i schrikt van rapport NCB-voorzitter maakt zich niet bezorgd „Steens carnaval" zet bevolking in bij organisatie B 1 0 HULST KRIJGT ALARM NUMMER NU 13.95 1/1 - Pleidooi voor ruime verkoop plastic zakken HI-FI STEREO Belg aangehouden verdacht van bankoverval RAADSLID J. MARIENS TREKT ZICH TERUG Goedkeuring GS voor gymzaal Kloosterzande ONZEKERHEID ROND PLANNEN BAALHOEKKANAAL 5 streek Whiskey Angus' v. d. Heijden N.V. Westdorpe Oud-Terneuzen krijgt lokalen VOORLOPIG NOG NIET OPENBAAR Biervliet RAADSLID DOET INTREDE Clinge Voor melden van kwalijke luchtjes Gele kaart Dienst over Vietnam in Sas van Gent Wijziging bij sportkeuring Jongerenkoor verzorgt dienst in basiliek Zaterdag 28 oktober 1972 (Van een onzer verslaggevers) SINT-JANSTEEN „In deze tijd van inspraak moet je ieder een laten meedenken en spreken. Carnaval is een folkloristisch evenement, waarbij iedereen betrokken moet worden. Daarom willen we de bevolking deze keer nog nauwer bij de voorberei dingen betrekken," aldus het relaas van prins carnaval van Sint-Jansteen: Care! van Hecke. (ADVERTENTIE) EEN ECHTE SCHOTSE WHISKY WIJNHANDEL Gentsestraat 2 Hulst (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In de raadsvergadering van Terneu zen heeft mevrouw W. Kes- Spruijt (PvdA) eens te meer bij b. en w. aangedrongen in overleg met de melkhandel meer verkooppunten voor plastic vuilniszakken te creë ren. Nu het gebruik van de door de gemeente voorgeschreven plasticzakken verplicht is ge steld achtte mevrouw Kes hel redelijk dat als service aan de bevolking een zo groot moge lijk aantal verkooppunten voor vuilniszakken in het leven wordt geroepen. Wethouder Ramondt (openbare werken) zei niet de indruk te hebben dat de huidige verkoop via de meLkhandel problemen heeft opgeroepen- Mevrouw Kes had daartegenover gesteld, dat deze beperkte verkoop onder de be-, volking vee] aanleiding tol discussie heeft gegeven. Volleybal In Concordia te Westdorpe worden elke woensdag volleybaltrainingen gehouden onder leiding van de heer Willems. Deze avonden gaan uit van de stichting voor sociaal cultureel werk. (ADVERTENTIE) i§l| li £«lspèel p elektrpnika A Hoofdstraat 16 TeV OMVO6 2491 (Van onze oorrespondent) TERNEUZEN Op de ope ningsavond van het wintersei zoen van de vereniging „Oud Terneuzen", had de voorzitter, de heer Joh. de Vries, een bijzonder prettige mededeling voor de in groten getale opge komen xeden. Het gemeentebe stuur heeft de vereniging nl. een paar lokalen aangeboden in de, voormalige H.B.S. aan de Burgemeester Geillstraal, zo dra dit gebouw zal zijn geres taureerd. „Oud Terneuzen' ziet de droom van een oud heidkundige kamer (een mu seum is zo'n groot woord zegt de heer De Vries) werkelijk heid worden. De heer W. de Zeeuw, die reeds enige tijd de secretaris functie waarnam, werd tijdens deze vergadering bij acciama- tie in deze functie bevestigd. De rest van de avond werd door de heer De Vries gevuld met een voordracht met (hoofdzakelijk) kleurendia's over oud-Terneuzen en omge ving. Hulst en andere Zeeuwsch-Vlaamse plaatsen. Niet alleen de ouderen, die de vroegere situaties hebben ge kend, vinden deze voordrach ten zeer boeiend, ook jongeren schijnen graag over vroeger te horen. De wijze waarop de heer De Vries dit allemaal weet te brengen, zal daar on getwijfeld debet aan zijn. Er breken voor de plaatse lijke carnavalsorganisators weer drukke tijden aan en ook Sint-Jansteen ontkomt niet aan de roes, die aan elk carna valsfeest voorafgaat. Er is in deze plaats nog een reden, waarom men de bevolking nauw bij de organisatie wil betrekken. Carel van Hecke: „We willen de mensen gewoon met de neus op de feiten drukken en laten zien wat er allemaal voor komt kijken". Een van de belangrijkste wen sen van de Steense prins car- naval is, dat er in Zeeuwsch- Vlaanderen wat meer samen werking op carnavalesk ge bied komt. Een dergelijk ge luid is eerder deze week ook al in Hulst te horen geweest, zodat het lijkt, alsof deze par tijen elkaar in ieder geval hebben gevonden. „Er zou in Zeeuwsch-Vlaan deren wat meer gedaan moe- ten worden aan de coördinatie van de activiteiten", zo vertelt de heer Van Hecke. „Je zou dan kunnen komen tot de uit wisseling van ideeën en wa gens". Dat alles uiteraard in het kader van de groei naar volwassenheid van het Oost- Zeeuwsch-Vlaamse carnavals- gebeuren. „We beginnen hier in Sint- Jansteen nu aan ons negende jaar. Ik hoop dit werk nu nog een jaar of drie te doen, maar na die elf jaar wil ik nog wel actief lid blijven van de stich ting. Als prins wil ik tegen die tijd evenwel het liefste stoppen. Als je toch ziet hoe hier negen jaar geleden nog carnaval werd gevierd. Toen was het niks. Nu gaat het beter. Elk jaar komen er weer mensen bij en die zeggen dan: „God, had ik maar eerder meegedaan. Ik heb er spijt van, dat we niet eerder zijn begonnen". De financiën: dat is bij elke carnavalsorganisatie een moei- lijk punt. Tijdens, het feest rouleert er veel geld, maar ook het öp touw zetten van de activiteiten kost kapitalen. Ca rel van Hecke: „Ik wou, dat we de subsidie die we nu krijgen niet nodig hadden. Maar we kunnen helaas niet zonder". Zoals dat in Hulst, en Kloosterzande het geval is, wordt er ook in Sint-Jansteen hard gewerkt achter de scher men. Verschillende verenigin gen zijn al aan het bouwen. De onderlinge verstandhoudin gen zijn goed en datzelfde geldt voor de sfeer. Het kost alleen elk jaar weer meer in spanningen om de zaak rond te krijgen. Volgens Carel van! Hecke begint het Steense car-j naval de allure van een „be-j drijf" aan te hemen, dat goed; economisch geleid moet wor- den om er nog aan uit te komen. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het Hulster raadslid W. Colsen heeft gisteravond tijdens de raadsvergadering opgemerkt geschrokken te zijn van de gegevens met betrekking tot de geluidshinder in het Land van Saeftinge. Hij heeft er bij b. en w. op aangedrongen alles in het werk te stellen om de raadsleden de rapporten ter inzage te geven, waarin deze gegevens ziin verwerkt. Wethouder Stolte heeft er al op gewezen, dat dit op korte termijn wel een moeilijke ,.zaak zal zijn, omdat het be trokken rapport neg niet op baar gemaakt kan worden. Polsen: „Als die rapporten 'voor intern gebruik zijn, dan kom je er ook niks van te weten". Hij merkte op steeds meer te constateren, dat het in Hulst in de weekends gaat stinken. „En wij hebben niet zoals in de Rijnmond, een alarm-nummer. Ik ben een beetje angstig". In het kader van heel deze discussie merkte de heer B. de Keyzer op, dat er in Zeeuwsch-Vlaanderen blijkbaar op twee verschillen- (Van een onzer verslaggevers) VRASENE De Bijzondere Opsporingsbrigade in België heeft in samenwerking met de rijkspolitie van Hulst M. de M. uit Waasmunster kunnen aanhouden. De man wordt er van ver dacht afgelopen dinsdag in Vrasene een bankoverval te hebben gepleegd. De buit van de overval was 2000 gulden groot. In de Axelse straat in Hulst zijn de afgelopen week de kleren, die de man op het moment van de overval droeg en het vuurwapen, waarmee hij gedreigd heeft, terugge vonden. Film over de krant Op een bijeenkomst van de NKV vrouwenbond te Bier vliet in zaal Bracke werd on der auspiciën van De Stem een film vertoond over het maken van een krant. Toelich ting hierop werd gegever. door de heer W. Hendrikx, die de naar aanleiding van de film gestelde vragen beantwoord de. fijdens deze vergadering vonden ook bestuursverkiezin gen plaats Het oude bestuur, bestaande uit voorzitster me vrouw Riemslag, secretaresse mevrouw De Bocvere en pen- ningmeesteresse mevrouw De Krijger, werd unaniem herko zen. Het bestuur werd aange vuld met twee wijkleidsters, de dames Doens uit Biervliet en Ramm°Ioo uit Philippine. De avond werd besloten met een make up demonstratie. (Van een onzer verslaggevers) HULST— De heer J. Mar tens uit Hulst heeft zich om gezondheidsredenen uit de Hulster gemeenteraard terug getrokken. Burgemeester P- Molthoff heeft dit gisteravond meegedeeld. De Hulster burgemeester merkte vrijdagavond op, dat het, besluit van de heer Mar tens op hem een diepe indruk heeft gemaakt. Het voormalige raadslid is 65 en sinds 1946 lid van de gemeenteraad. Hij is tevens geruime tijd lid van Provinciale Staten geweest. Van 1956 tot 1958 en van 1962 tot 1966 bekleedde hij een post als wethouder. Van 1922 tot 1936 was het gemeente ambtenaar. Naast zijn werk als raadslid heeft de heer Martens nog tal van functies in het verenigingsleven be kleed. de golflengten wordt geope reerd. Hij verwees daarbij nog maals naar het conflict met burgemeester Asphoff vah Terneuzen. „Wij zijn natuur lijk weer de schuldigen,, wapt wij hebben verkeèjfd geïpteri preteerd.' Het is jammer, dat steeds Hulst de keeien uit het vuur moet halen en dat Honte- nisse - over welks gebied het toch gaat - niets van zich laat horen en alles over zijn kant laat gaan", aldus de heer De Keyzer, die daaraan toevoeg de: „We moeten niet flauw zijn". Later in de vergadering hield hij een vurig pleidooi om de industriële ontwikke ling in Zeeuwsch-Vlaanderen nieuwe impulsen te geven ten behoeve van de werkgelegen heid. Ook wethouder Blom- maert bleek geporteerd voor wat meer industrie. Ook het punt van de indus trialisatie west en oost van het Baalhoekkanaal kwam aan de orde. De heer Colsen meende de heer Molthoff op een in consequentie te betrappen. „Op 24 augustus hebben we het besluit genomen, dat we het Baalhoekkanaal in dit sta dium niet konden aanvaarden en daarom verwondert het me u nu te horen zeggen, dat er ten oosten van het kanaal in dustrie moet komen", aldus zijn betoog. Wethouder P. Brand bleek een tegenstander van industrie aan de westkant van het kanaal. Het jubileumconcert, dat het Hulster Gemengd Koor ter ge legenheid van zijn 15-jarig be staan gisteravond in de Sport hal Den Dullaert heeft gege ven, is een groot succes gewor- aen. Ruim duizend toehoorders waren gisteren aanwezig om het koor met de kapel van de Koninklijke Luchtmacht te ho ren concerteren. Luid applaus welde op toen he jubilerende koor zijn plaats achter de Luchtmachtkapel innam. Het programma voor de pauze liet de aanwezigen genieten van afwisselend kapel- en koor werkrespectievelijk onder de bezielende leiding van majoor H. van Diepenbeek en Jo Ivens. Het gedeelte voor de pauze was gereserveerd voor populair-klassieke muziek, waaraan solistische medewer king werd verleend door de sopraan Ank Keipiders. Na de pauze was het de beurt aan het lichtere genre, waarin achtereenvolgens Braziliaanse, negrospirituals en Jamaicaanse muziek ten gehore werd gebracht. Hieraan werd solistische medewerking verleend door de bas Robert Holt. Het donderend applaus aam het. eind van het concert maakt duidelijkdat het Hulster .Gemengd Koor er in geslaagd ,wa§ met het publiek dankzij '"dit grandioze concert en de medewerking van solisten en de kapel van de Koninklijke Luchtmacht zijn jubileum te vieren. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Mevrouw M.J. Korbee-Arnold heeft don derdagavond haar intrede ge daan in de Terneuzense ge meenteraad. Zij volgt in de fractie van de WD, de heer A.C.S. van Breda Vriesman op, (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE Ge deputeerde Staten van Zee land hebben het gemeentebe stuur van Hontenisse bericht het plan voor de nieuwe gym zaal in Kloosterzande goed te keuren. Men 'noopt nu binnenkort met de bouw te beginnen. De gymzaal komt aan de Kenne- dysingei. Show De drive-in-disco- theek Aqua Dest zal van avond in de soos van het gemeenschapscentrum Malpertuus een show geven onder het motto „Gouwe Ou we". Het optreden begint om 20.00 uur,. Kaarten In het café „De Gouden Kroon" bij L. de Vos zal zondag een prijskaarting worden gehouden, waarbij de prijzen bestaan uit hazen, ko nijnen en paling. Aan deze prijskaarting is een verliezers- ronde gekoppeld, waarvoor aparte prijzen ter beschikking staan. De kaarting begint om zeven uur 's avonds. (Van een onzer verslaggevers) HULST De gemeente Huist krijgt mogelijk binnenkort een alarm-nummer voor het melden van kwalijke luchtjes, veroor zaakt door (Antwerpse) industrieën. Dit heeft wethouder J. Stolte van milieuhygiëne gisteravond in de gemeenteraad mee gedeeld in het kader van een debat over de industriële expansie in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Voorlopig zullen alle klach ten over luchtverontreiniging door de wethouder persoonlijk nog worden ingewacht, zo heeft hij meegedeeld. Overi gens zal het alarm-nummer niet van al te grote betekenis zijn. Bevoegdheden op het ge bied van de luchtverontreini ging ontbreken, zodat als er klachten zijn volstaan moet worden met het doorgeven daarvan naar Middelburg. Het Hulster raadslid W. Colsen heeft er gisteravond op geat tendeerd, dat de aanwezigheid van het Antwerpse industrie gebied op rustige weekendda- gen aan de penetrante geur goed merkbaar is.- Er is gister avond in de Hulster raad lang en breed gepraat over de in dustriële expansie. Daartoe waren verschillende aanleidin gen. Allereerst het verschil van mening met Terneuzen naar aanleiding van uitlatingen van burgemeester Aschoff. En op de tweede plaats, de gegevens over de geluidshinder die het land van Saeftinge bedreigt. Wat de eerste kwestie betreft, heeft het raadslid Rob Eeman er gisteravond namens zijn fractie op gewezen van me ning te zijn, dat burgemeester Molthoff wel wat vlug over stag is gegaan voor de verkla ring, die zijn Terneuzense col lega met betrekking tot enkele van zijn uitspraken heeft ge geven. Zoals bekend werd in de vorige raadsvergadering een motie aangenomen, waarin de raad zijn vertrouwen in de Terneuzense burgemeester op zegde. Aanleiding daartoe was een uitspraak met betrekking tot de aanleg van industrieter rein bij Ossenisse. Over die uitlatingen was de raad niet te spreken. Volgens een later toegezonden brief van burgemeester M'-lt- hoff zou heel de zaak op een misverstand rusten. Burge meester Aschoff had hem ver zekerd, dat de Hulster raads leden zijn woorden verkeerd hebben geïnterpreteerd, maar daarvan bleek de heer Eeman niet zo overtuigd. „Ik zou niet zo snel in de armen van Aschoff gevallen zijn als u". zo merkte dit raadslid op aan het adres van de heer Molthoff, „Ik geloof niet, dat iemand het hier verwacht heeft, dat Aschoff zou toege ven, dat hij zijn uitlatingen bedoelde zoals wij die hebben opgevat". Voor burgemeester Molthoff bleek het een afgeda ne zaak. Hij merkte op niet te (Van onze oorrespondent) SAS VAN GENT Zondag 29 oktober a.s. is het Vietnam- zondag De werkgroep Jonge- renkerk in Sas van Gent heeft deze gelegenheid aangegrepen om op zondag in Sas van Gent in de r-k. kerk een dienst te verzorgen, die geheel in het teken v an de Vietnam-zondag zal staan en als thema heeft: „Wij, die ontkennen wat ge beurt. Er is getracht om door mid del van teksten, aangepaste zang en muziek tot een pas sende omlijsting te komen. Voor een onderwerp dat de gemoederen al zolang bezig houdt. twijfelen aan de goede bedoe lingen van zijn collega. Ee man: „Terneuzen heeft wat ons betreft hiermee de „gele" kaart gekregen en dat blijft gehandhaafd. (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE In verban- ding met de opheffing van het bureau voor medische sport keuringen in Hulst, zijn de werkzaamheden daarvan over genomen door de afdelingen jeugd- en sportzaken van de gemeente Hulst en Hontenis se. Voor de sportmensen in Hontenisse betekent dit, dat als ze voor hun sport medisch gekeurd wensen te worden, zij hun verenigingen dienen te verzoeken hen daarvoor aan te melden bij de afd. jeugd- en sportzaken ter gemeentesecre tarie. (Van onze correspondent) HULST Het jongerenkoor Hulst verzorgt vanavond om 19 uur een jongerendienst in de basiliek te Hulst. Lezingen en teksten zijn gegroepeerd rond Vraagstukken als: „Hoe je le ven inhoud te geven", „opoffe ring voor de ander" en „leven en dood". Het thema van de dienst luidt als een conclusie „het zou je de kop kunnen kosten". Een eigen combo (orgel, bas- en sologitaar, trompet, klarinet en drum) verzorgt de begeleiding van het jongeren koor dat onder leiding staat van Anton de Kort. Voorgan ger is kapelaan J. van der Heijden. Het jongerenkoor bestaat nu bijna twee jaar en telt meer dan vijftig leden. In totaal verzorgde men in Hulst en omgeving 24 diensten. Daarbij werden Sluiskil, Groenendijk, Terhole, Ciinge, Lamswaarde en Huiten (N.B.) bezocht. Op 18 november verzorgt het jon gerenkoor Hulst een dienst in Terhole. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg, Dok ter G- de Bruijekere, Brou werijstraat 8 te Oostburg, tel. 01170-2323. Axel, Dokter Kok, tel. 01155- 1555. Biervliet en Hoofdplaat en IJ- zenzijke Dokter H. van der Pas, Hoogstraat 1 te IJ- zendijke, tel. 01176-366. Borsele en Nieuwdorp, De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dokter Gelderblom te Nieuwdorp, tel. 01196-327. Breskens en Groede Dok tér Janzen te Groede, tel. 01171-366. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, Dokter Beek te Zuidzande, tel. 01170- 2424. Clinge, Koewacht en St.-Jan- steen, Dokter Melchers, tel. 01146-327- Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande, De praktijk van de huisart sen J. Geldof, H. Zwaxtele en S. Wöstmann wordt tot maandagochtend 8 uur waargenomen door dokter J. Kole, Kerkstraat 38 te Hoe dekenskerke, tel. 01193- 262. Goes, Dokter J. Deen, Valc- keslotlaan 30 tel. 4373. Hoek, Philippine en Sluiskil, Dokter Van Haelst, Spoor straat 46a, te Sluiskil, tel. 444. Hulst, Dokter W. Gielen ,tel. 2969. Kloosterzande, Dokter J. ter Burg, tel. 01148-377. Tot maandagmorgen 8 uur. Middelburg, Mw. J. Pel-Mel- link, Rouaansekaai 11, tel. 01180-2585 (zaterdag) en dokter J. P®1, idem (zon dag). Reimerswaal, Dokter P. Pol derman te Y erseke, tel. 01131-1300 en dokter Kon- stantse te Krabbendijke, tel. 01134-1444. Sas van Gent e.o., Dokter F. Puylaert, Oostkade 19 te Sas van Gent, tel. 1366. Terneuzen, Dokter J. Stevens, Scheldekade 27, tel. 2020. Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondagavond 24 uur. Vlissingen, Dokter J. Cramer, tel. 3619 (tot zaterdag 24 uur) en dokter C. Dekker, tel. 2950 (van zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Wolphaartsdijk, 's-H. Arends- kerke, 's-H. Hendrikskinde ren en Ileinkenszand, Dok ter A. Vos te Wolphaarts dijk, tel. 01198-231. Zaamslag, Dokter C. Verboom, Axels est raat 2 te Zaamslag, tel. 01153-377- (ADVERTENTIE) een horloge, dat 100% overeenkomt met Uw moderne smaak voor het nieuwe, voor het andere, voor de vormen, die van deze tijd zijn. JUWELIER-HOBLOGER LANGE NIEUWSTRAAT 26 HULST (Van een onzer verslaggevers) GRAAUW „Je wordt er gek van. Er worden steeds alle mogelijke plannen op je losge laten. Laten we er ons niet bezorgd om maken, want ik geloof er op den duur niets meer van, van heel dat plan". Dit is het commentaar van NCB-voorzitter F. de Waal uit Graauw op de onzekerheid, waarin de landbouwers rond Graauw in verband met het Baalhoekkanaal nog steeds verkeren. Binnenkort wordt er, zoals we al schreven, door rijkswa terstaat een voorlichtingsbij eenkomst belegd, maai- te heer De Waal zegt niet de illusie te hebben, dat daarop enige duidelijkheid wordt ge bracht. in de materie. Rond Graauw zit nog steeds een grote groep boeren te wachten op het moment, dat men een seintje zal krijgen, dat de ruil verkaveling in het noordelijk gebied uitgevoerd mag wor den. Dit project is in verband met de onzekerheden rond bet Baalhoekkanaal nog steeds op geschort. „We worden van het kastje naar de muur ge stuurd". aldus de heer De Waal, die daaraan toevoegt: „Ik heb altijd gezegd: van het eerste plan hoef je niet bang te zijn, maar wel van het ze vende, want dat wordt uitein delijk uitgevoerd". En verder- „Alle uitlatingen van dit mix- ment komen de duidelijkheid niet ten goede. Het is nog steeds een over en weer ge praat. De ene zegt dit en een ander weer iets anders. Tk vraag me onderhand af of er nog wel een uitvoering van een plan komt. Er wordt nog druk gesproken over de vraag waar er nu industrie moet ko men. maar dat heeft geen zin, want er is geen enkele kandi daat Wanneer er industrie moet komen, zouden we dat toch het liefst zien aan de oostkant van het kanaal, waar het aansluit op het Belgische industriegebied". Volgens de heer De Waal kunnen er spoe dig metingen verwacht wor den op de plaats, waar straks de Baalhoeksluis 'moet komen. Ondertussen wachten de boe ren in het gekozen tracé maar af. Verschillende van hen wil len hun land verbeteren door drainage aan te brengen, maar ze krijgen er geen toestem ming voor, zolang niet exact bekend is wat er met het Baalhoekkanaal moet gebeuren. Ock daarvoor heeft de heer De Waal weinig goede woor den over. „Het kan nog wel tien jaar duren voor dat kanaal er is. Zolang kar, bij die land bouwers de zaak toch niet stil blijven liggen. De manier waarop we van het kastje naar de muur worden ge stuurd wekt steeds meer wre vel op". TANDARTSEN O.-Z.-Vlaanderen, Tandarts W. Neve, Rooseveltlaan 51 te Axel, tel. 01155-2332 (zater dag van 10-10.30 en 18-18.30 uur, zondag van 12-12.30 uur). W.-Z.-Vlaanderen, Tandarts A. van Herk, te Oostburg, tel. 01170-2493 (zaterdag en zondag van 12-12.30 uur) Walcheren, Tandarts H. de Vries, Badhuisstraat 107 te Vlissingen, tel. 01184-2644 (zaterdag van 9-10 uur, zon dag van 11-12 uur) Z.- en N.-Beveland, Tandarts D. Hage, Grote Kade 28 te Goes, tel. 01100-6727 (zater dag en zondag van 9-10 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag, Dokter C. Cysouw te Axel, tel. 01155- 1488. N.- en Z.-Beveland, Dokter G. Boneschanscher te Kruinin- gen, tel. 01130-1233. W.-Z-Vlaanderen, Dokter J. v. d. Vijver te Oostburg, tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg, Sluis, Zr. Ancilla te Aardenburg, tel. 01177- 1746. Axel, Koewacht, Zaamslar, Zuiddorpe en Overslag, Zr. A. Guelen, Schoolstraat 18 te Koewacht, tel. 01146- 684. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke, Zr. Causemaee- ker te IJzendijke, tel. 01176- 367, b.g.g- 01152-283. Goes, Zr. M. Bossert, Pr. Ire- nestraat 37 te Kioetinge. Ellewoutsdijk e.o. Zr. J. Sinke, Beatrixstraat 10 te Nieuwdorp tel. 01196- 12200. Hoek, Philippine en Sluiskil, Zr. Eustella, Jacob Hobein- straat 2 te Philippine, tel. 01159-306, b.gg. 01157- 451. Hulst en Hontenisse, Zr. Ver- reecken, tel. 01142-344. Krabbendijke, Waarde en Ril- land-Bath, Zr. J. Dieleman te Rilland, tel. 01133-460. Sas van Gent, Zr .van Dorse- laer, Beneluxstraat 128, tel. 01158-1916. Terneuzen, Zr. D. Hobbel ,Van Steenbergenlaan 66, tel. 3360- Wemeldinge, Kapelle-Biczelin- ge Kioetinge, 's-H. Abtskerke, 's-Gravenpolder, Hoedekens kerke cn Baarland, zr. A. Knook. ds. Boersmastraat 25 te Kioetinge .tel. 01100-6532. Yerseke, Kruiningen en Hans- weert, Zr. C. Grootendorst te Kruiningen, tel. 01130- 1545. APOTHEKEN Goes, Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg, Apotheek A. Rin geling, Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen, Apotheek Klaas- sen, tel- 2090 Vlissingen, Apotheek D. v. d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 2