Veere helpt mee aan verstoring landschap Sportbelangen schrikt van tariefs verhogingen Schieting s-H Burg. stand Terneuzen Bouw dam begint in zomer BEZWAREN TEGEN BESTEMMINGSPLAN VERGADERING IN HEINKENSZAND V ragen over buisbreuk bij NSM Hoofd van Delta dienst op tongres Oosterschelde t W. N. Th. M. B. Gielen t t JONG MEISJE IJzendijke Indruk IN KAMER Clinge Afwezig algemene vergadering dag en nacht BENZINE tanken aan GARAGE VISSER denken Gemeente Goes Donderdag 18 mei 19/z. 4 (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het bestuur van de stichting Het Zeeuwse Landschap heeft bezwaar gemaakt tegen het ont- werp-bestemmingsplan van de gemeente Veere. Als dit plan wordt uitgevoerd, dan zal er praktisch in het water van het Veerse Meer een watersportcentrum gaan ver rijzen dat het nu nog rustige en fraaie beeld van de oever ter hoogte van Vrouwenpolder, grondig zal bederven. De bebouwing zal tot meer dan twaalf meter hoog uit het water oprijzen en het gehele landschapsbeeld daarmee duchtig verstoren, zo meent het bestuur van Het Zeeuwse Landschap. De bezwaren van de stich ting steunen op een sterke troef.In het streekplan Mid den-Zeeland dat een richtlijn is voor alle bestemmingsplan nen in het gebied, wordt dui delijk aanbevolen dat de re creatiebebouwing rond het Veerse Meer zoveel mogelijk „op het oude land", dus achter de kustlijn, moet worden aan gebracht. De oever bij Vrouwenpolder wordt in het streekplan zelfs met name als een gevoelig ge bied genoemd. De gemeente Arnemuiden, zo argumenteert het Zeeuwse Landschap, kwam bij de stich ting van een restaurant in het bestemmingsplan Oranjeplaat reeds aan onze wensen wat dit betreft tegemoet. Het restaurant is ver achter waarts geplaatst, in plaats van aan de waterkant. Het geprojecteerde water- sportcentrum in de gemeente Veere, wordt aldus Het Zeeuwse Landschap, ten gerie ve van de toekomstige bewo ners van appartementen vrij wel midden in het water gesi tueerd, opdat deze bewoners uitzicht op het Veerse Meer en de duinen zouden hebben. „Alle bezoekers van deze dui nen, de passanten over de Veerse Gat-diam en alle water sporters op het meer, zullen echter een even goed uitzicht op het kolossale vakantie bouwwerk hebben. Het ge bouw zal een eind boven de achterliggende duinen uitste ken. Hier mogen op zijn best lage bungalows komen", zegt Het Zeeuwse Landschap, „maar beter zou het zijn als er op dit punt aan de oever hele maal niet werd gebouwd. Een kleine jachthaven, met lage bebouwing binnendijks, is het enige dat kan worden toegela ten", aldus Het Zeeuwse Landschap. Kermis In IJzendijke wordt de jaarlijkse pinkster- kermis gehouden. Op de markt zullen tal van kermisat tracties aanwezig zijn. Ook de VW ontplooit tijdens deze dagen de nodige activiteiten. Zo worden er op eerste pink sterdag voetbalwedstrijden ge houden en op tweede pink sterdag is er een internationa le motorcross in wijk Molle- kot. Dinsdag wordt er een wielerkoers voor nieuwelingen verreden. (Van een onzer verslaggevers! BORSELE. Het Overlegorgaan Sportbelangen Borsele heeft naar aanleiding van een dringend actueel probleem zijn eerste vergadering belegd. Op maandag 23 mei houdt dit coördinerende lichaam van het Borselse sportverenigingsleven zijn eerste werk vergadering, aanvang acht uur 's avonds in het gebouw van en achter de Hervormde Kerk te Heinkenszand. Aanleiding is het schrijven i dat het gemeentebestuur vanj Borsele de sportverenigingen dezer dagen heeft doen toeko men over ingrijpende veran deringen voor de zaal- en veldsporten, met name ten aan zien van de tarieven. In het Borselse verenigingsleven is over het nieuwe gemeentelijke reglement nogal wat veront- (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Met de bouw van de eerste aanzet van de afsluitdam in de Ooster- schelde zal nog deze zomer worden begonnen. Het karwei zal een jaar in beslag nemen, zo is de verwachting. Het werk zal worden uitge voerd door de combinatie Dijksbouw Oosterschelde n.v., die verleden week als laagste inschreef bij de openbare aan besteding voor een bedrag van iets meer dan 21 miljoen gul den. rusting ontstaan. Met name nadat bleek, dat in enkele ge vallen, tariefsverhogingen voor het gebruik van gemeentelijke sportaccommodatie van 100 tot 285 procent moesten wor den opgebracht. Het overlegorgaan wil nu inventariseren of het uniform maken van de tarieven per 1973 voor een meerderheid of minderheid tot verhogingen of verlagingen leidt.s Aa de hand hiervan en van de mate van de gelijkschakeling van de ta rieven in de verschillende voormalige gemeenten zal een standpunt worden bepaald. Hierbij is overigens geens zins uitgesloten dat een posi tieve waardering van de ta riefsverhoging uit de bus komt. Tijdens de vergadering zal men tevens nagaan wat de verschillende motieven voor de uniformering zijn en wat het advies van de gemeentelij ke adviescommissie in deze vas. Men heeft de indruk dat het gemeentebestuur van dit commissie-advies is afgewe ken. Voorts wordt besproken wat de gevolgen zijn voor de contributies de leiders en toe zichthouders en of men in sommige gevallen zal moeten overgaan tot het opgeven van het gebruik van gemeentelijke sportaccommodaties. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De Tweede Kamerleden P. A- Roels en drs. P. A. de Ruiter (beiden PvdA) vinden dat de regering maatregelen moet nemen ter voorkoming van ongelukken als in Sluiskil, waar een breuk in een afvoerleiding van de Nederlandse Stikstofmaat schappij grote schade aan de visstant toebracht. De beide Kamerleden vragen de minis ters van Volksgezondheid en Milieuhygiëne en van Verkeer en Waterstaat om een onder' zoek naar de oorzaken van deze buisbreuk en willen dat de Kamer van de resultaten van dit onderzoek op de hoog te wordt gesteld. Zij vragen de beide be windslieden voorts of dezen het eens zijn met de dijkgraaf van het waterschap Exeler Ambacht, die de breuk toe schreef aan een „ernstige vorm van nonchalance". Ver der willen de Kamerleden we ten of het afvoersysteem van de NSM voldoet aan de eisen van de wet Verontreiniging Oppervlaktewateren. Tot de maatregelen die de Kamerleden van de regering vragen (teneinde ongelukken mett een nog ernstiger gevolg te voorkomen) rekenen de vragenstellers een elektroisch bewakingssysteem w-aarmee breuken zeer snel kunnen worden gelokaliseerd. (Van eeu onzer verslaggevers) DEN HAAG - MIDDEL BURG Rijkswaterstaat zal op het komende, tweede Oos- terscheldecongres, dat op initi atief van de Vereniging Mi lieuhygiëne Zeeland wordt ge organiseerd, worden vertegen woordigd door ir. H. Ferguson, hoofd van de Deltadienst van Rijkswaterstaat. Minister Drees heeft daar mee meer dan voldaan aan de wens van de organisators van het congres, om ten-minste een hooggeplaatste en een verant woordelijke deskundige naar het congres af te vaardigen. Zoals gemeld zal het congres voornamelijk zijn gewijd aan de consequenties voor het mi lieu, die volgen uit de afslui ting van de Oostersch-eldemon- ding. Feestavond Clinge Met een feestavond heeft de voet balvereniging „Clinge" het seizoen afgesloten. Alle spe lers met hun dames waren naar de feestzaal van de .Troubadour" bij F. Ras geko men. „Het is echt wel nodig, dat wij aan het einde van het voetbalseizoen een dergelijke feestavond hebben", zo merkte voorzitter Alb. van der Kelen op. „Het is dan mogelijk om de banden eens te verstevi gen". Het meest spannende moment van de avond was het bekend maken van de voetbal ler van het jaar. Trainer Hon. Neefs kon ditmaal Ronny van Goethem als zodanig aandui den. Na'mens de vv „Clinge" bood h-ij hem een cadeau aan. Het is onnodig te zeggen, dat het een en al gezelligheid was. Schieting De schutters- maatschappij De Herleving zal vrijdag 19 mei in de zaal Van Dijck bij Fr. Frankeert - De Buu-s een schieting houden. Deze schieting zal beginnen om 19.30 uur. 's-HEERENHOEK De handboogvereniging „Vios" hield haar schieting op de staande wippen. Door het gure weer deden maar 56 schutters van 15 verenigingen mee. De uitslag van de eerste wip. Hoofdvogel: Wim de Jonge ADLM Kwadendamme, 1ste zij- vogel A. de Jonge Jr. Soranus Heinkenszand. 2de zij vogel J. v. d. Walle Eendracht Vlissin- gen. 1ste bovenkal A. de Jon ge jr. Soranus Heinkenszand. 2de bo -ka' Bas v. d. Dries. Eensgf l1- d 's Heerenhoek. lste onderkal G. M. Geense Sengezindheid 's Heerenhoek 2de onderkal J. F. de Rijke SdeleHandboog Oudelande lste klep Jac. Doene Victoria Kwadendamme. 2de klep W. Voet van Soranus Heinkens zand 3de klep Leo de Jonge 4.DLM Kwadendamme. Meeste kleine vogels, G. M. Geense Eensgezindheid 's Heerenhoek zeven vogels. Uitslag van de tweede wip lste hoofdvogel P. de Visser (Zorgvliet EUe- woutsdijk bij loting. 2de fcoofdvoge' A. Poelman Edele Handboog Oudelande. lste zij-I ogel Janus v. d. Dries Eens gezindheid 's Heerenhoek, 2de (ijvogel M. Verdonk Vios s Heerenhoek, 3de zijvogel Vlb Hoondert Spes-Nostra Ovezande. 4de zijvogei Jac. Platschorre (Zorgvliet Elle- woutsdijk bij loting, lste kal H. v. d. Dries Concordia 's Heerenhoek. 2de kal J. v. (waarden Victoria Kwaden damme. 3de kal Jac.Westveer Edele Handboog Oudelande. 'de kal Wim de Jong ADLM 'twadendamme. Meeste kleine vogels: H. Koens Spes Nostra Ovezande, acht vogels. BERGEN OP ZOOM Museum Markiezenhof, Steenbergsestraat, geopend van maandag tot en met vrij dag va-n 10-12 en van 14-17 uur. Zaït-, zon- en feestdagen van 14-17 uur. Stadhuis (hal), Grote Markt, tentoonstelling van de maarnd door Y. Raay- makers (t.m. 31 mei). Maan dag tot en met vrijdag van 9- 12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. HULST Bioscoopgebouw 20 uur: Blue Movie 18 j. Boekhandel van Geyt, Steenstraat 20, werkdagen van 9-12, 13-18 en zond. van 14-17 uur. Nederlandse etskunst in 100 prenten. Tot 30 mei. MIDDELBURG City 20 uur: Diamonds are forever 14 j. Rijksarchief, St. Pieterstraat 28, expositie 1001 jaar Wal cheren (t.m. 16 a-ug). Werkda gen yam 9.30-12.30 en 13.30- 17.30 uur. Op zon- en feestda gen gesloten. OOSTBURG Ledel Theater 20 uur: 20.15 macht" Toneel. ja- Bule Movie 18 j. ROTTERDAM Piccolo Theater üur: „De greep van de door het Amsterdams - Schouwburg 20 uur: 25,.. rig bestaan van het Historisch Genootschap R-oterodamum. VLISSINGEN Alhambra 20 uur; Daniël 18 j. Stadhuis, Tentoor „Met u naar Afrika", maandag tot en met vrijdag van 8 12.30 en van 13.30-17.00 i en van 19.00-21.00 uur. Za. zond. va-n 14-17 uur (t.m. mei). ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera uur: Recita-l Balletschool. 1 Ned. Schouwburg 20 „4 x And-ers" van Barillet Grédy door K.V.S. Brussel. BRUGGE Kon. Stadsschouwburg uur: „Hit '72", Interprovincia-a-l Festival va-n het Nederlandse lied. Korrekelder, Kraanplaats 20.30 uur: „De Boezoems" van René de Obaldla. S.30- uur, en 22 20 Kon. uur 20 Geboren: Jacobus Corneüs Marinus, zoon van Van der Valk, Cornelis Marinus (ver zekeringsinspecteur) en van Lous, Pauwelina Elena won. Terneuzen, Schuberthof 9. Joyce, dochter van De Roode, Robert Goose (rijksambte naar) en van Scheeie, Franci- na won. te Terneuzen, Begonia straat 3. Paul Jan, zoon van de Feijter, Jan Hermanus (landbouwer) en van De Feijter Maria Paulina Elisabeth won. Axel, Beoostenblijsestraat 10. Adriaan Jacobus Jannis, zoon van Ras. Eduardus Charei (be tonwerker) en van Van de Walle, Jozina won. te Terneu zen, Kanaalzicht 37, Sluiskil. Cornelia, dochter van Wisse, Zacharias (houtbewerker) en van Schippers, Janna Maatje won. te Terneuzen, Azalea straat 60. Levinus, zoon van De Pooter, Pieter Gerard (bouwvakarbei der) en van Buijze, Frangoise Adriana won. te Terneuzen Koepoortstraat 33, Zaamslag. Illya, zoon van Rijnberg, Fran cois Louis (houtdraaier) en van Pleunis, Sophia Maria won. te Axel, Bachstraat 37. Mascha, dochter van Picavet, Josephus Franciscus (lasser) en van Gelderland, Anna Theo dora won. te Terneuzen, La- rixstraat 66. Christian Alexander, zoon van Matthijsen, Ludovicus Francis cus Augusta (fabrieksarbei der) en van Den Hollander Pieternella Margrietha Martina won. te Terneuzen, Tamarin destraat 3. Francis Antoinette, dochter van Hogendoorn, Joachim Wil lem (bedrijfs verpleegkundi ge) en van Selser, Wilhelmina won. te Axel, Kanaalkade 122. Elizabeth Johanna, dochter van Claessens, Henricus Jo hannes (kantoorbediende) en van De Kraker, Pieternella Sara Jacomina won. te Ter neuzen, Bachlaan 30. Harry, zoon van Nouwen, Jan (eperator) en van Vissers, Jo hanna won. te Terneuzen, van Heetveldestraat 4, Zaamslag. Thea Nynke, dochter van Van Soest. Hendrika Johannes Ge- rardus (elektromonteur) en van Van der Wal, Catijntje ,von. te Terneuzen, van Heet veldestraat 36 Zslg. Anne-Marie Suzanna, dochter van Pel, Douwe Albert (zon der beroep) en van Van Eijk, Maria Tanneke won te Axel, Karei Doormanlaan 23. Jacoba Theodora, dochter van Geense, Marinus Abraham (heftruck chauffeur; en van De Leeuwc, Veronica Francis- ca won. te Terneuzen, Wijk C.41 Hoek. Ondertrouwd: De Ruijter, Adriaan Frangois Jan 27 jr GerK zonder beroep won. te Terneuzen. Beethovenhof 40 en De Waard, Martha Louisa 22 jr GerK kleuterleidster won. te Utrecht, St. Ludgerus- straat 2. Toekomstig adres: Utrecht, St. Ludgerusstraat 2. Freriks, Alphonsius Maria Ge- rardus 23 jr RK lasser won te Terneuzen, Tulpstraat 1 en Vermast, Jeannette Suzanna Maria 18 jr RK kantoorbe diende won. te Terneuzen, Tulpstraat 1. Toekomstig adres: Terneuzen, Zuidl-and- straat 69. Delsaerdt, André Gilbert Ju- lien 28 jr RK leraar won. te Aarschot Be., Statiestraat 10 en Verduit, Adriana Antonia Maria 21 jr RK kinderverzorg ster won. te Terneuzen, Bra-akmanweg 2 Biervliet. Toekomstig adres: onbe kend. Koning, Albert 25 jr GerK landbouwer won. te Cernay 1-a Ville, 37 Rue de la ferme en De Feijter, Janny Adriana Paulina 25 jr GerK kleuter leidster won. te Terneuzen, Spui 25a, Toekomstig adres: Cernay la Ville (Fr.) Vasseur, Cornelis Pieter 25 jr TH schoenwinkelier won. te Axel, Stationsstraat 24 en de Biaaij, Adriana PieternelL 24 jr NH kantooi bediende wun. te Terneuzen, Bachlaan 132. Toekomstig adres: Axel, Ro- bertstraat 68. Valchx, Jo-hnny Alfons 19 jr RK monteur won. te Terneu zen, Bosjes-weg 91 Sluiskil en Bakker, Cornelia Else Maria 17 jr RK fabrieksarbeidster won. te Terneuzen, Griete 31 Zaamslag. Toekomstig adres: Terneuzen Rozenstraat 114. Getrouwd: Van der Hooft, Da vid Jacob 23 jr RK (rijks ambtenaar won. te Sas van Gent, Zandstraat 52 en De Rooij, Maria Wilhelmina Jaco ba 22 jr RK bankbediende won. te Terneuzen, Rossini straat 40. Toekomstig adres: Terneuzen, Rossinistraat 40. Kooijman, Willem Pieter Jan 25 jr GerK scheepswerktuig- kundige won. te Assen, Socra- teslaan 9 en Van Baal, Mag- dalena Adriana 21 jr GerK zonder beroep won. te Terneu zen, Azaleastraat 25. Toekom stig adres Assen, Socrateslaan 9. Hamelink.' Pieter Krijn 21 jr NH schilder won. te Axel, Bi- zetstraat 9 en van Langevelde, Marijke Antoinette 21 jr NH zonder beroep won. te Terneu zen, Beukenstraat 16. Toekom stig adres: Terneuzen, Kastan jelaan 68. De Doeider, Adriaan Gerard 20 jr NH metselaar won. te Terneuzen, Donze Visserstra-at 82 en Van de Moortel, Rita Albertina 20 jr RK fabrieksar beidster won. te Terneuzen, Alvarezlaan 39. Toekomstig adres: Terneuzen, Alvarezlaan 39. Zegers, Frangois Willan 21 jr NH verwarmingsmonteur won. te Terneuzen, Reuzenbroek 28 Zaamslag en Jansen, Maria 20 jr GerK zonder beroep won. te Terneuzen, Irisstraat 30, Hoek. Toekomstig adres: Terneuzen, Chopinla-an 17. Overleden: Bareman, Anna Ja coba 31mei97 ev. Scheeie A.W. won. te Terneuzen, Polderstr. 15 Zslg.. Lauret, Hilda Sophia 23decl8 ev. Vermast J.M. won. te Sas van Gent. Van W-aes, Elvira Stephinia 20mei95 ev Laffort L.J. won. te Axel. Deij, Leendert 5mei83 geh gew won. te Axel. Scheeie, Suzanna 14okt95 ev Riemens D. won. te Terneuzen, Narcis- senlaan 2 Hoek. Kiel, Anna Maria Debora 8feb06 ev de Fouw M. won te Axel. Wil lemsen, Neeltje 9apr88 geh gew met Oppeneer P. won. te Terneuzen, Emmalaan 1. Ingekomen personen: N. Höfgen, Gentsestraat 66 Bier vliet uit Oostburg: A. Boom, Langestraat 22 Hoek uit 's- Hertogenbosch; J.L.P. Rogge veen, Hondiusstraat 2 a uit Vlissingen; J.M. Boerjan, Ha venstraat 12 Biervliet uit Goes; R.I.A. Schelstraete, Vin- kenstraat 1 Sluiskil uit Vlis singen; F.L. Sprong, Bellamy- straat 119 uit Dinteloord Ca.; 5.J. Verhelst-van Woerden, Tramstraat 37 uit Valkenburg; A.J.W. Wisse. Leidinglaan 24 Sluiskil uit Steenbergen; T Vink, Hogendijk 37 uit Halste ren; J.S. de Bok, Tramstraat 29 uit Vlissingen; A.A. de Tree, Staringstraat 4 uit Soest; C. Laureyssens, Woonwagen kamp Sluiskil uit België; L. Eggebeen, Hobbemastraat 14 uit Zwitserland; P. Pattij n- Dieltiens, Woonwagenkamp Sluiskil uit België; G.G.A, Derave, Rossinistraat 32 uit België. Vertrokken personen; J.W Wisse, Mascagn-istraat 25 naar Goes; G. Michiel-sen, Dieperi- örockstraat 343 naar Goes; R.A.R. de Groot, Berliozhof 49 naar Leusden; M.A.C.A. Busch, Nieuwe Kerkstraat 17 Sik naar Apeldoorn; J.E.I. Buijsse, Ameliapolder 14 Bier vliet naar Hulst; S.K.M. Lod- de-Klassen, Edvard Grieghof 17 naar Roosendaal ca; C.F.G. Mosink, le Verbindingsstr. lb naar Vught; E.H. van Opdorp, Rozenstraat 166 naar Oost burg; H.S. van Suffelen, Kas tanjelaan 154 naar Ede Gld; R.A.M. Roozen, Peter van An- rooylaan 182 'naar Roosendaal ca; D. Sk-arica, Kastanjelaan 134 naar Essen Did; G.L. Wat- kins, Oostelijk Bolwerk 10 na-ar Midland VSA: M. Zejn-ic, Beethovenhof 6 naar Joegosla vië; M.A. Koo'jman-van Baal Azalerisli...ji 25 naar Assen. Op zaterdag 20 mei a.s. hopen onze geliefde ouders en schoonouders p. burm en m. bürm-van helsland hun zilveren bruiloft te vieren. Te hunner intentie zal 's middags om 14 u. een H. Mis worden opgedragen in de parochiekerk van de H. Martinus te Groenendijk. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Receptie van 16.30 uur tot en met 18 uur in hotel van Leuven te Kloosterzande. Walsoorden, mei 1972. Walsoordensestraat 51. Na een leven vol liefdevolle toewijding ontviel ons plotseling, voorzien van de H. Sacramenten dér zieken, mijn innig geliefde echtgenote, onze zorgzame moeder, behuwdmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster, tante en nicht, mevrouw \DORINA v. d. BERGEN echtgenote van de heer Josephus Serie eerder weduwe van de heer P. Goossens Geboren te Graauw op 2 september 1899 en overleden te Hulst op 16 mei 1972 in het Lidui- riaziekenhuis. Wij bevelen de ziel van de overledene in uw gebeden aan. Graauw: J. Serie Sas van Gent: L. de Buck-Goossens kinderen en kleinkinderen Graauw: A. Crombeen-Goossens en kinderen Antwerpen: A. Goossens-Bruggeman kinderen en kleinkinderen Bremerhaven: P. Goossens-Poliwoda kinderen en kleinkinderen Graauw: f. Mattheijssen-Goossens kinderen en kleinkinderen Hulst: J. Goossens-de Koning kinderen en kleinkinderen Graauw: G. Serie Terhole: A. van Gimst-Dobbelaèr en kinderen Nieuw-Namen: H. Serie-Pierssens en kinderen Graauw: P. D'Hondt-Serie en kinderen Terneuzen: A. van Geersdaele-Serie en kinderen De familie Serie De familie van de Bergen De familie Goossens Graauw, 16 mei 1972 Duivenhoekseweg 55. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij U be leefd uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 20 mei a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Graauw, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Bijeenkomst voor de begrafenis om 9.45 uur aan de kerk. Vrijdagavond H. Eucharistieviering om 19.00 uur in bovengenoemde kerk. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Liduinaziekenhuis te Hulst, bezoekuren van 14.00 tot 15.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief moch ten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ARTS HULST VAN 29 MEI TOT 18 JUNI Waarneming geschiedt door: W. IJSINK, arts Glacisweg 50, en J. NIESTEN, arts, Gr. Bagijnestr. 18. COÖPERATIEVE RAIFFEISENBANK „ZUIDDORPE" De jaarlijkse algemene le denvergadering zal worden gehouden op donderdag 1 juni 1972 in het café ,,'t Gemeente huis" te Zuiddorpe des avonds om 19.30 uur. De agenda en jaarstukken liggen gedurende de kan tooruren voor leden ter inzage op het kantoor der Bank. HET BESTUUR. tOp 16 mei overleed na een door hem erg flink gedragen ziekbed onze oud-medewerker C. KOMMEREN. Hij zal in onze herin- dering blijven voortle ven als een prettige medewerker. Wij wensen de nabe staanden sterkte in dit grote verlies. Directie en personeel Sint-Laurenszieken- huis. Met droefheid geven wij U kennis dat geheel onverwachts van ons is heengegaan, mijn ge liefde echtgenoot, onze zorgzame vader, behuwd- vader, grootvader, broer en neef, de heer RENé DOMINICUS VAN WAESBERGHEN echtgenoot van mevrouw Anna Henriëtte de Block in de leeftijd van 62 jaar. Wij bevelen de ziel van de overledene in uw gebeden aan. Koewacht: A. H. van Waesberghen-de Block Koewacht: L. Roelands-van Waesberghen en kinderen Koewacht: E. de Smet-van Waesberghen en kinderen Koewacht: O. van Waesberghen-de Smet en kinderen Terneuzen: P. Dam-van Waesberghen De familie van Waesberghen De familie de Block Koewacht, 17 mei 1972 Grensstraat 7. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij U be leefd uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 20 mei a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar Rozenkransgebed vrijdagavond om 19.30 uur in bovengenoemde kerk. Bijeenkomst voor de begrafenis om 9.30 uur aan de Grensstraat 7. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Met leedwezen melden wij U het overlijden van ons dierbaar medelid en sportvriend RENé VAN WAESBERGHEN De begrafenis waarvoor wij bij deze onze leden uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 20 mei a.s. te 10.00 uur in de parochiekerk van Koe wacht. Het bestuur Koewachtse Hengelvereniging De Heer van Leven en Dood heeft vrij onver wacht van ons laten heengaan, Zijn dienaar, onze geliefde broeder, behuwdbroeder, oom en neef JOHANNES FRANCISCUS WARRENS Hij werd 65 jaar oud. Zijn heengaan wordt in de kring van zijn familie en van zijn vrienden diep betreurd. Ossenisse: E. M. Warrens M. Warrens L. A. Warrens H. A. Warrens Groenendijk: E. A. M. Warrens E. Warrens-van Troost en kinderen Hulst: R. M. van Denderen-Warrens en kinderen Groenendijk: M. A. Pouwels-Warrens A. E. Pouwels en kinderen Terneuzen: J. Warrens E. Warrens-Vermeulen Ossenisse, 16 mei 1972 Dorpsstraat 2. De plechtige uitvaart, gevolgd door de begrafe nis, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 19 mei a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te Ossenisse. Rozenkransgebed donderdagavond 18 mei a.s. om 7 uur n.m. in de parochiekerk. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Groothandel in IJZER - STAAL BRONS - NYLON GIETIJZER MESSING Bijna complete sortering (§)t/o//»*t»f/a n.v. Zaagmolenstr. 1 - Goes Tel. 01100-5540-6995 WIJ ZOEKEN EEN (VAC. NR. 605) die bij de afdeling bevolking c.a. van deze gemeente wil komen werken. Wij kunnen u zeer gevariëerde werkzaamheden aanbieden, zoals: behandeling aanvragen om paspoorten, rijbewijzen, visakten; verstrekken van uittreksels uit het bevolkingsregister, arbeids kaarten en rijtijdenboekjes; verwerken van verhuizingen; bediening van de pons- en selectiedrukmachine. Indien u er van houdt om met mensen om te gaan, dan is dit een aan trekkelijke functie. Gedacht wordt aan een medewerkster in de rang van schrijver. Het salaris behorende bij deze rang bedraagt: 752,1.010,per maand. Beneden de leeftijd van 21 jaar vindt jeugdaftrek plaats. VEREIST: gelijk te stellen Het bezit van een mavodiploma of een daarmee opleiding. VOOR UW TOEKOMST: De gemeente Goes kent een gunstige studieverlofregeling. Naast ver loffaciliteiten di-aagt de gemeente 75% bij in de kosten van vakstudie. Verder geldt een welvaartsvaste pensioenvoorziening. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de gemeente. Vakantietoelage 6%% van het jaarsalaris. GEÏNTERESSEERD? Schrijf dan aan burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 53 binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacauturenummer in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en de naam van het blad waarin u deze advertentie heeft gelezen. U mag ook gerust eens binnen lopen op de afdeling personeelszaken en nadere inlichtingen in te winnen. v

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 4