er is een nieuwe opleidingsstruktuur voor de automatisering: informatica onderwijs in modulaire vorm 'n Nieuwe manier om je eigen sigaret mee te nemen op vakantie en zo». caballero, weer anders dan andere 5? winkeliers en consumenten deze krant gourmevit De smakelijkste remedie tegen die „paar kilo Economisch Instituut Tilburg «3^ Vt De beste dingen in je leven zijn vaak een kwestie van het beste kiezen. Coca-Cola bijvoorbeeld. De echte. Omdat Coke de smaak heeft die nooit verveelt. Hun niet u niet en niemand niet Denk daar eens aan in de winkel! Coke. fl.1,02 A vinden elkaar feilloos in Gewichtig nieuws. Voor al die duizenden mannen en vrouwen die zich konstant zorgen maken over hun gewicht er is nu GOURMEVIT. Heerlijk. GOURMEVIT is een slankheids maaltijd in de vorm van soep. Uhent na zo'n hord smakelijke soep voldaan en bespaart ruim 1000 calorieën per keer. Dus 3 maal in de week GOURMEVIT in plaats van een maaltijd en zonder het te merken vast u een héle dag per week! Slankheidsmaaltijd. Geen hongerkuren, maar gewoon lekker eten, samen met de anderen. Alleen u krijgt 100 calorieën binnen in plaats van 1200. Er is kippesoep, tomatensoep, ossestaartsoep en in het voordeelpak nu ook champignonsoep. Dus variatie genoeg. En klaar in 3 minuten, zodat u niet meer die opvallende dieethouder bent Zomers blij zijn. In de zomer zult u blij zijn met die paar kilo's minder en uw gezondheid is er ook hij gehaat. Haal hij uw drogist dus vlug zo'n doos GOURMEVIT met 3 maaltijden voor f 4,90 of het voordeelpak van 8 maaltijden dat u per maaltijd 20 cent voordeel geeft Slankheidsmaaltijden voor fijnproevers. Literfles Donderdag 8 juni 1972 Het Economisch Instituut Tilburg, dat reeds vanaf 1963 informatica opleidingen verzorgt, start in september 1972 met de informatica opleidingen-nieuwe-stijl. Vanaf deze datum worden kursussen gegeven voor de modulen, welke in '73 geëxamineerd zullen worden. De diploma's zijn van staatswege erkend. Via de nieuwe struktuur is het mogelijk de volgende diploma's te behalen: praktijkdiploma COBOL praktijkdiploma ALGOL/FORTRAN diploma AMBl (deze opleiding is bestemd voor toekomstige systeemontwerpers, informatie-analisten, leiders van produktie-afdelingen in rekencentra en projektleiders automatisering) diploma PROGRAMMERING EN PROGRAMMATUUR Deze opleidingen worden in de avonduren gegeven in Breda, Eindhoven en Heerlen. Het Economisch Instituut Tilburg is ais wetenschappelijke instelling verbonden aan de Katholieke Hogeschool. De bovengenoemde opleidingen vormen een belangrijk onderdeel van de aktiviteiten van het instituut, dat voornamelijk georiënteerd is op onderwijs en wetenschapsbeoefening. De informatica opleidingen worden gegeven door academici, accountants en andere leiding gevende funktionarissen, die werkzaam zijn in de praktijk van de automatisering. Wilt U méér weten over de modulaire informatica opleidingen, dan hoeft U alleen maar een briefkaartje te zenden aan antwoordnummer 97 Tilburg, (zonder postzegel dus) U krijgt dan het 52 pagina's tellend Kursuskompas vrijblijvend toegezonden. Hogeschoollaan 225, Tilburg, Tel. (04250) 69111. ing. 29 Juni (013) 669111. MBiimiiiM iiii mgaaa n 'y.: '-/r, m act chemiefarma nv I Echt is Echt, Coke is Coke it\ Nederland gebotteld met toestemming van de rechthebbende op de gedeponeerde handelsmerken „Coca-Cola" en „Coke", welke beide hetzelfde produkt aanduiden.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 6