Uw Modezaak KERCKHAERT vaart Wie kan er koud blijven onder zo'n jas voor zoto prijs? Kreymborg IIMOTHI Winnaars Gemeente Axel BEKENDMAKING aan GARAGE VISSER denken dag en nacht BENZINE tanken NIEUWGEBOUWDE PREMIEWONING Gemeente Terneuzen Aard.Handel A. P. JONKERS GEMEENTE BORSELE Wij hebben Intertest ijt.Want niemand ft zoveel keus. 'iSf FA. DE SCHRIJVER aanbesteden: Tank C(ÖK Vrijdag 3 november 1972 16 Burgemeester en wethouders van Axel maken bekend, dat in de periode vanaf heden tot maart 1973 in verschillende fasen achtereenvolgens de hierna genoemde weggedeelten i.v.m. riolerings werkzaamheden voor het verkeer zullen worden afgesloten: A. de Prins Hendrikstraat, het gedeelte tussen de Bijlokestraat en de Mecklenburgstraat, de Prins Mauritsstraat, het gedeelte gelegen tussen de Schuttershofstraat en de Prins Hen drikstraat; B. de Ds. Jan Scharpstraat, het gedeelte tussen de Schuttershofstraat en de Prins Hendrik straat, de Prins Mauritsstraat, het gedeelte gelegen tussen de Prins Hendrikstraat en de Pieter Paulusstraat; C. de Julianastraat, een gedeelte van het weg- valk gelegen tussen de Prins Hendrikstraat en de Wilhelminastraat, de Prins Hendrikstraat, het gedeelte gelegen tussen de Julianastraat en de Stationstraat; D. de Wilhelminastraat, het gedeelte gelegen tussen de Ds. Jan Scharpstraat en de Station straat, de Julianastraat, een gedeelte van het weg- vak gelegen tussen de Pieter Paulusstraat en de Prins Hendrikstraat; E. Bijlokestraat, het gedeelte gelegen tussen de Rooseveltlaan en de Prins Hendrikstraat. Axel, 1 november 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, M. K. van Dijke, De secretaris, P. G. van den Bosse. Te koop te Lewedorp met garage bevattende o.a. badkamer met tweede toilet, 4 slaapkamers en c.v. Luxe afwerking. Prijs nader over een te komen InlichtingenParallelweg 3, Lewedorp of telefonisch 01600 - 51280. Namens burgemeester en wethouders van de ge meente Terneuzen zal de direkteur van open bare werken op donderdag 23 november 1972 te 10.00 uur in de burgerzaal van het stadhuis te Terneuzen OPENBAAR AANBESTEDEN Bestek nr. 14 dienst 1972 Het verbouwen van de voormalige R.H.B.S. aan de Burg. Geillstraat 2 te Terneuzen tot a. kantoor openbare werken b. Gymnastieklokaal met bijheho- horende ruimte c. expositieruimte stichting Oud- Terneuzen. Het bestek met staat van wijzigingen en 3 teke ningen zijn vanaf heden verkrijgbaar op het bu reau van openbare werken, Herengracht 10 te Terneuzen, tussen 9.00 en 12.00 uur v.m. tegen betaling van 40,per stel. Toezending franko per post zal geschieden na storting van 42,op girorekening nr. 30055 ten name van de gemeente Terneuzen met vermel ding: bestek nr. 14-1972. Aanwijzing ter plaatse van het werk op 16 november 1972 te 10.00 uur. Biedt zich aan voor het OPSCHEPPEN VAN AARDAPPELEN tegen sterk concurrerende prijzen. Beleefd aanbevelend Margrietstr. 12, Klooster- zande. Tel. 01148-686 of 01140 - 4046. Laat daza krant da drager van uw reklame*kampagne zijn. u vaart daar wel bij. dat zal niemand u kunnen tegenspreken. ONTEIGENING ten behoeve van aanleg basisweg rond industriegebied Vlissingen-Oost. De burgemeester der gemeente Vlissingen maakt bekend le. dat, ter voldoening aan de artikelen 63 en 10 der ont eigeningswet, een commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewezen deskundige en het hoofd van het bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal houden de 20ste november 1972 te 13.30 uur, ten einde de bezwaren van belanghebbenden aan te horen tegen het plan van het werk of de voorgenomen ont eigening ten name van het Rijk ten behoeve van de aanleg van een weg rondom het industriegebied Vlissingen-Oost tussen de weg Middelburg-secundaire weg nr. 11 (Sloe) (secundair wegenplan van Zeeland 1968, nr. 12) en de Borselsedijk, met bijkomende werken, waaronder het maken van een ongelijkvloerse aansluiting nabij km 10,8 voor de aan te leggen weg naar het industriegebied Vlissingen- Oost en de Nieuwe Westkraaijertseweg naar de dorpskern Nieuwdorp, een en ander in de gemeenten Vlissingen en Borsele, en nocjigt belanghebbenden uit om hun bezwaren, ter plaatse en ure vermeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te delen; 2e dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der onteigeningswet ter inzage van een ieder worden neder- gelegd ter secretarie der gemeente, van maandag 6 no- vermber 1972 totdat de commissie haar werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht- Se dat het uitgewerkte plan van het gehele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen ter griffie der pro vincie Zeeland van 6 november 1972 totdat de commissie haar werkzaamheden heeft volbracht. Bezwaarschriften zijn vrijgesteld van het recht van zegel. Vlissingen, 3 november V972 De burgemeester van Vlissingen, (Drs. Th. J. Westerhout) Hoe komt U nu weer aan een passend St.-Nikolaasgeschenk Doe als zo velen, Kom onze kollektie bekijken. Wij stellen uw bezoek zeer op prijs WESTSTRAAT 3 - AXEL - TELEFOON 01155 -1553 Deelnemer St.-Nicolaas-Aktie De burgemeester van de maakt bekend: gemeente Borsele Je. dat, ter voldoening aan de artikelen 63 en 10 van de onteigeningswet, een kommissie uit Gepeputeerde Staten van de provincie Zeeland, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewezen deskun dige, het hoofd van het bestuur van de ge meente en een lid van het bestuur van het Waterschap „De Brede Watering van Zuid- Beveland", in het gemeentehuis te Borsele. Stenevate 10 te Heinkenszand. zitting zal houden op maandag 20 november 1972 te 10.00 uur, ten einde de bezwaren van be langhebbenden aan te horen tegen het plan van het werk of de voorgenomen ont eigening ten name van het Rijk ten behoeve van de aanleg van een weg rondom het het industriegebied Vlissingen-Oost tussen de weg Middelburg-secundaire weg num mer 11 (Sloe) secundair wegenplan van Zeeland 1968, nummer 12) en de Borsselse- dijk met bijkomende werken, waaronder het maken van een ongelijkvloerse aanslui ting nabij km 10.8 voor de aan te leggen weg naar het industriegebied Vlissingen- Oost en de Nieuwe Westkraaijertseweg naar de dorpskern Nieuwdorp, één en ander in de gemeenten Vlissingen en Borsele en nodigt belanghebbenden uit om hun be zwaren, ter plaatse en ure vermeld, monde ling of schriftelijk aan genoemde Kommissie mede te delen; 2e. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 van de onteigeningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter sekretarie van de gemeente, van 6 no vember 1972 totdat de Kommissie haar werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht: 3e. dat het uitgewerkte plan van het gehele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, voor een ieder ter inzage liggen ter provinciale griffie van Zeeland te Middelburg van 6 november 1972 totdat de kommissie haar werkzaamheden heeft volbracht. Bezwaarschriften zijn vrijgesteld van het recht van zegel. Heinkenszand, 3 november 1972. De burgemeester voornoemd, G. H. E. M. VAN WAES. breng in uw omzet onze lezers helpen u, die vaart er in te brenaen Dus als tapijt wilt hebben, helpen wij u graag kiezen uit de méér dan 200 variaties in Intertest tapijt. 'U-En Het üwe zit er zeker bij. met ónze vakkennis en üw smaak kómen we altijd tot i goeds. Jac. de Waalstraat 13 - Lamswaarde Telefoon 01142 - 2 31 - 315 Het Bestuur van de water kering van de calamiteuze polder Burgh en Westland zal op donderdag 23 no vember 1972 om 10.00 uur in 's Landskamer te Zie- rikzee - onder nadere goed keuring van Gedeputeerde Staten van Zeeland - BESTEK NO. 119, betref fende het onderhoud tot en met 31 december 1973 van de werken van de waterkering van de cala- miteüze polder Burgh en Westland. Aanwijzing op donderdag 16 november 1972 om 10.00 uur v.m. in 's landskamer te Zierikzee. Het bestek ligt ter inzage van heden af. Het bestek is tot en met 16 november 1972 verkrijg baar bij de ontvanger van het waterschap Schouwen- Duiveland te Zierikzee, te gen betaling van 10,en wordt na ontvangst van ge noemd bedrag op postre kening 52973 ten name van genoemde ontvanger, toe gezonden. Zierikzee, 3 november 1972 Het bestuur van de wa terkering van de cala miteuze polder Burgh en Westland, A. M. Geluk, voorzitter. J. A. Rotte, wnd. secr.-ontvanger. 500 ltr.: G. W. Lam- mers, Winterswijk; 250 ltr.: H. Hagemei- er, Enschede; A. K. van Huizum, Wasse naar; 100 ltr.: J. C. Stekelenburg,Utrecht J. Kroondijk, Lux- woude; W. Heij, Alk maar; 50 ltr.: G. Be- neerink, Gendringen; P. Peterson, Zwaag- westeinde; J. G. Roe- terdink, Apeldoorn; J. C. Scheepbouwer, Heinkenszand; 20 ltr. K. M. Vegter, Appin- gedam; J. Schaap, Sappëmeer, P. M. Koppejan, Hooge- zand de heer v. Beek Krabbendijke, H. Horiings Groningen 485 prijswinnaars van 10 liter. DOE MEE Iedere maand 500 prijswinnaars in de OK Benzine Win-strijd OK super benzine.centen per liter goedkoper! Montycoat in donkerbruin, ruig en „bont" gevoerd. 129.- Caban van zwart melton met kontrast plaid voering. 89.- Zuiver wollen camel coat met dito plaid voering. 250.- De vaste rugceintuur is 'n extra aan deze caban van zwart melton. 149.- Autocoat in beige/bruin visgraat-dessin. Zuiver wol. Net als de plaid voering. 198.. Karrestraat, Breda. As

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 16