Concurrentie flink gespaard GUIDO PARIDAEN BEWIJST KLASSE IN AARDENBURG Zeeuwse meisjes naar Alkmaar Cling< punt kwijt DATA VAN KLASSIEKERS Luctor in laatste minuut van winst naar verlies Zaamslag blijft grote concurrent van Nieuwland ®4 tharing? tips PLATJOUW GEKLOPT STEEN A MOET AFHAKEN Echtpaar Westveer eerste in rally sport VieRDe SPORTPAGINA VAN MAANDAG 4 DECEMBER 1972 10 Guido Paridaan in actie tijdens de door WV Zeeuwsch-Vlaanderen georganiseerde cross. (Van onze volleybalmedewerker} OOSTBURG Het meisjes- juniorenteam van Zeeland is er in de sporthal De Veerhoek te Oostburg in geslaagd het voorrondentoernooi voor het (Van onze voetbalmedewerker) TERNEUZEN In de vier de klas H verspeelde Clinge een punt aan Corn-Boys 22- Steen maakte geen fout en kwam een punt dichterbij door een 40 overwinning op Zeeland Sport. Koewacht blijft kansloos onderaan door een 32 nederlaag bij DSS. Sluiskil behaal de een knappe zege op Bier vliet. 31. Zeelandia en Dom burg speelden 1L CLINGE - CORN BOYS Een aantrekkelijke spannen de maar harde wedstrijd waarin Clinge wel de beste kansen kreeg maar toch blij mag zijn met deze 22 uitslag. Tot drie maal toe namelijk verzuimden de Boys-aanval lers toen zij allen voor het doel kwamen deze unieke kansen te benutten. Drumont schoot Clinge naar 10 maar Verbeek zorgde voor 11 wat de ruststand was. Ook na de rust was er een vrij goed evenwicht in de strijd. Clinge nam weer de leiding nu door De Block (21), maar nu zorgde Martens voor de dik verdiende gelijkmaker: 21 STEEN - ZEELAND SPORT Ook in de eerste helft was Steen al veel sterker dan de bezoekers die desondanks de ruststand op 00 konden hou den. Ook na de hervatting duurde het een half uur voor dat Ivens aan een hattrick be gon. Binnen tien minuten had hij alleen Zeeland-Sport op een kansloze 30 achterstand gezet. Waarna in de laatste minuten Thuy daar nog van kon maken. SLUISKIL - BIERVLIET Een goede wedstrijd die het aankijken zeker waard was. Sluiskil kon net voor rust een 1O-voorsprong nemen door Van Steenpaal. De thuisclub bleek beter en vergrootte na de rust de voorsprong tot 2- door Ad Deij. Direct daarop kwam Biervliet terug tot 21 door Martens. Maar een net iets gevaarlijker Sluiskil be sliste de wedstrijd definitief door Klaasen: 31. DFS - KOEWACHT De thuisclub leek een gemakkelij ke overwinning te gaan beha len- Drie kansen voor Roos betekenden even, zovele doel punten en al voor de rust had DFS die 30 voorsprong ge nomen. Net voor rust echter verkeek de DFS-doelman zich op een afstandsschot van De Gronkel: 31. Enkele minuten na de rust pikte Benny Suy een terugspeelbal op en maak te er zelfs 32 van. DFS was nu weer wakker en werd weer wat sterker in deze har de wedstrijd maar kwam toch niet meer aan scoren toe. ZEELANDIA - DOMBURG De juiste uitslag voor een gelijk opgaande wedstrijd. Beide ploegen kregen voldoen de kansen op de overwinning, maar die werden verknoeid, Voor rust nam Zeelandia een 10 voorsprong door Leen houwers en direct na de rust maakte Van Iersel verdiend gelijk: 11. Nederlands jeugdkampioen schap volleybal te winnen. Het meisjesteam begon de zegerit met een 21 overwinning op het sterke Midden-Brabant. Weliswaar ging de tweede set met 152 verloren, de over winning werd in de derde set met 1511 zeker gesteld. In de tweede wedstrijd te gen Rotterdajm-Dordirecht ging het nog een stuk beter. Vooral aanvallend waren de Zeeuwen bijzonder sterk en de 20 overwinning was dan ook ze ker verdiend. Ook de laatste wedstrijd tegen West-Brabant bracht geen grote moeilijkhe den. Het dolgelukkige meisjes team plaatste zich hierdoor >'Oor de finalewedstrijden in Alimaar. Bij de jongens junioren bracht de wedstrijd tussen Midden-Braibant en West-Bra bant de beslissing. In een spannend duel werd de strijd gewonnen door West-Brabant met 21, wat vooral te dan ken was aan de aanvallende kracht van die ploeg. De Zeeuwen zorgden daarna nog' wel voor een verrassing dooi de eerste set met 1614 te winnen van West-Brabant, maar de volgende sets waren toch weer voor voor het tech nisch sterkere West-Brabant. Zeeland kwam uiteindelijk op een mooie derde plaats. Vooral in de wedstrijd tegen Rotter dam-Dordrecht werd er goed gespeeld. Maiar het teehisohe overwicht en de aanvallende kracht van die Brabantse ploe gen stonden verdere sucoesser in de weg. Ook bij de jongens adspi ranten ging de overwinning naar West-Briabant. Tweede werd hier Rotterdam-Dorecht en derde Midden-Brabant. Midden-Brabant won bij de meisjes adspiranten, gevolgd dioor Rotterdam-Dordrecht, derde werd Zeeland, dat voor al in technisch opzicht bij de twee vorige achterbleef. De voorzitter van het district Zee land, de heer Klein, reikte de prijzen uit, nadat hij de orga nisators bedankt had voor het goede verloop van het toernooi, en hij wenste de winnaars veel succes op de Nederlandse kampioenschap pen nn Alkmaar. De uitslagen: jongens adspi ranten: Rotterdam - Dordrecht West-Brabant 12, Midden- Brabant - West-Brabant 12, Midden-Brabant - Rotterdam- Dordrecht 12. Meisjes adspi ranten; Zeeland - Midden Bra bant 02. Rotterdam-Dor drecht - Zeeland 20, Rotter dam - Dordrecht - Midden- Brabant 02. Meisjes junio ren: Midden-Brabant - Zee land 12, Rotterdam-Dor- dreoht - West-Brabant 12, West-Brabant - Midden-Bra bant 02, Zeeland - Rotter dam-Dordrecht 20. Rotter dam-Dordrecht - Midden-Bra bant 12, West-Brabant Midden-Brabant 21, Zeeland - West-Brabant 12, Rotter dam-Dordrecht - Midden-Bra bant 02, De eindstand was: Jongens adspiranten: 1 West-Brabant 44, 2 Rotterdam - Dor drecht 22, 3 Midden-Brabant 02, 4 meisjes adspiranten: Midden-Brafoant 44, 0 Rot terdam - Dordrecht 22, 2 Zeeland 00, 4 Jongens junio ren: West-Brabant 6—6, 3 Midden-Brabant 45, 2 Zee land 23, 4 Rotterdam - Dor drecht 0-a-l. 6 Meisjes junio ren: Zeeland 66, 1 Midden- Brabant 45, 3 West-Brabant 22, 5 Rotterdam - Dordrecht 0—2, 6. (Van onze sportmedewerker) AARDENBURG Guido Paridaen, het cyclo-cross won der uit Zeeuwsch-Vlaanderen, heeft zaterdagmiddag in zijn woonplaats er niemand aan la ten twijfelen dat hij in deze tak van sport ver boven de rest uitsteekt. Niemand kon tegen de plaatselijke favoriet, op die reeds direct na de start de kop nam. Elke ronde ver grootte hij zijn voorsprong, halfkoers reed hij al met de handen op het stuur, om zo aan de finish een voorsprong van 30 sec. over te houden. Dat was voldoende voor hem, ai bedroeg die reeds na drie ronden van 2200 m 40 sec. Half koers was die voorsprong op gelopen tot 1.20 min. en ston den er al verschillende ren ners voor een ronde in het krijt. Paridaen wilde het niet te bont maken en gaf de andere renners de gelegenheid wat naderbij te komen. Was het voor de toeschouwers en dat waren er niet zoveel, mis schien wat eentonig, achter Paridaen werd er hard ge knokt voor de andere ere plaatsen. Het was Kso Tolhoek, die als eerste uit het peloton wegsprong, miaar hij kreeg di rect het gezelschap van Leon Strobbe. Het peloton was door- deze demarrage helemaal uit elkaar geslagen en velen ver huisden naar de achterste ge lederen. Tolhoek die zich al meer in dit soort wedstrijden in de kijker had gereden liiet na vier ronden - in totaal moes ten er twaalf ronden gereden worden - Strobbe alleen. De ze had inmiddels het gezel schap gekregen van H. Helle- mons en opnieuw werd de jicht op Tolhoek ingeluid. Maar dat zou slechts van korte duur zijn, Tolhoek was voorlo pig buiten schot. Ook Tonny Huyzen was inmiddels enkele plaatsen naar voren gekomen, evenals Wim Westdorp, miaiar hun achterstand was al groot geworden. Paridaen (nog al tijd met een ruime voor sprong) li-ep steeds verder uit. Carroll die lang met Deu- sing, Huyzen en Loonen jacht had gemaakt op het tweetal Strobbe-Hellemons moest half weg de strijd staken met een gebroken trapper. Deusing achtte toen zijn tijd gekomen om het dan alleen maar te proberen. Enkele ronden later kreeg hij dam ook aansluiting met Strobbe en Heidemons. Ko Tolhoek (zeer sterk rijdend) zag de voorsprong van Pari daen slinken maar zijn achter volgers kwam steedis dichter bij. Vier ronden voor het einde demarreerde Hellemons, ter wijl Strobbe en Deusing moes ten afhaken. Het zware par koers had al verschillende deelnemers doen afstappen en vooral Strobbe zou nog zware tol moeten betalen. Maar een ronde later zou Deusing dan toch Strobbe achter zich laten en op zoek gaan naar Helle mons. Twee ronden voor het einde kreeg hij aansluiting en verdrong hem zelfs van de derde plaats. W. Westdorp lang op een achtste plaatste viel eveneens terug. Ook van hem eiste het parkoers bijzon der veel Deusing, die Heüe- nwns voorgoed achter zich liet. haalde cr in de slotfase van de strijd alles uit. Met nog een ronde te rijden kwam hij in het wiiel van Tolhoek. maar deze sloeg tot tweemaal toe zijn aanvallen af. Toen gaf Deusing de strijd op, Tolhoek was te sterk voor hem- Uitslagen: amateurs: 1 G. Paridaen (wielervereniging Middelkamp) 26.5 km 1.03.20 uur, 2 K. Tolhoek op 30 sec. WM, 3 op 1.20 min. A. Deu sing W.M. 4 op 1.25 min. H. Hellemons Wieleirv. Roosen daal, 5 op 2.17 min. L. Strobbe wiielerv- Zeeuwsch-Vlaande ren, 6 C. de Vriieze W.M. 7 A. Kuzee W.M. 8 T. Huyzen W.M.. 9 J. Loonen wiielerv. Jonge Renner Oosterhout, 10 J. Marijs W.M. 11 W. West dorp W.M. (Van onze sportredactie) BUNNIK De Omloop van de Baronie is ook volgend jaar weer de eerste klassieker in het gebied van West-Brabant en Zeeland. De Baronie wordt verreden zo werd zaterdag in Bunnik vastgesteld op 25 maart. In Zeeland wordt de reeks van klassiekers geopend door de Omloop van de Braak man die op 7 april wordt ver reden. De andere data zijn: 28 april: Omloop van Walcheren (voor amateurs tot en met 19 jaar), 10-17 mei Olympia's Ronde door Nederland,-2 juni Ronde van Midden Zeeland, 1, 2, 3 juni Internationale da mes-klassiekers in Midden- Zeeland, 9-11 juni (Pinkste ren) provinciale kampioen schappen (onder voorbehoud), 23, 24 juni Nationale kampi oenschappen, 15-16 september Omloop van Zeeuwsch-Vlaan deren. Hoe zwaar het vak crossen is blijkt wel uit deze joto. (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de eer ste klas A van de Zeeuwse korfbalcompetitie zat het Luc tor weer niet mee. In een goede en spannende wedstrijd nam het tegen Togo al snel een 41 voorsprong, die door een uitstekend Togo weer werd weggewerkt. Eén minuut voor het einde nam Luctor een 87 voorsprong en dat bracht (Van onze sportmedewerker) HULST Het echtpaar A. Westveer uit Kruiningen is gistermiddag in de A-klas winnaar geworden van de St,- Nicolaas-rally in Hulst. Een rally, die was georganiseerd door de rallyclub „de Vossen - rijders" uit Hulst, en die was uitgezet door de heer 3. van Nieuwenhuizen uit Kruinin gen. Zowel in de A-klas als B- küias was er bijzonder veel be langstelling, en de afstand voor beide was 58 kilometer. In café De Ster in Huist, was SinJtenkLaois persoonlijk aanwe zig om de prijzen uit te red- ken. J. vam Nieuwenhuizen uit Kruinmgen werd na deze rit de clubkampioen van de Vos- senrijdeis. De uitslag wend als volgt: A-klas: 1. A. Westveer, (Kruiningen) 261 straf punten; 2. J. Bochten (Kruiningen) 493; 3. K. Donze (Terneuzen) 558; 4. C. Oudenaerde (St-Jam- steen) 579; 5. A. Hollestelle (Goes) 606; 6. D. v. Hoam (Hoek) 732; 7. J. Thuy, (St.- Jansteen) 736; 8. J. v.d. Hage, (Vlissiinigem) 783; 9. J. Henre- weg, (Heikant) 860; 10. J Hendnkse (Axel) 994. B-klas: 1. H. Bilderbeek, (Axel) 623 strafp.; 2. A. Meertens (Terneuzen) 744; 3. J. Verldnden, (St-Jansteen) 943; 4. G. Moens (Hulst) 1005; 5. A. Korsuyse, 1110; 6. A. Aerts (St.-Jansteen) 1182; 7. A. der Weduwe (Hoogerheide) 1183; 8. F. Moens (Hulst) 1224; 9. G. Jolee (Hulst) 1239; 10. R. de Maat (Terneuzen) 1248. hoop in de Terneuzense har ten, die echter meedogenloos de bodem in werd geslagen. De eerstvolgende aanval van Togo bracht de gelijkmaker en in de laatste seconden namen de Goesenaren de volle winst mee. Blauw Wit haalde de eerste punten binnen. Ondo had niet genoeg stootkracht en kwam daardoor niet verder dan een 53 nederlaag. Swift 4 is dui delijk de betere ploeg in deze klas, waar de anderen elkaar niet zo veel ontlopen. Tjoba 3, dat ook al beide voorgaande wedstrijden had gewonnen werd gedeklasseerd met 3 11. Stand: Swift 4 3-6, Tjoba 3 3-4, Togo 1 3-4, Blauw Wit 1 3-2, Ondo 1 3-2, Luctor 1 3- 0- In 1B bleef Swift 3 puntloos onderaan. Animo 2 was be hoorlijk sterker en drukte dat ook uit. Het werd 16. BKC kon de goede prestatie van de vorige week niet geheel her halen. Tegen Stormvogels 1 moest het zich de mindere tonen met 46. Ook Togo 2 kon het niet bolwerken tegen Seolto 1. Toch kwamen de Vlissingers niet helemaal los. Er bleef steeds een mogelijkheid voor Togo om terug te ko men, maar daar hadden ze niet de kracht voor en ze verlo ren met 64. Stand: Seolto 1 3-6, Storm vogels 1 2-4, Animo 2 2-2- Togo 2 2-1, BKC 1 3-1, Swift 3 2-0. In 2A deelde Ondo 2 de grootste klap uit. Animo 4 werd met maar liefst 115 verslagen. Volharding had het met Blauw Wit 2 goed te stel len. Ze wisten zich er met 7 5 nog goed uit te redden. Ani mo 3 had aan Seolto 2 lang niet zo'n lastige tegenstander. Ze kwamen dan ook met 27 alleen aan de leiding. Stand: Animo 3 2-4, Ondo 2 2-3, Vol harding 1 2-3, Seolto 2 2-2, Blauw Wit 2 2-0, Animo 4 2- 0. In 3A ontliepen Zuidwesters 2 en Swift 5 elkaar niet veel. Het ging dan ook om alleen op de eerste plaats te komen. Na een spannend duel gingen de punten met 54 naar Zuid westers 2- Stand: Zuidwesters 2 2-4, Swift 5 2-2, Atlas 1 2-1, Stormvogels 2 2-1, Seolto 3 0- 0. In 3B werd Olympia 1 on aangenaam verrast door Tjoba 4, dat de beweeglijke ploeg aan banden legde. Ook het schotwas niet aanwezig en zo kön Tjoba 4 met 45 zonder puntenverlies op gelijke hoog te blijven met Luctor 2, dat in Zaamslag een zwakke tegen stander had. Luctor liep vrij gemakkelijk uit naar 81 eer Zaamslag er wat meer aan ging doen. Het was echter te laat en verloren werd met 6— 11. In 4A haalde Luctor 3 de eerste punten binnen. Animo 5 liep de tweede nederlaag op door een groot gebrek aan schotvaardigheid. Luctor won met 47. Stand: Tjoba 5 2-4, Blauw Wit 2 2-4, Luxtor 3 2-2, Animo 5 2-0, Swift 6 2-0. Nieuwelingen: 1 A. Prinsen WJR. 18 km 45.7 min. 2 op 50 sec. R. Verboom W.M., 3 op 1.35 min. C. Witkam W.M. 4 1.55 min. C. Holleman W.R., 5 2.00 min. F. Verstraetein W.Z V1. 6 2.10 min. C. Stout- jesdijk W.R., 7 2.45 min. B. Begijn W.Z.V1. 8 3.00 min. L. de Jager W.M. 9 3.05 min. T. Veerman W.ZV1., 10 C. Spaains W.M. Adspiranten: 1 V. v.d. Velde Wiielerv. Fortu- n.a, 9 km. 22 min., 2 J. Marij- nisse Breda, 3 J. Dooms W.Z.VL, 4 O. Picavet W.Z.Vl.- E M. van Goöl W.JR., 6 M. Kaers W.Z.V1. 7 H. v.d. Kar W.R-, 8 Th. v.d. Boom W.R., 10 A. Polak W.M. (Van een voetbalmedewer ker). TERNEUZEN In de eer ste klas van de zaterdagcom petitie van de KNVB, afdeling Zeeland blijft ZKAAG TOCH Zeeland blijft Zaamslag toch de grote concurrent van leider Nieuwland. Zaamslag won in Sluis met 12, maar Nieuw land zelf kwam goed weg bij de Arnemuiden-reserves (0 2). Nieuwdorp blijft ook goed achtervolgen met een 40 ze ge op Colijnsplaatse Boys, ter wijl ook Wemeldinge niet he lemaal kansloos is dank zij een 01 zege in Waarde. 's-Heer Arendskerke kon Meeuwen 2 net niet kloppen (2 SLUIS - ZAAMSLAG Zaamslag was veel te sterk voor de thuisclub, die voor de rust nog wel overeind kon blijven (00), maar in de tweede helft toch kansloos was. Kempe en Timmers brachten Zaamslag toen met 02 voor. De zaak leek be slist, maar Smits kon tien mi nuten voor tijd nog de uitslag op 12 brengen. NIEUWDORP - COLIJNS PLAATSE BOYS Colijns plaatse Boys speelde in Nieuwdorp een zwakke wed strijd. De thuisclub was veel beter dan de Boys, die kans loos waren. Met de rust was het al 20. Eerst maakte Schoolmeester er 10 van en net voor rust werd het door Buteijn 20. In de tweede helft ging het iets moeilijker enpas in het laatste kwartier bracht Schoolmeester de eind stand nog op 4tl WAARDE - WEMELDINGE Een wedstrijd zonder al te veel krachtsverschil. Wemel dinge mag toch wel aanspra ken maken op de winst, want de ploeg heeft toch het meest de aanval gezocht en dat bracht de bezoekers dan nog vrij gelukkig een 01 over winning, door een eigen doel punt van Waarde in de tweede helft (0—1) ARNEMUIDEN NIEUWLAND Toen na en kele minuten Nieuwland al op 01 kwam door Mesu was de zaak eigenlijk beslist, want als het op verdedigen aankomt staat Nieuwland zijn manne tje. En inderdaad mocht Arne- muiden sterker worden, maar niet gevaarlijk. Tien minuten voor het einde werd het zelfs bij zo'n gevaarlijke uitval van de bezoekers door dezelfde Mesu nog 02. 's-IIEER ARENDSKERKE - MEEUWEN 2 De thuisclub kreeg na de rust een uitzon derlijke goede kans op de winst, maar Weststrate schoot de strafschop wegens hands (bij de stand 22) tegen de paal. Zo bleef het dus en niet onverdiend 22. Voor de rust scoorden slechts twee spelers, om beur ten. Eerst Van de Kreeke voor de thuisclub (10), waarna Flipse uit een straf schop 11. Van de Kreeke onderschepte -daarna een slechte uittrap (21), waarna Flipse de rustand op 22 be paalde. De stand: Nieuwland 1220, Zaamslag 1318, Nieuwdorp 14—18, Wemeldinge 13—17, Heinkenszand 1113, Arne- muiden 2 1212, Colijnspl- Boys 1111, Veere 1111, Sluis 13—11, WIK 13—11, 's- Heer Arendskerke 149, Waarde 127, Meeuwen 2 13—4. (Van een voetbalmedewer ker). TERNEUZEN STEEN Al heeft in de hoofdklas van de juniorencompetitie van de KNVB, afdeling Zeeland moe ten afhaken. De STEEN-junio- ren kregen in Kloetinge ver rassend met 41 klop. Zierik- zee Al nam mede daardoor nog meer afstand, want de lei ders hadden zelf niet al te veel moeite met Terneuzens» Boys AI en zij kregen hoven- dien nog een presentje van Terneuzen Al, dat in Vlissin- gen met 23 de winst afhan dig maakte van Vlissingen Al. Axel Al stuurde Middel burg Al met een 31 neder laag naar huis en blijft zo doende nog meedraaien en HVV Al was veel sterker dan Goes Al (6—0). De stand: Zierikzee Al 12 20, Vlissingen Al 1419, Axel Al 12—17, HVV Al 14—17, Steen Al 1316, Terneuzen Al 1215, Arnemuiden Al 1111, Middelburg Al 128, Kloetinge Al 138, Goes Al 146. Tern. Boys Al 133. (ADVERTENTIE) 1) Hartig hapje: Toastje met stukje gemarineerde haring of rolmops. Garneren met tomaat. 2) Kippers: Zö op 't brood óf even bakken met mes puntje boter óf kort koken in bodempje water. 3) Bokking: Gefileerd of gesneden. Garneren met dun schijfje augurk. 4) Maatjesharing: In mootjes op toast (met stukje tomaat). Cocktail: 1 dl. room, 2 dl. tomatenketchup, 4 dl. mayonaise en naar .smaak sherry of cognac. (Van ker). onze biljartmedewer. LAMSWAARDE P. Plat- jouw van biljartvereniging Ons Vermaak uit Lamswaarde is het afgelopen weekeinde in café Heyens te Lamswaarde kampioen geworden van de derde klasse Iibre van het dis trict Zeeuwsch-Vlaarderen. De talrijke toeschouwers, die za terdagavond naar café Heyens zijn gekomen om de finalepar tij bij te wonen, hebben niet die finalepartij gezien waarop ze gehoopt hadden: namelijk schitterend spel. De toeschouwers beleefden wel veel sensatie, want P. Baart (WBC Walsoorden) die in die finalepartij uitkwam te gen P. Platjouw (hij was al kampioen voordat hij aan die laatste partij moest beginnen) speelde het klaar om Platjouw aan de zegekar te binden. Platjouw, die over alle linies genomen faalde moest dus in hem zijn meedere erkennen en verloor in 42 beurten van Baart, die een schitterende fi nalepartij speelde. Na twintig beurten stond het 3431 in het voordeel van Baart. Na dertig beurten was dat zelfs 75—49. Uit de eind stand 10096 in het voordeel van Baart valt te concluderen, dat Platjouw toch nog goed is bijgekomen. De laatste partij van de laatste ronde tussen A d'Hondt en G. van Dorsselaer, die eerder te zien was was van veel betere kwaliteit dan de slotpartij- A d'Hondt wist maar op het nippertje te winnen met 100— 97 in veertig beurten. Na twintig beurten stond Van Dorsselaer nog voor met 58— 52. Na dertig beurten was dat 7362. Maar dank zij een uit stekend slotoffensief won d'Hondt toch nog met 100 97. De eindstand ziet er als volgt uit: (achtereenvolgens aantal punten alg. moyenne en hoogste serie): 1. P. Latjouw Ons Vermaak Lamswaarde 12 2,39 14, 2. A. d'Hondt Ons Vermaak Lamswaarde 11 3,12 15, 3. P. Baart WBC Walsoor den 10 2,45 19, 4. J. Taelman De Kroon Hulst 6 2,61 19, 5. G. van Dorsselaer HBC Hulst 6 2,08 15, 6. A. Bisschop GBC Kloosterzande 4 3 15, 7. A. de Koek WBC Walsoorden 4 582 2,04 20, 8. L. Dieleman POP Axel 3 2,08 12. A. d'Hondt en A. Bisschop promoveren naar de tweede klasse oibre. A. d'Hondt deed dat al in de voorwedstrijden. J

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 10