GROOTS DUEL MET BA YERN Sterker Ajax laat op winst GEORGE BEST: LAATSTE KANS NEDERLAND BEHAALDE OP PARALYMPICS REEDS 47 MEDAILLES Korfbaltoernooi van Blanw Wit GOES: OMVANGRIJK OEFENPROGRAMMA MM Standen klassementen Breda Bier-competitie SLÜIZENAREN STERK IN KRINGVLUCHT Ronde van de Molen 13 augustus Ronde van de Molen 13 augustus Ronde van de Molen 13 augustus Lewedorpse Boys won toernooi Volharding Arnemuiden versloeg Middelburg sport Toernooizege van GDVV Woensdag 9 augustus 1972 10 Beckenbauer: Gouden diep tepass. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Naar Europacupmaatstaven gerekend zou Bayern Miinchen door Ajax zijn uitgeschakeld. Want ook in de Nederlandse hoofdstad lukte het de Westduitsers niet tot een overwinning te komen, laat staan een 05 achterstand weg te werken. Belangrijker dan die conclusie het betrof immers twee vriendschappelijke wedstrijden was het feit dat Ajax al in een geweldige vorm steekt. De manier waarop de rood witte brigade naar de tweede zege op Bayern ging (met 21) was veelbelovend. De duizenden op de tribunes kregen een grootse wedstrijd voorgeschoteld. Ajax—Bayern Miinchen was een duel van grote klasse. MANCHESTER (ANP) George Best, de vermaarde vleugelspeler van Manchester United, gaat deze week zijn nieuwe seizoen in. Het is zijn laatste kans bij die club en Best weet het. Manager Frank O'Farrell wil het met de wispelturige en verwende 26-jarige speler uit Noord-Ierland nog een keer proberen. Komen er la ter weer problemen dan kan Georgie zijn spullen pakken en verdwijnen. Twee maanden geleden had hij moeten deelnemen aan een toernee in het mid den-oosten, George kwam niet opdagen. Hij bleek er gens in Spanje te zitten, ver klaarde dat hij aan het drin ken was geslagen en nooit meer zou spelen. Geen mens geloofde hem. De zaak werd bijgelegd en Best mocht te rugkeren. In de afgelopen twee jaar heeft hij twee keer forse her rie met zijn club gehad, om dat hij het vertikte te spelen en wegbleef. O'Farrell heeft het lastige heerschap thans als volgt aangepakt: Best krijgt geen salaris over de laatste twee weken voordat dit nieuwe seizoen begint, en moet gaan wonen bij de mid denveldspeler Pat Crerand, die met zijn gezin niet ver van het Old Trafford-stadion af woont. Dat betekent dat Best zijn luxewoning, die 40.000 pond (ongeveeer 98.000 dollar) heeft gekost, in de buiten wijken van Manchester moet verlaten. Dit was in het vori ge seizoen ook al eens ge beurd. Toen had O'Farrell hem bevolen te gaaan vronen op kamers in de buurt van het stadion, Pat Crerand heeft beloofd Best in de gaten te gaan houden voor diens eigen best wil en die van de club. Crerand. een Schotse inter national, komt niet veel meer uit voor het eerste elftal van Manchester United maar hij is nog steeds een waardevol lid en iemand die als voet baltacticus vermaardheid ge niet. O'Farrell hoopt dat als Best, die een geschat jaar lijks inkomen heeft groot 60.000 dollar, bij de Crerands Qeorge Best: Onder de hoede van Crerand. woont het gezinsleven daar hem goed zal doen. Om te beginnen zal hij steeds bij vrienden zijn met wie hij kan praten als er probelemen zijn. Best wordt beschouwd als de grootste individualist in het Britse voetbal sinds de legendarische Stanley Mat thews. Op de transfermarkt is hij 750.000 dollar waard. O'Farrell die zijn baan een jaar geleden overnam van Sir Matt Busby, hoopt vurig dat de geniale jongeman in de hand kan worden gehou den, want dan is hij voor zijn club goud waard. Van Best kan het afhangen wat Manchester United dit sei zoen gaat presteren. Bayem München trad met op volle oorlogssterkte aan. Höness was niet opgesteld in verband met het naderende Olympische toernooi, zoals be kend is hij amateur, terwijl Schneiders en Zobal ook niet HEIDELBERG (ANP) Na afloop van het zwemtoernooi dinsdagmorgen op de Para lympics, de wereldspelen voor gehandicapten, in Heidelberg kon de Nederlandse ploeg de tussenbalans opmaken. Het re sultaat was verbluffend: 17 gouden, 18 zilveren en 12 bronzen medailles werden er behaald. Aan het totaal van deze 47 plakken wondt vandaag, de laatste dag van de spelen, ze ker nog een toegevoegd, aan gezien Aria de Vries-Noordam, finaliste is in het dames-en kelspel bij tafeltennis. De eerste nationale spelen voor gehandicapten werden gehouden in 1948 in het En gelse plaatsje Stoke Mandevil- le, met prof. Ludwig Gutt- mann, een Duitse jood, die naar Engeland vluchtte, als de grote animator. Uit deze natio nale spelen ontwikkldie zich de internationale spelen voor gehandicapten, die voor de eerste maal in 1952 werden gehouden met 130 deelnemers. Bij het Internationale Stoke Mandeville Comité (de spelen vinden elk jaar in Stoke Man deville plaats, behalve in de Olympische jaren) zijn thans 50 landen aangesloten, waar van er momenteel 41 in Hei delberg aanwezig zijn met in totaal meer dan 1000 deelne mers. De Nederlandse ploeg be stond dit jaar uit 43 atleten en atletes, van wie de 15-man sterke zwemploeg de meeste medailles voor zijn rekening nam. Meervoudige gouden me daille winnaressen waren: In- grid van den Benden, Mary Kuivenhoven, Delphine van Opdorp-Ariens, Kappers en Marijke Ruiter. Aria de Vries- Noordiam behaalde goud en zilver op de technische num mers kogelstoten en rolstoel- rijden. De handboogschutter Popke Popkema leverde een formida bele prestatie door brons te veroveren in het individuele toernooi, waaraan meer dan 50 schutters deelnamen. Samen met Peter Blanker veroverde hij ook brons op het onderdeel dartchery (handboog schieten met kortere pijlen). Vandaag worden de finale wedstrijden gespeeld van het basketballtoernooi, waarin Ne derland geen uitzicht meer heeft op een medaille, en het tafeltennistoernooi. De resultaten van de Neder landers op dinsdagmorgen wa ren: dames: goud - Marijke Ruiter 100 m rugslag, klasse 5 in 1.24.8, goud - Marijke Rui ter 3 x 50 m wisselslag pers. 2.21.1, goud - Ingrid van den Benden, 3 x 50 m wiss. pers. klas 6 2.18.3, zilver - Netty van der Krieke 50 m vrije slag, klas 3, 52.7, brons - Son- ja Graveland, 50 m school, klas 4, 1.00.8, brons - Mary Kuivenhoven, 3 x 50 m wis selslag pers. klas. 5. 2.41.8. He ren: zilver - Harry Lamberts 3x 50 m wisselslag pers. klas. 6 2.16.4. brons - Gerrit P'imp 2a m vrije slag, klas 2, 23.7. meespeelden. Een lichte bles sure hield hen aan de kant. Als vervangers maakten nu Krauthauser, Rdhr en Durn- berger hun opwachting. Van dit trio kreeg Rohr de op dracht Cruijff te elimineren. Al snel werd overigens duide lijk dat dit geen eenvoudige taak was. Evenmin gemakke lijk was het Ajax zonder Mulder het initiatief te ont nemen. De Amsterdammers waren heer en meester. Met bij vlagen magistraal spel werd de Westduitse kampioen op eigen helft gedrongen. Na acht minuten spelen had dat al zeven hoekschoppen opgele verd, Doelpunten bleven ech ter achterwege omdat de in zetten van Swart, Muhren, Cruijff, Keizer en Krol net de goede richting misten, dan wel werden geblokkeerd. Al die schitterende acties bevestigden nog eens dat de op het Duitse middenveld ope rerende Breltner, Krauthauser, Rohr en Dürnbergen weinig in de melk te brokkelen hadden. Bayern speelde na het pak slaag van vorige weck (05) trouwens erg voorzichtig. Zelfs scherpschutter Muller hield zich veelvuldug in het Duitse strafschopgebied op, een omgeving waar het regel matig enorm druk bezet was. Het Amsterdamse overwicht was soms zo groot dat Bayem in totaal slechts twee keer aan een interessante aanvals- actie toekwam. Schwarzen- beck en Rohr tekenden daar voor. Daarom was het eigen lijk een vreemde zaak dat de rust met een 00 stand aan brak. Na de hervatting leken de doelpunten niet meer achter wege te kunnen blijven. Met waarlijk briljante combinaties werden openingen geforceerd en de bal in het Duitse doel geschoten. Terwijl de interna tionale doelman Sepp Maier echter verbijsterd om zich heen keek, had hij alle geluk van de wereld dat de herhaal delijk ingeschoten bal door een lichaam werd gekeerd. En toen Cruijff uiteindelijk de bal wel over de lijn tikte, nadat Neeskens de lat had ge torpedeerd, moest de goed lei dende arbiter Van Gemert in grijpen, omdat de Amsterdam se middenvelder buitenspel had gestaan. Ajax gaf het niet op, maar werd wederom door pech achtervolgd toen een lepe boogbal van Suurbier door de paal werd gekeerd en doelman .(Van onze sportmedewerker) KLOETINGE Zaterdag wordt op het Wesselo-sport- park 'in Kloetinge het grootste korfbaltoernooi van Zeeland gehouden. Er zullen in totaal 114 wedstrijden op 8 velden worden gespeeld. Er zijn 800 deelnemers en deelneem sters. Het door de plaatselijke korfbalclub Blauw Wit georga niseerde toernooi begint om half tien. De laatste wedstrijd wordt om half vijf gespeeld. In de eerste afdeliinig spelen: Tjoba, Animo, Ondo, Zuidwes ters en Blauw-Wilt, met Tjoba als favoriet. In de tweede afdeling ko men onder andere uit: Seolto, Stormvogels, Animo 2 en Tjo ba 2. (favoriete teams). In afdeling 3 is het Goese Togo favoriet ear in afdeling 4 Hulshoff ontfutselt de bal aan Gerd Muller. Maier tot zij ra eigen verbazing de bal in zijn handen had. Gescoord werd er in deze fase echter toch. Een ver op gedrongen Ajax werd in de 54ste minuut verrast door een dieptepass van een hautain spelende Beckenlbauer waarna uiteraard Gerd Müller ter plaatse was om het werk af te ronden: 01. De Duitse burger kreeg hierdoor plotse ling weer wat moed hetgeen onder meer resulteerde in een wat betrouwbaarder optre den van Hansen, die lange tijd door Piet Keizer te kijk was gezet. Ofschoon, van echt ketenen was beslist geen spra ke. Een ander gevolg was dat de Duitse kampioenen, die Schneider nu toch maar had den opgesteld ineens wat of- fensiever durfden te spelen. Daardoor kregen zij ook nog enkele kansjes die overigens niet verdisconteerd konden worden. Lang duurde dat echter niet, want Ajax verhoogde weer het tempo. En in de 71ste minuut was het zover. Swart lepelde de bal voor en Cruijff was ter plaatse: 11. Ajax was ontketend. Drie minuten later vonden Cruijff, Swart en Hulshoff elkaar wederom en keek Bayern tegen een 21 achterstand aan door een tref fen van Hulshoff. PETER VAN PUTTEN Jolmn Cruyff? die de gelijkmaker produceerde. (Van onze sportmedewerker GOES Als voorbereiding' op de kamende competitie heeft het secretariaat van Goes een omvangrijk oefen programma opgesteld, waar mee zaterdag reeds een aan vang werd gemaakt. Het eer ste elftal van de rood-witten speelde toen in Breskens te gen de club van die naam en (Van een voetbal medewerker) OVEZANDE Tijdens het jubileumtoernooi van het 40 jaar bestaande Volharding '32 uit Ovezande was duidelijk te zien dat alle deelnemende elf tallen nog ver van hun norma le oompetitievorm zijn verwij derd en dat er nog heel wat oefenwedstrijden zullen moe ten worden gespeeld voordat er van redelijk en acceptabel voetbal sprake zal zijn. Geen enkele van de deeln'emende ploegen kon een acceptabel ni veau bereiken. De uitslagen in poule A wa ren: Kwadendamme - Robur 10, Lewed. Boys - Kwaden- daimime 30, Robur Dewed. Boys 11. In poule B waren de uitslagen: Groede Patrijzen 12, Volharding - Patrijzen 02, Groede - Volharding 0 0, Groede wint na strafschop pen. In de strijd om de vijfde plaaits liet Robur zien dat het toch echt wel beter kan. Het versloeg Volharding op over tuigende wijze met 4—1. In een slechte wedstrijd klopte Groede Kwadendamme met 20 in de strijd om de derde plaats. Van naarweüijks beter gehal te was de finale tussen Patrij zen en Lewedorpse Boys. Hoe wel Patrijzen enkele goede scoringskansen kreeg, slaagde het er niet in om te scoren, evenmin als zijn tegenstan ders. Strafschoppen moeten de beslissing brengen in deze fi nale en hierin toonde Lewe dorpse Boys ztóh de beste. De eindstand 1 Lewedorpse Boys, 2 Patrijzen,. 3 Groede, 4 Kwa- dendarnme, 5 Robur, 6 Volhar ding '32. verloor met 21. Vanavond om 7 uur speelt Goes 1 op het Schenge tegen Kloetinige 1 en zaterdag aan staande wordt er op hetzelfde sportpark een toernooi gehou den voor lagere elftallen. Hieraan zal door acht vereni- tingen worden deelgenomen. In poule A groep I zijn inge- deeld: Goes 2, SSV 1 en een Robur-combinatie. In groep 2 van poule A spelen: Patrijzen 1, 's-Heer Arendskerke 1 en een combinatie van Kloetin ge. Poule B, groep 1 wordt ge vormd doot Goes 3, Kloetinge 3 en 's-Heer Arendskerke 2, terwijl in groep 2 van poule B spelen: SSV 2, Robur 3 en Patrijzen 2. De wedstrijden beginnen om 11 uur. Er wordt op twee vel den gesöeeld. De finale begiftt om vijf uur. (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIES) Zondag 13 augustus ont vangt Goes het Rotterdamse Overmaas, dat met twee elf tallen naar de Ganzestad komt. Zowel Goes 1 - Over maas 1 als Goes 2 - Overmaas 2 begint om half drie. Woensdagavond 17 augustus aanvang 7 uur komt het eer ste van Goes binnen de lijnen tegen stadsgenoot Robur 1. Op zondag 20 augustus spelen Goes 1 en Goes 2 beide een wedstrijd tegen FJuks uit Dor drecht, aanvang half drie en voor woensdagavond 23 augus tus staat op het programma Goes 1 - HVV 1 en Goes 2 - HVV 2. Aanvang beide wed strijden om zeven uur. De laatste zondag voor de competitie (27 augustus) ten slotte zal Goes met drie elftal len deelnemen aan het Robur- toernooi. zal de strijd wel gaan tussen Blauw Wit 2 en Tjoba 3. In de vijfde afdeling kan Zaamslag hoge ogen gooien. Bij de junioren zijn er drie en bij de adspiranten vijf afde lingen. (Van onze sportmedewerker) MIDDELBURG Het naar de 2e klas gedegradeerde Mid delburg is met zijn oefenpro gramma, gestart in Arnemui den. Het verloor met 20. Voor vrijdagavond (aanvang 7 uur) staat een wedstrijd te gen de stadgenoot Zeelandia op het prografnma en zondag aanstaande ontvangt Middel burg het Roosendaalse RBC. Bij deze laatste ontmoeting die om half drie begint wordt afscheid genomen van Dick van Westen, die na een perio de van 15 jaar is gestopt. Van Westen gaat nu als hulptrainer fungeren bij de groen-wit- ten. Op zaterdag 19 augustus gaat Middelburg in Zaamdam op bezoek bij Zilvermeeuwen, waarna op zaterdag 26 augus tus Middelburg thuis speelt tegen Odio. (Van onze correspondent) KAPELLE De dames voetbalclub GDW uit Goes is in Delft winnaar geworden van een toernooi, waaraan werd deelgenomen door acht elftallen. GDW won in de poule wedstrijden met 10 van DSV uit Emmen, met 20 van Den Dungen en met 2—-0 van Drunen. Het Goese elftal kwam in de finale uit tegen de Blue-White girls uit Am sterdam welke wedstrijd ein digde met een gelijke stand (11). Door het beter nemen van strafschoppen werd GDVV winnaar van het toer nooi. Hetkomende weekend gaat GDW naar een toernooi in Winterswijk. (Van onze sportredactie) BREDA De standen in de klassementen van de Breda Bier-wielercompetitie, waar voor de afgelopen week is ge koerst, zijn: Midden-Zeeland-klasse- ment na de Ronde van HeLn- kenszand: 1 T. Huyzen Kloetinge 68 pun ten, 2 K. Tolhoek Yerseke 60, 3 C. Priem Goes 59, 4 W. de Waal Axel 56, 5 L. Verwey Pijnaoker 49, 6 C. Bal Kwa dendamme 47, 7 W. Wieier- houwer Sommelsdijk 44, 8 J. Raas Heinkenszand 44, 9 P. Gödde Hardinxveld 40, 10 H. Stander Oude-Tonge 40, 11 J. Zuidweg Rotterdam 38, 12 P. Maas Heerie 38, 13 A. van den Bunder IJzeradijke 38, 14 A. van Overveld Zegge 35, 15 W. de Wilde Kloetinge 35, 16 J. Verbeke IJzendijke 32, 17 G. Thomas Philippine 30, 18 B. Geense St.-Philipsland 27, 19 R. Kroep Rotterdam 26, 20 P. Hobo Ulvenhout 26, 21 J. Ma rijs Souburg 26, 22 R. Schui ten Zandvoort 25. Schelde-Delta-klassement na de Ronde van Willemstad: 1 H. Stander Oude-Tonge 84 punten, 2 C. van Dongen Oud- Gastel 80, 3 R. Schuiten Zand voort 80, 4 B. Broere Ouden bosch 68, 5 A. van Overveld Zegge 68, 6 A. v. d. Hoek Dirksland 66, 7 P. Franken Oosterhout 47, 8 G. St. Nico- laas 's-Gravendeel 42, 9 J. v. Dijk Ulvenhout 40, 10 P. Gödde Hardinxveld 38, 11 W. de Waal Axel 38, 12 J Raas Heinkenszand 38, 13 P. Le- gierse Den Haag 36, 14 B. Geense St.-Philipsland 31, 15 H Hellemons Roosendaal 30, 16 H. v. Dongen Prinsenbeek 29, 17 H. Prinsen Hank 29, 18 S. v. d. Burg Berkel 29, 19 F. Bolluyt Dinteloord 26, 20 A. Krans Oudenbosch 26, 31 C. Verwey Pijnacker 24, 22 K. St. Nicolaas 's-Gravendeel 24. West-Brabant-klassement na de Ronde van Zeege: 1 B. Broere Oudenbosch 69 punten, 2 T. Joore Raams- donksveer 51, 3 W. v. Stenis H. Blokland 49, 4 H. v. Don gen Prinsenbeek 41, 5 P. Franken Oosterhout 38, 6 H. Stander Oude-Tonge 38, 7 A. Domen Ulvenhout 36, 8 3. v. Dijk Ulvenhout 36, 9 P. de Vos Aalsmeer 35, 10 I. Boose Brielle 34, 11 J. Raas Hein kenszand 31, 12 B. Geense St.- Philipsland 31, 13 C. van Don gen Oud-Gaste] 28, 14 C v. Bragt Lage-Zwaluwe 26, 15 H Hellemons Roosendaal 25. 16 A. Deusing Halsteren 24. 17 P. Maas Heerie 24, 18 A v. Overveld Zegge 24, 19 J. Voe- senek Prinsenbeek 23, 20 P. Krans Oudenbosch 21, 21 P. Gödde Hardinxveld 20. 22 A. v. d. Bunder IJzendijke 20. (Van onze duivesportmedewerker) TERNEUZEN De liefheb bers F. de Smit en A. de Smit en zoon te Sluis hebben in het kringconcours van West-Zeeuwsch-Vlaanderen en Walcheren vanuit Bergerac met hun deelnemende duiven zowat alles gewonnen wat er in deze kringvlucht te verdie nen vfel. .F. de Smit won de 2e en 16e prijs en verder de eerste hoofdprijs, de eerste se rie van twee duiven aange duid, de extra prijs, de e'erste koningspoel en heeft wie heeft. Plaatsgenoten A. de Smit en zoon wonnen in dit concours, waaraan 184 oude duiven deelnamen 4 en 6, de eerste serie onaangeduid, de ploegenprijs, de tweede ko ningspoel en de tweede en derde hoofdprijs. De vlucht werd weliswaar gewonnen door een duif van L. van Wallenbrug uit Sou burg, doch deze vloeg .bloot" in dit concours. De snelheid van de winnende duif bedroeg 815,55 meter per minuut. 3 J. Rijnders Vldssdngen, 5 A. van Peenen en zoon Souburg, 7 R. Verstraeten Oostburg, 8 G. Dusarduyn Groede 9 J. Meule- meester Vlissingen, 10 D. van Houte Cadzand. De concoursband Zuid-Beve land nam met 196 oude duiven deel aan een vlucht vanuit Bergerac, hoogste snelheid 884,94 mpm. 1 J. Claesens. Hoedekenskerke, 2 en 4 M. Pieterse Wemeldinge, 3 A, Eijke Hansweesrt, 5 J. en P. Voois Kruiningen, 6 P. Wille, boer Kruiningen, 7 J. do Schipper Kapelle, 8 G. Strien Wolphaiartsdijk, 9 H. Jansse, 's Heerenhoek, 10 P. Schrijver 'i Heerarendskerke. Wedvluchten vanuit Door nik. De Eendracht Terneuzen met 195 jonge duiven. Hoogste snelheid 1447,8 mpm. 1 en 2 J. Harte, 3 C. Jonkman, 4 Jos Koch, 5 en 10 J. Buijze, 6 J. den Exter, 7 J. de Smidt, 8 M. de Roo, 9 L. Koeman, Met 88 oude duiven. 1 O. Hofman 1452,5 mpm, 2 M. de Roo, 3 F. de Bakker, 4, 5 en 7 A. de Meijer, 6 A. Faas, I J. Geel- hoedt, 9 A. Bril, 10 G. van Houdt. De Vrede Sas van Gent in samenwerking met De Reis duif te Sluiskil met 56 jonge duiven. 1, 2 en 6 R. Cappaert (1438,30 mpm), 3 Ed. van de Putte, 4 en 5 P. Goethals, 7 K, de Bakker. 8 mevrouw Snel- ders, 9 G. Elegeert, 10 Th. van Zele. Oude duiven: 1 mevrouw Snelders (1460,6 mpm). 2 en 8 B. van de Berghe, 3, 5 en 7 J. Acke, 4 Ed. van de Putte, 6 G. Elegeert. Concoursband Zuid Beve land met 1097 jonge duiven, hoogste snelheid 1311,48 mpm. 1 J. Roelands Kwadendamme, 2 G. Koks en zoon Goes, 3 G. den Toonder Kloetinge. 4 en 5 H. Jansse 's Heerenhoek, 6 J. de Jonge, 's Heerenhoek, 7 J, Kappers, Nisse, I W. de Witte, Goes, 9 F. Hundersmarck, Ka pelle, 10 C. Koks. Goes. Met 547 oude duiven. 1 J. Paauwe Kruiningen (1314,50 mpm), 2 PM Rijk 's Heerenhoek, 3 en 8 J. Kappers Nisse, 4 en 10 C. Aerts, Kruiningen, 5 J. van Oosten Goes, 6 M. van Beve- ren Kwadendamme, 7 A. Sor- ber Goes, 9 P. Rijn Schore. Wedvluchten vanuit Quie- vrain. Herleving Kloosterzan- de met 94 jonge duiven, hoog ste snelheid 1000,7 mpm. 1, 2, 6 en 7 A. de Keijzer en zoon, 3, 4 en 9 Jo. Voet, 5 Rob de Booij, 8 F. van Kruijssen, 10 W. Bogaiart. Oude duiven: 1 en 10 R. de Booij (977,6 mpm), 2 A. Vervaet, E P. de Waal, 4 en 6 A. Colpaert, 5 B. van Goe- them, 7 J. Colpaert, 8 J. van Goethem, 9 Alf. Freijzer. De Zwaluw St. Jansteen met 46 jonge duiven. 1 en 10 Cyr. Blommaert, 1409 mpm. 2 en 5 J. van Spaandonck, 3 L. van Dorsselaer, 4 en 6 C. E. de Bruijn, 7 V. Ivens, 8 R. Ver- moreken, 9 J. van Spaan donck. De Snelle Duif Clinge met, 93 jonge duiven. 1 en 8 J. De Wit, 2 en 5 C. van Lande- ghem, 3 W. de Cock, 4 E. Pies- sens, 6 en 9 Ch. van de Bran den, 7 J. de Letter, 10 J. Goo voert. Nieuw Leven Koewacht met 200 jonge duiven. 1 en 4 A. Geers 1429,8 mpm, 2 Ach. Mattens. 3 J. de Block, 5 A. de Booij, 6 en 8 P. van Goe them, 7 P. van Gijsel, 9 R. de Waele, 10 J. de Bruijn. Concours Combinatie Hulst met 120 jonge duiven. 1, 2 en 10 W. Boddoert 1371,25 mpm 3 en 9 H. Blommaert, 4 J. Dha- nis 5 en 7 L. Blanckaert, 6 Alph. de Nijs. 8 Fr. de Windt. De Reisduif Breskens met 184 jonge duiven vanuit Noy- an. 1 H. Schautteet '(1394,36 mpm), 2, 6 en 10 J. van de Lijke, 3 A. Ribbe, 4 en 8 A. Boeckhout, 5 en 9 J. Verspril le. 7 F. Scheele. (ADVERTENTIE)

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 8