fijn niets - doen en ongemerkt raken de VeftJuufe flinters op... Waarom zou u verzekeringspremies per jaar betalen nu het ook per maand kan! Algemene Bank Nederland ABN Wij ENTHOUSIASTE VERKOPERS „DE CENTRALE" n BON pakket Een lekker zakje vol flinterdunne brosse zoutjes, nu tijdelijk r a J Snel geld nodig? Kunt u ja zeggen op onderstaande vragen? Bezit u minstens 3 jaar het rijbewijs BE? Verdient u minder dan 25.000,- per jaar? Beschikt u over min. 2000,- eigen kapitaal? DEELNEMER AUTORIJSCHOOLHOUDER Bedorven maag en diarree ENTOSORBINE UW PERSOONLIJKE LENING IS ONS GEHEIM voor een nieuwe manier van verzekeren U heeft ze ook, die fijne uurtjes niets doen. Een beetje genieten, met elkaar, met een glas en met lekker brosse Verkade Die zich zo gemakkelijk laten eten, omdat ze licht en luchtig zijn. Ze worden in hete lucht gebakken, weet U. Flinters. Hoe dat kan? Vul in en stuur op De Algemene Bank Nederland biedt een nieuwe manier van verzekeren met premiebetaling per maand. Automatisch afgeschreven van uw rekening Centraal Cliënten Service nummer: 010-707100 Ik lust er wel honderdduizendmiljoen van 1 verzekering Geen onverwachte premie-aanslagen ABN Pakket Verzekering: bijna alle verzekeringen per maand opzegbaar Woensdag o aw-emuei ty/z f zijn een jong, dynamisch bedrijf, gespecialiseerd in de verkoop aan particulieren op aanvraagadressen. De snelle groei van ons bedrijf dwingt ons het bestaande team van 40 man in vaste dienst uit te breiden. Daarom zoeken wij voor diverse rayons contact met Wij bieden Wij eisen vast basis-salaris beslist verkoopervaring in de ruime provisie buitendienst onkostenvergoeding totale inzet premie-uitkering pioniersgeest opname pensioenfonds eigen auto leeftijd 25-45 jaar Neem contact op met onze verkoopleiding tel. 02150-1 77 77 of vraag om inlichtingen onder nr. 24449 bureau van dit blad. Bedr. 24m. 36m. Op 48m. 8.000-227m. 1000 51 10.000-283m. 2000 103 12.000-339m. 3000 148 102 15.000-424m. 4000 192 136 Ook tussenl. 5000 240 171 bedr. tot 6000 288 204 25.000 ook op 60m. Voor een le ning naar Financ.kantoor W. DE GRAAF M'burg, Sportlaan 6, tel. 01180 7449. Binnen 24 uur geregeld. Geen borg of informatie werkgever. - Vraag dan vrijblijvend inlichtingen over opleiding en deelname als zelfstandig ondernemer met een beschermd rayon aan V.W.-autorijschoolkombinatie in de rayons Breda, Bergen op Zoom en Oos terhout hebben wij plaats voor een zelfstandige Schrijf of bel ons hoofdkantoor: Prinsegracht 101 Den Haag, fel. 070-325952, bgg 070-983195. Ondergetekende, mr. W. G. A. Kousemaker, Catharina- straat 17bis, Breda, curator in het faillissement van de naamloze vennootschap Van Dongen Aannemings bedrijf van Grondwerken N.V. te Gilze en Rijen, deelt mede, dat op 5 de cember 1972 de slotuitde- lingslijst door hem ter grif fie van de Arrondisse- ments-Rechtbank te Breda en van het Kantongerecht te Tilburg is gedeponeerd, en aldaar gedurende 10 da gen- ter kosteloze inzage van de crediteuren ligt. Mr. W. G. A. Kousemaker, Catharinastraat 17bis, Breda. Het gebeurt zo gemakkelijk. Te zwaar tafelen. Uitheemse gerechten. Scherpgekruide spijzen. Iets verkeerds eten of drinken. Of gewoon kou op maag en buik. Plotseling overkomt het u. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- en darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan ENTOSORBINE: witte aan gename tabletten. Met 6 snel werkende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de ingewanden. Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt pret- „tig in en helpt direkt. Zorg dat u zo'n buisje in huis hebt. •Muivert maag en ingewanden De tientallen persoonlijke leningen, die wij dage lijks verstrekken worden helemaal schriftelijk afgehandeld. U kunt met ons telefoneren of schrijven. U krijgt ons niet te zien, want geld lenen is een kwestie van wederzijds vertrouwen. Uw aanvraagformulier, dat wij u m olanco en veloppe toesturen geeft ons alle informatie, die nodig is Als u gehuwd bent en in loonlienst be schikt u over enkele dagen over het gevraagde bedrag. Van 1000,— tot 10.000,—. Aflossing ie 12 tot 48 maanden. Wettelijke tarieven. Geen informatie bij werkgever, bankrelatie of buren. Geen kosten. Bel met of schrijf aan: Financie ringskantoor E. J. Möller, St. Catharinastraat 1, Eindhoven, tel. 040 - 66633 of 25472 na 19.00 uur 04105 - 3039. (Door gem. Eindhoven toegelaten financieringskantoor De ABN Pakket Verzekering vormt een nieuwe dienst van de Algemene Bank Nederland ten behoeve van particuliere rekeninghouders. Rekeninghouders van de ABN die kiezen voor deze nieuwe wijze van verzekeren, betalen hun verzekeringspremies niet meer per jaar, maar maandelijks door automatische afschrijving van hun rekening. Zonder extra kosten. Geen kwitanties, geen stortingsbiljetten, geen geloop meer aan de deur. Bovendien heeft u geen losse paperassen meer te beheren. U krijgt nu alle papieren bij elkaar in één overzichtelijke map. Maandpremies, dat lijkt me een goed idee. Graag ontvang ik van u het uitgebreide documen- tatieboek over de ABN Pakket Verzekering Naam. Adres. Woonplaats Ik heb—-—rekening bij de ABN. geen Adres ABN-kantoor_ Opzenden in ongefrankeerde envelop aan N.V. Assurantiebedrijf van de Algemene Bank Nederland, Antwoordnummer 149, Schiedam. Veelal zult u overdag voor inlichtingen uw dichtst bijzijnde bank bellen. Maar buiten de kantooruren kunt u ook inlichtingen wensen, een schade willen melden of een gecompliceerd schadegeval doorpraten. Tot 20.00 uur 's avonds houden wij een directe verbinding open met de Cliënten Service Afdeling van het Assurantie- bedrijf in Schiedam: 010 - 70 7100. Van 8 uur 's avonds tot 8 uur 's ochtends leggen wij uw vragen en wensen vast op de band. Dezelfde dag nog zullen wij contact met u zoeken. Tot nu toe kwamen premiebetalingen als een min of meer onverwachte 'aanslag' op de verzekerde af: vorige maand de brandverzekering, deze maand een forse autoverzekeringspremie - wanneer de volgende nota? Nu wordt verzekeringspremie net iets als de huishuur: gewoon een vast bedrag dat elke maand automatisch wordt afgeschreven van uw rekening, ongemerkt bijna. De ABN Pakket Verzekering is zorgvuldig samen gesteld door de N.V. Assurantiebedrijf van de Algemene Bank Nederland, die 26 van de meest gang bare verzekeringen voor u selecteerde. U kiest eenvoudig die verzekeringen die u nodig heeft. En al deze individueel af te sluiten verzekeringen voor particulieren zijn per maand opzegbaar, behalve de auto-, pleziervaartuig- en toercaravanverzekeringen waarvoor een jaarcontract wordt afgesloten. In bijna alle gevallen bent u dus niet meer gebonden aan lang lopende contracten. Bestaande verzekeringscontracten dienen uiteraard geëindigd te zijn voor u op deze nieuwe manier van verzekeren kunt overgaan. En vanzelfsprekend adviseert de ABN u ook in alle andere bekende verzekeringen.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 8