Ib e Fiësta Voordeelactie van Opel jj amro bank Je hele leven lang één baan? Bij de AMEYvinden we dat uit de tijd. direkteur/direktrice Houd je van mensen en van afwisselend werk? HUIZE PIUSOORD de rijksoverheid vraag! medewerker administratief medewerker Wie hel eerst komt, het eerst rijdt! AMEV STICHTING BEJAARDEN HUISVESTING BREDA OP HUMANISTISCHE GRONDSLAG, r. We vragen Jongens en meisjes om in Tilburg een opleiding te gaan volgen tot assistent(e) in de zwakzinnigenzorg Wie is welkom bij de AMEV? Wat biedt de AMEV nog meer? Eerst nog het naadje van de kous? Of maar liever meteen praten. Wat is de AMEV? Leidseweg 2, Utrecht Zaterdag 10 juni 1972 vac. nr. 2-443912481 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Gevangenis te Breda. Taak: instructie aan en toezicht op de gedetineerden, die In de confectie-afdellng werkzaam zijn. Vereist: diploma kleermaker. Ervaring in een leidinggevende functie in een confectiebedrijf strekt tot aanbeveling. Leeftijd vanaf 25 jaar. Aanvangssalaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, vanaf f 1085,- per maand. Na het volgen van een interne opleiding is promotiemogelijkheid tot max. f1474,- per maand aanwezig. vee. nr. 2-442112461 voor hot Korps Rljkspotttlo tb,v. de groep Etten-Leur. Taak: administratieve en typewefturaamheden. Vereist: enige jaren voortgezet onderwijs; type- en enige administratieve ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot max. f 1010,- per maand, met uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. AOW-premle voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 7 vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1, 's-Gravenhage. LfCHTREKLAME Ng#n, ffchtblocs, lichtbakkon. Iedere afmetiitf. V#b kleuren. Vraag adtfe* en prijsopgaaf „EURO" Telefoon 0NM5.27.M. Het bestem1 vee de aangesloten bij de Humanistische Stichting voor Huisvesting van Bejaarden ta Amsterdam. hoopt in de loop van 1972 in Breda een verzorgingstehuis voor 111 bejaarden met daarbij 72 bejaarden woningen in gebruik te nemen. Voor dit komplex wordt gevraagd een die met grote mate van zelfstandig heid de leiding van dit komplex op zich kan nemen en er een goede sfeer weet te scheppen. Gegadigden dienen humanistisch georiënteerd of buitenkerkelijk te zijn en te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, als mede over organisatorisch, ekono- misch en administratief inzicht. Een middelbare opleiding is ge wenst. Ervaring in het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. Indiensttreding zo3poedig mogelijk. Deze funktie zal worden gehono reerd volgens de salarisregeling van de Stichting Landelijke Samen werking Bejaardentehuizenorgani- saties. Kandidaten dienen bereid te zijn hun medewerking te verlenen aan een psychologisch onderzoek. Eigenhandig geschreven brie ven, o.a. vermeldende levens loop, levensbeschouwing, op leiding en referenties, met recente foto, binnen 2 weken na plaatsing van deze adver tentie te richten aan het secre tariaat van de stichting, p/a mevrouw E. L. J. Gaos-van Dam, Grieglaan 6, Brede. v-XLV' 1 r', 9ÊÊ Een spectaculair gebaar van Opel1. Wie nü een Opel koopt, één van die speciale Fiësta-modellen van de Kadett, de Manta of de Ascona, die krijgt er twee, drie, vijf of zelfs tien dure extra's bij en houdt daarmee nog eens zes- of achthonderd gulden over. Een aardig bedragje in de vakantiepot! Maar dan moet u wel meteen komen. En ja zeggeruWant als de vakantie voorbij is, is gegarandeerd ook dit unieke aanbod voorbij. Wij kunnen helaas maar een beperkt aantal wagens hiervoor reserveren, dus wie het eerst komt, het eerst rijdt. Met nog genoeg geld over om meteen door te rijden naar Spanje.- Ascona Fiësta; f 600,- voordeel Een Ascona 1600 S 2-deurs, semi luxe, met extra: schuifdak - radio antenne - elektrische klok. Catalogusprijs: f 10.505,- af: f 600,- Fiësta-prijs f 9.905,-* Ascona Fiësta Automatic: f 800,- voordee, Een Ascona 1600 S 2-deurs, semi luxe, met extra: automatische versnellingsbak - sierstrip op daklijst - sïerringen - bumperrozetten. Catalogusprijs: f 10.950,- af: f 800.- Fiësta-prijs f 10.150.-* Kadett Fiësta: f 600r voordeel Een Kadett 1100 Special 2-deurs met extra radio - verstelbare Voorstoelen- hoofdsteunen - halogeea vèrstrale» - elektrische klok - bumper rozetten - aansteker - spiegeltje ki zonneklep. Catalogusprijs: f 8.697,- afef 600,- Fiësta-prijs f 8.097.-* Kadett Fiësta Automatic: f 800,- voordeel Een Kadett Standaard 2-deurs met extra: 1200 cc motor - automatische versnellingsbak. Catalogusprijs: f 9.256,- af: f 800,- Fiësta-prijs f 8.456,-* ïen prodtAt v>CtwnMjtam Manta Fiësta: f 600y voordee! Een Manta 1600 S De Luxe, met extra schuifdak - radio - hoofdsteunen. Catalogusprijs: f 12.215,- aft f 600.- Fiësta-prqs f 11.615.-* Manta Fiësta Automatic: f 800,- voordeel Een Manta 1900 S De Luxe, met extra: automatische versnellingsbak - radio. Catalogusprijs: f 13.195,- af: f 800,- Fiësta-prijs f 12.395,-* *IncL BTW en ex General Motors Continental Kom dan eens praten bij de Amro Bank. Op ons kantoor doe je gevarieerd administratief werk afgewisseld met werk aan de balie, waarbij je kontakt onderhoudt met onze kliënten. Als je in het bezit bent van een Mulo/ Mavo-diploma en al enige kantoorervaring hebt opgedaan, ben je van harte welkom voor een informatief gesprek. Je hoort dan meteen alles over het salaris en over de vele extra's. Belangstelling? Schrijf, bel of kom eens praten met de direktie van de Amsterdam- Rotterdam Bank, Grote Markt 20, Hulst, telefoon 01140 - 21 51. van 16 jaar en ouder Jonge mensen die niet uit de weg gaan voor een veeleisend, maar interessant beroep. De opleiding start in augustus van dit jaar. Gedurende twee jaar word je theoretisch en praktisch met de verzorging en opvoeding van zwakzinnigen vertrouwd gemaakt. Tij dens de opleiding verdien je een goed salaris. Huisvesting kan geschieden op een flat die voor dit doel enige jaren geleden op het ter rein van Piusoord is gebouwd. Minimum eisen die we aan een, kandidaat stellen: lagere school 2 jaar vervolgonderwijs, b.v. LEAO, LHNO of LTS fc— leeftijd van tenminste 16 jaar en die dit jaar nog 17 worden. Wil je inlichtingen of. heb je belangstelling, schrijf dan nu al naar Huize Piusoord, afd. personeelszaken Bredaseweg 570 in Tilburg. "We vragen, u dan voor een gesprek langs te komen. Bredaseweg570, Tel. 04250-75910 Tilburg. Vroeger gebeurde dat nog wel eens. Je koos een baan. En daar bleef je dan zitten. Nh is dat niet meernodig.Niemand ver wacht meer van je, dat je direct na je eindexamen al precies weet wat de toekomst' gaat brengen. Je zou eigenlijk allerlei banen eerst eens willen, proberen. Om de nodige ervaring op te doen. Bij de amev kan dat Omdat het een groot concern is, dynamisch en wars van alle starheid. We houden ons voornamelijk .bezig met verzekeren. In al le vormen. Daarnaast zijn er nog tal van andere ak- tiviteiten. Zodat we je meteen al een keuze pakket van banen kunnen bieden.Dat kan op het gebied van beleggingen, accountancy, au tomatisering, administratie, boekhouden etc. Of op het commerciële vlak. Als je eenmaal een richting hebt gekozen, zit je daar nog niet aan vast.In de meeste ge vallen kun je binnen de AMEV een nieuwe functie vinden. Terwiji je geld verdient, terwijl je ervaring opdoet, bepaal je dus de richting die je uitein delijk het beste ligt En het spreekt toch vanzelf: de beste cai^ rièrekansen liggen op het terrein, waar je je het meest thuis voelt Jonge mensen. Met een middelbare school opleiding. Bijvoorbeeld mavo, meao, havo of Atheneum. Misschien heb je net eind examen gedaan. Of je hebt al wat ervaring opgedaan. Mannen en vrouwen heb ben uiteraard gelijke moge lijkheden. En dus ook gelijke kansen. Behalve een baan die je ligt, heeft het wer ken bij een modern concern nog vele voordelen. Om er een paar te noemen: -gratificatie (verband houdend met dividend) - een maand salaris extra-een vakantie toeslag van 7% - een degelijke interne opleiding aan de AMEV-bedrijfsschool - studiekostenregeling -een premievrij pensioen -reiskostenregeling En natuurlijk wordtt er met de gemaakte rö5i>i vakantieplannen rekening gehouden. Wil je bij het kiezen van een baan eerst eens alle mogelijkheden rustig bekijken en verge lijken? Je hoeft niet van vandaag op morgen te solliciteren.Als je wilt kun je eerst volop in formatie inwinnen. Bel even 030-321222, toestel 463/377. Je krijgt dan alles wat je weten wilt vrijblijvend thuis gestuurd. En het plezierige is dat al die informatie op de achterkant staat van een bijzonder aardig affiche. Bel even op vooreen afspraak.Of loop gewoon even binnen. Natuurlijk is een bondige brief ook altijd welkom. Schrijf naar Personeeldienst amev, Postbus 2072, Utrecht Het adres: Leidseweg 2 UtrechtTelefonisch 030-321222, toestel 463/377. Er zijn ook speciale voorlichtingsavonden. Elke dinsdag van half zes tot acht uur. De portier ingang Stationsstraat 5 wijst je wel even de weg. De amev is een groep van maatschappijen die op verschillende terreinen opereren. Om er een paar te noemen: Utrecht - voor levens verzekeringen. Holland - voor schadeverzeke ringen. Algemeen Beleggings Consortium voor beleggen gecombineerd met risicover zekering. Praktijkvoorziening amev - voor vestigingskredieten, erac - voor computer diensten aan derden. De amev heeft vesti gingen in binnen-en buitenland.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 16