r Snelnaar uvvTexaco station Wie zou daar als leerling ziekenverzorger/ster geen opleiding willen volgen? Opleiding Ziekenverzorgster „Wat wij gedaan hebben toen ons wagentje kuren begon te krijgen? Gewoon yt geld geleend voor een nieuwe. óreda 2e telefoniste voor dezehistorische Olympische affiches UniekOfympiscb affichealbum J v Verpleeginrichting Vasadeifa raffy hulp in de huishouding ~s~samivoz INIVB bank voor persoonlijke lening. I DOKTERSASSISTENTES GROEP PECHINEY PECHINEY NEDERLAND N.V. TEXACO] Opleidingscursus dialyse-assistente Zaterdag 10 juni 1972 10 Alle soorten WAND- en VLOERTEGELS tegen zeer spe<" =ile prijzen A. LUYKX Tegelzettersbedrijf Kettingstraat 15 B. op Z. Tel. 01640-35039 TIP voor zuinig autorijden Benzine p.l. voordeel OOMEN De vrije pompen. Koelestraat 33, Oud Gastel Altijd open - West-Brabant route. Winkeliers en consumenten vinden elkaar feilloos in deze krant. produktie personeel Wij vragen voor onze Aluminiumfabriek aan de Sloehaven te Vlissingen - Oost produktie personeel voor de diverse afdelingen. In twee ploegen- en volcontinudienst. Leeftijd20-50 jaar. Onze belangstelling gaat uit naar kandidaten die reeas enige jaren ervaring bij een industriële onderneming hebben opgedaan, maar ook ongeschoolden komen in aanmerking. Wij bieden aantrekkelijke kansen aan hen die bij een 1 nieuw bedrijf een goede carrière willen opbouwen. Op korte termijn zijn huisvestingsmogelijkheden aanwezig Indien U belangstelling hebt voor bovengenoemde funktie, dan zien wij gaarne Uw sollicitatie tegemoet onder no. F16, afdeling Personeelszaken. Nadere informatie kunt U eveneens persoonlijk verkrijgen, dagelijks van 9-12 uur en van 14-16 uur op ons hoofdkantoor aan de Europaweg, Sloehaven te Vlissingen-Oost. Postbus 49, Vlissingen, tel. 01196-16651 Gratis bij 20 I. benzine of 21. mengsmering. Schitterende kleurenreprodukties van alle officiële Olympische affiches. Royaal formaat 26x36 cm. Boeiende dokumenten van deze sportieve eeuw! Verzamel ze allemaal in het luxe zilveren album met een schat van gegevens over alle Olympische spelen van 1912 tot nu. Zolang de voorraad strekt verkrijgbaar bij uw Texaco station - voor maar f. 4,95 Vooraan door prestatie Texaco Olie Maatschappij N.V., Weena 170, Rotterdam. Telefoon 010-146611. Op nauwelijks 10 minuten van Amersfoorts gezellig centrum bouwen wij aan de rand van luisterrijke bossen, tegenover een riant sportpark een nieuwe moderne verpleeginrichting voor somatisch zieken: Algemene Verpleeginrichting Pasadena t Lijkt ons een erg aantrekkelijk aanbod voor jonge mensen, die na de lagere school nog minstens 3 jaarvoortgezet onder wijs hebben gehad. Opleidings niveau, cursus-stof enz. zijn practisch in alle verpleeg inrichtingen gelijk. Evenals trouwens salariëring en studie-/ arbeidsvoorwaarden. Tja, en dan gaan andere bijzonderheden bij het bepalen van je keus mee spreken. Zaken als we-hierboven hebben genoemd, als ligging enz. Bij ons worden 120 soma tisch (langdurig) zieken verpleegd. Je opleiding krijg je overdag tijdens de normale werkuren. Totaal 42Vz uur per week. Natuurlijk wordt je vanaf de eerste dag betaald. Je woont in het nieuwe ultra-moderne zusterhuis. Waar iedereen een modern ingerichte zitslaapkamer heeft. Waar een wasserette is. En een grandioos zonneterras op het dak. En een gezellige „huiskamer". En een luxe, luie t.v. kamer. Tegenover Pasadena vind je een natuurbad en vlakbij een trimbaan en veel mogelijkheden om te sporten. Perfecte busverbindingen zorgen ervoor dat je zó in het gezellige centrum van Amersfoort bent of in Soest of in Utrecht. Enfin, bekijk 't eens goed en maak eens een vrijblijvende afspraak met de directrice, Zr. L. Kramer, Soesterweg 535, Amersfoort, tel. 03490 -1405O.Zufjé geen spijt van hebben: tehuis voor gerepatrieerde bejaarden te Breda vraagt een die bereid is intern te wonen. Inlichtingen en aanmelding bij de direktrice zr. L. de Leeuw, Boschstraat 57 te Breda, tel. 01600 - 4 51 50. (We leenden 4.500,36, af te lossen in 30 x 180,- per maand) Gedurende ruim 45 jaar heeft de NVB honderdduizenden ge zinnen geholpen met geldle ningen voor allerlei doeleinden. Geld lenen is bij de Nationale Volks Bank een heel gewone bankzaak. Uw aanvraag wordt snel en correct afgehandeld. Binnen enkele dagen heeft u bedragen tot 9.000,- in handen. Af te lossen in maximaal 3 jaar. riente fiscaal aftrekbaar. Kwijt schelding van de restant-schuld bij overlijden; Méér informatie? Kom eens langs, bel of schrijf even. Er zijn NVB-vestigingen in Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, Enschede, Den Haag, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht en Zaandam. Rotterdam,'Mauritsweg 45,010-135743 3 Oh S 5.3 S co <C Je wilt snel meer weten over de opleiding, het werk, salaris enz.? Knip uit en stuur op die boni, Meisjes van 17 jaar, of wat ouder, met 3 jaar voortgesette opleiding. 1 september a.s. begint de kursus. Eerst zes weken school heet de pré-klinische periode), daarna 2 jaar praktijk en theorie gekombineerd. Maar je verdient al vanaf de eerste dag! En er is meer. Een eigen kamer in ons zusterhuis. De eerste aanschaf van je dienstkleding. Twee vakanties per jaar. Reis kostenvergoeding als je je ouders buiten de stad wilt bezoeken. (Maar nodig ze ook eens uit op je eigen kamer.) In Bernardus wonen 300 bejaar den. De laatste verbouwingen maken van ons huis een van de modernste van Amsterdam. Bovendien ligt het vlakbij hel Leidseplein. Hartje stad. Winke len in de Leidsestraat, kopje koffie op het Plein. Levendige zaak dus. Stuur de bon op voor een af spraak, of bel mej. I. Leemreize, 23 SI 31, toestel 14. (Een uitnodi ging om het huis 't te bekijken zit er dik in.) Ons adres is: Bernardus, Nieuwe Passeetdere- straal 2, Amsterdam. SINT LUCAS ZIEKENHUIS AMSTERDAM Voor enkele gediplomeerde bestaat gelegenheid voor deelneming aan de cursus dialyse-assistente, die in september a.s. aanvangt. De opleiding duurt een half jaar en wordt afgesloten met een examen. Het is mogelijk reeds nu met de praktische opleiding op de nier- en kunstnierafdeling te starten. Voor inlichtingen en/of sollicitatie kunt u zich wenden tot het Hoofd Personeelszaken, Jan Tooropstraat 164, Amsterdam-West. (Telefoon 020-186555, toestel 361). Door de uitbreiding van de telefooncentrale van het stadhuis is plaats voor een Taak: bedienen van telefoon en verrichten van typewerk. diploma l.e.a.o./u.l.o./m.a.v.o. Beschaafd taalgebruik. Enige spreek vaardigheid in vreemde talen strekt tot aanbeveling. afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot f 1010,— per maand. Sollicitaties in te zenden aan de secretaris van fe gemeente Breda vóór 21 juni a.s. Vereist; Salaris;

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 12