Meer geld voor kunst in stadhuis nodig VOORSTEL COMMISSIE KUNSTWERK STADHUIS PROGRAMMA'S KONINGINNEDAG F eestprogramma koninginnedag voor Terneuzen KNLC toert met ZLM door Zeeuwsch- Vlaanderen Luc. Seegers: veelbelovend schutter Feest op school in Vogelwaarde HULDE VOOR MARLOE BOEDING stad streek s Auto schept twee kinderen IN GENT Plannen voor vliegveld in ijskast Goed jaar voor Groene Kruis in Axel Geslaagde actie voor parochie Koewacht SAS VAN GENT Wijkgesprek over centrale verwarming Hulpcentrum Zeeuwsch- Vlaanderen Hofzicht-theater officieel geopend Viswedstrijd CSM-personeel sherry Robero NSM-personeel hengelde in Schelde TERNEUZEN 1 Mei-viering voor 65-plussers School in een dag klaar Voorzitter Veneco treedt af Kloosterzande Terneuzen Vlissingen F Dinsdag 18 april 1972 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De com missie kunstwerk stadhuis adviseert burgemeester en wethouders van Terneuzen het richtbedrag van 20.000 voor kunstwerken in het nieuwe stadhuis te verhogen tot f 50.000. Het advies van de commissie zal onderwerp van bespreking uitmaken in de op 28 april in de burger zaal van het stadhuis te hou den vergadering van de Ter- neuzense culturele raad. De commissie kunstwerk stadhuis heeft zicht, zo schrijft zij aan de culturele raad, eerst in en rond het nieuwe stad huis georiënteerd ten aanzien van het gebouw en de moge lijkheden voor plaatsing van kunstwerken. Reeds snel werd duidelijk dat mede in ver band met de reconstructie c. q. saneringsplannen van het Java en rond de oostkolk, het de voorkeur zou verdienen even tuele kunstwerken in het ge bouw te plaatsen. Eveneens kwam men tot de conclusie dat er in het gebouw op 3 a 4 plaatsen een qua afmeting redelijk werk te si tueren zou zijn en wel in de entreehal, dèvhal bij de raad zaal, de raadzaalwand en even tueel in de burgerzaal. Gezien het karakter, de sfeer en de functie van deze ruimten is gezocht tussen de inzendingen van ongeveer 60 personen naar soorten en tech nieken. Unaniem kwamen de commissieleden tot de slotsom het college van b. en w. de volgende kunstwerken aan te bevelen: een wandkleed voor de hal bij de raadzaal van mevrouw Wil Fruytier, een wandgordijn voor de entreehal of burgerzaal van mevrouw J. Rammeloo te Hulst en een door een grafisch kunstenaar en fotograaf te maken wan dversiering voor de raad- Zaal. De commissie kunstwerk stadhuis bestaat uit architect prof. J. B. Bakema. H. Koch. A. Oosthoek, mevr. Maartense- Glasser, K. Delcour, Joh de Vries, L. Fermont en Chr Maas. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Maandag middag verleende de automo bilist L. v. d. A. uit Terneuzen op het kruispunt van de Waalsstraat geen voorrang aan M. H. v. d. W. uit Steenber gen. Er volgde een botsing waarbij Van der A. twee kin deren, de 7-jarige M. de F. ten zijn tienjarig zusje K. de F. uit Othene schepte. Het meisje werd voor on derzoek in het Julianazieken huis opgenomen. Het jongetje werd licht gewond. Dokter P Nijsten sr. verleende hulp aan V. d. W. en diens beide passa giers J. van H. uit Goes en C. S. uit Moerdijk. Zij hadden lichte verwondingen opgelopen en konden na behandeling naar huis gaan. Van der A. en diens echtge note werden per ambulance naar het ziekenhuis ge bracht. (Van een onzer verslaggevers) GENT Tijdens de vergade ring van de VENECO (de inter communale vereniging voor ruimtelijke ordening, economi sche expansie en reconversie in het gewest Gent-Eeklo) is be sloten de plannen voor de aan leg van een nieuwe secundaire luchthaven nabij Gent, voor lopig in de ijskast te deponeren. Gewacht zal eerst worden op het verslag van de nationale commissie, die op initiatief van de minister van verkeer, Del- motte, zal worden opgericht. Wel zal er bij deze commissie op worden aangedrongen dat deze Gentse zaak het eerst wordt aangepakt. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE Uit ruim tweehonderd kindermonden klonk gistermorgen om 9.00 uur in koor een welgemeend „Lang zal ze leven" voor Marloe Boeding uit Vogelwaarde. Ze heeft de eerste prijs gewonnen in een landelijke tekenwedstrijd, ge organiseerd door het Centraal Bureau van de tuinbouwveilingen in Nederland in samenwerking met het Ivoren Krnis. Marloe Boeding (rechts) en klasgenoten. Ze kreeg gistermorgen op de kille binnenplaats van de lage re school De Schakel in Vogel waarde haar prijs, een fiets Dat gebeurde in aanwezigheid van alle leerlingen, die na afloop werden getrakteerd op een appel. Die versnapering ging er uiteraard wel in, hoe wel er niet alle leerlingen evenveel geluk mee hadden. Een van de mannelijke scho lieren had alleen maar het na kijken, toen zijn appel uit zijn vingers glipte en in het groene water van de visvijver ver dween. De hoofdprijs werd uit gereikt door directeur J. Wea ver's van het Ivoren Kruis in aanwezigheid van het ondèr- wijzend personeel en vertegen woordigers van de Schooltand- artsdienst. De Marloe Boeding betekend (Van onze correspondent) AXEL De jaarlijkste alge mene ledenvergadering van de afdeling Axel van het Groene Kruis is door slechts zeven leden bezocht. Voorzitter De Blok sprak hierover tijdens de bijeenkomst zijn teleurstelling uit, maar voegde er tevens aan toe, dat het teen tijdverschijn sel is. Na de opening volgden de jaarverslagen van de secretaris en de penningmeester en daar uit bleek, dat 1971 voor de afdeling een tamelijk goed jaar is geweest. De kascom- missie had alles in orde be vonden, zodat het beleid van de penningmeester goedge keurd kon worden. Vervolgens werden de rekening 1971 vast gesteld en de begroting 1972. Tijdens een bestuursverkie zing werd de aftredende voor zitter J. Blok herkozen. dit resultaat een hele eer. Aan de tekenwedstrijd in het kader van de slogan „Snoep verstan dig, eet een appel" hebben dit jaar maar liefst 200.000 kinde ren meegedaan van ruim 1000 basisscholen. Voor al die kinde ren zijn in totaal zo'n 42 prij zen beschikbaar, waarvan de eerste in Zeeuwsch-Vlaande' ren is uitgereikt. De andere prijswinnende scholen zullen deze week met een speciale appelwagen op een toernee door Nederland worden be zocht. Daarbij zullen in totaal 600.000 oftewel tien ton appels worden uitgedeeld aan de leerlingen van de basisscholen, die in de prijzen zijn gevallen. Voor de prijswinnaars of win naressen wacht men nog een extra grote eer, want hun werkstukjes zullen de komen de weken worden geëxposeerd op de Floriade in Amsterdam, waar dus ook de fraaie teke ning van Marloe Boeding te bezichtigen zal zijn. Het was de heer Weevers die Marloe als eerste felici teerde en haar ook in het be- zti stelde van de fiets. Ook de voorzitter van het schoolbe stuur, C. de Koek, zelf secre taris-penningmeester van de Terneuzense veiling feliciteer de de leerlingen met het be haalde resultaat. Het is overi gens niet de eerste keer, dat van deze actie de hoofdprijs in Zeeuwsch-Vlaanderen valt. Datzelfde gebeurde twee jaar geleden op een lagere school in Kloosterzande- Het doel van deze activiteiten is om kinde ren te attenderen op de geva ren, die er voor het gebit schuilen, in een overmatige consumptie van snoep, waarin vooral suiker fnuikend is. (Van onze correspondent) KOEWACHT De huis-aan- huisactie, die gevoerd is door enkele parochianen, heeft 3000 gulden opgebracht. Het kerkbestuur is met dit resultaat dik tevreden. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT In het buurtcentrum van de wijk Sint-Albert in Sas van Gent is maandag 24 april een bij eenkomst die is belegd door de bouwvereniging Sas van Gent. Onderwerp van gesprek de aanleg van centrale verwar ming. Op deze avond komt het be stuur van de bouwvereniging met een afgerond voorstel, dat neerkomt op het komen te ver vallen van de centrale wijkver- warming en dat ieder huis een eiger. aardgasgestookte instal latie krijgt. In de praktijk komt het er dan op neer dat de maandelijkse bijdragen in de verwarmingskosten komen te vervallen 39,10). Gestreefd wordt dat vanaf 1 september de nieuwe instal laties in gebruikgenomen kun nen worden, indien de leden akkoord gaan met het be stuursvoorstel. Tevens wordt de leden ge vraagd mededeling te doen op welke tijden de installatuer in hun woningen terecht kan, dit in verband met vakantie e.d. van de bewoners. Op deze wijze kan de installateur een werkschema opstellen, waarbij zo weinig mogelijk ongemak voor de bewoners zal optreden. (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET In Biervliet begint de viering van konin ginnedag op 1 mei om 13 uur met kinderspelen yoor kinde ren op de speelweide. Daarna is er een demonstratie door ponyruiters van De Haring- ruiters" en met een lampion optocht wordt in de avondu ren het feest besloten. HOEK Het programma voor koninginnedag (1 mei) in Hoek ziet er als volgt uit: 8.45 uur: optocht voor schoolkinde ren vanaf Rozenlaan, thema sprookjes, 11 uur: kindercircus Reinardi op de markt, 13 uur: Vlaamse kermis in van Tien- hovenplantsoen, 15 uur: vijf kamp in van Tienhovenplant- soen, 20 uurlampionoptocht vanaf de Markt. SLUISKIL In Sluiskil wordt zowel op zaterdag 29 april als op maandag 1 mei de verjaardag van de koningin gevierd. Op 29 april wordt be gonnen met een zangaubade op het plein van de openbare school. Hierna zijn er speur tochten voor de leerlingen van de vijfde en zesde klassen en sportwedstrijden voor de der de- en de vierde blassers. Voor de kleuters is er in het Gildehuis een kinderkennis en voor de leerlingen van de eer ste twee klassen van het basis onderwijs worden er films gedraaid. Met deze activiteiten wordt althans gestart, want in de loop van de dag komen wat de onderdelen speurtocht, sportwedstrijden, kinderker- mis en film betreft alle klas sen aan bod. Op maandag 1 mei is er in de avonduren een lampionoptocht en een oranje bal in het Gildehuis. SPUI Voor het Terneu zense kerkdorp Spui staan er tijdens koninginnedag de vol gende activiteiten op het pro gramma: 10 uur ballonnen op laten bij de school en vervol gens: fietsenoptocht, kinder spelen, cross voor fietsers en bromfietsers, gekostumeerde heren- en damesvoetbalwed strijd en tot slot een vreugde vuur bij de school. ZAAMSLAG Tijdens de viering van koninginnedag op 1 mei zijn in de ochtenduren vooral de kinderen actief. Voor de schooljeugd worden er films vertoond en sport wedstrijden gehouden. De be jaarden houden in het soosge- bouw een kaart- en sjoelwed strijd. In de middaguren wor den korfbalwedstrijden op het sportterrein gehouden. Tevens geeft de sectie gymnastiek van de sportvereniging Zaamslag een demonstratie. Dé jonge rengroep zorgt voor een judo demonstratie, voor kinderen is er een instuif in Stropiekanne en op het sportterrein wordt een voetbalwedstrijd gehouden tussen „Zaamslag-buiten" en „Zaamslag-binnen". Vroeg in de avond verzorgt „de Volharding" een populair concert in de muziektent en hierna wordt er een lampion optocht gehouden. Met een vreugdevuur en een filmvoor stelling (vertoond wordt de nieuwe Zeelandfilm „Er zijn nog Zeeuwen") wordt het feest besloten. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Koninginnedag (1 mei) zal dit jaar in de gehele gemeente Terneuzen op grootse wijze gevierd worden. De programma's variëren van kinderoptochten en straatteken wedstrijden, tot defile's en vuurwek. Terneuzen-zuid: 9 uur: Ver sierde optocht voor jeugd van 012 jaar door de wijk. 10.30 uur: kinderkennis in Beetho- venhof, 10.30 uur: opening sportinstuif in sporthal. Rond om sporthal allerlei buiten spelen. 10.30 uur. optreden (Van een onzer verslaggevers) GOES Het dagelijks be stuur van het Koninklijk Ne derlands Landbouw Comité brengt op 2 en 25 april een bezoek aan het werkgebied van de ZLM. Op 25 april wordt in dit verband een ex cursie gemaakt naar Zeeuwsch-Vlaanderen. Het gezelschap vertrekt 's morgens om half negen vanaf „De Korenbeurs" in Goes en vaart dan met de veerboot tussen Kruiningen en Perkpol- der naar Zeeuwsch-Vlaande ren. Hier wordt dan eerst een bezoek gebracht aan het ver dronken Land van Saeftinge. Om het uitgestrekte schorren- gebied ter plaatse te kunnen aanschouwen wordt uitgestapt bij de gehuchten Baalhoek en Emmahaven. De busroute van Baalhoek naar Emmahaven volgt voor een belangrijk ge deelte het binnendijks trace van het in ontwerp zijnde Baalhoekkanaal. Hierna begint een rondrit door Zeeuwsch-Vlaanderen via het ruilverkavelingsgebied Nieuw-Namen, Clinge, Axel en Sluiskil langs het kanaal van Gent naar Terneuzen naar Dow Chemical. Bij Dow Che mical wordt er uitgestapt om vanaf de dijk het fabrieks complex en de laad- en losin- stallaties te overzien. Tijdens het bezoek aan het Land v. Saeftinge en de rond rit door Oost-Zeeuwsch - Vlaanderen zal de heer Jac. Scheele, voorzitter van de kring Hulst van de ZLM voor de nodige uitleg zorgen. Na het bezichtigen van Dow Che mical wordt een rondrit door west-Zeeuwsch-Vlaanderen gemaakt. De route gaat via Hoek, IJ zendijke, Waterlandkerkje, Oostburg en Zuidzande naar Cadzand-bad. Tijdens deze tocht wordt informatie over het landschap verstrekt door de heer C.J. Almekinders, voorzitter van de kring West- Zeeuwsch-Vlaanderen van de ZLM. In de middaguren wordt het akkerbouwbedrijf van de heer J. Dees te Cadzand en het akkerbouwbedrijf van de heer I. de Hullu te Nieuwvliet be keken. harmonie Terneuzen en majo rettes op parkeerterrein win kelcentrum, 11 uur: straatte kenwedstrijd op parkeerter rein. 11.30 uur: poppenkast voorstelling op terrein kinder kennis. 13.30 uur: drumband en majorettenpeloton Irene 13.30 uur: finale wedstrijden in sporthal. 14 uur: optreden balletgroep mevrouw Van Rees op terrein Beethovenhof, 14.30 uur: wielerwedstrijden met hindernis, 8 t.m. 16 jaar, 14.30 uur: zaalvoetbal in sport hal, 1316 uur: non-stop filmprogramma in Zuidland- theater, 19.15 uur: lampionop tocht. Opstellen aan Handel- laan. 20 uur: „Uit" popconcert in sporthal. De evenementen in Terneuzen-zuid zijn georga niseerd door het welzijns-co- mité en buurthuis de Soete Inval. Terneuzen-centrum: 8 uur reveille. 8.45 uur: kinderop tocht vanaf Zuidlandschool, 10 uur: drumbands op de markt, 10.15 ur: straattekenwedstrijd op de markt. 11.30 uur: muzi kale show op de markt, 13 uur: atletiekwedstrijden in Zuidersportpark, 14 uur: ver trek showkorpsen naar bejaar dencentra. 14.17 uur rad van avontuur met boerenkapel op de markt, 19.30 uur: lampdon- optocht 20.30 uur: muzikale sluiting op de markt. 22 uur: vuurwerk op begroeide pier. Bloemen- en. bomenbuurt: 14 uur Rondrit geluidswagen door wijk, 14 uur: kinderkennis. Rolschaatswedstrijden op de Baandijk. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de maand maart kwamen bij het hulpcen trum Zeeuwsch-Vlaanderen te Terneuzen 135 meldingen bin nen, waarvan Terneuzen met Biervliet, Hoek, Sluiskil en Zaamslag er 103 te verwerken kreeg. Er werden 24 aanrijdingen gemeld, waarvan 10 met licha melijk letsel. Er waren zes in braken-diefstallen en 14 mel dingen over geluidshinder. (Van onze adverteerders) IJZENDIJKE Met een drukbezochte receptie werd het geheel vernieuwde Hofzicht Theater, café-dancing van de familie Seegers te IJzendijke officieel geopend. Een groot aantal bloemen en geschenken gaven het geheel een feesteelijk aanzien. Het café, met zjjn verlaagd plafond en aparte verlichting doet het bijzonder goed. Ook de feestzaal heeft een intiem karakter gekregen. (Van een onzer verslaggevers) ZUIDDORPE In het café van de heer A. de Block hield de schuttersvereniging Willem Teil een schieting. De uitslag was: hoogvogel: Cam. Bracke, Axel. Eerste zijvogel: C. Puy- laert, Zuiddorpe. Tweede zij vogel: C. Bracké, Axel. Groot ste aantal kleine vogels met 7 stuks: A. de Meij, Zuiddorpe. Zaterdag houdt de vereniging de jaarlijkse koningsschieting. Aanvang 2 uur. Hierna volgt een vrije schieting. In café Centraal werd een schieting gehouden waaraan 52 schutters meededen. De uitslag was. Hoogvogel: P. Oosting, Axel. Eerste zijvogel: M. van de Meel, Moerbeke (België). Tweede zijvogel: F. Herre- wegh, Koewacht. Grootste aantal kleine vogels met 5 stuks: mevrouw Termey te Gent. De eerstvolgende schie ting is op zaterdag. Aanvang 3 uur. In verband met de herope ning, na een grondige verbou wing van het Hofzicht Theater in IJzendijke werd een schie ting op de liggende wip ge houden waaraan een feestelijk tintje verbonden was door het beschikbaar stellen van een prachtige beker en een dertig tal flessen wijn. Er waren 49 schutters verdeeld over 13 pe lotons. De uitslag was: Hoge vogel: Jac. Wijffels (Hofzicht) te Biervliet. Eerste en tweede zij vogel: R. van Acker (Dorpszicht) St. Margriette (België). De beker werd ge wonnen door G. Doens (Hof zicht) IJzendijke. Grootste aantal kleine vogels met 4 stuks: R. van Begheijn (De Zwaan) Bouchaute. De zeven jarige Luc. Seegers van Hof zicht IJzendijke wist als jong ste deelnemer drie kleine vo gels af te schieten. (Van onze correspondent). SAS VAN GENT De per soneelsvereniging van de CSM te Sas van Gent hield voor zijn leden en gepensioneerden een viswedstrijd te Hoofdplaat aan de Westerschelde. De 31 deelnemers zijn er vanwege de enorme wind een uur eer der mee gestopt dan gepland was. Na afloop had in de kan tine van de CSM de prijsuit reiking plaats. Eerste winnaar was de heer Otto te Hulsters uit Sluiskil. Voorts waren er nog 2 extra prijzen voor de grootste en voor de meeste vissen, welke ook de heer Te Hulsters ten deel vielen. De tweede prijs kreeg de heer A. Plasschaert uit Westdorpe en de derde prijs was voor de heer E. Giele uit Axel. (ADVERTENTIE) 2 Itr kruik 11,75. DRANKENHANDEL BROER PLUYM Hemelstraat 13 ST.-JANSTEEN Telefoon 01140-26 35 (Van onze correspondent) TERNEUZEN Ongeveer 90 personeelsleden van de Ne derlandse Stikstof Mij. n. v. te Sluiskil, gepensioneerden en genodigden hebben deelgeno mten aan de jaarlijkse zeehen- gelwedstrijd in de Wester schelde nabij de Terneuzense watertoren. 's Avonds had in het casino van het Sluiskilse bedrijf de prijsuitreiking plaats. De di recteur, ir. S. Martorana, reik te de beker uit aan de over winnaar. K. Federman uit Sluiskil. De eerste dame, die een beker ontving was me vrouw Van der Muren en de beker voor de jongste deelne mer, was voor Gerhard de Kort uit Axel, die in de alge mene rangschikking de tweede plaats bëzette. De uitslag luidde. 1 K. Fe derman, 287 punten, 2 Ger hard de Kort, 180, 3 R. de Caluwé, 161, 4 R. Bertram 160, 5 A. Marossie, 152, 6 G. Fe derman, 152; 7 mevrouw C. v. der Muren, 139, 8 R. de Calu wé, 125, 9 B. de Groote, 120, 10 J. de Blaay, 119, 11 D. Elve, 112, 12 H. Bakker, 112, 13 J. Bogaert, 107, 14 R. de Vos, 104, 15 R. de Blok, 97. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het Vrou- wenkontakt van de Partij van de Arbeid in Terneuzen orga niseert een 1 mei-viering voor ouderen van 65 jaar en ou der. In gebouw De Schakel aan de Kerkhoflaan wordt die dag een bijeenkomst met een fees telijk tintje gehouden. Na het begroetingswoord van de voor zitster zal een lid van het partijbestuur een toespraak houden. Na de broodmaaltijd wordt een film vertoond die 22 jaar geleden is opgenomen en het leven in Terneuzen in die dagen tot onderwerp heeft, 's Avonds treedt de toneel groep Komma op. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De middel bare technische school aan de mr. F.J. Haarmanweg te Ter- nteuzen wordt op 27 april as. uitgebreid met een tweeklassi- ge school. Deze school wordt in secties aangevoerd en wordt op rails geplaatst. De koppeling van de secties, compleet met verlich ting en verwarming is in één dag gerealiseerd. De elemen ten worden vervaardigd bij Mobiel nv te Uden. (Van een onzer verslaggevers) GENT Burgemeester G. den Daele van Gent treedt af als voorzitter van de VENECO, een intercommunale vereniging die zich bezighoudt met de ruimtelijke ordening en de eco nomische ontwikkeling in het gewest Gent-Eeklo. De heer Van den Daele is twaalf jaar voorzitter van VE NECO geweest en vindt dat het nu tijd wordt om het werk aan jongere krachten over te laten. Tijdens de eerstvolgende verga dering van de raad van beheer van VENECO zal over een volledige bestuursvernieuwing worden gesproken. Schieting Zevenenveertig schutters hebben deelgenomen aan een schieting bij v. Kruys- sen. De hoge vogel op de eerste wip werd geschoten door A. Verhoeven. De eerste zijvogel ging naar F. van Kruyssen, de tweede was voor A. Verhoe ven. De meeste kleine vogels, name lijk zes stuks, werden afge schoten door P. de Waal uit Boschkapelle. Op de tweede wip was de hoge vogel voor E. de Maat uit Ossenisse. De eerste zijvogel ging naar F. van Kruyssen uit Kloosterzan de. De tweede zij vogel was voor E. de Maat uit Ossenisse. Het grootste aantal kleine vogels, namelijk zeven stuks, werd ge schoten door D. de Guytenaere. Biljartwedstrijd In café „Neutraal" werd een biljart wedstrijd gespeeld tussen de biljartvereniging „Neutraal" en de in café „La Belle Vue" gevestigde vereniging „BW". De in eigen home spelende biljarters wisten slechts twee partijen te winnen, H. de Bruijne en S. Andriessen won nen respectievelijk van A. van 't Westeinde en J. Koch. De partij tussen de jeugdige L. Oele (11 jaar) en L. de Doel- der eindigde in remise. H. Meijer, P. Bos, R. Dieleman, J. van Damme en S. Andriessen, allen lid van Neutraal, verlo ren respectievelijk van: C. van 't Westeinde, L. de Rooij, C. van Eek, Stoffel-Braal en G. Krijger. Eindstand 11—5 in het voordeel van „BW". Ovter de kop Maandag middag is nabij de Mr. F. J. Haarmanweg W. K. uit Koe wacht, toen hij uitweek voor het kruispunt naderende A. de P. uit Terneuzen, de macht over het stuur kwijt geraakt. Zijn auto sloeg over de kop en kwam in de sloot terecht. De bestuurder werd niet ge wond. Botsing Zondagavond is een personenauto bestuurd door de 21-jarige J. A. J. van B. uit Vlissingen op de Zuid- Sloeweg geslipt, uit de bocht gevlogen en tegen een licht mast gereden. De bestuurder en twee mede-inzittenden te weten de 22-jarige J. de V. en de 22-jarige A. M. beiden uit Vlissingen zijn gewond over* gebracht naar het Bethesda- ziekenhuis te Vlissingen.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 2