riedel yd KABINET HANDHAAFT VERDEELSLEUTEL PERSSTEÜN OKAMOTO'S BEKENTENIS AANVAARD Speculaties over concessies VS PATRIA MOEILIJKHEDEN BINNEN DE VVDM NOG NIET VOORBIJ Oranjefeesten zonder incidenten Ondanks protest HET WEER IN EUROPA ORTF heeft baas nieuwe Oliestook Kennedy VREDESGESPREK PARIJS i/ el i? binnenland Luchtoorlog dreigt tussen VS en Engeland BOMMEN Arnhem ventileert zijn bomen BELGISCHE Sun MR MIKT OP NEDERLAND Amnesty International SCHULDIG KAPING Twee doden door brand in Saarland Bestuur Moeilijke tijd A a A J Donderdag 13 juli 1972 (Van onze parlementaire redactie» DEN HAAG De regering handhaaft ,de verdeelsleutel (50-50) voor het toekennen van 30 miljoen gulden in 2 jaar aan de dag- en nieuws bladen. In rle toekomst wordt nu 15 miljoen verdeeld op ba sis van advertentieverliezen en 15 miljoen gulden op basis van het aantal redactionele pa gina's. Minister Engels (CRM) heeft dit gisteren per brief de Tweede Kamer meegedeeld. Hij komt hiermee niet tege moet aan de wens van de meerderheid van de Tweede Kamer. Tijdens het debat over de perssteun (29 juni j.l.) had hij de wens (motie) van de KVP'er Van de Sanden om de verdeelsleutel te veranderen in 40-60 al afgewezen, maar beloofd dit nog nader binnen het kabinet door te praten. Belangrijkste achtergrond van het handhaven van het regeringsstandpunt noemt de bewindsman het voorkomen van het uiteenvallen van de Vereniging van Dagbladuitge vers (NDP). Een scheuring in haar gelederen is in zijn visie ontoelaatbaar, omdat de een heid van deze organisatie van de grootste betekenis is voor het voortbestaan voor de dag bladpers, aldus Engels. In een brief had de NDP erop gewe zen, dat afwijking van het re geringsstandpunt scheuring binnen de vereniging tot ge volg zou hebben. Na scheuring zou een groot krantenconcern (De Telegraaf, red.) uit de NDP treden en met dumpprij zen zijn kranten gaan verko pen en hierdoor vele dagbla den in de grootste moeilijkhe den brengen. Minister Engels is ook niet tegemoet gekomen aan een an dere wens (motie) van de meeste Tweede-Kamerleden om de 5%-opslag op STER tarieven te vervangen door een proportioneel aandeel uit de opbrengsten van etherrecla me. Hierdoor zou het bedrijfs fonds voor de pers worden gevoed. Tijdens het Kamerde bat had hij deze wens al afge wezen. Uitvoering van deze motie zou, aldus Engels, leiden tot vermindering van de in komsten van de omroep uit de reclame wat dan weer zijn weerslag moet hebben op de inkomsten uit de luister- en kijkgelden. De bewinstman acht het niet verantwoord om de voorgenomen toeslag op le STER-tarieven ongedaan te maken, o.a. gezien het feit, dat binnenkort het luister- en kijkgeld moet worden aange past aan het gestegen omroep- budget. De CRM-bewindsman gaat er wel mee akkoord, dat net bedrijfsfonds voor de pers een stichting wordt, waarvan het bestuur zal bestaan uit onaf hankelijke deskundigen. Hier toe had het Kamerlid V. d. Sanden (KVP) een motie in gediend. Owspronkelijk wilde de regering de beslissingsbe voegdheid tot kredietverlening en de toekenning van de kre dietfaciliteiten in handen leg gen van de CRM-minister. ULSTER BLEEF RUSTIG (Van onze redactie buitenland) ZRIFFIN (Israël) Het Israëlische militaire tribunaal te Zriffin, ten zuiden van Tel Aviv, heeft gisteren besloten de verklaringen van de wegens massamoord aangeklaagde 24-jarige Japanner Kozo Okamoto bij het politieverhoor op 6 juni als bekentenis te beschouwen De Japanner heeft overigens zijn mede-schuld aan de op 30 mei gepleegde moord op 27 mensen op de Israëlische lucht haven Lod reeds bij het begin van het proces ten volle toe gegeven. De beslissing van de recht- (Van onze redactie buitenland) BELFAST Het oranjefeest in Noord-Ierland is gisteren zonder incidenten verlopen. De protestan ten vierden het feit dat Willem van Oranje bijna drie eeuwen geleden een overwinning op de katholieken behaalde in de slag aan de Boyne. Ondanks de stromende regen trokken dertigduizend pro testanten een stoet van tien kilometer lang door de straten van Belfast. Op plaatsen waar zij in het zicht konden komen van katholieke sluipschutters, waren stuk ken jute en zeildoek gespannen. Er reden enkele auto's met paramilitaire UDA (Ulster De fence Association) mee, die met knuppels gewapend waren. Het was een spannende dag. De autoriteiten vreesden, dat een klein incident een kettingreac tie in beweging zou kunnen zetten met uiteindelijk een burgeroorlog. Het Britse leger was tot 17.000 man versterkt. Verder waren er 6.000 man politie en 8.000 leden van de militie van Ulster op de been. In portie ken, op de daken en in pantser voertuigen langs de marsroute waren sinds de vroege ochtend uren de veiligheidsstrijdkrach ten paraat. De mars leidde niet door katholieke wijken, maar ging er hier en daar wel dicht langs. De marsroute was 's morgens vroeg nog op mij nen afgezocht. (Van onze redactie buitenland) WASHINGTON Concurrentienijd op de winstgevende route van Londen naar Miami dreigt de Verenigde Sta ten en Engeland in een luchtoorlog tè storten. De Amerikaanse rijks luchtvaartdienst nam woensdag de eerste te genmaatregel tegen de Britse staatsluchtvaart maatschappij BOAC, omdat de regering in Londen de Amerikaanse maatschappij National Airlines in juni heeft gedwongen haar vlieg- aanbod tussen Londen en Miami te beperken. Het Amerikaanse mi nisterie van buitenlandse zaken verweet Londen woensdag dat 't met bo vengenoemde stap het luchtverdrag tussen En geland en Amerika heeft geschonden. De Amerikaanse raad voor de burgerluchtvaart heeft BOAC opgedragen binnen een week een vliegplan van zijn dienst op Amerika voor te leg gen. Als tussen Londen en Washington geen" over eenkomst zou worden bereikt, kunnen de Amerikanen de Britse maatschappij opdragen bij wijze van voorbeeld zijn vluchten van Lon den naar New York in te krimpen. Achtergrond van de moeilijkheden is dat 80 procent van de passa giers op de omstreden route Amerikanen zijn. Londen vreest waar schijnlijk dat bij groter viiegaanbod deze passa giers liever een Ameri kaanse maatschappij ne- max. temp Aberdeen zwaar bew. 16 Athene onbewolkt 29 Barcelona onbewolkt 26 Berlijn half bew. 21 Bordeaux onbewolkt 26 Brussel half bew. 22 Frankfort half bew. 21 Genève zwaar bew. 18 Helsinki zwaar bew. 28 Innsbruck geheel bew. 11 Kopenhagen half bew. 19 Locarno licht bew. 24 Luxembi' half bew. 21 Madrid onbewolkt 32 Malaga onbewolkt 27 Mallorca licht bew. 27 München geheel bew 12 Nice licht bew. 24 Oslo onbewolkt 24 Parijs licht bew. 24 Rome half bew. 24 Split geheel bew 19 Stockholm zwaar bew. 26 Wenen geheel bew. 14 Zurich regen 15 ELDERS v Cassablanca onbewolkt 26 Istanboel onbewolkt .11 Las Palmas onbewolkt 27 Tunis half bew. 26 Enkele duizenden katholie ken waren voor hun veiligheid een dag naar de Ierse republiek gegaan. Ook buiten de hoofd stad is het feest gevierd, in to taal door 200.000 man. Nergens kwam het tot ernstige inciden ten. In Belfast is een Britse le gerpost door een sluipschutter onder vuur genomen en in Londonderry ontploften twee bommen, die slechts materiële schade aanrichtten. Kort voordat de optochten begonnen, lieten nog drie jon gemannen het leven. In Porta- down, 40 km ten zuidwesten van Belfast, werd een 20-jarige protestantse jongen doodge schoten toen hij met zijn vader een wandeling maakte. Moge lijk als represaille drongen daarna gewapende mannen een huis van katholieken in een overwegend protestantse straat van Belfast binnen en doodden een achterlijke jongen van vijf tien. Het derde slachtoffer was weer een protestant. PARIJS (AFP) Arthur Conté, lid van de Franse na tionale vergadering voor het de partement Pyreneeën-Oost, is woensdag door de Franse mi nisterraad benoemd tot presi dent-directeur van de ORTF, de Franse staatsradio- en tele visieomroep. Op een persconferentie heeft Conté verklaard dat hij zijn be noeming „in het landsbelang" heeft aanvaard. Hij somde een aantal taken op die hij voornemens is op zich te nemen. Daaronder zijn het behoeden van de ORTF voor „invloeden van buitenaf, van welke kant ook", het open stellen van de omroep voor jongeren en elementen van ver nieuwing. De ORTF. beschuldigd van het opzettelijk toelaten van sluikreclame, was een van de struikelblokken van de rege ring Chaban-Delmas. ARNHEM (ANP) De ge meente Arnhem neemt maat regelen om zoveel mogelijk te voorkomen dat bomen zullen sneuvelen door bodem- en luchtverontreiniging (o.a. aard gas). Vorig jaar heeft de gemeente zo blijkt uit het jaarverslag van de plantsoenendienst 540 zogenaamde ventilatiekana len aangebracht bij bomen die veel hebben te lijden. Deze me thode blijkt zoveel succes te hebben, dat men heeft besloten hiermee dit jaar door te gaan, Op veel plaatsen, voornamelijk langs singels en op pleinen gaat de gemeente nog meer ventilatiekokers aanbrengen. Ruim negenduizend fietsers nemen deel aan de Drentse rij wielvtërdaagse. Met duizenden trokken ze er ooji gisteren weer op uij om te genieten van de Drentse dreven. (Vervolg van pagina 1) Het tegendeel is volgens de NOVO het geval, want hoe moet de aanmerkelijke prijs stijging van huisbrandolie voor particulieren en de slechts ge ringe prijsdaling voor niet-par- ticulieren rijmen met de re cente uitspraken van de minis ter van Economische Zaken, dat de aardgasprijzen beter op de olieprijzen dienen te worden afgestemd om de toeneming van het aardgasverbruik af te remmen? Als er inderdaad sprake zou zijn van energiebe leid, dan zou de huidige Bene- lux-accijnsovereenkomst bete kenen. dat de weg wordt vrij gemaakt voor veel grotere stij gingen van de aardgasprijzen dan wie dan ook op het ogen blik voor mogelijk houdt „en zo erg vreemd is dit misschien nog niet eens, want de prijzen voor het aardgas in België en andere lariden liggen immers ook veel hoger dan in Neder land. ^ij zijn in die landen minstens het dubbele van de prijs in Nederland. Aldus zou natuurlijk ook een evenwichtig beleid kunnen ontstaan waar bij de fiscale maatregelen niet concurrentieverstorend werken tussen de verschillende energie dragers" De NOVO wacht dan ook met spanning de ontwer pen (en de toelichting daarop) tot wijziging van een aantal belasting/accijns-wetten af. (Vervolg van pagina 1) Henry Jackson, de conservatie ve democraat, die het presi dentschap ambieert, verklaar de gistermorgen dat hij dacht dat McGovern in november geen kans had van Nixon te kunnen winnen. Hij zei dat hl] in de campagne voor McQo- vern wilde werken, wanneer men hem zou vragen. Shirley Maclaine, de filmster, beschul digde Jackson- en Wallace- aanhangers ervan dat zij McGovern's kansen trachten te saboteren. Volgens Shirley Ma claine zouden zij in de nacht van dinsdag op woensdag de zijde hebben gekozen van ac vcferstanders van abortus op verzoek, uitsluitend en alleen om McGovern en liet democra tisch partij-programma kwets baarder te maken. Dat complot werd volgens haar tijdig ent- dekt en het abortus-voorstel werd verworpen. 3 Agenten van de Ameri kaanse Geheime Dienst heb ben woensdag in Miami Beach twee jonge negers gearres teerd nadat pistolen waren aangetroffen in een auto die zij geparkeerd hadden buiten de ingang naar het hoofdkwar tier van de McGovcrn-cam- pagne. (Van onze redactie buitenland) WASHINGTON Het Witte Huis heeft het bericht uit Peking dat Amerika waarschijnlijk op het punt staat open lijk of privé een belangrijke concessie te doen om de im passe bij de onderhandelingen over Vietnam in Parijs te doorbreken, pure speculatie genoemd. Amerikaanse functionarissen zeiden dat de V.S. de Parijse vredesbesprekingen hervatten in de veronderstelling dat Ha noi nu bereid is tot serieuze gespreking van de voorstellen die beide partijen al eerder hebben ingediend. Waarnemers wijzen er op, dat om de conferentie te doen slagen, er ongetwijfeld door beide partijen concessies moe ten worden gedaan. In het bericht uit Peking werd gezegd dat de concessie misschien de Amerikaanse steun voor de Zuidvietnamese president Thieu zou betref fen. Het is niet duidelijk of het op de vergadering vandaag in Parijs tot een toenadering zal komen in de standpunten die in ruim vier jaar onderhande lingen ongewijzigd bleven. De jongste reis van de Noordviet- namese delegatieleider naar Peking en Moskou leidde tot het vermoeden dat het resul taat van zijn besprekingen al daar van invloed kan zijn op het onderhandelingsklimaat in Parijs, Belangrijker schijnt nog dat de speciale onderhandelaar van Noord-Vietnam, Le Due Tho, die in het verleden geheime besprekingen met Henry Kis singer heeft gevoerd, ook weer -in Parijs aanwezig zal zijn. De voorlopige revolutionaire regering van Zuid-Vietnam heeft de V.S. beschuldigd van het gebruik van giftige chemi sche bommen bij de pogingen de Zuidvietnamese stad Kwang Tri op de communisten te heroveren. De Zuidvietnamese strijd krachten hebben woensdag in de strijd om Kwang Tri zware verliezen geleden, zo wordt uit militaire bron uit Saigon ver nomen. Van de 600 man die uit Hoe-é naar Kwang Tri zijn gebracht, zijn er 130 dood of gewond. Veertig Zuidvietna mese- mariniers en twee Amerikanen lieten het leven toen hun helikopter door Noiordvietnamees afweervuur werd getroffen en neerstortte. Twee andere Amerikaanse hefschroefvliegtuigen die troe pen aanvoerden, werden even eens getroffen, maar konden op veilige afstand landen. BOVEN Noord-Noorwegcn is een tweemotorig vliegtuig van de Noorse luchtmacht teyen een bcig gevlogen. Alle 18 in zittenden zijn om het leven gekomen. (Van onze correspondent) BEEK. Na Necker- mann gaat ook Sunair de grootste touroperator van België vanuit Ne derland opereren. Sunair raikt daarbij op de markt in Limburg en het aan grenzende Belgische en Duitse gebied. Daarbij zal de luchthaven Zuid- Limburg een belangrijke rol gaan spelen. Directeur H. Behrens, van Sunair Nederland: „Er worden in het ko mende zomerseizoen di verse vluchten per week vanaf het vliegveld Zuid- Limburg gemaakt met DC-8's van de Spaanse vliegmaatschappij Air Spain. De vluchten gaan naar Palma, Malaga en Verona. Vanaf Schiphol gaan we naar Alicante vliegen." DEN HAAG (ANP) Am nesty International heeft voor het eerst in Nederland een ge vangene geadopteerd. Het is de 22-jarige Theo Bakker uit Am sterdam, die in februari door het Hoog Militair Gerechtshof is veroordeeld tot 22 maanden gevangenisstraf wegens dienst weigering. Een Zweedse afdeling van Amnesty International heeft besloten zich het lot van Theo Bakker aan te trekken, nadat het internationale secretariaat te Londen hem als adoptiegeval had erkend. Bakkers bezwaren zijn van politieke aard. bank volgde op een protest van de verdediger. Max Kritzman, volgens wie de verdachte bij het politieverhoor door „een valse overeenkomst", om de tuin geleid werd. Op de tweede dag van het proces verklaarde Kritzman, dat zijn cliënt een mogelijkheid tot zelfmoord was toegezegd met het doel een be kentenis te verkrijgen. De président van de recht bank zei daarop, dat de recht bank ervan overtuigd is ge raakt, dat de overeenkomst tussen Okamoto en de Israëli sche generaal-majoor Rechavan Zeevi „van geen enkele invloed op het politieverhoor van de Japanner is geweest." In zijn getuigenis had gene raal-majoor Zeevi nogmaals zijn „overeenkomst" met de verdachte verdedigd, hem een pistool met een kogel te geven om zelfmoord te plegen als hij alle vragen eerlijk en open hartig zou beantwoorden.. Hij was er zich weliswaar van be wust geweest, dat deze proce dure juridisch niet in de haak was, aldus Zeevi, „maar wij moesten snel informatie van Okamoto hebben, omdat er nog gevaar voor mensenlevens be stond". Zeevi overhandigde de recht bank de schriftelijke „overeen komst", nadat hij eerst toe stemming gekregen had met een scheermes de onderteke ning van een veiligheidsfunc tionaris weg te werken. Okamoto die op de derde dag van het proces wederom in zijn gestreepte overhemd en glad geschoren was verschenen, heeft zich schuldig verklaard op alle vier de punten van do aanklacht. In zijn als bekentenis be. Schouwde schriftelijke verkla ringen schrijft Okamoto o.m„ dat terwijl hij (op het vlieg veld Lod) aan het schieten was. hij vele mensen zag, die zich plat op de grond wierpen. Oka moto richtte zijn vuur toen op een grote groep staande men sen. Okamoto verklaart met nog drie Japanners in een kamp in Libanon van het volksfront voor de bevrijding van Palesti na opgeleid te zijn. Hij was uit Japan naar Libanon gereisd via Canada, de Verenigde Staten en Frankrijk. Okamoto was zo verklaar de hij de eerste die door de' passencontrole in Lod ging. Op een wc scheurde hij de foto uit zijn pas. Vervolgens, aldus Okamoto, wachtte hij op zijn bagage. Inmiddels waren zijn twee metgezellen er ook. Even later begon de schietpartij. Okamoto rende na even ge schoten te hebben, naar het vliegtuig waarmee hij gekomen was en gooide er twee hand granaten naar. Het toestel vat te evenwel geen vlam en Oka moto werd gegrepen. Okamoto schrijft ook nog, dat een broer van hem een vliegtuig heeft gekaapt en de piloot gedwongen heeft naar Noord-Korea te vliegen (ADVERTENTIE Patria Maisk - zuiver plantaardige energie gevende mais-biscuit. Tijiieluk van los Voor 94.. voordeel Elk jaar opnieuw is die va- kantietijd een periode met merkwaardige ervaringen. Al leen al de wetenschap dat misschien wel de helft van mijn lezers ergens ver weg op de wereld ronddoolt in wie weet wat voor omstandigheden doet mij rillen. Want op ditzelfde moment zit vast iemand van hen op een angstig smal bergweggetje in Joegoslavië met een lege benzinetank! En ik weet bijna zeker dat een ander 'm vreselijk knijpt omdat zijn zoon akelig ver de Middellandse Zee opgezwom- men isl Een derde loopt met dicht geknepen billen een opkomen de zomerdiarree tegen te hou den. Vergeefs, zal straks bijken. •ie Weer een ander ligt te kreu nen op een veldbed met een verschroeide rug. Elders staat een huwelijk op springen omdat manlief gister avond ook wel eens wat an ders wou. Onschuldig, hoor, maar ja, hoe gaat dat? it En dan die mevrouw die het ongeluk heeft gehad op een kameel in Marokko de woes tijn in te gaan, terwijl ze thuil nog geen fiets aanraakt. Ik denk blijf. dat ik maar thuis Nu iets anders. Eenieder heeft wel eens te maken ge had met de stadhuisbode in zijn woonof verblijfplaats, cq. gemeente, al was het maar op z'n trouwdag. Ga voorzich tig met hem om. Want achter de bodeimage van deze man kan veel en veel meer schuil gaan. Zoals in Arnhem. De Arnhemse stadhuisbode Piet Droog, 28 jaren, oud, is namelijk mr. in de rechten. Daar'' heeft' hij zes jaar*\tofl tussen de stadhuiselijke besog nes door aan gewerkt. Maar let nu op. it Mr. Bode heeft het niet hoog in de bol gekregen. Hij geeft er voorlopig zijn stadhuis baantje niet aan. Hij vindt het leuk werk. Kijk, en waar kom je dat nog tegen? Zulke een- voudl De bodejurist mag dan niet veranderd zijn, de men sen die hem nu ontmoeten en „het" weten, zijn wel veran derd. „De mensen hebben meer interesse voor me. Niet dat ze voorheen onvriendelijk waren, integendeel, want per slot moeten ze steeds koffie van me krijgen. Maar ze bekijken me nu anders, want ergens ben je geen gewone bode meer. Je bent een vreemde eend in de bijt. Je aanzien stijgt erdoor." it Er is iemand zo geboeid door de wedstrijd Fischer Spasski dat hij een schaakmat voor zijn badkuip heeft lig gen. it Prettige dag verder. MERIJN SAARBRÜCKEN (DPA). Bij een brand in een staalfa briek in Dillingen in Saarland zijn woensdag twee arbeiders gedood en verscheidene ge wond. Aan de brand ging een ont ploffing vooraf die veroorzaakt werd door het aansteken van een sigaret in een kelderruimte waar uit een niet goed afge sloten buis gas stroomde. Een negentien- en een een- cnvijftigjarige arbeider liepen zulke zware brandwonden op dat ze naar een ziekenhuis ge bracht moesten worden. (Van een onzer verslaggevers) UTRECHT Het rommelt nog steeds binnen de Vereni ging van Dienstplichtige Mili tairen. Tijdens een uiterst rom melige vergadering gisteren in Utrecht kwam een op de leden vergadering van 21 juni uitge stelde motie aan de orde, die beoogt de VVDM-afdelingcn in de verschillende 'kazernes meer mogelijkheden te bieden om actie te voeren. Aanleiding tot de motie was het „verraad" dat het algemeen bestuur naar de mening van een groep leden een aantal ma. len aan actie-voerende afdelin gen had gepleegd, door deze af delingen in het openbaar af te vallen en him acties (demon straties en een staking) te laken. De motie wil het algemeen bestuur in beginsel verplichten solidair te zijn met elke actie in een kazerne die door een WDM-a£deling georganiseerd wordi. Alleen om zwaarwegen de argumenten zou een uitzon dering gemaakt kunnen wor den. De ledenvergadering zou dan moeten beoordelen of die uitzondering al dan niet terecht gemaakt was. „Onaanvaardbaar", vond een deel van het algemeen bestuur (de eenheid binnen het bestuur was gisteren vaak ver te zoe ken). Drie bestuursleden zwaaiden zelf met de porte feuille. Het bestuur wilde de motie wel accepteren, maar dan moest er een „veiligheidsklep ingebouwd worden. Het stelde voor een veiligheidsraad in het leven te roepen, een orgaan dat in voorkomende gevallen zou moeten beslissen of een geplan de actie wel of niet geoorloofd was. De uitspraak van de raad zou bindend moeten zijn voor bestuur en betrokken afdeling. Nee, zei een deel van de vergadering (het grootste deel, bleek bij stemming), de uit spraak moet wel het bestuur binden, maar de afdelingen moeten vrij zijn te doen wat ze nodig achten. De ledenverga dering zal dan later wel beslis sen of goed gehandeld is. Weer wat gezwaai met portefeuilles achter de bestuurstafel („Als de uitspraken van de veilig heidsraad niet bindend zijn voor de afdelingen, dan kunnen we die hele raad weJ vergeten", aldus voorzitter Kees Beem- sterboer). Het lukte echter van uit de zaal het bestuur te over tuigen van het tegendeel. Er werd althans niet meer ge zwaaid. En zo, na ongeveer vier uur discussiëren werd de motie in clusief amandementen aan vaard. Hier en daar, met name bij de indieners van het oor spronkelijke stuk met forse te genzin. „Dit bestuur dreigt bij wat het niet zint met aftreden", zo werd opgemerkt. Met dat al blijven de span ningen binnen de Nederlandse soldatenvakbond bestaan. De gematigden vinden dat zij te veel concessies hebben moeten doen en vrezen dat de verhou ding met het ministerie van Defensie zal verslechteren, waardoor het vakbondswerk van de vereniging in het geding kan komen. En de wat meer extremen, die menen dat al leen met harde acties nog wat te bereiken is, vrezen dat de mogelijkheid daartoe met de nu aangenomen motie in de hand te beperkt zullen blijken te zijn. De VWDM gaat een moeilijke tijd tegemoet.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 9