De veilige manier om aan het geld te komen voor uw eigen huis: No -Risk hypotheek Kwijtschelding bij overlijden en arbeidsongeschiktheid West land Utrecht Bon J sebbix /of o motie Roos hoeft niet monteurs en aankomende monteurs Voordelig Handig. Hypotheekbank nv Voldoende geld. Advies. SALESMAN De heer D. J. Lander, ESB Handelmaatschappij bv Potbus 105, Voorschoten Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen anti-roos shampoo Een middelgroot tandtechnisch laboratorium PROTHESE- EN GOUDTECHNICi ELEKTRAVON n.v. ELEKTRAVON n.v. 1 Vrijdag 3 november 1972 ■ESasaBBBH Risicodekking ingebouwd U betaalt bij de No-Risk hypotheek normale rente- en aflossingsbedragen. Het aardige is alleen dat de risicodekking in die bedragen is ingebouwd. Dat is een voordelige en ook hele prettige regeling voor u. Laat u door de rekenvoorbeelden overtuigen. N.B. Het bedrag dat u aan rente en aflossing betaalt, blüft gegarandeerd 10 jaar lang gelijk. Rustig idee. Vooral als u weet dat er de afgelopen 10 jaar b.v. al 8 huurverhogingen zijn geweest. Belastingvoordeel twee mogelijkheden Als u geld leent mag u, zoals u weet, de rente over het geleende bedrag van uw belastbaar inkomen aftrekken. Het komt er maar op aan of u aan het begin veel wilt aftrekken of dat u dat voordeel wat gelijkmatiger over de jaren wilt spreiden. De No-Risk hypotheek laat u daartoe de keus tussen een hypotheek met „annuïteits aflossing" of een hypotheek met „lineaire- aflossing". U vindt meer informatie in onze brochure. N.B. Aan het begin van ieder jaar kry gt u van ons een opgave van het bedrag dat u van uw belasting mag aftrekken. Probleemloze aflossing in maandtermijnen U betaalt bij de No-Risk hypotheek de rente en aflossing maandelijks uit uw salaris (en niet per kwartaal, half jaar of soms wel per jaar) En verrekening vindt automatisch plaats via uw bank- of postgiro-rekening. Dat is voor u overzichtelijk en gemakkelijk. Hoevéél een No-Risk hypotheek u per maand gaat kosten rekenen wij u (bij benadering) voor in de reken voorbeelden die u met bijgaande bon kunt aanvragen. Thuis-best krediet Als u een No-Risk hypotheek bij ons gesloten hebt, dan bent u een relatie van ons. En dan kunt u zonder enig probleem bij ons terecht als u extra geld nodig hebt. Om uw huis te laten schilderen bijvoorbeeld. Of centrale verwarming te installeren. Enzovoort. Wat u maar wilt. Wij lenen u er graag het geld voor. En tegen een zeer aantrekkelijke rente ook nog. Wij geven u graagmeer uitgebreide informatie inclusief rekenvoorbeelden in de brochure. Mocht u tijdens de looptijd van de hypotheek komen te overlijden, dan is voor uw nabestaanden een belangrijke zorg weggenomen. Want dan vervalt de gehele resterende hypotheekschuld. Zonder mankeren. De Westland-Utrecht wil ook voorkomen dat het huis bij arbeidsongeschiktheid zou moeten worden verkocht omdat de hypotheek niet zou kunnen worden afgelost. De schuld wordt kwijtgescholden, mocht u ooit zoiets overkomen. Een No-Risk hypotheek kunt u afsluiten tot u 55 jaar bent. De dekking loopt in alle gevallen tot uw 65ste. Hiernaast vindt u meer informatie over de No-Risk hypotheek. 9 Stuur mij vrijblijvend uw No-Risk documentatie bestaande uit: brochure „No-Risk hypotheek, dèzekere wegnaar uw eigenhuis' informatie „Thuis-Best krediet" 0 rekenvoorbeelden checklist „Kopen met beleid is wonen zonder spijt" 'I» Naam Adres Plaats- Provincie. In ongefrankeerde envelop opzenden naar: 0 Westland-Utrecht Hypotheekbank N.V., Antwoordnummer 3728, 0 Amsterdam. Onder vermelding „No-Risk hypotheek". gT 3 Tophypotheek Een hypotheek en ook de No-Risk hypotheek wordt doorgaans gegeven tot driekwart van de taxatiewaarde van het huis en het restant moet u zelf fourneren. Het „eigen geld" dat daarvoor nodig is, vormt vaak een groot probleem. Maar meestal kan dat probleem worden opgelost. Koopt u bijvoorbeeld een nieuwbouw woning, dan kan in vele gevallen een zgn. gemeentegarantie worden verkregen. Wij ver strekken u dan een hypotheek tot 90% van de stichtingskosten van het huis. Maar ook als deze regeling voor u niet opgaat, kunnen wij u waarschijnlijk wel helpen. Met een zgn. top hypotheek. Informeer vrij blijvend naar üw mogelijkheden. Brochure De brochure „No-Risk hypotheek, de zekere weg naar uw eigen huis", geeft u, we zeiden het al, een macht aan informatie. Niet alleen over de „ins en outs" van de No-Risk hypotheek, maar ook over de gang van zaken bij het kopen van een huis. Plus een interessante checklist die u helpt om aan alles te denken als u huizen bekijkt en beoordeelt. Tot nu toe hebben al erg veel mensen daar plezier van gehad. Vraagt u de brochure aan. Het verplicht u tot niets. Persoonlijke service En als u meer informatie en advies nodig hebt, staat de Westland-Utrecht Voor u klaar om u persoonlijk van dienst te zijn. Met een meer dan 80-jarige ervaring die u goed van.pas kan komen. U kunt ons dichtstbijzijnde kantoorbellen: Amsterdam 020 - 23 05 04 Arnhem 085 - 45 20 41 Breda 01600-4 39 50 Dordrecht 01850 - 3 53 32 Geldermalsen 03455 -12 52 's-Gravenhage 070-18 45 35 Groningen 050 -13 98 90 Hengelo (O) 05400-180 64 's-Hertogenbosch 04100 - 3 96 00 Maastricht 043 - 2 35 65 Middelburg 01180-59 55 Rotterdam 010 - 36 33 88 Utrecht'030 - 3i 29 29 Wij zijn de Benelux vestiging van een grote internationale onderneming en zoeken voor het zuiden van Nederland een echte bij voorkeur in de leeftijd van 25 30 jaar. WIJ VRAGEN: Een grote dosis initiatief en enthousiasme. Het vermogen om zelfstandig te kunnen werken. Ervaring in de verkoop van consumenten goederen met hoge omzetsnelheid. WIJ BIEDEN: Een vast salaris. Een aantrekkelijke commissieregeling. Een auto en onkostenvergoeding. Sollicitaties, met pasfoto, te richten aan: Goed nieuws voor mensen met aambeien» Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwSfn£\ De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij- zondere-eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H ia mild en ontsmettend. Voor dire kt e* snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti PreparationH zalf en zetpillen. de goedkoopste aanhanger ïn prijs f 985, afmetingen 215/110 "gr,? openslaande laadklep rijksgekeurde koppeling laadvermogen 800 kg a.n.w.b. verlichting- aansluiting 01850-34927 Oirschot, Rijkesluisstraat 25, tel. 04997-1775, Jdiur.vl,%d, Jsurq.l/oatiniti'.IO OiMiflricht Hl: 01647 '499 OptmVi fnZct 10u- 1/u Sebbix medicinale shampoo heeft een dubbele werking: hooggezuiverde koolteerfracties maken een eind aan roos en de ontsmettende bestanddelen gaan nieuwe roos vorming tegen. Wetenschappelijke Sebbix dringt diep in de hoofdhuid en bestrijdt roos radicaal. Reeds na korte tijd wassen merkt u het al: roos verdwijnt! En roos komt ook niet terug als u voortaan elke week uw haar wast met werkzame, geurig schuimende Sebbix. Voor door-en-door gezond, glanzend haar. Garantie op elke flacon. u vouruaan. eiise wee*, uw te 's-Hertogenboch vraagt voor direct GEBODEN WORDT: woning, goed salaris en een prettig werkklimaat. Iedere week één studie avond. Kom beslist eens praten. Sollicitaties t.a.v. de heer A. Bernard, Postbus 1110, (telefonische afspraken nr. 04100-34125). VRAAGT wegens uitbreiding van haar werk zaamheden Sollicitanten worden verzocht tele fonische een afspraak te maken met onze heer J. B. de Vos. Na 19 uur ook Valkenierslaan 341. Telefoon 53690. GINNEKENWEG 48 - BREDA Telefoon 01600 - 44056. Onze lezers zijn uw markt, een ruime marktt want het zijn er velen

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 20