als de aardbeien 't voor het zeggen hadden, weer VenlwuJe beschuit fc— HOOGST BELANGRIJKE KUNST-ANTIEK EN INBOEDEL VEILING r Toe maar zo lang ze er zijn! Kom, het is weer tijd voor luchtig met fris. Verkade beschuit met aardbeien, er hoeft niets op, er hoeft niets bij. Zo a! lekker genoeg! 10,20,30 en 40 gulden, de deur uit. Déze én volgende week. dingen te maken. Eksklusief da's géén geld voor gloednieuwe Zo doet Voss dat. Maakt afspraken voorVoss! En Voss laat zijn véle, zomerjurken, bloeses, broeken, met fabrikanten in binnen- véle klanten daargraagvan rokken, kieltjes en tunieken. en buitenland. Om in de stille tijd profiteren. Déze en volgende week Nauwelijks Binnen, vliegen ze al [juni] voor spotprijsjes de leukste Zolang de voorraad strekt... Verkade handhaaft kwaliteit Gloednieuw! Gloednieuwl rokje 34-42 div. modekleuren Gloednieuwl Rood met witte polyester japon 38-44 Gloednieuw: Katoenen BB ruitje, rose, turquoise of geel 36-42. Gloednieuw! Katoenen denim jasje 38-44 Gloednieuw! Ruiten pantalon van acryl 36-44 Gloednieuwl Heel wijd katoenen jurkje in div. kleuren 36-40. Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Breda d.d. 23 juni 1972, is wegens geestelijke stoornis onder curatele gesteld Ro- bertus Johannes van Turn hout, geboren te Zevenber gen op 22 april 1909, wo nende, althans verblijven de, in huize Lucia, Lies- boslaan 6 te Breda, met benoeming van J. W. van Turnhout, Laurierstraat 44 te Breda tot curator en J. H. van Turnhout, Spoor- 15 te Breda tot toeziend curatrice. Kosteloos. Bij vonnis van de Recht bank te Breda d.d. 2 juni 1972 is in staat van fail lissement verklaard M. J. M. Rompa, bloemist, wo nende te Breda, Bernard de Wildestraat 526, zaak- doende te Breda, Willem straat 16, onder de naam „Atelier de Fleurs Mario Rompa". Tot Rechter-Com- missaris is benoemd Jhr. Mr. J. J. van der Goes van Naters, Rechter in voor melde Rechtbank en on dergetekende is aangesteld tot curator. Curator Mr. W. H. L. Jurgens, Catharinastraat 17bis, (postbus 160), Breda. Na 4x wassen met lovely free anti-roos was haar roos verdwenen. Want lovely free anti-roos bevat het effektieve Zino Omadine. Voortaan wast José haar haar tenminste een maal per week met lovely+free. Om nooit meer roos te krijgen en mooi haar te houden. Shampoo met Zinc Omadine voor effektieve roosbestrijding. Verkrijgbaar in flacon en tube. van Bergenplein 50. Te koop. Aanvang der veiling HEDEN om 14.00 en 19.00 uur. vvoensaay juin K l r

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 12