vertegenwoordiger De verliefde DrumDraaiers. Hun advies: „Draai een Drum voor elkaar." Mercedes-Benz spaart per kilometer FA. LAMP0 - HULST Zuinig Zuinig Zuinig Zuinig Zuinig Zuinig Niet zuinig Bon GEMEENTE VL1SS1NGEN Gevraagd GARAGE A. BIESBROECK Constructiebedrijf GEMEENTE HONTENISSE Bekendmaking 1,50perpakje. N.V. ROGAM Automobielbedrijf, V aartstraat 3, Axel. Tel. 01155 - 3 53 3 54. Wij leven in een tijd dat verstandigrekeneneen noodzaak is geworden. Wiltudanevenmetons meerekenen? U weet dat benzine op 't ogen- blikruim3maalzo duur is als dieselolie.Hoeveel kan u dat besparen? Mercedes heeft voor u een eentonner met die selmotor. Door het nog groter geworden prijs verschil tussenbenzine en dieselolie is een be stelwagen met diesel motor nu veel eerder profijtelijk voor u dan vroeger. Maar er is meer. Een dieselmotor gebruikt ongeveer 309/o minder brandstof dan een ben zinemotor. Omdat die selolie meer calorieën per liter heeft en de Mercedes dieselmotor door zijn constructie meer rendement uit de brandstof haalt. Om al deze redenen bespaart u bij 20.000 km per jaar alleen al f 1.100,- op uw brandstof. En niet al leen de kilometers tel len - ook de vele uren dat demotorblijft door draaien, als de wagen stilstaat. En er is nog meer. Een dieselmotor heeft min der kwetsbare onder delen. En wat kwets baar zou kunnen zijn heeftMercedestotin de perfectie uitgekiend. U bespaart niet alleen op brandstof, ook op repa ratiekosten. Een dieselmotor heeft bovendien een langer leven dan een benzine motor. Dat is ook be langrijkbij afschrijving en inruil De nieuwe Mercedes eentonner is eveneens bijzonder zuinig op uw ladingtdoormiddelvan afzonderlijk geveerde wielophanging) en op de rijders (versterkt voorfront en doorlo pend dubbelbuizen- frame garanderen op timale veiligheid). Met de vele keuzemo gelijkheden in uitvoe ring. Met het komfort Met de afwerking. Mei de laadruimte. En mei de service. Woensdag 12 april 1972 12 BESTEMMINGSPLAN VLISSINGEN - OOST II De burgemeester van Vlissingen maakt ingevol ge artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend, dat ingaande 17 april 1972 ge durende één maand ter gemeentesecretarie, 2e afdeling, bureau ruimtelijke ordening, voor een ieder ter inzage ligt, het bij raadsbesluit van 30 maart 1972 nr. II - 2 vastgestelde bestemmings plan regelende de bestemmingen en het gebruik van gronden en opstallen voor het gebied gele gen ten oosten Van Fort Rammekens, tot aan de grens van het bestaande plan Vlissingen Oost (bestemmingsplan Vlissingen - Oost II), met de daarbij behorende toelichting en voorschriften. Zij, die zich tijdig met bezwaren m.b.t. dit plan tot de gemeenteraad hebben gewend kunnen gedurende genoemde termijn bij Gedeputeerde Staten van Zeeland te Midelburg, bezwaren in dienen. Vlissingen, 6 april 1972. De burgemeester voornoemd, Ch. J. Gillissen Verschage, lo.b. voor de verkoop van DAF en TOYOTA automobielen. Schriftelijk of mondeling aanmelden KI. Bagijnestraat 25 Hulst - Tel. 01140-2600 Telefoon 01140-2802 ALUMINIUM RAMEN, DEUREN, WINKELPUIEN. Burgemeester en Wethouders van Hontenisse ma ken bekend dat vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder op de secretarie der ge meente ter lezing zijn nedergelegd de door de raad in zijn vergadering van 1 maart 1972 vast gestelde verordeningen als bedoeld in artikel 11, lid 2, der Winkelsluitingswet 1951, inhoudende de regelingen tot zondagopenstelling van winkels in sport- en recreatie-artikelen en tot openstelling van de herenkapperswinkels tot 20.00 uur. Deze verordeningen zijn goedgekeurd bij Konink lijke Besluiten van 24 maart 1972, respectievelijk onder de nrs. 38 en 39. Hontenisse, 12 april 1972. Burgemeester en Wethouders van Hontenisse, De Burgemeester wnd., P. J. Everaert. De Secretaris, B. A. de Schepper. Elke dag komen er meer Drumdraaiers bij. Logisch. Want Drum. is een heel bijzondere mélange van vj superieure tabakken. Lang van draad. Pittig van smaak. En toch niet scherp. Drum kan niet uitdrogen, want het wordt zo veel verkocht dat het nooit lang in de winkel ligt. Bovendien houdt het handige blauwe pakje de versheid vast. Kortom: Drum Is hele beste half zware shag. En d'r zitten er nog ruim 40 in een pakje ook. Nu wil ik ook aHea weten stuur mij uw folder O ik zou er wel eens in willen proefrijden firma L straat plaats - naam en handtekening Opsturen naar AGAM B.V., Afd. Bestelwagens,Postbus 2088,Utrecht; Voor li en dieminaeraan2aW0Sm!Wr|9M rijden is dit type ook in bAnvJr»*»-njfryoftfjmg leverbaar. van zeer licht tot superzwaar de nieuwe Spaar-Ster van Mercedes, de zuinige I-tonner met dieselmotor

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 8