25 Super Kings 1.75 D'rgaan wat treinen vandaag de dag vandaag de dag vandaag de dag de dag daag! Geef mij maar... De nieuwe royale stijl van roken ook in menthol EEN WINKELBEDIENDE N.V. BETER HOREN AFDELINGSHOOFD UW PERSOONLIJKE LENING IS ONS GEHEIM „De Tapijt- tegelbar" G. Leys en Zoon B.V. Super King Size dus extra lang. Elegant, feestelijk. Dat is de nieuwe stijl. En dat is óók: langer genieten van elke heerlijk milde Belinda. Bovendien voor't eerst in Nederland: Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen De tientallen persoonlijke leningen, die wij dage lijks verstrekken worden helemaal schriftelijk afgehandeld. U kunt met ons telefoneren of schrijven. U krijgt ons niet te zien, want geld lenen is een kwestie van wederzijds vertrouwen. Uw aanvraagformulier, dat wij u in blanco en veloppe toesturen geeft ons alle informatie, die nodig is. Als u gehuwd bent en in loonlienst be schikt u over enkele dagen over het gevraagde bedrag. Van 1000,— tot 10.000,Aflossing i". 12 tot 48 maanden. Wettelijke tarieven. Geen informatie bij werkgever, bankrelatie of buren. Geen kosten. Bel met of schrijf aan: Financie ringskantoor E. J. Möller, St. Catharinastraat 1, Eindhoven, tel. 040 - 66633 of 25472 na 19.00 uur 04105 - 3039. (Door gem. Eindhoven toegelaten financieringskantoor Hebt U zich al eens laten voorlichten over de vele VOORDELEN van de tapijttegel Dan naar Wilhelminastraat 6, Breda In ons modern uitgerust bedrijf te Breda kunnen wij plaatsen Onze voorkeur gaat natuurlijk uit naar iemand die al enigszins bekend is met het ijzerwaren- vak, doch ook een jongeman, die een toekomst zoekt in het ijzerwarenvak, is van harte wel kom. Haagdijk 119 Breda Tel. 01600-41716. SPECIAALZAAK IN HOORTOESTELLEN Nieuwe Boschstraat 7 - Breda Tel. 42116 Goed nieuws voor mensen met aambeien. Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel dieet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation" H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Spert i Preparation H zalf en zetpillen. Nieuw! De Kodak pocket Instamatic 200 camera. Het allerallernieuwste van Kodak. De kleine bij-de-hand te borstzak en broekzak camera. Voor foto's van formaat. Simpel te bedienen. Cassette-systeem. Flitsen zonder batterijen. Twee sluitersnelheden. Een Kodak kado voor f 114,50 in geschenkverpakking. N.B. Het model 100 kost f 89,25. Er is een Kodak kado voor iedereen! F?t TER Verpleeghuis Swinhove te Zwijndrecht Deze ultra-moderne verpleeginrichting voor somatisch langdurige zieken en gehandicapten opent in januari haar 3e verpleeg-afdeling, waarvoor de volgende vakatures bestaan Diploma Ziekenverpleging A is vereist. Sollicitanten die de stafopleiding hebben voltooid (of willen gaan volgen) genieten de voorkeur. Gemeentelijke studiekostenregeling is van toepassing. De bepaling van het salaris en de rang van aanstelling geschiedt overeenkomstig de landelijke regelingen van de Federatie van verpleegtehuizen, afhankelijk van genoten opleiding«en ervaring. De salarissen worden vermeerderd met een toeslag voor onregelmatige diensten. Vakantiegeld 7% van het jaarsalaris. Het verpleeghuis "Swinhove" is gelegen aan de afslag van de Rijksweg Rotterdam-Dordrecht en maar 10 minuten lopen vanaf het station. In de gezellige zit-slaapkamers van onze personeelsflat zult u een geriefelijke onderdak vinden. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot de directrice, Plantageweg 3, Zwijndrecht, tel. 01850 - 24255. De Kodak Instamatié 255-X camera. Een onbescheiden geschenk- Maar zo eenvoudig m gebruik. .Symbolen maken het instellen tot kinderwerk, Cassefte-^ysTe'epi. Flitsen zonder batterijen. Waars'chuwings- signaal voor gébruikt lampje. Dit Kodak kado samen met kleurenfilm en flifsblokje in geschenkverpakking.f 119,50. N.B. Het modei-355-X kost f 191,50. Er is een Kodak kado voor iedereen!

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 14