waarom smaakt zalm op de nieuwe VenhouSt toast anders? omdat «toast'18'special» dunner is! Verzekeringspremies per maand betalen, U zou wel willen, maar u weet niet hoe? r n ABN Algemene Bank Nederland VERTEGENWOORDIGER MEDISCHE PRODUKTEN pakket Dan is dit de bon voor u BON 1 Wat je er ook op doet, op Toast '18' special smaakt het net even anders Omdat ze dunner zijn. Ze zijn lekker bros, maar blijven hapvast MINNESOTA(NEDERLAND)NV Geen onverwachte premie-aanslagen De Algemene Bank Nederland biedt een nieuwe manier van verzekeren met premiebetaling per maand. Automatisch afgeschreven van uw rekening ABN Pakket Verzekering: bijna alle verzekeringen per maand opzegbaar Centraal Cliënten Service nummer: 010-707100 verzekerinc voor een nieuwe manier van verzekeren Woensdag 29 november 1972 14 Uw advertentie-campagne in deze krant overbrugt voor een belangrijk deel de dure afstand tussen uw zaak en uw klanten op voordelige wijze. 3M Company is een internationale onderneming. Het hoofdkantoor is gevestigd in St. Paul Minnesota U.S.A. 3M Fabrieken in 18 landen maken samen meer dan 40.000 verschillende produkten. 3M Produkten als microfilm en computertape, kopieerapparaten en elektrotechnische produkten, zonwerende folie en medische artikelen. De Nederlandse dochter van 3M Company heet Minnesota (Nederland) N.V. In 1959 begonnen met 46 man. Nu uitgegroeid tot een organi satie van 350 man die de zorg draagt voor de verkoop van dat produktenpakket. Minnesota (Nederland) N.V. een jong bedrijf waar mogelijkheden liggen voor mensen, bereid tot persoonlijke inzet met gevoel voor collegialiteit. am In verband met de groei van de afdeling Medische Produkten hebben wij in het rayon Zeeland en West- Brabant plaats voor een Het produktenpakket van deze groep bestaat uit me dische verbruiksartikelen zoals: micropore pleisters, die geen huidirritatie veroorzaken en zich pijnloos laten verwijderen, zelfklevende operatielakens en lichtgewicht mondfilters. Het wordt Uw taak om deze produkten aan ziekenhuizen te verkopen, waartoe U met artsen onderhandelt en in samenwerking met hoofden van verpleging proeven uit zet om de mensen, die in de praktijk met onze produkten werken, van de voordelen te overtuigen. Medische kennis is niet vereist, temeer daar hieraan tijdens de bevattelijke praktijkgerichte produkttech- nische en commerciële training terdege aandacht wordt besteed. Indien U van mening bent dat U dit werk aankunt en tussen 25 en 30 jaar oud bent, over een voltooide middelbare schoolopleiding en 2 jaar buitendienst ervaring bij voorkeur in de verkoop van industriële produkten beschikt, nodigen wij U uit Uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van ME 314 te richten aan de afdeling Personeelszaken van Rooseveltstraat 55, Leiden. Tot nu toe kwamen premiebetalingen als een min of meer onverwachte 'aanslag' op de verzekerde af: vorige maand de brandverzekering, deze maand een forse autoverzekeringspremie - wanneer de volgende nota? Nu wordt verzekeringspremie net iets als de huishuur: gewoon een vast bedrag dat elke maand automatisch wordt afgeschreven van uw rekening, ongemerkt bijna. De ABN Pakket Verzekering vormt een nieuwe dienst van de Algemene Bank Nederland ten behoeve van particuliere rekeninghouders. Rekeninghouders van de ABN die kiezen voor deze nieuwe wijze van verzekeren, betalen hun verzekeringspremies niet meer per jaar, maar maandelijks door automatische afschrijving van hun rekening. Zonder extra kosten. Geen kwitanties, geen stortingsbiljetten, geen geloop meer aan de deur. Bovendien heeft u geen losse paperassen meer te beheren. U krijgt nu alle papieren bij elkaar in één overzichtelijke map. Maandpremies, dat lijkt me een goed idee. Graag ontvang ik van u het uitgebreide doeumen- tatieboek over de ABN Pakket Verzekering Naam. Adres Woonplaats Tel Ik heb~~ï-rekening bij de ABN. Adres ABN-kantoor. S I Opzenden in ongefrankeerde envelop aan N.V. Assurantiebedrijf van de Algemene Bank Nederland, Antwoordnummer 149, Schiedam. j De ABN Pakket Verzekering is zorgvuldig samen gesteld door de N.V. Assurantiebedrijf van de Algemene Bank Nederland, die 26 van de meest gang bare verzekeringen voor u selecteerde. U kiest eenvoudig die verzekeringen die u nodig heeft En al deze individueel af,te sluiten verzekeringen voor particulieren zijn per maand opzegbaar, behalve de auto-, pleziervaartuig- en toercaravanverzekeringer waarvoor een jaarcontract wordt afgesloten. In bijna alle gevallen bent u dus niet meer gebonden aan lang lopende contracten. Bestaande verzekeringscontracten dienen uiteraard geëindigd te zijn voor u op deze nieuwe manier van verzekeren kunt overgaan. En vanzelfsprekend adviseert de ABN u ook in alle andere bekende verzekeringen. Veelal zult u overdag voor inlichtingen uw dichtst bijzijnde bank bellen. Maar buiten de kantooruren kunt u ook inlichtingen wensen, een schade willen melden of een gecompliceerd schadegeval doorpraten. Tot 20.00 uur 's avonds houden wij een directe verbinding open met de Cliënten Service Afdeling van het Assurantie bedrijf in Schiedam: 010 - 70 7100. Van 8 uur 's avonds tot 8 uur 's ochtends leggen wij uw vragen en wensen vast op de band. Dezelfde dag nog zullen wij contact met u zoeken.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 14