Engeland in Molenschot op voor grond Prinsen sterkste Surinaamse regering tegen deelneming O.S. De Vola is 'r voor geld. Dat wist u toch! HORDIJK WON TENNISTITEL ZESDE ZEGE VAN OVERVELD KEES KOEKEN WEER OF DOPING BETRAPT Geslaagd Turfschip-toernooi HGC EN HTCC ZEGEVIERDEN Doorbraak Stöve pas laat op dreef REMISE UITSLAGEN f 100,- 125,- 255,- 220,- 365,- f 295- 545,- 550,- 905- 625,- geldleningen financieringen ORGELS Passage breda DERDu Ui C..i,-„GINA VAN MAANDAG 21 AUGUSTUS 1-972 9 11 Van Swawie in volle actie. Paul Benka (rechts) kijkt toe. De vijftien deelnemende hereoteams waren ingedeeld in drie poules, waarin een hal ve competitie werd gespeeld. Waar de wedstrijden door de diverse clubs als een test voor de a.s. zware competitie werd beschouwd, werd de aantrek kelijkheid daardoor ten zeer ste vergroot. In poule 1, waarin Push, Bordeaux, HGC, GCHC en EMHC waren ingedeeld, ein digde HGC tenslotte op de bo venste plaats. Het Bredase Push deed het zeker niet on verdienstelijk, eindigde met een gelijk aantal winstpunten als HGC, maar had een slech ter doalgemiddelde. Er zit ze ker perspectief in deze jeugdi ge ploeg. In poule 2 stelde Breda zich kandidaat voor de finale, op de tweede plaats gevolgd door Groningen en HTCC, terwijl Parijs en Zwart Wit geen rol van den. enige betekenis speel- (Van onze sportredactie) MOLENSCHOT De Inter nationale Golfwedstrijden die het afgelopen weekeinde op het terrein van de golfclub Taxandria zijn gehouden is een Engelse aangelegenheid geworden. Zowel bij de heren als bij de dames ging de over winning naar vertegenwoordi gers uit Engeland. Hoogtepunt was ongetwijfeld de finale partij tussen de Engelse mej. Feuver en mevrouw Ineke Keunen uit Waalre. Na een enerverende strijd over 18 holes ging de over winning uiteindelijk naar de Engelse die regelmatig op de internationale golflinks te vin den is. Mevrouw Keunen: „Het was een geweldige partij maar ik heb werkelijk geen moment de illusie gehad te kunnen winnen. Zij speelde gewoon een stuk sterker en ik heb me. daar behoorlijk aan kienen optrekken." Bij de he ren ging de overwinning naar de Engelsman Penfca die in de finale de Nederlander Swane klopte. Een verrassing was dat de Nederlandse kampioen Van Nee al in de derde ronde werd uitgeschakeld. De Bredase me vrouw van Dijk werd in de halve finales uitgeschakeld door de Engelse „Home Inter national" mej. Feuver. In poule 3, waarin Breda 2, Oranje Zwart, Düsseldorf, Up ward en MOP waren inge deeld, deelden Oranje Zwart en Düsseldorf de eerste plaats. Dank zij een beter doelgemid- delde eindigde Oranje Zwart op de bovenste plaats. De halve finales gingen tus sen de wininaaT van poule 1 en de hoogst geëindigde tweede van alle poules, alsmede tus sen de winnaars van poule 2 en poule 3 hetgeen tenslotte resulteerde in een finale tus sen Breda en HTCC. (Van een onzer wielermedewerkers BREDA In de door wie lervereniging Sportief gehou den ronde van Princenhage heeft Henk Prinsen een groot se triomf geboekt. Met de al tijd bedrijvige Pietje Franken als vluchtmaker pakte Henk Prinsen een ronde. Na onge veer 25 kilometer ging het tweetal op pad voor de beslis sende vlucht, die tegen half koers zijn uitwerking had ge had. Een vijftal renners ging nog wel in de tegenaanval, maar zij moesten zich twintig ronden voor het einde toeh weer gewonnen geven tegen het aandringende peloton. Bij het vijftal bevonden zich Bert Bi-oere en Harry van Groezen. In de pelotonsspurt bleek Peter Godde de sterkste. De wedstrijd in Princenhage werd door veel publiek bijge woond; naar schatting 2500 toeschouwers omzoomden het ruim duizend meter lange par koers. Amateurs: 1. H. Prinsen, Hank 100 kilometer in 2.20.24, 2. P. Franken, Oosterhout, 3. P. Godde, Hardinxveld, 4. P. Hobo, UIvenhout, 5. T. Blom, Haarlem, 6. K. Hoogendoorn, Zwanenburg, 7. H. van Don gen, Prinsenbeek, 8. J. van Dijk, UIvenhout, 9. S. Koe- voermans, Vlaardingen, 10. T. Barten, Zevenbergen, 11. .F Bolluyt, Dinteloord, 12. G.St. Nicolaas, 's Gravendeel, 13. B. Broere, Oudenbosch. 14. L. den Hartigh. Blaak send ijk, 15. L. van de Wiel, Breda, 16. W. Dielemans. Prinsenbeek. 17. T. Damen, UIvenhout. 18. T. Huyzen, Kloetinge. 19. J. Ket- lenis, Breda, 20. H. Nak, Rot terdam. Nieuwelingen: 1. J. Akker mans, Zevenbergen. 40 kilo meter in 58.13, 2. J. Jonkers, Oud-Gastel, 3. A. van Bragt, Lage Zwaluwe, 4. J. de Rooij, Sprundel, 5. P. Boeren, St. Willebrord, 6. J- Roks, St. Wil- 1 ebrand, 7. C. Spaans, 's-Gra- venpo'lder, 8. J. van Eijck, Vlaardingen, 9 L. de Jager, Biezeli'nge, 10. R. Jagers, Utrecht, 11. A. Caron, Den Hout, 12. R. Zuuk. Bussum, 13. P. van Pluym, Hank, 14. W. Lugtenbung, Rockanje, 15. P. Schipperen, Prinsenbeek. Adspiranten: 1. A. de Vis ser. Roosendaal, 25 kilometer in 35.38., 2. B. van Est, Dinte loord, 3. P. Valentijn, Sprun del, 4. J. van Herwerden, Voorburg, 5. A. Verstijlen, St. Willebrord, 6. C. Hollemans. Bergen op Zoom, 7. R. Oskam, Utrecht, 8. F. van de Kakt, Breda, 9. Chr. Broeders. Ze venbergen, 10 C. Vergouwen, Sprundel. PARAMARIBO (ANP) De Surinaamse minister-presi dent dr. J. Sedney heeft in een i-egeringsuitzendhig via de plaatselijke radiostations verklaard, dat indien het Suri naams Olympisch Comité be sluit i. v. m. de kwestie Rho- desië geen ploeg af te vaardi gen naar München deze beslis sing „geheel in de geest is v.d. Surinaamse regering". Hij be nadrukte voorts dat het SOC moet beslissen of al dan niet een afvaardiging naar München stuurd. zal worden ge- ADVERTENTIE) Noem 't onze specialiteit. We doen 't immers al zo n 50 jaar: Mensen van hoog tot laag snel en gemakkelijk aan geld helpen. Uw verzekeringsadviseur In handen: weet dat ook. Tenslotte werken de meesten met ons samen. Bel 'm maar als er snel geld op tafel moet komen. Een paar voorbeelden? Terugbetaling: 1.063,30 2.499,10 5.050,— 6.037 10.052,— 10.063 15.037,— ƒ21.952 25.006,— 24.952,— 12 maanden a 24 maanden a 24 maanden a 36 maanden a 36 maanden a 48 maanden a 36 maanden a 60 maanden a 36 maanden a 60 maanden a \toor meer inlichtingen hebt u de keuze uit 14 kantoren. IS GEVESTIGD TE: AMSTERDAM UEt. 020 - 1S16 6S) - ALKMAAR - BREDA - EINDHOVEN - S-GRAVENHAGE - GRONINGEN - HAARLEM - HEERLEN- S-HER- TOGENBOSCH - HILVERSUM - NIJMEGEN - ROTTERDAM - UTRECHT EN ZAANDAM vijf slagen vanaf de midden stip op een leeg doel, waarin Breda de mindere van HGC was. De herenfinale HTCC - Bre da vormde een waardig slot vian dit toernooi. Het was een levendig duel, waarin echter beide ploegen zekere trucjes niet schuwden en daardoor de waarschuwende vinge- van de beide arbiters enige malen werden opgestoken. Niettemin bleef alles binnen de perken der sportiviteit. Aanvankelijk gaf Breda de toon aan en nam door een straf-Push-doelpunt van W. Verkleij de leiding (10). In de -laatste fase van de strijd had HTCC het spel stevig in handen waarbij M. Vredegoor uit een strafcorner op schitterende wijze beide partijen op gelijke voet bracht (11), met welke stand het einde kwam. Het nemen van strafslagen moest derhalve de beslissing brengen. Hierbij stonden de schuttersoapacitei- ten van de spelers van HTCC op een hoger niveau. De derde prijs bij de dames kwam in het bezit van Oranje Zwart, dat over EMHC zegevierde. De herenploeg van Oranje Zwart legde eveneens beslag op de derde prijs door HGC een ne derlaag toe te brengen. Het mixed-veteranentoemooi om „De Breda Turf" tussen Breda 1, Push. Zwart Wit en Breda 2 werd door Breda 1 gewonnen. Direct na afloop van dit wel geslaagd jubileumtoermooi reikte H. Jager, voorzitter van de organiserende vereniging, de waardevolle prijzen uit. Caballero-renner Cees van Dongen heeft zaterdag in Luik een bergoriterium over hon derd kilometer op zijn naam geschreven. Van Dongen legde de afsta-nd af in twee uu-r en 34 minuten. Spelmoment uit de ontmoeting tussen Push en GCHC, tijdens het hockeytoemooi van Breda. De tien deelnemende dames, elftallen waren ingedeeld in twee poules. In poule 1, waar in MOP, Breda, EMHC, HTCC en Groningen waren inge deeld, ging het er bijzonder spannend toe. Hierin eindig den Breda en EMHC met een gelijk aantal winstpunten. Het nemen van vijl slagen vanaf de middenstip op een leeg doel moest derhalve de beslis sing brengen. Hierin bleken de speelsters van EMHC het best bedreven. In poule 2 wa ren het Oranje Zwart en HGC de toonaangevende teams, waarbij OTanje Zwart met de eer ging strijken; Push, met enige invalsters in de gelede ren. maakte een niet al te sterke indruk. Hetzelfde kon van Zwart Wit vermeld wor den. Het Arnhemse Upward speelde evenmin een opvallen de roL De halve finales wer den gespeeld tussen de num mers één van iedere poule te gen de nummers twee van de andere poule. Hierbij bereik ten Breda en HGC de finale. Deze finale viel enigszins te gen, wat, gezien de vermoeid heid van de speelsters, niet te verwonderen was. Hoewel HGC de meeste scoringskan sen kreeg toebedeeld, slaagde het er niet in deze in doelpun ten om te zetten. Wederom SCHEVENINGEN (ANP) Wie Betty Stöve en Jan Hor dijk voor aanvang van de finales de nationale tennistitels in het. dames- en herenenkelspel had toegedacht, is ten slotte niet bedrogen uitgekomen. Maar merkwaardige par tijen zijn het zondag op de Mets-banen ter afsluiting van de Nederlandse kampioenschappen geworden: vooral de dameseindstrijd, waarin Betty Stöve zich na een onthut send snel verlies van de eerste set hervond tegen Elly Ap pel (06 61 62), maar ook de slotvoorstelling van de heren, ondanks de dominerende rol van Jan Hordijk ten opzichte van Rolf Thung: 64 60 61. vice was ik bang. Ik weet dat als Rolf ze goed slaat het erg moeilijk is zijn games te pak ken. Maar ik sloeg ze nu alle maal heel makkelijk terug". Hordijk (22) bewees in feite eerder dan Betty Stöve het Nederlandse tennismilieu te zijn ontgroeid, hoewel de laatste met drie titels (ook het damesdubbelspel - met Made leine Weurman en het ge mengd dubbelspel - met Fred Hemmes werden haar deel) in Scheveningen zeer nadrukke lijk aanwezig was. Het was voor de Rotterdamse Wimble don-(dubbel)-kampioenen haar tweede nationale kampioen schap, voor Hordijk het eer ste. Na 44 m de eerste set nam Jan Hordijk de twaalf volgende games, eenvoudig door de bal in het spel te houden en af en toe door mid del van het wondermiddel top spin wat pressie uit te oefenen op de rechterflank van zijn linkshandige opponent, die op het laatst bijna geen backhand meer over het net tilde en steeds een tiende van een se conde te laat arriveerde op de plaats waar hij zijn volley had moeten slaan. Rolf Thung, die eerder dit seizoen Hordijk had verslagen, werd begrijpelijk moe deloos onder zijn onmacht en maakte in de tweede en derde set samen nog één game. De Thung die zaterdag voorbeel dig geconcentreerd met Louk Sanders afrekende (86 86 62) bestond zondag niet. Thung: „Ik wias denk ik niet genoeg gespannen en daardoor te statisch. Achteraf bekeken, die finaleplaats was eigenlijk al mooi. Ik behoefde niet te winnen, had daardoor ook geen zenuwen en ik was be slist niet zo geconcentreerd als tegen Sanders. Ook merkte ik al dadelijk dat mijn service niet „zat" en daar moet ik het toch van hebben". En Jan Hor dijk: (zaterdag in vier sets Langs Marton Laudin, die we gens gebrek aan slaap door het 'overlijden van zijn vader nauwelijks besefte dat hij op de baan stond): „Voor die ser- Elly Appel heeft in de eind strijd tegen de geroutineerde Betty Stöve voor 2500 toe schouwers haar doorbraak naar de nationale top volledig waar gemaakt. Het fruitige Be- verwijkse talent, dat op weg naar de finale Els Veentjer, Ada Bakker en kampioene Marijke Schaar opzij zette, veerde als een hinde door de eerste games, links en rechts talloze winners scorend met diepe, zuivere fore- en back hands. Betty Stöve werd in deze fase overspeeld. Zij sloeg ne gen dubbele fouten („Mijn rug Öe 22-jarige Jan Hordijk lOerd voor de eerste keer in zijn carrière kaïnpioen van Nederland. was stijf door het koude weer deze week") en hield ook verder bijna geen bal bin nen de lijnen. De tweede set begon al net zo, maar in de eerste game kwam toch al de ommekeer: Elly Appel scoorde met een onwaarschijnlijk harde rechtlijnige backhand a la Goolagong, maar de lijnrechter oordeelde de bal uit. Ook het volgende punt (voor JBetty Stöve) was dubieus. Elly Ap pel: „Dat was wel een belang rijk moment geloof ik. Ik re kende erop die servicegame te winnen. Maar beslissend? Ik weet het niet. Want ik dacht steeds: nu zal Betty wel te rugkomen". En dat gebeurde dan ook eigenlijk onvermij delijk. Betty Stöve: „Ik moest gewoon minder fouten gaan maken. De bal in het spel houden. Het viel niet mee, wnat ik voelde dat het publiek voor Elly was. Maar uiteinde lijk werd ik weer aardig vast". (Van onze sport correspon- dent) SLUIS. De veertiende ronde van Sluis werd een overwinning voor de Kavero- renner Ad van Overveld uit Zegge, die hiermede dit sei zoen zijn zesde zege behaalde. De overwinning ging hiermede naar de renner, die in de ach tervolging op de Engelsman Philip Corly, welke 40 ronden voor het einde was ontsnapt, het meeste werk verzette. De onbekende Engelsman, die tijdelijk in België verblijft en op het laatste nippertje had ingeschreven, was na 50 ron den uit het peloton ontsnapt en telde al spoedig een voor sprong van 30 seconden. Het duurde even voor het peloton REYKJAVIK De zestien de partij van de schaaktwee kamp tussen Spasski en Fi scher is na zestig zetten in re mise geëindigd. De stand is nu 9'A—6H. Het zettenverloop was als volgt: Zestiende partijSpasski (zwart), Fischer (wit). 1 e2- e4, e7-e5, 2 Pgl-f3, Pb8-c6, 3 Lfl-b5, a7-a6, 4 Lb5xc6, d7xc6, 5 0-0, f7-f6, 6 d2-d4, Lc8-g4, 7 d4xe5, Dd8xdl, 8 Tflxdl, f6xe5, 9 Tdl-d3. Lt'8- d6, 10 Pbl-d2, Pg8-f6, 11 Pd2- c4, Pf6-xe4, 12 Pc4xe5, Lg4xf3, 13 Pe5xf3, 0-0, 14 Lcl-e3, b7-b5, 15 c2-c4, Ta8- b8, 16 Tal-cl, b5xc4, 17 Td3- d4, Tf8-e8, 18 Pf3-d2, Pe4xd2, 19 Td4xd2, Te8-e4, 20 g2-g3, Ld6-e5, 21 Tcl-c2. Kg8-f7, 22 Kgl-g2, Tb8xb2, 23 Kg2-f3, c4- c3, 24 Kf3xe4, c3xd2, 25 Tc2xd'2, Tb2-b5. 26. Td2c2 Le5d6, 27. Tc2x c6 Tb5a5, 28. Le3—f4 Ta5— a4 (schaak), 29. Ke4f3 Ta4 a3 (schaak), 30. Kf3—e4 Ta3x a2, 31. Lf4xd6 c7xd6, 32. Tc6xd6 Ta2xf2, 33. Td6xa6 Tf2xh2, 34. Ke4—f3 Th2d2, 35. Ta6—a7 (schaak) Kf7—f6, 36. Ta7—a6 (schaak) Kf6—e7, 37. Ta6—a7 (schaak) Td2—d7, 38. Ta7—a2 Ke7e6, 39. Kf3—g2 Td7—e7, 40. Kg2h3 Ke7—f6, 41. Ta2— a6 (schaak) Te7e6, 42. Ta6 a5 h7h6, 43. Ta5—a2 Kf6—f5, 44. Ta2f2 (schaak) Kf5g5, 45. Tf2—f7 g7—g6, 46. Tf7—f4 h6h5, 47. Tf4—f3 Te6—f6, 48. Tf3a3 TfCae6, 49. Ta3—f3 Te6e4, 50. Tf3—a3 Kg5—h6, 51. Ta3a6 Te4—e5, 52. Kh3— h4 Te5e4 (schaak), 53. Kh4 h3 Te4e7, 54 Kh3—h4 Te7— e5, 55. Ta6b6 Kh6—g7, 56. Tb6b4 Kg7h6, 57. Tb4—b6 Te5—el, 58. Kh4—h3 Tel—hl (schaak), 59. Kh3g2 Thlal, 60. Kg2h3 Tala4; remise. (ADVERTENTIE) het gevaar van deze ontsnap ping inzag en men Liet Corly aanvankelijk rustig begaan. Toen Gorly echter het gezel schap kreeg van enkele ge dubbelde renners, waarbij vooral Wim Westdorp zich zeer happig toonde op de tal rijke premies (ruim duizend gulden) welke in Sluis te ver dienen vielen, maakten zich 5 renners uit het peloton los om de achtervolging in te zet ten. Ad van Overveld, Henk Stander, Malcolm Forster, Jaap Marijs en Jac van Dijk hebben echter een verbeten strijd moeten voeren om de Engelsman Corly te achterha len. Deze verweerde zich hardnekkig, maar moest zich uiteindelijk gewonnen geven. Twee ronden voor het einde werd hij ingelopen en toen kostte het Van Overveld wei nig moeite om in de spurt de zege te behalen. Bij de adspi ranten ging de overwinning naar Cees HoUemans, die daarmede dit seizoen zijn der de zege boekte. Amateurs: 1. Ad van Over veld, Zegge 2 uur 27 min. 10 sec, 2. M. Forster (Engeland) Philippine, 3. Henk Stander, Oude Tonge, 4. Jac. van Dijk UIvenhout, 5. P. Corley Enge land, 6. J. Miarijs Souburg, 7. C. Soutjesdijk St. Maartens dijk, 8. Gaby Minneboo Geer vliet, op 1 ronde, 9. Wim Westdorp, Heinkenszand, 10. J. Smits Botterdam, 11. A. Kraus Oudenbosch, 12. M. Paauwe Hansweert, 13. J. van van Waes Aardenburg, 14. Terry Carroll Philippine, 15. Willy de Feber Sluiskil, 10. J. Mer- riënboer Klundert, 17. K. Tol- hoek Yerseke, 18. W. Wielhou- wer, Sommelsdijk, 19. F. de Belie Hulst, 20. J. Westerwee- le Aardenburg. Bij de adspiranten ging de overwinning naar- Cees Holle mans uit Bergen op Zoom, 1 uur 2 min. en 4 sec., 2. F. Gommers Heerle, 3. A. Visser Roosendaal, 4. A. Verschuuren Axel, 5. R. Stroosnijder Moer dijk, 6. Hans Dooms Terneu- zen, 7. A. Polak Heinkenszand, 8. R. Kouijzer Goes, 9. O. Looyen Putte, 10. A. Schaalje Axel. Phyl de Jong heeft de ad- spirantenronde van Bladel ge wonnen. Hij versloeg Donkers, Renier Stroosnijder (Moer dijk), Lap en Verhuizen in deze volgorde. Eerder in dit seizoen had De Jong ook ai in Bladel gewonnen. Ton Damen behaalde zater dag een zevende plaats in de wielerronde te Oost-Eeklo te België. Winnaar werd José van Kouter. BRUSSEL (ANP) De Belgische wielerbond heeft de Nederlandse professional Cees Koeken gestraft wegens het gebruik van stimulerende middelen in een wedstrijd te Ingeimunster in West-VIaan- deren en op 17 juli. Koeken werd in deze wedstrijd twee de met vijftien seconden ach terstand op de Belg Noel van Tyghem .De Nederlander werd gediskwalificeerd, kreeg voorts een boete van 12.500 Belgische franken (ongeveer 900 gulden) en werd voor waardelijk geschorst voor de tijd van één maand. Voor Cees Koeken kwam het bericht dait de Belgische wielerbond hem haid bestraft wegens het gebruik van ver boden middelen ais een bij zonder onaangename verras sing. „Hoe is dat nou moge lijk". verklaarde hij geëmotio neerd. Ik ben bij die wed strijd zelfs helemaal niet ge controleerd. Hoe kunnen ze mij dan een straf opleggen?" De renner uit Zundert was er zo kapot van, dat hij zonda;g niet deelnam aan een criteri um waarvoor hij had inge schreven. „Op deze manier hoeft het voor mij niet meer. Als ze je al zomaaT straffen zonder dat er maar iets is gecontroleerd heb ik geen zin meer in koersen." Koeken voegde er nog aan toe, dat hij van de Belgische wielerbond of van de organisatoren van de wedstrijd in Ingeimunster geen enkel bericht had ont vangen. „Ik hoorde het zater dag pas voor het eerst over de radio". De Brabander denkt er sterk over zijn gram te gaan halen bij de Belgische wieler bond. De zeer strijdlustige Jan Janssen heeft zaterdag met groot machtvertoon de ronde van Hendrik Ido Ambacht voor profs gewonnen. Kort na het begin ontsnapte Janssen samen met Jos van der Vleu ten. Met Cees Stam, die later aansloot, namen de koplopers een ronde voorsprong. Een groep van tien renners leverde eenzelfde prestatie, maar vlak voor de aansluiting tot stand kwam, sprongen Janssen en Van der Vleuten opnieuw weg. De uitslag is: 1. Jan Janssen (Putte) 100 km. in 2 uur 16 min. en 15 sec., 2. Jos van der Vleuten (Mierlo-Hout) op 20 seconden: 3. Frans Ver- beeck (Belg), 4. Rini Wagt- mans (St.-Willebrord), 5 Wim Prinsen (Hank), 6. Jos van Lint (Belg), 7. Jos van Beers (Vosselaar), 8. Cees Stam (Koog a.d. Zaan), 9. Jan Serpenti (Axel), op een ron de 10. Thijs de Koning (Scherpenzeel). Jan Aliug uit Roden heeft zaterdag de vierstromenland- ronde met de start in Tiel gewonnen. Hij reed de 183 kilometer in 4 uur, 21 minuten en 16 seconden. In de eind sprint versloeg hij de Zeeuw Cees Priem meit een banddik te. De uitslag is: 1. Aliug (Ro den) de 183 km. in 4.21.16, 2. Priem (Goes) z.t., 3. Raas (Heinkenszaod) z.t., 4. De Waal (Axel), op 2.25, 5. Schür (Hoogezand) z.t., Cees Stam uit Koog aan de Zaan heeft vrijdagavond in Beverwijk een omnium voor beroepswielrenners gewonnen. Hoewel hij geen enkel onder deel op zijn naam bracht, toonde hij zich de meest re gelmatige renner.: 1. Stam 7 punten. 2. Serpenti 9, 3. Zoontjens 20, 4 Duyker 21, 5 Tabak 21. (Van onze hockey mede werker) BREDA Het dit week-einde voor de vijf de maal gehouden Turfschiptoernooi, geor ganiseerd door de Bredase Hockey- en Ban- dyclub „Breda" mocht zich in een grote belangstelling, zowel van de zijde der deel nemende clubs als die van het publiek, ver heugen. De organiserende vereniging had bepaald de weersomstandigheden mee, het geen in niet geringe mate bijdroeg tot het slagen van dit hockeyfestijn De wedstrijd leiding, gevormd door W. de Keijzer, L. Verheem, R. Mol en R. Waterman, hield zich strak aan het vastgestelde toernooi- schema en het was dan ook hun verdienste, dat dit internationale toernooi (door deel name van de Hockeyclub „Paris", de Hockeclub „Bordeaux" en de H.V. Düssel dorf) vlekkeloos verliep

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 9