holenkamp Ff rsm voor service: goed onderdak bij cappendijk Patates frites zonder "luchtvervuiling." gourmevit De smakelijkste remedie tegen die „paar kilo teveel'.' Predictor 125.- Over tijd? kost/ pleeggezin MEDEWERKER enkele onderhoüds- schilders Wij kopen A. v. Roessel en Zn. Vlooienmarkt Hulsterweg 67, Kloosterzande. Tel. 413. Filiaal Europaplein 18, Hulst. Tel. 3524 Gewichtig nieuws. Voor al die duizenden mannen en vrouwen die zich konstant zorgen maken over hun gewicht is er nu GOURMEVIT. Heerlijk. GOURMEVIT is een slankheids maaltijd in de vorm van soep. U bent na zo'n bord smakelijke soep voldaan en bespaart 1000 calorieën per keer. Dus 3 maal in de week GOURMEVIT in plaats van een maaltijd en zonder het te merken vast u een héle dag per week! Slankheidsmaaltijd Geen hongerkuren, maar gewoon lekker eten, samen met de anderen. Alleen u krijgt 100 calorieën binnen in plaats van 1200. Er is kippesoep, tomatensoep en ossestaartsoep. Dus variatie genoeg. En klaar in 3 minuten, zodat u niet meer die opvallende dieethouder bent. Zomers blij zijn. In de zomer zult u blij zijn met die paar kilo's minder en uw gezondheid is er ook bij gebaat. Haal dus vlug zo'n doos met 3 GOURMEVIT maaltijden voor f 4,90 bij uw drogist. Slankheidsmaaltijden voor fijnproevers. x> Vrijdag 14 april 1972 OPROEPING De Griffier der Arrondis sementsrechtbank te Breda roept ter voldoening aan het vonnis dier Rechtbank d.d. 11 april '72 op: Johan nes Schouten, thans zon der bekende woon- of ver blijfplaats, om te verschij nen ter terechtzitting met gesloten deuren de zer Rechtbank op woens dag 26 april 1972, des voor middags om 11.35 uur, ten einde te worden gehoord naar aanleiding van een door zijn echtgenote: An- tonia de Klerk, wonende te Breda, ingediende vor dering tot echtscheiding subsidiair scheiding van tafel en bed. Breda, 1 april 1972. De Griffier der Rechtbank voornoemd, Mr. A. H. Bosscher. OPROEPING De Griffier der Arrondis sementsrechtbank te Breda roept ter voldoening aan het vonnis dier Rechtbank d.d. 11 april 1972 op: Adri- anus Geerlings, thans zon der bekende woon- of ver blijfplaats, om te verschij nen ter terechtzitting met gesloten deuren de zer Rechtbank op woens dag 26 april 1972, des voor middags om 10.15 uur, ten einde te worden gehoord naar aanleiding van een door zijn echtgenote: An- tonia Adriana van der Maa- de, wonende te Breda, in gediende vordering tot echtscheiding. Breda, 11 april 1972. De Griffier der Rechtbank voornoemd, Mr. A. H. Bosscher. De curator in het faillisse ment van Petrus de Laat, wonende te Breda, destijds handelende onder de naam Aannemingsbedrijf P. de Laat en Zoon, deelt mede dat heden ter Griffie van de Arrondissementsrecht bank te Breda de enige uitdelingslij st is gedepo neerd, die aldaar geduren de tien dagen kosteloos voor de schuldeisers ter in zage ligt. Breda, 12 april 1972. Mr. B. W. M. Drion, Curator. Parkstraat 8, Breda. Door het verbindend wor den van de enige uitde- lingslijst is het faillisse ment van Adriana Dirkje de Vries, echtgenote van Jacob Kroon, voorheen wo nende te Klundert, thans te Breda, voorheen zaak doende onder de naam „De Luifel" woningtextiel te Breda aan de Haagdijk 74, geëindigd. Breda, 12 april 1972. Mr. J. L. M. Arts, Parkstraat 8, Breda Curator. Nu kunt u zelf als eerste weten of u wel of niet in verwachting bent. Doe de Predictor zwangerschapstest. Thuis en op uw gemak. Al 9 dagen na het uit blijven van de menstruatie kunt u 't weten, U vindt de Predictor zwangerschapstest bij apotheker en drogist. Eenvoudig en betrouwbaar. Wij zoeken voor een jongen van 17 jaar een Wie is bereid deze jongen op te nemen? Uw brief of telefoontje zien wij gaarne tege moet. Centrale voor Pleegge zinnen Noord-Brabant en Limburg, Buitenha ven 7, 's-Hertogenbosch. Telefoon 04100 - 33647. ZOEKT U EEN „KLINKENDE" BIJVERDIENSTE? De UVB werkzaam op het gebied van de bezitsvor ming vraagt Zonodig portefeuille aan wezig. Zegt bijv. 500,p. maand U iets Richt dan Uw brief tot de UVB, F. C. Dondersstraat 1 te Utrecht. Schildersbedrijf J. KOSTER VAN DE BERG v. Duivenvoordestraat 68, BREDA - Tel. 52831 GEVRAAGD Adres: holenkamp Pak-dat-bijna-niets-weegt. 't Is van Diolen Markant of Kid Mohair: stof van de bovenste plank. Royale zijsplitten. Kies uit de kleuren RAF, beige en groen. Acryl fullcolour-pull. Mouwen en borstroksluiting fel contrasterend met de hoofdkleuren groen, Eindstraat/hoek Houtmarkt, Breda Helemaal goed blazerpak van fijngeribde corduroy. Drie comfortabele opgestikte zakken. Riem inclusief. Kleur: helemaal apart beige. Sportief shirt van zelfstrijkend polyester/katoen. Derhalve: met borstzakje, center-plate, boord button-down, ongewone rugplooi. Kleuren: te over.. Sportieve prijs: zaterdag en zondag, man kanaries, pop-kanaries, ze- bravinken, parkieten, dia mantduifjes en valkparkie ten. Vogels brengen St. Janstraat 54 OOSTERHOUT Telefoon 01620 - 3362 Iedere zaterdagmiddag van 2.00 tot 4.00 uur. .Emmaus", Lange Weg (bij Zevenbergen). Renault 6 L 850 7045,- Renault 6 TL8507235,- Renault 6 TL 1100 7790,- Renault 12 stationcar 9600,- Renault 161.10375,- Super Automatic 16445,- Zodra een Renault is verkocht begint onze service. Want ook een ruime Renault met voor wielaandrijving heeft af en toe een servicebeurt nodig. Door geschoolde Renaultmonteurs en met moderne apparatuur. We werken met vaste repa ratietijden. Een. extra zekerheid voor u. Welkom Renauitrijders en™ toekomstige Renaultrijders. (Prijswijzigingen voorbehouden inclusief BW af Importeur). Dankzij deze nieuwe, elektrische frituurpan. De Super Friteuse van Tefal. Met hermetisch sluitende deksel. Met filter, die geen vettige walm en luchtjes Iaat ontsnappen. Met razendsnelle opwarmtijd. Met ruimte voor een hele kip. Of Da kilo frites. Of loempia's, of kroketten, of balletjes gehakt, of vis. Prijs: f 153,-. Bespaart u een hoop gedoe in de keuken. Vraag uw winkelier of bel anders Tefal - Rhenen (08376-3109) voor verkoopadressen in uw omgeving.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 6