t t Kerf-vers. Precies goed van Dat makkelijk rollen. vochtigheid. Vandaar die Vandaar dat je Samson zachte smaak.Die pittige geur. niet alléén maar rookt omdat Die soepele lange draad, 't zo voordelig is1,50 Eenleeuw van een shag lf° WERKVOORBEREIDER cjcef onze iezeró de ruimte via ruime informatie de om ae we<^ naar uw zaa L te vinden N.V. ZUID - NEDERLANDSCHE SPIRITUSFABRIEK N.V. Zuid-Nederlandsche Spiritusfabriek Woensdag 25 oktober 1972 ^oococcccooooccooeooeccoocooooocoooooe Zaterdag 28 oktober a.s. hopen onze ouders A. DE KEVER en M. DE KEVER - DE BRYN hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Gelegenheid tot feliciteren van 4 tot 5 uur in de Tybaertstraat 6, Nieuw Namen. Na een leven vol liefderijke toewijding aan zijn gezin ontviel ons heden na een kortstondige ziekte, gesterkt door het H. Sacrament der Zie ken, mijn lieve man en onze lieve vader, be huwd- en grootvader, de heer ALFRED PETRUS DE RIDDER echtgenoot van Eliza Maria Dankaart in de leeftijd van 69 jaar. Wij bevelen onze dierbare overledene in uw gebeden aan. Hengstdijk E. M. de Ridder-Dankaart Emmeloord G. Bolwijn-Everaert H. Bolwijn en kinderen Hengstdijk P. van Gassen-Everaert H. van Gassen en kinderen Hengstdijk J. Bilterijst-Everaert J. Bilterijst en kind Axel E. de Maat-de Ridder W. de Maat en kinderen Familie De Ridder Familie Dankaart Familie Everaert Hengstdijk, 23 oktober 1972. De uitvaartdienst, waartoe u bij deze wordt uit genodigd, zal gehouden worden op donderdag 26 oktober in de parochiekerk van de H. Catha- rina om 10.00 uur. Eucharistieviering woensdag 25 oktober om 7 uur in de parochiekerk. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Bijeenkomst om 9.30 uur St.-Liduinaziekenhuis Hulst, ingang Tabakstraat. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit als zodanig te beschou- DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven ondervon den tijdens de langdurige ziekte en na het over lijden van onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de Heer PIETER JOHANNES WILLEMS betuigen wij onze hartelijke dank. Het medeleven van zovelen heeft ons goed ge daan. Kinderen Willems, Klein- en achterkleinkinderen. Sluiskil, oktober 1972. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed plotseling onze geliefde broer, schoonbroer en oom, de heer GERARD STREEFKERK in de ouderdom van 65 jaar. Kloosterzande, 24 oktober 1972. De familie Streefkerk. De begrafenis waarbij u beleefd wordt uitgeno digd zal plaats hebben op vrijdag 27 oktober om 14.00 uur te Kloosterzande. Vertrek van het Poorthuis. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van huize St.-Antonius te Groenendijk. In Huize „Charitas" te Roosendaal overleed na een langdurige ziekte nog vrij onverwacht, in de gezegende ouderdom van 79 jaar, tijdig voorzien van het Sacrament voor de Zieken, onze dier bare moeder, behuwd- en pleegmoeder, zuster en tante ANNA MARIA GODRIE weduwe van Antonius Karremans Roosendaal C. J. Karremans H. M. Karremans-Krijnen C. J. Karremans Izn. Familie Godrie Familie Karremans Roosendaal, 23 oktober 1972 Fortuinstraat 18 B. De plechtige uitvaartdienst, waarbij U wordt uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 26 okto ber te 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Doper. Op woensdag 25 oktober wordt te 19.30 uur in de kapel van „Mariëngaard", Nieuwstraat, een avondwake gehouden voor onze dierbare over ledene. Samenkomst a.s. donderdag te 10.25 uur in de parochiekerk. Moeder is opgebaard in de rouwkapel van Huize „Charitas", Kalsdonksestraat 89; de bezoekuren zijn van 15.00 - 15.30 uur en van 19.00 - 20.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in „Schuttershof", Nispensestraat 21. DANKBETUIGING Hierbij danken wij U allen hartelijk voor de vele felicitaties, cadeaus en bloemen, die wij bij gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. Fr. Ploegaart-Bokstael. Philippine, Vaartstraat 5. DANKBETUIGING Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank, namens wederzijdse ouders aan familie, vrien den, buren en kennissen voor de vele felicitaties, bloemen en cadeaus, die wij bij ons huwelijk mochten ontvangen. G. de Mey-de Schepper. Zuiddorpe, Moerspuistraat 7. _!_L Samson shag is kerf-versdaarom smaakt-ie zo zacht Kerf-vers. Want Samson shag roken we met z'n allen, 't Blijft nooit te lang in de winkel liggen. Bergen op Zoom vraagt voor spoedige indiensttreding een die onder supervisie van de Chef Technische Dienst in hoofdzaak zal worden belast met de voorbereiding van de uit te voeren reparatie- en onderhoudswerkzaamheden. Tot zijn taak behoort o.m. het opzetten van een preventief onder- houdssysteem de planning van de door de technische dienst uit te voeren opdrachten het bijhouden van de aan de werkzaam heden bestede uren en materialen het in samenwerking met magazijn en inkoop zorgen voor een tijdige aanvoer van de benodigde materialen en onder delen. Gedacht wordt aan iemand van minimaal 25 jaar oud, in het bezit van U.T.S./M.T.S.-werktuigbouw of gelijk waardige opleiding (evt. Scheepswerktuigbouwkundige A) met ervaring op hogergenoemd gebied. Sollicitatie te richten: Postbus 6, Bergen op Zoom

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 4