Plaatsen programma „Met de muziek mee" uitverkocht Terneuzens college wil optimale bescherming milieu GROTE KANS OP BEHOUD SPOORLIJN VANDAAG T.V.-OPNAME IN SPORTHAL TERNEUZEN DE GRENSWISSELKANTOREN N.V. Zomerkampen voor jeugd uit Sas van Gent Waterschap laat ook grondwater van Dekkerspolder onderzoeken BADMEESTER DE VRIES ONDERSCHEIDEN LETOP HET GWK-EMBLEEM In Zeeuwsdi-VIaanderen Voetbaltoernooi CPCin Sas van Gent stad streek s Aardenburg Sas Gent van Sluiskil Koewacht Richting Inkrimpen Terneuzen Hulst Botsing loopt goed af in Hulst De radikale manier om op warme dagen het hoofd koel te houden. itho tafelventilatoren INBRAAK IN GROENENDIJK LAMSWAARDE KRIJGT OOK „PAK" YAN NOODWEER Ongegrond Hoofdplaat Vrijdag 2 juni 1972 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Voor de opname van het Vara-tv-pro- gramma „Met de muziek mee" is de publieke belangstel ling zo groot dat alle 1400 plaatsen in de sporthal in een dag waren uitverkocht. Woensdag is een klein legertje NOS- en Vara-medewerkers in de sporthal begonnen aan het inrichten van de zaal en het opstellen van de uitge breide technische apparatuur. Daarbij kregen ze de spon tane medewerking van tientallen jeugdige Terneuzenaars, die als om het hardst met materialen sjouwden. „Ik kom hier vast meer. Terneuzen is een geweldige stad om te werken. Van alle kanten hebben we medewer king gekregen", zegt regisseur Rinus Spoor enthousiast, even uitblazend bij een broodje en een verfrissing. Vooral de me dewerking van de plaatselijke VW in de persoon van de voorzitter, de heer J. Rouw, prees de heer Spoor. „De ar tiesten krijgen van hem een vaatje Zeeuwse oesters aange boden". Gisteravond om zeven uur begonnen de repetities die tot ongeveer elf uur duurden. Vanmiddag om twee uur be gint de generale repetitie en vanavond om half negen wordt begonnen met de opna me. Het orkest en de artiesten Bolling Uitslag vijfde cluibbolling van ABC 1 A. Le- liaert-E. Rijckaert, 2 E. van Rie-R. de Vriend, 3 F. van de Dries-J. van Hof, 4 F. Voet-H. Moens. Bij de koningsbolling heeft R. de Vriend de titel in de wacht gesleept voor het jaar 1972. De uitslag van de appelbolling was als volgt: 1 P. Temmerman-E. Rijckaert, 2 C. Rijckaert-F. Maenhout, 3 F. Voet-E. van Rie, 4 O. Dboore- mevrouw Van Hof. De Kikker Volleybalclub „De Kikkers" houdt zijn jaar vergadering op 9 juni. Men begint om 20.30 uur in het ontmoetingscentrum. Tijdens de vergadering zal een nieuwe voorzitter gekozen moeten worden want de aftredend voorzitter J. H. Koert stelt zich niet meer herkiesbaar. Op de agenda staan verder de vaststelling'van nieuw statu ten, huishoudelijk reglement en jaarstukken. Kermis De Aardenburgse kennis wordt zaterdag, zondag en maandag aanstaande gehou den. De festiviteiten worden geopend door de koninklijke Aardenburgse fanfare met drumband en majorettes, die een muzikale rondwandeling zullen maken. Op de Gaai- persweide aan de Herendreef houdt de Handboogmij. Sint-Se- bastiaan een kermisschieting die om 14.30 uur begint. Zon dagmiddag bm 14.00 uur be gint een grote kermisbolling in „Centraal" en maandag be gint om 14.30 uur alweer een grote schieting. Voetbaltoernooi Op 10 ju ni wordt van 9-17 uur op het sportpark te Aardenburg een bedrijfsvoetbaltoernooi gehou den ten bate van het Rode Kruis en de actie „Sport Steunt Zonneveld". Er wordt in twee poules gespeeld. In poule 1 zijn ingedeeld gebrs. Verduyn n.v., Amro Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen, De Vis sers, gemeente Oostburg, com binatie van Putten en Vroon, oomb. Woittiez-Van Vugt. In poule 2 douane, adm. perso neel West-.Z-Vlaanderen Frans Maas n.v., garages 't Westen-Visser, Amro Oostburg en De Kikkers uit Aarden burg. Deze laatste ploeg won vorig jaar het toernooi en werd daarom met de organisa tie belast. Burgerlijke stand Gebo ren: Jeroen zv A. van Oor schot-Haak, Corina dv A. Rootsaert-Van de Plassche, Adriana dv H. Beun-Geluk, Sandra dv H. Schouten-Bou- ma. Ondertrouwd: Eric Cauwels 22 j te Maldegem en Linda de Vrezen, 20 j., Theodoras Ver- mue, 26 j te Sluis en Marie Dhont, 24 j, Rudi de Jaeger, 23 j te Oostburg en Marianne Boogaard, 19 j, Eric Buysse, 23 j te Eeklo (B.) en Anthonette Rombouts, 20 j. Getrouwd: Gerrit Bruijnooge Oostburg en Emmie de Backere kere. Overleden: Philimon van Graefsche, 78 j, Clemens Snouwaert, 76 j, Jannis van Hanegem, 93 j. Tienersoos Zaterdagavond wordt het in de Roselaer te Sas van Gent de laatste tie nersoos in dit seizoen gehou den. Het programma, dat van half acht tot half twaalf wordt afgewikkeld, bestaat o.a. uit lachfilms, platen draaien, dan sen en spelletjes. Men kan zich vrijdagavond van half acht tot negen uur in de Rose laer opgeven. treden op op een groot podium van 21 bij 11 meter. Vier ca mera's zullen de beelden op vangen die op ampexband vastgelegd worden. Terneuzen is de tweede stad waar het programma „Met de muziek mee" wordt opgenomen. Gro ningen had de primeur. In de Terneuzense sporthal treden o.a. op de amateurto neelvereniging Transfiguratie uit Hulst, die meedingt naar het kampioenschap van Neder land, de zangeres Marie-Cécile Moerdijk, mevrouw Moerdijk uit Zuiddorpe met haar meis jeskoor, de Terneuzenaar Jo- han de Vries met een spook verhaal en befaamde artiesten als Vicky Leandros, de winna res van het Eurovisie-songfes tival, de Belgische zanger Roe- co Granata en rijwielacrobaten Allan Kimble en Christine. Dorpsomroeper De Bock uit Philippine zal de diverse num mers aankondigen. Verder is er een Nederland - België ont moeting, waaraan meewerken de Nederlandse drummer Evert Overweg en zijn Belgi sche collega Paul Bourdiaudhy en oud-voetbalinternationals Bep Bakhuis en de vroegere Belgische sterspeler Vic Mees. Een NOS-wagen vol materiaal voor het programma „Met de muziek mee" (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „Urbanisatie en industrialisatie hebben ge woon verarming van biologische waarden tot gevolg. We moeten ons de nadelen daarvan realiseren en vanuit die realistische basis een beleid voeren dat een optimale bescherming van het milieu te weeg brengt. In het verleden is men wellicht te weinig vanuit de realiteit gaan werken en dat dient o.i. beslist te wor den voorkomen". (Van onze correspondent) SAS VAN GENT In het gemeentehuis te Sas van Gent werd gisteravond een receptie gehouden voor de heer P. de Vries, die, zoals gemeld, veer tig jaar badmeester in deze gemeente is. Burgemeester R.A.J. den Boer reikte de heer De Vries een koninklijke onderschei ding in het zilver uit. En loco burgemeester W. Colsen richt te zijn felicitatie tot de jubila ris. Voorzitter de heer W. Re- mery bood namens de stich ting het Sasse Zwembad de badmeester een envelop met inhoud aan. Hierna was er enorm veel belangstelling en de heer de Vries mocht vele bloemen en cadeaus in ont- vanst nemen. Popfestijn Zaterdag 17 juni is er in café Atlanta een popfestijn met medewerking van de Belgische popgroep The Sunbeats. Soos Tamborra De soos Tamborra houdt zondag 11 ju ni een instuif in café Dallinga Aanvang 19.30 uur. Biljarten Ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van STC komt de biljartclub van Philippine zaterdag a.s. op be zoek in het clublokaal van café Dallinga. De wedstrijd begint om 19.30 uur. Kaartavond Maandag 12 juni speelt de nieuwe kaartclub „Nooit Gedacht" in café Dal linga een competitiewedstrijd Aanvang 19.30 uur. schutters- Gedacht Schieting De vereniging Nooit houdt zondag in het café van de heer A. de Kind een bin- nensehieting. Aanvang 15 uur. Aldus b. en w. van Terneu zen in hun nota aan de com missie ad hoe voor het struc tuurplan Terneuzen, waarin het college ingaat op reacties van commissieleden, de afde ling Terneuzen van D '66 en de Vrouwen-Adviescommissie Ter neuzen. B. en w. houden in het alge meen vast aan een bufferzone van 4 km breed tussen indus trie- en woongebied. Met be trekking tot Zaamslag stelt het college voorop dat het vrijwel onmogelijk is een industrieter rein met zeehaven op een reële wijze te projecteren zonder dat een woonkern binnen de 4 km grens ligt. Het opschuiven van de zuidgrens van het industrie terrein in verband met die grens van 4 km zou tot conse quentie hebben dat het indu stieterrein een langgerekte strook vormt. B. en w. achten dit ongewenst, niet in de laat ste plaats vanwege alle milieu hygiënische bezwaren die dat met zich meebrengt. Nadrukkelijk wijst het colle ge er op dat de structuurschets voor Zaamslag als noordgrens van de bebouwing aangeeft de huidige grens van het bestem mingsplan, waarvan de gron den reeds bouwrijp zijn ge maakt en waar-van een groot gedeelte reeds is volgebouwd. Een verdere uitbreiding van Zaamslag in noordelijke rich ting wordt ongewenst geacht. Ten aanzien van het industrie gebied Axelse Vlakte en Sluis- kil/Stroodorpe delen b. en w. mee dat voor dit gebied uit sluitend wordt gedacht aan z.g. schone industrieën, waarbij de grens van 4 km niet als vol strekt moet worden beschouwd. B. en w. achten verder een oppervlakte van 1000 hectare voor zeehavenindustrieterrein bij Ossemisse een minimum in de gegeven omstandigheden. Men kan niet naar willekeur een zeehavenindustrieterrein inkrimpen tot de gewenste op pervlakte. Ten aanzien van de vraag of er zware motieven zijn tot ver plaatsing van het stadscentrum van Terneuzen menen b. en w. dat zulks het oog richtend op de toekomst niet het geval is. Er zijn namelijk voldoende uit breidingsmogelijkheden bij het huidige stadscentrum (het plan Java en een renovatieplan bin nenstad). (ADVERTENTIE) aan- en verkoop van alle vreemde valuta tegen de officiële koersen alle courante valuta direkt leverbaar ook voor reis-, betaal- en Euro cheques alle reisverzekeringen spaar-, salaris- en depositoreke ningen aan-en verkoop gouden en zilveren munten 60 vestigingen op N.S.-stations en aan de grenzen. Ruime openingstijden, ook 's avonds en in het weekend. Vestigingen o.m. te: BREDA - Postpa- viljoen Stationsplein; VLISSINGEN - station N.S.; HAZELDONK-E10 - grenskantoor; NISPEN, PUTTE en WERNHOUT - douaneposten. Samenwerking van: N.V. Nederlandse Spoorwegen, N.V, Amev en Pierson, Heldring Pierson. Centraal Station, Amsterdam. Tel.: 020 - 2213 24. ONI De hengelaarsvere niging ONI (Ontspanning Na Inspanning) te Terneuzen houdt zaterdag haar eerste hengelwedstrijd in binnenwa ter. De wedstrijd begint om 15 uur en wordt gehouden in de uitwatering van de Otheense Kreek. Licht Aan de gemeente raad van Hulst zal binnenkort worden voorgesteld om geld beschikbaar te stellen voor de aanschaf van decoratie (antie ke) lichtmasten. Die zal ge plaatst moeten worden in de omgeving van de basiliek. (Van onze correspondent) HULST Op het kruispunt Gentsestraat - Grote Markt te Hulst botste de bromfietser E. B. uit Sas van Gent tegen een personenauto, bestuurd door R. D. uit Graauw. Er was alleen materiële schade. De aanrij ding gebeurde doordat D., ko mende van de Grote Markt, geen voorrang gaf aan de bromfietser. (ADVERTENTIE) Denk u eens in: 25° Celsius. Bij zo'n temperatuur raken men sen snel geprikkeld. Zou een ver koelende Itho tafel- of statief ventilator dan niet ideaal zijn? Nou dan8 Verschillende model len -vanaf fl. 45,-. Verkrijgbaar bij eiektrowinkel en warenhuis. (Van onze correspondent) GROENENDIJK Uit de werkplaats van de firma T.I.B, te Groenendijk werd een slijp tol met een waarde van 480 gulden gestolen. Omtrent de dader(s) is nog niets bekend. (Van een onzer verslaggevers) LAMSWAARDE Het noodweer, dat gistermorgen tussen 10 en II uur losbarstte boven Vogelwaarde, heeft ook elders zijn tol geëist. In Lams- waarde werden twee koeien van de heer Strobbe door de bliksem getroffen. In dezelfde omgeving werden tevens ver schillende bomen ontwor teld. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Hoewel de besprekingen met de Nederlandse Spoorwegen over het handhaven van de industriespoorlijn in Zeeuwsch-Vlaanderen nog niet zijn afgesloten, is de kans groot dat deze lijn niet wordt opgeheven. Dat zei burgemeester J. C. Aschoff van Terneuzen in de raadsvergadering in antwoord op een vraag van de heer P. J. Huybrecht (PvdA). Onder de Zeeuwsch-Vlaamse industrieën en bedrijven was ongerustheid ontstaan over de mogelijke opheffing van de spoorlijn op gTond van onvoldoende rendement voor de Nederlandse Spoorwegen. De heren Vliegr (D'66) .en Huybrecht informeerden naar het officiële rapport over de afvalwaterleidingbreuk bij de NSM. Wethouder Ramondt antwoordde dat eerst het ad vies van TNO-Delft afgewacht moet worden. De heer Huybrecht en me vrouw Van der Plas-Tanis (VCP) vroegen hoe het stond met de geluidshinder door ho recabedrijven in de Nieuw- straat in Terneuzen. „Moet er niet iets gedaan worden aan de muziekvergunningen?", vroeg mevrouw Van der Plas zioh af. Wethouder Ramondt zei, dat deze, door de advoca ten van partijen als burenru zie gekwalificeerde kwestie mogelijk in der minne kan worden geschikt. De gemeente wil deze oplossing liever af wachten. De heer Vlieger bracht weer eens de verdere afbouw van de promenade aan de Noord straat ter sprake. Hij vond dat de beloofde luifels nogal lang wegblijven. Wethouder Ra mondt zei dat deze zaak af hangt van de vraag hoe hoog de luifels boven de straat be. vestigd moeten worden met het oog op de brandweervoor schriften. De heer Huybrecht meende dat de desbetreffende winkeliers na hetgeen de ge meente aan de promenade heeft gedaan ook wat mogen terugdoen. De heer Van Al phen (VCP) wees op de grote kosten die de winkeliers reeds hebben gemaakt. Bovendien was er destijds slechts sprake van een sehetsplan voor de premenade. De heer Van der Velde (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De stichting Sociaal-Cultureel Werk te Sas van Gent heeft voor de jeugd een grandioos zomerprogramma vastgesteld. Zo zijn vijf kampweken geor ganiseerd. De lagere schooljeugd vanaf acht jaar uit Philippine kan van 8 tot en met 15 juli naar het vakantiecentrum Maris Stella te Aardenburg. Hun leeftijdgenoten uit Westdorpe gaan van 15 tot en met 22 juli naar dit zelfde vakantiecen trum. De kinderen vanaf acht jaar uit Sas van Gent kunnen van 22 tot en met 29 juli naar het vakantiecentrum De Ma- rienhoeve te Rijsbergen. De jeugd van 12 tot 15 jaar gaat naar de Marienhoeve van 29 juli tot en met 5 augustus. Van 5 tot en met 12 augustus gaat de jeugd uit Sas van Gent erheen. Belangstellenden kunnen zich voor 17 juni op geven bij de heer Rammeloo, Weststraat 42, te Philippine, tel. 01159-279 in de Roselaer, Noordstraat 5 in Sas van Gent, tel. 01158-1847, in Concordia, B-50 te Westdorpe, tel. 01158. 1600. Voor de jeugd die de lagere school reeds heeft ver laten wordt een weekend-reis naar Parijs georganiseerd, en wei op 25, 26 en 27 augustus. Er is rekening gehouden met de schooluren. Het vertrek is op vrijdagmiddag om zes uur. Voorts heeft men zowel voor de lagere schooljeugd als voor de oudere jeugd nog enige uit stapjes op - het programma staan. Op donderdag 13 juli wordt een rondrit door Rotter dam gemaakt, met aansluitend een bezoek aan de dierentuin Blij dorp- Op donderdag 20 juli is een bezoek aan het Dolfina rium in Harderwijk, een rond vaart en een speeltuin bezoek gepland. Op donderdag 27 juli wordt in Mol (België) een be zoek gebracht aan het provin ciaal domein Bokrijk en het recreatieterrein Het Zilver- meer. Op donderdag 3 au gustus tenslotte staat een be zoek aan het Safaripark en het recreatiecentrum Beekse Ber gen op het programma. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het waterschap Axeler Ambacht zal naar aan leiding van de jongste verwik kelingen rond een oude vuil nisstortplaats van de NSM, ook een onderzoek gaan instel len naar de invloed op het grondwater van een voormali ge belt in, de Dekkerspolder. Van deze 'stortplaats is be kend, dat er in het verleden voor de stikstoffabriek even eens afval is gestort. Voor zover bekend, betreft het hier louter puin, dat is overgebleven van een verbou wing. Het Axelse waterschap wil evenwel het zekere voor het onzekere nemen en zal waarschijnlijk volgende week ai een aantal Watermonsters nemen om langs deze weg te gaan of er abnormale hoge hoeveelheden ammoniak voor komen. Zoals bekend, heeft een onderzoek uitgewezen, dat het ammoniak, dat enige tijd geleden in waterlopen in de omgeving van de Spuikreek werd gevonden, ook via een buiten gebruik zijnde stort plaats in het water terecht was gekomen. Overigens is door de Neder andse Stikstof maatschappij NSM ontkend, dat de vuilnisstortplaats in de Dekkerspolder nog wordt ge bruikt. „We hebben op dit mo ment geen enkele stortplaats meer", aldus het commentaar Alle fabrieksvuil wordt opge haald door de transportonder neming Verbrugge en De Meyer in Terneuzen. Dit be drijf beschikt over eigen vuil nisstortplaatsen en daar is de Dekkerspolder niet bij, zo is meegedeeld. Volgens het hoofd van de technische dienst van het waterschap, ing. G. van der Waa, is het mogelijk, dat de stortplaats in deze polder slechts eenmalig is gebruikt. „Het is er een vieze troep", zo vertelt hij en de begroeiing zou er op kunnen wijzen, dat er geen vuil meer bij komt. De belt is bovendien particu lier eigendom en heeft nooit tot de NSM behoord. Het puin is er ondertijd gestort door de aannemer, die de. werkzaam heden voor de NSM uitvoerde. „We zijn gewoon benieuwd geworden wat voor invloed zo'n vuilnisbelt op de waterlo pen heeft", aldus ing. Van der rVaa, die daa-'-m toevoegt, dat er nog geen aanwijzingen zijn, lat in deze omgeving inder- 1aad ammoniak in het water voorkomt. Er zijn ook nog niet eerder watermonsters geno men. Tijdens de gisteren gehou den algemene vergadering van het waterschap Axeler Am bacht heeft de heer K. van Cadsand o.m. gevraagd of er snig verband zou kunnen be staan tussen het sterven van een van zijn runderen en de aanwezigheid van de stort plaats. Volgens ing. Van der Waa is dat, gezien de positie van de boerderij van de heer Van Cadsand, niet mogelijk. Ook de NSM heeft ontkend, dat de mogelijkheid bestaat, dat sterfgevallen onder runde ren, zoals die zich bij Spui hebben voorgedaan, zich op andere plaatsen, door dezelfde oorzaak kunnen herhalen. „Het vuil bij de fabriek wordt met containers afgehaald en laar kunnen veegsels met che misch afval in voorkomen, naar voor sch-.ljlijke gevol gen hoeft niet gevreesd te worden. Die hoeveelheden zijn miniem en in water oplosbaar Ze worden daardoor snel afge voerd en kunnen zich niet op hopen", aldus het commentaar. De NSM verder: „Het is niet vreemd, dat er nu ineens overal dieren gaan sterven. Wij hebben daar in ieder ge val niets mee te maken." Vol gens het betoog van deze woordvoerder is de NSM niet op de hoogte van de plaatsen, waar het op de fabriek afge haalde vuil wordt gestort. ,Ook al wordt dat door andere firma's opgehaald, dan wil dat nog niet zeggen, dat wij ons wat dat betreft aan onze ver antwoordelijkheid willen ont trekken." (PvdA) informeerde naar een verdere uitbreiding van de woningbouw in Biervliet. Wet houder Ramondt antwoordde dat hiervan de eerste jaren nog geen spreke kon zijn. te meer omdat er in het huidige bestemmingsplan nog ruimte is voor een honderdtal wonin gen: Mevrouw Kes-Spruyt (PvdA) pleitte nog eens voor de verkoop van plastic vuil niszakken door andere zaken dan melkbedrijven. Wethouder Ramondt zei dat de gemeente bezig is met het verzamelen van ervaringen op dit gebied. Op een vraag van dhr. Huy brecht over de mogelijkheid, van verwarming van het Scheldebad zegde wethouder Barbé toe hierover nadere ge gevens van andere zwembaden en van de KNZB aan de raad te zullen verstrekken. Tijdens de rondvraag ont spon zich een uitvoerig debat tussen de heer Huybrecht en de heer De Vriend (T 70- 2000) over kritische kantteke ningen van laatstgenoemde bij het onlangs bereikte akkoord tussen de fracties van de PvdA en de VCP betreffende de onderlinge verstandhouding en samenwerking in de raad. De heer De Vriend maakte er bezwaar tegen dat deze over eenstemming tijdens een naar zijn zeggen geheime vergade ring was bereikt. „De PvdA en de VCP zullen dus voor taan braaf voor elkaar zijn. De VCP en de wethouders zulen geen kind maar aan de PvdA hebben. Eerst staan ze als kamphanen tegenover el kaar en van de ene op dc andere dag zijn ze lief voor elkaar", sneerde de heer De Vriend. De heer Huybrecht en mevrouw Doppegieter-Thiel (VCP) meenden dat de kritiek van de heer De Vriend onge grond was omdat het fier uitsluitend een kwestie betrof tussen de fracties van de PvdA en de VCP. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT In het kader van het 60-jarig bestaan van de CPC Sas van Gent wordt as. zaterdag een voet baltoernooi gehouden. De deelnemende elftallen zijn CPC Sas van Gent, CPC Utrecht, de buitendienst CPC en KNORR. De deelnemers worden om 10.30 uur in de CPC-kantine ontvangen. Het toernooi begint om 11 uur in het sportpark De Valcke. Voor de muzikale opluistering zor gen de Sasse harmonie en het majorettenpeloton. De prijsuit reiking geschiedt de de CPC- kantine door de heer G. de Coninck. Schieting In zaal De Vriendschap is een schieting op de liggende wip gehouden. De uitslag: hoogvogel: J. Wal ter van De Zwaan, de eerste zij vogel A- Oste van Dorps- zicht, tweede zijvogel A. Pau- weis van café Cristian, hoogste aantal vogels P. van den Broe- ke van de Witte Molen, C. Sijnesael van de Vriendschap en P de Clercq van Tivoli (drie stuks). Volgende schie ting op de liggende wip in café De Vriendschap is op 25 juni. De Schelde In Hoofdplaat is de tweede clubwedstrijd ge houden van de hengelsportver eniging De Schelde. De op komst van de vissers was goed Er werd een redelijk aantal vissen gevangen. De uitslag luidt: 1 Simpelaar met 642 punten, 2 H. van Opdorp 379 3 W. de Smit 335, 4 J. Boogaard met 316, 5 J. Varin 313, 6 P. van Dierendonk met 261, 7 C van Dierendonk 249, 8 G Pielae1 206, 9 J. Adelaar 145, 10 C. de Smit .met 140 punten.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 2