spectrum vertegenwoordiger spectrum MEDEWERKSTER W^ar krijg je zo'n opleiding en direct'n goed salaris? boeken nieuws boeken TEST ENGINEER STICHTING 'HET HOOGHUYS' EEN LENING *7% #5 democraten 2100 blok aan k het been sociale 5 ecologie tijden creativiteit I spectrum 1 ruimteatlas De nieuwe Spectrumgids kis uit #\ASPA-BREDANV Nederlandse Credietbank nv loop naar de boekhandel voor Restaurant v.d. PUT MEISJE of WERKSTER SUBSIDIARY OF AMBAC INTERNATIONAU CORP. CITAX Taxibedrijf 71000 Joh. P. Tebbens leerling verpleeg kundigen leerling zieken verzorgenden leerling aktiverings- assistenten psychiatrisch ziekenhuis sint-antonius etten-leur Rotterdam fascinerend -werkterrein voor 'n politieman... Ja, je leest het goedEen opleiding met direct een goed salaris. Zaterdag 8 april 19/2 Auteur Robert Heinieln. I Science-fiction, maar veeleer geschiedenis van de toekomst. prijs 3.5C| Auteur Kenneth Royce. Misdaadroman. Nieuw I avontuur van de XYY-man prijs 3.- i Auteur Dr. N. Nelissen. Studie van het milieu I I van de menselijke groep. Bijzondere nadruk krijgt I de ecologie van de stad. prijs 5.5&, rra I Auteur Dr. P. Hugenholtz. De tijd in zijn vele vormen en dimensies. I; Wezenlijke betekenis van de tijd voor het menselijk bestaan. Grote aula-paperback. I prijs 16.30' I Auteur Patrick Moore. Ned.: Tjomme de Vries. Vijf-ïn-één-atlas: 11 Het ruimteonderzoek 2 Atlas van de aarde 3 Atlas van de maan (4 Atlas zonnestelsel 5 Atlas van de sterren Groot: 37,5 x 28 cm. 1.300 meest kleurenfoto's. prijs 115." J 'Gratis bij uw boekhande (Of aan te vragen bij Het Spectrum, Antwoordnummer 1060 ilftreoht .[-onder postzegel) Steenen Hoofd 14-tel. (01600) 22541* Verkoopbedrijf voor kantoormachines, meubelen, systemen, papier, teken- en kantoorartikelen. Wij vragen een voor de verkoop van KANTOOR- EN BEDRIJFSMEUBELEN middelbare opleiding bij voorkeur vak-ervaring besprekingen kunnen voeren met leidinggevende funktonarissen Sollicitaties bij voorkeur schriftelijk; voor eventuele afspraak vragen naar de heer Bróuwers. gevestigd te Amsterdam Oproeping tot de jaarlijkse gewone algemene vergadering van aandeelhouders op 27 april 1972 te 16.30 uur in het Amstel Hotel, Prof. Tulpplein, Amsterdam. Jaarverslag en agenda zijn kosteloos verkrijgbaar bij alle kantoren van de bank. Houders van aandelen B, die de vergadering wensen bij te wonen, kunnen deze tot uiterlijk dinsdag 25 april 1972 te 12.00 uur deponeren ten hoofdkantore van de vennootschap of haar kantoren tegen ontvangstbewijs tevens toegangs bewijs. Dit bewijs zal ook worden verstrekt op vertoon van een verklaring van een andere bankinstelling, dat bij haar de met letter en nummer omschreven aandelen zijn gedeponeerd en dat zij deze tot afloop der vergadering onder zich zal houden. De Voorzitter van de Raad van Commissarissen. Amsterdam, 7 april 1972. I vraagt voor de ochtenduren van 9 tot 12.30 uiir ma., din., wo., do., vr. Hoog loon. Bloemenmarkt 9 Tel. 33501 - Roosendaal van de NVB betekent: l\l \m Binnen enkele dagen con- tant geld. Bedragen van f 500,- tot f9000,-. Aflossing in max. 3 jaar. Geheel schriftelijke behandeling mogelijk. B.v.: 2500,20 in handen, aflossing in 30 x 100,- per maand. Nationale Volksbank: Amsterdam Arnhem Eindhoven Enschede 's-Gravenhage Nijmegen Rotterdam Utrecht Westeinde 10 Mariënburgstr. 10 Kerkstraat 17 LangestraatH Riviervismarkt 4 v. Weiderenstr. 127 Mauritsweg 45 Maliebaan 67 020- 085- 040- 05420 070- 08800- 010- 030- 237271 427561 63146 24398 643925 26200 135743 14636 Packard PACKARD INSTRUMENT N.V. Packard Instrument Co., Inc. is een vooraanstaand bedrijf op het gebied van kernfysische meetinstru menten. In Breda staat sinds 1968 een snelgroeiende dochter onderneming van dit moderne Amerikaanse concern, waar jonge mensen met enthousiasme werken. Voor de opbouw van onze „Electronic Assembly and Test" afdeling zoeken wij enkele MTS-ers E met be langstelling voor gecompliceerde logica,waarbij de modernste technieken op het gebied van electronics worden toegepast, voor de funktie van Een boeiende job voor energieke inventieve mede werkers tussen 22 en 30 jaar die uitwijken naar een grotere zelfstandigheid en betere toekomst. Enkele jaren ervaring in onderhoud of reparatie van digitale apparatuur wordt op prijs gesteld. Wij bieden u een goed salaris, prettige en goede toekomstmogelijkheden. werksfeer Wie zo'n vooruitstrevende baan wil, schrijft, liefst vandaag nog, naar de direktie van Packard Instrument N.V. Terheijdenseweg 169, Postbus 122, Breda. Belt u liever eerst? 't Telefoonnummer is 01600- 73550. Eig. B. J. Dik v/h Boschstraat 125 thans HOOILAAN 85 deelt U mede, dat m.i.v. 6 april het telefoonnum mer 31000 is veranderd in Het adres voor al Uw taxivervoer en trouw partijen. Exclusieve maatkleding Tel 01640 3625 Molstraat 18 C A Nederland vraagt voor haar regionaal kantoor te Etten-Leur een om 'opgeleid te worden als fakturiste. Leeftijd vanaf 20 jaar met Mulo/Mavo diploma. Liefst woonachtig in de omgeving van Etten-Leur. Leuke pluspunten: 4 weken vakantie extra snipperdagen 20% korting op eigen kiedingaankopen en een unieke spaarregeling. Schriftelijke sollicitaties richten aan: C A, Ginnekenstraat 68, Breda of mondeling na een telefonische afspraak tel.: 01600-23811. De Stichting "Het Hooghuys" heeft zich ten doel gesteld een nieuw psychiatrisch centrum voor West-Brabant tot stand te brengen, dat op eigentijdse wijze in de psychiatrische behoeften van deze streek zal voorzien. Van dit psychiatrisch centrum maakt reeds deel uit het psychiatrisch ziekenhuis Sint Antonius te Etten-Leur (360 plaatsen). Leerling zijn aan een van onze opleidingen betekent een ontmoeting met moderne verpleging, zowel in de studie als in het werk, en de zekerheid te bouwen aan een goede toekomst. meisjes en jongens met een Mavo- of ge lijkwaardige opleiding die op.1 september a.s. 17 jaar en 7 maan den zijn geworden. Deze opleiding ziekenverpleging B begint 1 augustus a.s. meisjes en jongens met tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs die op 1 september a.s. 17 jaar zijn. Deze opleiding zie kenverzorging begint 1 september a.s. meisjes met tenminste nijverheidsonderwijs, die op 1 september a.s. 16 jaar zijn. Deze opleiding aktiverings-assistente begint 1 september a.s. Het hoofd van de op leidingen, zr. Emérita Veeken, zal u graag meer vertellen over de opleidingen (tel. 01608-3155). Sollicitaties kant u richten aan het hoofd personeelszaken, drs. P. W. Schreurs, van Bergenplein 39, Etten-Leur. Eerst de opleiding: Dieis afwisselendinteressant en vooral sportief. Je leert in één jaar de meest uiteenlo pende dingen. Techniek, je moet wat van motoren weten. Verkeerstechniek. Maar ook eerste hulp bij ongelukken. Praktische psychologie, op sporingsleer en weiskennis. Je doet aan sport. Veel zelfs. Judo, zwemmen, voetbal en een pittige conditietraining. En je haalt je rijbewijs, zon der dat het je 'n cent kost. Als politieman moet je van veel markten thuis zijn. 'n Bredebe- langsielling hebbfen. Je kunt immers op de meest uiieenlo- pende posten ierechtkomen. Recherche, kinderpolitie, a- larmcenirale, zedenpolitie en misschien de rivierpolitie. En nu de verdiensten: Als je 17 bent, met net je schooldiploma op zak krijg je iiidens de éénjarige oplei ding al f693.- per maand. Dai kan oplopen lot f 921.- per maand. Da's niet mis. Op je 21sie zit je al aan 1273 gulden. Daar komt nog bij eenioeslag voor dienstkleding en na tuurlijk 6'A% vakantietoeslag. Uitstekende sociale voorzie ningen. Jebetaalt geen AOW. Krijgt 'n welvaarlsvast pen- sioen.Eris veelte zeggen voor zo'n afwisselende baan bij de Rotterdamse Politie. Wie komt in aanmerking. Opleiding is mogelijk als je tenminste 17 jaar bent en niet ouder dan 28. Het bezit van 'n diploma MAVO of andere voorigezeite opleiding-zoals LEAO of Theoretisch Techni sche Opleiding - is vereist zo lang je nog geen 21 jaar bent. Boven de 21 is een goede al gemene ontwikkeling veelal voldoende. Verder moet je minstens 1.70 m lang en kern- gezondzijn.Enbelangrijker... een goede mentale instelling hebben. Politiewerk is team work. Vraagt een soepele om gang met mensen en vooral veeliact. Je moet gevoel heb ben voor gezagsverhoudin gen. Lang nieiiedereen komt in aanmerking. Bij de selectie moeien we wel streng zijn. Voel je iets voor zo'n boeien de baan bij de Rotterdamse Politie? Vul dan de coupon in en stuur hem op. Dan krijg je alle gegevens ihuis. In een gesloten envelop met 30 cent postzegel op te sturen aan Gemeentepolitie Rotterdam. Bureau Werving, Haagseveer 23, Rotterdam.

de Vrije Zeeuw | 1972 | | pagina 26