hij zit z'n eigen gezondheid in de weg becel-goed ivoor hart en N bloedvaten maar. Hoechst en het snijden, lassen of lijmen met licht HOECHST 600 m2 of 900 m2 BEDRIJFSRUIMTE TYPISTE FLINKE MAGAZIJNHULP 60-65% meervoudig onverzadigde vetzuren, Hoechst Holland dient de Nederlandse markt. Profiteer van deze voordelige aanbieding. Met Odorex blijft u de hele dag heerlijk fris Verkrijgbaar in de geuren: Bouquet, Fleuri, Delice en Citron. Donderdag 9 november 1972 ANTILOPE ZIBELINE Parfums Lotions Parfumé de Toilette Crème Parfum Bain de Mousse Deodorant Spray Talcum Savon Parfums Parfum de Toilette Eau de Cologne lrap.:H*ndelion<J«m*ming A.A. Waterloo,DenHaag, T«!.070-541332l het industrieterrein te ETTEN-LEUR TE HUUR Geschikt voor fabricage en/of opslag. Krachtstroom, persluchtleiding en verwarming aanwezig. Gunstig gelegen rijksweg Breda- Roosendaal. Te aanvaarden januari 1973. Voor inlichtingen: Telefonisch na 7 uur 's avonds 01608 - 3598 of brieven onder no. 24334 van dit blad. GESTETNER N.V. OFFSET- EN STENCILSYSTEMEN De gezondheid van hart en bloedvaten komt steeds meer in het gedrang door de manier waarop wij in deze tijd leven. Te weinig be weging, teveel roken, te ge spannen werken en vooral... verkeerd eten. Allemaal slecht voor de gezondheid van hart en bloedvaten. Waarom zouden we daar niet wat aan doen? Beginnen met verstandig eten! Dat betekent dat we het ge bruik van verzadigd vet in de voeding moeten verminderen. En dit vet zoveel mogelijk moeten ver vangen door meervoudig onver zadigde vetzuren van het type (cis-cis) linolzuur. Die verlagen de hoeveelheid cholesterol (een vetachtige stof) in hét bloed. Daar gaat het om. Want een lager cholesterol-gehalte is goed voor de conditie van hart en bloedvaten. Becel margarine bevat maar liefst 60-65% meervoudig onverzadigde vetzuren. Dat is veel. Voldoende om hart en bloedvaten te helpen in goede conditie te blijven. Becel is dus een bijzondere mar garine. En niet alleen wat gezond heid betreft. Want Becel heeft een voortreffelijke smaak en is verrassend goed smeerbaar. Begin er jong mee Het is van belang op jeugdige leeftijd al met Becel te beginnen. Dan zijn uw bloedvaten nog in goede conditie. Becel helpt mee ze langer zo te houden. VRAAGT voor haar in december a.s. te openen nieuwe districtskantoor BREDA - MEIJKENBROEK met ruime ervaring in correspon dentie. Vraag de Becel folder, Postbus 37, Rotterdam, leeftijd ca. 18 jaar. Telefonische of schriftelijke sollicitaties kun nen gericht worden aan GESTETNER N.V.,» Postbus 405 - 's-Hertogenbosch - Tel. 04100-38991 De Kodak Instamatic 255-X camera. Een onbescheiden geschenk, i Maarzo eenvoudig in* gébruik. Symbolen maken het instellen tot kinderwerkCassette- systeem I Flitsen zondér batterijen. Waarschuwingssicjnaal yoor gebruikt lampje. Dit Kodak kado samen met kleurenfilm en flitsblokjè in geschenkver pakking f 119,50: N.B. Het model 355-X kost f 191,50. In Nederland werken twee Hoechst ondernemingen, samen met meer dan 2700 Nederlandse medewerkers. Allereerst Hoechst Holland N.V. De produktie-maatschappij met hoofd zetel in Amsterdam en vier fabrieken: twee in Breda, waar kunststoffen (Hostyren), lakken en poederlakken (o.a. Teolin) worden gemaakt. Eén in Weert, die foliën en Trespa kunststof platen produceert. Eén in Vlissingen, die fosfaten (o.a. voor de wasmiddelenindustrie) en grond stoffen voor Trevira vervaardigt. De tweede onderneming is Hoechst Holland Verkoop N.V. Vestiging: Amsterdam. Geeft alert advies en zorgzame service als onderdeel voor de levering van de Hoechst produkten. Zoals chemicaliën, kleurstoffen, Messer Griesheim las- en snijapparatuur, cosmetica (Jade o.a.), kunststoffen en geneesmiddelen. In Nederland bepalen Nederlanders het gezicht van de onderneming. Zij denken in Nederlandse verhoudingen, bewust van de specifieke problemen die hier spelen. Vandaag en in de toekomst. Dat zij de internationale ervaring, know-tiow en research van het totale concern doorgeven aan hun relaties spreekt vanzelf. Er is een Kodak kado voor iedereen! Samenspel in onderzoek. Om nieuwe leefproblemen op te lossen Zo werkt Hoechst. Licht is er niet alleen om te kunnen zien. Uitgangspunt voor verder denkwerk van technici van Messer Griesheim, een dochter van Hoechst. Zij wisten natuurlijk dat licht een vorm van energie is. Diffuse energie. Maar door.bundeling en concentratie in staat om extreem hoge temperaturen op te wekken. Vanuit deze gedachte ontwikkelde men Micor. Een nieuw lichtstraalprocédé me unieke technische mogelijkheden, tot op de millimeter nauwkeurig gericht. Ter illustratie: Micor helpt om staal en glas onverbrekelijk te verbinden. Belangrijk bij de produktie van veilige autoruiten. Glaswanden laten Micor door. Radio-aktieve materialen kunnen nu veilig achter glas en grendel worden bewerkt. Micor droogt lakken snel en verhardt lijm. Verwarmt, verhit of smeli metalen vlug en efficiënt. Evenals andere grondstoffen. Geen wonder dat Micor van Hoechst ook de industriële vormgeving een totaal nieuwe aanpak biedt. Advies Het Micor lichtstraalprocédé is het resultaat van de kennis en ervaring, die Hoechst op uitéèniopende gebieden heeft verworven. Het werk van fysici, chemici, procesingenieurs en elektrotechnici. Van Messer Griesheim. Deze Hoechst onderneming geeft de toon aan in de ontwikkeling van laserapparatuur, las- en snijapparatuur alsmede gassen. Al die specialisten spelen geen solopartij. Want alleen door coördinatie van hun vakkennis zijn er resultaten. Door bundeling van kracht komt zo de voorsprong in het onderzoek. Daarom werkt Micor met grote precisie. En voldoet aan de hoogste technische eisen. De toepassingsmogelijkheden zijn zeer veelzijdig. Samenspel in onderzoek is de strategie van Hoechst. Precies. Hoechst specialisten denken logisch samen. Indien u ernstig denkt over het toepassen van geavanceerde technieken en veel waarde hecht aan een gedegen advies, bel dan voor een afspraak: HOECHST HOLLAND HUIS SARA BURGERHARTSTRAAT25 AMSTERDAM. TELEFOON: 020 -18 03 21, tst 332. BOUQUET

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 22