Leder- technicus Hef twee-minuten- recept. direkteur ASSISTENTE „Wat wij gedaan hebben toen ons wagentje kuren begon te krijgen? Gewoon 't geld geleend voor een nieuwe. COMPUTERPROGRAMMEUR ~*y MOORD NEDERLAND NEDSCHROEF IMVB, bank voor persoonlijke lening. NET KAMERMEISJE LEERLING-KOK HOTEL „WILLIAM Internationale ervaring kan van doorslaggevende betekenis zijn voor uw carrière! jong commercieel/technisch medewerker „Stichting Huize CHARITAS te Steenbergen per ^maand*0* f £UR0PEAN COMPUTER SCHOOI verdient een ervaren Het advokatenkantoor van J. G. W. VREYLING voor de secretaresse een gevorderde Zaterdag 28 oktober 1972 27 In Duitsland hebben wij een goede relatie, een chemische onderneming met een uitgebreid pro- duktieprogramma, die u graag de kans biedt om uw internationale ervaring uit te breiden tot over héél Europa. Eén van zijn produktgroepen is de afdeling leder en pelshulpgrondstoffen waar nu een vacature bestaat voor een MVLS-niveau of met gelijkwaardige opleiding. Daarnaast dient hij een meerjarige theoretische en praktische ervaring op het gebied van leder bereiding te bezitten. Ook is het noodzakelijk dat zijn spreekvaardigheid van het Duits en van het Engels en/of van het Frans goed te noemen is en hij moet wel bereid zijn om veel te reizen. Zijn taak wordt namelijk het adviseren van afnemers en importeurs in Oost- en West- Europa, bij hun technische problemen. Zijn ad viezen zullen vooral betrekking hebben op de toepassingsmogelijkheden van de chemische hulpgrondstoffen van onze relatie. Hoewel hij ter plaatse bij de cliënt zelfstandig adviseert kan hij natuurlijk op de steun rekenen van een uitstekend geoutilleerd laboratorium. Het aanvangssalaris voor deze wel zeer dynami sche functie bedraagt, afhankelijk vain leeftijd en ervaring DM 30.000 tot DM 35.000. De woonplaats van de gevraagde man wordt de omgeving vam Koblenz am Rhein waar het hoofd kantoor van onze relatie gevestigd is. Een bijzon der aantrekkelijk woongebied. Hebt u interesse, bel dan strikt vrijblijvend naar de heer H. Karssen (ook bereikbaar buiten de kantooruren). Graag geeft hij méér inlichtingen over de aangeboden functies. U kunt er op rekenen dat uw identiteit niet zon der uw toestemming aan de opdrachtgever be kend wordt gemaakt, en dat uw persoonlijke ge gevens strikt vertrouwelijk behandeld worden. adviesbureau voor personeelsbeleid zwarte dijkje 17 - noordscheschut post hoogeveen -telefoon 05284-1978 Nedschroef n.v., fabriek van bouten, moeren, en andere bevestigingsartikelen, vervaardigt daarnaast machines voor de schroefboutenindustrie over de gehele wereld. De verkoopstaf die met de verkoop van deze kapitale machines is belast, zoekt versterking in de vorm van een Deze zal mede belast worden met de verkoop van machines die bouten en moeren, fasteners en non-fasteners vervaardigen. Wanneer wij het signalement van deze funktionaris moeten schetsen, komen de volgende wensen naar voren: HTS of gelijkwaardige opleiding. enige ervaring in de verkoop van technische units, goede gespreksvaardigheid, hij moet zich in verschillende talen in woord en schrift kunnen uitdrukken zijn leeftijd zal liggen tussen de 25 en 30 jaar. Als u belangsteliing voor deze funktie hebt en uw kapaciteiten en signalement overeenstemming vertonen met bovenstaande kenschets, schrijft u dan een uitvoerige sollicitatie aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van Kanaaldijk 71 - Helmond Holland - Tel. 04920-38833 Onze lezers zijn markl, een ruime markt want zijn er velen het (We leenden 4.500,36, af te lossen in 30 x f 180,- per maand) Gedurende ruim 45 jaar heeft de NVB honderdduizenden ge zinnen geholpen met geldle ningen voor allerlei doeleinden. Geld lenen is bij de Nationale Volks Bank een heel gewone Rente fiscaal aftrekbaar. Kwijt schelding van de restant-schuld bij overlijden. Méér informatie? Kom eens langs, bel of schrijf even. Er zijn NVB-vestigingen in bankzaak. Uw aanvraag wordt Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, snel en correct afgehandeld. Binnen enkele dagen heeft u bedragen tot 9.000,- in handen. Af te lossen in maximaal 3 jaar. Enschede, Den Haag, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht en Zaandam. Rotterdam, "Mauritsweg 45,010-135743 Een nieuw staaltje van elektrisch comfort: de Croque Monsieur van Tefal. Om hamburgers, cheeseburgers, beefburgers en tosti's mee te bakken. Naar eigen recept. In twee minuten. Aan tafel. Met twee tegelijk. En niets koekt aan.Want de Croque Monsieur heeft dezelfde wonderbaarlijke binnenbekledingdie uwel kent van de pannen. Prijs: f 69,-. Bespaart u een hoop gedoe in de keuken. Vraag uw winkelier of bel anders Tefal -Rbenpn (08376- 9103/3109) voor verkoopadressen in uw omgeving. Het Bestuur van de roept gegadigden op voor de funktie van Huize Charitas is een bejaardentehuis met een kapaciteit voor 160 verzorgden. De taak van de nieuw aan te trekken direkteur zal zich goeddeels bewegen, enerzijds op het terrein van de beleidsvoorbereiding voor het Bestuur in het kader van de zich wijzigende plaats van het verzorgingstehuis in de samenleving, anderzijds op het terrein van de uit voering van de genomen beslissingen in het totale ge heel van de interne organisatie en de externe relaties met andere organisaties op het terrein van het bejaar- denwerk. Tot één van de taken van de direkteur behoort ook de advisering van het Bestuur inzake eventuele nieuw-, dan wel verbouw. De honorering van deze funktie, alsmede de overige sekundaire arbeidsvoorwaarden, geschiedt volgens de Salarisregeling van de Stichting L.S.B. Sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, worden gaarne ingewacht bij de sekretaris van het Bestuur, de heer W. Vanneste, Dinteloordseweg 78, Steenbergen. Wij leiden u op in een moderne mondelinge leergang tot het Rijkserkende diploma Computerprogrammeur De leergangen worden gegeven te Tilburg, Den Bosch. Onder leiding van bevoegde do centen met jarenlange praktijk ervaring. V Vereiste vooropleiding mini maal Mulo-Mavo of gelijk waardig. U moet beschikken over zin voor logica, Duur van de kursus 1 jaar. De examens worden afgenomen -oh^er toezicht van Min. van Economische Zaken. Jr Kursuscoördinator Ir. P. Bordewin. Honderden gingen u reeds voor. Ook zij hebben eerst inlichtingen en advies gevraagd. Ook voor u kan dit de eerste stap zijn naar een betere toekomst. Nu om scholen en specialiseren. Uitstel is afstel I Vul direkt onderstaande coupon in en stuur deze onge- frankeerd naar E.C.S. ANTWOORDNUMMER 250 EINDHOVEN Ook ik ontvang graag advies en inlichtingen •y Naam Adres Woonplaats U kunt ons telefonisch bereiken: 045-710446 en 040-411684 Beroep Opleiding Leeftijd E.C.S. - PASSAGE 4-10 HEERLEN uitnodiging aan moderne jonge mensen, om kennis te maken met een beroep vol afwisseling: verpleegkundige in Psychiatrisch Ziekenhuis „Rosenburg", Oude Haagweg 377, Den Haag. Een boeiend beroep Psychisch zieke mensen verplegen is eigenlijk een van de mooiste en dankbaarste dingen die moderne meisjes en jongens in hun leven kunnen doen. Want het is niet alleen het lichamelijk en medisch verzorgen van de patiënten, zoals dat in elk ziekenhuis gebeurt. Je werkt vooral ook op verschillende manieren daadwerkelijk mee aan het herstel van de mensen, die aan je zorg zijn toevertrouwd. Door moderne behandelingswijzen en geneesmiddelen zijn onze patiënten toegankelijker geworden voor psychische benadering. De opleiding ziekenverpleging B Je kunt als leerling-verpleegkundige worden aangesteld als je 17 bent en het diploma Mavo of gelijkwaardige opleiding hebt. Je krijgt dan een kosteloze opleiding voor het B-diploma, die 3 jaren duurt en waarin je van alles leert, 'zoals psychiatrische verpleegkunde, opvoedingsleer, psychologie, psychiatrie, anatomie, gesprekstechniek en geestelijke gezondheidszorg. Het salaris en de rest Bruto salaris leerling-verpleegkundigen le jaars 645.p.m. ,2p jaars 678.—p.m. 3e jaars 747.p.m. •Na-het behalen van het diploma bruto 969.tot 1801.— p.m., afhankelijk van dienstjaren en rang. Dd premie AOW/AWW (ca. 11%) komt voor rekening van het ziekenhuis. Bovendien: de eerste dienstkleding is gratis, je hebt een 5-daagse werkweek en afhankelijk van de leeftijd 17-20 dagen* vakantie per jaar. Toeslag voor onregelmatige diensten na de preklinische periode. Wonen Je komt eerst intern en krijgt dan een gezellige eigen zit/slaapkamer, compleet met voeding en bewassing van dienstkleding, waarvoor 165.per maand op het salaris wordt ingehouden. Als interne leerling ontvang je 2x per maand vergoeding reiskosten naar het ouderlijk huis boven 2,50 per keer. Omgeving „Rosenburg" ligt middenin een uitgestrekt bospark dichtbij het strand, de prachtige parken „Meer en Bosch en „Ockenburgh" en een kwartiertje met de bus van het centrum van Den Haag. De ontspanning "Er is een fraai gelegen tennisbaan, een midgetgolfbaan, een beatkelder, een bibliotheek en een personeelsvereniging. Kom eerst eens rustig praten Alleen of met je ouders. Schrijf even óf doe onderstaande bon op de post. Wij sturen dan een schriftelijke uitnodiging om eens rustig bij ons te komen praten en alles te vragen watje weten wilt. Reiskosten voor 2 personen worden vergoed. u Ik zal graag eens komen kennismaken met het werk van de verpleegsters en verplegers bij Psychiat b Ziekenhuis 'Rosenburg* S Naam meisje/jongen Adres Woonplaats Geboortedatum Schoolopleiding In een gesloten envelop, gefrankeerd als brief, sturen aan: PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS "ROSENBURG" Postbus 7019 - Den Haag Doelstraat 11 Hoogerheide, zoekt op korte termijn een Goede honorering. Telefoon 01646-2302. GEVRAAGD per 1 november tevens (wegens mil. dienst van huidige). Raadhuisstraat 139 HOOGERHEIDE Telefoon 01646-2520 ZÖV££l 5/£PT Deze serie advertenties is een publikatie van het Ministerie van Sociale Zaken met medewerkinq vandeaeza- menlijke banken (Bondsspaarbanken, Boerenleenbanken, Raiffeisenbanken, Handelsbanken) Rijkspostspaarbank Levensverzekeringsmaatschappijen, Spaarkassen, Raden van Arbeid (V.O.V.) -en leden van de Effectenbeurs'

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 25