UME TUSSEN EGYPTE EN LIBIË L.D. legt mogelijk boeken open Akzo verwacht zeer veel van akkoord met Moskou Strijd in Ulster opgelaaid -floriade Scholten komt met voorstel MINISTER DE KOSTER SCHORT OVERIEG MET DE VVDM OP Voor 1 september 73 Vanmorgen overleg met vijf fractievoorzitters hirtnenland buitenland Vertrouwen gedeukt De strijd om Heerlense krant Het ergste Volledig Bankoverval in Den Dolcler: buit 47.000,- Onjuist „INTENTIEVERKLARING" OM KENNIS VIT TE WISSELEN Inlenlie Basis Made in Japan fr 4-13 augustus ^{grandioze De- gladiolen-show Okamoto heeft spijt „Onderhuurders" moeten gekraakt huis verlaten Maatregel komt hard aan BOD HEINEKEN OP FRANSE BROUWERIJ Kardinaal Siri laakt Nederlandse theologen Donderdag 3 augustus 1972 9 President AnWar Sadat van Egypte (rechts) en de Libische premier kolonel Moammer Gaddafi in opperbeste stemming. BEIROET (RTR/AFP) - De leiders van Egypte en Libië hebben besloten zo spoedig mogelijk een vol ledige unie te vormen. Zij zullen een verenigd poli tiek leiderschap voor bei de landen vestigen. Alle maatregelen om hun over eenkomst ten uitvoer te commentaar Politici kunnen soms verbazingwekkend openhartig zijn Daarvan heeft de liberale fractieleider in de Tweede Kamer, Hans Wiegel, dinsdagavond blijk gegeven door op een pers conferentie openlijk toe te geven, dat vrees voor vervroegde verkiezingen hem heeft gebracht tot het inzicht, dat de oude vijfpartijen-coalitie maar het beste hersteld kan worden. Im mers, vervroegde verkiezingen zouden Den Uyl wel eens een baan in het Catshuis kunnen opleveren en dat wil Wiegel ten koste van alles voorkomen, omdat zo voegde hij er met een effen gezicht aan toe een bewind-Den Uyl niet in het lands belang is. Hans Wiegel haalde daarbij natuurlijk twee belangen door elkaar, namelijk het in deze crisisweken al meer te onpas gehanteerde landsbelang en wat hij dit keer eigenlijk be doelde het partijbelang. Opportunistischer kan het al haast niet. In ieder geval heeft Wiegel met zijn uitspraken wel wat dui delijk gemaakt, namelijk dat er in feite geen vertrouwen meer bestaat tussen de coalitiepartners om hetzij opnieuw met z'n vijven in zee te gaan (als DS '70 dat al zou willen), hetzij een vierpartijenkabinet (het tweede kabinet-Biesheuvel). AR-leider Aantjes haastte zich dezelfde avond nog in die zin uit te laten en gisteren heeft ook de CH-fractievoorzitter Tilanus toe gegeven, dat Wiegel's manoeuvre op z'n minst een fikse deuk heeft toegebracht aan het onderlinge vertrouwen. Er zal dus wat de confessionele partijen betreft (Ook de KVP is niet gelukkig met Wiegel's uitlatingen) heel wat water door de Rijn moeten stromen willen zij na het mislukken van de lijmpoging nog met de VVD in zee gaan. Er blijft daardoor eigenlijk maar één zinnig alternatief: het vormen van een con fessioneel minderheidskabinet, dat zich beperkt tot het uit schrijven van vervroegde verkiezingen en dan het liefst al in november en niet in februari. Wiegel, die in het begin van de crisis zo hard stond te roepen, dat het conflict zo snel mogelijk aan de kiezers moet worden voorgelegd, moet dan ook maar zo snel mogelijk van diezelfde kiezers de rekening gepresen teerd krijgen. In een democratie maken de kiezers per slot van rekening uit wat er moet gebeuren met politici, die hen mond dood willen maken als het partijbelang dat eist. (Van een onzer verslaggevers) HEERLEN Het ziet er naar uit, dat de drie vakcen trales (NW, NKV en CNV) via een groep deskundigen toegang krijgen tot de tal rijke rapporten, die de lei ding van het Limburgs Dag blad heeft laten opstellen rond de vraag of dit bedrijf zelfstandig kan blijven voortbestaan. Waarnemend directeur J. Drehmanns van het LD heeft de drie grafische bonden en de Unie van Beambten en Hoger Personeel, die gisteren langdu rig in gezelschap van een waarnemer van de Nederland se Vereniging van Journalisten met hem hebben vergaderd, toegezegd dat hij de commis sarissen vandaag zal adviseren de boeken voor de centrales ta openen. De drie vakcentrales zullen enkele deskundigen aanwijzen die bij het LD die stukken kunnen gaan inzien, die nood zakelijk. zijn om zich een oor deel over het voortbestaan van dit bedrijf te kunnen vormen. Hun bevindingen zullem zij aan de drie centrales doorge ven. Zoals bekend maakt de NVJ geen deel uit van de drie centrales, zodat, tot op dit ogenblik, de redactie geen in zage in de stukken krijgt. De redaotie van het LD heeft ai eerder inzage in de rapporten geëist. Is het tot vervroegde verkiezingen zou komen zullen de; drie grote confessionele partijen, KVP, AR en CHU, zich: niet als één partij aan de kiezers presenteren. Alle fanfares: i'i! r I i 1..1 i net ueatuux vtaxi ue jn vu uiöèx- re e over de politieke eenheid der confessionelen ten spi|t, blijkenke het Limburgs Dagblad laten kend. nu puntje bij paaltje komt, de onderlinge tegenstellingen toch; weten, dat de vakorganisaties, nog te sterk. Met name de AR durft het niet aan nu reeds del gelederen te sluiten. Het evangelie is zo 'n sterk bindmiddel, zeiden de christelijke j politici, dat de KVP c.q. de nieuwe confessionele partij geen j open partij kan worden. Hoe sterk dit bindmiddel is zien we i nu in de praktijk. Zou er dan niemand zijn onder al deze politici, die enig ver-' moeden heeft welke indruk dit alles maakt op de kiezer? Mis schien maakt het gehannes met evangelische inspiratie al hele maal geen indruk meer. En dat is dan het ergste. Intussen heeft de N.V. AUDET in antwoord op de brief van het bestuur van de NVJ inza- volledig zullen worden geïn-i formeerd en in de gelegenheid: gesteld worden hun visie te' geven zodra het bestuur van! AUDET haar voorstellen heeft! geconcretiseerd. vindt dat de gevolgde procedu re van het bod van De Tele graaf op het Limburgs Dag blad onjuist is geweest. „De NVJ wil er geen misverstand over laten bestaan, dat ze ten aanzien van een eventueel bod van de N.V. AUDET op de zelfde wijze zal reageren", al dus de NVJ-brief. De NVJ zegt niet te kunnen beoordelen of het Limbuiigs Dagblad zelf standig moet voortbestaan, of wel naar een samenwerkings vorm met wie en onder welke voorwaarde dan ook moet streven, zo staat, in de brief die de NVJ eerder aan AU DET had geschreven. Overi gens heeft de AUDET afgelo pen dinsdag al een brief naar de NVJ gestuurd, met daarin bijgevoegd de «fschiften van de briefwisseling, die met de leiding van het Limburgs Dag blad is gevoerd. Gisteren is na overleg tussen de redactiecommissie van het LD en met een NVJ-vertegen- woordiging ook overeengeko men, dat zaterdag in Heerlen zeker geen landelijke journa listendemonstratie te verwach ten is. Het NVJ-bestuur zal daarvoor ook geenoproep la ten uitgaan. Ook de demon stratie van het LD zal vrij be scheiden van opzet zijn. In het Brabants Dagblad van gisteren deed jhr. H. van Nis pen tot Pannerden bekend als een van de felste tegen standers van de overname van het Limburgs Dagblad door de N.V. Holdingmaatschappij De Telegraaf een oproep tot al le mede-aandeelhouders niet op het bod van De Telegraaf in te gaan. De advertentie was behalve door de heer Van Nis pen nog door een aantal ande re aandeelhouders ornderte- leggen zullen voor 1 sep tember 1973 van kracht moeten zijn. Dit is meegedeeld in een verklaring die gisteravond door Radio-Cairo is omge roepen na in Libië gevoerde besprekingen van de Egyp tische en Libische leiders, Sadat en Gaddafi. Het gezamenlijke politieke leiderschap zal verscheidene commissies vormen om aanbe velingen te doen voor het sa mensmelten van de verschillen, de onderwijs-, economische, so ciale en andere stelsels. Deze commissies zullen zo spoedig mogelijk rapport uitbrengen aan het gezamenlijk leider schap. Beide presidenten besloten voorts de eerste bijeenkomst van het gemeenschappelijk po litiek leiderschap op 3 septem ber in Tripoli, Libië, te houden. Zij" kwamen voorts overeen wetten uit te vaardigen volgens welke de burgers van beide lan. den over en weer niet als bui tenlanders zullen worden be schouwd waar het betreft net bezit van onroerende goederen. Ook zullen zij bij het werken in eikaars land niet als buitenlan ders worden beschouwd. De federatie van Egypte, Li bië en Syrië kwam op 1 septem ber vorig jaar tot stand. Eerder reeds waren er stappen tot Ara bische eenheid genomen, die echter mislukten.. ZEIST (ANP) Een slanke man van ongeveer 25 jaar heeft gistermiddag een overval gepleegd op het bijkantoor van Vlaer en Kol in Den Dol- der (gem. Zeist). Hij maakte i 32.000,- aan Nederlands en f 15.000,. aan buitenlands geld buit. De man is spoorloos. In de loop van de ochtend was de man gekomen om een bankrekening te openen. Hij had toen. zogenaamd zijn tas 'vergeten, tn het begin van de middag, toen alleen een jonge vrouwelijke kantoorbediende aanwezig was, kwam hij terug om de „vergeten" tas te halen. Het meisje wildie hem de tas aanreiken via de deur tussen het gedeelte waar het publiek komt en het kantoorgedeelte. De man duwde de jonge vrouw daar opzij en zou haar, naar haar zeggen, een pistool in de rug hebben gedrukt. Hij deed vervolgens een greep in de kas. Hoe de man, die Ne derlands sprak, is weggegaan, kon de juffrouw de politie niet zeggen. Alleen is bekend dat hij voor zijn eerste bezoek op de fiets gekomen is. Gisteren had het NVJ-bestuur AUDET laten weten, dat de NVJ het eens is met de redac tiecommissie van het LD, die ARNHEM De Akzo verwacht grote voordelen op re- searchgebicd en daardoor tenslotte ook op economisch ge bied, van de overeenkomst die gisteren in Moskou werd getekend met het Sovjet Comité voor Wetenschap en Techniek van de raad van ministers. verder nadere Een uitvloeisel van het nu bereikte akkoord zal zijn dat licenties voor bepaalde pro- dukten worden verleend, of andere nadere overeenkomsten worden afgesloten. Maar, zo beklemtoonde gisteren een Akzo-woordvoerder, hierbij zal voor elk geval afzonderlijk worden bekeken in hoeverre licenties kunnen worden ver leend. Het akkoord dat Akzo met Moskou heeft gesloten is. zo werd verder benadrukt, geen akkoord-zonder-meer. „Het is bepaald niet zo", aldus de Akzo-woordvoerder in Arn hem, dat we alle research-la- boratoria zullen opengooien. Net zo min als we van de Russen verwachten dat ze iets dergelijks doen. De nu bereik te overeenkomst kan het allei- beste wordne beschreven als een intentieverklaring kennis uit te wisselen". „Deze intentieverklaring heeft zoals het akkoord er nu ligt, betrekking op farmaceuti sche produkten, chemie en zoutchemie, en garens en ve zels. „Wanneer de eerste erva ringen goed zijn", aldus Akzo, „is natuurlijk een uitbreiding verre van ondenkbaar". De intentieverklaring om kennis uit te wisselen, zal worden gerealiseerd op weten schappelijk technische sympo sium waar open zal worden ge sproken over de nieuwste ont wikkelingen op de gebieden die in de overeenkomst zijn vastgelegd. Bij wederzijdse in teresse kan deze research dan eventueel gezamenlijk worden gevoerd. Over details van het akkoord heb ben de beide onderhandelings partners elkaar wederzijds geheimhouding beloofd. De basis voor het akkoord Akzo-Rusland werd gelegd tij dens het bezoek dat de Russi sche minister van buitenlandse zaken Gromyko aan Nederland bracht. Overleg tussen Gromy ko en zijn Nederlandse collega Sehmelzer vormde het uit gangspunt waarop de Akzo- vertegenwoordigers dr. A. Maltha (chemisch coördinator Akzo-groep) en mr. A. Zilli- kens (lid Raad van Bestuur) verder konden onderhandelen met het Sovjet-comité voor wetenschap en techniek. De Akzo ii, wat grootte betreft, de vierde Nederlandse onder neming, met een jaaromzet van ruim 8 miljard en met bijna 105.000 werknemers over de wereld. (Van onze redactie buitenland) BELFAST De provisio nele vleugel van het verbo den Ierse republikeinse le ger, IRA, heeft zijn activiteit in Noord-Ierland hervat. Guerrillastrijders bestookten de Britse troepen in Belfast en Londonderry in de nacht van dinsdag op woensdag en ook woensdag overdag. Zij losten honderden schoten en brachten verscheidene bom. men tot ontploffing in twee wjjken van Belfast. Er zijn hierbij geen doden of ge wonden gevallen. De Britse troepen, die het vuur beantwoordden, lieten weten dat zij drie sluipschut ters geraakt hebben. De troe pen die hun positie in de ka tholieke bolwerken pogen te versterken, gaian door met -hun opsporingsacties. In London derry vonden de Britten wat men noemt een grote „bom- menfabriek" en elders troffen zij 7000 patronen aan. Gebleken is dat de Noord- Ierse protestantse militanten de beschikking hebben over een nieuw wapen, dat wel eens de droom van een guerril lastrijder wordt genoemd, het Armelite-geweer. De Britse regering had de Amerikaanse en die van Japan al enige malen gevraagd na te gaan waar het „lek" ziait waar door de wapens van het type AR-180 Ann elite, een licht, snelvarend en ver dragend ge weer, hun weg naar Noord- Ierland hadden gevonden. In militaire krdnlgen noemt men het geweer het gevaarlijkste wapen van de wereld. Het is Amerikaans van oorsprong, maar wordt in licentie in Ja pan gemaakt. Heit werkt met gasdruk en kost, dn de uitvoe ring van sportwapen, minder dan 200 dollar per stuk. De Armelite vuurt per minuut 40 kogels kaliber 5.56 mm af, is zeer licht en ten dele gemaakt van aluminium. t m 1 oktober amsterdam een gouden boekt! ven wereld-natuur-prech! 70 he park 24000 M2 overdekt bovendien: in de Amstelhal - RAI vanaf vrijdag a s. openingsdag 13 uur verdere dagen 9.30-22.30 uur cacteeën - succulenten fuchsia's trein;entree NS-stations TEL AVIV (AFP) De Japanner Kozo Okamoto, de enige overlevende van de drie plegers van de aanslag op het vliegveld Lod In Israël, heeft tegenover zijn Japanse advo caat verklaard, dat hij veel spijt over zijn daad heeft. Hij vroeg de raadsman z'n leed wezen over te brengen aan de volken van Israël en Porto Ri co. Volgens de advocaat wil Okamoto niet langer zelfmoord plegen en gaat hij Hebreeuws leren. UTRECHT (ANP) Een ongetrouwd jong paar en een moeder met haar twee kinderen moeten binnen vier weken een vorig jaar gekraakt hu,s aan de Tulpstraat in Utrecht verlaten. Dit heeft de president van de Utrechtse rechtbank cis- teren beslist in een deur de eigenaar aangespannen kort geding. De president gaf ze de tijd gezien ae moeilijke situatie waarin zij verkeren en de grote kamernood in Utreent. Het omstreden huis werd, zoals wij hebben gemeld, 'vorig jaar ge kraakt door een man, die er met een reeks vrien dinnen woonde. In het begin van dit jaar ging hij een „huurovereen komst" aan met het jonge paar, dat hem vier maan den lang f 250/— huur betaalde. De man qing er vandoor nadat hij ruzie met zijn laatste vriendin had gekregen. Het jonge stel werd door het kort geding volkomen verrast, want ze wisten niets af van de „kraakgeschiede- uis". Hun huurpenningen kwamen nooit bij de echte huisbaas terecht. De jonge moeder kon digde na de uitspraak aan, dat ze weigert het huis te verlaten zolang er geen vervangende woonruimte is „Dan moet het maar met geweld", zei ze. Nou, ik weet niet hoe het u is vergaan gisteren rond het middaguur, maar deze jongen is druipnat geworden, ondanks de aanwezigheid van een re genscherm, ook wel paraplu genaamd. •tf Over naar een butler en zijn lady, zoals uit de titel blijkt een ondeugend verhaal: De 33-jarige Ierse butler Maurice O'Regan heeft voor de rechter verklaard dat de vrouw van zijn adellijke en even rijke meester hem ver leidde en betaalde voor intie me betrekkingen met haar. De vrouw, de 37-jarige lady Caroline Peek, zou O'Regan 15.000 pond sterling (geen kleinigheid) hebben betaald voor zeven keer intimiteit in een tijdsbestek van vijf maan den in de Londense woning van de 56-jarige sir Francis Peek. Lady Peek ontkende overigens. •Ar De butler zou van de gele genheid gebruik hebben ge maakt om drie cheques van lady Peek te stelen en haar handtekening te vervalsen. Wat nog meer geld opleverde natuurlijk.. •Ar „Ja", sprak de butler, toen de officier van justitie hem vroeg of het meer een naak van verleiding van de kant van lady Peek dan wat anders was geweest. •Ar krijgt nog een (Van onze parlementaire redacteur) alleen de CHU en de VVD enigszins optimistisch over de kans van slagen, die de lijmpo ging h'eeft. In andere partijen nm. kent men daarentegen veel DEN HAAG Advi- meer betekenis toe aan de nog nn-iTAMndnMlo ATwfhllin tv seur Y. Scholten zal van morgen om elf uur de fractievoorzitters van KVP, VVD, ARP, CHU en DS'70 gezamenlijk ontvangen. De adviseur van de kabinetsformateur zal bij die gelegenheid een voorstel ter tafel brengen voor een oplossing van de moeilijkheden die tot de kabinetscrisis hebben ge leid. Verwacht wordt dat mr. Soholüeai er bij de fractievoor zitters op zal aandringen nog dezelfde dag hun antwoord in te leveren. Met het oog hierop ligt het voor de hand dat de vijf fracties in de loop van de dag bijeen zullen komen. Ook gisteren, de dag waarop hij zijn voorstel formuleerde, huldigde mr. Scholten nog een zeker optimisme ten aanzien van zijn kansen op succes. In politieke kring toonde mer. zich iets gematigder in de ver wachtingen. Enigermate optimistisch is ook nog fractieleider Tilanus van de CHU. „Ik sla de moge lijkheid tot herstel van de vjjfpartijencoalitie hoger aan dan vijftig procent," aldus de heer Tilanus, die dinsdaga vond als laatste in de rij van fractievoorzitters door de heer Scholten was ontvangen. Tilanus zei zijn optimisme te baseren op het feit, dat Schotten na zijn gesprekken met de vijf fractievoorzitters is doorgegaan met zijn werk. Als Scholten na die gesprek ken geen kans van slagen aan wezig had gezien, was hij on getwijfeld met zijn arbeid ge stopt, zo meende de CH-vcor- man. Scholten's arbeid bestond gisteren onder meer uit „het op een rijtje' zetten van zijn bevindingen. Feitelijk zijn in Den Haag steeds onveranderde opstelling van DS*70, welke partij wat lonen en prijzen betreft beslist geen water bij de wijn wil doen. Een dergelijke houding maakt herstel van de coalitie vrijwel onmogelijk. Dot muisje staartje. O'Regan. Een patrouille die een oogje houdt op de oude monumenten en oudheidkundige plaatsen reed op de Via Cassia tussen Rome en Florence, toen er in eens geen weg meer wds. Niets. -Ar Het bleek dat het oude Ro* meinse wegdek van bazaltste- nen over een lengte van ze ventig meter opgebroken en verdwenen was. De politie vermoedt dat de dieven de historische stenen verkopen als vloeren van villa's. Da s een stuk weg weg. Happy again. days here MERIJN. AMSTERDAM (ANP) Heineken heeft een bod uitgebracht van 600 pet. in contanten op de meerderheid van de aandelen van de Franse houdstermaatschappij „i'Esperance". Deze maat schappij is houdster van de meerderheid van de aandelen van de Franse brouwerijgroep l'AIsacienne de Brasserie (Albra), aldus Heineken. 3Albra heeft een bieromzet van ongeveer 1,4 min. hectoliter bier en ruim 200.000 hectoliter frisdranken per jaar. Met een marktaandeel van ongeveer 7 pet. neemt zij in Frankrijk de derde plaats in onder de brouwerijen. De bedrijven, die gevestigd zijn in de omgeving van Straatsburg, produceren onder andere de merken Ancre, Mutzig, Colmar en Perle. Het aandelenkapitaal van I'Esperance, waarvan het bestuur zich, volgens Heineken, met het gedane bod akkoord heeft verklaard, bedraagt 9,8 min. franks (ongeveer f 6,6 min.). In Parijs deelde de financieel directeur van I'Esperance mee, dat het bod als een volslagen verrassing is gekomen. Albra, waarvan I'Esperance een zeer belangrijk pakket aan delen bezit, behaalde in het per 30 september 1971 geëindigde boekjaar een omzet van 158 min. franks (f 106 min.) en een nettowinst van 5,6 min. franks (f3,8 min.). DEN HAAG De (demissi onaire) minister De Koster van Defensie heeft gistermid dag het geregeld overleg tus sen Defensie en de Vereniging Van Dienstplichtige Militairen opgeschort, omdat de VVDM de grotetweigerdag van 1 au gustus niet had afgelast- In de brief aan het alge meen bestuur, waarin de mi nister zijn maatregel bekend maakt, zegt de minister, dat hij bereid is op zijn beslissing terug te komen, wanneer het optreden van de WDM hem voldoende reden geeft om er weer op te vertrouwen, dat het bestuur van de VVDM voor de belangenbehartiging van haar leden de weg kiest van het overleg en het voeren van acties als de groetweigeractie achterwege laat. VVDM-voorzitter Kees Beemsterboer zei gisteren dat de maatregel bij het VVDM- hoofdbestuur bijzondei' hard is aangekomen, hoewel hij deze niet fataiail voor het fnctione- ren van de vereniging vindt. De WDM voorziet wei, dat haar werkzaamheden „enigs zins zullen worden bemoei lijkt". In zijn brief stelt de minis ter, dat de VVDM door het houden van de groetactie voor de tweede keer in korte tijd is afgeweken van. de gel dende gedragsregels voor het overleg'. De minister neemt het de WDM nu kwalijk, dat ze op een moment, dat het overleg over een wijziging van de groetplioht nog niet is afge rond met de groetactie is ge komen. In een verklaring stelt de VVDM, dat de actie eigenlijk al op 1 juli zou worden ge houden, maar dat zij in af wachting van nader overleg met de minister over afschaf fing van de groetplicht was uitgesteld. „Hoewel er nu voor het ministerie geen enkele aamleiding meer is nog langer te wachten met de afschaffing, heeft het ministerie mefg steeds niet gezegd, wanneer een nieu we regeling te verwachten is. Is. Daarom werd besloten om de groetactie alsnog op 1 au gustus te houden. Nu de mi nister deze actie zo zwaar op neemt lijkt hel erop, dat de VVDM nooit actie kam voeren voor een zaak, die ook in het overleg wordt behandeld. Dat is een grove en zelfs ontoe laatbare beperking", aldus de VVDM. In een brief aan minister De Koster en mr. Biesheuvel heb ben de organisaties ANVJ, ASVA, GSB, Moderne Jeugd raad, NVV-jongerencontact en KWJ inmiddels de manier waarop door de legerleiding is opgetreden tegen de dienst plichtige militairen en de VVDM volstrekt onaanvaard baar genoemd. ROME (DPA) Giu seppe kardinaal Siri, aartsbisschop van Genua, heeft in zijn tijdschrift ..Renovatio" felle kri'iek uitgeoefend op de pro gressieve Nederlandse theologen die de nieuwe Nederlandse katechismus hebben samengesteld. Kardinaal Siri schrijft, dat het bezit van een uni. versitaire graad niet vol- doende is om een theo loog in de ware zin van het woord te zijn. „Echte theologen zijn alleen zij wier denkbeel den overeenstemmen niet de verklaringen van paus Paulus en de officiële do. cumenten van de kerk". Het liberale Turijnsc blad „La Stampa" meent in dit verband, dat kardi naal Siri van paus Paulus opdracht heeft gehad de Nederlandse theologen op hun plaats te zetten. Kardinaal Siri zou elke maand naar het Vaticaan gaan om daar met paus Paulus van gedachten te wisselen en met hem de theologische onderwerpen te bespreken die hij in zijn blad wil behandelen.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 9