staatsloterij zomerreizengkls 1973 zomerreizengids ligt voor u klaar in iedere AH-winkel (k fed m Teteringen,3 km van Breda royale middenstandswoningen 013-43.64.30 Nationaal Grondbezit N.V. GELD TERUG, ZODRA U WILT! leerling-verplegenden BOERHAAVE KLINIEK Comfortabele vakanties. Sportieve reizen. Exclusieve campings. Avontuurlijke expedities. Alles kan, met AH. Bekijk en lees de 64 pagina's met foto's, omschrijvingen en verhalen over meer dan 50 bestemmingen in 18 vakantielanden in dë nieuwe Albert Heijr» Zomerreizen 1973 Meer variatie Vakantiegarantie Korting voor de kleintjes extra vakantiebudget Vrijheid, blijheidmet uw auto naar uw vakant iebestemm i ng Vlieg metAH naar de zomerzon Uw caravan staat klaar aan het Gardameer Avontuurlijke jongeren reizen ga op expeditie in Europa, Azië of Afrika Geheel verzorgde touringcar-rondreizen voor fijnproevers Alles staat compleet in de AH Zomerreizengids '73 Dat is het eerste voordeel van Klimsparen bij de Nederlandse Credietbank. En het tweede: uw rente klimt liefst 2x per maand. Kortom, hoge rente zonder dat uw geld voor een bepaalde termijn vaststaat. Wie, het onverwacht nodig heeft kan er met een maand over beschikken. Verbaast het u nog dat Klimsparen zo populair is? Een ongekend aantal Nederlanders bezit een Klimspaarboekje (van f100.- f250.-, of f1000.-) bij onze bank. En wij hebben nog vele andere gunstige spaarmogelijkheden. Wilt u ze leren kennen? Stuur een briefkaart of een ongefrankeerde envelop met uw naam en adres naar: Nederlandse Credietbank (afdeling Marketing), Antwoord nummer 5857, Amsterdam. 1 Woensdag 8 november 1972 612 De verkoop van de staatsloten begint 13 november. De loten kunnen reeds nu bij de plaatselijke loterijkantoren worden besteld. Voor adressen raadplege men de telefoongids. Ook de Staatsloterij in Den Haag (telefoon 070-65 39 55) verstrekt hierover inlichtingen. De prijs van een heel lot bedraagt 25,-—. Houders van een postrekening (geen bank- of gemeente giro) kunnen tot 17 november uitsluitend hele loten bestellen door overschrijving van 25,of een veelvoud daarvan op postrekening nr. 5151 ten name van de collecteur ter directie van de Staatsloterij te Den Haag. Degene die van deze mogelijkheid gebruik maakt, verneemt uiterlijk een of twee dagen vöör de eerste trekking via de girodienst zijn lotnummer(s). De trekkingen zijn openbaar en worden gehouden in de Rolzaal, Binnenhof nr. 8 te Den Haag, aanvang 19 uur. op 29 november, 6 en 13 december Zeventig procent van de inleg wordt aan prijzen uitgekeerd. Gemiddeld,vier prijzenfip tien loten. t nrjA v V;' Alles kan, met AH Teniersstraat 1, Amsterdam-Z. Voor de cursus die 1 maart a.s. begint, kunnen per 29 januari a.s. worden geplaatst ter opleiding voor het diploma Ziekenverpleging A. Aan de opleiding kunnen deelnemen 2ij die a) uiterlijk 5 maanden na de aanvang van de opleiding de leeftijd van 18 jaar zullen hebben bereikt, b) in het bezit zijn van tenminste het diploma MAVO, INAS of een daarmee gelijkstaand getuigschrift. Gedurende de préklinische periode wordt dienstkleding door de kliniek verstrekt; daarna wordt éénmaal de volledige verpleegsters- uitzet door de kliniek ter beschikking gesteld. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice, telefonische inlichtingen onder no. (020) 79.35.35. Aan de Brechtstede in aanbouw in blokken van 4 en 6 woningen met garage of berging: Indeling: Royale doorzonkamer, uitgebouwde keuken met Tielsa keukeninstallatie, ie Verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, ze w.c. en vaste wastafel. Balkon aan voorgevel. ze Verdieping: 4e slaapkamer met vaste wastafel Zolder/berging. Royaal van kasten voorzien. Degelijke en solide uitvoering. Het gehele huis is voorzien van een volautomatische gasgestookte centrale verwarmingsinstallatie. Koopprijzen van 73.500,- tot 81.500,- vrij op naam, incl. B.T.W. en overdrachtskosten notaris. Financiering desgewenst mogelijk tot max. 90°/# van de koopsom. Geen bemiddclingskostcn voor hypothecaire geldlening of verkoopkosten. Bel of schrijf voor nadere documentatie of inlichtingen Na kantooruren 013 - 67 zo 73 - of 4118 3- Ringbaan Oost 108, Tilburg, postbus 433. ir ■M JtiLA 'h>- Voor het tweeda jaarAlbert Heijrt Vakantiereizen. Het uitgebreide, zorgvuldig geselecteerde programma biedt een nog grotere keuze dan vorig jaar. Bekijk 't op uw gemak. In het nieuwe programma is de ervaring, verwerkt van het afgelopen seizoen. Omdat niet iedereen dezelfde ideeën heeft over vakantie, hebben wij nog meer vajiatie aangebracht. Naast comfortabele bestemmingen zijn er nu ook sportieve reisdoelen, exclusieve campings mét sta-caravans en avontuurlijke Transtrek-expedities voor jongeren door' Europa, Azië en Afrika Alles bij elkaar een programma met veel sooiten reizen. Zoals gezegdin het programma 1973 is rekening gehóuden met ervaringen, opgedaan in het vorigé seizoen,.mede aan de hand van reacties en enquête?. Het is samen gesteld door reis-experts die zich ter plaatse van alles op de hoogte hebben gesteld. De Albert Heijn Vakantiereizen -hebben dan ook de unieke AH-vakantiegarantie, U leest er alles over in de i Special# kindèrtarieven geven extra vakantie-budget, o.a. bij de appartemen ten Don Alberto op Mallorca, waarover u in deze advertentie kunt lezen. /Enkele voorbeelden van wat ,T' kantiereizen te bieden van de zee helt geleidelijk af. Dat is belangrijk en prettig voor kleine kinderen en niet-zwemmers. De appartementen liggen niet meer dan 100 roeter van de boulevard en het strand: Het merendeel van de appartementen beschikt naast de woonkamer (waarin slaapgelegenheid voor 2 personen) óver twee 2-persoons slaapkamers. Er is dus een totaal van 6 slaapplaatsen per appartement. Vanaf f 338,- per persoon voor een 6-persoons appartement. Bovendien is er een speciale aantrekkelijke korting voot de kleintjes. Albert Heijn biedt u de keuze uit individuele reizen naar Spanje, Italië, Oostenrijk, Duitsland, Noorwegen en Zwitserland. U bent van niemand afhankelijk en bepaalt uw eigen tempo van-héén- en terugreis. Op de plaats van bestemming heeft Albert Heijn uw verblijf geregeld. Bijvoorbeeld Appartementen 'Regtna' in het Oostenrijkse Zeil am Ziller Ze» am Zilfer ligt in het Ziflerdal, daar waar het 'wilde' Gerfosdai uitmondt, niet ver van het bekende Mayerhofen. Hier ligt het gebied van de Hohentauern, de Grossglockner en de groene bergalmen, in Zeil am Ziller ligt het appartementen-chalet 'Regina', waar wij voor u reserveerdeneen aantal 4- en 6-persoons appartementen, comfortabel en gezellig ingericht. Het chalet ligt maar 1 minuut lopen van het dorpscentrum, in alle rust. Vanaf f 95,- per weak huurt u al een appartement in Zeil am Ziller. Bijvoorbeeld naar Appartementen Don Alberto in El Arena! op Mallorca Een gloednieuw appartementen gebouw, speciaal gereserveerd voor de gasten van Albert Heijn Vakantiereizen in El Arenal, aan de westkust van Mallorca, met ongetwijfeld één van de beste stranden van het eiland. Ei Arena! is als badplaats zeer in trek bij jonge gezinnen. Ze vinden hier een strand van 5 kilometer lengte en de bodem cd Een vakantie voor de sportief ingestelde vakantieganger. Albert Heijn heeft uw caravan ai klaargezet en gerieflijk ingericht. U rijdt rustig met üw auto naar de voor u gereserveerde caravan. Wij kozen een tweetal campings 'uit, die qua ligging en accommodatie uitmuntend zijn. Eén daarvan is Camping Valtenesi, nabij Padenghe aan het Gardameer in Italië Een grote camping (oppervlakte 40.000 m2) aan de mooie zuidkant van het Gardameer. Terrasvormige aanleg, u hebt overat uitzicht op-het meer. De gasten* hebben een eigen strand van 300 meter. In, het hoofdgebouw bevinden zich supermarkt, restaurant met Hollandse keuken en een bar met schuimend bier uit de tap. Vanaf f 378,- per week huurt u een 5-persoons caravan, inclusief warme maaitijd. fn elke reisgids wordt aan 'de jongeren' gedacht. Maar wie zijn die jongeren? Mensen tussen 18 en 35 jaar, om maar een grens te trekken Goed, dan hebben wij op ónze manier ook aan de jongeren gedacht. .En wel op een heel eenvoudige, maar misschien juist daardoor heel bijzondere wijze. Het moderne toerisme heeft niet veel overgelaten van het 'er op uit trekken'. Reizen waarbij iets gevraagd wordt van eigen vindingrijkheid, waarbij gevoel voor humor, liefde voor het ongewisse en een mentaliteit van geven-en-nemen vanzelfsprekend zijn. Dit soort reizen wordt georganiseerd door 'Transtrek'.naar bestemmingen-.m Europa (o.a. Griekenland. Turkije etc.) en Noord- Afrika (Tunesië, Marokko, Algerije). Vanwaar de naam Transtrek? Er wordt mee bedoeld dat uw reis het-midden houdt tussen een vakantie en een expeditie. U maakt zwerftochten, ver van de normale, toeristische routes. - Als Transtrekker bent u geen passagier, maar lid van een expeditie- groep. Dit betekent, dat iedereen onderweg meehelpt, met het op- en afladen van wagens, tiet kamp maken en opbreken. Transtrek expedities worden in Nederland exciusief door Albert Heijn Vakantiereizen gebracht. De keuze is overweldigend, zonder te overdrijven kunnen we zeggen, dat u werkelijk veel kanten uit kunt. Bijvoorbeeld Marokko en de Sahara (3 wekèn) Expeditie naar Centraal- en Zuid-. Marokko via het Hoge Atlasgebergte. Hier maakt u kennis jnet-.de echte' woestijnnomaden. Deze trip vanaf f 420.-. Eenvoorbeeld van zo'n 15-daagse rondreis; Scandinavië. Op deze reis maakt u kennis met Denemarkèn, Noorwegen en Z\ eden, In Oslo overnacht u drie maal, in Kopenhagen en Stockholm elk twee maal Hierbij zijn ontbijt én diners ook verzorgd. De complete reis kost f 1025.- per persoon. Andere rondreizen per luxe touringcar kunt u maken in Engeland en Schotland, Frankrijk en Italië. U vindt op deze bladzijde slechts een zeer bescheiden greep uit het uitgebreide programma, dat AH voor u samenstelde., Haal dus snel de AH Zomerreizengids '73 met 64 pagina's eerlijke informatie over zorgvuldig geselecteerde vakantiebestemmingen met een unieke vakantiegarantie. U kunt ook telefonisch informatie krijgen of een reis boeken telefoon 02980 - 92070 en 92180. 721107 KLIMSPAREN? Nederlandse Credietbank 20106 NCK. ÏOLIO#

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 10