Terneuzensc huisvrouwen hielden receptie Kampioenen van p.v. „Hoop" bekendgemaakt De Stem/De Vrije Zeeuw Galerie Van Geyt exposeert „kleine formaten' CHIRO-GEBOUW GEOPEND Jazz-dag in Middelburg Fotostudio geopend in Terneuzen B. de Graaf kampioen „Iropika stad 1 streek Axel Sas van Gen. Zaamslag Zuiddorp: Ouderavond De Golfslag Terneuzen schoolhoofd Oud-Sabbinge Krediet voor verfraaiing dorpskernen Kruiningeri Middelburg Wolphaarfsdifk Mr. VanAartsen opent dorpscentrum Uitbreiding van kleuterschool in Biervliet Dorpelingen genoten van dorpsfilms in zeeland Vergadering katholieke invalidenbond Biervliet Maandag 30 oktober 1972 isiiiiii n mwMi (Van onze correspondent) TERNEUZEN Met een druk-bezochte receptie in de kantine van de m.t.s. aan de Industrieweg te Terneuzen heeft de afdeling Terneuzen van de Nederlandse vereniging van huisvrouwen het veertig jarige bestaan gevierd. Onder degenen, die hun ge lukwensen kwamen aanbieden waren burgemeester en me vrouw Aschoff, wethouder P. A. Lindenbergh, een lid van het hoofdbestuur en van het ge westelijk bestuur, afgevaardig den van zusterorganisaties uit Oost- en West-Souburg en Goes, afgevaardigden van an dere Terneuzense vrouwen verenigingen en tot groot ge noegen van bestuur en leden van Terneuzen mevrouw Zuur, die destijds, in de vijftiger ja- ren, presidente van de afde ling Terneuzen was. Diverse dames voerden het woord en boden namens hun afdeling een geschenk aan. Ook burge meester Aschoff wenste de ju bilerende afdeling geluk. Na de receptie was er een wei-verzorgd en geanimeerd diner in restaurant „Vijverhof", waaraan door ongeveer zestig leden werd deelgenomen. De feestdag werd besloten mei een two-women-show, door twee, leden van de zusterafdeling uit Castricum, die er een zèer ge slaagde avond van wisten te maken. De burgemeester feliciteert de presidente van de recipiërende vereniging. Een cadeautje en een handdruk namens het gewestelijke bestuur. Lezing Op uitnodiging van de heer P. Th. Apers uit Koewacht zal op woensdag 1 november om 20 uur in de aula van de christelijke tech nische school aan de Crijn- senstraat te Axel, door de heer Jean Eichperger een cau serie worden gehouden over het bel canto. De heer Eich perger is redacteur van het maandblad dat wordt uitgege ven door de vereeniging „Vrienden van de lyrische kunst" te Gent. Speciale aan dacht zal worden besteed aan het repertoire van de konin klijke opera te Gent seizoen 1972—1973. De heer Aspers is tot dit initiatief gekomen doorat veel Zeeuwsch-Vlamin- gen regelmatig de opera-voor- stellingen te Antwerpen en Gent bijwonen. Radioprog'-amma. De NCRV-radio zendt op 30 no vember vanuit Axel een recht streeks programma uit. Daarin zal onder meer aandacht wor den besteed aan een aantal re gionale zaken. Fotowedstrijd De in het kader van het 25-jarige be staan van de personeelsvereni ging ONA te Sas van Gent gehouden dia- en fotowed strijd is bij de afdeling foto's gewonnen door de heer T. Bracke en bij de dia's door de heer F. van Rossum. De overi ge uitslagen luidden: fotowed strijd 1 A. Ploegaert, 3 P. Hollebosch. Dia's: 2 J. de Ca- luwe, 3 A. van Bellegem. De jurering was in handen van de Sasse fotokring. (Van onze duivensportmedewerke: 'ri Kaarten De hengelaars vereniging „Sport en Ontspan ning" hield in café „Het Wa pen van Zeeland" voor leden en donateurs een kaartwed- strijd in „bieden zonder roem". Winnaar van de hoofdprijs, een herenpolshorloge, werd A. C. de Zeeuw, 2 Jac. de Putter, 3 Joh. de Feijter, Zaamslag- Veer, 4 M. Willemsen, Reuzen- hoek, 5 J. Cobben. Schieting In café „Cen traal" werd een schieting ge houden op de liggende wip Er namen 90 schutters aan deel die de bogen spanden om de inzet van een dertigtal vette kalkoenen. De uitslag was: hoogvogel: P. Snoeijs, Sluiskil. Eerstezq- vogel, M van Peteghem. Slui- ze (België). Tweede zijvogel Em. Baaijens, Zuiddorpe. Grootste aantal kleine vo gels, Cam. Bracke Axel me1 5 stuks. BIERVLIET Tijdens een algemene vergadering van de postduivenvereniging „Hoop" te Biervliet zijn de kampioenen bjj deze vereniging bekendgemaakt. Generaal kampioen werd Herman de Dobbelaere met op de tweede plaats A du Puv Derde Jan Lecluijze. Du Puy, 3 A. du Puy, 4. P. Jansen. 5 gebrs. De Dobbelae re. Voor- en najaarsv luchten onaangeduid: 1 H. de Dobbe laere. 2 A. du Puy. 3 C. Bre vet. 4 Blomme - De Ruijs scher. 5 Abr. Versluis. Voor- en najaarsvluchten aangeduid: 1 H. de Dobbelaere. 2 A. du Puy. 3 A. Versluis. 4 Blomme - De Ruijsscher. 5 gebrs. De Dobbelaere. Generaal kampioen onaange duid: 1 A. du Puy. 2 H. de Dobbelaere. 3 J. Lecluijze. Vi tesse oude duiven, onaange duid: 1 H. de Dobbelaere. 2 A. du Puy. 3 J. Lecluijze. 4 C. Brevet, 5 M. Deveneijns, Vi tesse oude duiven, aangeduid: 1 H. de Dobbelaere. 2 J. Le cluijze. 3 A. du Puy. 4 J. de Vos. 5 C. Brevet. Midfond ou de duiven, onaangeduid: 1 Van de Linde - Du Puy.' 2 A. de Putter, 3 Blomme - De Ruijs scher. 4 A. du Puy. 5 J. Le cluijze. Midfond oude duiven, aangeduid: 1 Van de Linde - i 1 i Du Puy. 2 Blomme - De! At scheid van Ruijsscher. 3 J. Lecluijze. 4 A. de Putter. 5 W. de Jonge. Vitesse jonge duiven, onaan geduid: 1 J. Lecluijze. 2 J.J Boeije. 3 H. de Dobbelaere. 4 J. van de Broecke. 5 B. Pro voost. Vitesse jonge duiven, aangeduid: 1 B. Provoost. 2 Dingemanse en zoon. 3 J. Boeije. 4 gebrs. De Dobbelae re, 5 P. Pladdet. Fond Jongs duiven, onaangeduid: 1 A. du Puy, 2 Van de Linde-Du Puy. 3 P. Pladdet. 4 Dingemanse en zoon. 5 gebrs. De Dobbelaere, Fond jonge duiven, aangeduid: 1 P. Pladdet. 2 Van de Linde - (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens een zeer druk bezochte ouderavond georganiseerd door het bëstuur van de openbare lagere school „De Golfslag" is afscheid geno men vant wee leden van de oudercommissie. De heren De Hulster en Vis ser. Tevens werd op deze avond afscheid genomen van het hoofd der school, de heer Roo- denburg. Door enkele kinderen werd hem namens het perso neel, de oudercommissie en de leerlingen een cadeau aangebo den. Na de pauze kwam het huishoudelijk gedeelte van de ze avond in' behandeling en terwijl de ouders zich hiermee bezighielden werden de kinde ren in een lokaal van de Ne derlands hervormde school „de Ark" onthaald op een popnen kastvoorstelling verzorgd door „de Kriekeputte" te Hulst. Kaarten In café „Neu traal" werd een prijskaarting gehouden. De hoofdprijzen be stonden uit vleeswaren. De uit slag hiervan was. 1 Jac. de Zeeuw 2 P Pi". 3 R. Diele- (Van een onzer verslaggevers) GOES Op donderdag 2 november 's avonds tussen 7.30 uur en 9.30 uur wordt in het schoolgebouw aan de Ring te Oud-Sabbinge afscheid geno men van de heer L. P. Pieterse, hoofd van de openbare lagere school te Oud-Sabbinge, die met pensioen gaat. De -afscheids receptie wordt de heer Pieterse aangeboden door de ouder commissie van de school en het gemeentebestuur van Goes. (Van een onzer verslaggevers) HULST De gemeenteraad van Hulst heeft gisteravond besloten een aanzienlijk kre diet te voteren voor verfraai ing van de dorpskernen. Te vens is men akkoord gegaan met het voorstel geld beschik baar te stellen voor het caril lon in 'e basiliek. Alleen de heer Colsen vroeg zich af of de snelle slijtage mogelijk iets te maken kon hebben met het gehalte zwa veldioxide in de lucht, veroor zaakt door industriële veront reiniging- Hij heeft wethouder Stolte gevraagd om dit eens te on derzoeken en de wethouder op zijn beurt heeft beloofd dat te doen. Verder is door wethou der J. Blommaert meegedeeld, dat als situering voor een overdekt instructiebad wordt gedacht aan de omgeving van het open zwembad in Hulst. Rijkspolitie De wacht meester eerste klasse van de rijkspolitie J. A. Teller van de groep Reimerswaal is overge plaatst naar de groep West- Kapelle rayon Biggekerke. In zijn plaats is benoemd de wachtmeester R. van Endho ven afkomstig van de groep Driebergen. Beëdiging. De commissaris van politie in Middelburg, dr. Van Ooijen, heeft twee nieuwe leden van het politiekorps als opsporingsambtenaar beëdigd. Het zijn de heren M. H. H. Baar en J. de Feyter, die hun oplei ding hebben ontvangen aan de Politieschool „De Boskamp" in Leusden. De heer De Feyter wordt met zijn 19 jaar de benjamin van het Middelburgse politiekorps. Hij is daarmee niet de jongste agent in Nederland. In sommige politiekorpsen kent men 18- jarige agenten. KVP „In verband met de 2e Kamerverkiezingen organi seert de afdeling Middelburg van de K.V.P. op 7 novem ber 's avonds om kwart over acht een verkiezingsbijeen komst in de bovenzaal van hotel „Suisse" Markt te Mid delburg. Op deze avond zullen, twee kleurenfilms worden vertoond over Zeeland, hoe het was en nu is. Tot besluit van deze avond houdt de KVP gedeputeerde A. L. van Gees- bergen een inleiding met als onderwerp „de problemen van Zeeland en de a.s. Tweede Kamer-verkiezingen". Hengelwedstrijd De vis serij-, en hengelsportvereni ging De Zandkreek te Wolp- haartsdijk hield zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen 1972. Ondanks het slechte weer namen toch 49 hengelaars deel- De vangst was zeer slecht; er werden 16 ondermaatse en 23 bovenmaat se vissen gevangen met een totaal gewicht van 3367 gram. De koningsvisser 1972 is ge worden C.H. Wirtz uit Middel burg met 3975 punten. De prijswinnaars van de laatste wedstrijd zijn: 1. D. Slabbe- koorn 760 p, 2. F. Godeschalk 446, 3. J. Harinck 402, 4. J. Klap 400 5. G. Verschiere 340, 6. M-J. Fokke 325, 7. C H. Wirtz 302, 8. P. Kole 270, 9. J. Sinke 235, 10. A. Verschuure 220. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE. De commissaris van de koningin in de provincie Zeeland, mr. J. v. Aartsen, brengt woensdag 22 november een werkbezoek aan Hontenisse. Tijdens dit bezoek opent hij het dorpscentrum in Lams. waarde. Verder heeft de com missaris op deze dag een ge sprek met de gemeenteraad. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Op zater dag 25 november, van 's mid dags 14.00 uur tot 's nachts 2.00 uur wordt in de schouwburg te Middelburg een zogenaamde jazzdag georganiseerd door de stichting „Jeugd en Muziek". De jazz-dag biedt een totaal programma, waarin filmverto ningen en muzikale evenemen ten elkaar afwisselen. Wat het filmprogramma be treft: er worden drie films van Wim van der Linden (Neder lands beste cameraman-vanaf- de-schouder) gedraaid. In een van de schouwburg ruimten zal de Amsterdamse fotograaf Pieter Boersma een foto-tentoonstelling inrichten, met onder meer enkele van zijn directe reportages van het Amsterdamse provo-tijdperk. Voor de muzikale kant van de jazz-dag zijn voorlopig de volgende groepen gecontrac teerd: het Willem van Manen/ Herman de Wit-kwintet, het Leo Cuyper-duo, het Frank Wright-kwartet, het duo Misha Mengelberg en Han Bannink, de multiblazers Willem Breu- ker en Peter Brötsmann, het Free Contrabas-trio, een grote ICP-formatie, Paul Bley en tenslotte het Steve Leazy-kwar- tet. (Van onze correspondente) BIERVLIET. Het school bestuur van de r.-k. kleuter school te Biervliet heeft van de onderwijsinspectie toestem ming gekregen om voorlopig voor een half jaar een tweede kleuterleidster aan te stellen. Het Iwefde klasje zal wu den ingericht in de ruimte die nu als speellokaal wordt gebruikt. De tweede kleuterklas zal por 1 januari van start gaan. (Van onze correspondent) VOGELWAARDE Voor de filmavond die zaterdagavond werd gehouden in het Dorps centrum in Vogelwaarde, en die was georganiseerd door de Stichting Dorpscentrum, be stond veel belangstelling. De zaal was tot de laatste plaats bezet. Het grootste deel van de aan wezigen was waarschijnlijk ge komen voor de hoofdschotel van deze filmavond, namelijk enkele oude dorpsfilms over Stoppeldijk en Boschkapelle. Er werd een oude film ver toond over Stoppeldijk die da teerde uit 1960, een dorpsfilm over Boschkapelle uit 1969, en een film over het verenigings leven in Vogelwaarde, zoals hef nu is. Behalve deze films wer den een tekenfilm en een alge mene sportfilm vertoond. De oude dorpsfilms belicht ten onder meer het vereni gingsleven in die tijd. leuke plekjes en opnamen, gemaakt in onder andere de kerk en het gemeentehuis. Uit de readies van het publiek na afloop bleek dat de meesten het plezierig hadden gevonden. (Van een onzer verslaggevers) HULST In galerie Van Geyt te Hulst werd een ten toonstelling geopend van „kleine formaatjes" van vele bekende Nederlandse kunste naars. Het initiatief tot het houden van deze tentoonstel ling van uitsluitend kleine for maatjes is uitgegaan van de Haagse schilder Jan van Heel, van wie hier ook landschap pen, clowns en dieren han gen. Vender is er op de tentoon stelling een serie tekeningen en aquarellen van Dirk van Gelder, aan wie van 8 april tot 21 mei 1972 door het „Haags gemeentemuseum" een eretentoonstelling werd aange boden. Het bijzondere van de tentoonstelling in galerie Van Geyt is, dat hier wél werk van Dirk van Geider te koop is terwijl dat in Den Haag nigt het geval was. Er zijn ook schilders die speciaal voor deze tentoonstel ling kleine schilderijtjes heb ben geschilderd, onder andere Hendri van der Putten en Lieske van der Seyp, beiden uit Den Haag. „In tegenstel ling met een vroegere tentoon stelling van kleine formaatjes, is deze keer niet uitgegaan van schilders die altijd op kleine formaten werken ,maar is aan iedereen die mee wilde doen en dat zijn er nu meer dan 40 geworden met samen meer dan 250 werken gevraagd of men wat had of wat wilde maken voor deze tentoonstelling, aldus de heer P. van Geyt. Er zijn dus ook schilders bij, die naast deze kleine formaten al vaker hier zijn geweest, maar dan soms met werk van veel' groter for maat". De tentoonstelling duurt van 28 oktober tot 4 december en is op werkdagfen geopend van 9.00 - 12.00 en 13.00 - 18.00 uur, op zondagen van 14.00 - 17.00 uur. BERGEN OP ZOOM Roxy, 20 uur: Dracula de verschrikkelijke 18 j- Schouwburg Luxor, 20.15 uur: Cabaret Herman van Veen. Hal Stadhuis, Grote Markt, tentoonstelling van de maand van Martha van Meurs-De- Jong (t.m. 31 okt.). Ma. t.m. vrijd. van 9-12.30 en van 13.30-17.30 uur. GOES Grand, 20 uur: Sunday bloody sunday 18 j. HULST Bioscoopgebouw, 20 uur: Blue Movie 18 j- Boekh. van Geyt, Steen straat 20, expositie „Kleine formaatjes" (t.m. 3 dec.). Werkd. van 9-12 en 13-18 uur, zondag van 14-17 uur. KORTGENE Galerie Les Deux Chape aux, expositie kunstschilder Hans ter Keurs (t.m. 3 nov.). Dag. van 9-21 uur. MIDDELBURG City, 20 uur: The Omega man 18 j. Galerie Papaver, Kinderdijk (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN. In het pand Noordstraat 82 in Terneuzen heeft de heer Joop Uytdewilli- gen zaterdag een nieuwe foto studio geopend. Eigentijds en smaakvol ingericht herinnert niets in het interieur aan het vroegere ANWB-kantoor dat hier gevestigd was. Joop Uytdewillifien, 24 jaar, is afkomstig uit Sas /an Gent, Hij studeerde ruim vier jaar nar de l'otovakschcol in Den Haag, waarna hij PYz jaar ver Donden was aan Studio Seelt te Goes. Zijn hart trok echter naar Zeeuwsch-Vlaanderen. „In Terneuzen zie ik wel peispectief voor het fotovak. Er zijn hier veel bedrijven en ook de architectuur gaat steeds meer de moderne kant uit. Die aspecten van een stad trekken me wel aan," zegt Joop Uyt.de- willigen. Hoewel foto's op tech nisch en reclamegebied zijn spe cialiteit zijn, hebben ook mode en reportages zijn volle be langstelling. De produktie van „Fotostudio 6 x 6" wordt door Joop Uytdewilligen geheel door hom zelf verzorgd, zij het dat zijn vrouw zo nu en dan as sistentie veirleent. Ook het ont werp voor en de inrichting van de studio is helemaal eigen werk geweest. (Van onze correspondent) IJZENDIJKE Door de Ne derlandse Katholieke Inval! denbond afdeling Zeeland is in het Jeugdhuis te IJzendijke de algemene jaarvergadering ge gehouden waar veel over de waarde van de sport voor de gehandicapten is gesproken. In zijn openingswoord heet te voorzitter G. van Schadck uit Breskens een aantal geno digden welkom, waaronder de wethouders J. Vergouwe en G. Claeijs van Oostburg, F. Ha genaar, F. Marquinie en B. de Waard van de gehandicapten stichting A.V.O., alsmede d> directeurs van de sociale werk plaatsen J. Dingemanse en L. Rammeloo, en de landelijke voorzitter van de bond, de heer J. van Beek uit Eindhoven. Na een inleiding van de voor zitter werd het woord gevoerd door de heer F. Hagenaar van de A.V.O., die het werk van de afdeling prees, vooral het werk van de voorzitter werd benadrukt, omdat deze zich bij zonder op het terrein van de sport beijvert. Wethouder J. Vergouwe sprak over de medewerking van de gemeente in het gehandicapten- vraagstuk. Hij zegde alle mo gelijke steun toe, die de ge meente kan geven. Bij de afwerking van het huishoudelijke gedeelte wees de voorzitter op de financiële positie van de afdeling. Hij voorzag dat in de toekomst een beroep op de overheid nood zakelijk zou zijn, omdat de ho ge kosten van de organisatie niet meer op te brengen zijn voor de leden. De afdeling die 17 jaar be staat heeft nimmer 'n beroep op de overheid behoeven te doen en heeft nog steeds zijn werk middels donaties en andere giften naar behoren kunnen vervuilen. Gestolen In de nacht van vrijdag op zaterdag zijn zeven personen binnengedrongen in café „de Vriendschap" te Bier vliet. Zij deden er zich te goed aan bier en allerlei andere dranken. De politie heeft in middels al ontdekt wie de da ders zijn. - expositie Frans Erkelens met schilderijen en tekeningen (tm, 24 november). Open di. t.m. zat. van 14-20 uur. OOSTBURG Ledel Theater, 20 uur: Blue Movie 18 j. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal), 19.30 uur: Joegoslavische avond. Dc Doelen (kleine zaal), 20.15 uur: Fiesta Gitana. St.-Laurenskerk, 20.15 uur: Orgelconcert door Elly Kooi man, organiste te We nen. Schouwburg, 20.15 uur: „lm Weissen Rossi" van Ralph Benatzky door de Hoofdstad Operette. Terneuzen Luxor, 20 uur: Easy rider 14 j- VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: De inbre ker 14 j. WESTDORPE Kunsth. Troutzaerte, Singel 45, expositie Jaap van de Pol, schilderijen en tekeningen (t.m. 8 nov.). Werkdagen van 9-18 uur, zond. van 14-18 uur. Ma. gesloten. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur: „Plotseling thuis", thriller van Francis Durbridge. Sportpaleis, de nieuwe Wie ner Eisrevue „IJearrousel" (t.m. 19 nov-). Di. wo„ dond., vrijd. en zat. om 20 uur. Za terdagen en de feestdagen 1 en 15 november ook om 15 uur. Op ma. geen voorstellin gen. Kon. Museum v. Schone Kunsten, expositie Jos Hen- driokx (t.m. 24 nov.). Exposi tie Research-Group-Hasselt (t.m- 11 nov.). GENT Kon. Opera, 20.15 uur: The ater en Cultuur: >„Ne m'oubliez pas". Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur: „Kwintet 1972" van vijf Vlaamse auteurs. rxi ^5 (Van onze correspondent) SLUIS De Sluisse vogel vereniging Tropika had met haar tweede lustrumtentoon stelling van inheemse en tropische vogels een flink suc ces. 33 Inzenders, ook enkelen uit België, toonden niet minder dan 232 vogels. De burgemees ter van Sluis, mr. H.P.L. van den Beid, opende na een in leidend woord van de voorzit ter van Tropika, de heer B. de Graaf, de tentoonstelling. Hij feliciteerde het bestuur en de leden met het tienjarige bestaan en sprak de hoop uit dat Tropika nog meer belang stelling zal weten op te wek ken voor deze boeiende vorm van vrijetijdsbesteding. Hij overhandigde namens het ge meentebestuur van Sluis een wisselbeker. De prijzen werden uitgereikt door de districtscommissaris van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers, de heer J. vain de Walle uit Hulst. Tot algemeen kampioen werd uitgeroepen de heer B. de Graaf, voorzitter van Tropika, die met een witte zebravink voor een jaar in het bezit kwam van de wisselbeker en tevens het bondskruis van de Nederlandse Bond van Vogel liefhebbers ontving. (Van onze correspondent) DE KLINGE Twee burge meesters, namelijk A. Cambier van Clinge en P. Molthoff uit Hulst, openden de herDouwde behuizing voor de Chiro-jeugd met het tegelijkertijd doorknip pen van een groot geel-fcwart lint, dat de ingang van het ge bouw afsloot. Pastoor Wij- meersch verrichtte daarna de inwijding van het gebouw. Tijdens een plechtige eucha ristieviering in de parochiekerk waarvoor het dameszangkoor nieuwe gezangen had ingestu deerd, hield pater Herman van Hiel, oud-groepsleider van de Chiro, de feestpredikatie. Voor de ouderavond in liet parochiehuis, waar zangleidcr Honoré voor de goede stemming zorgde, was een grote belang stelling, Bij de bezichtiging van het nieuwe gebouw bleek dat er in de diverse ruimten een complete tentoonstelling was ingericht. Te zien waren tal rijke foto's, wandkaarten, kran teknipsels van festiviteiten, toepasselijke boekjes, kompas sen en dergelijke. Burgemeester Cambier zei onder andere: „De Chiro-jeugd houdt zich bezig met allerhande activiteiten die gericht zijn op het groepswerk. Hierdoor wordt geleerd om samen iets te realiseren." Als sprekend voor beeld noemde hij dit nieuwe gebouw dat de leden samen met de gebroeders Van den Bran den tot stand hebben gebracht. Vervolgens werd de erewijn aangeboden met diverse ver snaperingen. Burgemeester Molthoff waar deerde het eigen initiatief van de jeugd ten zeerste. Pastoor Wijmeersch wees op de aaneenschakeling van lei ders die leder op hun manier trachtten om 't eenmaal opge zette werk voort te zetten. Ka pelaan Van den Daele prees vooral de oprichters. Wilfried Maes en Bernard van Hiel, die m 1947 het werk op gang heb' ben ge,zet. I Editie Zeeland RAÏONKANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9. tel 01150 7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140 3751 (3 lijnenGOES- Klokstraat 1, tel 01100 - 8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: maandag t/m vrijdag 8.15-12.30 en 13 30 - 17 00 uur. HULPKANTOOR OOSTBURG: voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie- ters, Brouwerijstraat 4, tel 01170 - 2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE- EXPLOITATIE: Breda: maandag t/m vrijdag 19 00 21 00 uur, teL 01600 22341; zaterdag 9.00 - 12 00 uur, tel 01600 49900; zondag 20.00 - 22.00 uur, tel. 01600 22341 BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen.' tel. 01140- 3751 of 01150 - 6297; Midden- Zeeland 01100 - 4944. HU1SAANSLUITINGEN. REDACTIE: chef Zeeuwse redactie- S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 0)150 - 7920. privé tel 01150 5745. algemeen re dacteur Zeeland: A F. Koopman, kantoor Kromme Weele 4. Mid delburg, tel. 01180 7764 privé tel. 01180 7438; redacteur Mid den-Zeeland B Jansen, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel 01100 8030: redacteur te Terneuzen en Kanaalzone G van Berkel, kan toor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150 7920 privé tel 01150- 4866. redacteur OZ Vlaanderen A Verlind. kantoor Steenstr 14, Hulst, tel 01140 - 3751 privé tel 01140 3103: redacteur W.Z. Vlaanderen R van der Helm kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 7920. privé tel 01150 4865; sportredactie Zeeland: R. van Deursen tel 01155 1367. FOTOJOURNALIST ZEELAND. C J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland P Konings. tel 01150 - 6297. ADVERTENTIE- EXPLOIT ATIE: Inspecteur Zeeland: C Menu. tel 01100-4316.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 2