Miele er is geen betere HOOFD algemene dienst Lampe voetenzetters opleiding tot gestichtswachter werktuigkundigen (CZ. 06) hulpwerktuigkundigen (CZ. 05) de rijksoverheid vraagt typiste/administratief medewerkster A. AFDELINGS SECRETARESSE B. MEDEWERKSTER DE N.V. PROVINCIALE ZEEUWSE ENERGIE-MAATSCHAPPIJ j Welke VERPLEEGSTER Wij zoeken enkele medewerkers voor de buitendienst DE SALCO LERARES NXX, LERARES tekenen NXI of Nd, Ruilverkavelingswet 1954 Nederlands Kassenbouw NEK A N.V. T Zaterdag 15 april 1972 vac. nr. 2-3940/2461 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. het Secretariaat van de Huuradvies commissies in de ressorten Breda en Tilburg. Taak o.m.: typewerkzaamheden; registreren van inkomende en uitgaande post; bijhouden van het archief. Vereist: enig voortgezet onderwijs en een ruime type-ervaring. Standplaats: Breda. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1124,- per maand, met een ultloopmogelijkheld op grond van diensttijd. Sollicitaties zenden aan bovengenoemd secretariaat, Parkstraat 10, Breda. Tel. inlichtingen onder nr. (01600) - 3 81 69. AOW-premle voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 67> 4/o vakantie uitkering. K> een landelijke organisatie voor wijk-, buurt- en clubhuiswerk met 600 aangesloten instellingen, kantoorhoudende te Utrecht, Maliebaan 20, heeft op haar financiële afdeling plaats voor die bereid is te assisteren met afwis selende werkzaamheden in een pret tige werkkring; die in de meeste voorkomende werk zaamheden de helpende hand kan bieden. WIJ VRAGEN voor A.Mavo-niveau en diploma typen en steno-Nederlands. voor B.Mavo-niveau, eventueel in overleg mogelijkheid om halve dagen te werken. WIJ BIEDEN goede salariëring vakantie volgens rijksregeling vakantietoeslag 6,5%. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling ePrsoneelszaken, Postbus 14004 te Utrecht. Voor informaties kunt u bellen 030 - 331535, toe stel 23. R.-K. Huishoudschool „St. Martha", Paardenmarkt 2, Hulst vraagt per 1 augustus 1972: volledig lesrooster, waarvan 12 lessen MHNO 12 lessen Sollicitaties te richten aan het bestuur, Grote Markt 15, Hulst. Inlichtingen verstrekt de direc trice, telefoon 01140 - 2672. Ruilverkaveling Princenhage Noord. Toepassing artikel 48. De plaatselijke commissie inzake de ruilverkave ling van het blok „Princenhage Noord" onder de gemeente Breda deelt mede, dat op grond van het bepaalde bij artikel 48 der Ruilverkavelings wet 1954 eigenaren en gebruiksgerechtigden van tot dat blok behorende onroerende goederen geen handelingen mogen verrichten, noch die hande lingen welke door een normale bedrijfsvoering worden geëist, achterwege mogen laten, indien daardoor de waarde van hun onroerende goede ren zou veranderen, tenzij hun daartoe door df plaatselijke commissie toestemming is verleend Onder deze handelingen wordt onder meer ver staan het plaatsen van opstallen, het kappen van houtgewas, het aanleggen van drainages, het scheuren van grasland, het inplanten of rooien van fruitbomen, het storten en/of ontgraven van specie, andere wijzigingen in de cultuurtoestand en de waterbeheersing enz. Ook veranderingen, welke van invloed zijn op de natuurwetenschappelijke of landschappelijke waarde van de onroerende goederen kunnen worden aangemerkt als waardeveranderingen in de zin van artikel 48 der Ruilverkavelingswet. Overtreding van het bepaalde in genoemd wets artikel is strafbaar met een geldboete van ten hoogste duizend gulden. Breda, april 1972 De'plaatselijke commissie voornoemd, M. A. Beekers, voorzitter A. G. R. Hermus, secretaris Als die goedkope wasautomaat die u een paar jaar geleden kocht, inmiddels alweer aan vervanging toe is, wordt het dan geen hoog tijd voor een Miele? wasautomaten, droogautomaten, afwasautomaten, stofzuigers. te Middelburg heeft voor haar Centrale Zeeland te Vlissingen vacatures voor de functies van Gewenste opleiding: scheepswerktuigkundige A; werktuigkundige A in centrales; B. Gewenste opleiding: diploma LTS-machinebankwerken. De werkzaamheden zullen in continudienst worden verricht. Naast een afwisselende werkkring met een aan trekkelijk salaris, bieden wij uitstekende arbeidsvoor waarden. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht door onze afdeling Personeels zaken, postbus 48 te Middelburg, onder vermelding van functie naam en functie nummer. wil zich inzetten als intern Zij zal worden belast met het toezicht op en het uitvoeren van diverse nood zakelijke activiteiten in een bejaarden huis en bovendien zal zij de directeur dienen te vervangen bij diens af wezigheid. Van haar wordt verwacht creatief ver mogen, intelligentie en goede con tactuele eigenschappen. Ervaring in bejaardenwerk strekt tol aanbeveling Intern wonen is vereist. Eigenhandig geschreven sollicitaties worden ingewacht bij Bejaardenhuis De Ganshoek te Lage Zwaluwe. Vereisten: gezonde intelligentie, teamgeest, zelfdiscipline en doorzettingsvermogen. Geboden: produkt-training, begeleiding door ervaren Supervisor, prettige werksfeer, inkomen van 25.000 - 35.000 per jaar (basissalaris plus commissie). Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan een korte levensbeschrijving naar IVM, t.a.v. de heer T. Walhout, Weena 176, Rotterdam. Wij zoeken voor ons filiaal in het centrum van Breda een etaleur. Wij verwachten van hem dat hij in staat is zelfstandig etalages te verzorgen en ook het filiaal van binnen attraktief kan aankleden. Daarbij wordt steun verleend door onze etalage-adviseur en de centrale dekoratieafdeling. Ervaring opgedaan in damesmodebedrijven strekt tot aanbeveling. Wij bieden een goed salaris, 6V2 pet vakantietoeslag, zomer- en wintervakantie en korting op de aankoop van kleding- Bel of schrijf naar onze bedrijfsleidster, mejuffr. J. C. B. Jansen, Ginnekenstraat 30, Breda Telefoon 01600 - 49450. «P Wij zoeken met spoed die in onderaanneming, voor ons be drijf met een groot bouwprogramma in Noord-Brabant en België voeten willen zetten. Wij geven een hoge beloning voor de ploeg die ons kan steunen bij de uitvoering van ons programma. Wilt u even contact opnemen met onze uitvoer der de heer H. van der Doef? Wij zijn bereik baar onder 01742 - 3475 - 4143 en 4144. Kerklaan 73 Wateringen. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht medewerkers voor de in diensttijd te geven waarbij veel aandacht wordt besteed aan sport. Aan de opleiding zijn geen kosten verbonden. Het Korps Gestichtswacht heeft detachementen in verschillende plaatsen in Nederland. Vereist: voltooid lager onderwijs. MULO/MAVO-diploma of enkele jaren voortgezet onderwijs strekt tot aanbeveling. Aanvangssalaris f 899,- per maand; bij het bezit van het MULO/MAVO- diploma wordt dit f 973,-. Na voltooide opleiding is een salaris van f 1201,- per maand be reikbaar met een uitloop op grond van diensttijd tot f 1319,-. In deze bedragen is niet verrekend de toelage voor onregelmatige diensten van gemiddeld f 80,- tot f 100,- per maand en de vakantie uitkering van 672%. De AOW- premie is voor Rijksrekening. Het Korps Gestichtswacht zelf biedt promotiemogelijkheden, doch men kan na verdere opleiding bij goede dienstvervulling ook overgaan naar andere functies bij het gevangenis wezen, onder meer de functie van bewaarder en voor hen die over voldoende vooropleiding beschik ken, die van groepsleider. Voorlichtingsbijeenkomsten betref fende deze functie zullen plaats vinden op zaterdag 6 mei 1972 te Veenhuizen en op zaterdag 13 mei 1972 te Doetinchem. Aanmelding voor de voorlichtings bijeenkomst kan geschieden door onderstaande coupon in te zenden aan Bureau Voorlichting en Werving, Pompstationsweg 34, Den Haag. 16 Ondergetekende, Naam Straat Leeftijd Woonplaats Vacaturenummer 2-4005/0057 Opleiding zal gaarne een uitnodiging ontvangen [handtekening) voor de voorlichtingsbijeenkomst op 6-5-1972 te Veenhuizen 13-5-1972 te Doetinchem Idoorhalen wat niet van toepassing is].

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 10