BEDRIJVEN EN OPGELUCHT Scherpzinnige Sagan KAMERVRAAG OVER VERVUILING VAN KANAAL DOOR ORDER UIT BELGIË „De Hoop" bouwt weer op toekomst Eis van twaalf maanden tegen Hulstenaar Kamerlid Roels stelt vragen over vervuiling Canisvliet De Stem/De Vrije Zeeuw Winkeliers gul voor Tilburger stad streek Spoor blijft Uitsluitend Statenlid op bres voor jeugdwerk Blauwe plekken op de ziel Gent-Terneuzen Gestolen auto weer terecht BROMFIETSER IN ZIEKENHUIS Politiek forum slaat aan Sluiskil Terneuzen Sas van Gent in zeeland Benoemingen bij stichting Gestolen auto stond in Amsterdam Zuiddorpe Dinsdag 21 november 1972 (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) TERNEUZEN —De beslis sing van staatssecretaris Krui singa van Verkeer en Water staat, dat de laad- en losplaat sen van de Nederlandse Spoorwegen te Terneuzen en Sas van Gent nog tenminste tien jaar zullen gehandhaafd blijven, is een opluchting voor de gemeentebesturen van Terneuzen en Sas van Gent en van de industrieën in Zeeuwsch-Vlaanderen. Namens het Terneuzense ge meentebestuur deelde de voor lichtingsambtenaar, de heer J. Robesin. mee dat het voor Terneuzen een hele opluchting betekent. Reeds maanden ge leden deed het Terneuzense bedrijfsleven een dringend he- roep op het gemeentebestuur, dat alle krachten inspande om deze verbinding te behou den. Loco-burgemeester W. Col- sen van Sas van Gent was van mening dat het opheffen van de laad- en losplaatsen door de N.S. voor de industrieën funeste gevolgen zou hebben gehad. De heer A. Hendirikse, de secretaris van de Kamer van Koophandel voor Zeeuwsch- Vlaanderen noemde diverse motieven, die door de kamer waren aangevoerd in de op 19 mei geschreven brief aan de minister van eVrkeer en Wa terstaat In de brief wordt er in de eerste plaats op gewezen dat beëindiging van het spoorweg vervoer in Zeeuwsch-Vlaande- ren in strijd zou zijn met het in I960 gesloten vervoer per rail naar België, waarin o.m- is bepaald diat Nederland voor een goed vervoer per rail naar België moet zorgen. Voor een belangrijk industrie- en ha vengebied dat Zeeuwsch-Vlaan deren thans toch is, moet men zonder meer over een goede spoorwegverbinding kunnen beschikken. Vooral bij het aantrekken van nieuwe vesti gingen is dit in het verleden al gebleken en zal diit ook in de toekomst van belang zijn. Vervolgens zijn er industrie- en de uitsluitend op vervoer per spoor van bepaalde grond stoffen en produkten zijn aan gewezen daar deze niet per schip of per vrachtwagen ver voerd mogen worden. Het wegvallen van het vervoer per spoor zou voor deze bedrijven, die voor een belangrijk deel werken voor de export tot ge volg hebben dat een aantal afdelingen zou moeten worden gesloten, hetgeen de werkloos heid, die om structurele rede nen al zeer hoog is, nog met enkele honderden zou doen toenemen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het Staten lid van Zeeland, de heer W. Huson, heeft zich in een brief tot het provinciaal bestuur ge wend om verbetering te vra gen van de subsidieregeling voor de plattelandsjongeren. In een viertal punten wijst hij er o.m. op dat de provinciale subsidieregeling voor het jeugd- en jongerenwerk in Zeeland zeer laag is, vergele ken met die van andere pro vincies. Volgens de heer Hu son zou dit in Zeeland vijf procent en in de overige pro vincies 2545 procent van de subsidiabele exploitatielasten bedragen. fraii blauwe plekken op de zie! S Frangoise Sagan maakt zich zorgen over dat tere en kostbare iets: de ziel. Naar aanleiding van de betrekkingen en conflicten tussen haar personages in haar nieuwste scherpzinnige roman Waarin zij ons door middel van een dagboek een blik gunt in haar 'schrijversleven'. Negentien jaar geleden werd Frangoise Sagan beroemd door Bonjour Tristesse. Met Blauwe plekken op de ziel treedt ze - aldus een Frans criticus - de wereld binnen van de ware literatuur. p q Voor 9,50 bij elke boekhandel. I/U EL3EV1ERS UTERAIFE SERIE (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG —Het Twee de-Kamerlid Roels (PvdA) heeft de volgende vragen over verontreiniging van het kanaal Gent-Terneuzen aan de minis ters van Volksgezondheid en Milieuhygiëne, van Verkeer en Waterstaat en van Economi sche Zaken gesteld: Is hert waar dat alleen Bel gië verantwoordelijk is voor de nog steeds toenemende ver ontreiniging van het water in het kanaal van Gent naar Ter neuzen? Is het eveneens waar dat de Belgische autoriteiten een af doende oplossing van het pro bleem op korte termijn niet mogelijk achten Zijn de bewindslieden er van op de hoogte dat, de capa citeit van de met steun van het departement van Economi sche Zaken gebouwde Afval waterleiding Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen slechts gedeeltelijk wordt benut Is de Nederlandse regering bereid de industrie in het Bel gisch gedeelte van de kanaal zone Gent-Terneuzen het me degebruik van deze afvalwa terleiding aan te bieden Wanneer is de vervuiling van het kanaal van Gent naar Terneuzen voor het laatst on derwerp van gesprek geweest met de Belgische autoriteiten? Wat kunnen de ministers hier over mededelen fVan onze oorresuondent) TERNEUZEN De enige maanden geleden gestolen auto van de Terneuzen-aar H. is te ruggevonden. De politie heeft inmiddels ontdekt dat hij werd gestolen door een inwo ner uit Wassenaar, die men echter nog niet heeft kunnen opsporen. Toen deze de auto gestolen had en er mee Ter neuzen uitreed, zijn de twee verdachten van de inmiddels opgerolde dievenbende L. van L. en H- ten H met hem meegereden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Voor het elektrotechnisch bedrijf A. de Hoop-Terneuzen N.V. ziet de naaste toekomst er weer wat rooskleuriger uit. Dezer dagen bemach tigde het Terneuzense bedrijf een dochter van de Steenkolen Handelsverenigingeen order van an derhalf miljoen om de gehele elektrische installatie te verzorgen van het centrale magazijn van het Zweedse automobielbedrijf Volvo te Gent. „Het gehele bedrijf heeft het krijgen van die order als iets geweldigs ervaren- Drie weken geleden hadden wij in Gent offerte gemaakt en toen wij er maar niets over hoor den steeg de spanning. Vorige week donderdag moest ik in Gent komen en toen is de zaak officieel afgewikkeld. Deze order betekent voor ons bedrijf voldoende werk voor tenminste een half jaar en dat is in deze tijd van slechte werkgelegenheid heel wat". Dat zegt de heer L. Simpelaar, bedrijfsdirecteur van A. de Hoop-Terneuzen n.v. Hij laat er geen twijfel over dat de belangrijke or der voortgekomen is uit een tip van het Terneuzense Ad viesbureau Bravenboer en Seheers, diat de directie vain het nieuwe objeot in Gent voert. A. de Hoop-Terneuzen ver schaft werk aam 78 man perso neel. Enige tijd geleden moest men wegens gebrek aam op drachten een 18-tal werkne mers laten afvloeien. De heer Simpel-aar: „Zoiets is altijd bijzonder triest- maar wel noodzakelijk om het bedrijf gezond te houden". Voorlopig ziet de heer Simpelaar voor zijn bedrijf in Zeeland een minimum aan mogelijkheden. „Vijfenzeventig procent van ons werk ligt im België. De markt ligt daar nu eenmaal beter. De fout van de Neder landers is dat ze nog altijd een beetje geringschattend over de manier spreken waar op Belgen grote projecten rea liseren. Maar wat zie je hier in Zeeland? Dat er volgend jaar geen of nauwelijks werk zal liggen op de tekentafels van de architecten omdat er geen grote projecten in voor bereiding zijn. Zelfs al zou je a la minute in deze sector een opleving krijgen dan nog kun nen die plannen eind volgend j aar niet klaar zijn". Mogelijk nog belangrijker dan de Volvo-order zelf acht de heer Simpelaar de kansen die zijn onderneming krijgt wanneer de elektrische instal latie van het centrale magazijn (ADVERTENTIE) Grote Markt 25 Breda in Gent tot tevredenheid van die opdrachtgevers zal zijn uit gevoerd. „Wij hebben offerte gemaakt voor een miljoenen- project in Midden-België- Als we ook die order krijgen zijn we een jaar lang onder de pan nen". De Hoop - Terneuzen moet de elektrische installatie van het Volvo-m-aigazijnencomplex eind mei 1973 opleveren. Het bouwwerk heeft een opper vlakte van 40.000 vierkante meter en er zal ongeveer 50 kilometer kabel in verwerkt worden. De heer Simpelaiar ziet de naaste toekomst voor zijn bedrijf met redelijk opti misme tegemoet. „Als we het nieuwe werk in Midden-Bel gië inderdaad krijgen dan zou het best kunnen gebeuren dat onze huidige personeelssterkte niet meer toereikend is. En dat is natuurlijk een plezierig vooruitzicht in deze tijd", zegt hij. 0 De heer L. Simpelaar, bedrijfsdirecteur van A. de Hoop-Ter neuzen N.V.: hans op miljoenenorder uit België. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Negen tien jaar jong Is K.F.C. uit Hulst- maar de inbraken die hij al op zijn naam heeft staan zouden doen vermoeden met een oude rot in het vak van doen te hebben. C. had vol gens zijn verdediger mr. E. Schute de pech gehad om met een routinier in aanraking te komen. Bovendien zou C- niet tevreden zijn met het niveau van zijn bestaan. Hij is namelijk ongeschoold los arbeider. Samen met zijn vriend stal hij voor duizenden guldens bij elkaar. In de le vensschool te Hulst pakte hij een paar rugzakken vod met gereedschappen en foto-toestel len, bij platenwinkelier Nelis- sen maakte hij grammofoon platen en cassetterecorders buit. Bij juwelier De Kroon in Hulst presteerde hij het zelfs een etalage leeg te halen, ter wijl zijn makker op de uitkijk stond, en naderhand baalde hij voor f 14.000 aan waardevolle antieke sieraden en voorwer pen weg uit een bungalow. „Het akelige van de zaak" was, volgens de president van de rechtbank, wel het feit dat C. een groot deel van de buit in de Vaart smeet, daar die voor hem toch geen waarde had". Maar voor de eigenaars van de antiquiteiten betekent zoiets een onoverkoombaar verides". De officier van justi tie, mr. T. Lebret, zwaaide lof toe aan de Belgische justitie die dankzij een intensieve sa menwerking met Nederland tot de oplossing van deze ver grijpen heeft bijgedragen. Alle zaken werden voorbereid door (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Het Twee de-Kamerlid Roels (PvdA) heeft aan de ministers Stnyt, Udink en Schmelzer de vol gende vragen gesteld over de lozing van afvalwater uit Bel gië: Zijn de ministers op de hoogte van de ontstemming bij sommige actiegroepen, die ge vormd zijn uit de Heemkundi ge Kring Sas van Gent en het Grondcomité uit Zelzate, over de voortgaande lozing van ri oolwater van Zelzate (België) op de Canisvlietkreek (via de Reigerskil). waardoor de nu al maanden durende vervuiling van het recreatiegebied van de Canisvlietkreek voortduurt? Is het waar dat meerdere pogingen van staatsbosbeheer, eigenaar van de Canisvliet kreek en het waterschap Axe- ler Ambacht om de steeds er ger wordende verontreiniging van de Canisvlietkreek tegen te gaan geen resultaten heb ben gehad? Welk standpunt nemen de ministers in ten aanzien van de door staatsbosbeheer aan het waterschap Axeler Am bacht voorgestelde noodoplos sing, die zou inhouden dat het rioolwater van Zelzate voorlo pig door een systeem van pol dersloten zou worden afge voerd? Delen de bewindslieden de mening van het waterschap Axeler Ambacht, dat dit slechts een verplaatsing van de moeilijkheden zou zijn en zijn de minister met het wa terschap van mening dat de vervuiling van Nederlands op pervlaktewater door België bij de bron moet worden bestre den? Zijn de ministers er van op de hoogte dat een actiegroep uit de Heemkundige Kring Sas van Gent voornemens is zeer binnenkort het riool af te sluiten? Is het waar dat dan zeer snel een groot deel van de gemeente Zelzate blank zal komen te staan? Willen de bewindslieden al les in het werk stellen om te voorkomen dat dit plan, zo dit meer dan een ludiek gebeuren zou zijn, wordt uitgevoerd, omdat dit tot gevolg zal heb ben dat een aantal gezinnen in Zelzate materieel schade zou den kunnen ondervinden en ook hun leefmilieu zou kun nen worden bedorven? Zijn de ministers bereid zeer spoedig alles in het werk te stellen om de lozingen van rioolwater uit Zelzate in Ne derlands oppervlaktewater on mogelijk te maken en op zeer korte termijn dienaangaande overleg te openen met de Bel gische regering? A.M., maar volgens de officier van justitie vond C. het heer lijk de kastanjes uit het vuur te htaien. De eis luidde twaalf maanden gevangenisstraf, waarvan vijf maanden voor waardelijk, twee jaar proeftijd en toezicht vam het Zeeuws consultatiebureau, en ver1 beurdverklarinig van de in be slag genomen goederen. De rechtbank doet uitspraak op 30 november. <Van onze correspondent! ZAAMSLAG Gisterna middag om kwart voor vijf werd de bromfietsbestuurder ,T. L. uit Vogelwaarde, toen hij op de Reuzenhoeksedijk, tegen, over pand nr. 9 stopte, van achter aangereden door de eveneens een bromfiets bestu rende F. van D. uit Zaamsiag. Beiden kwamen te vallen waarbij Van D. zodanig aan het gezicht werd gewond, dat hij per ambulance naar het Julianaziekenhuis te Terneu zen moest worden overge bracht. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het door twee havo-leerlingen van het Zeldenrust-college de PSP'er Guido Piscaer uit Sas van Gent en de WD'er Frank La- fort uit Axel georganiseerde nolitieke forum, trok niet min der dan 120 belangstellen den. Conrector J. Hamelink gaf er een uitstekende leiding aan. Hij gaf de forumleden elk drie minuten om de beginselen van hun partij uiteen te zetten Hierna konden de aanwezigen schriftelijk of mondeling hun vragen stellen. Aan de hieruit voortkomende discussies werd deelgenomen door het PvdA- lid W. Don, de KVP'er Es- kers, de VVD'er Freylink, de ARP'er J. Scheele, mevrouw Van der Plas-Tanis namens de CHU. W. Schouten van D'66, de DS"70'er K. Glas, de PPR-vertegenwoordiger Van Waterschoot, de PSP-er H Brandei-horst en Kremers van de CPN. De beide havo-leerlingen zijn voornemens im februari 1973 opnieuw een dergelijke avond in het Zeldenrust-colle ge te organiseren. Vleeskaarting Aan de vleeskaarting in oafé Dallimga namen 93 kaarters deel. De uitslag was 1 W. Strijdorik die daarmee een half varken won, 2 mevr. Ma-rrimam, 3 T. de Koeyer, 4 F. Audana-ert, 5 Van de Muren, 6 P. v. d. Bos, 7 Dobbelaar, 8 P. Rammeloo, 9 J. Vermeersen en 10 R. Zaal. „Nooit gedacht" De kaartclub „Nooit gedacht' hield zijn maandelijkse wed strijd bij Dallinga met als in zet de beker, uitslag: 1. Van Waes, 2 Vam Averniaete> 3 V. d. Muren, 4 De Mayer, 5 mevr. Verschuren, 6 mevr. Jamsen- Van Roosendaal, 7 mevr. De Koeyer, 8 d'Hont. Vanavond organiseert „Nooit gedacht' een wedstrijd tegen „De vriendschap" uit Terneuzen. Deze kaarting wordit gehouden im café Atlanta en begint om 8 uur. Kaasfondue-avond - Donder dag 23 november organiseert de vrouwenafdeling vam het NKV Sluiskil met medewerking van A en O. een grote kaas fondue-avond in de^ zaal vam oafé Dallimga te Sluiskil. Aan vang 8 uur. BERGEN OP ZOOM Luxor: 20 uur: Louis de Fu- nès: De bedrieger bedrogen a.L Roxy: 20 uur: Sunday bloody sunday 18 j. Hal Stadhuis, Grote Markt, tentoonstelling van de maand van Marcel Cocka (t.m. 30 nov-) Van 9-12.30 en van 13-30-17.30 uur. GOES Grand: 20 uur: The French Connection 14 i HULST Boekh. van Geyt, Steen straat 20, expositie Kleine maatjes (t.m. 3 dec.). Werkd. van 9-12 en van 13-18 uur, zond. van 14-17 uur. Stadhuis, expositie Emmy de Klerk- Hontelez, wandkleden en schilderijen (t.m. 23 nov.). Werkdagen van 08.30-12-30 en van 13.30-17.30 uur, zat- van zond. van 14-18 uur. MIDDELBURG City: 20 uur: 18 jaar. Kant en klaar 18 j. Concert- en Gehoorzaal: 20 uur: Poëtistische films en dia's Spreker de heer B. Wit- law, georg. door de Neder landse Reisvereniging. Galerie Papaver, Kinder dijk, expositie Frans Erkelens met schilderijen en tekeningen (t.m. 24 nov.). open di. t-m. zat. van 14-20 uur. OOSTBURG Ledel Theater: 20 uur: Blue Movie 18 j. ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal). 20.15 uur: Het Residentie Orkest o.l.v. Hiroyuki Iwaki. Solisten Philip Langridge (tenor), Vi cente Zarzo (hoorn). De Doe len (Kleine zaal). 10.15 uur: Pro Arte serie. Trio a Cordes Frangais. Hofplein Theater 20-15 uur: Paul van Vliet met Noord-West. Piccolo Theater: 20.15 uur: „Naar huis" en „So nate van het maanlicht" met Ellen Vogel, John Peters en Pim Peters. Schouwburg: 20 uur: De Nederlandse Opera stichting met „Aus einem To- tenhaus" van Leos Janacek m.m.v. het Radio Philharmo- nisch Orkest, het Nederlands Operakoor, Nelly Morpurgo, Pieter van den Berg, Peter van der Bilt en Jan Blinkhof. Muzikale leiding Bohumil Gregor. Sportpaleis Ahoy: 20 uur: Wiener Eisrevue. Theater De Lantaren: 20.30 uur: Pop muziek. SAS VAN GENT Galerie De Uilenspiegel, Westkade 71, foto-expositie Ossewaarde (t.m. 30 nov.). TERNEUZEN Luxor: 20 uur: Mash 14 j- Bezoek Rotary De nieuw benoemde gouverneur van de Rotary voor Zuid-Nederland voor het jaar 1972/1973, de heer R. Samson, te Alphen a/d Rijn, brengt deze week een bezoek aan de drie Zeeuwsch Vlaamse afdelingen, Terneuzen, Oostburg en Hulst. Te zamen met de voorziter van de afdeling Terneuzen, de heer X. Simenel, de secretaris en diens echtgenote, de heer en mevrouw L. Heinkens, de oud voorzitter met echtgenote, de heer en mevrouw P. Loof werd een bezoek gebracht aan het stadhuis, waar het gezelschap werd ingelicht en rondgeleid door de gemeentelijke voor lichtingsambtenaar. de heer J. Robesin. Bezoek Sint Op vrijdag 1 december a.s. bezoekt Sint-Ni colaas de kinderen van 2 tot 8 jaar, van de leden van de buurtvereniging „Oranjekwar tier". Om half zeven zal hij in het Zuidlandtheater aanwezig zijn. SINT-NICOLAAS 25 no vember om half 3 zal Sint- Nioolaas per boot met 12 Zwarte Pieten arriveren in Sas van Gent. Om 3 uur volgt een bezoek aan het gemeente huis. waar de Sint zijn gebrui kelijke toespraak zal houden, 'daarna volgt een korte rond gang door de gemeente waar bij hij vergezeld wordt door de ponyolub de Klettertjes uit Axel, het majorettenkorps, de drumband Scouting en de har monie De Verenigde Vrienden uit Sas van Gent. Ponyclub Enige inwoners van de gemeente Sas van Gent hebben het initiatief genomen om een ponyclub op te gaan richten. Ter nadere kennisma king zal er een circulaire in de gemeente verspreid wor den- Zes pony's zijn er al be schikbaar gesteld, om de eer ste eventuele leden op te van gen. Op initiatief van de op richters zullen De Kleppertjes uit Axel Sint Nicolaas verge zellen bij zijn rondgang te Sas van Gent. riumvereniging met muzikale begeleiding door leden van de Philharmonie van Antwerpen. Afscheid van dirigent Manne ke. ANTWERPEN Kon. Museum van Schone Kunsten, expositie Jos Hen- drickx (t.m. 24 nov.). BRUGGE Stadsschouwburg: 20 uur: Opvoering van „2" van Roger O. Hierson door K.V.S. Brus sel. GENT Kon. Opera: 20 uur: Explo ration du monde „Joyaux vi- vants du Zaire". Kon. Ned- Schouwburg: 20 uur: „Melo drama in Madrid" van Eddy Asselbergs door het toneelge zelschap Ivonne Lex. VLISSINGEN The Alhambra: 20 uur: French connection 14 j. St-Jacobskerk: 20 uur: Con cert door de Vlissingse Orato (Van onze correspondent)- TERNEUZEN De stich ting voor maatschappelijke dienstverlening in Midden- Zeeuwsch-Vlaanderen heeft nieuwe krachten in dienst ge nomen waardoor het werk weer op normale wijze kan doorgaan. In de vacature me juffrouw L. Fockaert werd voorzien door de aanstelling van mevrouw L. kimpe-Van Paemel, die het rayon Sas van Gent beheert. Mejuffrouw G. Kints is aangenomen ter ver vanging van mevrouw Wijf fels, die har werk te Terneu zen verricht. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG „Ik vind dat de winkeliers wel wat al te gemakkelijk dure apparaten op zicht meegeven". Dat zei de president van de Middel burgse rechtbank, mr. P. van Empel- Hij zei dit in de zaak van de Tilburger C.W.M.K. Deze 36-jarige man vertoefde van mei tot en met juni van dit jaar op Zeeuwse oampings. In diverse plaatsen huurde hij t.v.-toestellen en verkocht ze weer. In Kruiningen ging het precies zo met een typemachi ne. In Zuidzande en Breskens met radio's en t.v.'s. In West- kapelle met een heel dure werphengel- De man kon zich ter nauwemood legitimeren. Soms kon hij alleen maar een treinpas laten zien, maar dat maakte niets uit voor de win keliers. Ze gaven hem blinde lings alles mee. De man was tijdens deze flessentrekkerij maar pas uit de gevangenis in Breda ontsla gen, waar hij vijf maanden gevangenisstraf had uitgeze ten. Bovendien hing hem nog een voorwaardelijke terbe schikkingstelling boven het hoofd. Vrijdag eiste de officier van justitie weer zes maanden gevangenisstraf met aftrek, en een voorwaardelijke terbe schikkingstelling van de rege ring- Op 30 november doet de rechtbank uitspraak. CVan onze correspondent! ZAAMSLAG De personen, auto van De P. te Zaamsiag die het vorige weekeinde werd gestolen, is in Amster dam bij een handelaar iin tweedehands aiuto's terugge vonden Schieting In oafé „Cen traal werd een schieting ge houden met een deelniaime van 41 schutters. De hoogvogel werd afgeschoten door M. Croonenburg, Zuiddorpe. Eer ste zij vogel R. Baert- Koe wacht. Tweede zijvogel Fl. van Geersum. Het grootste aantal kleine vogels was voor R. Clauwaert te Overslag. Vol gende schieting zaterdag 25 november- Editie Zeeland RA X UN KANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150 - 7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140- 3751 (3 fijnen); GOES: Klokatraat L tel. 01100 - 8030 (3 fijnen). KANTOORUREN: maandag t/m vrijdag 8.15 -12.30 en 13.30 -17.00 uur. HULPKANTOOR OOSTBURG: voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie. ters. Brouwerijstraat 4. tel 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE- EXPLOITATIE: Breda: maandag t/m vrijdag 19 00-21.00 uur, tel. 01600 - 22341; zaterdag 9.00 - 12 00 uur. tel 01600 - 49900; zondag 20.00 - 22.00 uur, teL 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: teL 01140 - 3751 of 01150 - 6297; Midden- Zeeland- 01100 - 4944. HU1SAANSLUITINGEN: REDACTIE: chet Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150 - 7920, privé teL 01150 - 5745: algemeen re dacteur Zeeland: A F Koopman, kantoor Kromme Weele 4 Mid delburg, tel 01180 -7764. privé tel. 01180 7438; redacteur Mid den-Zeeland- B Jansen, kantoor Klokstraat 1, Goes, teL 01100 - 8030-, redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: G van Berkel, kan toor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150 7920. privé tel 01150- 4866: redacteur O Z.-Vlaanderen: A Verfind, kantoor Steenstr 14, Hulst tel 01140 - 3751 privé tel 01140 3103; redacteur W.Z. Vlaanderen: R van der Helm kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150- 7920. privé tel. 01150 - 4865; sportredactie Zeeland: R. van Deursen tel 01155 1367. FOTOJOURNALIST ZEELAND.' C J de Boer Trumaniaan 10. Axel. teL 01155 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, teL 01150 6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100 - 4316.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 5