Universiteit Utrecht hekelt „dubieuze wetgeving" Spanning tussen Caïro en Bonn Meeste elektriciteit komt in 2000 uit kerncentrales „INMENGING IN BINNENLANDSE ZAKEN VAN EGYPTE Belgische rechter moet aanslag toch berechten hoe heetuwbabj? C en A brengt veel behoudends in mode Studiebeurs via het bedrijfsleven binnenland buitenland r- wmammmmmam BRUIDJE HEINTJE Kandidaat voor CNV-bestu ui- Bij verstek Naar België Onaanvaardbaar DONDERDAG HOORZITTING Milieu Beschuldiging Veiligheidspolitie Begrafenis TRAGEDIE WAS VOORSPELD Reactie NVV op voorstel werkgevers over „contributie" ongeorganiseerden KVP-werkgroep Onbehagen in middengroep van KVP Brug in Hanoi vernield e^eiy Vliegtuig met parachutisten neergestort - geen doden SUGGESTIES VOOR HET LEERLINGENSTELSEL Jans (PvdA) niet herkiesbaar COATS PANTALON Dinsdag 12 september 1972 (Van onze redactie binnenland) UTRECHT Beslissingen over plaatsing van aankomen de studenten in studierichtin gen waarvoor een plaatsings commissie nodig was, zijn on aanvaardbaar lang uitgeble ven. Het zou passend zijn aan al die jongeren, die hiervan het slachtoffer zijn geworden, verontschuldiging aan te bie den voor de chaos die is ont staan. Dit schrijft het college van bestuur van de Rijksuniversi teit in Utrecht in een nota aan de universiteitsraad over de inschrijving van studenten en de moeilijkheden die hiermee gepaard zijn gegaan als gevolg van de nieuwe wetten op de beperking van het aantal stu denten in een aantal studie richtingen en de verhoging van het collegegeld. „Toen de wet eenmaal was aangenomen, bleef het college van bestuur niets anders over dan de wet uit te voeren, hoe ongelukkig en verontwaardigd men ook kan zijn over de manier waar op de wet de volksvertegen woordiging is gepasseerd", al dus het college van bestuur, dat tevens zegt kritiek te zul len blijven uitoefenen op wat wordt genoemd een dubieuze wetgeving. Het college van bestuur zegt uitdrukkelijk te weigeren stringende controle op college kaarten uit te oefenen: „Wan neer men, waar ook in het land, zou denken dat we het wetenschappelijk apparaat daartoe kunnen ombouwen tot een politieapparaat, vragen wc vriendelijk die gedachte te Ia- ten varen". De universiteitsraad behan delt de nota van het college van bestuur op 20 septem ber. Bij de opening van het aca demisch jaar in Utrecht heeft prof. dr. J. Th. G. Overbeek, vlce-voorzitter van het college van bestuur, gisteren gezegd, dat hij de numerus fixus voor bepaalde studierichtingen niet snel ziet verdwijnen. Hij stip te aan dat van de 20.000 nieu we eerstejaars studenten in het hele land er 1300 niet in de door hen gewenste studie richting kunnen gaan stude ren. Ruim de helft van de slachtoffers, aldus prof. Over beek, had geneeskunde als eerste keus opgegeven. De studentenstop noemde prof. Overbeek een diep ingrijpende principiële afwijking van de Nederlandse traditie. Over ex-minister De Brauw van wetenschapsbeleid zei prof. Overbeek dat deze mi nister werkte „met een voort varendheid dat wij er nog van naar adem snakken". „Als wij in de toekomst het haastwerk, waarbij fouten worden ge maakt, weer kwijt raken, maar toch wat van dat door De Brauw verhoogde tempo en denken in grote lijnen overhouden, zal dat het hoger onderwijs alleen maar ten goede komen", aldus prof. Overbeek. Bij de opening van het aca demisch jaar voerde ook de voorzitter van het college van bestuur, de heer F. Trip het woord. De studentenvakbond USF, die had gevraagd in de Domkerk iets te mogen zeggen over de inschrijvingsboycot, is dat geweigerd. Het college van bestuur heeft de USF verwe zen naar de vergadering van de universiteitsraad van 20 september. (ADVERTENTIE) Een keuze uit onze prachtige bruids- stoffen draagt bij tot een romantische hu welijksdag. W(j hel pen met deskundig advies I STOFFEN bruidsbouttque TILBURG: Heuvelstraat 29 BREDA: Lange brugstraat 31 DORDRECHT: Voorstraat 292 (Van een onzer verslaggevers) MAASTRICHT Siegfried Martin, de 24-jarige huisschil der die zaterdagmiddag 29 april een aanslag pleegde op Heintje, zal alsnog berecht worden. Vorige maand wist de in een izekenhuis te Eupen verpleegde Martin te ontsnap pen naar Duitsland. Aan ieder die het maar Horen wilde ver telde Martin dat de hele over val in scène was gezet door de familie Simons om Heintje op nieuw in de publiciteit te krij gen. Omdat van een echte overval dus geen sprake was zou de Belgische justitie hem op vrije voeten gesteld hebben De familie Simons heeft deze beschuldigingen niet geaccep teerd en liet Heintjes perschef, Harry Thomas er bij de Belgi sche justitie op aandringen, dat alsnog een proces tegen Siegfried Martin gevoerd zou worden, omdat de Duitser we) degelijk een echte aanslag op Heintje beraamd had. Volgens Harry Thomas zal de correcti onele rechtbank in Verviers utrecht (ANP) De verbondsraad van het CNV heeft de heer H. van der Meulen (47), vice-voorzitter van de Chistelijke Bedrijfs- bond voor de Metaalnijverheid en Elektrotechnishe Indus trie (CMB), kandiaat gesteld voor het verbondsbestuur van het CNV. Daar ontstaat eind augustus 1973 een vacature wegens pensionering van CNV-penningmeester J. van Rheenen. De algemene verga dering van het CNV moet de benoeming nog bekrachtigen en heeft trouwens ook nog het. recht een eigen kandidaat te stellen. Het ligt in de bedoe ling dat de heer G. J. Vunde- rink op 1 seutember 1973 pen ningmeester van het CNV wordt. Siegfried Martin op beschuldi ging van huisvredebreuk en poging tot moord gaan berech ten. Het proces zal plaatsvin den zodra bepaalde, nu nog ontbrekende informatie, aange vuld is. Deze aanvulling wordt binnen afzienbare tiid ver wacht. Siegfried Martin kaïn niet ge dwongen worden om bij dat openbare proces aanwezig te zijn, omdat er geen uitleve ringsverdrag tussen België en de Bondsrepubliek bestaat Ook is het niet mogelijk dat de Duitse justitie de door België opgelegde strafmaat ten uit voer brengt. Daarom zal Mar. tin bij verstek worden veroor deeld. Zijn naam zal wel opgenomen worden in het aanhoudingsre- gister van de douane, zodat hem bij grensoverschrijding arrestatie te wachten sta-at Siegfried Martin heeft onder tussen al aangekondigd, dat hij plannen heeft om naar België terug te keren. Het ministerie van justitie in België heeft de in Neumoresnet wonende fami lie Simons aangeraden be scherming aan te vragen bij de politie-autoriteiten van Eupert. Dit alles volgens Heintje pers chef Harry Thomas. (Van onze redactie buitenland) CAIRO/BONN Egypte heeft de Westduitse regering gisteren beschuldigd van inmenging in zijn binnenlandse aangelegenheden. De nieuwe Egyptische minister van buitenlandse zaken, Mohammed Zayyat, deelde de Westduitse ambassadeur Hans Georg Steltzer in Cairo mee, dat de Westduitse kritiek op de Arabische landen, die de moord op de elf Israëlische sportlieden in München niet hebben veroordeeld, een „onaan vaardbare inmenging in de binnenlandse zaken van Egypte betekent". De ambassadeur was ont boden naar het hoofdkwar tier van de Arabische Liga waar Zayyat de Egyptische delegatie naar een vergade ring van de liga voorzit. Zondag was al bekendge maakt dat het bezoek van de Egyptische minister van buitenlandse zaken aan W.- Duitsland, dat voor eind van deze maand op het program ma stond, niet doorgaat. Een Westduitse regerings-' woordvoerder had vorige week Egypte aanvankelijk ervan be schuldigd dat het niet bepaald een helpende hand bood bij het vinden van een oplossing voor het bloedbad bij München, waarbij elf Israëliërs, vijf Pa lestijnse commando's en een Westduitse politieman om het leven kwamen. Daarop vroeg Egypte in scherpe bewoordin gen om opheldering en verweet tevens Bonn dat het de kwestie volkomen verkeerd had behan deld en nu de verantwoorde lijkheid af wilde schuiven naar de Arabische landen. De Westduitse minister van buitenlandse zaken, Walter Scheel, zei toen dat de Arabi- (ADVERTENTIE) Spaar met Ardita voor baddoeken met ingeweven de naam van uw baby (broertje of zusje mag ook). Let op het pak met de kuikentjes. Ardita - kuikenzacht. Ardita Extra - nog zachter. Dc betere luier ff'Wjl Tl1 bij uw kruidenier. IA/1 vX/ \jV\-AJ unicura nv, amsterdam postbus 1384 (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG In 2000 wekken kernenergiecentra les ongeveer 68 procent van de voor ons land benodigde elektrische energie op. In dat jaar z(jn 20.000 Mega watt-eenheden (MWE) min der nodig, dan de regering verwacht: ongeveer 60.000 MWE in plaats van 80.000. Het elektriciteitsverbruik blijft nog lange tijd toene men, zelfs bij een belangrij ke vermindering van het to tale energieverbruik. Dit zullen de elektriciteits bedrijven in ons land donder dag aan de vaste commissies voor kernenergie en milieu hygiëne uit de Tweede Ka mer meedelen tijdens een hoorzitting over de rgeringsno- ta inzake het kernenergie beleid. Op die hoorzitting zul. len 8 organisaties hun visie geven, waaronder de werk groep kernenergie van de Raad voor Milieudefensie, Nijmeegse Biologen Vereniging, Konink lijk Instituut voor Ingenieurs en de Nederlandse Vereniging voor Stralingshygiëne. De Raad Voor Mileudefensie wil een nieuw onderzoek naar het Nederlands kernenergie pro gram. Deze wens heeft de raad vorige week al geuit bij het aanbieden van een alterna tieve nota. De elektriciteitsbedrijven zijn niet bezorgd over de vei ligheid van in en rond kern centrales, gezien de huidige ervaringen met reactoren. Wel willen zij meer Nederlandse onderzoekinstellingen inscha kelen naar een doeltreffende en betere methode van opslag en-of vernietiging van radio actief afval. De elektriciteits bedrijven noemen de eerste bedrijfservaringen met de NSTR-reaotor, die volgens hen straks naast de snelle kweekreactor beschikbaar moet zijn, bijzonder hoopvol. De elektriciteitsbedrijven, Vereniging Voor Stralingshy giëne en het Instituut voor Ingenieurs zien weinig proble men voor het milieu als ge volg van kernenergie. De in genieurs achten een methode mogelijk om via kernenergie tot een schoner milieu te ko men door vorming van water stof als schakel voor een groot aantal zeer gevarieerde ener gieopwekkingen. De andere organisaties, die overmorgen hun visie geven (o.a. de Vere niging tot behoud van de Waddenzee en Vereniging Mi lieuhygiëne Zeeland) zien niet veel heil in het gebruik van kernenergie voor het milieu. De ondernemers en andere be trekkenen bij de bouw van kerncentrales bagatelliseren op ergerniswekkende wijze, aldus de Nijmeegse Biologen Vere niging, de problemen die ver bonden zijn aan waterveront reiniging, het dumpen van ra dio-actief afval, stralingsgeva ren en klimatologische risico's van koeltorens voor het land schap. De Nijmeegse biologen pleiten voor een speciaal mi nisterie voor energie, omdat in hun visie de minister van eco nomische zaken het hele ener gieprobleem door een louter economische bril beziet. sche landen niet verantwoorde lijk zijn voor de Palestijnse ac tie. Dit onderdeel van Scheels verklaring noemde minister Zayyat gisteren bevredigend, maar de opmerking van Scheel, dat sommige Arabische rege ringen het incident in Mün chen niet hebben veroordeeld, is voor Egypte „onaanvaard baar". Volgens het Amerikaanse weekblad „Newsweek" wordt eeri Jemenitische diplomaat in Genève, Daoed Barakat, ervan verdacht de voornaamste orga nisator te zijn geweest van de overval in München op de Olympische ploeg van Israël. Barakat is geaccrediteerd bij de Verenigde Naties en andere internationale organen in Ge nève. Volgens „Newsweek" leidt hij de operaties van de „Zwarte September"-beweging in West-Europa. Hij zou de Pa lestijnse guerrillastrijders ook de benodigde paspoorten en do cumenten hebben bezorgd voor de reis naar Europa. Het blad wijst erop dat Barakat, dank zij zijn diplomatieke pas, vrij op en neer kan reizen tussen Ge nève en het Midden-Oosten. Barakat heeft in Genève deze beschuldigingen tegen gespro ken. Naar aanleiding van het Olympisch bloedbad zal West- Duitsland binnen korte tijd een speciale brigade veiligheids politie hebben. Dit heeft een woordvoerder van het West duitse ministerie van binnen landse zaken gisteren bekend gemaakt. De tiejo verschillende deelstaten van de bondsrepu bliek zullen de brigade in ge val van nood te hulp kunnen roepen. De stoffelijke resten van de vijf Palestijnse commando's die in München zijn omgeko men, zijn gisteren per vliegtuig in de Libische hoofdstad Tripo li aangekomen. Vandaag' wor den de vijf mannen begraven nadat er in het begin van de middag in de Bourgiuba-rnos- kee in Tripoli een rouwdienst zal zijn gehouden. BONN (AP) Om vijf uur 's ochtends klimt een groep guerrillastrijders over het hek rond het Olympisch dorp en bezet het appartement van de Israëlische ploeg. Er wordt melding gemaakt van schoten en brand. Zo beschreef een West duitse politiepsycholoog de mogelijkheid van een gewelddadige verstoring van de Olympische Spe len, maanden voor het werkelijk gebeurde. in februari van dit jaar to berichtte het Westduit se weekblad Der Spiegel gisteren. Toen de psycholoog, Georg Sieber, zijn rapport indiende bij de München- se politiecommissaris Manfred Schreiber voor gebruik in de opleiding van de veiligheidspolitie voor de Spelen, verwierp deze het echter als „veel te onrealistisch", aldus Der Spiegel- Zes maanden later werd „Scenario 21" een van de denkbeeldige situaties die Sieber voor ie politie en de organisa toren van de Spelen had ontworpen harde rea liteit, bijna precies zoals Sieber voorspeld had. DEN HAAG (ANP) De Industriebond NVV heeft via publikaties in kranten kennis genomen van het feit dat de Raad van Nederlandse Werk geversverbonden in een brief aan het overlegorgaan der drie vakcentrales een voorstel heeft gedaan om ongeorgani seerden te laten meebetalen aan vakbondsactiviteiten. Dit heeft de heer A. Groenevelt, voorzitter van deze vakbond, ons desgevraagd meege deeld. De bond, aldus de heer Groenevelt verder in deze spontane reactie, kent die brief van de raad dus niet. Als het voorstel van de raad ter sprake komt in de vakbonds kringen, dan zal de bond zijn gefundeerd oordeel geven. De heer Groenevelt zei, af gaande op de krantepublika- ties, voorshands de neiging te hebben te zeggen „Als het dat nu is, dan hoeft het voor ons niet." TWEE gewapende mannen hebben in de nacht van zon dag op maandag het Casino van Menton aan de Franse Ri viera beroofd van ruim 150.000 gulden. Op de foto een aantal modellen waarin borg (imitatie-bont) is verwerkt. Van links naar rechts: een imitatie suède jack, een flannel pakje, een geruite jack voor haar en een voor hem. (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM C. en A brengt voor de komende herfst en winter behoudende kleding met hier en daar een moderne uitschieter. Alleen de kindercollectie ge tuigt van durf. Hier vinden MAARSSEN (ANP) De KVP-werkgroep Maarssen stelt in een schrijven aan KVP-hoofdbestuur en kamer fracties vast dat „door de tweeslachtigheid in de top van de KVP zekere gevoelens van onbehagen worden opgeroepen bij de middengroep". Verder maakt de werkgroep zich ern stige zorgen over de toene mende invloed van de vakbon den binnen de. fracties van enkele politieke centrumpar tijen. De werkgroep is van me ning, dat de KVP een duide lijk en eensluidend standpunt moet innemen en bij het bepa len van de politieke koers. Een regering met een rechtse sig natuur, aldus de werkgroep, heeft het altijd moeilijker dan een regering, steunend op linkse groeperingen. Het zou niet van moed getuigen, ter- wille van de regeerbaarheid op dit moment al een keus te maken, waarbij rechts als tweede keus op de nominatie staat Verder is de KVP-werk groep van oordeel, dat de een trumpartijen KVP, CHU, ARP. zich van tevoren niet mogen binden in regeringsafspraken en zeker niet van een krachti ge beginselverklaring bekeken moeten worden welke signa tuur de komende regering kan dragen. SAIGON (AP) Amerikaan se straalvliegtuigen hebben zware luchtaanvallen uitge voerd op Hanoi en omgeving. Bij deze aanvallen werd Noord- vietnams grootste en belang rijkste brug vernield en vier militaire installaties uitgescha keld. Een woordvoerder van de ze vende luchtmachtafdeling zei dat de Amerikaanse luchtaan vallen op de Paul Doumer brug in Hanoi, de grootste brug in Noord-Vietnam, „de meeste schade heeft aangericht die we ooit aan de brug hebben toe gebracht". we felgekleurde, sportieve kledingstukken waarin alle modesnufjes (waaronder schouderkapjes, en slipovers) zijn verwerkt. Ook de baby's mogen van C en A fel ge kleurde kleertjes dragen. Voor de jonge vrouwen zijn en onoriginele, korte rokjes, jurken waarbij de ruimvallende modellen vour het mode-accent moeten zor gen en veel geruite pantalon*. In de jasjes voor deze catego rie vinden we wel de morte- tendenzen terug. Ze zijn er met borg (imitatie bont), diep ingezette mouwen, in felle kleuren, effen en geruit. Ze vallen ruim of bloezend. Voor de iets ouderen blijft de lengte rond de knie. Voor hen kocht C en A vrij veel chemisiers en rokken met plooien. De kleur grijs is hier favoriet. Nadat de voorgaande seizoenen de herenmode lots origineler werd gaat deze nu weer terug naar saaie, somber gekleurde kostuums waarbït de onderlinge verschillen be staan uit het aantal knopen of de breedte van de omslag van de pijpen. Hier een enkel* uitschieter in de vorm van een felgekleurd of geruit jack met veel ritssluitingen. TEUGE (ANP) Een Ces- na 172, die gehuurd was door de Nederlandse Parachutisten- club, is kort na de start van het vliegveld Teuge neerge stort. Wonder boven wonder zijn er bij dit ongeluk geen doden te betreuren geweest. In het vliegtuig zaten vier personen: de vlieger G. Klaver uit boenen (gem. Apeldoorn) en de drie parachutisten, J Piening uit Assen, W. Groen- wold uit Voorst en A.J. Wie- renfia uit Utrecht. Het toestel zou naar Ravenstein vertrek ken om er de parachutisten enkele demonstraties te laten uitvoeren. Het toestel kwam moeilijk los bij de start en stortte ten noorden van het vliegveld neer. De vlieger liep een hersenschudding en een gecompliceerde bekkenbreuk op en moest in het Liduinazie- kenhuis worden opgenomen De parachutisten Wierenga en Piening kregen resp. een ge broken neusbeen en een ge broken pols, alsmede een shock, terwijl de parachutist Groenwold ongedeerd bleef. De Rijksluchtvaartdienst stelt een onderzoek in naar de oor zaak van dit ongeval (Van een onzer verslaggevers) BREDA Jongeren die deelnemen aan het leerlingen- stelsel zouden van hun werk gevers een bedrag uitgekeerd moeten krijgen, dat ongeveer overeenkomt met het bedrag dat een student krijgt uitge keerd via een studiebeurs. De financiering van deze beurs dient ten laste te komen van het totale Nederlandse be drijfsleven, via een studiebe lasting, berekend naar bijvoor beeld de jaaromzet van het bedrijf. Tot deze conclusie komt de heer Th. Ellermann in een studie over het leerlin- genstelsel, die door dr. J. Pen- defs, directeur van het Peda gogisch Centrum Beroepson derwijs Bedrijfsleven in Den Bosch, werd begeleid. De heer Ellermann, die eveneens medewerker is van dit bureau, zegt in zijn studie van mening te zijn dat het leerlingenstelsel in zijn huidi ge constellatie vlees noch vis is. En hij wijst daarvoor een groot aantal oorzaken aan. Zo aoht hij de wettelijke struc tuur onoverzichtelijk, evenals de huidige organisatievorm. Bovendien, zegt hij, wordt aan de opleiding van vakoonsulen- ten de bedrijfsmeesters veel te weinig aandacht besteed. De studiebeurs waarvoor hij pleit, zou de inkomstenderving moe ten compenseren die voor een aantal jonge mensen het ge volg is van een volledige op leidingsvorm binnen het leer lingenstelsel. Uit de totale inkomsten van de door het bedrijfsleven op te brengen studiebelasting, aangevuld met een bijdrage van de overheid, zou de werk gever voor elke leerling een bedrag uitgekeerd moeten krijgen dat de kosten dekt van de beurs die hij aan leer lingen verstrekt. De overige kosten, die het bedrijf moet maken (oa aanpassing van een gedeelte van de produktie aan het oefenwerk) zouden dan compensatie krijgen door de dagen waarop de leerling kos teloos arbeid verricht. Op deze manier, meent de heer Eller- mannen kan men het leerpro ces loskoppelen van het arbeids proces. En eerst dan is het ook mogelijk aan het bedrijfs leven dwingende eisen te stel len bij het plaatsen van de leerlingen. De gehele opleiding via het leerlingenstelsel, aldus deze nieuwe en vergaande stu die (eerste van een reeks stu dies over het beroepsonder wijs die Malmberg in Den Bosch gaat uitgeven), dient in de Wet op het Voortgezet On derwijs geregeld te worden en die wet dient zodanig gefor muleerd te zijn, dat de jeugdi gen inderdaad volledig de sta tus van leerling krijgen, waar bij de mogelijkheid van een aansluitende studie ook niet uitgesloten mag worden. Ach ja vrienden, zitten we op deze dinsdagmorgen zonder Olympische Spelen, maar met de scherven van het hoogge prezen edoch volkomen ver waterde Olympische ideaal. En wat dat precies inhoudt is me nog een raadsel. Wie het weet mag het zeggen. Is het ideaal uitgebeeld door Brundage, door de Pakistaanse hockeyers, door de Ameri kaanse basketballers, door de sportlieden die zijn gebleven na de aanslag op de Israëli sche ploeg, door de atleten die zijn weggegaan, door ene me neer Ad Paulen, die meent „dat er met die negers altijd wat aan de hand is"? Nogmaals, wie het weet mag het zeggen. Ik meng me er maar niet diepgaand in. Maar hoe het niet moet, wordt toch wel duidelijk gedemonstreerd door Pakistani, hun president Zoelifkar Ali Bhoetto in cluis. Na de finalehockey nederlaag telegrafeerde hij naar zijn ploeg in München: „Ik kan u verzekeren dat we in Pakistan niet geloven in de nederlaag. Ongetwijfeld is het een more le overwinning voor het Pa kistaanse team geworden. Ik wil niet meer in deze telegra fische boodschap zeggen. Bij hun thuiskomst zal het Pakis taanse volk het hele Pakis taanse contingent met open ar men ontvangen. Vier jaar zul len voorbijgaan als de wind in de winter en Pakistan zal op nieuw de lakens gaan uitdelen in deze geweldige sport". Zo, zo. Maar het gaat nog verder.' „Alle omstandigheden in aanmerking genomen, ben ik er zeker van dat het Pakis taanse volk mij zal toestaan de ploeg een week vakantie in Europa te laten doorbrengen. Zij verdienen deze ontspan ning en de rust. In naam van de republiek Pakistan geef ik toestemming voor deze vakan tie en wil tenslotte de ploeg verzekeren dat hen een helden ontvangst zal worden bereid". Daar zit een luchtje aan: zg. Paki-stank. Rosendo Casearroz heeft op zijn boerderij in Callella in Spanje een kip met vier po ten .Maar dat is niet het eni ge: het dier heeft daarnaast twee ovulaire openingen en legt uit beide eieren. Een vierpotige twee-cilin derkip. •k Opnieuw heeft een aanzicht blosjes op onze wangen geto verd. René, Hervny en Suzanne bevinden zich in betere oorden dan wij: Boulouris om precies te zijn. En dat ligt aan de Cote d'Azur. U blijft ons ver wennen. Marga Klompé: Opoe Dei ■fr Ik heb gisteren diverse rode neuzen gezien. Het wordt win ter mensen. Gegroet MERIJN P.S. Het laatste nieuws uit München: de Belgen zijn in Mexico gearriveerd. NIJMEGEN (ANP) Het PvdA-Tweede Kamerlid H. Jans wil zich voor de komende ka merverkiezingen niet meer kan didaat stellen. Het kamerlid wenste geen commentaar te geven op zijn besluit. (ADVERTENTIE) dé grote mode zeer speciale modellen zowel in uni als in prachtige ruiten bovendien makkelijk te combineren met een uit onze collectie Breda Tilburg Goes Roosendaal Middelburg t

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 9