GELD TERUG, ZODRAU WILT! NuookbijKela... Heuga-tajpijttegels met toonkamer voordelen. Goede verkopers maken Wat weet de wetenschap sinds kort over het leven voor de geboorte. je hele leven lang één baan? Bij de AMEY vinden we dat uit de tijd. V l it de toonkamers van Kda haalt u dozm vol voordeel. :Éf Libelle k sus verkoopkunde beïnvloedingstechniek; INSTITUUT RHEIDRICA AMEV Dat is het eerste voordeel van Klimsparen bij de Nederlandse Credietbank. En het tweede: uw rente klimt liefst 2x per maand. Kortom, hoge rente zonder dat uw geld voor een bepaalde termijn vaststaat. Wie het onverwacht nodig heeft kan er met een maand over beschikken. Verbaast het u nog dat Klimsparen zo populair is? Een ongekend aantal Nederlanders bezit een Klimspaarboekje (van f100.-, f250.-, of f1000.-) bij onze bank. En wij hebben nog vele andere gunstige spaarmogelijkheden. Wilt u ze leren kennen? Stuur een briefkaart of een ongefrankeerde envelop met uw naam en adres naar: Nederlandse Credietbank (afdeling Marketing), Antwoord nummer 5857, Amsterdam. Wie is welkom bij de AMEV? Wat biedt de AMEV nog meer? Eerst nog het naadje van de kous? Of maarliever meteen praten. Wat is de AMEV? Leidseweg 2, Utrecht. Zaterdag 26 augustus 1972 KLIMSPAREN? Nederlandse Credietbank 20106 NCK. lOk.lOOf Kom ze bekijken en betasten en geniet van al die prachtige, giopavolle kleuren.Veie soorten zijn er: o.a. Heuga-felt, Heuga-laine, Heuga-flor, Heuga-lon en Heuga-lux.Welke u kiezen moet? Daar kunnen we even rustig over praten. Eén ding staat al vast: Heuga-tegels koopt u bij Kela zeer voordelig. En we zijn bepaald niet kinderachtig met de garantie-termijn voor deze mooie, geluiddempende tegels. Kwieke levering is verzekerd.Wat u vandaag bestelt, gaat al morgen naar u toe, Kom maar gauw, want, heuoa Ifcpfttegeb lilli ÖVOA/XAXISrE 20 pes. 50x50era MADE IN HOLLAND Toonkamers in Dongen, Hoge Ham 96, tel. 01623-4279. (Ook zaterdags geopend). Bergen op Zoom, Antwerpsestraat 58, tel. 01640-41416. (Ook zaterdags geopend). Tilburg, Heuvel 45, tel. 013-435807. (Ook zaterdags geopend). Ook vestigingen in Amersfoort, Groningen, Amsterdam, Soest, Eindhoven,Venio, Nijverdal, Utrecht en Heiloo. Na negen maanden zwangerschap hoeft de geboorte geen verrassing meer te zijn. De wetenschap is nu zover,datwe al heel vee! van het ongeboren leven weten. Of het een gezonde, gave baby wordt. Hoe storingen kunnen worden voorkomen. Daardoor zal het mogelijk worden, dat er straks veel minder ofzelfsgeen kinderen metafwijkingen geboren hoeven te worden. In Libelle leest u hoe verde medische wetenschap al is en hoe die nieuwe inzichten heel veel menselijk leed kunnen besparen. Het eerste deel van een serie belang wekkende artikelen over zwangerschap, bevalling en baby's eerste levensfase vindt u in de nieuwe Libelle, nr.35. Dit nummer is nu te koop. En als u er zeker van wilt zijn dat u voortaan Libelle elke week ontvangt en niets van deze artikelen hoeft te missen,abonneer u dan en vui onderstaande bon in. Ter kennismaking ontvangt u drie boeken gratis. Elke maand één. Datzijn Pieter Bas van Godfried Bomans, Twee Werelden vanA. J.Cronin en de spannende thriller De Gestolen Liefdes brieven van Kelley Roos CKnip de bon uit en stuur deze in open envelop zonder postzegel naar Libelle, antwoordnummer 7146, Amsterdam.) Hierbij geef ik mij op als abonnee van Libelle. Naam:. Adres:. Woonplaats: Ik ontvang van u gratis 3 boeken. Ik verplicht mij hierbij voor tenminste 3 maanc/en. Aankruisen wat gewenst wordt: Ik wens het blad per wederverkoper te ontvangen en betaal 80 cent perweek of f 10,40 per kwartaal [13 nrs). Ik wens het blad per post te ontvangen en betaal f 10,40 per kwartaal [13 nrs). WS35 Trekt u dat aan? Een goed betaal de baan - met alles wat daarbij hoort - als vertegenwoordiger. Juist in deze tijd is er een geweldige behoefte aan geschoolde verkopers, aan mensen die door het beheersen van de psy chologie en de economische aspek- ten van de verkoop orders sluiter», waar anderen falen. Verkopen is een zelfstandig en interessant beroep, dat U-ongeacht uw leeftijd of vooropleiding-wordt geleerd op onze mondelings Deze door het bedrijfsleven aanbevolen kursus omvat 17 lessen (1 avond per week), waarin de onderdelen psychologie, praktijk en economische aspekten van de verkoop worden behandeld. Vrijblijvende Jcennïsmaking. Aanvang 20.00 uur. Wij nodigen u uit goeS; donderdag 31 augustus in hotel v.q om zonder enige "Terminus", Fr. den Hollanderlaan 37 verplichting een Breda, dinsdag 29 augustus in ge- interessante les meenschapshuis "De Vlieren", hk, Dr. W}-.' /van deze kursus struykenstraat - van Hogendorpstraat. jgj bij te wonen in Tilburg, vrijdag 1 september in "Ge bouw A.V.O. Bouwnijverheid". P. Vree- deplein 1. DORDRECHT, BURS. DE RAADTSINGEL 21.TEL (01850) 37283 30388 VOXMf+fLz'.ïïZZZ) H Qy-ir-r.--/ Vroeger gebeurde dat nog wel eens. Je koos een baan. En daar bleef je dan zitten. Nu is dat niet meernodig.Niemand ver wacht meer van je, dat je direct na je eindexamen ai precies weet wat de toekomst gaat brengen. Je zou eigenlijk allerlei banen eerst eens willen proberen. Om de nodige ervaring op te doen. Bij de AMEV kan dat. Omdat het een groot concern is, dynamisch en wars van alle starheid. We houden ons voornamelijk bezig met verzekeren. In al le vormen. Daarnaast zijn er nog tal van andere ak- tiviteiten. Zodat we je meteen al een keuze pakket van banen kunnen bieden. Dat kan op het gebied van beleggingen, accountancy, au tomatisering, administratie, boekhouden etc. Of op het commerciële vlak. Als je eenmaal een richting hebt gekozen, zit je daar nog niet aan vast. In de meeste ge vallen kun je binnen de AMEV een nieuwe functie vinden. Terwijl je geld verdient, terwijl je ervaring opdoet, bepaal je dus de richting die je uitein delijk het beste ligt. En het spreekt toch vanzelf: de beste car rièrekansen liggen op het terrein, waar je je het meest thuis voelt. Jonge mensen. Met een middelbare school opleiding. Bijvoorbeeld MAVO, MEAO, HAVO of Atheneum. Misschien heb je net eind examen gedaan. Of je hebt al wat ervaring opgedaan. Mannen en vrouwen heb ben uiteraard gelijke moge lijkheden. En dus ook gelijke kansen. Behalve een baan die je ligt, heeft het wer ken bij een modern concern nog vele voordelen. Om er een paar fe noemen: -gratificatie (verband houdend met dividend) - een maand salaris extra - een vakantie toeslag van 7% - een degelijke interne opleiding aan de AMEV-bedrijfsschool - studiekostenregeling - een premievrij pensioen - reiskostenregeling En natuurlijk wordj er met de gemaakte vakantieplannen rekening gehouden. Wil je bij het kiezen van een baan eerst eens alle mogelijkheden rustig bekijken en verge lijken? Je hoeft niet van vandaag op morgen te solüciteren.Als je wilt kun je eerst volop in formatie inwinnen. Bel even 030-321222, toestel 463/377. Je krijgt dan alles wat je weten wilt vrijblijvend thuis gestuurd. En het plezierige is dat al die informatie op de achterkant staat van een bijzonder aardig affiche. Bel even op vooreen afspraak.Of loop gewoon even binnen. Natuurlijk is een bondige brief ook altijd welkom. Schrijf naar Personeeidienst AMEV, Postbus 2072, Utrecht. Het adres: Leidseweg 2 Utrecht.Telefonisch 030-321222, toestel 463/377. Er zijn ook speciale voorlichtingsavonden. Elke dinsdag van half zes tot acht uur. De portier ingang Stationsstraat 5 wijst je wel even de weg. De AMEV is een groep van maatschappijen die op verschillende terreinen opereren. Om er een paar te noemen: Utrecht - voor levens verzekeringen. Holland - voor schadeverzeke ringen. Algemeen Beleggings Consortium voor beleggen gecombineerd met risicover zekering. Praktij kvoorziening AMEV - voor vestigingskredieten, ERAC - voor computer diensten aan derden. De AMEV heeft vesti gingen in binnen-en buitenland.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 12