't is al een feest om VM VM halvamel gc-ïd dat er politie is verkade chocolade blokken krekkertjes toast 'IS' special 'royal mixed biscuits /bonbons camoré een boodschap voor het land beneden de moerdijk voor de lijn inuwkoffie Hanomag F 20 3500,- KERSTMIS 1972 ,Huis ten Bosch' Als kinderen grieperig zijn, is er Sinaspril WEST-BRABANT WEST-BRABANT WEST-BRABANT hoe is het woon-, werk-en leefklimaat in west-brabant nu hebt u als ondernemer/ instelling een boodschap voor west-brabant ONTEIGENING VOOR DE INRICHTING VAN EEN BUISLEIDINGENSTRAAT Een Friesche Vlag produkt Wvj Woensdag 20 december 1972 groot genoeg om iedereen te laten meegenieten. 90, 220 en 350 ct blijven, met uw feestelijk beleg, uren lang vers. per doos, waarin 2 zakjes, 90 ct. voor lekkerder hapjes, omdat ze dunner zijn. 79 ct in een luxe trommeltje', nu in Kerstgeschenk verpakking. 445 ct zijn gemaakt voor feestdagen! een verrukkelijk Voorlopig kosteloos Bij vonnis van de Arron dissementsrechtbank Bre da van 8 december 1972 werd in staat van "faillisse ment verklaard Henri Theodoor Anton Marie As- mann, taxateur-veiling- meester, wonende te Breda, Baronielaan 1. Tot Rechter-Commissaris werd benoemd Mr. T. van Daalen, Rechter in ge noemde Rechtbank. De ondergetekende werd tot curator aangesteld. Breda, 18 december 1972. Mr. J. M. M. van Woensel, Parkstraat 8, Breda curator. 1969 DIESEL Motorisch en mecha nisch zeer goed Telefoon 01614 - 2929 Kosteloos De verificatievergadering in 't faillissement van Adri- anus Hendrikus van Sun- tenmaartensdijk, hande laar, wonende te Geertrui- denberg, Haven 8-10, is door de Edelachtbare Heer Rechter-Commissaris na der bepaald op vrijdag 23 februari 1973 te 9 uur v.m. in het Gerechtsgebouw aan de Kloosterlaan 46 te Bre da. De curator Mr. G. C. van Spaendonck Baronielaan 52, Breda KerstmenuDoen HOTEL-RESTAURANT Etten-Leur Tel. 01608-2349 a la carte restaurant blijft geopend. Als kinderen een pijntje hebben, koortsig zijn of grieperig, behandelt u ze niet als grote mensen. Dan geeft u ze extra zorg en aan dacht. En 'n Sinasprilletje, zo'n vertrouwd en prettig zuigtablefcje. Sinaspril is speciaal voor kinderen. Be vat bovendien een stof die de gevoelige kindermaag "beschermt. Plus een frisse ümonadesmaak waardoor Sinaspril kindertabletten er Vlot en zonder sputteren ingaan. En ze heio VANDAAG EN MORGEN VANDAAG EN MORGEN VJW VANDAAG EN MORGEN west-brabant! eens een ondergewaardeerd ge bied! thans een gewest, dat zich aan de vergetelheid heeft ontrukt, dat bezig is uit te groeien tot het hart van de benelux, maar daarbij niet ge spaard blijft voor problemen, problemen van zowel economische als sociale aard. en welke perspectieven zijn er voor de toe komst? hoe worden werkgelegenheid enerzijds en milieu anderzijds beheerst? de stem, dagblad voor zuidwest-nederland, zet de schijnwerpers op west-brabant. in een boeiend extra nummer, dat op 14 fe bruari a.s. zal verschijnen, in een „west-brabant, vandaag en morgen"- bijlage voor al zijn brabantse abonnees. reserveer dan tijdig uw advertentie-ruimte voor deze belangrijke extra. tel. 01600-2 2341, toestel 140 of 159 De burgemeesters van de gemeenten Standdaarbuiten, Oud en Nieuw Gastel, Roosendaal en Nispen, Wouw, Bergen op Zoom en Woensdrecht maken bekend, dat, ter voldoening van artikel 15 van de onteigenings wet, een afdruk van het in de Nederlandse Staatscourant van 6 nov. 1972, nr. 216 gepubliceerde koninklijke besluit van 16 oktober 1972 nr. 24, houdende aanwijzing van percelen tot onteigening ten algeme nen nutte ten behoeve van de inrichting van een buisleidingenstraat vanaf Pernis langs Klundert naar de Schelde nabij de Nederlands- Belgische grens, gedeelte Hollandsch-Diep-Schelde, in de gemeenten Klundert, Zevenbergen, Staddaarbuiten, Oud en Nieuw Gastel, Roo sendaal en Nispen, Wouw, Bergen op Zoom en Woensdrecht van 21 december 1972 tot en met 10 januari 1973 ter inzage van een ieder is nedergelegd ter secretarieën van de gemeenten Staddaarbuiiten, Oud en Nieuw Gastel, Roosendaal en Nispen (gebouw dienst stadsontwik keling, Bloemenmarkt nr. 12 te Roosendaal), Wouw, Bergen op Zoom en Woensdrecht (te Hoogerheide, Raadhuisstraat 78). Standdaarbuiten, 20 december 1972, de burgemeester van Staddaarbuiten, P. M. Hamel. Wouw. 20 december 1972 de burgemeester van Wouw, P. A. M. Sanders. Qud en Nieuw Gastel, 20 december 1972 de burgemeester van Oud en Nieuw Gastel, Th. J. Andriessen. Bergen op Zoom, 20 december 1972 de burgemeester van Bergen op Zoom, drs. L. J. M. van de Laar. Roosendaal en Nispen, 20 december 1972 de burgemeester van Roosendaal en Nispen, J. P. Godwaldt. Woensdrecht, 20 december 1972 de burgemeester van Woensdrecht, mr. J. M. de Leeuw. Hele literHalyamel voor 189 ct. In mei 1971 buigen Rotterdamse rechercheurs zich over het motorblok van een kostbare auto: het motornummer moet zijn uitgevijld en door een ander vervangen. Dit is het prille beffin van een onder zoek, dat zal leiden tot het oprollen van de grootste en brutaalste groep autodieven, die ooit in de Benelux heeft geopereerd. In de loop van de volgende 12 maan den werden 10 verdachten gearres teerd. Zij bekennen meer dan ISO wagens, in hoofdzaak dure merken, in België te hebben ontvreemd en in Nederland te hebben „geprepareerd" en verhandeld. Totale waarde: ca. 3 miljoen- Hun werkwijze was steeds dezelfde. Men kocht autowrakken van nieuwe wagens. In België stal men auto's die qua type, model en kleur gelijk soortig waren. In pendeldienst wer den. de „bestelde" wagens naar Ne derland gereden. In kleine werk plaatsen werden motor-, chassis- en kentekennummers overgeheveldvan wrak op buit. De wrakken werden vernietigd. Hun tweelingbroers vonden gemakkelijk een koptr. Soms reden de autodieven een hels dag achter een „bestelde" wagen aan eer zij konden toeslaan. De benadeeldenwarenvoornamelijk leden turn buitenlandse ambassades en consulaten. Maar ook een politie auto compleet met zwaailicht maak- tedeetuitvande „handelsvoorraad". Twee tot drie Rotterdamse recher- cheurs werkten ruim een jaar aan de zaak. Totaal aantal manuren: 6500. Er moesten reizen naar België, Duitsland en Spanje worden ge maakt.Aantal afgelegde/silometers: 20.OVO. Een der verdachten werd in Tarra gona aangehouden. By een andere arrestatiewerdeenrechercheurdoor de verdachte geschept en pas na 30 meter van de motorkap geslingerd. De recherche hoorde 161 getuigen. Zij maakte 110 processenverbaal in 15-voud op,waarvan 10 in boekvorm en 5 met losbladig systeem. Er wer den 715 stencils geproduceerd, waar van 14.300 afdrukken zijn vervaar digd. Aan de processen-verbaal wer den 880 foto's en 2000 fotokopieën toegevoegd. De 10 verdachten kregen straffen variërend van 9 maanden tot 3 jaar. Dit zijn zo maar wat cijfers. Cijfers die de krant nooit halen. Cijfers die meer dan drie kolom volzinnen vertellen wat aan zo'n krantebericht vooral gaat. Het politie werk is meestal als een ijs berg: slechts een achtste is zichtbaar. De politie doet wel meer dan bekeuringen uitdelen. Of het verkeer regelen. Of een dronken automobilist arresteren. Of een rel intomen. Toch is de politieman geen wonder op twee benen. Hij blijft gewoon een mens. Een man, die net als iedereen in onze maat schappij zijn taak vervult. Dat deze taak hem wel eens in conflict brengt met een medeburger komt, omdat hij, als politieman, juist zijn medemens moet beschermen. Hij ontmoet daarbij soms gevaar, soms onwetendheid, soms onbegrip. U kimt hem nodig hebben. Morgen al. Vannacht nog.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 14