Vele kinderen hebben spraakgebrek Uitslagen schietingen BB pompt overtollig water uit singels van Goes MIDDENSTAND WIL COLLECTIEF PROTESTEREN Jeugdv akantie activiteiten in Vlissingen LOGOPEDIST HEEFT HANDEN VOL Tweede hospitaal- schip te water in augustus Goese vis hapte naar lucht Slachtoffer ongeluk begraven stad streek |hmhhhbb^hh ZEEHENGEL- CLUB SLUISKIL Inschrijvingen bij Kamer van Koophandel NKBH BIJEEN IN LEWEDORP Bij gemeente Axel Middelburg Te weinig talenten Borsele ontsluit BEIAARDIER industrieterrein VERSICHEL NAAR GOES Drie dagen fietsen in Vogelwaarde Enkele personen gewond Vergadering van centraal bouw en woningtoezicht SHP '67 WINT GEMAKKELIJK Krabbendijke Hans weert Wie verloor zijn Safari-jas Dinsdag 25 juli 1972 5 nfr- De heer R. P. A. d'Hont, de eerste full-time logopedist in Zeeuwsch-Vlaanderen, die spraakles gaat geven aan daar voor in aanmerking komende schoolkinderen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De zeehen- gelclub Sluiskil hield zondag middag aan de Westerschelde nabij Terneuzen een zeehen- gelwedstrijd die meeteld voor het clubkampioenschap 1972 van de vereniging. Ruim 100 deelnemers beproefden hun geluk in een drie uur durende match. De vangsten waren redelijk tot matig en het was voor de eerste maal dit seizoen dat de gevangen ondermaatse vissen een belangrijke rol speelden in de puntenklassering. Dit werd voornamelijk geweten aan het bijzondere heldere Westerscheldewater waarin de vele krabben zorgden dat vrijwel constant nieuw aas aan de lijnen moest worden bevestigd. Winnaar van deze wedstrijd werd met 2 boven maatse vissen en 6 ondermaat se vissen met een puntentotaal van 454 mevrouw Vermueren. Op de tweede plaats volgde A de Poorter die slechts een punt minder verzamelde. 3 J. van de Velde; 4 H. Bakker; 5 Jac. d' Hont 381; 6 H. de Haan 212; 7 L. Lierman 209; 8 L Dallinga 207; 9 A. Riemens 197; 10 J. Faas 181. Na afloop werden in het clublokaal door de voorzitter de prijzen uitge reikt. (Van onze correspondent! TERNEUZEN —Bij de ka mer van koophandel voor Zeeuwsch-Vlaanderen werden de volgende bedrijven inge schreven. Café „Kijkuit", Kijk uit 12 te Axel; eig. J. J. Mili- us, J.J. Dees, Plattelandweg 3, Cadzand (Gem. Oostburg), kleinhandel in jachten. Sam- mec Fish, Scheldekade 25, Breskens (Gem. Oostburg), fi liaal van Zeebrugge (B), be heerder met algehele vol macht, A.P. Sabbe. L.B. Reme- ry, Firensstraat 14 te Sas van Gent, kleinhandel in bloemen en planten. W. Middelman, Stationsplein 6, Hulst Aanleg gen van pijpleidingen. C.L.M. Meijs, Grote Bagij nestraat 7, Hulst, begrafenisbedrijf. W. Dekker, Annastraat 15, Sluis, exploitatie van een benzine pompstation annex quick-ser- vicestation. Bebr. A. en A.P. de Bruijn en Zn, Scheldeweg 25, Kloosterzande (Gem. Hon- tenisse), mosselkweekbedrijf. J. Vogelaar, Kruispoldersedijk 1, Kloosterzande (gem. Honte- nisse) landbouwbedrijf en loonwerkbedrijf in de land bouw. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Volgens een ruwe schatting hebben 700 kinderen in Zeeuwsch-Vlaanderen, dat wil zeggen een op de dertig van het totaal aantal kinderen, een of ander spraakgebrek. In vergelijking met andere gebiedlen in Ne derland heeft Zeeuwsch-Vlaanderen wat het verbeteren of opheffen van deze tekortkomingen betreft een grote achter stand in te halen. Hoewel de per 1 mei van dit jaar door de schoolartsendienst Zeeuwsch-Vlaanderen aange stelde eerste logopedist (spraakleraar), de heer R.P.A. d'Hont uit Hulst, eind augustus van dit jaar met zijn spraak lessen aan scholieren moet be ginnen, is het zonneklaar dat de aanstelling van een tweede logopedist noodzakelijk is. Wij stellen pogingen in het werk binnen redelijke termijn een tweede logopedist aan te trekken. Dit is echter alleen mogelijk wanneer de gemeen teraden hun fiat aan een der gelijke benoeming geven", zegt de Terneuzense wethouder R. Hol, die voorzitter is van de schoolartsendienst Zeeuwsch- Vlaanderen. De heer d'Hont is de afge lopen maanden bezig geweest met een inventarisatie op te maken van kinderen op Zeeuwsch-Vlaamse scholen die met spraakmoeilijkheden te kampen hebben. Voorlopig heeft hij 350 kinderen in zijn kaartsysteem opgenomen, voor namelijk leerlingen van basis scholen, blo-scholen en de Ter neuzense l.o.m.-school. De heer d'Hont: „Ik schat echter dat er op de kleuter scholen en het middelbaar on derwijs nog wel 350 jongens en meisjes zijn die voor spraak lessen in aanmerking kamen. Het ideaalst zou zijn op de kleuterscholen te beginnen. Hoe vroeger je met spraakcor- recties begint des te groter is het rendement". Over de medewerking van de schoolhoofden heeft de heer d'Hont niet te klagen. „De meesten hebben een lijstje op gemaakt van kinderen die voor spraakverbetering in aanmer king komen. Uit ervaring weet ik dat de kinderen niet tegen de spraaklessen opzien, inte gendeel. Bijna zonder uitzonde ring vinden ze het leuk. Er zijn allerlei oorzaken van een spraakgebrek bij kinderen aan te wijzen. Zo'n gebrek kan sterk remmend werken op de ontwikkeling van een kind en (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het nieuwe hospitaalschip van het Neder landse Rode Kruis zal 26 au gustus van de werf ifon de Arnhemsche Scheepsbouw Maatschappij te water worden gelaten. Een half jaar daarna zal de J Henry Dunant zijn afgebouwd en in Rotterdam kunnen worden overgedragen aan h'et Rode Kruis. In maart 1973 zullen voor de eerste maal 74 chronische zie ken en invaliden een vakantie beleven aan boord van dit schip, waarvoor de Nederland se bevolking eind 1971 tijdens de actie Schip Ahoy bijna 8 miljoen gulden heeft bijeenge bracht. Bij de bouw en inrichting van deze tweede Dunant wordt rekening gehouden met de modernste medische eisen, onder meer ten aanzien van de recreatie van de patiënten. Er komen zes grote zalen met plaats voor twaalf of dertien bedden en apart daarvan een eet- en recreatiezaal, die van een aantal vouwwanden wordt voorzien, met een ruimte van 150 vierkante meter. In deze zaai zullen de gasten - al of niet in rolstoel - activiteiten kunnen ontwikkelen waarbij hun zelfstandigheid zoveel mogelijk centraal zal staan. Op het topdek zal een afge schermd zonneterras worden aangebracht en ook elders op het schip zullen allerlei voor zieningen getroffen worden die de vakantie van de patiën ten zullen veraangenamen. Het schip gaat wel wat meer kos ten dan aanvankelijk was be raamd, maar de afdelingen van het Rode Kruis hebben op zich genomen de kosten van de inventaris te betalen. er kunnen psychische moeilijk beden uiit voortvloeien. Wat mij in Zeeuwsch-Vlaanderen is op gevallen is de taalarmoede van veel kinderen, wat voorname lijk komt door milieu- en ge zinsomstandigheden waarin de ze kinderen leven". De heer d'Hont stelt zich voor 78 kinderen per week spraak les te geven, hoewel de helft van dit aantal eigenlijk beter zou zijn. Hij reist niet alle scho len af omdat dit veel te veel t(jd zou vengen, maar wil de kinderen van verschillende lessen geven in centra waar scholen naar toe gebracht war den. (Van een onzer verslaggevers) GOES. Inwoners van Goes-Zuid hebben het afgelo pen weekend een gemak keil j ke en bijzonder succesvolle visvangst gehad. Bij „bosjes' konden enkele onbekenden met schepnetten en emmers palingen verschalken, waarvan sommigen lengten bereikten van meer dan een meter. Plaats van dit bijzondere gebeuren: de plantsoensingel in de nieuwbouwwijk Goes- Zuid. Hele scholen aal kwa men daar bovendrijven om naar lucht en naar de duizen den diode warmen op de oe- vergtooiragen van de over stroomde singel te happen. Overigens kampte heel Goes met naar adem snakkende vis sen. Boor het onweer van de af gelopen dagen, dat zich speci aal ontlaadde boven Goes en Bath, is het water in alle Goe se grachten, vesten, plant- soensloten en vijvers ver bui ten de oevers getreden. Hele stukken van de plantsoenen in Goes-Zuid stonden dan ook onder water. Pas zaterdag openbaarde zich het zuurstof gebrek bij de vissen. Honderden mensen hebben aan de kant staan kijken hoe evenzovele stekelbaarsjes, pa lingen en steuren in Goes- Zuid, en goudkarpers en ande re siervissen in de veste tus sen de stenen brug en de dam in de binnenstad, lucht kwa men happen. (Van een onzer verslaggevers) IJZENDUKE Gistermid dag om vier uur werd het achtjarige zoontje Werner vain de familie vam de Broeke van de Velde die bij een ongeval om het leven kwam nabij de Kruisdijk onder Groede op de rooms katholieke begraaf plaats ter aarde besteld. Om vier uur werd in d>e rooms-katholieke kerk een en gelen-mis opgedragen door pas toor Lanen. De deelneming met de zwaargetroffen familie was zo groot dat de kerk vol was. Voorafgegaan door klas genoten met het onderwijzend personeel der school vond hierna de teraardebestelling op de rooms-katholieke be graafplaats plaats. Ook op de begraafplaats was de belang stelling zeer groot. (Vam onze correspondent) ZUIDDORPE De schut tersvereniging „Willem Teil" te Zuiddorpe hield in het café van de heer A. de Block een schieting op de liggende wip. Er namen 47 schutters aan deel en Cam. Bracke te Axel schoot zowel de hoogvogel als de eerste zijvogel. De tweede zijvogel was voor A. Puylaert te Zuiddorpe terwijl de mees te kleine vogels werden afge schoten door Arth. de Block eveneens te Zuiddorpe. Vrij dagmiddag te 15.00 uur orga niseert de vereniging een va- kantieschieting en zaterdag krijgt zij bezoek van de zus tervereniging „De Valke" uit Assenede, waarna zondag een tegenbezoek wordt gebracht met als inzet enkele hekers en de normale geldprijzen. NOORDSTRAAT Aan de schietinig in café „Rue du nord" werd door 73 schutters deelgenomen. Er werd gescho ten op twee liggende wippen. De uitslagen waren: wip een: hogei vogel G. Pauwels, Kloos terzande; eerste zijvogel: A. van Gassen, Kloosterzande. Tweede zijvogel: Ed. de Maat, Ossenisse. Wip twee: hoge vo gel: Ed. de Maat, Ossenisse. Eerste zijvogel: W. de Bakker Noordstraat. Tweede zijvogel A. Verhoeven Kloosterzande De twee extra hoge vogels werden beide afgeschoten door Fr. van Kruyssen te Klooster zande'. De meeste kleine vo gels (7 stuks) waren voor Th de Kort, evenens te Klooster zande. (Van een onzer verslaggevers) LEWEDORP De Lewe- dorpse afdeling van de bouw vakorganisatie NKBH houdt vrijdag in café Van Oudheus- den de jaarvergadering, welke om half acht begint. Het bestuur vian de afdeling wil voor de leden en hun da mes een busreis organiseren, waarvan de klosten bij vol doende deelname uit de Vere nigingskas betaald zouden kunnen worden. Het bestuur heeft de Floriade In Amster dam als reisdoel op het oog. De agenda vermeldt verder een bestuursverkiezing. De heer Jac. Traas, die reeds 25 j'aar voorzitter is, heeft te kennen gegeven deze functie te willen neerleggen. Voor hem zal een opvolger gevon den moeten worden. De heren W. de Jonge en J. Polderdijk stellen zich eveneens niet her kiesbaar. (Van een onzer verslaggevers) GOES Vier motorpompen van de bb hebben de afgelo pen nacht bij de torenflat Weidezicht in Goes-Zuid staan ronken om de overvolle sin gels in deze stadswijk leeg te pompen. De riolering heeft de grote regenvloed van de afge lopen dagen niet kunnen ver werken, zo vertelde de direc teur van de dienst openbare werken, de heer W. A. V. Bochove ons desgevraagd. Men was bang voor calami teiten als er nog meer regen zou vallen. Het water wordt nu in de leiding van „de Bre de Watering" gepompt. De vier pompen, die een geza menlijke capaciteit van tien duizend liter per minuut heb ben, draaien vanaf gistermid dag een uur vrijwel onafge broken. De werkzaamheden worden enigszins bemoeilijkt doordat grote hoeveelheden kleine stekelbaarsjes en zoet- wa/tergarmaaltjes in de zulig- korven verstoppen. De heer Van Bookove durf de niet te zeggen wanneer men irnet het pompen zou Kun nen stoppen. In vrijwel geheel Goes-zuid is de grond name lijk doordrenkt. Als men te vroeg met pompen sitopt zou den de singels binnen de kort ste keren weer overvol staan met teruggelopen grondwa ter. HOEDEKENSKERKE. De heer A. I. Bur gel uit Hoedekens- kerke heeft thans de beschikking over een primitieve kade om de passagiers voor zijn particuliere Westerschelde-taxidienst aan boord van de twee schepen te krijgen. De bak was er al enige tijd en eind vorige week is er dan de houten steiger bijgekomen. Nu is er alleen nog een veilige verbinding tussen ioal en kade nodig. De taxidienst kampt momenteel wel met moeilijkheden. Het tweede schip van de dienst, de voormalige sleepboot Louis 2, raakte zondagavond bij het binnenvaren van de haven met zijn schroef verward in een net, dat een visser in de mond van de haven had aangebracht. Daardoor kon het schip gisteren niet uitvaren. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Bij de Axelse winkeliersvereniging „Streek- centrum" is nog steeds niet bekend op wat voor manier men bij de gemeente zal rea geren op de onverwachte en hoge aanslagen voor het opha len van bedrijfsvuil. Zoals wij vorige week al schreven hebben deze aansla gen bij heel wat middenstan ders wrevel gewekt, omdat ze van mening zijn, dat daarbij de nodige willekeur is ge bruikt. De meesten van hen voelen alles voor een collectief protest, maar veel is daarvan nog niet gekomen. Secretaris Vasseur van het streekcen- trum: „We wachten op het geen de middenstandsvereni- (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Swiebertje, Bromsnor, Saartje en alle an deren komen op dinsdag 1 au gustus naar de sporthal aan de President Rooseveltlaan In Vlissingen. Ze geven daar een voorstelling, die om twee uur begint. Dit is een van de acti viteiten die de werkgroep „Jeugdvakantie-activlteiten Vlissingen" voor de komende weken op het programma heeft staan. Op verschillende plaatsen in de gemeente (Van Nispen- plein, Irislaan, De Zwaan in Souburg en Lammeren-burg) staan allerlei evenementen op het programma, zoals een op treden van het poppentheater „De Kriekeputte" uit Hulst, filmvoorstellingen, en knutsel- iajgen, waarop iedereen ban kleien, knippen, tekenen od dergelijke. Van zeven tot en met elf augustus worden dan nog be zoeken georganiseerd aan een vogelpark, aan de marine, mu seum, brandweer, politie, kwe kerij, volkssterrenwacht en dergelijke. gin® wil gaan doen". „Die zaak zal toch eerst eens be sproken moeten worden en dat is nog niet gebeurd. Daarom is het nog niet bekend wat we gaan doen", aldus de seoreta- ris, die daaraan toevoegt, dat ook hij het helemaal niet eens is met de opgelegde aanslagen. „Ik vind het onredelijk", aldus zijn commentaar. „Wat heeft een horlogeverkoper nu voor afval. Ja misschien een kapot te wijzer van een dameshorlo ge, maar dat zet toch niet aan". (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De vooi de hartenavond van woensdag geplande talentenjacht op het Damplein te Middelburg, gaat niet door. Er waren zo weinig aanmeldingen binnengekomen dat het organserend comité het niet verantwoord achtte het evenement doorgang te laten vinden. In plaats hiervan zal de volksdansgroep Vlissingen een optreden verzorgen op het Damplein. Het programma, dat om acht uur begint, bestaat uit dansen uit Nederland, Israël, Joegoslavië en Roemenië. De dansers zullen originele kos tuums dragen. Voorafgaande aan het optreden zal de Sig naalafdeling NTV'69 van-af kwart over zeven een muzika le rondwandeling door de Middelburgse binnenstad ma ken. (Van een onzer verslaggevers) HEINKENSZAND Voor de ontsluiting van „industrie terrein 2", een voor industrie bestemd gebied, dat wordt omsloten door de spoorlijn Goes-Borsele-Goes, de Noord- landseweg en de P-laititendijk, en ter verkrijging van een goe de toegangsweg voor het re creatieterrein „Stelleplas" zal de Noordlandseweg verbreed moeten worden. Ook de daarin gelegen spoorwegovergang zal een verbreding moeten onder gaan. Dit schrijven b. en w. van Borsele de -gemeenteraad, die dinsdag 1 augustus verga dert. De verbreding van de over weg zal uitgevoerd worden door de Nederlandse Spoorwe gen. De kosten hiervan zijn voor de gemeente. De dienst weg en werken van de NS is echter pas bereid een plan voor de verbreding op te stel len, als de daaraan verbonden kosten, die op een bedrag van f 3420,- worden geraamd, vooraf worden volxiaan. B. en w. stellen de raad voor het benodigde krediet te verstrekken en in principe ak koord te gaan met het voorbe reiden van de verdere ontwik keling voor het industrieter rein. (Van een onzer verslaggevers)' GOES Constant Verslchel, beiaardier in Zottegem (Bel gië) is woensdagavond aan de beurt om in het kader van de serie beiaardconcerten het ca rillon van de Grote Kerk in Goes te bespelen. In de Oudemonhuustuin zul le» weer klapstoeltjes worden kïa-argezet. Versichel zal wer ken spelen van onder andere Van Sohoor, De Sutter, Van Nieuwenhove en Franssen» alsmede bewerkingen van een aantal negro-spirituals en het thema uit de film Lovestory. Het concert begint om zeven uur. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE De tra ditionele fietsdriedaagse van Vogelwaarde start woensdag. De driedaagse is op touw gezet door het „gemeenschapswerk" Vogelwaarde. Het evenement wordt gehou den in het kader van de vakan tieactiviteiten 1972 en start de eerste avond vanaf het dorps centrum te Vogelwaarde. Men kan zich voor deze drie tochten langs de mooiste plekjes van de gemeente aanmelden aan de startplaats tussen 18.30 en 19.30 uur. De deelnemers fietsen in groepjes van twee en moeten zelf een partner zoeken. Per avond wordt er 25 km afgelegd, afgewisseld met ver schillende opdrachten, die on derweg vervuld dienen te wor den. De tweede tocht op don derdag begint vanaf het paro chiehuis te Ossenisse. De derde en laatste avond is niet vrijdag, maar zaterdag. Dan begint de finale vanaf de kantine van camping „De Vogel" in Hengst dijk. Hier vindt na afloop ook de prijsuitreiking plaats. Daarna zorgt een orkest voor de nodige sfeer. De organisato ren verwachten, dat het deel nemersaantal van dit jaar dat van 1971 zal overtreffen. Toen reden er al ruim 100 fietsers mee. De deelname staat open voor iedereen vanaf 12 jaar. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Op de split sing Zandberglaan-Leliëndaal- seweg-Sijsdwarsweg kwam een bromfietsbestuurder J. M. L. K. uit Boxtel in botsing met een personenauto besturd door M. M. H. K. uit Brugge (België). Het ongeluk ontstond doordat de bromfietser plotseling de rijbaan overstak. Hij werd ge grepen door de personenauto. Z'ijn moeder die als duopas- sagiere meereed werd tegen de grond gesmakt. Zij liep daarbij een zware hersenschudding en rugklachten op, terwijl haar zoon schaofwonden aan armen en benen opliep. Beiden zijn per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Middel burg. Op de Sijsdam kwam een Duitse personenauto besturd door M. de R. P. uit Dortmund i nbotsing met twee bromfiets bestuurders. De personenauto wilde een links van de straat gelegen parkeervak inrijden toen de bromfietsers C. T. W. en J. D. M„ beiden afkomstig uit Middelburg naderden. Bei den botsten op de personen auto. waarbij C. T. W. een ge kneusde voet opliep en J. D. M. een wond in de buik en won den aan beide handen. De auto werd aan de voorzijde zwaar beschadigd. De bromfietsen werden licht beschadigd. (Van een onzer verslaggevers). AJEL In de vergadering var het algemeen bestuur van centraal bouw- en woningtoe zicht, die maandag 14 augustus om 14.30 uur op het gemeente huis te Axel wordt gehouden, zal gesproken worden over de overlegverordening voor het gemeenschappelijk overleg van de dienst. Er moéten daarvoor ook ver tegenwoordigers worden aan gewezen. Verder komit de be groting voor 1973 aan de or de. (Van onze correspondent) HULST Een subliem spe lend SHP'67 heeft vrijdaga vond op het OZO-terrein te Huist een 40 overwinning behaald op een falend Morres- elftal. Deze overwinning beteken de de zesde in successie waar op de SHP'67-aanhang dan ook trots is. De rust ginig in met een 20 voorsprong, door doelpunten van G. v.d. Berg en R. van Gestel. Na de her vatting bleef SHP'67 door drukken, hetgeen resulteerde in nog twee doelpunten. De beidie doelpunten kwamen ook hier van de voet van R. van Gestel, die daardoor een hat trick verrichtte. De wedstrijd werd geleid door de heer H. vd.. Broeck. Intrede De vacature bij de ger. gemeente te Krabben dijke, die is ontstaan door het vertrek van ds. W. Hage op zondag 9 juli naar Oosterhout, zal worden vervuld door ds. A. Hoogerland. Ds. Hooger- land, die op 10 februari 1918 te 's-Heer Arendskerke gebo ren werd, had als laatste standiplaate de geimeente Wer kendam. Hengelen De Watersport vereniging Reimerswaal hield zaterdag een onderling viscon- cours dat in een zeer matige vangst resulteerde, vermoede lijk te wijten aan de grote hit te van de afgelopen dagen. Aan het concours namen cir ca dertig hengelaars deel. De uitslagen zijn: 1 J. Meyer 291 pnt.; 2 P. Huissen, 280 pnt.; 3 C. Meyer, 191 pnt.; 4 A. Kaat, 152 pnt. en 5 mevr. Meyer, 30 pnt. De prijzen werden na af loop van het concours uitge reikt in het Stations Koffiehuis te Krabbendijke. De volgende hengelwedstrijd is gepland op zaterdag 5 augustus, met het oog op een hopelijk betere vangst in de Westerschelde, ter hoogte van het Kruiningse re creatiegebied „Den Inkel". Kamp Drieëntwintig jon gens en meisjes van de rooms- katholieke basisschool zijn op kamp geweest in Camping De Wildert te Bosschenhoofd on der leiding va nhun onderwij zer en twee kooksters. De jon gens en meisjes hebben in een tropische hitte hun dagen moe ten doorbrengen. Door de goede leiding zijn zij hierin bijzonder geslaagd. Er werden wande lingen, speurtochten en derge. lyke gemaakt. AXEL Gevonden voor werpen: bankbiljet van f5- ">de portemonnaie met iA- houd; bos sleutels, 2x; ring met sleutels, no S x 85; bos sleutels; zeven foto's, aJb. rijksmuseum; sigarettenaan steker „Rowenta"; Schotse ter ry; gele hondenriem; bruine kinderportemommaie, met in- brufa fluwelen si erring met goudkl, vlinder; plastic kïn- derportemonnaie met inhoud- autosleutels ..Fiat."; doublé da meshorloge „Junghaus" R.W.A.C.; met goudkl. scha kelbandje en huissleutels; zil veren ketting, armbandje met naampl. „Ineke"; zilverkleurig schakelarmbandje, 2 herten en pijl; plastic racket geel-rood; bos sleutels, rood lederen etui; kinderfiets met reservewiel; swart vistram kinderjasje, wiitte naden en ritssluiting; dondergrijze regenjas; huis sleutel no. 842; zwarte porte monnaie, inh. Belgische post zegels en geld; bruin beursje met inh; bruine knipper porte monnaie met inhoud; blauw fluwelen safari jasje; blauwe regenjas; jong zwart poesje met witte sokken, witte neus en borst en rode halsband; grijs poesje; bankbiljet van f 100,- 4-delige hengelstok, groen-rood; blauwe portemon naie met foto; bruin zakmes: rose damesvest met knoopjes; bruin etui met 1 sleutel „VI- ro": Tevens zijn er bij de politie enige dames- en heren fietsen gedeponeerd, alsmede een bromfiets.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 2