Axel presenteerde zich voor radio Raadslid Verhage kreeg kritiek eetbare damschijven w STICHTING WIL JEUGD BIJ UITVOERING ORATORIUM Politie lost reeks diefstallen op Bezweken aan verwondingen SINT NICOLMS OP BEZOEK IN HENGSTDIJK Gratis stroom HULDIGING R. MANGNUS IN GRAAUW „REGIO-RECHTSTREEKS" de postershop van „een en een een en een The Messiah in Hulster basiliek Aanval van raadslid op wethouder stad streék Zeven maanden voor diverse inbraken SINTERKLAAS IN HOOFDPLAAT Rectificatie GEZINSWEEK OPENINGSAANBIEDING: WIJZIGING IN PROGRAMMA SCHOUWBURG ST.-NIKLAAS PUZZELRIT V VN-AXEL BILJART PRIJSKAMP IN KOEWACHT BINGO-AVOND IN HULST UITSLAG VAN ZAALVOETBAL Vogelexpositie in Aardenburg VERG ADERING TERNEUZENSE SCHOOLRAAD Westdoroe Vrijdag 1 december 1972 2 (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Het Oost- burgse raadslid A. Verhage heeft gisteravond tijdens de behandeling van de Oostburg- se gemeentebegroting nogal wat kritiek moeten slikken nadat hij had opgemerkt dat het naar zijn mening jammer is dat de politieke partijen van de gemeente Oostburg te voren bepalen welke stand punten ze als fractie tijdens de raadsvergaderingen zullen innemen. „Mijns inziens was het beter dat elk raadslid zijn eigen me ning naar voren bracht en niet zoveel volgens het partijpro gramma beslissingen nam. Meestal zijn de beslissingen van een fractie unaniem en een politiek gerichte beslissing doet afbreuk aan het algemeen belang van een gemeente", zo luidde de stelling van de heer Verhage, als gold het een proefschrift. Het proefschrift, waarop hij gezien de reacties van zijn collega's niet zou promoveren, want niemand was het met hem eens, integendeel. Van di verse kanten werd hem duide lijk gemaakt dat de fractiever gaderingen openbaar zijn zo dat iedereen daar zijn zegje kan doen. Bovendien werd opgemerkt dat de heer Verhage moeilijk zijn collega's kwalijk kan ne men dat ze handelen conform het partijprogramma, op basis waarvan ze door de bevolking door de raad zijn gekozen. „Het is een van de vreemdste nummers van de heer Verhage geweest, die we ooit hebben meegemaakt", was na afloop de conclusie van het PPR- raadslid F. Baarends. De heer Verhage kwam in deze vergadering nog met een opmerking over druggebruik tijdens het popfestival in de sporthal. „Geef ons daarvan eens de bewijzen", zo daagde wethouder J. Vergouwe hem uit. „Dat kan ik altijd doen met de wedervraag: „Kunt u bewijzen dat er geen drugs zijn gebruikt?" was het ant woord van de heer Verhage hierop, die nog mededeelde dat hij op die avond zelf een stickie kreeg aangeboden. Wethouder Vergouwe deelde op vragen van de heer Verha ge nog mee dat het tekort van het Zotofest ruim f 8000 be draagt. Een bedrag dat de or ganisators moeilijk kunnen krijgen. Vandaar dat naar een oplossing van dat financiële probleem wordt gezocht. (Van onze correspondent) HULST De 63-jarige O Leban uit het Belgische Merk- sem, die op woensdag 8 no vember tijdens een botsing op het kruispunt Zoetevaart- rijksweg 60 ernstig werd ge wond, is aan de gevolgen van dit ongeluk in het St.-Liduina- ziekenhuis te Hulst overle den. (Van een onzen- verslaggevers) MIDDELBURG De 19-ja rige K. F. van C. uit Nieuw- Namen werd donderdag door de rechtbank in Middelburg veroordeeld tot een gevange nisstraf van zeven maanden, waarvan drie maanden voor waardelijk, twee jaar proeftijd en toezicht van de Zeeuwse reclasseringsverenxgïng. Samen met een vriend pleegde deze verdachte in Bel gië en Hulst vier inbraken. Daarbij waren diverse antieke voorwerpen, die wegens hun onverkoopbaarheid maar in de gracht werden gesmeten. De officier van justitie eiste op 17 oiktober 12 maanden gevange nisstraf, waarvan 5 maanden voorwaardelijk en een proef tijd van drie jaar, plus t.oe zicht van die reclasserinssvere nijging. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De gemeente Axel heeft gistermiddag- en avond en kele uren in het middelpunt gestaan van het NCRV-radiopro gramma „Regio rechtstreeks uitgezonden vanuit De Halle, waar donderdag verschillende prominente figuren uit de streek waren uitgenodigd voor een gesprekje. De belangstelling voor de middaguitzending was matig, op de radio was dat uiteraard niet te merken, omdat ieder een enthousiast medewerking verleende. Voor de meeste be zoekers bleef die medewer king overigens beperkt tot het geven van applaus. Onder de geïnterviewde personen was burgemeester M. K van Dijke, die het een en ander vertelde over de wethouder van Axel. Die wordt enigszins bedreigd door een stagnerende economi sche ontwikkeling. Het uitblij ven van industrie schrijft de heer Van Dijke onder meer toe aan de geïsoleerde ligging van Zeeuwsch-Vlaanderen. (Van een onzer verslaggevers) HENGSTDIJK Kort voor zijn verjaardag arriveert Sin terklaas op 2 december om 14.00 uur nog in Hengstdijk. De goedheilig man wordt op dit tijdstip in de gymzaal ont vangen. Kinderen uit het dorp zullen daar sinterklaasliedjes zingen waarna de| voorzitter een welkomstwoord spreekt. Kin deren van de eerste, tweede en derde klas voeren vervol gens enkele sketches op en de kinderen van de overige klas sen de musical „Meneer van Dalen". De musical stelt de vraag „Industrie met zijn ver vuiling?" of „Geen industrie met zijn werkeloosheid?". Me neer Van Dalen geeft daarop het antwoord. Vervolgens krijgt burgemeester mr. M. So- mers gelegenheid zijn wensen en verlangens kenbaar te ma ken. Tot de sprekers behoort ook pastoor F. Hermans. Tot slot worden alle lagere school kinderen getrakteerd, waania de Sint om 16.00 uur begint aan zijn tocht door het dorp. Hij rijdt de volgende route: Zuiddijk, Koningsdijk, Platte- dijk, Kerkstraat, St.-Jozef straat, Meerkoetstraat, Ple vierstraat, Norbertijnenstraat, Vogelfort en Pauluspolder. De huis-aan-huis actie, waarmee dit feest financieel mede mogelijk gemaakt moet worden, leverde dit jaar een record op: f 207,21. (Van onze correspondent) HOOFDPLAAT Op zater dag 2 december a.s. zal Sint- Nicolaas en zijn zwartepieten een bezoek brengen aan Hoofdplaat. De kinderen van de lagere en de kleuterschool worden gezellige uurtjes aan geboden in de zaal van café „De Vriendschap". Om 3 uur zal de Sint worden ingehaald vanaf de Westlangeweg door de plaatselijke muziekvereni ging „Oefening Baart Kunst", gevolgd door de kinderen. Daarna volgt een rondleiding door de Eurostraat, Delta straat. Koningin Julianastraat en Schoolstraat alvorens de Sint met zijn Pieten zal ver welkomd worden op de trap pen van het voormalig ge meentehuis door de heer G.A. Claeys, wethouder te Oost burg, die de Sint met enige woorden zal toespreken. Na dien zal 'n rondgang volgen door de rest v.d. straten van Hoofdplaat en zal aan de kin deren 'n surprise worden aan geboden, waarna de Sint 's avonds ook de bejaarden en zieken van Hoofdplaat 'n jfcik- ket.ie zal aanbieden. Op woensdag 6 december a.s., zal de heer Warringa de bejaarden in zijn zaal, evenals voorgaande jaren, een gezelli ge sint-nicolaasavond aanbie den. (Van een onzer verslaggevers) AXEL In een artikel over de komende bloedafname- avond in Axel, in de krant van gisteren, stond abusieve lijk vermeld, dat het cursus geld voor de nieuwe EHBO- cursus van het Rode Kruis in deze plaats f 1,20 zou bedra gen. Dit moet echter zijn: 20 gulden, inclusief cursusboekie «n examengeld. De presentator van het pro gramma slaagde erin, om de Axelse burgemeester ook een zogenaamd Belgisch grapje te ontfutselen (hoe krijg je tien Nederlanders in een Dafje?: gooi er een gulden in). Voor zitter Dieleman van de Mid denstandsvereniging Het Streekcentrum kreeg de kans om het een en ander te vertel len over het Belgische koop- toerisme in de stad. „De arti kelen bij ons in Zeeuwsch- Vlaanderen zijn tamelijk duur, maar in België zijn ze nog duurder", aldus Dieleman in antwoord op een vraag hoe het komt dat Axel als koopstad voor België zo aantrekkelijk is. Matty van Hovestad van de provinciale VW in Middel burg prees voor de microfoon Zeeuwsch-Vlaanderen als va kantieland aan en de heet Vink van de Axelse VVVD deed hetzelfde voor Axel. Voorlichtingsambtenaar C. Smies van de gemeente vertel de, dat Axel wel ingenomen is met wat toeristische belang stelling, maar dat de bezoe kers nu ook weer niet met drommen hoeven te komen. „Zeeuwsch-Vlaanderen", al dus zijn betoog", is nog steeds een oase van rust en dat wil len we graag houden zo". En over de industrie: „Totnu toe komt er gelukkig nog niet veel industrie om Axel heen". Mevrouw Moerdijk vertelde iets over haar voornaamste hobby: het bespelen van caril lons in onder meer Axel en Hulst. Laatste gasten in het middagprogramma waren die renarts W. Colsen uit Hulst en huisarts F. Puijlaert uit Sas van Gent, die respectievelijk het een en ander vertelde over oudheidkundige voorwerpen op landbouwgebied in Zeeuwsch-Vlaanderen en de actie, zoajs .die is. en wordt gevoerd om nét rioolwater uit Zelzate. Deze eerste uitzending werd muzikaal omlijst door het combo Tonnie Eyk en Len del Ferro. De presentatie was in handen van Els Nijssen en Dick Bikker. (Van een onzer verslaggevers) HULST Door het toedoen van de Provinciale Zeeuwse Energie Maatschappij en de Hulster politie zit sinds woensdag het echtpaar R. van D. uit Kapellebrug zonder elektriciteit. De PZEM was er achter gekomen, dat Van D. illegaal stroom aftapte van een schakelkast van de PZEM. Van D. bewoont in Kapelle brug een caravan. De service van de PZEM ging niet zover, dat men de man daarbij zijn gang liet gaan. Onder politie toezicht is de verbinding ver broken. (Van onze correspondent) GRAAUW De heer R. Mangnus uit Graauw viert za terdag 2 december zijn 25- jarig jubileum als jeugdleider. Hij heeft zich al die jaren ingezet voor de jeugd. In eer ste instantie destijds in het patronaat en daarna voor de voetbal- en jeugdreizen. Het bestuur van St.-Eloy in Graauw heeft besloten dit feit niet ongemerkt te laten passe ren. Zaterdag om 19.00 uur begint er daarom in het club lokaal Dorpsstraat 30 een re ceptie. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) SINT-NIKLAAS Het stadsbestuur van Sint-Niklaas en de Stedelijke Gezinsraad houden op dit moment in de Belgische stad een gezins- week. De week duurt tot en met vrijdag. In het kader van deze acti viteiten is er in de feestzaal van het stadshuis onder meer al een lezing gegeven en is er afgelopen zaterdag in he tste- delijke zwembad een zwem- avond gehouden. Afgelopen dinsdag was er een rondrit voor huismoeders door de stad. De week van het gezin wordt morgen (vrijdag) beslo ten met een dabatavond over „Drugs in onze samenle ving". j De discussie wordt ingeleid door dokter Lehembre, die het medisch aspect zal belichten en de heer Nuytens, die spreekt over het sociaal as pect. Hij is maatschappelijk assistent bij het Psych. Insti tuut St.-Hiëronymus. De debat avond begint om 20.00 uur en wordt gehouden in de ont vangstzaal van het stadhuis nog juist op tijd open om u in de gelegenheid te stellen een origineel kado te kopen voor de feestdagen. naast onze prachtige kollektie posters (ca. 200 verschillende muurprenten) kunt u kiezen uit o.a. originele tailandse tempellitho's, geweldige puzzels, leuke stickers. en als noviteit uit amerika: uw initialen in ijsblokjes gratis een originele poster ter waarde van f 6,50 bij besteding van f 25,00. uitrusten kunt u in onze gezellige coffeeshop waar ieder kopje koffie voor u apart wordt gemaakt. dubbele poort 11 - hulst Dam (ja, van da chips; bakt ook aardappelschijfjes vóór. Damschijfjes in feite. Nog nooit geprobeerd? Vlug gaan halen, aven in de koekepan of de frituur, opdienen met wat zout en... sukses verzekerd! ••n dlepvrteaprodukt van (Heeft u wél 'ns Damschijfjes geproefd? Dan kunt u weten dat we niet overdrijven) (Van een onzer verslaggevers) SINT-NIKLAAS Wegens! de ontoereikendheid van de accommodatie in de schouw burg van St.-Niklaas heeft: men het aangekondigde pro- gramma voor het komend» seizoen moeten wijzigen. Zo kunnen onder meer de' toneelstukken „Plotseling thuis" door KNS en„Paradijs- i vogels" door NTG onmogelijk! worden gebracht. Het pro- gramma voor de betrokken j data ziet er nu als volgt uit: 4! december: 20.00 uur: een blij-; spel van Roger O. Kirson door i KVS Brussel onder regie van Nand Buyl. Maandag 8 januari om 20.00 uur (in plaats van dinsdag 9 januari) „Honsons' dochters" van Harold Brighouse onder regie van Luc. Philips. Het ongewijzigde deel van het programma ziet er zo uit- dinsdag 13 februari: „Inte rieur" van Hugo Claus door NTG. Maandag 2 april: ..De Vrek" van Molière door KNS Dinsdag 10 april: „Butley" van Simon Gray door NTG. (Van onze correspondent) AXEL De afdeling Axel van Veilig Verkeer Nederland (VVN) houdt zaterdagmiddag 2 december een verkeerspuz zelrit voor automobilisten. Aan deze rally kunnen zo wel leden als niet leden deel nemen en de afstand bedraagt 25 kilometer. De start is aan de Burchtlaan bij het restau rant De Halle te Axel waar 's avonds .om 9.30 uur de prijs uitreiking plaatsvindt. (Van onze correspondent) KOEWACHT Zondag en maandag organiseert H. de Vlieger in Koewacht (Cal'é Safari) een grote biljartprijs kamp, die open staat voor ie dereen). Voor deze wedstrijden zijn zeer speciale prijzen in de vorm van kalkoenen en hanen te verdienen. Aanvang beide dagen 17 uur. (Van een onzer verslaggevers) HULST Voor zover dat af geleid kan worden uit de kaart verkoop, bestaat er in en rond Hulst een grote belangstelling voor de uitvoering van „The Messiah" van Handel op 9 de cember in de Hulster basiliek. Bij de voorverkoop zijn in en kele dagen tijd 200 kaarten de deur uitgegaan. De organiserende stichting verwacht verder een grote be langstelling van de zijde van de jongeren. Scholieren krij gen een korting op de toe gangsprijzen en daarnaast leg gen ook verschillende scholen nog een centje bij. zoals het Zeldenrust-college in Terneu- zen en waarschijnlijk ook de Jansenius-scholengemeenschap. Op de mavo-scholen in de ge meente Hulst is een beroep ge daan te trachten de belangstel ling van de leerlingen te wek ken voor „The Messiah". Min der goed gaat het met de spe ciale arrangementen van de plaatselijke VW. Dank zij deze regeling zijn belangstellenden van buiten Hulst in de gelegen heid toegangskaarten te kopen, die tegelijk recht geven op een overnachting in een van de Hulster hotels. In tegen lling tot eerdere gelegen'--den is op dit aanbod nog niet gereageerd. De heer Hollaardt wijt dit aan het feit, dat men voor The Mes siah geen propaganda heeft kunnen maken via de toeristi sche rubriek van de NOS, om dat die inmiddels is opgeheven. Door de Hulster organisatoren wordt dit als een groot gemis ervaren. Zowel in Hulst als Axel worden de komende da gen duizenden folders ver spreid om de aandacht op de oratoriumuitvoering te vesti gen. Bij de uitvoering daarvan gaat de belangstelling vooral uit naar het Residentie-koor, dat de sympathie van de Hul ster Mattheus-stichting heeft verworven door het aanbod om belangeloos mee te werken. Zo wel de reis- als verblijfkosten worden door het koor voor ei gen rekening genomen. Diri gent Jo Ivens: „Je begrijpt, dat ik me tenzeerste verplicht voel aan het koor. Ik zou het dan ook jammer vinden als de be langstelling te wensen over liet", Het Residentiekoor heeft in Nederland een erg goede reputatie, die onder meer in het verleden tot gevolg heeft gehad, dat het voor deelname aan het Holland Festival is uit genodigd. Vijf jaar geleden werd de Huister musicus Jo Ivens tot dirigent benoemd. Eerder heeft dit koor „The Messiah" voor 2*00 toehoorders uitgevoerd in een congresge bouw in Den Haag. (Van een onzer verslaggevers) HULST Met de arrestatie van vier woonwagenbewoners in Eindhoven heeft de politie daar klaarheid kunnen brengen in een reeks van diefstallen, onder meer bij het confectiebedrijf Becofex in Hulst. De politie van Hulst heeft twee woonwagen bewoners aangehouden, die ervan worden verdacht een inbraak te hebben gepleegd in de fabriek van de N.V. Beltof in Sint Jansteen. Bij die inbraak werden 51 weegschalen gestolen en 82 kandelaars met een gezamen lijke waairde van elfhonderd gulden. De politie van Sdnt- Jansteen heeft deze zaak tot een oplossing kunnen brengen dank zij een tip, dat een deel van de gestolen waar verhan deld zou zijn in het Oafé van L. de R. in Graauw. Een inwo nende zoon zou een gedeelte van de 'buit hebben gekocht. Hij bekende dit kort nadat zijn vader geweigerd had om vrijwillige medewerking te verlenen aan een huiszoeking, waardoor de argwaan van de politie alleen maar werd aan gewakkerd. (Van onze correspondent) HULST De spaarkas Ce cilia houdt zaterdagavond om 9 uur een open bingo-avond inet vele prijzen in café Ron de Vilder te Hulst. (Van onze correspondent) HULST In de Hulster sporthal Den Dullaert is een zaalvoetbalwedstrijd gespeeld tussen 't Harde Schot (TS) en de veteranen van HVV '24. Door de grote opkomst van de leden van 't Harde Schot wer den er twee teams samenge steld. De jongeren, versterkt met twee cafébazen en de ouderen met enkele politieagenten, gin gen beiden tegen de veteranen ten onder. Het jonge Harde Schot" - Veteranen 0—2. Vete ranen - oude Harde Schot 7— 1. Hierna speelden oud en jong Harde Schot tegen elkaar, de oudjes - leeftijd gelijk met die van de veteranen - lieten de jongeren geen kans. De uitslag: 41. Maandag 11 dp- cember voetbalt 't Harde Schot tegen de PTT. (Van onze correspondent) AARDENBURQ De vo gelvereniging „De Edelzanger" te Aardenburg, bestaat vijf jaar en viert dit lustrum met een tentoonstelling in de zaal van „De Zwaan" aan de Beek- ma nstraat. De tentoonstelling wordt vanavond geopend door loco burgemeester G.F. Bonte en zal verder geopend zijn op za terdag van 16.00-22.00 uur en zondag van 10.00-20.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Vanavond (vrijdag) komt te Temeuzen de schoolraad om half acht bij een in de Burgerzaal van het stadhuis. Op de agenda staat onder meer de mogelijke opheffing van de lagere school te Drie wegen bij Biervliet. De schoolraad zal b. en w. adviseren deze school in stand te houden. Middenstand In het Oud Raedhuys in Westdorpe heeft de Westdorpse middenstand een feestavond gehouden. Het ging er geanimeerd naar toe. Er zullen in de toekomst vaker van deze contactbijeenkomsten worden gehouden. Sint op schoolbezoek Op 5 december zal St.-Nicolaas zijn traditionele bezoek brengen aan de kleuterschool en de la gere school te Westdorpe. Ove rigens zullen de sint en zijn zwarte knechten reeds zondag a.s. in Westdorpe zijn voor hun rondrit in het dorp. De fanfare „Eikels worden bomen" zorgt voor de muzikale noot. Seriekaarting In de zaal van het Oud Raedhuys werd een grote seriekaarting gehou den. waarvoor veel belangstel ling bestond. Voor de winnaars van elke serie waren hanen, worsten of flessen wijn be schikbaar gesteld De vólgendp kaartwedstrijd-n vinden nlaat tussen 23 en 26 december. Toen De R. bekende een deel van de gestolen waar te hebben gekocht en zijn vader dit vernomen liet hij zijn wa terlanders de vrije loop. Uit het verdere onderzoek bleek, dat bij de diefstal waarschijn lijk de 32-jairige woonwagen bewoner Ph. J. M. en de 27- jarige P. M. waren betrokken. Beiden zijn vier dagen lang in verzekerde bewaring op het Huister politiebureau gesteld, maar ze hebben de diefstal niet bekend. Volgens de politie beschikt men desondanks over voldoen de bewijsmateriaal. Een speur hond van de rijkspolitie heeft P. M. drie maal aangewezen ais een. vram de mogelijke da ders. De vier mannen die in Eindhoven zijn aamgehouden zijn H. B, M. S. N. J. en G. van V. Zij worden er van. verdacht in de nacht van 16 op 17 november bij Becofex te hebben ingebroken en daar voor een totale waarde van 30.000 gulden aan textiel te hebben gestolen. Naar aanleiding daarvan heeft de Hulster politie con tacten gelegd met recherche teams uit de omgeving van Den Bosch in verband met het grote aantal textaeldiefsitallen, diat ook daar is gepleegd. Het onderzoek had succes. De vier woonwagenbewoners hebben volgens de politie een beken tenis afgelegd. Verdere mede delingen zijn er over deze zaak nog niet gedaan, omdat het onder-zoek nog steeds loopt en er mogelijk nog meer ar restaties zullen volgen. Speciale belangstelling heeft de politie daarbij ook voor een inbraak bij hetzelfde bedrijf op 31 juili, toen daar eveneens voor om en nabij de 30.000 gulden aan goederen werd ontvreemd. Of er enig verband bestaat is met bekend. (Van onze correspondent). TERNEUZEN Tijdens de raadsvergadering van gistera vond heeit het raadslid, de heer H. de Vriend (T 70 2000) een felle aanval gelan ceerd op de wethouder van openbare werken, de heer A. Ramondt, naar aanleiding van de door de raad genomen be sluiten met betrekking tot de aanleg van een nieuwe stort plaats voor huisvuil. Aanvankelijk begon het raadslid zijn lange tirade mot verwijten te richten tot de commentator van een dagblad „dat al eens eerder, volgens de heer De Vriend, een onjuiste weergave had gepubliceerd van wat indertijd door de heer Van Breda Vriesman (voorma lig raadslid VVD in Terneuzen red.) was gezegd en waarvoor „dezelfde krant" een proces werd aangedaan, dat dan ook prompt tot gevolg had dat de heer Van Breda Vriesman openbaar moest worden gere habiliteerd. Nadat de heer De Vriend hierover nog enige tijd was doorgegaan, onderbrak de voorzitter, burgemeester J.C. Aschoff, hem door hem te ver zoeken zich aan de feiten te houden en andere commenta ren te willen bewaren tot de algemene beschouwingen. In hoofdzaak kwam het er op neer dat de heer De Vriend de heer Ramondt allerlei verwij ten toezond, vooral in verband met de, volgens hem, foutieve berekening van de prijs voor het storten van vuil (fL 2,63 i n plaats van fl 2,- -m3), waarop, nog altijd volgens het T702000-raadslid, de raad een verkeerde beslissing heeft genomen- In zijn tirade werd de heer De Vriend diverse malen on derbroken door het VCP- raadslid, mevrouw Van der Plas-Tanis. Ook het VCP- raadslid, de heer W. van Al phen wees hem een enkele maal op de onjuistheid van zijn bewering. Wethouder Ra mondt zei in zijn antwoord er geen behoefte aan te hebben om gedetailleerd op al hetgeen de heer De Vriend had gezegd in te gaan. Wel hield hij staande dat voor wat het storten van het vuil betreft, de intercommuna le aanvankelijk met Terneu zen wilde meegaan. Ook de heer Strijbos (PvdA) beweer de aanvankelijk dat er niet op de juiste wijze gestort was, maar nadat hem tien minuten schorsing van de vergadering was toegestaan, bleek hij ver- Ie geen commentaar mwr t-» willen leveren.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 2