur realiseert zich dat voor een dergelijk pro gramma een fors bedrag nodig is dat niet uit de HCT-kas ge financierd kan worden. Het budget zou een ton moeten zijn Het bestuur stelt zich voor dat de deelnemende winkeliers 1 400,bijdragen per omgezette 100.000gulden. Voor het vast stellen van de omzet, welke cij fers uiteraard geheim dienen te blijven, zal een accountant moeten worden ingeschakeld, zo meent het HCT-bestuur. De aangeschreven winkeliers kunnen hun reacties, op- of aanmerkingen op het voorge stelde plan bij het bestuur in dienen. In een begeleidend schrijven wordt door het be stuur gesteld dat voor alles eenheid in de acties dient te zijn. „We kunnen het ons in Terneuzen niet permitteren allerlei snipperacties op touw te zetten", aldus het bestuur dat vipdt dat dergelijke acties niets 'uithalen en bovendien het imago ,van de Terneuzense winkelstand schade doet. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op eerste kerstdag wordt er in de we reldwinkel een hongeractie ge houden door de medewerkers van deze wereldwinkel. De hele dag zal de winkel open zijn en kunnen produkten uit en informatie over de derde wereld gekocht worden. In de eerste plaats zal er echter ge praat worden over het doel van deze actie. De mensen van deze we reldwinkel zijn er van over tuigd dat de traditie om van Kerstmis een eet- en drink feest te maken strijdig is met de oorspronkelijke bedoelin gen van deze feestdagen. (Van onze correspondent) SLUISKIL In het decem bernummer van „Op de kor rel", het bedrijfsblad van de Nederlandse Stikstof Mij., n.v. te Sluiskil, geeft de directeur, ir. S. Martorana, in zijn kerst en nieuwjaarswens een over zicht van de gang van zaken in het bedrijf, gedurende het (bijna) afgelopen jaar. In de eerste plaats herinnert de directeur aan het feit dat hij per 1 januari van dit jaar als zodanig werd benoemd, aan het vertrek van de alge meen directeur, ir. J. van Waes, het kiezen van een nieuwe ondernemingsraad en tenslotte aan het in werking treden van de nieuwe wet op de onderne mingsraad. Over de gang van zaken in het bedrijf kan de NSM-direc- teur op dit ogenblik nog maar een globaal overzicht geven. De produktie in de grote ammoniak-eenheden, vooral in de in mei 1971 in bedrijf ge nomen unit (capaciteit 900 ton ammoniak per dag en een even grote hoeveelheid ureum) was zeer bevredigend. Er zal slechts ongeveer vijf duizend ton ammoniak minder worden geproduceerd, dan in het begin van het jaar was voorzien (zeshonderdduizend ton). De Ureumproduktie zal duidelijk hoger liggen (490.000 ton) ten opzichte van de ra ming van 400.000 ton, evenals de urean (een mengsel van ureum) en ammoniumnitraat) 120.000 'ton, t.o.v. de raming van 100.000 ton. De produktie van ureak (een mengsel van ureum en ammoniak) zal pre cies gelijk zijn aan de raming van 30.000 ton. De produktie van kalkam- monsalpeter, alsmede die van salpeterzuur zullen aanmerke lijk lager uitvallen. Enerzijds is dit te wijten aan het lage stikstofverbruik in Nederland tijdens het voorjaar als gevolg van de sterke regenval, ander zijds aan de produktiemoei- lijkheden, die zijn opgetreden toen op 1 september 1.1. werd overgeschakeld van kalkam- monsalpeter met 23 procent stikstof, naar 26 procent stik stof. De ondernemingsraad, die door de verkiezingen 'in het afgelopen jaar een groot aantal nieuwe leden telt, werkte zich volgens de heer Martorana bij zonder snel in. Problemen als de financiële toestand van het bedrijf, de algemene gang van zaken, ziekteverzuim, veilig heid, opleidingsmogelijkheden en personeelsbeleid werden diepgaand besproken. In de tweede helft van 1972 verdiepte de commissie reor ganisatie, waarin zitting heb' ben de ondernemingsraad, de vakorganisaties en de eigen personeelsdienst, zich in het „menselijk project". Hierbij bleek dat naast het probleem van de vergrijzing een over schot aan dagdienstpersoneel en een tekort aan ploegenmen- sen, ook rekening zal mogen gehouden worden met het in gaan van de laatste fase van de werktijdverkorting op 1 ju li 1973. Verschillende medewerkers werden inmiddels bereid ge vonden van de dagdienst over te gaan in de ploegendien sten. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT In het culturele centrum „De Speye" té Sas van Gent heeft de alge meen directeur drs. P. A. Nee- teson, elf zilveren jubilarissen gehuldigd. Naast de gebruike lijke enveloppe met inhoud en een kist sigaren, kregen zij van de Maatschappij voor Nij verheid en Handel uit handen van de vertegenwoordiger, de heer J. van de Weele, het vererende getuigschrift en het daarbij behorende insigne. Contactorgaan Het con tactorgaan in Hoek heeft als nieuwe leden benoemd me vrouw A, M. Dedj -De Thije en de heren K. van der Hooft en D. Hoffius. In het contactor gaan was nog plaats voor drie nieuwe leden. Om die te vin den werd in Hoek een folder verspreid, waarin het verzoek werd gedaan namen van ge schikte kandidaten door te ge ven. Uit de reeks kandidaten werden genoemde drie perso nen gekozen- Bij deze plechtigheid waren ook aanwezig de echtgenotes van de jubilarissen, de waar nemend burgemeester van Sas van Gent, de heer W. Colsen en de gemeentesecretaris, de heer Bombeledjn. Wegens hun zilveren jubi leum werden gehuldigd, de heren R. de Baete, A. van den Branden, D. Elve, J. van der Giessen, R. Lammens, M. Me loen, G. de Roo, H. Veree- cken, C. Vincke, C. Vriens, en A. Bombelijn. De algemeen di recteur stelde het tevens op prijs ook de medewerkers, die in 1972, de pensioengerechtig de leeftijd bereikten en waar van reeds officieel afscheid was genomen, nog een keer de hand te drukken. Dit waren de heren U. de Bakker, M. Espeels, R. Boxtael, H. de Roo, A. de Rouck en S. Teirlinck. Een speciale hulde had de heer Neeteson voor een mede werker de heer W. Schelstrae- te van de glasfabriek „Sas van Gent", die daags tevoren zijn zilveren jubileum had gevierd en gedurende 18 jaar, als di- rectie-chaiuffeur in dienst van de heer Neeteson stond. Ook mr. van de Weele en loco- burgemeester Colsen, spraken de jubilarissen toe. In een kerstkerberg mag een oerstboom niet ontbreken. (ADVERTENTIE) EEN BEGRIP VOOR AL UW AUTOBANDEN Ook voor particulier Tivoliweg 63 Hulst Tel. 01140 - 2461 Voor u verder gaat vraagt eerst onze prijzen. Altijd concurrerend. Carnavalsfeest a Vandaag zal hetdorp Clinge volop in de carnavalsstemming zijn. In het gemeenshapscentrum Mal- pertuus zullen Jannie en de Rekels optreden op verzoek van de carnavalsstichting De Kriekeputters. In de Trouba dour zal Sjakie Schram met de Belgische ster Chris Wij nen optreden. Het kwartet van Johnny Contra zal ook aan deze avond meewerken, terwijl de Raad van Elf gedurende de ganse avond aanwezig zal zijn. (Van onze correspondent) AXEL De vereniging „De Zeeuwsch-Vlaamse Vogel vrienden" houdt tijdens dit weekend en de beide daarop volgende kerstdagen in de „Breda-bar" te Axel een inter nationale tentoonstelling van kanaries, parkieten, tropische vogeltjes e.d. Dat dit nu jaarlijks terugke rend evenement is uitgegroeid tot een groot gebeuren in deze tak van vrijetijdsbesteding be wees het feit dat de organisa tors hoezeer het hun ook speet een aantal liefhebbers die wilden inzenden, moesten teleurstellen in verband met ruimtegebrek. De kwaliteit en de conditie van de tentoonge stelde vogels, 360 in totaal, die een week lang onder de hoede van de organisators zullen blijven, is volgens de vijf keurmeesters die de vogels aan een nauwgezet onderzoek onderwierpen, uitstekend: het geen een hunner de uitspraak ontlokte: „Hier zit de toekom stige wereldkampioen bij". Aangenomen dan dat deze dan ook naar de kampioens tentoonstelling gaat die vol gende maand in Rotterdam wordt gehouden. Zeer zeker kan en mag over het algemeen gezegd worden dat in Axel een geselecteerd gezelschap aan kleurrijke en vrolijk zin gende of fluitende vogeltjes te zien is, dat een bezoek aan deze show zeker rechtvaardigt. Bovendien kunnen de* bezoe kers op hun entreebewijs dat tevens als lot geldt een vakanr tiereis winnen tot een bedrag van f 950. De tentoonstelling is geopend op zaterdag, zondag en maandag van 10.00 uur tot 19.00 uur, en op tweede kerst dag van 10.00 uur tot 16.30 uur. Evenals het vorig jaar wa ren de Morel's te Breskens ook nu weer succesvol en wonnen drie eerste prijzen. Twee kampioenschappen deze keer voor de heer A. Schie man te Terneuzen, die zowel het derby- als het clubkampi oenschap veroverde. De uitsla gen: klasse 1, vier vogels ei gen kweek 1972. 1 en 3 P. en A. Morel, Breskens, respectie velijk met 361 en 358 punten. 2 G. Korstanje, Goes 360. 4 K. Goossens Wetteringen (Bel gië) 357, 5 A. de Spiegeleir, Gent, Brugge (België), 357, 6 A. Schieman, Terneuzen 356. Klasse twee, twee vogels e.k. 1972. 1 P. en A. Morel 180 punten. 2 G. van Ginneken, Zundert 180, 3 M. Lindenberg, Sluiskil 171plus. 4 P. en A. Morel 179, 5. L. Pijcke, Sluis kil 179. 6 A. Veraart, Biervliet 178, 7. L. van Ginneken, Zun dert 177. Klasse drie, een vo gel e.k. 1972. 1 P. Verstijlen, Zundert 91. 2 P. en A„ Morel 94. 3 P. Kint, Clinge 90plus. 4 L. Peijeke 90. 5 M. A. van Giessen, Terneuzen min90. 6 P. en A. Morel 89plus. 7 K. Broeckhoven, Axel 89. Klasse vier, een vogel overjarig (1971). 1 L. Peijeke 91. 2 A. Veraart 90plus. 3 M. A. van Giessen 90. Klasse vijf, een vogel open klasse: 1 P. en A. Morel 92 punten. 2 R. de Smet, Spui 91plus. 3 A. de Spiegereir 91. Klasse zes, ei gen kweek tropen en parkie ten: 1 J. van de Walle, Hulst 90. 2 L. Breepoel, Hoek 90. 3 J. van de Walle 89plus. 4 B. Stevendaal, Kloosterzande 89, 5. mevrouw De Smet-De Pooter, Spui 88plus. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Vanmiddag (zaterdag) om twee uur zal mevrouw Aschoff de in het gemeentehuis aan oude de Noordstraat te Terneuzen on dergebrachte officieel „Kerstherberg" openen. Vrijdagmid dag waren verschillende vrij willigers bezig met de hand te leggen aan de inrichting. Het is duidelijk dat het werkcomité alles wil doen om het de bezoekers, gedurende de periode van zaterdagmiddag twee uur tot a.s. woensdagmor gen negen uur, zo aangenaam mogelijk te maken. De raad zaal, waar gedurende genera ties de wijze mannen (en vrou wen) van Terneuzen de gang van zaken bepaalden wordt een heel gezellige conversatiezaal met leuke zitjes, een kleuren- tv en muziek. De vroeger zo strenge burgemeesterskamer herbergt nu gezelschapspellen en de kamer, waar op de deur nog altijd het droge „financiën' prijkt, wordt eveneens voor gezelschapsspellen klaar ge maakt. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Op 21 ok tober waren café-bezoekers in Terneuzen getuige van een fikse knokpartij. De hoofdbe trokkene van de vechtpartij, de 39-jarige J.O. uit Terneu zen, moest zich voor de poli tierechter verantwoorden. Het verhaal wat hij opdiste bleek anders te zijn, dan wat er in het proces-verbaal vermeld stond. Hij zou niet begonnen zijn, maar een andere café-bezoe ker zou de pet van een doua ne-ambtenaar hebben opgezet en hem in het Engels hebben toegesproken. Daarna zou O. zich hebben moeten verdedi gen tegen de aanval van zijn belager. De waarheid lag, vol gens de officier, anders. O. maakte zich zo boos, dat hij v.d.V. zonder opgaaf van rede nen bij de keel zou hebben gegrepen. Het slachtoffer zag kans een bierglas te pakken en dat O. door het gezicht te halen. Het was wel een erg bloe derige vertoning geworden, waaraan door de kastelein en enkele bezoekers een eind moest worden gemaakt. O. die donderdagmorgen erg onschul- digd deed voor de politierech ter, viel snel door de mand, „Wat wilt u nu eigenlijk" vroeg de politierechter mr. P. van Empel, „u staat bekend als een wildeman." Ja, stelde de officier in zijn requisitoir, O. is op die bewuste avond wel bijzonder vervelend ge weest. Hij heeft er een handje van de mensen hardhandig aan te pakken. De officier eis te vier weken onvoorwaarde lijke gevangenisstraf. Vonnis: twee weken onvoorwaarde lijk. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Evenals vorig jaar verleent de Terneu zense harmonie „De Vliegende Hollander" ook dit jaar weer haar medewerking aan de kerstnachtdienst in de Goede Herderkerk. De harmonie verzorgt het muzikale gedeelte voordat de eigenlijke dienst begint en be geleidt tijdens de dienst sa men met de organist de sa menzang. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Wegens het hereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd heeft de heer P. K. de Jonge, sedert 1 mei 1962 werkzaam bij de ge meentelijke plantsoendienst, afscheid genomen. De plechtigheid had plaats in de beschuttende werkplaat sen aan de Industrieweg te Terneuzen, waar de heer de Jonge met echtgenote en kin deren werden toegesproken door het hoofd van de techni sche dienst van openbare wer ken, de heer J. Huigh; wethou der, R. Hol; de directeur van openbare werken, ir. H. Tirion en de chef van de afdeling plantsoenen, de heer J.E. Hoek. De nu gepensioneerde was vroeger in dienst van de Hei- demij. bij de aanleg van de gemeentelijke sportvelden. Toen deze aan de gemeente werden overgedragen trad ook hij in dienst van de gemeente Terneuzen en verzorgde met veel toewijding deze velden en daarbij nog de dieren van de kinderboerderij. Ter gelegen heid van zijn afscheid werden hem verscheidene geschenken aangeboden. Kerstavond De Neder landse Bond van Plattelands vrouwen afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen heeft een kerstavond gehouden in het bejaardencentrum Goeder tij t te Breskens. Voorzitster mevrouw I. Ooms-Siebenga kon in haar openingswoord een groot aantal leden welkom heten. Mevrouw S. Leenhouts- Risseeuw las eerst het kerst evangelie voor. Het verdere programma omvatte muziek, uitgevoerd door mejuffrouw A. Almekinders, viool, me vrouw J. RisseeuwBasting, piano en mevrouw I. Ooms- Siebenga, fluit. Mevrouw M. Haartsen-Glijnis las een kerst verhaal voor. De kerststukjes ter versiering van de zaal wa ren verzorgd door enkele le den uit Oostburg. Verschroeid De onlangs op de helling van de dijk langs de provinciale weg van Bonte Koe naar Rodesluis ge deponeerde autobanden en een grote berg snoeihout, zijn in vlammen opgegaan, met het onaangename gevolg, dat er nu een verschroeid grasveld is overgebleven. Wat erger iS: ook de schors van drie grote sierbomen is verbrand, zodlat ze nu aan de oostzijde van onder tot boven schorsloos zitjn- Verwacht wordt dat dit vervelende consequenties kan hebben voor de verdere ont wikkeling van de bomen. Clubhuiswerk Donderdag 28 december wordt in Groede gestart met clubhuiswerk. Om twee uur wordt begonnen in een welliswaar nog kale omge ving omdat met de start ei genlijk wat vooruit wordt ge lopen op de komst van finan cieringsmiddelen om het werk verder uit te bouwen. Het werk is bedoeld voor kinderen van 4-12 jaar. Wethouder J. Vergouwe van Oostburg zal bij de start aanwezig zijn. (ADVERTENTIE) elektrpnika Hoofdstraat 16 St Jansteen Hulst Tel. OIMO249t Lichtwedstrijd. Tijdens een lichtwedstrijd op een hard bevroren terrein van de voetbalvereniging Steen, slaagde Steen 1 erin om met 52 te zegevieren op het Bel gische Stekene 1. De doelpun ten voor Steen werden ge scoord door Jan Pleunis, Piet Wissel en Henk de Feber (drie maal). (Van een onzer verslaggevers) KAPELLEBRUG Onder het motto „geef 'n (halve) dag van je vakantie voor het Zeeuwsch-Vlaamse landschap" hebben de heren J. Stolte en G. Sponselee uit Hulst een be roep gedaan op leerlingen van dc Janseniusscholen-gemeen- schap om een handje toe te steken hij een project voor het behoud van dertig knotwil gen. De knotwilgen staan in de buurt yan St-Jansteen aan de weg van Hulst naar Kapelle- brug, even voorbij de wielrij- dersbrug, op een perceel wei land. Het is de moeite waard om dit terrein met deze bo men te behouden, zo vinden de beide heren, die tevens le raar zijn aan de scholenge meenschap. De wilgen zijn echter kaprijp en daarom moet de kop eraf. Daarvoor heeft men de hulp van de scholieren nodig. Behalve de leerlingen zijn ook de docenten, ouders van leerlingen, broers en zusjes, vrienden en andere belangstel lenden uitgenodigd om op 3 januari vanaf halftien 's mor gens dit werk te klaren. Voor gereedschap wordt gezorgd, maar de helpers mogen ook zelf een kapmes of een groen- houtzaag meebrengen. Wilgen hout is prima open-haard-hout. Degenen, die een partij willen nemen, kunnen dat doen, als ze zelf voor transport zor gen. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag tm. vrijdag 8.1512.30 en 13.3017.00 uur. HULPKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie. ters, Brouwerijstraat 4. tel. 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m. vrijdag 19.0021.00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.0012.00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.0022.00 uur, tel. 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: teL 01140-3751 of 01150-6297; Midden. Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920, privé teL 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland: A. F Koopman, kantoor Kromme Weele 4 Middel burg, tel. 01180-7764, privé teL 01180-7438: redacteur Midden. Zeeland: B. Jansen, kantoor Klokstraat 1, Goe3. tL 01100-8030, privé tel. 01100-7007; redecteur te Terneuzen en Kanaalzone: G. van Berkel, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, teL 01150-7920, privé tel. 01150-4866: redacteur O.Z.-Vlaanderen: A. Verlind, kantoor Steenstraat 14, Hulst, teL 01140-3751, privé teL 01140- 3103; redacteur W.Z.-Vlaanderen: R. van der Helm, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920, privé tel. 01150-4865; sportredactie Zeeland: R. van Deursen, teL 01155-1367, FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer, Trumanlaan 10, Axel, teL 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, teL 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100-4316.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 5