IJS VRIJ AXELER AMBACHT VERHOOGT GESCHOT Neckermann-Nederland maakt in Hulst snelle groei door Hulst wil buiten- kernen niet vergeten MIDDENSTANDER WIL MEER LEVEN IN BROUWERIJ IN GROOTTE VIERDE POSTORDERBEDRIJF IN NEDERLAND GAAT FLINK UITBREIDEN; VERHUIZING NAAR ST. JANSTEEN HI-FI STEREO Carnavalsdeiegatie uit Hamme naar 11/11 St. Jansteen wc houdt bingo-avond Toch steun voor tafeltennis vereniging bij verfraaiingsplannen „Er gebeurt hier in Hulst totaal niets55 schieting in hulst stad streek Volkskoers Heikant Terneuzen Burgerlijke stand 's-Heerenhoek •Ispèel Oostburger in Frankrijk veroordeeld Zaterdag 21 oktober 1972 2 AXEL Maar liefst ruim 1200 kinderen moesten in de „Friture Beethoven" aan de Beet- hovenstraat in Axel „verwerkt" worden toen daar een dezer dagen een nieuwe produktie- eenheid feestelijk in be drijf werd gesteld. Per circulaire had het bedrijf aangekondigd dat aille kinderen 's middags van twee tot drie uur gratis een ijsje mochten komen halen, omdat men voortaan „heerlijk vers ijs, door onszelf gefabri ceerd, in diverse sma ken" gaat verkopen. De Axelse jeugd liep al spoedig „warm" voor dit „ijselijke" nieuwtje en bestormde „Beethoven" massaal. Het gevolg was, dat de ajjsmafoers haastig besloten om het proef- uurtje te verdubbelen. (Van een onzer verslaggevers) HEIKANT De belangstel ling bij de laatste volkskoers, die vandaag in Heikant wordt verreden, gaat vooral uit naar de verrichtingen van de plaat selijke favoriet Theo van de Brande. Naast zijn titel van kampi oen op de hometrainers 1972, behaalde hij dit seizoen reeds twee overwinningen op de weg. Uiteraard zal de concur rentie in deze slotkoers bij zonder gVx>t zijn. Geboren: Suzanne, dv A van Pamelen-De Bakker. Je roen, z v H. Verstraete-Aers- sens. Michael, zv C. Vervaet- Duerinck, Axel. Ronald, zv S. den Deurwaarder-van de Vre de, Linda, dv A. Strijdonck- Hamelink. Helena, dv J. van de Wege-Moens. Borislav, zv S. Nidorfer-Novak. Bianca, dv R. Zaal-Eleveld. Dominique, dv W. Verdoorn-van den Berg, Axel, Yorick, z v R. de Lange- van der Zee, Axel. Sonja, dv A. Riemens-Verhelst. Karen, dv C. de Smidt-Oris. Johnny, zv G. Walhout-van de Wege. Gelein, zv C. Buijze-Moes, Sas van Gent. Roek, zv H. Kalee- Hoffmam. Daniel, zv R. Dobbe laar-De Meijer, Sas van Gent.. Paul, zv J- van Straten-Wil- lems. Frank, zv J. Leenhouts- Dezutter. OndertrouwdJ. Man- have, 24 jaar en P. Theunisse 17 jaar. M. de Jonge, 25 jaar en P. Kiel 22 jaar. A. Prins, 22 jaar en A. Lensen 23 jaar. A. Sibein, 21 jaar en M. Schip per, 16 jaar. Getrouwd; C- Goossen, 21 jaar te Axel en P. de Putter, 21 jaar. M. de Doelder, 25 jaar en A. de Ruijter 21 jaar. F. Dubbeldam, 20 jaar en L. El- ve, 23 jaar. M. Polderman, 19 jaar, en M. Mirrer, 17 jaar, G. Buti, 34 jaar te Florence (Ita lië) en C. Davids, 31 jaar, M. Scheele, 24 jaar en E. Lensen 25 jaar. J. van' Rosevelt, 26 jaar te Oostburg en K. de Troije, 20 jaar. Overleden; Aimé Coppejans, 52 j-aar gehuwd geweest. Eli zabeth de Blaeij, 69 jaar echt genote vain J. van Opdorp te Sas van Gent. Francoise Jon gejan, 85 jaar gehuwd geweest te Axel. Reinerus Kuipers ,57 jaar gehuwd wonende te Rot terdam. Willem Domenie, 80 jaar gehuwd. Clara Deij, 77 jaar echtgenote van J. de Blaeij. Collecte De jaarlijkse Zeeuwse Collecte die onlangs in 's-Heerenhoek gehouden werd, heeft f 609,- opge bracht. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het waterschap Axeler ambacht ziet zich ge noodzaakt om het geschot te verhogen met 5 gulden per hectare voor ongebouwde ei gendommen en 1,67 procent van de belastbare opbrengst van de gebouwde eigendom men om een gat in de begro ting voor 1973 weg te wer ken. De gewone dienst van de begroting sluit met een nade lig saldo van ruim 108.000 gul den en de kapitaaldienst met een tekort van 703.454 gulden. „Hoe langer hoe meer doet het gemis aan een behoorlijke fi nanciële verhouding tussen het rijk en de waterschappen zich gevoelen", aldus de aan biedingsbrief. „Een dergelijke regeling is nodig ter erken ning van de taak, die de wa terschappen hebben te vervul len in het algemeen belang". Opgemerkt wordt, dat het niet mogelijk is om door te blijven gaan met het verhogen van het geschot. „Wanneer er reeds waterschappen zijn, die boven de 100 gulden per hec tare aan dijkgeschot gekomen zijn, is het wel duidelijk dat deze zaak dringt" zo staat in de aanbiedingsbrief. Er is naar gestreefd om de stijging in de kosten voor onderhoudswerken zoveel mogelijk te beperken, zonder het verzorgingsniveau al te zeer aan te tasten. „Wij willen er voor waken om, bij onze pogingen de begrotings cijfers binnen redelijke per ken te houden, te vervallen in een situatie van mindere dienstverlening aan onze inge landen aldus de brief. Daarin wordt verder gezegd, dat het huidige verzorgings- peil koste wat kost gehand haafd dient te blijven. Ook de opheffing van de wet van 1870 op de calamiteuze polders komt in de aanbiedingsbrief ter sprake. Deze kwestie is in waterschapskringen al lange tijd een heet hangijzer. Het waterschap wijst er op, dat het overleg in deze zaak nog steeds giapnde is. „Wij blijven op het stand punt staan, dat er in de plaats van de wettelijke regeling, zo als die nu bestaat, een andere acceptabele regeling dient te komen, die het waterschap niet voor grotere uitgaven plaatst en dié de risico's, die bij zeeweringen nu eenmaal gelopen worden, op een be hoorlijke wijze opvangt". In de aanbiedingsbrief wordt er verder op gewezen, dat het geschot met de nood zakelijke verhoging zal stijgen tot een bedrag van 77 gulden. De begroting zal op woensdag 13 december tijdens een bij eenkomst in het cultureel cen trum ,De Halle" in Axel wor den behandeld. (ADVERTENTIE)1 elektr/nika Hoofdstraat 16 St Jansteen Hulet Tel OU40 2491 - 0 Omringd door „haar" kleuters is gistermiddag om halfvier in de Henricus-kerk in Clinge mejuffrouw Rita Wullaert (20) in het huwelijk getreden met Antoin Sponselee (23). Rita is, zoals blijkt, kleuterleidster en haar echtgenoot monteur van landbouwwerk tuigen, De jonggehuwden gaan zich vestigen in Nieuw-Namen, waar Rita verbonden is dan het kleuterschooltje. (Van een onzer verslaggevers) SINT-JANSTEEN/HULST Het postorderbedrijf Nec- kermann Nederland N.V. verwacht in maart van volgend jaar te kunnen beginnen met de bouw van een nieuwe goe derenopslagplaats aan de Geslechtendijk in Sint-Jansteen. Als tweede fase zal het complex in een later stadium wor den aangevuld met een kantoorgebouw. 0 De 24-jarige Hulstenaar Jo Leeraert heeft zich deze week, zoals wij in de krant van gisteren al meldden, tot koning gescho. ten van de Hulster schuttersmaatschappij „De Batavieren". Hier prijkt de kers-verse koning met de hoge vogel, waaraan hij zijn predikaat ontleent, temidden van schuttersvrienden. De foto werd genomen in „Het Bonte Hert" in Hulst, enkele uren na het succes, dat met de nodige pilsjes is gevierd. Het is de bedoeling om het huidige onderkomen aan de Absdaolseweg in Hulst af te stoten, maar wanneer dat zal gebeuren is op dit moment nog niet bekend. Neckermann wil in Sint Jansteen voor de uitbreiding 4 hectare kopen. Dat is het tienvoudige van hetgeen, waarover men nu be schikt. Als de expansie van het bedrijf zich de komende jaren zal voortzetten wordt te vens rekening gehouden met een aanzienlijke uitbreiding van het personeelsbestand. Momenteel zijn er 162 mensen bij dit postorderbedrijf, dat zich vier jaar geleden in Hulst vestigde, waar men aanvanke lijk heeft samengewerkt met de textielcentrale. Nadat deze centrale vanwege financiële moeilijkheden geliquideerd moest worden, is Neckermann een zelfstandig bestaan gaan .leiden als dochteronderneming van het Duitse bedrijf. Het was daarmee de eerste buiten landse vestiging. Volgens di recteur P. Lang geven de ont wikkelingen van het bedrijf in Nederland sinds.de definitieve vestiging in Hulst, alle reden tot tevredenheid. De omzet is van 8,4 miljoen gulden in 1969 gestegen tot 19,1 miljoen in het vorig jaar en verwacht mag worden, dat deze stijging zich over dit jaar zal voortzet ten. Gebrek aan voldoende ruimte beperkt evenwel de expansiemogelijkheden, en dat is de reden, dat men in Sint Jansteen een nieuw ge bouw wil wegzetten. Over de bezwaren, die daar tegen door de plaatselijke middenstand naar voren zijn gebracht zegt Neckermann directeur Latng: „Wij persoon lijk zien die middenstand niet als concurrent. Zij hebben van ons ook geen last. Wat het argument betreft minder wo ningen als wij daiar komen:] dat is inmiddels door de ge-; meente weerlegd. De huizen die aan de Geslechtendijk niet gebouwd kunnen worden, om dat Neckermann daar komt, zullen elders verrijzen. Als het Neckermann lukt om uit te breiden zal er straks meer personeel komen en die men sen willen allen dicht bij hun werk wonen. Dat kan alleen maar voordeel hebben voor de plaatselijke middenstand". Landelijk gezien behoort het ln Hulst gevestigde postorder bedrijf tot de vier grootste van Nederland. Bovenaan prijkt Wehkamp met een marktaandeel van 46 procent, gevolgd door Termeulen en Keurkoop met 10 en 7 procent. Neckermann Nederland heeft een marktaandeel van 5 pro cent. De komende jaren hoopt men dit percentage aanmerke lijk op te kunnen voeren, als alle uitbreidingsplannen zijn gerealiseerd. De heer Lang: „Onze toekomstige verwach tingen zijn positief. Dat kunt u wel afleiden uit onze plan nen". Het enige probleem doet zich voor op het personeelsge bied. Het is erg moeilijk om aan gekwalificeerd personeel te komen. Daarvoor moet men over het algemeen een beroep doen op de arbeidsmarkt el ders in Nederland. Verder heeft de Neckermann directie het best naar de zin in Hulst. De geïsoleerde ligging ten opzichte van de rest van Ne derland speelt geen rol en de vestiging in deze gemeente kan alleen maar voordelen hebben, als men mogelijk in de toekomst de vleugels naar België wil uitslaan, „Maar daaraan denken we de komen de jaren nog niet", aldus het commentaar. Overigens is de betekenis van de Nederlandse postorderbedrijven landelijk gezien lanig zo groot nog. niet ais in Duitsland, waar deze bedrijven alles bij elkaar een marktaandeel van 5 procent hebben. In Nederland is dat op het ogenblik 1 procent, zo dat er nog volop expansiemo gelijkheden zijn. „Ik geloof overigens niet, dat we hier in Nederland die 5 procent zullen halen, want daarvoor is de mentaliteit van de bevolking anders dan in Duitsland. Daar kopen ze veel gemakkelijker via een postorderbedrijf dan hier", aldus de heer Lang, die verder overigens blijk geeft van een optimistische kijk op de toekomst. (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN Zater dag 11 november zal de carna valsvereniging De Wuitens uit Hamme in Belgic, bestaande uit de prins, raad van elf en dansmariekes (in totaal 35 personen) het prinsenbal in het verenigingsgebouw bezoe ken. Deze Hamse carnavalsvere niging zal om 18 uur ontvan gen worden in café De Kroon door de Prins en de Raad van Elf van de Steense carnavals vereniging. Vanaf .café de Kroon zal het gehele gezel schap, begeleid door de Steen se harmonie en drumband, zich begeven naar café sport, waarvan eigenaar, de heer Co- legem, het initiatief nam voor het bezoek van deze Belgische carnavalsclub. Om 20 uur ver trekt men dan naar het vere nigingsgebouw, waar het prin senbal wordt gehouden. De muzikale omlijsting hierbij wordt verzorgd door het or kest van Frans Bonne. (Van onze correspondent) HULST De volleybalver eniging V.V.C. te Hulst orga niseert vanavond (zaterdag) om 9 uur een bingo-avond in café Ron de Vilder. Op deze avond is iedereen welkom. Er zijn prachtige prijzen te win nen. De opbrengst komt ten bate van de verenigingska" (Van onze correspondent) MIDDELBURG Het dage lijks .bestuur van de,Stichting SpoTtbelahgeh zal in de ver gadering van dinsdag a.s. hét algemeen bestuur vragen b. en w. van Middelburg te advise ren de tafeltennisvereniging Middelburg-Zuid met een be drag van f 125.000 tegemoet te komen bij de bouw van een eigen tafeltennisaccommodatie. Een aantal leden van het da gelijks bestuur was tegen het voorstel, maar na stemming bleek dat de meerderheid het Middelburg-Zuid-plan een warm hart toedraagt. (Van een onzer verslaggevers)] BOULOGNE-SUR-MER De; 30-jarige vrachtwagenchauffeur E.S. uit Oostburg is in Boulog- ne-sur-Mer bij verstek veroor deeld tot een half jaar gevan genisstraf, intrekking van het rijbewijs voor de tijd van drie jaar, twee boetes van elk 250 francs en een derde van 40 en 12.000 francs schadevergoeding plus rente voor de eisende partij. Volgens de aanklacht heeft de Oostburger op 20 maart in Wacquinghem aan het Nauw van Calais een auto-ongeluk veroorzaakt dat het leven kost te aan een 19-jarige toerist. S. nam na het ongeluk de vlucht, maar hij werd ge grepen. De politie stelde vast dat hij onder invloed verkeer de. aldus de aanklacht. Het hof in Boulogne heeft een bevel tot opsporing en aan houding van de verdachte uit gevaardigd. i (Van een onzer verslaggevers) HULST Burgemeester en wethouders van Hulst hebben er ongeveer 12.000 gulden voor over om in de gemeente op ver schillende plaatsen een aantal verfraaiingen uit te voeren. Be halve aan Hulst zelf, wordt daarbij ook gedacht aan de buiten kernen. Een voorste] om een krediet daarvoor te voteren komt aan de orde in de raadsvergadering van volgende week vrijdag. Het plan bestaat om in de diverse kernen bomen, bloem bakken en parkbanken te plaatsen. De totale kosten daarvoor worden geraamd op ruim 5000 gulden. Daarnaast wil men met Kerstmis voor taan elke plaats binnen de ge meente een eigen kerstboom, compleet met verlichting ge ven. Verder is er een bedrag van 2200 gulden nodig voor de aanleg van een grasstrook, boombeplanting en plantsoen langs de Tivoliweg, gelegen tussen de Julianalaan en Dul- laertstraat. Verder bestaat er een plan om verbeteringen aan (Van een onzer verslaggevers) HULST Alle Hulster middenstanders hebben gister morgen een anoniem stencil in de bus gevonden, waarin ze worden uitgenodigd om met zijn allen aan tafel te gaan zitten. De bedoeling daarvan is om in Hulst aan te sporen tot wat meer activiteit. Het Initiatief is genomen door een middenstander, die zijn naam ln dit kader niet bekend wil maken, voordat vaststaat of zijn brief succes zal hebben of niet. H:j vertelt zelf, dat het hem een doorn in het oog is, dat de Hulster middenstand zich be perkt tot activiteiten, waarbij men zelf slechts direct profijt van heeft. Verder gebeurt er niets, zo stelt hij, omdat de meeste zakenlieden nauwelijks of geen begrip voor mekaar kunnen opbrengen- In de don derdagavond verspreide sten cils wordt (waar) verhaal vertelt van een Oostenrijks dorp, dat dankzij de gezamen lijke inspanningen van de plaatselijke middenstand van een „dood" dorp opbloeide tot een „florerend" plaatsje. „Di rect dacht ik aan Hulst", al dus de schrijver van het sten cil, „waar het overdag welis waar zo hartstikke druk kan zijn, maar om zes uur, half zeven kun je er een kanon afschieten. Waar men, als het om samenwerking gaat, direct hoort zeggen: „Da kan hier toen nie" of „da kan hier wel, maar dan maar een jaar" of „ge kunt ze toch nie ene keer allemaal bij mekaar krij gen". Van dit laatste is de betrok ken schrijver overigens niet zo overtuigd. Daarom heeft hij aan de stencil een strookje bevestigd met een aantal vra gen, die naar believen al dan niet beantwoord kunnen wor den Alle middenstanders, die de brief hebben gekregen, kunnen op dit vragenlijstje la ten blijken of ze al dan niet voelen voor een massale bij eenkomst, waar men deze pro blematiek bij de horens kan vatten. De ingevulde stroken kunnen gedeponeerd worden in een daarvoor speciaal opge stelde „middenstandsbus" op het postkantoor. Er worden in de stencil ook verschillende suggesties gedaan. Zo wordt er op gewezen, dat die extra ac tiviteiten in Hulst zouden kunnen bestaan uit het uitruk ken van het plaatselijke mu ziekkorps in de weekends, het aanbieden van attenties aan de klanten en het op touw zetten van een goede Sinterklaas-op tocht. De betrokken middenstander vertek :„Ik wil er in dit stadi um mijn naam nog niet aan verbinden. Ze zijn hier soms zo verschrikkelijk naïef. Als het een beetje lukt mogen ze best weten, wie er acher zit". En verder: „Er is hier in Hulst een mindenstandsvereniging, maar daar hoor je toch nooit iets van. Er gebeurt hier totaal niets". te brengen op het woonwagen kamp. Daarmee zal een bedrag van 16.600 gulden gemoeid zijn. Voor de restauratie van het carillon in de basiliek is een bedrag van bijna 22.000 gul den nodig. Bij een onder- houdscontrole is gebleken, dat de inrichting voor het hand en automatisch speelwerk no dig opgeknapt moet worden. Verder stellen b. en w. voor om de algemene1 strafverorde ning zodanig te wijzigen, dat daarin het vervoer van ge vaarlijke stoffen wordt gere geld en krijgt de raad te be slissen over een nieuwe brandbeveiligingsverorde ning. Tot slot willen b. en w. nog een nieuwe regeling voor de verhuur van dranghekken, waarbij nlet-commerciële ver enigingen van de eigen ge meente daarover voortaan gra tis kunnen beschikken en wil men de Kieldrechlsedijk ver harden. (Van onze correspondent) HULST In café W. Blom- maert te Hulst wordt vandaag (zaterdag) een prijsschieting georganiseerd op de liggende wip. Er wordt geschoten op twee wippen. De schieting be gint om' 3 uur.' medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg, dok ter N. Rijk, Oude Kerk straat 2 te Aardenburg, tel. 01177-1466. Axel, Dokter Schiltman, tel. 1777, bgg. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke, dokter A. Lievens, Beursstraat 6 te IJzendijke, tel. 01176-266. Borsele en Nieuwdorp, c.a., de praktijk van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet te Borse le, tel. 01105-203. Breskens en Groede, dokter van de Maas te Breskens, tel. 01172-1466. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, dokter De Meijer te Sluis, tel. 01178- 1366. T Clinge, Koewacht en St. Jan steen, dokter H. Brabers, tel. 01140-2361. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek, en Ovezande, de praktijk van de huisart sen J. Geldof, J. Kole en H. Zwartelé wordt tot maandag ochtend 8 uur waargeno men door dokter S. Wöstmann, Nieuwstraat 18a, te Ovezande, tel. 01195- 450. Goes, dokter J. van der Feen, Oostsingel 118, tel. 5003. Hulst, dokter J. Niesten, tel. 3373. Kloosterzande, dokter Buwal- da, tel. 01148-277. Tot maan dagmorgen 8 uur. Middelburg, dokter P. Schram, Oosterscheldestraat 2, tel. 4664 (zaterdag) en dokter J. de la Hayze, Seisdam 22,. tel. 4305 (zondag). Reimerswaal, dokter P. Alle- wijn te Kruiiuingen. tel. 01130-1566 en dokter J. Kamps te Rilland-Bath, tel. 01135-343. Sas van Gent e.o„ dokter E. du Puy, Stationsstraat 26 te Sas van Gent, tel. 1777. Sluiskil, Philippine en Hoek, dokter Jongsma, Juliana- straat 2 te Hoek, tel. 356, b.g.g. 345. Terneuzen, dokter R. Bau- wens, Jac. van L en nep straat 87, tel. 3768 (van zaterdag morgen 8 uur tot zondaga vond 24 uur). Vlissingen, dokter S. Wartena, tel. 3933 (tot zaterdag 24 uur) en dokter D. Bom, tel. 2233 (van zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Wolphaartsdijk, 's-H. Arends- kerke, 's-H. Hendrikskinde ren en Heinkenszand, dokter D. van Driel, te 's-H. Arendskerke, tel. 01100- 1202. Zaamslag, dokter C. Verboom, Axelsestraat 2 te Zaamslag, tel. 01153-377. TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen, Tandarts F. Hamann, Leeuwenlaan 58 te Terneuzen, tel. 01150-2320 (zaterdag van 10-10.30 en 18-18.30 uur), zondag van 12-12.30 uur). W.Z. Vlaanderen, tandarts A. van Herk te Oostburg, tel. 01170-2493 (zaterdag en zondag van 12-12.30 uur). Walcheren, tandarts C. West- veer, Loskade 21 te Middel burg, tel. 01180-6694 (zater dag van 9-10 uur, zondag van 11-12 uur). Z. en N. Beveland, tandarts A. Laumen, Clara's Pad 71 te Heinkenszand, tel. 01106- 1288 (zaterdag en zondag van 9-10 uur) DIERENARTSEN Axel en Zaamslag, dokter J. de Haas te Zaamslag, tel. 01153-366. N. en Z. Beveland, dokter A. Noordenbos te Heinkens zand, tel. 01106-1290. W.Z. Vlaanderen, dokter W. Kapsenberg te Sluig, tel. 01178-1225. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis, zr. Lensen te Aardenburg, tel. 01177- 367. Axel Koewacht, Zaamslag, Zuiddorpe en Overslag, zr. M. Geensen-Delnad, Bach- straat 61 te Axel, tel. 01155- 2145. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke, zr. Adriaanse te Groede, tel. 01171-367. EUewoutsdijk e.o„ zr. J. Bo- lier, Elenbaasstraat 2 te 's- H. Arendskerke, tel. 01106- 1303. Goes, zr. F. Coomans, tel. 7970 Hoek en Philippine en Sluis kil, zr. Bouwens te Hoek, tel. 01154-274. Hulst en Hontenisse, zr. C. Hillaert, tel. 01140-3054. Krabbendiike, Waarde en Ril land-Bath, zr. N. Roelse te Krabbendijke, tel. 01134- 1510. Sas van Gent, zr. M. Vermey- Zr. Van Waes, Schulpenpad 43, tel. 01158-1548 b.g.g. 01158 -1567 Terneuzen. len, Dennenstraat 7, tel. 3829. Wemcldinge, Kapelle-Biezelin- ge, Kloetinge, 's-H. Abfsk"r- ke, 's-Gravenpolder, Hoede ken kerke en Biarleiiil zr. P. de Munck, Pr. Beatrix- weg 58 te Wemeldinge, tel. 01192-213. Ycrseke, Kruiningen en Hans- weert, zr. W. Noordhoek, te Yerseke, tel. 01131-1488. APOTHEKEN Goes, Goese apotheek, tel. 7104. Middelburg, Apotheek L. v. d. Boogert, Korte Delft 12, tel. ,-„9 Terneuzen, apotheek Hamann, tel. 2060. Vlissingen, apotheek C. Last drager, C. v. Perestraat 1 t» Souburg, tel. 01183-1593.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 2