BEL 01155-1565 een Europa-pas gratis Een paspoort kastal gauw een paar tientje^ maan- AANKOMEND MEDEWERKER heet uw baby? VOOR AL UW REPARATIERADIO - T.V. - K.T.V. - WASMACHINES - ENZ. Alle merken UW VERTROUWEN WAARD Bedorven maag en diarree ENTOSORBINE hoe^^Sfa Waterschap De Verenigde Braakmanpolders GEMEENTE TERNEUZEN DORDRECHT VERKOOP BIJ EXECUTIE •N Woensdag 21 juni 1972 Vakantie begint met de V van VetihoJk. Suprème f1180 (1.55 kg) Royal Mixed f 9.60 (1.35 kg) De V van Verkade Vakantieblikken. Vol verschillende, brosse biscuits. Lekker onderweg, lekker op de camping, én lekker thuis. De V van Verkade Toffees en Verkade Drups. De snoepjes die fijn mee op vakantie gaan! Lekker veel smaken, allerlei prijzen! De V van Verkade Sultana. Forse biscuits vol zonnige rozijnen en krenten. Echt iets voor de vakantie. Per bundel van 4 afzonderlijke pakjes 120 ct. Verkade handhaaft kwaliteit Voorlopig kosteloos Bij vonnis van de Arron dissementsrechtbank te Breda d.d. 2 juni 1972 is in staat van faillissement ver klaard de besloten ven nootschap Mosselman-LeM- ten, B.V., schoenfabriek, gevestigd en kantoorhou- dende te Dongen, Wilhel- minastraat 76a, met benoe ming van de Edelachtbare Heer Jhr. Mr. J. J. van der Goes van Naters, Rechter in voormelde Rechtbank, tot Rechter-Commissaris en van ondergetekende tot curator. Door de Rechter-Commis saris voornoemd is bepaald dat de indiening der schuldvorderingen bij on dergetekende moet plaats hebben uiterlijk op 1 sep tember 1972 en dat de ve rificatievergadering zal worden gehouden op maan dag 18 september 1972 des namiddags te 14.30 uur in het Gerechtsgebouw aan de Kloosterlaan no. 46 te Breda. De Curator, Mr. V. W. L. M. v. Dijk Baronielaan 52, Breda. Kosteloos Op 16 juni 1972 is door on dergetekende uitgebracht een exploit ten verzoeke van Bartholomeus Jacobus van Heerden, wonende te Breda, te dezer zake woon plaats kiezende te Breda, aan de Parkstraat no. 8, ten kantore van de advo caat en procureur Mr. A. M. van Tilburg, bij welk exploit is gedagvaard: Pe- tronella Bogers, zonder be kende woon- of verblijf plaats in of buiten het Koninkrijk, om op dinsdag 22 augustus 1972, des voormiddags om 10.30 uur, niet in persoon, doch ver tegenwoordigd door een procureur, te verschijnen ter Openbare Civiele Te- rechtzetting van de Ar rondissementsrechtbank te Breda, in het Gerechtsge bouw, Kloosterlaan 46 te Breda. De vordering strekt tot echtscheiding subsidiair scheiding van tafel en bed, met alle wettelijke gevol gen van dien. Gerechtsdeurwaarder, M. H. Pieters, Nieuwe Boschstraat nr. 26a, te Breda. kosten u vakantiedagen Het gebeurt zo vaak. Vooral op vakantie. Andere leef-, drink- en eetgewoonten. En plotseling overkomt het n. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- en darmstoornis heeft n in z'n greep. Neem dan ENTOSORBINE: witte aangename tabletten. Met 6 snelwerkende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de ingewanden. Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt prettig in ci en helpt direkt. dSv-O Het mag in geen reis- W apotheek ontbreken. Neem zo'n buisje mee. zuivert maag en ingewanden Bij de gemeentelijke ACCOUNTANTSDIENST kan worden geplaatst een in de rang van adm. ambtenaar A. Salaris voor 21-jarigen en ouder 752,tot 1124,per maand. Beneden 21 jaar vindt jeugdaftrek plaats. Vakantietoelage 7%. Premie A.O.W.: de premie voor de AOW komt voor rekening van de gemeente (op het loon wordt dus geen premie voor de AOW ingehouden) Studiekosten: in studiekosten wordt een aanmer kelijke tegemoetkoming verstrekt, tevens zijn er ruime studiefaciliteiten aanwezig. Spaar met Ardita voor baddoeken met ingeweven denaam van uw baby (broertje of zusje mag pok). Let op het pak met de kuikentjes. Ardita wegWerpIuiers De betere tuier bij uw kruidenier. \A/i \AJ%JV\AJ «ffiicura n v, Amsterdam postbus 1384 Schatting pachtwaarde gronden calamiteuze polders Nieuw Neuzen. Het dagelijks bestuur van het waterschap De verenigde Braakmanpolders brengt ter openbare kennis, dat van 21 juni t.m. 10 juli 1972 ten kan tore van het waterschap, Julianastraat 5, Hoek, ter inzage van belanghebbenden is nedergelegd, gen verslag als bedoeld in artikel 80, lid 4. van het reglement voor de calamiteuze polders of waterschappen in Zeeland, bevattende de uit komsten der schatting van de pachtwaarde van de gronden in de calamiteuze Nieuw Neuzen- polder. Binnen dertig dagen na afloop van genoemde termijn van ter inzageligging kunnen belang hebbenden bezwaren tegen de uitkomst der schatting indienen bij gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg. Hoek, 20 juni 1972. Het dagelijks bestuur voornoemd. H. P. WOLFERT, voorzitter. J. TRAAS, griffier. Ook zij, die onlangs de schoolopleiding verlieten, kunnen in aanmerking komen. De accountantsdienst biedt een gevarieerde werk kring in het kader van de gemeentelijke huis houding, haar diensten en gesubsidieerde instel lingen op het terrein van de controle van admi nistraties, jaarstukken e.d. en verricht bedrijfs economische en administratief organisatorische advieswerkzaamheden. Sollicitaties vóór 30 juni 1972 inzenden aan bur gemeester en wethouders van Middelburg, Lange Noordstraat 1 te Middelburg. In de advertentie dient te worden opgegeven in welk blad men de advertentie heeft gelezen. De burgemeester der gemeente Terneuzen maakt bekend: le. dat, ter voldoening aan de artikelen 63 en 10 der onteigeningswet, een commissie uit Gedepu teerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aan gewezen deskundige en het hoofd van het be stuur der gemeente en een lid van het bestuur van de waterkering van de calamiteuze polders Ser-Lippens, Nieuw-Othene, Margaretha, Kleine Huissens en Eendragt, in het gemeentehuis al daar zitting zal houden de 7 juli 1972 te 11.00 uur, ten einde de bezwaren van belanghebben den aan te horen tegen het plan van het werk of de voorgenomen onteigening ten name van de waterkering van de calamiteuze polders Ser- Lippens, Nieuw-Othene, Margaretha, Kleine Huissens en Eendragt en behoeve van het ver hogen en verzwaren van de langs de Wester- schelde gelegen zeedijk van de Kleine-Huissens- polder en van de Eendragtpolder respectievelijk tussen de dijkpalen 0 en 16 en tussen de dijk- palen 0 en 6, met bijkomende werken, in de ge meente Terneuzen, en nodigt belanghebbenden uit om hun bezwaren, ter plaatse en ure ver meld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te delen; 2e. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der onteigeningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter secretarie der gemeente, van 23 juni 1972 totdat de com missie haar werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht. Bezwaarschriften zijn vrijgesteld van het recht van zegel. De burgemeester van Terneuzen, J. C. ASCHOFF. Terneuzen, 19 juni 1972. Haai bi} de VW-dealer in uw buurt de gratis Europa-pas.Tenslotte zijn vakantie wegen niet altijd even goed. Zelfs aan een VW kan in het buitenland dus wel eens iets stuk gaan. Ga dan met uw VW-pas en uw VW naar een van de 5.379 VW-dealers. Hij zal u-als u hem uw pas toont-graag met voorrang helpen. Zodat uw vakantie genoegen door geen misnoegen zal worden gestoord. Die makkelijke VW- Europa-pas ligt voor u klaar. U hoeft 'n alleen maar af te halen. Misschien gaat u toch naar uw VW-dealer om uw VW voor de vakantie nog even te laten nakijken. U hebt nog geen VW? Niets aan de hand. Haal gerust een paspoort en koop er een VWbij.U hebt al een nieuwe VW 1200 voor f 5995,-*En er zijn ook gegaran deerde occasions. Ook daarin heeft de VW-dealer een aantrekkelijke keus. Gevraagd voor katholieke scholen voor basis onderwijs af leufcfwi. Viel. ÏTW. welke zal worden gehouden op vrijdag 23 juni 1972 te 11 uur, ten laste van R. P. Bosman, wo nende te Terneuzen, Beethovenstraat nr. 22, van enige ROERENDE GOEDEREN, bestaande uit' Meubilaire goederen w.o. Kantoormeubilair Keukengereedschappen Glas, Aardewerk Schilderijen 1 Afwasmachine 1 Sta-Cara- van 4 Tekentafels en wat verder te koop zal worden aangeboden. De goederen worden verkocht op het adres Mr. F. J. Haarmanweg 5, Terneuzen. Voor zover no dig zal de verkoop worden voortgezet op hei adres Beethovenstraat 22, Terneuzen. De verkoop geschiedt a contant zonder opgeld De goederen zijn een uur vóór de verkoop voor een ieder te bezichtigen. De deurwaarder belast met dj! executie, A, SCHIEMAN. Autobedrijven Jot Voet N.V. Axel. Kioostertondé. Terneuzen. Garage Gebr. Brugge, Ledelplein, Oostburg. Tel.: 01170-2444 Bereidheid om in team-verband aan onderwijs vernieuwing mee te werken wordt verlangd. Garage Gebr. Brugge Scheldekade 18-19, Breskens. Tel.; 01172-1406 Wij bieden gunstige reis- en pensionkosten- tegemoetkomingen er^ daadwerkelijke hulp aan geïnteresseerden bjj het verkrijgen van wonin gen. Uw advertentie-campagne in deze krant overbrugt voor een belangrijk deel de dure afstand tussen uw zaak en uw klanten op voordelige wijze. Sollicitaties aan de directeur Stichting Centrale Schooladministratie te Dordrecht, Brouwersdijk 11 life Tel. 01850-39939.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 8