MARIONETTE TEGEN KOT: HEESTER DERBY De Stem/De Vrije Zeeuw RAAD BESLIST OVER NIEUWE SUBSIDIE REGELINGEN Vernielingen in en aan sport accommodaties Kantonrechter in Sint-Nicolaasstemming inhalen Edelzanger kreeg subsidie Sint vulde 1005 In gemeente Terneuzen KEURING BEDRAC Auto in sloot zware schade SPORTRAAD KLAAGT FEESTAVOND VAN ZEVAC Raadslid uit Aardenburg steunt burgemeester van Sluis mediae, in zeeland 's-Heer Arencfskerke Groenendijk Lamswaarde «luciftuay u aecemoer ly/z stad streek 5 mnsHMM Mii (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De gemeenteraad van Terneuzen gaat zich in de raadsvergadering van 14 december buigen over de nieuwe subsidieregeling voor de sport' verenigingen, de culturele verenigingen en het jeugd' en jongerenwerk in de gemeente Terneuzen. In de nieuwe verordeningen is veel meer rekening gehou den met de wensen en verlangens van de betrokken verenigingen en instellingen. De sportraad, de culture le raad hebben zich al met respectievelijk de subsidie regeling voor de sportvere nigingen en de subsidierege ling voor de culturele acti viteiten akkoord verklaard. De algemene bepalingen van de nieuwe subsidieverordenin gen zijn vrijwel uniform. Hier wordt onder meer in gesteld dat de verzoeken om een peri odieke subsidie voor een vol gend jaar voor 1 juli binnen moeten zijn en dat bij de sub sidie-aanvrage dan gegevens moeten worden verstrekt over de financiële positie van dé vereniging of instelling, even als een opgave van de samen stelling van het bestuur. Na het indienen van de subsidie aanvrage hebben b. en w. van Terneuzen het recht om nade re informatie te vragen of des noods inzage te vragen in de financiële administratie. Ook kunnen, b. en w. aanwijzingen geven óver de opzet van de financiële administratie van de verenigingen en instellingen, die subsidie genieten. Aan het verlenen van een subsidie kiun-nen door b- en w. nadere voorwaarden worden verbonden, zoals het aanslui ten bij een plaatselijk orgaan, dat belast is met de coördinatie van activiteiten. Als niet aan de wensen van b en w, wordt tegemoet ge komen, dan kan het verlenen van subsidies worden gestaakt. Als verenigingen of instellin gen het met de maatregelen van b. en w. niet eens zijn, kaïn bij de -raad iin beroep worden gegaan. B. en w. zijn verder volgens de nieuwe sub sidieverordeningen bevoegd om voorschotten op de subsi dies te verstrekken. Als een vereniging met een batig saldo liquideert, dan kunnen b. en w. het gedurende de laatste vijf jaar uitbetaalde bedrag aan subsidie terugvorderen. Naast de algemene bepalin gen zijn er voor zowel de sportverenigingen, de culturele verenigingen als voor het jeugd, en jongerenwerk speei- die bepalingen opgenomen in de nieuwe verordeningen, be palingen. die zijn afgestemd op de specifieke behoefte van de onderscheiden groepen Voor de sportverenigingen wordit bijv. gesteld dat geen subsidie wordt verstrekt aan verenigingen, die een met „sport" aangeduide liefhebbe rij beoefenen, aan bed-rijfs- sportverenigingen en aan ver enigingen, waarvan gedurende drie jaar per tak van sport dat in die vereniging wordt beoefend het ledental, min der dan 25 is. Aangenomen wordt dat dit een minimum aantal leden is om van een levensvatbare vereniging te kunnen spreken. Wat de sport verenigingen betreft, zal de gemeente 75 procent betalen van de kosten, die aan kader vorming zijn verbonden- Voor medische sportkeuringen wordt per keuring een bedrag van f 4 gegeven. Amateurtoneelveremigin- gen moeten volgens de subsi dieverordening voor culturele doeleinden tenminste tien werkende leden hebben eu aangesloten zijn bij het Natio naal Centrum voor Amateurto neel om voor subsidie in aan merking te komen. Muziek korpsen, drumbands en majo- rettenpelotons een groep, waarvoor een uitgebreide sub sidieregeling is ontworpen worden verplicht om minstens een keer per jaar in het open baar op te treden. De oudheid kundige verenigingen kunnen als de raad met de nieuwe regelingen instemt in de toekomst een gulden krijgen voor elk lid dat in de gemeen te Terneuzen woont. Ook voor volksontwikkelingswerk wordt geld uitgetrokken. De subsidie voor het jeugd- en jongerenwerk gaat per jaar vijftien procent van de kosten van leidersvorming en tien procent van de overige kosten (met uitzondering van de per soneelskosten) bedragen. Ver der wordt in de verordening, waarin de subsidiëring voor het jeugd- en jongerenwerk nu Wordt geregeld, aangege ven op welke wij ze het club huiswerk, het buurtwerk, het open buurtwerk, het speeltuin werk, het jeugdvakantiewerk. de jeugdnatuurbescherming en de kinderboekenweek ming en de kinderboekenweek financiële steun van de ge meente zullen krijgen. Daar naast wordt jaarlijks voor bij zondere jeugidactiviteiten een bepaald bedrag op de gemeen tebegroting gereserveerd. In het Gildehuis te Sluiskil hebben de bejaarden van Sluis kil gisteren op hun eigen, ge zellige manier het Sinterklaas feest gevierd. Sinterklaas zelf was niet aanwezig, maar dat was voor de bejaarden geen be lemmering om veel plezier te beleven. Er waren cadeautjes, gebak, koffie en versnaperingen en dat was voldoende om het gezellig te maken. Helaas was het feest al om vier uur gister middag afgelopen omdat de zaal toen door een balletgroep moest worden gebruikt. De bejaarden hadden best nog wat langer willen doorgaan. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Dinsdag morgen om kwart voor acht is de bestuurster van een perso nenauto, mevrouw M. J. A. A.-B. nabij Sint-Annapolder in een sloot terechtgekomen. De bestuurster bleef onge deerd, de auto werd zeer zwaar beschadigd. Het onge luk gebeurde toen mevrouw A. een vrachtauto met aan hangwagen wilde inhalen. Toen zij ongeveer op gelijke hoogte met de vrachtauto was. week deze uit naar links, ten gevolge waarvan het ongeluk gebeurde. De chauffeur van de vrachtwagen, die schijnbaar niets heeft bemerkt, is doorge reden. (Van een onzer verslaggevers) HULST De topbiljartcom- petitie Oost-Zeeuwsch-VIaan- -deren staat zaterdag in het teken van de belangrijke Hul ster derby KOT-Marionette- Dit met betrekking tot de be zetting Vim de eerste plaats. Het vorige week zo teleur stellende ONA ontvangt zater dag in café Wentzler het zwakke 't Anker en zal wel beslag weten te leggen op de volle winst. 't Centrum dat vorige week zo verrassend van ONA won gaat op bezoek bij bc 't Raed- huys in Westdorpe en zal on getwijfeld met de volle winst naar Hulst terugkeren. Het volledige wedstrijdpro gramma voor zaterdag ziet er als volgt uit: ONA - 't Anker, KOT - Marionette, bc 't Raed- huys - 't Centrum. De stand zoals die er momenteel uitziet, luidt: 1 KOT 3-5, 2 Marionette 3-5, 3 't Centrum 4-5, 4 ONA 3-4, 5 't Anker 4-3, 6 STC 4-2, 7 bc 't Raedhuys 3-0. Het Sluiskilse STC heeft zaterdag een rustdag. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens de vergadering van de sportraad in de Burgerzaal van het stad huis te Terneuzen werd er al gemeen geklaagd over de vele vernielingen, die in en aan de sportaccommodaties worden aangebracht. ..Een kwestie waarvan het college van b. en w. overigens allang op de hoogte is. De leden van de sportraad zegden toe te zullen doorgaan met de poging om hieraan paal en perk te stellen, maar het is tenslotte een mentaliteitskwes tie", zo concludeerde men en „die kun je niet in een hand omdraai veranderen". De initiatiefnemer voor de organisatie van de jaarlijkse „dag der kampioenen", de heer De Bruijn, zal met de heer G. Veerman en de heer Roekhorst (deze laatste als vertegenwoordiger der ker nen) een commissie vormen om de mogelijkheid van het instellen van een dergeliike dag, te onderzoeken en daaro ver later aan de sportraad een (Van onze correspondent). TERNEUZEN Zaterdag wordt de oprichting nu 20 jaar geleden van de Zeeuwsch-Vlaamse Automo bielclub in hotel Centraal te Terneuzen met een feestelijk tintje gevierd. De avond begint m-et een gezelli-gheidsritje. De start is vanaf 19.30 uur op de markt te Terneuzen. Om 22 uur volgt d-an de officiële prijsuitreiking van de onlangs gereden „vijf de nacht van Zaaimslag" Om streeks 23 uur volgt de be kendmaking en uitreiking van de aiubkiaimpioenschappenprij- zen en dlirect daia-rnia de uitslag van de feestrit van deze avond. advies uit te brengen, hetgeen dan aan het college van b. en w. zal worden doorgegeven- Over de taakverdeling van het dagelijks en het algemeen bestuur zal men zach verder beraden en daarop i-n de vol gende algemene vergadering terugkomen, zo werd er beslo ten. (Van een onzer verslaggevers) AARDENBURG De Aar- denburgse vogelvereniging „de Edelzanger" heeft van de raad een subsidie van f 100 gekre gen. Verschillende raadsleden staken hun tevredenheid over deze geslaagde tentoonstelling niet onder stoelen of banken, zij het dat de heer Ferket opmerkte het prijzenbedrag van f 800 voor ongeveer 25 inzenders aan de hoge kant te vinden. i De tentoonstelling werd af gelopen weekeinde geopend door loco-burgemeester G. Bonte. De heer Bonte sprak er zijn vreugde over uit dat er niettegenstaande de beangsti gende milieuverontreiniging sprake kan zijn van een vogelleven, getuige de meer dan 200 vogels die op deze lustrumtentoonsteling te zien waren. Voor de loco-burgemeester tot officiële opening van de tentoonstelling overging had de voorzitter van de Edelzan ger, de heer C.P. dHondt, de aanwezigen verwelkomd, waarbij ook de voorzitter van het evenementencomité Aar denburg, de heer A.O. Cuele- naere. (Van onze correspondent) TERNEUZEN „Voor deze speciale dag, maar dan ook alleen voor vandaag zal ik er wat af doen", zei de kanton rechter, mr. C. van Hees, tij dens de zitting van gistervoor middag te Terneuzen tot enke le verkeersovertreders. Hij doelde daarbij kennelijk op het „heerlijk avondje", maar hij ging toch niet zo ver dat hij speelgoed en lekkers uit deelde, doch verzachtte wel enigszins de (financiële) sla gen met de roede, die de offi cier van justitie, mr. W. Mijnssen, wilde uitdelen. A.K. uit Den Haag afkom stig maar thans woonachtig te Hoek, was op 29 mei aange houden op de provinciale weg nabij zijn woonplaats. Er man keerde nogal wat aan zowel de chauffeur als aan de wa gen- K. had geen rijbewijs de aanvraag is nu ingediend, zo verklaarde hij en met de stuurinrichting en de remmen was het ook niet zo best ge steld. Hij had de auto bij zijn zwager opgeknapt en was er 's nachts mee naar huis gereden. Bovendien was hij onderweg nog tegen een lichtmast ge botst. Hij h-d -h nog geluk gehad, met de verzekering, waar hij nl. „nog net binnen viel". „Ik ben er goed mee weggekomen", vond verdachte en dat vond mr. Van Hees ook „ondanks de veertig graden speling op het stuur", voegde de kantonrechter er aan toe. Voor het rijden zonder rijbe wijs eiste mr. Mijnssen f 100,- of vier dagen. De kantonrech ter maakte er f 50,- van en f 50,- voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. De eis van f 50,- voor de slechte stuurinrichting en f 75.- voor de slechtwerkende remmen handhaafde mr. Van Hees. G.L. de N., caféhouder te Koewacht, was in de Gentse straat te Hulst geverbaliseerd omdat hij zonder verzekerings papieren reed en zijn auto rij technisch niet in orde was (de achterbanden waren te glad). Mr. Van Son, zijn raadsman, zei het te betreuren dat in het proces verbaal niet was opgenomen, dat zijn cliënt op weg was naar de garage om er een paar nieuwe banden die achter in de auto lagen te laten opleggen. De zaak werd nog ingewikkelder, toen de verzekeringskwestie er aan te pas kwam en de auto bo vendien inmiddels in België in beslag werd genomen, ook al vanwege het ontbreken van verzekeringspapieren. Getuige a decharge, Ch. S. uit St.-Jansteen, was voor ver dachte naar Lokeren geweest om de auto weer bij de doua ne op te halen en had die gekregen op vertoon van een verzekeringsaanvrage. Toen getuige verklaarde dat er toen hij niet thuis was bezoek was geweest van een verzekeringsinspecteur, maar die later had opgebeld om te zeggen dait hij zich er verder niet mee wenste te bemoeien vond de officier van justitie de zaak te verward om direct een vonnis te eisen, waarop mr. Van Hees de zaak voor onbepaalde tijd wenste aan te houden, om eerst nadere in lichtingen over een voorlopige dekking te verkrijgen. K.B. uit Terneuzen, die op XI december op het Wilge plantsoen in zijn woonplaats zijn linkerportier opende en G.P.v.d.P. er met zijn auto te genaan reed, was niet ver schenen. Wel v. d. P., die te ho ren kreeg dat B. de schade ad f 182,40 moest betalen en voorts f 50,- voor het openen van het portier en onvoor waardelijk f 150,- en boete met vier maanden voorwaar delijke ontzegging van rijbe voegdheid met een proeftijd van twee jaar, kreeg. Op 23 oktober reed M.J. de J., pijpfitter te Axel op de Guido Gezellestraat te Ter neuzen met een snelheid van 123 km-uur in plaats van de toegestane 70 km. De kanton rechter vond dat het opmaken van het procesverbaal „vrien delijk was verlopen", „Schrijf me maar op, want ik heb haast", had verdachte gezegd. „Reed u de stad uit?", wilde mr. Van Hees weten. De be keuring werd ter hoogte van de Alvarezlaan gegeven, toen verdachte naar huis reed. „Dat rooi je daar nooit", voegde de kantonrechter er aan toe. De officier van justitie eiste een boete van f 150,-, of zes da gen. Ter verdediging zei ver dachte dat hij „in de w.w. liep" en kostgeld moest beta len. De kantonrechter kon niet toestaan dat de boete, die van wege St.-Nicolaas tot f 130,- of zes dagen werd teruggebracht, in termijnen wordt betaald. P. G. de F. uit Axel was op 13 april te Spui (gemeente Terneuzen) „gepakt" omdat hij 81 km reed. Verdachte probeerde er onder uit te ko men omdat in de dagvaarding stond Petrus i.p.v. Pieter en het geboortejaar 1938 i.p.v. 1930. Dit was voor mr. Mijns sen aanleiding om op te mer ken dat iedere burger van een ambtenaar de grootst mogelij ke soepelheid verwacht, en er niet aan mocht denken wat er zou gebeuren „als wij zo for meel zouden zijri'. Het is dui delijk dat u de verdachte bent", concludeerde mr. Van Hees ook alweer vanwege het St.-Nieolaasfeest verminderde hij de eis van f 80,- tot f 60,- K.L.I., garagehouder te Zei- zate (B) had in zijn geboorte plaats, Sas van Gent, op 5 september maar liefst 103 km i.p.v. 50 km gereden. „Ik zat in gedachten" zei verdachte. De officier van justitie eiste f 145,- of zes dagen, maar van- weg St.-Nicolaas en omdat de brug openstond en verdachte op tijd thuis moest zijn van wege een zakelijk gesprek, vond de kantonrechter f 120,- of 5 dagen voldoende. W. van A, bloemkweker te Melle (B) reed op 21 augustus op de rijksweg, nabij Sas van Gent, 67 km. „Als ik het schikkingspapier niet was kwijtgeraakt, dan had ik de veertig gulden allang betaald", zo verdedigde verdachte zich. Mr Van Hees stelde het op prijs dat hij toch was geko men en verminderde de straf tot f 25,- „Als u meteen naar de bank gaat om Belgisch geld te wisselen, dan kunt u direct betalen, dan hoeft u niet weer terug te komen", zo zei mr. Van Hees. BERGEN OP ZOOM Roxy, 20 uur: James Bond 007: Veel liefs uit Moskou 14 jr. Hal Stadhuis, Tentoonstel ling van de maand van F. Witte t.m. 31 december) Ma. t. m. vrijd. van 9-12.30 en van 13.30-17.30 uur. KRUININGEN Galerie Fluctus Cantibus Il lusie, expositie kunstwerken van Teun Gijssen. Dag. geo pend van 12-20 uur, zond. ge sloten. MIDDELBURG City, Vandaag gesloten. Galerie Papaver, Kinder dijk- Expositie Paul Citroen en Sam Middleton di, t.m. zat. van 14-10 uur (t. m. 3 jan.). Zeeuws Museum, Expositie „Erdtelefon" van Josef Beuys en expositie „Het leven in Ovezande" (van Helena van der Kraan) T.m. 29 dec. Werkd. van 9-12.30 en van 13.30-17 uur. In dec. ook op zat. en op 2e kerstdag van 14- 17 uur. Coffeeshop St.-John, expositie grafisch werk van Gerard Wiegmans. Ned- Koffiehuis, expositiewer- ken van Piet Bulthuis. Stadhuis, Vleeshal, expositie groep WEB met beelden, schilderijen en gobelins, plas tieken, apllicaties en stoelen (t. m. 15 dec.). Iedere dag van 10-17 uur en van 19-21 uur. Op 5 dec. gesloten. ROTTERDAM De Doelen (Hal), 12.45 uur: Koffieconcert. Nederlands saxofoon kwartet. Hofplein Theater, 20.15 uur: Liselore Gerritsen en Ramses Shaffy. Piccolo Theater, 20.15 uur: „The Family I" door het Am sterdams Toneel. Schouwburg, 20.15 uur: Uitvoering door de Haagse Comedie. Theater De Lantaren, 20.30 uur: „Xoelape- pel" Een door de Haagse te- (Van een onzer verslaggevers) AARDENBURG Burge meester Van den Beid heeft met zijn uittreden uit het al gemeen bestuur van het Soci aal Werkvoorzieningsschap Zeeuwsch-Vlaaaderen terecht gehandeld. Dit is de mening van het raadslid L. de Clerck (PvdA) uit Aardenburg. Zoals bekend stopte de heer Van den Béid uit het alge meen bestuur naar aanleiding van de samenstelling van het dagelijks bestuur van dit schap. „Die samenstelling is niet democratisch gebeurd", aldus de heer De Clerck, die zei ook overwogen te hebben uit het bestuur to stappen. Hij verwonderde zich over de wat hij noemde „reclame" die vanuit Oostburg wordt ge maakt over de democratische wijze waarop het dagelijks be stuur werd gekozen. Is het democratisch, dat twee verte genwoordigers uit een ge meente in het d.b. zitting heb ben? riep hij uit. De heer De Clerck maakte zijn opmerkingen naar aanleiding van de algemene beschouwin gen, die de heer G. van Schaiick in Oostburg hield ter gelegenheid van de begro tingsbehandeling. De heer Van Schaick bad dn scherpe be woordingen stelling genomen tegen het uittreden van burge meester Van den Beid. (ADVERTENTIE) geeft een koel en opgelucht gevoel Bij apotheker en drogist (Van onze correspondent) TERNEUZEN Supermarkt Van der Velde In de Zuidpol der heeft een originele manier bedacht om de kinderen van zijn klanten een St. Nicolaas- verrassing te bezorgen Klanten, die voor ongeveer tien gulden in zijn winkel be steedden, kregen een label waarop de naam, adres en leeftijd van hun kind(eren) kon vermeld worden. Gehecht aan een schoentje konden dezo labels j.l. zaterdag worden in geleverd. Tot gisternamiddag prijkten er 1005 kinderschoenen in de winkel. Tussen vier en zes uur mochten de kinderen hun schoentje weer komen afhalen Drie zwarte Pieten en het ei gen personeel gaven bjj het schoentje een zak met versna peringen. kenleraar Arthur Hesselbach verzonnen naam voor een door hem ontwikkeld spel. WESTDORPE Kunst. Troutzaerte, Singel 45, expositie Mareike Geys met schilderijen en Jan van Stolk met plastieken Kera miek (t- m. 30 dec.). Werkd. van 9-18 uur, zon. van 14-18 uur. ANTWERPEN Zaal Kon. Elisabeth, Kon. Astridplein, 20.30 uur: Con cert door het Philadelphia String Quartet. Kon. Museum v. Schone Kunsten, Expositie Jacques Charlier (t. m. 7 jan.). ASSENEDE (B) Galerie Marg. de Boevé, Hoogstraat 4, expositie Fons de Vogelaere en Dionyse (t m. 10 dec.). GENT Kon. Opera, 20 uur: Ontdek de wereld. „Azoren en Madei ra". Mus- v. Schone Kunsten, ex positie Albert Baertsoen (t. m. 6 jan.). Benoeming Tot hoofd van de openbare basisschool te 's- Heer Arendskerke is benoemd de heer J.H.A. Kooning, mo menteel hoofd van de openba re basisschool te Baarland. Prijskaarting Aan de prijskaarting gehouden ip café De Kraai, hebben 36 personen deelgenomen. Uitslag win- naairsronde: 1. A. Penneman-P. Coliet, 2. A. Hermans-B. van Geertruy, 3. P. Crombeen-A. van Si-kkelerus, 4. K. Synesai- D. Neve, 5. H. Colsen-H. de Kort. Verliezersronde: 1. H. Schelfhout-A. Freyser. 2. J. Bracke-P. Synesal. Kaarten Aan de prijs kaarting voor paling, gehouden in het café van P. Claessens, hebben 50 personen deelgeno men. Uitslag: winnaarsronde: 1. F. v.d. Poel-Synesal, 2. H. de Cock-J. de Booy, 3. Th. Verschuren-D. van Driessche, 4. G. Mahu-Th. de Keizer, 5. J. Schauwaert-J. Verschuren, 6. J. Collet-E. Hulshout, 7. J. Dankaert-R. de Block. 0 Sinterklaas is voorbij, de Kerstman is in aantocht. In zijn kiel zog zullen dit jaar wel weer de vele soorten pluimvee in gebra den toestand volgen. In IJzendijke had schilder Dolf Jaspers dit jaar wel erg vroeg het kerstgebraad op het fornuis. De haan in kwestie Was echter niet direct voor consumptie geschikt. Hij is nl. 300 jaar oud en van rood koper. Tijdens de harde wind van de laatste dagen was de windhaan van Jaspers' erg oude huis aan de Markt uit het lood geraakt. Een beeldend kunstenaar staat in deze situaties voor niets en nu is de haan weer keurig gesol deerd en in staat u te vertellen uit welke hoek de wind in IJzen dijke waait. Editie Zeeland RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.1512.30 en 13.3017.00 uur. HULPKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie» ters, Brouwerijstraat 4, tel. 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m. vrijdag 19.0021.00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.0012.00 uur, tel. 01600-49900: zondag 20.0022.00 uur, tel. 01600-22341 BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden. Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chei Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920, privé tel. 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland: A. F Koopman, kantoor Kromme Weele 4. Middel, burg, tel 01180-7764, privé tel. 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland: B. Jansen, kantooi Klokstraat 1, Goes tl. 01100-8030, privé tel. 01100-7007; redecteur te Terneuzen en Kanaalzone: G. van Berkel, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920, privé tel. 01150-4866: redacteur O Z -Vlaanderen: A. Verlind, kantoor Steenstraat 14, Hulst. tel. 01140-3751, privé tel. 01140- 3103; redacteur W.Z.-Vlaanderen: R van der Helm, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920. privé tel. 01150-4865; sportredactie Zeeland: R. van Deursen, tel. 01155-1367. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer, Trumanlaan 10, Axel, tel. 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel 01100-4316.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 5