Zeeuwsch-Vlaamse artsen woedend Muziekfeest in Clinge Hulster braderie open B Hulster rapport: liever C-kliniek dan monsterhuis Moeilijk verenigbaar Felle strijd in tienkamp Oostburg Stortplaats gaat dicht HI-FI STEREO 1 £-1 üjkse weefstrijd Lustige Hengelaar SHP tegen Krabben Subsidie- voorstellen aan raad van Hulst stad streék Weekenddienst Stem-redactie BRILJANT Hulst Graauw Rapicle vraagt geld voor clublokaal St.-Jansteen Zaterdag 26 augustus 1972 5 (ADVERTENTIE) commentaar tc- -'v- "17"oor de tweede achtereenvolgende maal in korte tijd heeft wethouder P. Brand van Hulst de aandacht op zich ge vestigd met uitlatingen ovet de rapporten inzake de zieken huisconcentratie in Zeeland. Een aantal weken geleden ver klaarde hij, in antwoord op vragen van een raadslid, dat er absoluut geen rapport over de ziekenhuisvoorzieningen be stond. Het vreemde was, dat op dat moment de gehele medische wereld van Zeeuwsch-Vlaanderen op zijn kop stond, in verband met de boude beweringen in een dergelijk rapport, waardoor het bestaan daarvan duidelijk was bewezen. Nu er een (iherzien rapport" over hetzelfde onderwerp is verschenen, weigert wethouder P. Brand andermaal te praten. Zelfs in het college van b. en w. wil hij niet van gedachten wisselen over het enkele dagen geleden verschenen rapport. Hij is van mening, daartoe niet verplicht te zijn, omdat hij het concept „uit hoofde van een andere functie, dan zijn wethou derschap" heeft ontvangen. De heer Brand maakt namelijk deel uit van de provinciale raad voor de volksgezondheid, als vertegenwoordiger van de Vereniging voor Nederlandse Gemeenten. Als het motief van de heer Brand juist is ligt de conclusie voor de hand, dat de functies van wethouder en commissielid moeilijk verenigbaar zijn. TERNEUZEN Voor redactionele aangelegen heden kunt u vandaag en morgen contact opnemen met de heren G. van Ber- kel, 01150-4866 (voor Zeeuwsch-Vlaanderen) en B. Jansen, 01180-6550, 01100-8030 of 01100-5033 (voor Midden-Zeeland). (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Een overvolle Markt gevuld met ruim 2500 bezoekers heeft gisteravond voor de tweede keer zich kun nen amuseren in de serie tien kampwedstrijden. Ook deze avond werd gekenmerkt door gunstig weer. Bij het sluiten van de editie hadden de ploe gen van Moerbeke, Breskens, Nieuwvliet, zich vrijwel zeker geplaatst voor de finale die vanavond plaatsvindt. De vier de finaleplaats zal betwist moeten worden tussen Cadzand en Schoondijke. De wedstrijden, die in het be gin vooral een veel vlotter ver loop hadden dan de avond daarvoor, kenmerkten zich door felle strijd en enthousias me bjj het publiek, den vanavond beginnen, zal Alvorens de finalewedstrij- het college van b. en w., de col leges van burgemeester en schepenen van Moerbeke, Zo- mergem, Eeklo en Maldegem officieel op het gemeentehuis ontvangen. (Van een onzer verslaggevers) HULST In de Hulster raadsvergadering van donder dagavond 31 augustus zal ge sproken worden over het slui ten van de vuilnisstortplaats te Clinge. Door het ontbreken Van toezicht is er van een geordend storten en verwer ken van vuil hier nooit sprake geweest. Omdat het achterste gedeelte van het terrein niet gebruikt kan worden, wordt nu het vuil vooraan of in de sloten gegooid. Om een einde te maiken aan deze toestand en ook omdat de stortplaats haast ivol is, willen b. en w. de vuilnisbelt sluiten en het ter rein egaliseren. (Van een onzer verslaggevers) HULST De artsen W. Ey- sink en W. Gielen hebben een „Spieghel der seven provin ciën" samengesteld, waarin ze de rapporten analyseren, die in andere provincies zijn uil- gebracht met betrekking tot de ziekenhuisvoorzieningen. Slechts drie provinciale raden voor de volksgezondheid gin gen niet in op het verzoek van de Hulster artsen om hun rap porten ter inzage te zenden. De overige deden het wel. Op grond van de analyse komt men onder andere tot de vol gende conclusies: Elke uniformiteit in samen stelling van commissies of werkgroepen, die de aanwezi ge ziekenhuisvoorzieningen moesten inventariseren, ont breekt. Vooral vertegenwoor digers van basis-niveau (ge meenten, ziekenhuizen, ver pleegden enz.) zijn spora disch te vinden. Ook aan de wijze van in ventarisering ontbreekt iedere uniformiteit. In alle rapporten wordt de uiterste terughoudendheid neergelegd met betrekking tot het opstellen van een concreet concept-plan, mede op basis van het gebrek aan uniforme normen en normenclatuur. Er bestaat totaal geen eens luidendheid omtrent het begrip ziekenhuisverzorgingsgebied. De artsen hebben becijferd, dat volgens recente opgaven van de Nationale Ziekenhuis raad, de stichtingskosten van een ziekenhuisbed 150.000 gul den -bedragen bij de bouw van een ziekenhuis van ongeveer 300 bedden en 200.000 gulden bij 700 bedden. „Op basis van "gemiddelde stichtingskosten" per bed rond 1980 van 150.000 gulden, zou deze schaalvergro tingsoperatie neerkomen op een investeringsuitgave van rond 1,5 miljard, waarbij men dan nog niet eens spreekt over de kapitaalsvernietiging", al dus de artsen. Verder zeggen ze: „Een landelijk functie- plan, waarin de beschikbare en verantwoord betaalbare mogelijkheden op het gebied der intra-murale-geneeskundi- ge verzorging in de toekomst regionaal geordend worden, zal naar onze mening dan ook eerder gebaseerd dienen te worden op de plaatselijk-regi- onaal aanwezige of aan te trekken specialisten dan op de „beddeaantallen" van de on derscheiden ziekenhuizen." Goed functionerende C-zieken- huizen, steunend op basis-spe cialisten, verdienen, volgens de beide artsen, de voorkeur boven monsterklinieken. (Van een onzer verslaggevers) HULST Een groot aantal Zeeuwsch-Vlaamse artsen is woedend, omdat er een tweede nu herzien rapport over de ziekenhuisconcentratie Zeeland is verschenen, zonder dat ze gelegenheid hebben ge had zich daarover in een vroeg stadium te beraden- De herziene proeve wordt aanstaande donderdag in het dagelijks bestuur van de pro vinciale raad voor de volksge zondheid behandeld en op 14 september in het algemeen be stuur. Daarna zal er een ad vies worden uitgebracht aan Gedeputeerde Staten. Volgens voorlichtingsambtenaar J. Te- vel van de prov. griffie zal daarna aan alle belanghebben den gelegenheid worden gebo den om de bezwaren kenbaar te maken. „De vrees van de betrokken artsen, dat ze weer buiten deze zaak worden gela ten is mijns inziens niet ge rechtvaardigd", aldus de heer Tevel, die daaraan toevoegt, dat er geen sprake van is, dat de „herziene proeve" tevens de definitieve is. Er zouden nog alle mogelijke wijzigingen in aangebracht kunnen wor den. Bij de samenstelling van dit rapport is, aldus de commenta ren, rekening gehouden met de bezwaren, zoals die naar aanleiding van het eerste con cept naar voren zijn gebracht. Volgens de geruchten is het 6aantal wijzigingen minimaal. Officieel is er nog niets van be kend, omdat informatie over (ADVERTENTIE) Flonkerende pracht in vele facetten JUWELTER-HORLOCBK dé inhoud wordt geweigerd, zolang, het rapport in het da gelijks Xen algemeen bestuur nog niet is behandeld. Een van dé'--mensen, die het rapport heeft gêkregen is wet houder P. Brand "wjn Hulst. Hij heeft zitting in de provin ciale raad voor de volksge zondheid, namens de vereni* ging voor Ned. Gemeenten. Hij weigert vooralsnog behan deling in het Hulster college van b. en w, omdat hij van mening is, niet verplicht te zijn zijn college op de hoogte te brengen van stukken, die hij uit hoofde van andere functies in zijn bezit krijgt. De Hulster artsen denken daar anders over. W. Eysink: „Het is waanzin, dat Brand van mening is, privézitting te hebben in de provinciale raad. Hij zit er op gro-nd van een bepaalde kwaliteit. Het fou een nor-male reactie zijn, als hij zo snel mogelijk deskundi ge mensen bij mekaar zou roepen om erover te praten. In plaats daarvan gaat hij op de we-pot het rapport in het ge heim zitten lezen, met de deur op slot. Die geheimzinnigheid is alleen bedoeld om tekortko mingen te versluieren. Dit is je reinste struisvogelpolitiek. Ik vraag me af waarom we er deze tweede keer weer buiten gelaten zijn. Ik ben bepaald niet positief gestemd ten aan zien van de toekomst. Het zal straks wel zo gaan, dat z'e hun handen in onschuld wassen als de zaak kapseist. Dan zeggen ze: we waren met handen en voeten gebonden aan het ver trouwelijke karakter". Wethouder P. Brand is het met die opvatting niet eens. Hij is van mening, dat hij niet kan praten over een stuk, dat nog gepubliceerd moet wor den. En dat gebeurt op of na het moment, dat het als advies aan GS wordt uitgebracht. De Hulster medici vrezen, dat het dan al te laat is. „Nu wordt er gepraat en ondertussen ver- wijnt het ziekenhuis van Hulst", vreest de heer Eysink. De maatschappij ter bevorde ring van de geneeskunde, art- serikring Z.-Vlaanderen, heeft een dringend verzoek tot de prov. raad gericht om inzage in het herziene rapport te krijgen. Dat verzoek is nog niet gehonoreerd. Zoals be kend wordt in het eerste con ceptplan de suggestie gedaan om de ziekenhuizen van Hulst en Oostburg op te heffen. Hoofdstraat 16 St. Jansteen - Hulst tel. 01140-2491 (Van een onzer verslaggevers) HULST. De leden van de hehgelvereniging Lustige Hen gelaar, afdeling Binnenvest, kunnen zondag 27 augustus meedoen aan de jaarlijkse wedstrijd. Deze begint om 14.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Er is voor een bedrag van f 700,- aan prijzen te verdie nen. Inschrijven voor deze wedstrijd bij café Verhulst aan de Stationsweg, wijk Bin nenvest. Prijsuitreiking is in café De Ster, aan de Over- damstraat. Zondag 3 septem ber wordt er een wedstrijd gehouden voor leden beneden de 15 jaar. Dan eveneens tus sen 14 en 16 uur. Er is voor f 200,- aan prijzen te verdienen. Beide wedstrijden worden ge houden achter de Molen, waar de jongeren zich voor de wed strijd kunnen laten inschrijven en waar de prijzen ook wor den uitgereikt. Vissen De hengelclub de Lustige Hengelaars zal zondag een wedstrijd houden in de binnenvest achter de molen. De inschrijving voor deze wedstrijd is in café Verhulst en de prijsuitreiking in café De Ster. Er zijn prijzen tot een bedrag van zevenhonderd gul den. Zondag 3 september wordt door dezelfde club een viswedstrijd voor de leden be nenden vijftien jaar gehouden. Er zijn dan prijzen tot een waarde van tweehonderd gul den. (Van onze correspondent) CLINGE Dit weekend zal er in Clinge een muziekfeest ge houden worden waaraan door tien muziekgezelschappen deel genomen zal worden. Tegelijkertijd met dit leest zal het Clingsc feestcomité liaar zilveren bestaan vieren. Vanavond opent de fanfare Wel Doen Door Vermaak om acht uur het muziekfeest met een concert in de kiosk die staat opgesteld op het terrein van de kleuterschool. Het Clingse muziekfeest heeft zijn oorsprong in de minder goede jaren, die aan de Tweede Wereldoorlog vooraf gingen. Er heersten toen slechte toestan den, terwijl de verdiensten voor velen zeer klein waren. En om vooral de plaatselijke driedaag se kermis in de maand juli een beetje te verlevendigen, werd het idee geopperd om voortaan muziekfeesten te houden. Dit liep zeer goed en bracht veel belangstelling voor de kermis met zich mee. De oorlogsjaren vormden even een stagnatie, maar direct daar na werd in 1947 het Clingese feestcomité opgericht. Hoewel dit comité zich met het organ! seren van alle festiviteiten in het dorp belastte nam het ook de organisatie van het muziek feest op zich. Al die jaren is het voortreffelijk gegaan, was het niet dat in de laatste jaren de vakanties roet in het eten hebben gegooid. Ieder jaar kwamen er meer moeilijkheden met de besturen van de gevraagde gezelschap pen. Het was voor hen onmo- (Van onze correspondent) HULST Vanmiddag om ongeveer twee uur wordt er op het OZO-terrein te Hulst een voetbalwedstrijd gespeeld tussen SHP '67 uit Hulst en VV de Krabben uit Bergen op Zoom. Het gezelschap uit Borgen op Zoom arriveert rond één uur in café Cor Nagtzaam waarna men naar het OZO- terrein rijdt om de strijd aian te binden tegen het sterke Hulster elftal. Na de wedstrijd is^ er nog een gezellig samen zijn in het clublokaal van de heer Cor Nagtzaam, waarna om ongeveer negen uur de thuisreis wordt aanvaard. De wedstrijd wordt geleid dioor F. de Block uit St. Jansteen. Traetor in sloot Landbou wer F. Staal uit Zandberg be landde met tractor en zwaar beladen graanwagen in een sloot langs de weg. Persoonlij ke ongelukken deden zich niet voor. (Van een onzer verslaggevers) HULST Met een gewel dige knal heeft burgemeester P. Molthoff van Hulst gister middag rond half drie de Hul ster braderie geopend. Hij deed dat door op een knop te drukken, waardoor boven de Vismarkt, in dozen opgesloten vuurwerk, uit elkaar barstte. Onmiddellijk daarna werd de Hulster burgervader, teza men met gemeentesecretaris Van Denderen en wethouder J. Blommaert uitgenodigd voor een wandeling door de feeste lijk versierde Bierkaaistraat. De tocht eindigde bij de paar demolen, die op een parkeer terrein achter de Bierkaai straat staat opgesteld. Het ge zelschap naim daarin plaats op huppelende op en n-eer bewe gende paarden voor de eerste officiële ere-rondjes. Het officiële gedeelte werd afgesloten met een informele babbel in een van de horeca bedrijven. Daarmee is de weg voor vier dagen onbekommerd feesten definitief geëffend. De Bierkaaistraat heeft dank zij de gezamenlijke inzet van na genoeg alle winkeliers een heel ander karakter gekregen dan gebruikelijk. Vanaf het begin tot aan het eind, staan aan weerskanten feestelijk op getuigde kraampjes opgesteld, waar van alles en nog wat te krijgen is. Ook hongerige bezoekers kunnen er terecht, want. in verschillende stands worden de meest verrukkelijke lek kernijen bereid. Ook de jeugd komt de kómen-de dagen aan haar trekken. Voor haar is er de traditionele paardemolen, die waarschijnlijk wel niet erg vaak rust zal krijgen. Hoogte punt moet maandagavond het vuurwerk worden. Op de an dere dagen zorgen de Hulster „ka-l-leseien" voor de nodige muzikale afleiding. Het Hulster braderie-comité ls voorlopig nog niet uiit-geor- ganiseerd, want volgens Sele Blommaert worden er pogin gen in het werk gesteld om Mouth en Mcneal" naar Hulst te halen. Helemaa-l zeker, dat ze zullen komen is het overi gens nog n-iiet, maar Blom maert spreekt over een kansje van 80 procent. Ook zonder Mouth en McNeal zal het overigens de komende dagen aan ontspan ning in de Bierkaaistr. niet ontbreken. Er wordt 'n grote toeloop van kooplustige bezoe kers verwacht, waarvan gis termiddag kort n-a de opening overigens n-og niet zo heel veel te merken was. In de loop van de middag werd het drukker. Burgemeester P. Molthoff toonde zich gistermiddag na zijn rondwandeling bijzonder in-genomen met het resultaat, na het traditionele ritje in de paardemolen merkte hij op, van hieruit te hebben kunnen genieten van een „goed uitzicht op de wederopbouw van de binnenstad". In deze omgeving wordt namelijk druk gewerkt aan de aanleg van riolering in het kader van de sanering. Speciale attractie in de Bier- kaaistraait is, dat het publiek er door een poort van oude televisie-toestellen kan lopen, waarvan er verschillende nog blijken te werken ook. gelijk om deel te nemen aan de muziekfeesten te Clinge omdat vele muzikanten door vakanties verhinderd waren deel te nemen. Daarom nam het feestcomité vorig jaar reeds het besluit om het muziekfeest op de laatste zondag van au gustus te houden. En ditmaal zal de organisatie voor de vijfentwintigste keer door het Clingese comité wor den verricht. In de voorbije ja ren heeft het comité op voor treffelijke wijze de evenemen ten in het dorp verzorgd. En daarom zal aan het zilveren bestaansfeest op zondag 27 augustus grote aandacht wor den besteed. Tien gezelschap pen nemen er deel. Te weten: de fanfare Wel Doen Door Ver maak uit Clinge, Vrijheid, Een dracht uit Lamswaarde, De drumband Zuiödorpe, de mu ziekvereniging Heikant, Sint Franciscus uit Sluiskil, Sem per Gaudete uit Olinge, De Scheldezonen uit Nieuw-Na- men, Sint Cecilia uit De Klinge, de fanfare EMM uit Koewacht en de Koninklijke Harmonie Hulst. Zondag om half drie 's na middags zullen de gezelschap pen zich in de kom van het dorp opstellen, waarbij de eer ste vijf genoemde gezelschap pen zich in de richting van de wijk De Grens begeven, terwijl de overige gezelschappen in de richting van de wijk Het Zee gat zullen vertrekken. Na de tochten door het dorp waarbij ook door de nieuwbouwwijken gemarcheerd zal worden, zul len de muziekgezelschappen op de kiosk achtereenvolgens con certeren. (Van een onzer verslaggevers) HULST De jongerensoos „Peace" te Sint Jansteen heeft de gemeente Hulst om finan ciële medewerking gevraagd voor de aanschaf van ontspan ningsmateriaal. De soos heeft voor ongeveer f 7700 aan nieu we spullen nodig. B. en w. van Hulst stellen de gemeenteraad, die donder dagavond 31 augustus deze zaak bekijkt, voor om de soos inderdaad f 7700 te geven. Door b. en w. van Hulst wordt betoogd dat de soos belangrijk werk doet wat betreft het op vangen van jongens en meis jes, die anders mogelijk katte- kwaad zouden uithalen. Tij dens deze raadsvergadering komen nog meer subsidievoor- stellen aan de orde. Zo wordt onder meer voorgesteld om de bejaardenbond in Stoppeldijk een subsidie van f 5,- per lid, afkomstig uit Hulst, toe te kennen. De fanfare „Nooit Ge dacht" te Graauw heeft voor een bedrag van f 12.500 nieu we muziekinstrumenten nodig. In dit verband wil de fanfare een bedrag van f 8000 lenen. Aan de gemeenteraad wordt nu gevraagd de gemeente zich garant te laten stellen voor het betalen van rente en aflos sing. (Van een onzer verslaggevers) HULST Als de Hulster raadsleden volgende week donderdag het betreffende voorstel van burgemeester en wethouders accepteren, dan krijgt de mixed hockeyclub Rapide van de gemeente Hulst een bedrag van f 3500 voor de bouw van een clublokaal op het gemeentelijk sportter rein. De Hulster hockeyclub kampt al enige tijd met huis vestingsmoeilijkheden. De ge meente Hulst is tevens bereid om de kosten van het rooien van het bosplantsoen, de riole- rings- en bestratingsweric- zaamheden kosten, die naast de bouw van het club huis moeten worden gemaakt voor haar rekening te ne men. Voetbal Doinider dagavond speelde het zaterdagvoetbal van de vv. Steen een licht- wedstrijd tegen het personeels- elftal van Philips uit Terneu- zen. Het werd voor de Philips- spelers een barre 7—1 neder laag. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg, Dok ter G. de Bruijckere, Brou werijstraat 8 te Oostburg, tel. 01170-2323. Axel, Dokter Kok, tel. 01155- 1555. Biervliet, Ilooidpla.it en IJzen- dijke, dokter H. van der Pas, Hoogstraat 1 te IJzen- dijke, tel. 01176-366. Borssele en Nieuwdorp, de praktij k van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet te Borsse le, tel. 01105-203. Breskens en Groede, dokter Janzen te Groede, tel. 01171-366. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, dokter De Meijer te Sluis, tel. 01178-1366. Clinge, St.-Jansteen en Koe wacht, dokter Melchers, tel. 01146-327. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande, de praktijk van de huisart sen J. Geldof, J. Koie en S. Wöstmann wordt tot maan dagochtend 8 uur waarge nomen door dokter H. Zwartelé, Werriiaan 43 te 's-Heerenhoek, tel. 01105-280. Goes, dokter J. Deen, Valcke- slotlaan 30, tel. 4373. Hoek, Philippine en Sluiskil, dokter Hofstee, Julianastraat IC, te Hoek, tel. 01154-345. Hulst, dokter J. Niesten, tel. 3373. Kloosterzande, dokter Buwal- da, tel. 01148-277, tot maan dagmorgen 8 uur. Middelburg, Mw. J. Pel-Mel- link, Rouaiansekaai 11, tel. 2585 (zaterdag) en dokter J. Pel, idem (zondag). Reimerswaal, dokter P. Pol derman te Yersekie, tel. 01131-1300 en dokter G. Noome te Krabbendijke, tel. 01134-1444. Sas van Gent, e.o., dokter E. du Puy, Stationsstraat 26 te Sas van Gent, tel. 1777. Terneuzen, dokter V.d. Griek, Scheldekade 27, tel. 01150- 2020. Vlissingen, dokter A. van Dijk, tel. 3459 (tot zaterdag 24 uur) en dokter C. Dek ker, tel. 2950 (van zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Wolphaartsdijk, 's-H. Arends- kerke, 's-H. Hendrikskinde ren en Helnkenszand, dokter H. van Maanen te Heinkens- zand, tel. 01100-1234. Zaamslag, dokter W. Fraanje, Plein 42 te Zaaimslag, tel. 01153-244. TANDARTSEN OZ.-Vlaanderen, tandarts W. Neve, Rooseveltlaan 51 te Axel, tel. 01155-2332 (zaterdag van 10-10.30 en 38-18.30 uur, zondag van 12- 12.30 uur). W.Z. Vlaanderen, tandarts N. Janssen te Aardenburg, tel. 01i77-1380 (zaterdag en zondag wan 12-12.30 uur). Walcheren, tandarts G. van Bergen, Damplein 37 te Middelburg, tel. 01180-2936 (zaterdag van 9-10 uur, zon dag van 11-12 uur). Z. en N. Beveland, landarts R. Hendriksen, Lepelstraat 6 te Yerseke, tel. 01131-1313. (zaterdag en zondag van 9- 10 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag, dokter J. de Haas te Zaamslag, tel. 01153-366. N. en Z. Beveland, dokter G. Boneschanscher te Kruinin- gen, tel. 01130-1233. W.Z. Vlaanderen, dokter J. v.d. Vijver te Oostbuirg, tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis, zr. Risseeuw te Groede, tel. 01171-222. Axel, Koewacht, Zaamslag en Zuiddorpel, zr. J. van Exel, Polderstraat 13 te Zaamslag, tel. 01153-343. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat. Schoondijke en IJzendijke, zr. Schelders te Breskens. tel. 01172-1350. Ellcwoutsdijk e.o., zr. C. ICor- stanje, Warande 2 te Heln kenszand, tel. 01106-1615. Goes. zr. Vos, tel. 8549. Hoek, Philippine en Sluiskil, zr Bouwens te Hoek, teL 01154-274. Hulst en Hontenisse. zr. C. Hillaert, tel 01140-3054. Terneuzen, zr. D. Hobbel, van Steenbergenlaan 67, tel. 3360. Wemeidinge, Kapelle-Biezelin- ge, Kloetingc, 's-H. Abtsker- ke. 's-Gravenpoldcr, Hoede kenskerke en Baarland, zr. J v.d. Hoeven. Dijkwelse- straai 20 te Kapelle teL 01102-1937 APOTHEKEN Goes, Goese apotheek, tel. 7104. Middelburg, apotheek A. Rin geling, Lange Delft, 133, teL 2538. Terneuzen, apotheek Hamann, teL 2060. Vlissingen. apotheek C. Last drager, C. v. Perestraat 1 te Souburg, tel. 01183-1593.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 2