kijk, komijntjes, het nieuwe kaaszoutje van verkade II^C vcm schayik keukens <S> Een leeuw van een shag 1?° tielsa keukens moet u gezien hebben ook hun prijs kursus vcrkoopkunde bei'nvloedingstechmek. INSTITUUT RHETORICA 'T Kerf-vers. Precies goed van Dat makkelijk rollen, vochtigheid. Vandaar die pit- Vandaar dat je Samson tige geur. Die zachte smaak, niet alléén maar rookt omdat Die soepele lange draad, 't zo voordelig is1,50 Het houdt niet op er zijn ai 17 lekkere zoutjes van Verkade en nu deze Komijntjes weer! Fijn! Gereserveerd voor Verkade Komijntjes, het zoutje met de kruidige smaak van Leidse kaas. Verkade heeft er wél kaas van gegeten!! Winkelcentrum 59, Etten-Leur, tel. (01608) 3333 Verkade handhaaft kwaliteit, Woensdag 30 augustus 1972 Trekt u dat aan? Een goed betaal de baan - met alles wat daarbij hoort - als vertegenwoordiger. Juist in deze tijd is er een geweldige behoefte aan geschoolde verkopers, aan mensen die door het beheersen van de psy chologie gn de economische aspek- ten van de verkoop orders sluiten waar anderen falen. Verkopen is een zelfstandig en interessant beroep, dat u-ongeacht uw leeftijd of vooropleiding-wordt geleerd op onze mondelinge Deze door het bedrijfsleven aanbevolen kursus omvat 17 lessen (1 avond per week), waarin de onderdelen psychologie, praktijk en economische aspekten van de verkoop worden behandeld. Vrijblijvende kennismaking. Aanvang 20.00 uur. Wij nodigen u uit Goes, donderdag 31 augustus in hotel om zonder enige "Terminus", Fr. den Hollanderlaan 37. verplichting een Breda, dinsdag 5 september in ge- interessante les rneenschapshuis "De Vlieren", hk. Dr. deze kursus struykenstraat - van Hogendorpstraat. bij te wonen in Tilburg, vrijdag 1 september in "Ge bouw A.V.O. Bouwnijverheid", P. Vree- deplein 1. DORDRECHT, BURG. DE RAADTSINGEL 21,TEL (01850) 37283 30388 kom tielsa keukens kijken in ettcnJeur e In de toonzalen van van Schayik kunt U óp Uw gemak rondkijken in de talloze kompleet ingerichte tielsa keukens. Daar kunt U zich overtuigen van de vele uitvoeringen, de prachtige kleuren en de doordachte konstruktie. Tielsa keukens worden pasklaar gemaakt voor elk soort keuken, óók de Uwe! Vraag er gerust maar eens méér over aan een van onze keukenspecialisten, die U vrijblijvend van advies dienen. Van Schayik heeft de beschikking over een uitgelezen team vakmensen. Zij zorgen er voor dat Uw keukenwensen gestalte krijgen, vanaf het adviesstadium tot na de installatie. Daar staan onze jarenlange ervaring en vérgaande specialisatie borg voor. Wilt U mij vrijblijvend het gratis tielsa keukenboek toezenden. naam:.... straat: plaats provincie: telefoon: ST 30-8 U kunt deze bon in een gesloten enveloppe toezenden aan ons hoofdkantoor: Van Schayik keukens N.V., Kerkstraat 30, Oisterwijk. Oisterwijk, Arnhem, Eindhoven Kerf-vers. Want Samson shag roken we met z'n allen, 't Blijft nooit te lang in de winkel liggen. Samson shag is kerf-veisdaarom geurt-ie zo pittig

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 12