N.V. GARAGE VERBRU6GE OPENINGS-SHOW t adverteren adverteren in deze krant K. Moot W. P. F. Neve G.A.M.VermeuIe» Constructiebedrijf Fa. LAMPO-HULST f J. Goedheer wint in Hansweert Burgerlijke stand Hulst Industrieweg 37, Terneuzen in zeeland GEMEENTE AXEL BEKENDMAKING t f RUILVERKAVELING KIELDRECHT Schade aan gewassen 1972 Afwezig Afwezig Afwezig Uitslag loterij De Knorhanen 2 VAKANTIE KRACHTEN „De Vogel" ï*ei onze (ezeró de ruimte via ruime Informatie om de weg. naar uw zaak te vinden een belangrijk onderdeel voor een gezond en modern zakenbeleid een weldoordachte beslissing passend in dit gezonde en moderne zakenbeleid Woensdag 28 juni 1972 4 examens BERGEN OP ZOOM fi jt Middelbare Technische School, theoretisch eindexa men en praktijkjaar afdeling bouwkunde: C. van Haaften Stavenisse, H. v.d. Jagt Sta- venisse, B. v.d. Borgt Hans weert. Theoretisch eindexa men en praktijkjaar afdelinj werktuigbouwkunde: Noordhoek Hansweert, It, Leemreyze St.-Maartensdtjk. Theoretisch eindexamen en praktijkjaar elektrotechniek: J. ae Rijke Tholen en G. Soomers Tholen. DONGEN Katholieke Pe dagogische Academie, havo: L, van Damme, Groede; A. Schelfhout, Hengstdijk; E. Verstraeten, Hulst: G. van de Walle, Terhole; E. Willems Graauw; J. Nagelkerke, Oost burg. DONGEN Katholieke Pe dagogische Academe, onder wijzer: J. van Damme, Groe de; Sijs Axel, R. Verhelst Clinge; E. Vêrmandel, Hulst. VLISSINGEN St.-Paulus- mavo: Elly Baert, Jacques Deynert, Marloes Esseling, Guido Geeraert, Bennie van Geersdaele, Marijke Geijsels, Jos Hermens. Ad Prinsen, Leo Ras, Lianne de Rie, Joke Sejj- bel, Adrie Suijkerbuijk, Jan van Wanröoij, Ida van Es, Ti neke Geijs, Marjan Guinée, Sylvia Hubröuck, Yolanda La- buch, Henk Lenaerts, Frans Overgaauw, Addy Raats, Loek Schuurbiers, Wilma Sómers, Ferdinand SpinnèWijn, Marga Stokman, José Timmerman, Walter Vael, Marja Versteij- len, Piet Voet en Halina Wit- kowski (allen uit Vlissingen) en Cor Marjee en Frans Villée (beiden uit Middelburg). Vijf kandidaten werden afgewe- MIDDELBURG Aan de Opleidingsschool voor het Christelijk Kleuteronderwijs te Middelburg slaagden voor de akte kleuterleidster: A.J.M. Acda, C.B. Franse, Kwaden- dammê; W.A. Allewijn Krui- ningen; S.M. Vermeulen, C. Aarnoutee, V.M. Bode, N. de Jong, A. Mostert, Vlissingen; G.P. van den Boomgaard, We meldinge; N. Francke Kerk- werve; A. P. Hamelink, N. M. Pauwe, M.L.M. van Steenber gen, L.C. van der Vliet, S. Kodde, Goes; H.J.B. Altena, I.L. Ie Cointre, T.A. Goed- bloed, A.J. Kögeler, G.J. Kui per, L.S. Lüteijn, D.J. Verstra ten, allen Middelburg; A.C. Lantsheer, Terneuzen; J. Cal- jouw, M.C. van den Ende, Bor- sele; A. Kwekkéboom, A. de Putter, Nw. en St. Joöstland; E.N. Melse, G.A. Stroo, O. enW. Souburg. BREDA Aan de r.k. Op leidingsschool voor kleuter leidster» te Breda zijn ge slaagd voor hoofdleidster: L.M.A.M. Koks, Hulst en M. Wadelie, Sluiskil. UTRECHT Aan de Rijks universiteit te Utrecht is ge slaagd voor het doctoraal exa men tandheelkunde M.J.H. v. Willigenburg, Terneuzen. WAGENINGEN Aan de landbouwhogeschool te Wage- ningen slaagde met lof voor het kandidaatsexamen tropi sche cultuurtechniek, C.A. Ma- nintveld uit Koudekerke. ROOSENDAAL Aan de avondscholengemeenschap in Roosendaal slaagde voor Ma vo-vier: N. de Regt, Goes. BREDA Aan de middel bare commerciële school St.- Olof in Breda slaagde F. van Damme uit Sluis. BREDA Aan de Brabant se medische analistenschool in Breda slaagden voor het diplO' ma microbiologisch analist H.B.O.-A: I. Hillaert, Hulst; P. Kappetèin, DreiSchór; K. Schilleman, Hulst en J. Zee- gers, Groede. DONGEN Aan de peda gogische academie in Dongen slaagden voor de akte van be kwaamheid als onderwijzer (es) N. van Maele, Eede en L. Termont, Waterlandkerk je. DONGEN Aan de peda' gogische academie in Dongen slaagde voor het havo-diploma C. Claerhoudt uit Sluis. TILBURG Aan het I.H.- B.O. in Tilburg slaagde voóf de afdeling bouwkunde J. Ne ve uit Kloösterzande; voor de weg- en waterbouwkunde P. de Theijê uit Terholè; voor de afdeling werktuigbouwkunde P. van Opstal uit Hulst. AXEL Aan de chr. mavo zijn geslaagd voor mavo 4- eindexamen :M. M. Cammaart, E. de Danschuutter, P. Dek ker, allen te Axel, A. J. Diele- man Terneuzen, M. J. Diele- man, G. J. v. Doeselaar, bei den Axel, P. T. v. Doorn Zaamslag, K. C. v. Driel, P. J. Goossen, E. J. Hamelink, P. C. Hamelink, allen te Axel, J. M. Houg Zaamslag C. C. T. M. Cock, T. A. Pijpelink, beiden te Axel, J. de Regt Terneuzen, J. Scheele, A. H. Speelman- beiiden Axel J. J. Spoor Sas van Gent, F. Wieland Axel. Geslaagd voor mavo 3 zijn: P. BarCman, M. v. d. Berg, A. Deij, A. Ie Feber, J. C. den Hamer, A. M. Mattelee, W. J. de Pooter, allen Axel, H. C. de Putter Zaamslag, P. L. de Splenter Axel, K. Troost Zaamslag, M. H. H. Wullèms Axel. OOSTBURG Bij de exa mens van de afdeling HBS-B zijn aan de scholengemeen, schap Sint-Eloy de volgende kandidaten geslaagd: Marlies de Badts, Sluis, Frans Buysse, Aardenburg; Carlos Dhont, Aardênburg; Jos Hermans, Sluis, Raymond Ingels, Bier vliet; Agnes Maenhout, Sluis; Eric de Milliano. Oostburg; Franka Paridaen, Aardenburg; Mieke Schulle, Oostburg: Ge orges de Taeye, Eede; Harold Thomaes, Hoofdplaat; André Valcke, Aardenburg; Peter Verbraak, Ocstburg: Henk Wijffels, IJzendijke. Een kan didaat kreeg êen verlengd examen. Er werden geen kan didaten afgewezen. Aan de Opleidingsschool voor het Christelijk Kleuter onderwijs te Middelburg slaagden voor de akte hoofd leidster: E. Arensman, Stad aan het Haringvliet; Y. Böu- terse, Kamperland; A. van Dis, Willemstad; A. van Drièl, Tholen; Franse, H. Jager, A. Loeve, A. Valk, Goes; C. Hubregtse, 's-Gravenpolder; A. Lodders, Heijningen; M. Lo- rier, Souburg; M. Rotte, N. Stoutjesdijk, Zierikzee; J. Speelziek, W-emeldinge; J. Stouten, Oosterland; J. Baij- enS, J. Boom, A. Everse, G. Kunnen, M. Lenselink, M. Verstraate, Middelburg; C. Jo- ziasse, J. de Kok, E. van Zant- Vliet, Vlissingen; M. la Grand, Kloetingé; L, Vomer, Oostka- pelle. Er namen 35 kandidaten aan het examen deel. Negen kan didaten moesten worden afge wezen. GOES Voor het examen van de 3j. Handelsavond school te Goes slaagden aan de Middelbare Bandesavond- schoöl: de dames J. Harinck, Goes en J. van 't Westeinde, Lewedorp en de heren J. v. d. Berge, Kruinmgen; A. Feirnet en C. Fennet, Renessè. J. Goet- heer, Wolphaartsdijk; G. Hoe- beke, Nisse; J. Hoekman, 's- Gravënpolder; J. Moerdijk, 's- Heer HendrikakitiderenG. Paardekóoper, Borsele; J. de Pundert, Kwadendamme; K. van Rooijen, Heinkenszand; J. van Schaik, Goes; M. Schip per, Wolphaartsdijk; A. Schrijver, 's-Heer Arendsker- kè. GOES Aan de Van Dus- seldorp-mavo in Goes slaag den: Marianne Balfoort, Bors- sele; Piet Beenhakker, 's-Heer Arendskerke; Frans den Boer, Goes; Geerard Boogert, 's-Gra- venpolder; Corrie de Boot, Nieuwdorp; Adriana Bruyn- oogè, Goes; Hannie Bruyn- ooge, Goes; Yvonne Dagevos, Wemeldinge; Jan Dekker, Borssele; Dik van Dixhoorn, Goes; Joke Dominicus, Nieuw dorp; Catharina Dommisse, Nieuwdorp; Adrian Donraadt, Biezelinge; Ronald Driessens, Goes; Marco Evei lijk, Kapel- Ie; Kees Goeman, Driewegen; Maarten Gijzel, Biezelinge; Cobie Hannewijk, Kloetinge; Jan Hannewijk, Heinkenszand; Jasper Heynsdijk, Goes; Johan Hoogvliet, Baarland; Jannie Hout, Yerseke; Leendert Hüysman, 's-Heer Arendsker ke; Yvonne Jager, Goes; Kees Kassé, Kloetinge; Annet Kole, Goes; Margreet Kole, Goes; Adriaha de Kort, Goes; Lies- beth Krijger, Goes; Willem Jan van Liere, 's-Heer Hen- drikskinderen; Carla van der Linden, Kloetinge; Daaf Lin- denbergh, Wemeldinge; EUa Meêuwse, 's-Heer Hendriks- kinderen; Yvonne v. d. Meu- len, Goes; Ineke Moerdijk, Öudelande; Gerard Moerland, 'S-Heer Abtskerke; Hanneke Moerland, Kloetinge; Jannie Mosselman, Nieuwdorp; Hans de Muynok, Goes; Connie Niéskens, Goes; Johan van Nieuwenhuyzen, Willielmina- dorp; Hans Oele, Wilhelmina- dorp; Sija Paardekooper, Goes; Irene Pik, Góès; Piet Polderman, Goes; Martin Priester, Goes; Marian van Reek, Kapelle; Peter Saaman, Oud-Sabbinge; Frank de Schipper, 's-Hêer Arendsker ke; Jeannet Schouten, Goes; Adri Schrijver, Goes; Kees Sittke. Oud-Sabbinge; Hannie van Stel, Kapelle; Liesbeth Stokvis, Goes; Ar ja Toorenaar, Kapelle; Sam de Visser, Kat- tendijke; Jan de VoS, Hein kenszand; Adriana de Vriend, Baarland; Jozien de Vroe; Nieuwdorp; Gerard Weeze- poel, Goes; Ankiè Weststrate, Kloetinge; Jan Weststrate, Kloetinge; Jan Weststrate, Wemeldinge; Sonjs Wijs, Goes. Herexamen drie kandidaten, afgewezen 6 kandidaten. TERNEUZEN Aan de r.- k. school voor huishoud- en nijverheidsonderwijs te IJzen dijke werd het l.h.n o.-diploma T uitgereikt aan: M Aerssens IJzendijke, A. M. Blaakman Hoofdplaat, L. Bonte Philippi ne, A. Cocquit Hoofdplaat, J de Coussemaeker Aardenburg, W. Damen Waterlandkerkje, P. van Eeden Sltiis, M. Hame- iijnck IJzendijke, J. Jansen Oostburg, I. de Krijger Bier vliet, A. Lense Hoofdplaat, Th, Maenhoudt Aardenburg, A, Meertens Biervliet, Ch. Pijcke Breskens, R. de Schoolmeester IJzendijke, J. de Smet IJzen dijke, J. Steijaert Hoofdplaat, I. Swartilé IJzendijke, K Tas Waterlandkerkje, M. van Winsberghe Sluis. Het diploma F kregen de meisjes: J. van Acker Hoofd plaat, A. Blaakman Hoofd plaat, R. Martens IJzendijke, Th. de Jonge Waterlandkerkje, M. Goosens IJzendijke. Aan A. Tanghe te Oostburg werd het diploma P aanvullend T Uitgereikt. Voor de opleiding inrieh tingsassistente laagden dê volgende meisjes: F. Aarnout se Aardenburg, M. Ancion Sluis, J. Boerjan Goes, G. Boonman Oostburg, P. v. d Bunder IJzendijke, M. Th. Ca lus Sluis, M- de Feijter Groe de, K. de Kam Gróede, T. de Koster Hoofdplaat, L. Marsille Schoondijke, I. de Maertelaere Groede, A. van Opdorp IJzen dijke, M. Plassehaert Oost burg, H. Risseeuw Cadzand, J. Risseeuw Schoondijke, L. Ver- hoosel IJzendijke, W. Bakker Axel, N. Barentsen Terneuzen, L. Bracke Sluiskil, J. de Bok Terneuzen, M. Geldof Terneu zen, S. Hamelink Zaamslag, J. Hemelsoet Westdorpe, L. Haers Philippine, K. van Lan- gevelde Axel, M. Lippens Axel, C. Oppeneer Axel, J. Pieters Sluiskil, J. Roggeveen Terneuzen, R. Schelstraete Sluiskil, D. de Wever Axel. TERNEUZEN Lijst van naimen van leerlingen geslaagd aan de Huishoudschool „De Leeuwtjes" Cursus 1971-1972. Overwegend Theoretisch Op- gelelde Leerlingen: Jannie Balknikker, Suzie Barentsen, Dinie Berlijn, Lia de Blaey, Lia de Braai, Ineke van Dam me, Hilda Faas, Wilma Fraan- je, Diana Gort, Judith de Jon ge, Debora de Jong, Carla de -Kraker, Jeanine de Kraker, Sari de Lijser, June Meijer, Lia van Nieuwenhuyzen, Ly- die Platjouw, Ella de Pooter, Ria Poppe, Loes Rietbroek, Willie van der Sloot, Hennie Spranger, Suus Stoffels, Nora Tholhuysen, Tanneke Tolle naar, Ineke van de Velde, Ina Verschelling, Tannie van de Wege, Lia van de Wege, Cor rie de Witte, Leunie Zwe- mer. Overwegend Praktisch Op geleide Leerlingen: Els Buyze, Carla Cletmminck, Marian Dees, Leijntje Doome, Fran- cien Moes, Jannie de Pooter, Anneke Schutte, Teuna ter Steege, Heieen van Wijck, Di nie Witte, Willie den Deur waarder, Carla van Dixhoorn, Ferrie van Fraeyenhove, Ina Poortvliet, Marlon de Rooy, Corrie de Zwarte. Overwegend praktisch opge leide leerlingen, tevens het voor de overwegend theore tisch opgeleide leerlingen vastgestelde examen afgelegd in de vakken Nederlandse Taal en Wiskunde: Tinie van Dijk, Jopie van Eekelen, Din- nie Eggebeen, Anette Heyens, Audry Kamperveen, Ineke Oppeneer, Fia Strijbos, Marie Fine Sturma, Ella van Unen, Mia Versprille, Ineke Vreug- denhil, Sönja van Waes. Al leen Engels: Silvia Kopimela. middelbaar Huishoud- en Nijverheidsonderwijs, vor mingsklas V: Ingrid van den Berg, Anda Berrevoets, Jeani ne Boutens, Edith van Damme, Marijke Dieleman, Ellen Dir- vên, Lia 't Gilde, Sarmie de Graaf, Wies de Jonge, Ineke Velleman, Alle kandidaten zijn ge slaagd. MIDDELBURG Bij het van 19 tot en met 24 juni 1972 afgenomen eindexamen aan de Stedelijke scholengemeenschap te Middelburg, afdeling mid delbare school voor meisjes, slaagden de volgende kandida ten: P. van Bergen, C. Berg man, C. Boersma, Middelburg; L. Bos, H. ten Broeke, L. van Druten, Vlissingen; E. van Est, Middelburg; A. van Gelderen, R. Kreiken, Vlissingen; M. Manuputty, G. Pol, M. Pijnen burg, Middelburg; C. Pycke- vet, Vlissingen; M. Rijken, C. Schalks, Middelburg; K. van der Schans, Zoutelande; I. Toussaint, A. Tuik, Middel burg; G. Visser, I. Zweedijk, Vlissingen; W. Zijlstra, Mid delburg. Eén der kandidaten moest Worden afgewezen. (Van onze correspondent) HANSWEERT Tussen de veerhaven en Hansweert-Oost aan de Westerscheide heeft de Hansweertse Sporthengelvere- niging De Pllk een viswed strijd gehouden die 26 deelne mers trok. Er wenden vijftien boven maatse vissen gevangen en 22 ondermaatse vissen met een totaal gewicht van 3002 gram. De uitslag was: 1 J. Goedheer 1765 punten; 2 A. Clement 3 M. Polie, 359 allen af komstig uit Hansweert. 4 J. Hoogestege, Krabbendijke 265; 5 A, Haussen Hansweert 228; 6 C. Lepoeter 165; 7 M. de Waal, Kruiningen 143 p: 8 H. Martij n, Hansweert 80 p;9 P.H. Verbeek. Hoogerheide 20 p; 10 Schouten, Hoogerheide 20 punten. De heer J. Goêd- theer ving een paling van 530 gram. Overleden: J. Uytdewilligen, ev G. Wijffels. Geboren: Amgeló zv E- De- forge-Dophemont. ST.-JANSTEEN Ondertrouwd: D. Nanna en P- de Burger. NIEUW-NAMEN Geboren: Won zv A. Praet- Van Damme, M&rjoGfijm dv E. Lansu-Roos- Ondertrouwd: A. van Raen- donck en L. Blommaert. KOEWACHT Overleden: H. Raes ev E- vam Goeye, A. de Beule. KLOOSTERZANDE Ondertrouwd: H- Guitenaer en A. Heyne. Overleden: P. Staal ev S van Waes. (ADVERTENTIE) l.v.m. onze aanstelling tot BMW-dealer nodigen wij u uit op onze dagelijks, t/m zaterdag 1 Juli, geopend van 10.00 -18.00 uur. BERGEN OP ZOOM Museum Markiezenhof, Steenbergsetraat, geopend van maandag t.m. vrijdag van 10-12 uur en van 14-17 uur. Zat.- zon- en feestdagen van 14-17 uur. Hal Stadhuis, Grote Markt, tentoonstelling van de maand door Peer van der Meer (t.m- 30 juni). Maandag t.m. vrijdag van 9-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. GOES Museum voor Z.- en N.-Beve- Iand, expositie „Kaart en landschap van de Bevelan- den". Geopend maandag t.m. vrijdag van 10-12 uur en van 13.30-17 uur. Zaterdag van 14- 17 uur (tot 1 okt.). MIDDELBURG Rijksarchief, St.-Pieterstraat 28, expositie „1001 Jaar Wal cheren" (t.m. 24 aug.). Werk dagen van 9.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Op zonda gen en feestdagen gesloten. OOSTBURG Ledel, 20 u.: Blue Movie 18 j- ROTTERDAM Schouwburg, 20.15 uur: Glasgow Citizens Theatre mét „Antony and Cleopatra". VEERE d'Ouwe Werf, een collectie olieverfschilderijen, waarbij zeegezichten, stadsbeelden en stillevens Van dé Middelburg se kunstschilder Piet Bulthuis (t.m. 31 juli). Telefoon 01140 2802 STAALCONSTRUCTIES, HANGARS, STALEN RAMEN EN DEUREN De burgemeester van Axel maakt bekend, dat het besluit van Gedeputeerde Staten van Zee land dd. 11 april 1972, nr. 1838/128/72/193 tot gedeeltelijke goedkeuring van het besluit van de gemeenteraad dd. 31 augustus 1971 tot vaststel ling van het bestemmingsplan „Zuid-Oost" on herroepelijk is geworden. Voormeld bestemmingsplan ligt ter gemeente secretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Axel, 23 juni 1972. De burgemeester voornoemd, M. K. van Dijke, In de vrede van Christus en gesterkt door het Sacrament der Zieken is, na een langdurig maar geduldig gedragen lijden van ons heengegaan FATHER FRANS J. M. HULSBOSCH M.H.M. missionaris Van Sarawak in de ouderdom van 63 jaar. Oosterbeek D. van Lammeren, Reg. Overste Teteringen i Namens de familie A. van Peer-Hulsbosch Oosterbeek, 27 juni 1972 De Eucharistieviering zal plaatshebben Op zater dag 1 juli om 11.00 uur in de kapel van het Mis siehuis „Vrijland", waarna de begrafenis op het eigen kerkhof. Heden overleed zacht en kalm na een kortston dige ziekte, voorzien van het Sacrament der Zie ken, onze lievè moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante, mevrouw SOPHIA ANNA JUDOCA VAN ROSSUM weduwe van Edmondus Pieters op de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen M, Pïeters-Strijdonck en kinderen Terneusen J. M. de Kok-Pieters L. M. de Kok en kinderen Kioosterzande E. A. Neve-Pleters A. Neve en kinderen Familie van Rossum Familie Pieters Terneuzen, 26 juni 1972 Huize de Blide De gezongen uitvaartdienst, waarbij U beleefd wordt uitgenodigd, zal plaats hebben op donder dag 29 juni a.s. in de Triniteitskerk te Terneusen om 14.00 UUr. Samenkomst in Huize de Blide om 13.45 uur. Gebedsdienst in Huize de Èlide woensdagavond om 19.00 uur. Heden overleed tot onZe diepe droèfhéid, ge sterkt door hét H. Oliesel, mijn geliefde echtge note, onze moeder en grootmoeder, mevrouw ALICE MARIE DRUMONT echtgenote van dê heer Francois Blommaerl in de ouderdom van 68 jaar. Clinge Dhr. F. Blommaert Dhr. en mevr. C. L. de Smit- Blommaert en kinderen Dhr. en mevr. P. A. M. Blommaert- Declercq en kinderen De familie Blommaert De familie Drumont Clinge, 26 juni 1972 's Gravenstraat 221. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij U be leefd uitnodigen, zal plaats hebben op donderdag 29 juni a.s. in de parochiekerk van de H. Hen- ricus te Clinge, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst aan het sterfhuis om kwart over tien. Woensdag om 19.30 uur rozenkrans in de paro chiekerk. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvin gen, gelieven deze advertentie als zodanig té be schouwen. Heden overleed zacht en kalm, na een kort stondige ziekte, voorzien van het Sacrament der Zieken, mijn innig geliefde man eh onze lieve en zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom, de heer ADELèNE CAMILLE USEBAERT echtgenoot van mevrouw- Irène Marie Temmerman op de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen I. M. IJsebaert-Temmerman R. IJsebaert J. IJsebaert-Schippers Patricia, Irène, Robby, Barbara B. IJsebaert S. IJsebaert-Schippers Marlies en Monique A. IJsebaert C. Usebaert-de Kesei Familie IJsebaert Familie Temmerman Terneuzen, 27 juni 1972 Burg. Geillstraat 6. De gezongen uitvaartdienst, waarbij U beleefd wordt uitgenodigd, zal plaats hebben op vrijdag 30 juni a.s. in de Triniteitskerk te Terneuzen om 10.00 uur. Samenkomst: Burg. Geillstraat 6, om 9.30 uur. Gelegenheid tót condoleren na afloop van dè begrafenis in de aula van de begraafplaats. Wegens sterfgeval gesloten VRIJDAG 30 JUNI A.S. EIGEN HAARD Noordstraat 76 Arsenaalstraat 5 Terneuzen Op zaterdag 1 juli a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders J. SEGHERS-VAN ZEELE de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven ia de wens van him dankbare Kinderzo en kleinkinderen. Clinge, Gravenstraat 18. Op 26 juni 1972 overleed plotseling MARIO STEYAERT geboren 14 dec. 1956 leerling van klasse 3 Havo van de Scholenge meenschap St. Elóy te Oostburg. Op ons allen heeft zijn heengaan diepe indruk gemaakt. Wij zullen afscheid nemen van Mario tijdens de plechtige H. Mis op donderdag 29 juni a.s. oim 10.30 uur in dè parochiekerk van Sasput. Namens de gehele St. Eloy-gemeenschap drs. A. F. G. van Gurp, rector. Hiermede géven wij u kènnis dat, na êen lang durige ziekte, voorzien van het H. Sacrament van de zieken, is overleden mijn dierbare echtgenote, onze goede zuster, behuwdzuster, tante en nicht mevrouw BERTHA ISABELLA LAMMENS echtgenote van de heer Maurice Emilius de Maertelaere geboren te Westdorpe 16 januari 1915 en te Hulst overleden 27 juni 1972. Westdorpe M. E. de Maertelaere de familie Lammens de familie De Maertelaere Westdorpe, Wiihelminastraat 18 27 juni 1972. De gezongen Uitvaartdienst, gevolgd door de ter aardebestelling waartoe u beleefd wordt uitgeno digd, zal plaats vinden in de parochiekerk te Westdorpe Op vrijdag 30 juni a.s. om 10 uur. SamenkomstBejaardencentrum te Westdorpe om 9.30 uur en rozenkransgebed donderdagavond om 18.30 uur in het bejaardencentrum, alwaar de overledene ligt opgebaard. Zij die door onachtzaamheid geen rouwbrief ont vingert, worden beleefd verzocht deze aankondi ging al» zodanig te willen beschouwen. De Plaatselijke Commissie voor de ruilverkaveling Kieldrecht maakt bekend dat eén ieder die scha de heeft aan gewassen, tengevolge van ruilverka- vèlingswerken, dit mondeling kan opgeven tij dens daartoe ingestelde zitdag op het ruilverka velingskantoor te Terhole. (tel. 01150 - 2178). Na deze schaderegistratie zullen de schatters het veld ingaan om de omvang van de schade vast te stellen. De zitdag zal wórden gehouden opmaandag 3 julL van 9-12 Uur en 13.30 - 16.30 uur. Op te geven op welke percelen, welk gewas en de geschatte oppervlakte. Welke gewassensohaden komen voor de schatting in aanmerking? 1. Alleen die schaden welke tijdens de zitdag ■worden opgegeven en die een gevolg zijn van de Uitvoering van de ruilverkaveling. 2. Gewassen die naar verwachting daardoor min der dan de gemiddelde opbrengst van dit jaar zullen opleveren. 3. Drainageschade wordt als regel niet vergoed. 4. Percelen of gedeelten daarvan, waarvoor V-k maal de pachtwaarde wordt verstrekt en die alsnog voor eigen risico zijn ingezaaid, komen eveneens niet voor beoordeling in aanmerking. 5. Waar sprake is van ovèrbedeling in grond, kan bij het vaststellen van de vergoeding eèn aftrek worden toegepast. De grondgebruikers zullen binnen een paar da gen na de schatting bericht krijgen omtrent hét resultaat van de schatting. In de laatste kolom op het kaartje met de schattingsuitslag wordt het percentage aangegeven dat naar verwachting het betreffende gewas nog zal opbrengen in vergelij king met de gemiddelde opbrengst voor dit jaar. Is de geconstateerde schade aan het gewas mede veroorzaakt door factoren buiten verantwoording van de ruilverkaveling, dan wordt bij de uitslag vermeld in hoeverre de schade voor rekening van de ruilverkaveling kómt, behoudens goedkeuring door de Plaatselijke Commissie. Is men het met deze schatting niet eens, dan dient men binnen twee werkdagen na ontvangst van de schattingsuitslag bezwaar in te dienen. Deze bezwaren te sturen aan het ruilverkave- lingakantoor te Terhole. Om een zo goed mogelijk beeld te verkrijgen zal de schatting zo kórt mogelijk voor de oogst plaats hebben. Dit betekent dat voor late gewassen zo als aardappelen, bonen en bieten (zo nodig) eer, tweede schatting zal plaats hebben. De plaatselijke commissie. H. Th. D. M. Vercautèren, voorzitter E. G. Borm, secretaris. ARTS VAN S t/m S5 JULI Waarneming: Dr. v. d. Griek, Dr. Ban- wens, dr. v. Herk. TANDARTS Rooseveltlaan 51, Axel VAN 3 t/m 21 JULI. Tandarts van 30 juni t/m 21 jnli. Visclub te Heikant. Prijzen 1 t/m 32 reap, de ürs.: 3118 1945 1959 1650 1201 1393 1062 4326 3195 1097 1236 2076 1343 1129 1311 880 1788 2662 2934 1561 1838 2269 3062 1323 1396 2791 2812 1706 1532 1683 882 1646 Prijzen afhalen in Café Aug. Bogaert te Heikant. GEVRAAGD: voor kantine Kamping Inlichtingen: kantine kam ping „DE VOGEL", Meer koetstraat, Hengstdijk. Te lefoon: 01148-306.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 4