Breda Ze vroegen een jongen van 18. t t een medewerker(ster) Talen- oraktikum de speciaalzaak de tapijttegelbar „De Delta' ERVAREN TEKENAAR GEMEENTE VL1SS1NGEN Katholiek Onderwijs Sluis ONDERWIJZER of ONDERWIJZERES R.-k. I.t.s. „Sint Bernard" FRANS DUITS ENGELS SPAANS PORTUGEES ITALIAANS ZWEEDS NEDERLANDS DRAAIORGEL GEMEENTE GOES Dinsdag 22 augustus 19/2 VXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX 5j» Ondertrouwd THEO MATTHEEUWS 5 en J MARLOE VAN VOOREN y hebben de eer u mede te delen, dat zij op zaterdag 26 augustus '72 in het huwe- t lijk treden, in het kerkje van de H. Pas- 5 toor van Ars, Zandstraat, Sas van Gent, ij om 14.00 uur. ij Receptie van 18.00 tot 19.00 uur in het Cultureel Centrum „De Speye", Wilhel- J minalaan 1 te Sas van Gent. J Toekomstig adres: Stationsstraat 11, Sas ji van Gent. Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje MANJA H. F. M. van der Pas— P. C. C. van der Pas- Smit Veerle. IJzendijke, 20 augustus 1972. in tapijttegels is Wilhelminastraat 6 Breda Bedroefd geven wij U kennis, dat heden na een kortstondige ziekte voor ons geheel onverwachts is overleden, onze innig geliefde vader, opa, zoon, schoonzoon, broer en zwager ARIE VAN RIJSWIJK weduwnaar van P. G. den Adel op de leeftijd van 56 jaar. J. C. van Rijswijk M. F. E. van Rijswijk-Avonds Petra Familie van Rijswijk Familie den Adel Rijen, 20 augustus 1972 Corr.adres: Haansbergseweg 2 e. Vader is opgebaard in de rouwkamer van het St.-Ignatiusziekenhuis te Breda. Bezoek woens dag 23 augustus van 15.00 tot 16.00 en van 18.00 tot 19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 24 augustus om 14.00 uur op de r.-k. begraaf plaats te Rijen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in zaal De Harmonie, Hoofdstraat 72 te Rijen. Bijeenkomst familie op het adres Haansbergse weg 2 e om 12.30 uur. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het heden nog plotseling verscheiden in het Sint- Ignatiusziekenhuis te Breda van onze zeer ge waardeerde medewerker ARIE VAN RIJSWIJK in leven filiaalchef te Rijen. Zijn totale inzet voor onze B.V. willen wij als een voorbeeld stellen. Rotterdam-Rijen, 20 augustus 1972 Directie en personeel B.V. v.h. A. C. Korpershoek De teraardebestelling zal op donderdag 24 augus tus plaatsvinden om 14.00 uur op de r.-k. be graafplaats te Rijen. I.v.m. de teraardebestelling is ons filiaal te Rijen DE GEHELE DAG GESLOTEN Diep geschokt heb ik de droeve plicht u kennis te geven, dat geheel onverwacht in het St.-Li- duinaziekenhuis te Hulst, van mij is heengegaan, na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der zieken, mijn lieve en onvergetelijke dochter MARIA EUPHRASIA VAN KUYCK in de leeftijd van 51 jaar. Graag vraag ik uw gebed voor haar zielerust. Breda: Wed. E. J. van Kuyck-v. Ombergen Breda, 21 augustus 1972 f horbeckeplein 3b. De H. Eucharistieviering, waartoe u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donder dag 24 aug. a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus te Princenhage (Breda), waarna de begrafenis zal geschieden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Gebedsdienst woensdagavond om 19.30 uur in genoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in hotel De Posthoorn, Haagweg 448, Breda. Marietje is opgebaard in de rouwkapel van Hui ze Lucia, Liesboslaan 4, Breda. Bezoek aldaar woensdagavond na de gebedsdienst. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een langdurig geduldig gedragen lijden, voorzien van de Sacramenten der Zieken, mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder en oma JOHANNA CAROLINA CORNELIA MARTINA MANDERS echtgenote van Engbertiis Johannes Vernooij op de leeftijd van 69 jaar. Sluiskil: E. J. Vernooij Amsterdam C. H. M. Kramer-Vernooij Folkert Kaatsheuvel H. J. A. Vernooij A. C. Vernooij-Beulens Marc - Henry Sluiskil: YV. J. K. Vernooij E. E. A. Vernooij-van Hoecke Egbert Werkendam: J. K. G. A. Manders Sluiskil, 18 augustus 1972 Louisastraat 31. De gezongen uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woens dag 23 augustus a.s. om 10.30 uur in de parochie kerk van St.-Antonius te Sluiskil, waarna de begrafenis om 11.30 uur op het r.-k. kerkhof al daar. Samenkomst in het patronaatsgebouw 't Gilden huis om 10.15 uur. Gebedsdienst dinsdagavond om 19.00 uur in de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 't Gildenhuis. Heden overleed zacht en kalm op 95-jarige leef tijd onze tante MARIA CELESTINA LE GRAND Familie le Grand Familie Sturm Oostburg, 21 augustus 1972 Bejaardentehuis De Burght, Ledelplein 18 De plechtige uitvaartdienst, waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op donderdag 24 aug. in de parochiekerk van de H. Eligius te Oost burg om 10.30 uur. Eucharistieviering woensdagavond 23 augustus om 19.00 uur in de parochiekerk. Samenkomst in het bejaardentehuis De Burght. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in hotel Du Commerce. DANKBETUIGING Hiermede onze oprechte dank, voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ondervinden bij het overlijden van onze lieve moeder en oma LUCIA NEEFS weduwe van Hendrikus Braspennincx. Namens haar kinderen en kleinkinderen. Breda, augustus 1972. IJpelaarstraat 42. Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en bij het overlijden betoond aan me juffrouw EUGENIE MARIE DUSARDUYN betuigen wij u, familie, vrienden en bekenden, langs deze weg onze oprechte dank. In het bijzonder aan heren geestelijken en dok toren en verplegend personeel van het St.-An- tonius-ziekenhuis. Uit aller naam, Familie Dusarduyn. Groede, augustus 1972. Bouwbedrijf b.v. Middelburg Wij vragen een die onder supervisie van de chef tekenkamer zelfstandig kan werken. Onze heer J. v. d. Woestijne kan u desgewenst nadere inlichtingen over de vakature verstrek ken (tijdens kantooruren 01180 - 5655, 's avonds 01184-6687). Sollicitaties te zenden aan ons adres Postbus 180, Middelburg. Wij BEKENDMAKING OPENBARE VERGADERING De gemeenteraad zal op vrijdag 25 1972 om 14.00 uur vergaderen. augustus De agenda en de ter zake aan de raadsleden verstrekte stukken liggen gedurende de tijd dat de sekretarie geopend is (van 8.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 15.00 uur) aan de bodebalie van het stadhuis ter inzage. De vergadering wordt in het stadhuis gehouden en is voor iedereen vrij toegankelijk. De Stichting vraagt met ingang van 4 september aanstaande een TIJDELIJKE tot 1 februari 1973. Zij die interesse hebben, worden verzocht zo spoedig mogelijk telefonisch contact op te nemen met het hoofd der school tel. 01178- 1782 (school) of 1550 (privé). Gildenstraat 1 te Hulst Bij de ONDERHOUDSDIENST van het schoolge bouw kan geplaatst worden: Salaris volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties vOOr 26 augustus a.s. te richten aan Secretaris van het schoolbestuur, p/a Gildenstraat 1 te Hulst. De Direkteur. bij vooruitbetaling De kosten bediagen (exclusief 4% BTW) t.m. 10 woorden bij plaatsing in: Gehele oplage 2,20 Zeeuwse oplage f 1,20 Brabantse oplage f 2,00 Elk woord meer (exclusiet 4% BTW) voor: Gehele oplage f 0,22 Brabantse oplagef 0,20 Zeeuwse oplage 0,12 Personeel gevraagd Hilversum. Gevraagd flinke hulp in de huishouding in- of extern, leeftijd vanaf 20 jaar, prima salaris, royale vakanties, gezellige kamer met alle com fort. Meer hulp aanwezig. Mevr. M. Gockel, Regentesse- laan 6. tel. 02150-42245. Te koop aangeb. Kindje blij zegt ta, ta, ta, 't heeft een plastic broekje SGA. Uw gehele woning gestoffeerd vanaf f 7,50 per week. Uitslui tend A-keus kwaliteit Keurta- pijt. Molenstraat 69, Roosen daal. T.k. zilveren fruitschaal plus rookstel iets zeer moois. Hand werk Djokja vaste prijs f 2000,-. T.b. tel. 01645-713. Bankstellen, direct van fa briek, zeer fraai uitgevoerd in diverse kleuren, 8 jaar garan tie op binnenwerk, normaal- prijs f 1300 voor f 595, Parian, Kerkstraat 27a, Elshout, tel. 04163-3472 Dames - grijp de winst!!! De grootste en goedkoopste bond- zaak 'v. Nederland geeft alleen de maand augustus 20% zo mer prijzen korting. Duizenden korte en lange bontmantels - bonthoeden. Nu kopen en in de winter betalen, gratis be waren. Bont kopen is 'n zaak van vertrouwen, 'n 3-jarig ga rantiebewijs is dat vertrouwen waard. Meer waarborg voor echt bont. Desg. zeer soepele kredietservice. De Bontkoning, Hooghuisstraat 3, straat schuin t.o. Hema te Eindhoven-C. Tel. 040-61180. Komt u per bus, trein of eigen auto, bij koop reisgeld terug. Vrijdagavond tot 9 uur geopend. Dames grijp de winst! De grootste en goedkoopste bont zaak van Nederland geeft al léén de maand augustus 20 zomerprij zenkorting. Duizen den korte en lange BONT MANTELS en bonthoeden. Nu kopen en in de winter betalen. Gratis bewaren, 3 jaar waar- borggarantie. Desgew. zeer soepele kredietservice. DE BONTKONING, Hoogstraat 97, Rotterdam-C,, groot parkeer terrein voor de zaak, tel. 010- 117117. Vrijdagavond tot 9 uur geopend. Bij koop wordt reisgeld voor bus, trein of ei gen auto terug betaald. Huizen Zevenbergen. Watermolen. Schitterend hoekhuis met c.v. en zonnige ligging. Woonka mer met granolwanden, keu ken, douche, 4 slaapkamers, zolder, voortuin, achtertuin op z. Met vr. vest. In overleg te aanvaarden, f 68.000,- kJc. Lo- zie en Vlieg, makelaars onr. goed. Oranjepark 5, Dordrecht, 01850-45022 (9-22 u.) Geldleningen Geld nodig? Bel voor persoon lijke leningen en alle andere financieringen 01640-35991 of 35668. Van den Berge N.V Bergen op Zoom. Geld binnen 24 uur van f 1000,-, t.m. f 25.000,-.' aflossin gen in 5 jaar. Assurantiekan toor L. L. C. Beekman, Ruijs- daelstraat 42, Rijen. tel. 01612- 3406. Bromfietsen Te koop: Brommer, merk Puch kleur wit i.z.g.st. Te bevr. Bos- sestraat 6a. Vogelwaarde. Huwelijken Het Nederlands Huwelijkscon- tactcentrum Trait-d'Union er kend door de raad van Toe- acht geeft u eerlijke voorlich ting en bemiddelt persoonlijk en discreet. Schrijft of belt u eens en u ontvangt vrijblij vend 'n partnerlij st en uitvoe rige documentatie, na opgave van uw leeftijd. Hoofdadm.. Postbus 122. Ede Afd. Breda, Delbergen 53. tel. 01600- 52721. Vakantieverblijven Te huur caravans op camping Renesse, vlak aan zee com pleet ingericht ook voor wee kenden. Tel. 08872-534. Te huur vanaf 2 sept. '72, zo merwoning voor 5 pers. even tueel met verwarming f 100 per week 2 min. van 't strand. Tevens kamers met ontbijt. K. Francke, Duinweg 27, tel. 01186-218, Zoutelande. Vakantie diversen T.k. pracht plezierboot rond spant, 12 mtr lang 3.20 mtr breed. Zeewaardig, luxe maho nie, betimmerd. Prijs f 25.000,-. T.b. Nic. Peckstraat 19. Steen bergen. Auto's - motoren Gijzens Automobielbedrijf biedt u te koop aan Mercedes Diesel 1972 220D Mercedes 200 Benz 1968 met nieuwe motor. Fiat 850 Coupé 1970 12.000 km gelopen Fiat 850 Coupé 1969 als nieuw Ford Capri 1700 GX 1970 Fiat 850 1970 1969 1968 Vauxhall Viva Station nieuw model 1972 Opel Commodore 2 maal 1969 Cimez 1200 S Sport Coupé 1972 Renault L4 2 maal 1969 Cimez 1000 1970 1969 1968 Opel Kapitein 1969 Taunus 15M 1969 1968 Fiat 600 1970 Daf 44 1968 NSU Prinz 1970 Opel Kadett Caravan 1970 VW Variant 1969 1968 Simca 1100 1969 1968 Verder diverse andere automo bielen in voorraad. Al deze wagens zijn schadevrij keuring toegestaan en worden in onze eigen werkplaats getest en van nieuwe onderdelen voorzien. Garantie op onderdelen en ar beidsloon, inruil en financie ring mogelijk. Het adres Aca demiesingel 34a, recht tegeno ver KMA, ingang langs de poort, ook ingang Spoorstraat 32, vlak bij het station, tel. 39870 privé 43593 te Breda. Austin 1100 1964 Staartsestraat 30. Huijbergen, tel. 01644-538. T.k.a. Ford Cortina 1500 de Luxe, bj. '64, t.b. L. Vrolijk, Noordhaven 100, Zevenber gen. Lessen 5 Autorijlessen voor 27,50. Ver volg- en losse lessen 9,75 BTW inbegrepen. VW Autorijschool combinatie De Centrale, Ber gen op Zoom: Huybergsestraat 11, tel. 36132. Breda; Haagdijk 141, tel. 30168, Roosendaal; Boulevard 113, tel. 34097. Reizen Zeevissen op de Noordzee, da gelijks vanuit Hellevoetsluis en opstappen in Stellendam met m.s. „Relax", tel. 010-043022, b.g.g. 01883-4439. Landbouw T.k. Eiger bietenrooïer en die selmotor voor boot en dakpan nen. A. v. Bezooyen, Noord schans 91, Zundert, tel. 01682- 448. voor buitenlanders Volkomen individuele be handeling. Kursusduur 4- 8 maanden. Spoedoplei ding 6 weken. Een aantal verzuimde lesuren kan gratis worden ingehaald. GINNEKENSTRAAT 16 a (inrit) Breda. Tel. 41470 gezocht tegen contante betaling. Br. onder nr. 24066 II. UI. 3. 4. 7. VOORBEREIDINGSBESLMTEN De burgemeester van Goes maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad bij zijn besluit van: I. 20 juli 1972. nr. 21A, heeft verklaard, dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan „Uitbreidingsplan in on derdelen Kattendijke, kom Kattendijke 1964" voor het perceel aan de Huyssen- straat te Kattendijke, zoals dit in rood is omlijnd op de bij dat besluit behorende en ,a's zodanig gewaarmerkte tekening; 20 ]uli 1972. nr. 21B, heeft verklaard, dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan „Herzien uitbreidingsplan gemeente Kattendijke, kom Wilhelmina dorp" voor het perceel aan de H A. Hankenstraat te Wilhelminadorp", zoals dat in rood is omlijnd op de bij dat be sluit behorende en als zodanig gewaar merkte tekening; 17 augustus 1972, nr. 28, heeft verklaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbe reid voor enige gebieden, die wegens hun landschappelijke natuurwetenschappelijke of cultuurhistorische waarde van groot be lang zijn, t.w.: 1. het zgn. „Visgat" gelegen aan de Broeder en Zusterpolderweg te Wol- phaartsdijk; 2. de westelijke inlaag, gelegen aan de Oude Zeedijk te Krabbendjjke; de restanten van een monnikenkloos- klooster, gelegen achter de boerderij ..Monnikenhof" aan de Monnikendijk te Kattendijke; twee hollestellen (overblijfselen van yluchtbergen), gelegen aan respec tievelijk de Jokweg' en het Zoutewegje te Kattendijke; het terrein voor dagrecreatie „Katse- veer" te Wilhelminadorp; de buitendijks van de Zuidvlietpolder te Wolphaartsdijk gelegen gronden; de gronden, begrpen in het door de raad van de opgeheven gemeente Wol- phaarsdijk vastgestelde bestemmings plan „Landhuizenterredn Kwistenburg", gelegen ten oosten van evengenoemde Zuidvlietpolder. Bedoelde gebieden zijn op de bij vermeld besluit behorende en als zodanig gewaar merkte tekening met een rode omlijning nader aangegeven. In het besluit van 17 augustus 1972, nr. 28, is tevens bepaald, dat het, met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden, verboden is binnen de gebieden, waarvoor het voorbe- reidingsbesluit van kracht is, zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van de burgemeester en wethouders (aan- legvergunning) de navolgende werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamhe den uit te voeren, te doen of te laten uit voeren: a. ontginnen; bodem verlagen of afgra ven; ophogen; egaliseren; scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van we gen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlak teverhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebou wen en woningen; het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voorzover zover een en ander noodzakelijk is; - in verband met het beheer ge richt op de instandhouding van de landschappelijke of natuur wetenschappelijke waarde van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf en een en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrok ken voorwerpen, stoffen of pro dukten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover dze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit en een en ander bovendien be- betreft niet-afgedankte land- bouwvruchten en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebou- en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machi- chines, voer-, vaar- of vliegtuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van op slagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, banen, vlieg velden en landingsplaatsen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelstranden, lig- of speelweiden, zwem- gelegenheden en baad- of speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bo- grondse leidingen, constructies installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, installaties of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voorzieningen met uitzondering van eenvoudige voorzienin gen als een bank, afvalbak of wegwij- wijzer; onder leidingen, constructies, installaties en apparatuur worden niet begrepen voor zieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met het beheer, gericht op de instandhouding van de landschap pelijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uit oefening van het bosbedrijf, dan wel de uitoefening van het agrarisch bedrijf, in dien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwer kingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de oprichting of plaatsing van^als dan niet aan hun bestemming onttrokken voer- of vaartuigen, arken, caravans en living vans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens oi centra voor de watersport en het aan brengen of aanleggen van oeverbeschoeï- ingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; h. werken of werkzaamheden, welke wijzi gingen van de waterhuishouding of de waterstand beogen of tengevolge hebben; i. het vellen, rooien of beschadigen hout gewas anders dan bij wijze van verzor ging, met dien verstande dat geen aanleg- vergunning is vereist met betrekking tot bossen en andere houtopstanden, welke deel uitmaken van bosbouwondernemingen, die als zodanig bij het Bosschap geregi streerd staan, en met dien verstande dat geen aanlegvergunning is vereist voor het periodiek kappen van griendhout en ander hakhout, voorzover betreffende de normale uitoefening van het op het tijd stip van de inwerkingtreding van dit be- bestaande bodemgebruik; j. het winnen van bosstrooisel of mos; k. het aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor commerciële doeleinden; 1. het bebossen van gronden, die op het tijd stip van inwerkingtreding van dit besluit niet als bosgronden konden worden aangemerkt; Genoemde werken en werkzaamheden wor den blijkens vermeld besluit niet toelaatbaar geacht, indien daardoor, dan wel door de daarvan, hetzij direct, hetzij indirect te ver wachten gevolgen, schade wordt toegebracht aan de landschappelijke, natuurwetenschap pelijke of cultuurhistorische waarde van de gebieden, waarvoor het voorbereidingsbesluit van kracht is. De voorbereidingsbesluiten, genoemd onder I, II en III liggen ter gemeentesecretarie (afde ling algemene zaken, Oostwal 31 te Goes) voor een ieder ter inzage. Goes, 22 augustus 1972. De burgemeester voornoemd, F. G. A. HUBER. ze namen mij, „Medewerker 18) gevraagd voor licht administratief werk". Zo ongeveer stond het in de krant. Ik heb erop geschreven, hoewel ik iets ouder ben: zevenenzestig, Ik ben bejaard, ja. Maar nog gezond en niks hulpbehoevend. Ik wil gewoon werken. Onder de mensen zijn. Contact houden met het échte leven. Velen van mpn collega-ouden-van-dagen zijn net zo eigenwijs als ik. Ze willen óók werken. Babysitten. Inpakken Sorteren. Controleren. Telefoon aannemen. Administreren. Corrigeren. Boekhouden. Het geeft eigenlijk niet wat. Wellicht kunt u één van hen gebruiken. Voor een uurtje of een paór uurtjes. Voor hele of halve dagen. Incidenteel of regelmatig. Ja? Plaats dan een annonce in de krant. Met onderstaand vignet. (Het blad waarin u gaat adverteren, heeft het in zijn bezit). Men weet dan dat het om oudere werkkrachten gaat. 1.342.567 Nederlanders zijn bejaard. Niet verjaard. 65* PublJkatfe aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Tdeële Reclame

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 4