ROYALE WOONHUIZEN MET CV. herenkonfektie BUREAU VAN SPAENDONCK MAKELAARDIJ B.V. dé afzuigkap met randafzuiging Vroom Dreesmann zoekt HOEVEN semi- bungalow Stil Berg Co. D.V.V.C. TRAINER Maandag 16 oktober 1972 Capaciteit bruto 535 m3 per uur.Geen vetfilter, dus goedkoop in gebruik.Frontplaat in 6 kleuren verkrijgbaar.Bij te leveren: plafondafzuiging. Uw Futurum hangt in onze showroom: LOUWERSE DE PRIESTER N.V. Breda, Crogfdijk 58 Tel. (01600) 79239 Tilburg, Koestraat 168. Tel. (013) 421372. Openingstijden toonzalen: maandag t/m vrijdag: 812 en 1.305.30 uur, 's zaterdags: 912 uur. Verder op afspraak. F verkoper voor haar vestiging Bergen op Zoom. Voor deze boeiende veelzijdige funktie vragen wij een ervaren verkoop medewerker die onze klienten op prettige en kundige wijze kan adviseren en informeren over konfektie en modeartikelen. Ruime ervaring en vakkennis op het gebied van heren konfektie is noodzakelijk. Kandidaten, die voldoen aan de gestelde eisen, bieden wij een interes sante, commerciële funktie, met uitgroei mogelijkheden. Voor verdere informatie of sollicitatie kunt u zich wenden tot de personeelchef van Vroom Dreesmann, Bergen op Zoom. Tel. 01640-35900, tst. 69. VROOM DREESMANN VERHAGENPARK voorzien van gas, c.v. en gar. Ind.: woonkamer, eetkeuken, 4 slaapka mers. 120.000,— k k (Anno 1896) Nw. Ginnckensfraat 43 ■Tel. 01 600-24421'-Breda uit Dongen spelend 2e klasse afdeling zoekt met spoed voor dinsdagavond. Tevens moet hij bereid zijn zon dags mee te gaan met 1ste elftal. Brieven met prijsopgave J. Smans, St.-Jozefstraat 29. Dongen. Tel. 2894 Winkelier» en consumenten vinden elkaar feilloo» in deze krant. MOOI BOEIMEER vrijst. herenhuis, voorzien van gas-c.v. en garage. Royale indeling. 112.000,k.k. t Geeft niet welke motorolie u gebruikt. Hoor je wel eens. Daarom steekt Gulf zeker miljoenen in een nieuwe maatschappijGulf Research Racing. Voor de grap. Vraag dat Gijs van Lennep maar eens. Dan hoort u het ook eens van een ander. Asgehalte, geraffineerdste dooppakket van Gulf's nieuwste Multi G en Uni G motoroliën, heeft daar allemaal niks mee te maken. Jaja. Misschien is uw motor wat minder onverschillig. Gulf Research Racing In uitputtende races test Gijs van Lennep het gedrag van de Gulf-Mirages onder veel zwaar dere condities dan in het norm ale wegverkeer. Dan komt er wel uit wat goed is en wat niet. Gulf, van oorsprong olie winner, heeft de beste basisoliën die er bestaan. Daarom verouderen Gulf's motoroliën minder bij hoge temperaturen, En dat geldt ook voor uw stop/ start wegverkeer. En omdat het asgehalte van Gulf's Multi G en Uni G zo geweldig laag is, zijn er geen achterblijvende deeltjes die in de verbrandings ruimte een eigen gloeiend bestaan kunnen gaan leiden. Dus geen klop bij hoge snel heden. En ook geen „nadiesel" effekten. Diezelfde Gulf Research Racing heeft het meest uitgeba lanceerde dooppakket gevonden. Noem ons één olie die nu even effektief slijtage, korrosie, roest en schuimvor- ming tegenwerkt. Tegen een prijs die niet eens hoger ligt dar een gemiddelde andere olie. De olie zelf Het bizondere van Gulf's motoroliën is dat u precies dezelfde, zwaarbeproefde oliën toegewezen krijgt als de coureurs op de racing circuits zelf. Er zijn voor u twee uitvoeringen gekomponeerd: Multi G is de gekombineerde zomer/winter olie, in de viscosi- teiten (populair gezegd de dikte van de olie)10W/30 en 20W/50. Die W staat voor 'Winter', dat wil zeggen dat de olie dun is in de aanvang - dus snel starten! - en onder de hoge bedrijfstempe- ratuur precies de juiste dikte heeft voor eenperfekte smering, in zomer en winter. Uni Gis een monograde: voor de winter 10W en 20W/20 en voor de zomer 30,40 en 50. Zowel Gulf Multi G als Gulf Uni G zijn door alle automobielfabrikanten goedge keurd voor hun personenauto's. Er is dus helemaal niets tegen om uw auto de olie te geven die hem toekomt: Gulf Multi G of Gulf Uni G. De keuze van welke olie is aan u en uw dealer*. Als't maar Gulfis. *Ter ere van onze nieuwe oliën bij uw Gulf dealer: gratis racesticker voorl gulden een echte, grote poster met Gijs bij olie verversen: een permanent service memo Dit alles alleen waar u Gijs' posters ziet en zo lang als onze voorraden strekken. yr/gu 5700 Onze lezers marlet, een rui markt zijn er velen Deze huizen worden gebouwd in Rijen, een aantrekkelijke woongemeente in het bos rijke gebied tussen Breda en Tilburg. De situering aan het Raadhuisplein is bijzonder fraai te noemen. De panden bieden o.m.: hal, woon- en eetkamer van ruim 34 m2, moderne keuken, grote berging, drie royale slaapkamers, badkamer met tweede toilet en wastafel combinatie, vaste trap naar de zolder van ruim 40 m2. KOOPSOM: 62.551,- Rijkspremie: 6.447,— Hypotheek tot 90%. Wilt u meer van deze huizen weten? Een brochure ligt voor u klaar. Belt of schrijft Lu ons even en u wordt, uiteraard geheel vrijblijvend, volledig geïnformeerd. telefoon 0 13 - 670384 reitseplein 1, tilburg dir. a. a. m. de schwartz, makelaar o g

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 7