OP EEN UTER uit Japan Sm s Hoechst en de bouwstenen voor moderne architekten ^HITACHI Het Zeer Voordelige Wereldmerk HOECHST LOODGIETER KOFFIEMELK ^öa8"8B^ een koopje per kopje voor zo'n kwaliteit Loodgieters bed rijf vraagt Hoechst Holland dient de Nederlandse markt, Advies Donderdag 2 november 1972 Duffel eoai. Moderne variatie op de klassieke monty. Gemaakt van echte Engelse duffel. 100% Wol. Sportieve Schots geruite plaidvoering. In camel en marine. 11 Caban. De originele caban gemaakt van zuiver wollen Engelse melton. In de echte cabankleur: marine. Autocoat. Wollen tweed. In grijs, bruin en blauw. Diepe zakken, HIJ-Mannenmode: Breda - Ginnekenstraat. Roosendaal - Winkelcentrum de Rozelaar. Tilburg - Schouwburgring, Heuvelstraat 22, Eindhoven - Marktstraat, Winkelcentrum Woensel 39. in het bezit van het GAWALO-patroonsdiploma voor het beheer van een zaak omgeving Breda. Brieven onder nr. 24312 bureau van dit blad, In Nederland werken twee Hoechst ondernemingen, samen met meer dan 2700 Nederlandse medewerkers. Allereerst Hoechst Holland N.V. De produktie-maatschappij met hoofd zetel in Amsterdam en vier fabrieken: twee in Breda, waar kunststoffen (Hostyren), lakken en poederlakken (o.a. Teolin) worden gemaakt. Eén in Weert, die foliën en Trespa- kunststofplaten produceert. Eén in Vlissingen, die fosfaten (o.a. voor de wasmiddelenindustrie) en grondstoffen voor Trevira vervaardigt. De tweede onderneming is Hoechst Holland Verkoop N.V. Vestiging: Amsterdam. Geeft alert advies en zorgzame service als onderdeel van de levering van de Hoechst produkten. Zoals chemicaliën, kleurstoffen, beschermingsmiddelen voor het gewas, cosmetica (Jade o.a.), kunststoffen en geneesmiddelen. In Nederland bepalen Nederlanders het gezicht van de onderneming. Zij denken in Nederlandse verhoudingen, bewust van de specifieke problemen die hier spelen. Vandaag en in de toekomst. Dat zij de internationale ervaring, know-how en research van het totale concern doorgeven aan hun relaties spreekt vanzelf. Iff* vwcr//" ÉT v -*"V i fm - Moderne architekten hebben op de bouwmeesters van weleer een niet geringe voorsprong. Zij beschikken nu immers over een nieuw materiaal, dat veel wensdromen over vorm en visie waarmaakt en voldoet aan alle eisen. Naam: Hostalit Z. Van Hoechst. Signalement: in hoge mate slagvast PVC, corrosievrij, breukresistent, licht in gewicht. Weer en wind deren niet. Geen wonder dat gevels van Hostalit Z jaar in jaar uit mooi blijven. Onderhoud is afgelopen. Hostalit Z is volmaakt geschikt voor kozijnen, dakgoten, gevelbekleding en decoratieve plafonds. Vooraanstaande architekten nemen Hostalit Z in hun bestek op. Mooi en economisch. Hitachi: meesier in beeld en geluid. Weet alles van hifi en stereo. Van portables, cassette-recorders, autoradio's, t.v.'s, bandrecorders, platenspelers en nog wat leuke dingen. Japanners maken ze. Met een groot gevoel voor perfektie. Oer-Hollandse technici geven de degelijke service. En de prijzen? Hitachi ziet kans om nog altijd meer te doen voor minder geld.f Samenspel in onderzoek. Voor nieuwe vormen in de bouwkunst. Zo werkt Hoechst. Indien u ernstig denkt over het vervangen van conventionele bouwstoffen door Hostalit Z of allés over de veelzijdige toepassing wilt weten, bel dan voor een afspraak: Hostalit Z is het resultaat van de kennis en ervaring, die Hoechst op uiteen lopende gebieden heeft verworven. Het werk van chemici, bouwkundigen, architekten en industriële ontwerpers. Deze specialisten spelen geen solopartij Want alleen door coördinatie van hun vakkennis zijn er resultaten. Door bundeling van kracht komt zo de voorsprong in het onderzoek. Daarom voldoet Hostalit Z aan zulke hoge bouwtechnische eisen. En zijn de toepassingsmogelijkheden zo veelzijdig. Samenspel in onderzoekis de strategie Hoechst Holland Huis Sara Burgerhartstraat 25 Amsterdam Telefoon:020-180321 lmp.Tddent N.V., Hodenpijlkade 12, Amsterdam. van Hoechst. Precies. Hoechst specialisten denken logisch samen.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 22