VROOM OREESIVGANN Een produkt van audi nsu zeeuws Vlaanderen ADMINISTRATEUR qemeente terneuzen hinderwet GEMEENTE TERNEUZEN HINDERWET GEMEENTE TERNEUZEN HINDERWET AARDENBURGSCHE STEENFABRIEK C.V. vraagt TE HUUR IN TERNEUZEN: Grote eengezinswoningen Ruime flats Makelaarskantoor J. F. Rouw B.V. ARTIC CONSUMPTIE IJS GEMEENTE TERNEUZEN HINDERWET GEMEENTE TERNEUZEN HINDERWET Kommteidag het moederdag- stoelversieiings- pakketje halen. 1 1, aanrecht, gasforn haal deWissewas erover en schoon is t! Dat is nog eéns wk anders dan zohviezig vaatdoekjévan vroeger. Uvóelt hei meieen.-deWssewas is zacht en soepeLDeWisseyvas neemt vocht en vettigheid onmiddellijk op Maar laat t ook mpteen weer los! Gewoon even uitspoelen en deWissewas blijk altijd even schoon en fris en hygiënisch! Bovendien slijt deWissewas haast niet en kan niet rafelen. En dat tijdelijk voor maar79cent! Schoon nieuws vooruwkeuken. Vrijdag 12 mei 1972 1 Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek met bij lagen van de Verenigde Bootlieden N.V., West- sluis 2, alhier, om vergunning ingevolge de Hin derwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor plaat werk en motorreparatie, waarin 3 elektromoto ren met een gezamenlijk Vermogen van 2 3/4 pk. gebezigd zullen worden, alsmede 1 - 5.000 1. tank voor olie, op het perceel plaatselijk bekend West- sluis 2 te Terneuzen. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag, 30 mei 1972, des voormiddags 10.30 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht wordt erop gevestigd dat inwoners van de gemeente Terneuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerech tigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tijdig indienen van schriftelij ke bezwaren. Terneuzen, 12 mei 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. C. ASCHOFF, burgemeester. A. J. VAN PAGEE, secretaris. Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek met bij lagen van Machinefabriek Havee, Schuttershof- weg 13 alhier, om vergunning ingevolge de Hin derwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een machine- en con structiewerkplaats, waarin 14 elektromotoren metfee» gezamenlijk vermogen van 68 pk.rgehe-K zigd, zullen worden, alsmede-, opslag van, 20 gas- cylinders't.w. zuurstof f10), aclyleen (6), pro paan (2) en koolzuur (2), op het perceel plaatse lijk bekend Schependijk, kadastraal bekend ge meente terneuzen, sectie K no. 390 ged. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag, 30 mei 1972, des voormiddags 10.15 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht wordt erop gevestigd dat inwoners, van de gemeente Terneuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerech tigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tijdig indienen van schriftelij ke bezwaren. Terneuzen, 12 mei 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. C. ASCHOFF, burgemeester. A. J. VAN PAGEE, secretaris. Deze interessante en veelzijdige functie omvat de volgende taken:. bedrijfsadministratie en loonboekhouding ontvangst van klanten; regeling van transporten. ULO of gelijkwaardige opleiding gewenst. Sc riftelijke sollicitaties aan Aardenburgsche Steenfabriek C.V., Sassenstraat 18, Aardenburg. Tel. 01177-1693. vanaf 200,— per maand. in de Breitnerstraat, huurprijs 220,15 per maand inkl. servicekosten en verwarming. Inlichtingen Here ■i'en. Tel. 01150-5751 zoekt VERKOOPPUNTEN hoge winstmarge geen investeringen Inl. W. Sprangers N.V. St.-Josephstraat 68 - Dongen - Tel. 01623-4931 Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kermis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek met bij lagen van de N.V. Provinciale Zeeuwse Energie Maatschappij, Poelendaelesingel 10 te Middel burg, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het wijzigen van een zeewaterontziltingsin- stallatie annex elektrische installatie, waarbij diverse elektromotoren en tanks gebezigd zullen worden, zoals op de bij de aanvraag behorende bescheiden is vermeld, op het perceel gelegen in de Nieuw Neuzenpolder, kadastraal bekend ge meente Hoek, sectie A no. 441. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een iéder de gelegenheidschriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op woensdag, 31 mei 1972, des voormiddags 10.15 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting Worden gehouden, waarbij mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht wordt erop gevestigd dat inwoners van de gemeente Terneuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later Slechts tot beroep gerech tigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tijdig indienen van schriftelij ke bezwaren. Terneuzen, 12 mëi 1972, Burgemeester en wethouders voornoemd, J. C. ASCHOFF, burgemeester. A. J. VAN PAGEE, secretaris.' Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek met bij lagen van de firma H. H. M. Deveneijns, Geer- truidepolder 3 te Biervliet, om vergunning inge volge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een land bouwbedrijf, annex mestopslag, waarin 1 elek tromotor met een vermogen van 1% pk. gebe zigd zal worden, alsmede 1 - 2.000 1. tank voor dieselolie, op het perceel plaatselijk bekend Geertruidepolder 3 te Biervliet, kadastraal be kend gemeente Terneuzen, sectie BA no. 63. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag, 30 mei 1972, des voormiddags 10.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat inwoners van de gemeente Terneuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt, gedaan, later slechts tot beroep gerech tigden indien zij in persoon of bij gemachtigde .op de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen wat dit betreft volstaan'met het tijdig indienen van schriftelij ke bezwaren. Terneuzen, 12 mei 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd, -•j. C. ASCHOFF, burgemeester. A. J. VAN PAGEE, secretaris. Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek met bij lagen van de firma Verbrugge en De Meijer, In dustrieweg 37 alhier, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking Drengen en in werking houden van een inrich ting voor het wassen en spuiten van vrachtwa gens, waarin. 1 elektromotor met een vermogen van 5ti> kw. gebezigd zal worden, op het perceel plaatselijk bekend Industrieweg 4U, kadastraal oekend gemeente Terneuzen, sectie M ho. 1679. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op woensdag 31 mei 1972, des voormiddags 10.00 uur, iri het gemeentehuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht wordt erop gevestigd dat inwoners van de gemeente Terneuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerech tigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tijdig indienen van schriftelij ke bezwaren. Terneuzen, 12 mei 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. C. ASCHOFF, burgemeester. A. J. VAN PAGEE, secretaris. Zondag, is het weer zover. Dan is het voor alle moeders feest. Precies, dan is het moederdag. En natuurlijk ga je daar iets feestelijks van maken. Want jouw moeder mag dan best eens extra verwend worden. Misschien kan Vroom Dreesmann je daar best bij helpen. Als je nou zaterdagochtend eyen bij ons langs komt, tussen 9 en 10 uur, dan krijg je een heel leuk pakketje waarmee je de stoel van moeder prachtig kan versieren. Met fraai gekleurde slingers die je zelf uitknipt en verder een prachtige onderzetter voor je moeders bord en een schild voor haar stoel, die je allebei kan inkleuren. Net zoals je mooi vindt. je moet alleen wel voorzichtig zijn dat het een verrassing blijft. Misschien kan je met je vader even naar Vroom Dreesmann gaan zonder dat je moedër er iets van merkt. Dan heb jij alvast een heleboel voorpret. Zorg alleen wel dat je er vlug bij bent, want we zouden het jammer vinden als je teleurgesteld wordt. En dan zondagWedden dat ze echt heel blij zal zijn met jouw versiering? t -M '--"V Is

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 16