109b korting. ITT SJvMlidongP H^Cvcm schayik keukens Mild en verfijnd van smaak, Gepast-slanke prijs voor |.60 -*~samivoz tielsa keukens moet u gezien hebben... vvJ ook hun prijs HERBESAN de lievensberg eerste groeps leidster BIJVERDIENSTE VOOR DAMES ook in menthol Vergelijk Arizona met een gewone filtersigaret, U ziet het, Arizona is écht nieuw. Slank, sportief-elegant. Proef een Arizona. Mild en verfijnd van smaak. 25 maal gouden kwaliteit in een zilveren pakje. gezond, aankomende KELNER en JONGEMAN De nieuwe najaars^mode is nü al volop te koop bij \bss! én... nog maar vier dagen (geen dag langerzelfs met lOO/o korting. RECTIFICATIE! KADERFUNCTIES IN DE TELECOMMUNICATIE- INDUSTRIE Voorman Produktie Voorman Inspectie Goed renderend CAFé aangeboden IKI HUIS met schuur Winkelcentrum 59, Etten-Leur, tel. (01608) 3333 Woensdag 16 augustus 1972 8 Slanker dan alle andere filtersigaretten da t/rniHAnthpp |ja, gezond is de kruidenthee van Herbe- san. Met 17 uitgelezen krui den, die de gevolgen voor de spijsvertering van het jach tige en moderne leven op een natuurlijke wijze tegen gaan. Denkt u maar aan het vele verkeerde eten de wei nige lichaamsbeweging. Her- besan gaat verstopping en de gevolgen daarvan tegen en herstelt de natuurlijke funktie van de ingewanden. kruidenthee bij uw drogist of apotheker GEVRAAGD in algemene dienst. Bij gebleken geschiktheid, goed loon. Aanmelden DE ZALM - Bosstraat 11, Bergen op Zoom, of tel. 01640 - 33783. M NIET DUUR Door een misverstand is bovenstaande advertentie eind vorige week in een aantal dagbladen verschenen. Onze 10%-aktie duurt echter t/m a.s. zaterdag. Dus vanaf NU nog vier dagen Wij betreuren deze fout. En Dieden u hiervoor onze excuses aan. Een van de produktie-afdelingei] in onze vestiging te Den Haag is verantwoordelijk voor de produktie van printplaten en gelijkrichters ten behoeve van door ons te bouwen telecommunicatie-apparatuur. Op deze afdeling is de functie vacant van De groep waaraan deze functio naris leiding geeft, omvat ca. 30 personen (mannelijk en vrouwelijk) Hij is verantwoordelijk voor de kwalitatieve en kwantitatieve prestaties van de groep. Hij deelt de werkzaamheden in, instrueert en stimuleert zodanig dat de groep de gestelde normen haalt. Vereisten: een opleiding op MTS- niveau, leidinggevende kwaliteiten, leeftijd ca. 30 - 35 jaar. In onze produktie-afdeling te Den Haag is de afdeling Inspectie verantwoordelijk voor de kwaliteits bewaking van de door ons geprodu ceerde telecommunicatie-apparatuur. Op deze belangrijke afdeling is de functie vacant van Hij geeft leiding aan een irrspec- tiegroep van ca. 30 medewerkers, die belast is met de controle van onderdelen, sub-samenstellingen en complete eenheden van telecom municatie-apparatuur, in hoofdzaak bestemd voor telefoon- en telex centrales. Vereisten: een opleiding op MTS-niveau electrotechniek, ervaring op het gebied van de zwakstroom techniek, leidinggevende eigen schappen, leeftijd ca. 30 - 35 jaar. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan de afd. Personeelszaken. Het is ook mogelijk een telefonische afspraak te maken. Nederlandsche Standard Electric Mij N.V. ITT, le van der Kunstraat 292, Den Haag. Tel. 070 - 624421. De activiteiten van de Nederlandsche Standa/rd Electric Mij N.V. ITT liggen op het gebied van de telecommunicatie en electronica. Het bedrijf -1400 medewerkers - maakt deel uit van het wereldconcern International Telephone and Telegraph Coxpovation (ITT). Nederlandsche Standard Electric Mij N.V. Blijkens exploit van on dergetekende d.d. 11 au gustus 1972 is ten verzoeke van: Adrianus Johannes jacobus Kokke, wonende te Tilburg, procureur Mr. J M. C. Beunen, gedag vaard: Agnes Adriana Ar- dina Antonetta Grüteke, zonder bekende woon- of verblijfplaats zo binnen als buiten het Koninkrijk, om op dinsdag de zeven tiende oktober 1972 des voormiddags te 10.00 uur te verschijnen ter terecht zitting van de Arrondisse mentsrechtbank te Breda, gehouden wordende in het Gerechtsgebouw aan de Kloosterlaan no. 46 aldaar; de vordering strekt onder meer tot echtscheiding sub sidiair scheiding van tafel en bed. IV. C. J. Rosmalen, Gerechtsdeurwaarder. Cavaleriestraat no. 25, Breda. In centrum van Breda. Inlichtingen Tel. 01600 - 43204 dagverblijf voor zwakzinnige kinderen te Bergen op Zoom vraagt in verband met huwelijk van de huidige medewerkster op korte termijn een die in het bezit dient te zijn van een van de volgende diploma's: Z-verpleegkundige, Kleuterleidster, Kinderbescherming A en/of B. Inlichtingen worden u gaarne verstfekt door de direktrice, mejuffrouw C. A. M. Buster, telefoon 01640 - 3 57 76. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de R.K. Stichting Dagverblijven Noord-Brabant, Henric Spieghelstraat 2 te 's-Hertogenbosch, onder vermelding van vakaturenummer 1234. Pmwck! mm Internationale Kunststoffen Industrie N.V. (IKI) fe Breda is een dochteronderneming van het Zwitserse wereldconcern "Schweizerischo Aluminium AG" (Alusuisse) te Zurich. IKI vervaardigt in haar kunststoiverwerkende fabrieken schuimpiastic- en folie-artikelen. In ons matrassen-atelier kunnen wij enige dames plaatsen ais machinestikster. De werktijden zijn op maandag t/m ,donderdag-avond yan 18.30 tot 22.30 uur. Inlichtingen worden verstrekt door de afdeling Personeelszaken, Kalshoven 25, Breda (01600-22521). Blijkens exploit van on dergetekende d.d. 11 au gustus 1972 is ten verzoeke van: Adrianus Johannes Jacobus Kokke, wonende te Tilburg, procureur Mr. J. M. C. Beunen, gedag vaard: Agnes Adriana Ar- dina Antonetta Grüteke, zónder bekende woon- of verblijfplaats zo binnen als buiten het Koninkrijk, om tezamen met Mr. J. J. Ph. B. M. de Voort, in zijn hoedanigheid van bijzon- dter curator over na te noemen kind, te verschij nen op 17 oktober 1972 des voormiddags te 10.00 uur, niet in persoon doch ver tegenwoordigd door een procureur, ter terechtzit ting van de Arrondisse mentsrechtbank te Breda, aldaar gehouden worden de in het Gerechtsgebouw aan de Kloosterlaan no. 46, de vordering strekt tot ont kenning van de wettigheid van het kind genaamd Cor- né Antoon Marie, geboren uit gedaagde sub 2 op 18 februari 1972 te Goirle. W. C. J. Rosmalen, Gerechtsdeurwaarder, Cavaleriestraat no. 25. Breda. kom tielsa keukens kijken in etten*Ieur In de toonzalen van van Schayik kunt U op Uw gemak rondkijken in de talloze kompleet ingerichte tielsa keukens. Daar kunt U zich overtuigen van de vele uitvoeringen, de prachtige kleuren en de doordachte konstruktie. Tielsa keukens worden pasklaar gemaakt voor elk soort keuken, óók de Uwe Vraag er gerust maar eens méér over aan een van onze keukenspecialisten die U vrijblijvend van advies dienen. Van Schayik heeft de beschikking over een uitgelezen team vakmensen. Zij zorgen er voor dat Uw keukenwensen gestalte krijgen, vanaf het adviesstadium tot na dé installatie. Daar staan onze jarenlange ervaring en vérgaande specialisatie borg voor. Te koop: met of zonder 1 Ha grond. Rustige en mooie omgeving. Te bevragen Mereltjesstr. 2. Wem- hout, gem. Zundert. Tel. 01696 - 3445. naam: straat plaats: provincie: telefoon: U kunt deze bon in een gesloten enveloppe toezenden aan ons hoofdkantoor: Van Schayik keukens N.V., Kerkstraat 30, Oisterwijk. ST 16-8 Jj Oisterwijk, Arnhem, Eindhoven

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 6